Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 16:08   #1501
samancia15
Raczkowanie
 
Avatar samancia15
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny orientujecie sie czy mozna dostac etui na probki perfum?? Oczy wiscie na stornie oriflame.
samancia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 16:35   #1502
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Co robicie z pudrem w kamieniu jak już się kończy i się pokruszy?

Pyłkowy się pojawił
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:09   #1503
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Nadal jest 30 dni (roboczych, czyli 6 dni/tydzień) od daty dostawy. Przynajmniej tak jest napisane na druku reklamacji, który jest obowiązujący
wiesz co, to teraz 5 dni maja roboczych i jedna sobota w katalogu
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 17:48   #1504
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, macie może stare katalogi, z lat sprzed 2001 rokiem?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:41   #1505
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
wiesz co, to teraz 5 dni maja roboczych i jedna sobota w katalogu
Ale oni liczą każdą sobotę jako pracującą, czyli bez względu na datę jest 6 dni pracujących w tygodniu. Oczywiście od tego odejmujemy święta
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 19:49   #1506
Ivaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może stare katalogi, z lat sprzed 2001 rokiem?
ja w piwnicy gdzieś mam z około 2005 roku - całe skurzone ;P a po co Ci katalogi z tak dawnego okresu ?

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez samancia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie czy mozna dostac etui na probki perfum?? Oczy wiscie na stornie oriflame.
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=13057 z tego co wiem to etui jest już niedostępne, bo w zestawie za 39,90 przychodzi już inne takie czarne - a dokładniej to te http://cz.oriflame.com/products/prod...prodCode=21706 (chociaż u nas na stronie nie ma go jeszcze)

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ale oni liczą każdą sobotę jako pracującą, czyli bez względu na datę jest 6 dni pracujących w tygodniu. Oczywiście od tego odejmujemy święta
ja nigdy soboty nie liczyłam i zawsze miałam reklamacje przyjętą - kiedyś nawet ponad 30 dni - ale to wtedy klientka nie zużyła nawet 30% perfumu GG White i atomizer się jej zepsuł ;o i oddałam go całkiem i zamówiłam nowy - bezproblemowo
Ivaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 20:04   #1507
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ale oni liczą każdą sobotę jako pracującą, czyli bez względu na datę jest 6 dni pracujących w tygodniu. Oczywiście od tego odejmujemy święta
a może się coś zmieni, bo poprzednio w soboty pracowali na Jutrzenki, a teraz na Wołoskiej nie pracują

w sumie, jak dla mnie (na razie) to nie ma to znaczenia, bo ja staram się nie robić zwrotów, a jak robię to od razu jak biorę zamówienie z następnego katalogu (najpóźniej)
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/

Edytowane przez Buniat
Czas edycji: 2012-04-11 o 20:09
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 20:20   #1508
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
dziękuje ślicznie, ja też mam cere mieszaną . strefa T i jestem załamana jak po 3 godzinach swieci mi sie twarz, zamówie mam nadzieje ze sie nie zawiode.
Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o świecenie to mnie te kremy rozwiązały problem całkowicie, tzn mam oba (na dzień i noc) i w ogóle zapomniałam co to znaczy się świecić no ale niestety, mam tyle przebarwień, że muszę się nimi zająć, więc te kremy poszły w odstawkę.
Ja też kupiłam te kremy, oba, na dzień i na noc, nie jestem do końca zadowolona.

Ten dzienny wykończyłam kilka dni temu (teraz wzięłam sie za ten nowy z Pure Nature). Mam cerę mieszaną, moja codzienna pielęgnacja to: rano żel do mycia twarzy, tonik i krem na dzień (a potem baza pod makijaż), wieczorem demakijaż, żel do mycia twarzy, tonik i krem na noc. I muszę powiedzieć, że po tym kremie jednak w końcu zaczynałam się świecić... i podkład nie do końca się trzymał. Nie był zły, ale jednak nie był powalający.

Natomiast... odkryłam bardzo dziwną rzecz - moja cera wygląda świetnie, odkąd zrezygnowałam z porannej pielęgnacji, tylko wieczorem porządnie myję buzię, potem tonik i gruba warstwa kremu na noc. Rano taka buzia wygląda bardzo miło i zdrowo, bardzo dobrze się na nią nakłada makijaż.

Zaskakujące ogólnie krem na noc z tej serii jest jak dla mnie dużo lepszy niż ten na dzień.

Tak czy inaczej trzeba samemu na wlasnej twarzy przetestować, najlepiej kupić próbki i zobaczyć
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:15   #1509
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
a może się coś zmieni, bo poprzednio w soboty pracowali na Jutrzenki, a teraz na Wołoskiej nie pracują

w sumie, jak dla mnie (na razie) to nie ma to znaczenia, bo ja staram się nie robić zwrotów, a jak robię to od razu jak biorę zamówienie z następnego katalogu (najpóźniej)
Ale to nigdy nie miało znaczenia gdzie składasz reklamację... Ja np. składałam w filii i w biurze i zawsze mi liczono 6 dni/tydzień.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:40   #1510
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam te kremy, oba, na dzień i na noc, nie jestem do końca zadowolona.

Ten dzienny wykończyłam kilka dni temu (teraz wzięłam sie za ten nowy z Pure Nature). Mam cerę mieszaną, moja codzienna pielęgnacja to: rano żel do mycia twarzy, tonik i krem na dzień (a potem baza pod makijaż), wieczorem demakijaż, żel do mycia twarzy, tonik i krem na noc. I muszę powiedzieć, że po tym kremie jednak w końcu zaczynałam się świecić... i podkład nie do końca się trzymał. Nie był zły, ale jednak nie był powalający.

Natomiast... odkryłam bardzo dziwną rzecz - moja cera wygląda świetnie, odkąd zrezygnowałam z porannej pielęgnacji, tylko wieczorem porządnie myję buzię, potem tonik i gruba warstwa kremu na noc. Rano taka buzia wygląda bardzo miło i zdrowo, bardzo dobrze się na nią nakłada makijaż.

Zaskakujące ogólnie krem na noc z tej serii jest jak dla mnie dużo lepszy niż ten na dzień.

Tak czy inaczej trzeba samemu na wlasnej twarzy przetestować, najlepiej kupić próbki i zobaczyć
i jak ten krem pure nature na cerze mieszanej? ja właśnie się boję nawet testować, żeby się nie zacząć świecić

no fakt, najlepiej przetestować na sobie, na próbkach. ja miałam taki problem, że mi bez niczego twarz się zaczynała bardzo, bardzo świecić, zwłaszcza w lecie i w ogóle było mi z tym bardzo głupio. kremy mi pomogły, ale po kilku godzinach z podkładem (mineralnym), pudrem pyłkowym i co tam jeszcze miałam chęć nałożyć to fakt, że zaczynało lekko spływać, no ale tak to wszystko spłynie. czyli u mnie kremy się sprawdziły, no i nie zapychały mnie - mam kupę przebarwień potrądzikowych i problemy z wypryskami, ale to akurat bardziej problemy hormonalne, które mam (co poznaję po cyklicznych wysypach )
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:49   #1511
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
i jak ten krem pure nature na cerze mieszanej? ja właśnie się boję nawet testować, żeby się nie zacząć świecić

no fakt, najlepiej przetestować na sobie, na próbkach. ja miałam taki problem, że mi bez niczego twarz się zaczynała bardzo, bardzo świecić, zwłaszcza w lecie i w ogóle było mi z tym bardzo głupio. kremy mi pomogły, ale po kilku godzinach z podkładem (mineralnym), pudrem pyłkowym i co tam jeszcze miałam chęć nałożyć to fakt, że zaczynało lekko spływać, no ale tak to wszystko spłynie. czyli u mnie kremy się sprawdziły, no i nie zapychały mnie - mam kupę przebarwień potrądzikowych i problemy z wypryskami, ale to akurat bardziej problemy hormonalne, które mam (co poznaję po cyklicznych wysypach )
To co tu zrobić jak latem trzeba będzie nakładać na twarz krem z wysokim filtrem Liczę, że w Oriflame pojawi się ten z serii dotleniającej optimals. Pamiętam, że dawna wersja dosyć fajnie się wchłaniała. A jak nie to zostaną mi filtry apteczne, których nie lubię
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 08:54   #1512
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

Natomiast... odkryłam bardzo dziwną rzecz - moja cera wygląda świetnie, odkąd zrezygnowałam z porannej pielęgnacji, tylko wieczorem porządnie myję buzię, potem tonik i gruba warstwa kremu na noc. Rano taka buzia wygląda bardzo miło i zdrowo, bardzo dobrze się na nią nakłada makijaż.
ja wieczorem porządnie szoruję facjatę, natomiast rano - tylko tonik + krem. wszyscy chwalą moją cerę, więc nie mam zamiaru zmieniać tego przyzwyczajenia raz na tydzień robię peeling z maseczką i jest super.

mam pytanko - jaki krem liftingujący z Ori byście poleciły? Bioclinic? Czy jest coś tańszego i dobrego?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:55   #1513
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
i jak ten krem pure nature na cerze mieszanej? ja właśnie się boję nawet testować, żeby się nie zacząć świecić

no fakt, najlepiej przetestować na sobie, na próbkach. ja miałam taki problem, że mi bez niczego twarz się zaczynała bardzo, bardzo świecić, zwłaszcza w lecie i w ogóle było mi z tym bardzo głupio. kremy mi pomogły, ale po kilku godzinach z podkładem (mineralnym), pudrem pyłkowym i co tam jeszcze miałam chęć nałożyć to fakt, że zaczynało lekko spływać, no ale tak to wszystko spłynie. czyli u mnie kremy się sprawdziły, no i nie zapychały mnie - mam kupę przebarwień potrądzikowych i problemy z wypryskami, ale to akurat bardziej problemy hormonalne, które mam (co poznaję po cyklicznych wysypach )
Jak na razie na dzień użyłam go dwa razy, sprawował się po prostu dobrze, ale akurat w te dni nie robiłam makijażu i nie wychodziłam z domu, więc wynik jak dla mnie miarodajny nie jest.
Na noc również użyłam go ze dwa razy i buzia rano jest bardzo przyjemna
Jeszcze potestuję go trochę w dzień, ale nie wiem, czy nie przerzucę się na kremowanie buzi tylko na noc


Acha, muszę powiedzieć, że na czas stosowania kremów matte touch wypryski u mnie przestały istnieć. Nigdy nie miałam z nimi problemu, natomiast zwykle przed miesiączką jeden czy dwa potworki mi wyskakiwały (i to oczywiście w jakimś centralnym miejscu na twarzy). Od jakiegoś czasu nawet przed/podczas miesiączki się nie pojawiają.

Aczkolwiek, od tych kilku dni, gdy nie używam dziennego Matte Touch, tylko ten Pure Nature, przy linii włosów pojawiło się trochę maleńkich potworków, ale szybciutko znikają, więc myślę,że to przejściowe.


Muszę powiedzieć, że moja cera bardzo się poprawiła od stosowania kremów Matte Touch. Świecenie świeceniem - ja też mam z tym problem, jak się zmęczę (czyli jak wejdę na 3 piętro) to twarz mi się świeci jak żarówka, niezależnie od tego, czy krem nałożyłam 10 minut temu, czy 12 godzin temu. Ja tak mam przez nadpotliwość i chyba całe życie będę się z tym męczyć.
Jednak pomijając świecenie to buzia stała się taka jasna, promienna... nie wstydzę się wychodzić z domu bez makijażu i robię to częściej, mimo braku makijażu czuję się atrakcyjna (a kiedyś to był dla mnie problem), mogę też nie stosować podkładu (co kiedyś było nie do pomyślenia), tylko sam makijaż oczu i np. puder matujący...

Podoba mi się moja twarz po tych kremach
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:12   #1514
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Kurcze, kusicie tymi kremami Matte Touch, już wcześniej się nad nimi zastanawiałam, ale w końcu, ze względu na wypryski, postanowiłam kupić sobie ten krem z Pure Nature, ale w sumie szału nie ma...
Ja podobnie jak Narrhien również mam problem z nadpotliwością i wiem, że u mnie twarz też będzie się świeciła tak czy siak, ale może też będę mogła wychodzić bez makijażu
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:27   #1515
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Acha, muszę powiedzieć, że na czas stosowania kremów matte touch wypryski u mnie przestały istnieć. Nigdy nie miałam z nimi problemu, natomiast zwykle przed miesiączką jeden czy dwa potworki mi wyskakiwały (i to oczywiście w jakimś centralnym miejscu na twarzy). Od jakiegoś czasu nawet przed/podczas miesiączki się nie pojawiają.

Aczkolwiek, od tych kilku dni, gdy nie używam dziennego Matte Touch, tylko ten Pure Nature, przy linii włosów pojawiło się trochę maleńkich potworków, ale szybciutko znikają, więc myślę,że to przejściowe.


Muszę powiedzieć, że moja cera bardzo się poprawiła od stosowania kremów Matte Touch. Świecenie świeceniem - ja też mam z tym problem, jak się zmęczę (czyli jak wejdę na 3 piętro) to twarz mi się świeci jak żarówka, niezależnie od tego, czy krem nałożyłam 10 minut temu, czy 12 godzin temu. Ja tak mam przez nadpotliwość i chyba całe życie będę się z tym męczyć.
Jednak pomijając świecenie to buzia stała się taka jasna, promienna... nie wstydzę się wychodzić z domu bez makijażu i robię to częściej, mimo braku makijażu czuję się atrakcyjna (a kiedyś to był dla mnie problem), mogę też nie stosować podkładu (co kiedyś było nie do pomyślenia), tylko sam makijaż oczu i np. puder matujący...

Podoba mi się moja twarz po tych kremach
kusisz kusisz
tez duzo o nich myslalam, ale bralam ostatnio EcoBeauty i ten Pure Nature i niestety ten ostatni nic nie robi z syfkami a EB jest tak delikatny, ze nawet mam wrazenie, ze wszystko wolniej mi sie goi - jak uzywalam innych kremow, ktore bardziej wysuszaly to szybciej to wszystko znikalo
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:31   #1516
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
To co tu zrobić jak latem trzeba będzie nakładać na twarz krem z wysokim filtrem Liczę, że w Oriflame pojawi się ten z serii dotleniającej optimals. Pamiętam, że dawna wersja dosyć fajnie się wchłaniała. A jak nie to zostaną mi filtry apteczne, których nie lubię
no właśnie mi też tego brakuje. ten na przebarwienia ma najwyższy chyba filtr 20, ale nie wiem czy jest fotostabilny ja właśnie planuje się złuszczać kwasem, więc kremy na dzień z Ori idą na jakiś czas w odstawkę ale jak tylko uda mi się coś poprawić to pewnie wrócę do matte touch, bo nic mi bardziej na to świecenie nie pomaga.
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:09   #1517
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Natomiast... odkryłam bardzo dziwną rzecz - moja cera wygląda świetnie, odkąd zrezygnowałam z porannej pielęgnacji, tylko wieczorem porządnie myję buzię, potem tonik i gruba warstwa kremu na noc. Rano taka buzia wygląda bardzo miło i zdrowo, bardzo dobrze się na nią nakłada makijaż.
Czyli po prostu po wstaniu od razu nakładasz makijaż, bez innego kombinowania? Przecież w nocy człowiek się poci, kurz jakiś zawsze na skórze osiądzie... ja bym tak nie mogła
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:19   #1518
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Czyli po prostu po wstaniu od razu nakładasz makijaż, bez innego kombinowania? Przecież w nocy człowiek się poci, kurz jakiś zawsze na skórze osiądzie... ja bym tak nie mogła
Ja do niedawna też rano używałam tylko toniku i robiłam makijaż. Ale zauważyłam, że jak rano myję twarz i później nakładam krem na dzień to mam o wiele ładniejszą cerę. Może to przychodzi z wiekiem
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:42   #1519
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witajcie,
czy w bazie giordani gold został ostatnio zmieniony skład? Mam drugie opakowanie ("nowej" wersji, w innym pojemniczku) i znacznie różni się od pierwszego. Baza jest znacznie gęstsza, mniej płynna, gorzej się ją rozprowadza. A makijaż trzyma się znacznie krócej niż podczas używana bazy poprzedniej.

Pozdrawiam
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 10:57   #1520
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Czyli po prostu po wstaniu od razu nakładasz makijaż, bez innego kombinowania? Przecież w nocy człowiek się poci, kurz jakiś zawsze na skórze osiądzie... ja bym tak nie mogła
dokładnie - jak widzę rano na waciku co mi się nazbiera przez noc na twarzy, poprzykleja do kremu... zwłaszcza po przejechaniu Optimalsem z atomizerem... brrrr....
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:08   #1521
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Czyli po prostu po wstaniu od razu nakładasz makijaż, bez innego kombinowania? Przecież w nocy człowiek się poci, kurz jakiś zawsze na skórze osiądzie... ja bym tak nie mogła
Ja też nie mogłam. Przez lata pilnowałam dokładnej pielęgnacji cery. Rano i wieczór ten sam zabieg, żel, tonik, krem, dodatkowo 2x w tygodniu peeling, maseczki w zależności od potrzeby...
Ostatnio całkowicie przypadkiem zdarzyło mi się tak zrobić, że wieczorem dokładnie oczyściłam buzię, a rano nic nie zrobiłam (po prostu zaspałam), potem zauważyłam niezły efekt i postanowiłam przez kilka dni poeksperymentować.
Naprawdę nie wiem, jakim cudem to działa, ale jak Boga kocham, przynajmniej przez ostatnich kilka dni efekt był lepszy, niż kiedy rano pielęgnowałam buzię...
Może na dłuższą metę nie będzie działać? Nie wiem, na razie wróciłam do pielęgnacji porannej, bo testuję ten krem Pure Nature (od razu mogę powiedzieć, że broda mi się po nim świeci i to bez żadnego wysiłku ).
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:30   #1522
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ja już zgupłam, nie wiem czy brac ten krem na noc czy na dzien -.-
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:17   #1523
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
ja już zgupłam, nie wiem czy brac ten krem na noc czy na dzien -.-
Według mnie to najlepiej przetestuj próbkami na sobie i wtedy będziesz miała pewność jak zareaguje twoja skóra
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 13:52   #1524
inka1388
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam poda mi ktos link do drukow do reklamacji bo mialam braki w paczce a nie moge znalesc i poprosze o nr tel do Warszawy jak ktos ma bo ja dzwonie na jakis nr to nikt nie odbiera
inka1388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 14:27   #1525
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez inka1388 Pokaż wiadomość
Witam poda mi ktos link do drukow do reklamacji bo mialam braki w paczce a nie moge znalesc i poprosze o nr tel do Warszawy jak ktos ma bo ja dzwonie na jakis nr to nikt nie odbiera
na dole z lewej masz numer
http://pl.oriflame.com/consultants/login/login.jhtml
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 14:30   #1526
samancia15
Raczkowanie
 
Avatar samancia15
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny mam problem. Jak wchodze na strone oriflame---zamawianie i wpisuje kod produktu to nie wyswietla mi sie czy produkt jest dostepny czy nie dlaczego tak sie dzieje??? mialyscie cos podobnego??
samancia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 14:50   #1527
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez samancia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Jak wchodze na strone oriflame---zamawianie i wpisuje kod produktu to nie wyswietla mi sie czy produkt jest dostepny czy nie dlaczego tak sie dzieje??? mialyscie cos podobnego??
Musisz przejść do następnej komórki, wtedy obok poprzedniej się wyświetli. Ale to nie jest wiarygodne źródło, ponieważ nie podaje czy dany produkt dostępny jest np. na filię lub biuro. Najlepiej wejść do weryfikacji zamówienia i tam na 99,99% będzie pewne, że produkt jest dostępny lub nie
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 15:06   #1528
samancia15
Raczkowanie
 
Avatar samancia15
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

czyli ta weryfikacja zamawiania to gdzie jest ??? ja jestem nowa i sory za glupie pytania ale jeszcze sie nie polapalam;p
samancia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 15:17   #1529
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny dyskutujecie o tym kremie Pure Nature z jagód i granatu do cery mieszanej?
Jest genialny! Stosuję go od wielu miesięcy, wcześniej używałam winogronowego, który był równie dobry.
Na noc świetny, a tego na dzien używam w okolicach oczu, tam gdzie cera się nie świeci. Na resztę twarzy kładę siarkowy krem innej firmy.
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 16:21   #1530
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez moris221 Pokaż wiadomość
ja już zgupłam, nie wiem czy brac ten krem na noc czy na dzien -.-
To zależy czy potrzebujesz na noc czy na dzień.

Ale z doświadczenia wiem, że jak jest seria kremów, to na noc jest lepsiejszy. Przynajmniej z mojego doświadczenia.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.