Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 17:50   #751
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

może to podkłaaaad, może to Photoshoooop?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:53   #752
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Odpowiedź:
Cytat:
Uprzejmie informuję, iż logując się na stronie internetowej WWW.oriflame.pl i przeglądając katalog nr 5 nie znalazłam informacji o której pisze pani poniżej, jest to samo co w katalogu nr w wersji papierowej.
Zrobiłam screen stron 6-7 i wysłałam jako dowód. I tak planowałam wziąć dla siebie krem, o którym piszesz, ale fajnie gdyby ta oferta działała.
nie wiem jak można tego nie widzieć
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 17:59   #753
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
może to podkłaaaad, może to Photoshoooop?
sama trochę modelinkuję więc wiem jak wygląda moja cera "na surowo" lampy same w sobie sporo dają

jak stwierdziłam "namaluję wszystko" i się tego trzymam ostatnio chłopakowi namalowałam smoka na twarzy
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:03   #754
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
sama trochę modelinkuję więc wiem jak wygląda moja cera "na surowo" lampy same w sobie sporo dają

jak stwierdziłam "namaluję wszystko" i się tego trzymam ostatnio chłopakowi namalowałam smoka na twarzy
mnie niestety bozia takiego talentu nie dała ale mam inne, np. do robienia offtopów więc żeby nie było, ponawiam pytanie - jak się sprawuje Ecobeauty? strasznie mnie ta seria interesuje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:17   #755
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Odpowiedź:

Zrobiłam screen stron 6-7 i wysłałam jako dowód. I tak planowałam wziąć dla siebie krem, o którym piszesz, ale fajnie gdyby ta oferta działała.
ojej faktycznie ale Wy macie sokole oko ! oby ta promocja była prawdziwa bo sie podnieciłam tym kremem z wit. C a taka promocja to coś dla mnie
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:29   #756
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mnie niestety bozia takiego talentu nie dała ale mam inne, np. do robienia offtopów więc żeby nie było, ponawiam pytanie - jak się sprawuje Ecobeauty? strasznie mnie ta seria interesuje.
ostatni offtop dzisiaj - patrzyłam na podkłady dermacolu.. i zauważyłam że moja siostra miała taki... ale śmierdział mi...
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:33   #757
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
ostatni offtop dzisiaj - patrzyłam na podkłady dermacolu.. i zauważyłam że moja siostra miała taki... ale śmierdział mi...
mi chodzi o tę szpachlę (bo są różne)

http://bellissima.net.pl/sklep//_var...a3f8019ea2.jpg
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 18:38   #758
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mnie niestety bozia takiego talentu nie dała ale mam inne, np. do robienia offtopów więc żeby nie było, ponawiam pytanie - jak się sprawuje Ecobeauty? strasznie mnie ta seria interesuje.
ja testuje od tygodnia, ale to chyba jeszcze za krotko zeby sie wypowiadac
mam tylko krem na dzien, pachnie delikatnie, nie rozprowadza sie tak latwo jak inne kremy - ten musze troche dluzej wcierac
po pierwszym uzyciu czulam pieczenie i twarz mi sie zaczerwienila, wiec sie przestraszylam, ale pozniej bylo ok i wczoraj jak nalozylam go po peelingu to tez sie troche zaczerwienilam
nie wiem jak z wygladzaniem bo za duzo tego nie mam do wygladzenia, wiec ciezko bedzie to ocenic

a!!! i sprzedalam juz wszystkie 3 kremy
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:54   #759
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
mi chodzi o tę szpachlę (bo są różne)

http://bellissima.net.pl/sklep//_var...a3f8019ea2.jpg
no o ten mi chodziło - dobra, kupię sobie, najwyżej będę mieszać z very me lub innym lekkim wynalazkiem
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:05   #760
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
Ja do Avonu nigdy nie byłam przekonana, wszystko zalatatywało dla mnie chemią i to w kiepskim wykonaniu. Każdy ma swoje zdanie, po co się kłocić
Ja się kilka razy próbowałam przekonać, ale nic z tego. 90% kosmetyków, które zamówiłam w Avonie a) kompletnie nie działało, b) uczuliło mnie, c) miało zupełnie inny odcień niż w katalogu.
CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 19:28   #761
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
nie wiem jak można tego nie widzieć
Dla mnie jest to kolejny dowód na brak kompetencji obsługi Ori (lub zwyczajną olewkę spowodowaną rutyną czy czymś). W każdym razie, to mój czwarty przypadek, a karierę zaczęłam w grudniu.

Cytat:
Napisane przez patrznamnie Pokaż wiadomość
ojej faktycznie ale Wy macie sokole oko ! oby ta promocja była prawdziwa bo sie podnieciłam tym kremem z wit. C a taka promocja to coś dla mnie
Ja tak samo. Jeśli jutro do południa nie otrzymam odpowiedzi, będę dzwonić i pytać na żywo, bo i tak mam sprawę do nich. :P Mam nadzieję, że trafię na kogoś w miarę zorientowanego...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 19:39   #762
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
no o ten mi chodziło - dobra, kupię sobie, najwyżej będę mieszać z very me lub innym lekkim wynalazkiem
na allegro są do dostania próbki po ok. 4,50 - polecam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:54   #763
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że nowy krem a olejkiem z drzewa herbacianego Pure Nature bardzo przypadł do gustu mojej przyjaciółce, wygasił jej drobne pryszcze.
ta koleżanka kupiła ten krem:
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=23675


faktycznie to chodzi o ten krem, już doczytałam

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda kobietka Pokaż wiadomość
Cześć, mam pewną wątpliwość związaną z tym, że katalog dostępny w internecie i ten papierowy różnią się jedną informacją.
Przeglądając katalog w wersji pdf na stronie 6 znalazłam ciekawą ofertę promocyjną według której przy zakupie za 69 złotych z katalogu 5 i jednej rzeczy z katalogu 6, krem z serii Skin Energy ma być ponad 50% taniej. Rozochociłam się, bo katalog bardzo mi się podoba, więc te 69 złotych to bardzo łatwo zbiorę, a krem dzienny z nowej serii ma mieć nie tylko witaminkę c, którą bardzo lubię ale też spf 15, co jest rzadkie w kremach "dla młodszych" w oriflame.
Ale dostałam od mojej konsultantki katalog papierowy, w którym już tej promocji wiązanej nie ma.
Jak mam to rozumieć? Która wersja katalogu obowiązuje? Bo kompletnie już zgłupiałam.
Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Odpowiedź:

Zrobiłam screen stron 6-7 i wysłałam jako dowód. I tak planowałam wziąć dla siebie krem, o którym piszesz, ale fajnie gdyby ta oferta działała.

porównałam szwedzkie katalogi z naszymi i tak w naszej 5 (w inetrnecie) i szwedzkiej 5 jest napisane to samo o tej promocji i w kat. 6 szedzkim też jest napisane o tej promocji

i jeszcze wpadło mi w oko, że u nas w kat. 5 na str. 5 są pudry w kulkach a w szwedzkim jest coś innego do wyboru krem diamond celular lub zestaw eye liner, lub cienie

Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2012-03-15 o 20:13
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:06   #764
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
To ja Ci polecam kapsułki dotleniające - są świetne i buzia po nich jak aksamit
Też uwielbiam te kapsułki, są rewelacyjne.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
i jeszcze teraz testuję antaksantynę
Napisz jak rezultaty, też mam na nią ochotę.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Odradzam!! mam do porównania pędzle Revlona i Hakuro (numerowane), te z Ori to jakieś nieporozumienie. Do ust jakoś tam daje radę, ale do nakładania cieni i blendowania - masakra, nie da się tego używać po prostu. Lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś bardziej profesjonalnego.
Polecam pędzle z Sephory, mam chyba wszystkie już parę lat i jestem bardzo zadowolona.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:22   #765
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
na allegro są do dostania próbki po ok. 4,50 - polecam
miałam, używałam - polecam stosować jako korektor bo naprawdę to jest szpachla wystarczy odrobinka, ogólnie genialna sprawa na imprezę, do zdjęć, na zaczerwienia idealny.
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:25   #766
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny jak napisac rezygnację z członkostwa? Chodzi mi o treść

Zgłaszam rezygnację z członkostwa w Klubie Oriflame z dniem ....

tak?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 23:40   #767
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wiecie może jak to jest z produktem za wysyłkę? Można go zwracać, lub zamienić na inny?? Bo mejla do firmy wysłałam wczoraj, ale oczywiście odp jeszcze nie otrzymałam
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 08:43   #768
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak napisac rezygnację z członkostwa? Chodzi mi o treść

Zgłaszam rezygnację z członkostwa w Klubie Oriflame z dniem ....

tak?
Rezygnujesz?Dlaczego?
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 12:44   #769
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Wiecie może jak to jest z produktem za wysyłkę? Można go zwracać, lub zamienić na inny?? Bo mejla do firmy wysłałam wczoraj, ale oczywiście odp jeszcze nie otrzymałam
Wydaje mi się, że można, ale wtedy chyba musisz zapłacić za wysyłkę...

Mi też coś nie odpisują. Wczoraj za pierwszym razem dostałam odpowiedź po 10 minutach, a później nic. :/

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Mail od obsługi Ori:
Cytat:
Papierowa wersja katalogu numer 5 jest prawidłowa, natomiast na stronie w wyniku błędu pojawiła się chwilowo niewłaściwa wersja, co zostało już naprawione.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 15:34   #770
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Wiecie może jak to jest z produktem za wysyłkę? Można go zwracać, lub zamienić na inny?? Bo mejla do firmy wysłałam wczoraj, ale oczywiście odp jeszcze nie otrzymałam
Nie można. Produkty w zamian za dostawę nie podlegają Unikalnej Gwarancji Satysfakcji. Możesz je jednak reklamować, w razie gdyby przyszedł niewłaściwy produkt lub produkt był uszkodzony
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:22   #771
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
na allegro są do dostania próbki po ok. 4,50 - polecam
ahahaha najlepsze jest to, że zamawiałam na początku tygodnia siostrze podkład z allegro... wczoraj spojrzałam i okazało się że to ten tylko ona bierze strasznie ciemny... nie no próbek nie wezmę, wezmę najjaśniejszy (tak jak dla mnie) i taki średni.. może ciut jaśniejszy niż wersja mojej siostry, no albo taki sam i będzie mieszanko

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

aleeee głupia jestem, chyba anuluję fakturę bo nie chcę katalogów
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:39   #772
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny... Wiem, że jeszcze ponad tydzień do nowego katalogu, ale może któraś z was miała już okazję wypróbować nowe kremy NS z okładki? Chciałabym wiedzieć jakiej są konsystencji i czy dobrze nawilżają? Nie wiem ile ich wziąć (ile dla siebie i ile na zapas do sprzedaży), a pewnie rozejdą się zanim wypróbuję...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:14   #773
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Wiem, że jeszcze ponad tydzień do nowego katalogu, ale może któraś z was miała już okazję wypróbować nowe kremy NS z okładki? Chciałabym wiedzieć jakiej są konsystencji i czy dobrze nawilżają? Nie wiem ile ich wziąć (ile dla siebie i ile na zapas do sprzedaży), a pewnie rozejdą się zanim wypróbuję...
Pojęcia nie mam, ale mogę Ci zdradzić mój zabawny sposób na nowości, które mnie interesują, a nie mam chęci jeździć i testować. Oglądam komentarze pod czeskimi i szwedzkimi odpowiednikami. A te kremy dla siebie i tak wezmę. Po jednym z obu zapachów. Zobaczymy czy są warte tych 5,90.

Ostatnio przemogłam się do tuszu Revelation i jestem pozytywnie zaskoczona tym, co można wyczarować tą maleńką szczoteczką. Bardzo fajnie rozdziela (po prawie każdym tuszu musiałam rozczesywać rzęsy grzebyczkiem, po tym nie ma takiej potrzeby), wydłuża i dociera do króciutkich rzęs. Nie rozmazuje się i nie osypuje. Ale oczywiście jak mi się spodobał to ostatni raz w katalogu. :/
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:05   #774
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam, ale mogę Ci zdradzić mój zabawny sposób na nowości, które mnie interesują, a nie mam chęci jeździć i testować. Oglądam komentarze pod czeskimi i szwedzkimi odpowiednikami. A te kremy dla siebie i tak wezmę. Po jednym z obu zapachów. Zobaczymy czy są warte tych 5,90.

Ostatnio przemogłam się do tuszu Revelation i jestem pozytywnie zaskoczona tym, co można wyczarować tą maleńką szczoteczką. Bardzo fajnie rozdziela (po prawie każdym tuszu musiałam rozczesywać rzęsy grzebyczkiem, po tym nie ma takiej potrzeby), wydłuża i dociera do króciutkich rzęs. Nie rozmazuje się i nie osypuje. Ale oczywiście jak mi się spodobał to ostatni raz w katalogu. :/
nie jestem tu długo, ale już zauważyłam, że jak coś jest ostatni raz w katalogu to na wyprzedaży/w ulotce można dostać
tylko niestety wtedy to chyba trzeba na zapas brać

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość


Napisz jak rezultaty, też mam na nią ochotę.
po 3 dniach może za mało na recenzję ale mam takie dziwne wrażenie jakbym miała mniej suchą skórę (szczególnie, że po kąpieli nie używałam ostatnio żadnych balsamów, kremów, nawet nic do twarzy) bo normalnie to mam takie ściągnięcie i tak sucho że masakra.. zobaczymy co będzie dalej
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:37   #775
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
nie jestem tu długo, ale już zauważyłam, że jak coś jest ostatni raz w katalogu to na wyprzedaży/w ulotce można dostać
tylko niestety wtedy to chyba trzeba na zapas brać
No właśnie. Krem do rąk Floral też jest świetny, ale edycja limitowana. Fajnie gdyby wrzucili go do ulotki.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:11   #776
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wracając na chwilę do sprzeczki dotyczącej kiepskiej jakości kosmetyków Avonu sprzed kilku stron to muszę wam powiedzieć, że fakt uważam ich kosmetyki za kiepskie, ale nie wszystkie, mam tam kilka swoich perełek do których wracam, a w zasadzie stale są w mojej kosmetyczce. Moim absolutnym nr 1 jest tropikalny krem do stóp i łokci z masłem shea i kwasami AHA z serii planet spa. Krem rewelacyjnie zmiękcza stwardniałe pięty i obłędnie budyniowo pachnie(choć wiem, że niektórym ten zapach nie pasuje). Głównie ze względu na zapach skusiłam się niedawno na maseczkę do włosów z masłem shea z tej serii i też okazała się świetna. Włosy po niej są jedwabiście gładkie i takie delikatne, do tego ten zapach Generalnie prawie wszystkie kosmetyki kupuję w Oriflame, ale w kategorii odżywek i maseczek do włosów, żadna nie dorównała tej z avonu. I wcale nie jest tania, bo w promocji kosztuje około 20 zł. Ogólnie wiem, że avon ma niektóre kosmetyki z serii planet spa bardzo dobre, niektóre próbowałam i potwierdzam. Miałam też kiedyś przeciwzmarszczkowy krem na noc Anew rejuvenate i jako jedyny z ich kremów okazał się nieprzeciętnie dobry. Dla mojej tłustej cery był idealny, bo nie zapychał i działał na zmarszczki mimiczne. Poza tymi perełkami reszta to raczej sieczka, ale podkreślam, że zdarzają im się kosmetyki wyjątkowe.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:19   #777
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Wracając na chwilę do sprzeczki dotyczącej kiepskiej jakości kosmetyków Avonu sprzed kilku stron to muszę wam powiedzieć, że fakt uważam ich kosmetyki za kiepskie, ale nie wszystkie, mam tam kilka swoich perełek do których wracam, a w zasadzie stale są w mojej kosmetyczce. Moim absolutnym nr 1 jest tropikalny krem do stóp i łokci z masłem shea i kwasami AHA z serii planet spa. Krem rewelacyjnie zmiękcza stwardniałe pięty i obłędnie budyniowo pachnie(choć wiem, że niektórym ten zapach nie pasuje). Głównie ze względu na zapach skusiłam się niedawno na maseczkę do włosów z masłem shea z tej serii i też okazała się świetna. Włosy po niej są jedwabiście gładkie i takie delikatne, do tego ten zapach Generalnie prawie wszystkie kosmetyki kupuję w Oriflame, ale w kategorii odżywek i maseczek do włosów, żadna nie dorównała tej z avonu. I wcale nie jest tania, bo w promocji kosztuje około 20 zł. Ogólnie wiem, że avon ma niektóre kosmetyki z serii planet spa bardzo dobre, niektóre próbowałam i potwierdzam. Miałam też kiedyś przeciwzmarszczkowy krem na noc Anew rejuvenate i jako jedyny z ich kremów okazał się nieprzeciętnie dobry. Dla mojej tłustej cery był idealny, bo nie zapychał i działał na zmarszczki mimiczne. Poza tymi perełkami reszta to raczej sieczka, ale podkreślam, że zdarzają im się kosmetyki wyjątkowe.
ja planuję sobie kupić żelowe kredki czy jakoś tak
ale moja siostra kupiła szampon... nie dość, że śmierdział mi jakimś kwasem to włosy zrobiły się po spłukaniu tragicznie szorstkie, nawet maska mleczna nie zabiła mi tego okropnego zapachu... jakbym polała włosy octem (nie było szamponu, oprócz garniera naturalna pielęgnacja którego nienawidzę z całego serca, a moje włosy wymagały umycia.. skusiłam się na avon.. masakra) dodam, że szampon miał być niby 2w1 http://www.avonsklep.com.pl/szampon-...o-i-imbir.html
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:24   #778
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Szampony z avonu są tragiczne, u mnie każdy ich szampon powodował łupież, ale tą naprawczą maseczkę z masłem shea planet spa będę polecała każdemu, bo jest naprawdę dobra tylko ona akurat jest droga, w cenie regularnej kosztuje 39zł(promocyjna 21,90), więc pewnie już się bardziej postarali. Zresztą jeżeli już coś kupuję z avonu to raczej z tych droższych, głównie z tej serii planet spa, inne mnie nie interesują. Aczkolwiek spotkałam się też z pozytywnymi opiniami na temat ich produktów przeciwzmarszczkowych anew. Z kosmetyków kolorowych nigdy u nich nic nie kupiłam.

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2012-03-17 o 15:29
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:42   #779
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Szampony z avonu są tragiczne, u mnie każdy ich szampon powodował łupież, ale tą naprawczą maseczkę z masłem shea planet spa będę polecała każdemu, bo jest naprawdę dobra tylko ona akurat jest droga, w cenie regularnej kosztuje 39zł(promocyjna 21,90), więc pewnie już się bardziej postarali. Zresztą jeżeli już coś kupuję z avonu to raczej z tych droższych, głównie z tej serii planet spa, inne mnie nie interesują. Aczkolwiek spotkałam się też z pozytywnymi opiniami na temat ich produktów przeciwzmarszczkowych anew. Z kosmetyków kolorowych nigdy u nich nic nie kupiłam.
te kredki żelowe polecała wizażystka na swoim blogu - pisała "ni to kredka, ni to eyeliner" no może nie dosłownie przytoczony cytat, ale tak to brzmiało
maskę jak już pisałam używam mleczną firmy Mila - 1 litr kosztuje ok. 20-30zł - "tylko do użytku profesjonalnego", a ja i tak używam jej po każdym myciu świetna na farbowane włosy (mam siostrę fryzjerkę, gdyby nie ona nie znałabym tych fryzjerskich wynalazków)
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:44   #780
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
ja planuję sobie kupić żelowe kredki czy jakoś tak
Kredki żelowe polecam. Noszę soczewki i obawiałam się rozmazywania, spływania czy czegoś, ale są świetne. Czarna ma bardzo intensywny kolor. Jest mięciutka, gładko się rozprowadza. Używam jak eyelinera i sprawdza się.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.