MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 19:41   #241
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mademoiselle - daj znać jak zmiana przeglądarki. Nie ma co winić komputer za kiepski internet Zajęłabym się najpierw tym Blueconnectem.
o tym samym pomyslalam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:55   #242
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Poki co mam zamiar ograniczyc korzystanie z niego do minimum i czekac, czy nie znajdzie sie ktos, kto zechce go ode mnie odkupić.

Jak już zostało napisane wyżej pod złośliwość to raczej nie podpada.
A to akurat wiedziałam i bez Twojego komentarza.
Tak się składa, że akurat Mac był prezetem od rodziców. Szkoda tylko, że nie udanym.
Wybacz, ale odbieram to tak - latwo Ci to przyszlo - bo komu w Polsce rodzice kupia laptopa za kilka tys zlotych na mikolajki, do tego jeszcze zdaje sie od chlopaka dostalas iphone'a, pierwsze problemy w uzytkowaniu i juz - ograniczasz uzywanie do minimum i szukasz kupca. Moze zle na to patrze, ale jak cos latwo przychodzi, to sie nieraz tego nie docenia.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 22:23   #243
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wybacz, ale odbieram to tak - latwo Ci to przyszlo - bo komu w Polsce rodzice kupia laptopa za kilka tys zlotych na mikolajki, do tego jeszcze zdaje sie od chlopaka dostalas iphone'a, pierwsze problemy w uzytkowaniu i juz - ograniczasz uzywanie do minimum i szukasz kupca. Moze zle na to patrze, ale jak cos latwo przychodzi, to sie nieraz tego nie docenia.
Dawno przysłów w moim wydaniu nie było , ale teraz jest sposobność, żeby zapodać.
Mówi się:
- łatwo przyszło, łatwo poszło

__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 23:35   #244
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Co do blueconnecta - wybierz sie z tym do salonu era, byc moze oprogramowanie obslugujace modem nie jest kompatybilne z Twoim systemem operacyjnym.

Jak masz slaby zasieg - to faktycznie ciezko cos scigac z instalek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 00:43   #245
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wybacz, ale odbieram to tak - latwo Ci to przyszlo - bo komu w Polsce rodzice kupia laptopa za kilka tys zlotych na mikolajki, do tego jeszcze zdaje sie od chlopaka dostalas iphone'a, pierwsze problemy w uzytkowaniu i juz - ograniczasz uzywanie do minimum i szukasz kupca. Moze zle na to patrze, ale jak cos latwo przychodzi, to sie nieraz tego nie docenia.

jakbys musiala sama na niego zarobic i nie traktowala jak zabawki tylko jak narzedzie pracy .................:rolleye s:

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Wiesz do tej pory miałam jednego z najnowszych HP Pavilionów, którego nie było nigdy w Polsce i do tej pory nie ma go na naszym rynku i na warunki krajowe niczego lepszego zaoferować mi nie mogli więc postanowiłam skupić się na jakże zachwalanego Maca
I niestety zawiodłam się. Jak za takie pieniądze spodziewałam się czegoś innego, ale widocznie tak amatorski jak ja użytkownik, nie jest w stanie docenić jego zalet Wolę sprzedać go teraz, korzystając z tego, że jest praktycznie nowy i może ktoś biorąc pod uwagę fakt zbliżających się świąt, zechce go kupić. Na pewno jest większe prawdopodobieństwo niż po świętach, zwłaszcza, jeśli nie chcę dużo stracić..
to wspaniale no i gg chodzilo to po co zmienialas ten cudowny sprzet na Maca? pierwsze niepowodzenie i juz sie go pozbywasz.........

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość

O tym teź pisałam kilka postów wyżej..
Bo:
- nie otwiera mi się 3/4 stron, które przeglądam
- wejście na stronę z Adium lub Kadu graniczy z cudem, nie ma mowy więc o ściągnięciu jakiegokolwiek komunikatora
- blue connect ledwo łapie 2 kreski na 6 zasięgu (na HP-ku mialam zawsze maksa)
- wczoraj znowu mi się zawiesił i nie mogłam go wyłączyć
- itp. itd.
A przede wszystkim, bo nie tego spodziewałam się po tak drogim sprzęcie
Tak jak iPhona pokochałam od pierwszego dnia użytkowania, tak Macbooka szczerze znienawidziłam
.
moze kup sobie na poczatek jakas ksiazke do niego bo ewidentnie cie przerasta

Przykro mi ale osobiscie uwazam ze na Twoje potrzeby to ten komputer jest poprostu za dobry, nie wiem po co Ci taki sprzet skoro nic sensownego na nim robic nie bedziesz. GG mozna miec teraz na komorce ,Worda i internet tez. Wiec po co Ci laptop i to jeszcze taki?Dla szpanu?
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 00:57   #246
charlott
Raczkowanie
 
Avatar charlott
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
GG do charlott Wyślij wiadomość przez MSN do charlott
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

NIe poddawaj sie tak łatwo
Sprzedać Maca to poprostu zbrodnia.. Jak bylo wyzej powiedziane.. sprobuj sie dowiedziec co moze byc przyczyna problemow..

dziwie sie ze masz taki stosunek.. pare dobrych tysiakow wydanych.. a ty nawet nie chcesz sie 'nauczyc' uzytkowac komputera..

To nie jest windows.. wiec troche cierpliwosci i zrozumienia dla maszynki sie przyda
usiadz spokojnie.. i pokombinuj. Moze masz wsrod znajomych kto juz ma maca i moglby ci ewentualnie pomoc..? Mac's nie sa wieszajace sie. wiec albo cos zle robisz.. albo komputer jest wadliwy.
Na Boga nie sprzedawaj.. ;-)

Ps. co do iphona mowilas.. nie bylo intrukcji takich jak w normalnych telefonach.. bo ten telefon obsluguje sie intuicyjnie. zwrocilas uwage jak pudelko do telefonu wyglada? dopracowane w najmniejszym szczegule.. etc. taki jest apple. wiec te twoje problemy musza wynikac z czegos innego..
charlott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 07:21   #247
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

cos w tym jest. bo zachowujesz sie troche jak male dziecko ktoremu zepsula sie zabaweczka i rzuca je w kąt z płaczem. i juz nie chodzi o to ile kosztowal ten laptop, bo jednych rodzice zarabiaja 3000 miesiecznie, a innych 13000, a jeszcze inni beda pracowac cale wakacje zeby sami sobie go kupic. ale niewazne, bo jeszcze sobie pomyslisz ze ludzie pisza to z zazdrosci czy cos.
po jednym dniu uzytkowania piszesz ze jestes zawiedziona, sory ale nie masz pojecie o macu wiec nie mozesz byc zawiedziona bo nie masz wiedzy. a jesli byc moze trafil Ci sie wadliwy produkt to powinnas pojsc do ispota i powiedziec o problemach, a nie od razu o wymianie. no chyba ze tego nie napisalas.
napisano Ci tu kilka rad odnosnie Twoich problemow - ale jak widac bez odzewu. szczegolnie moglabys sie dowiedziec o ten blueconnect, bo rzeczywiscie moze byc tak ze jest on niedostosowany do maca.
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 09:20   #248
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ale chyba nie masz do rodziców pretensji? sama przecież go wybrałaś.
Nie nie mam, chociaż wydaje mi się, że za szybko zgodziłam się na ich propozycję. Tata lub nowinki techniczne i po tym, jak kupił mi iPhona i byłam zadowolona, zaczęł się interesować Macami..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mademoiselle - daj znać jak zmiana przeglądarki. Nie ma co winić komputer za kiepski internet Zajęłabym się najpierw tym Blueconnectem.
Z Blueconnectem jest wszystko wporządku. Byłam i iSpocie i zostałam zapewniona, że jest w 100% kompatybilny z Maciem i działa tak, jak powinien.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wybacz, ale odbieram to tak - latwo Ci to przyszlo - bo komu w Polsce rodzice kupia laptopa za kilka tys zlotych na mikolajki, do tego jeszcze zdaje sie od chlopaka dostalas iphone'a, pierwsze problemy w uzytkowaniu i juz - ograniczasz uzywanie do minimum i szukasz kupca. Moze zle na to patrze, ale jak cos latwo przychodzi, to sie nieraz tego nie docenia.
Akurat zarówno iPhona jak i Maca dostałam od rodziców. Ten drugi miał być prezentem Gwiadkowym, a okazał się moim koszmarem

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Co do blueconnecta - wybierz sie z tym do salonu era, byc moze oprogramowanie obslugujace modem nie jest kompatybilne z Twoim systemem operacyjnym.

Jak masz slaby zasieg - to faktycznie ciezko cos scigac z instalek.
Tak jak napisałam wyżej. To nie jest wina Blueconnectu, bo zasięgałam już w tej kwestii rady fachowców.

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość

jakbys musiala sama na niego zarobic i nie traktowala jak zabawki tylko jak narzedzie pracy .................:rolleye s:



to wspaniale no i gg chodzilo to po co zmienialas ten cudowny sprzet na Maca? pierwsze niepowodzenie i juz sie go pozbywasz.........



moze kup sobie na poczatek jakas ksiazke do niego bo ewidentnie cie przerasta

Przykro mi ale osobiscie uwazam ze na Twoje potrzeby to ten komputer jest poprostu za dobry, nie wiem po co Ci taki sprzet skoro nic sensownego na nim robic nie bedziesz. GG mozna miec teraz na komorce ,Worda i internet tez. Wiec po co Ci laptop i to jeszcze taki?Dla szpanu?
Na pewno nie zdecydowałabym się pracować na Macu, z zwłaszcza nie na 13". Mam pewnien szacunek do swojego wzroku, żeby go niszczyć na takiej wielkości ekraniku.
Wiesz, czemu? Bo taką dostałam propozycję, miałam ochotę przekonać się jak działają te cudowne urządzenia, i od początku bałam pod uwagę możliwość jego ewentualnej sprzedaży jak-by-coś.
I najłatwiej jest napisać, że ktoś jest za głupi na obsługe jakiegoś przętu i kupują g tylko dla zaspokojenia własnej próżności. Jak miło robi się od razu człowiekowi na sercu w ten przedświąteczny czas. Nie ma to jak ocenianie osoby, której się nie zna, jak zwykle najprawdopodobniej z powodu czystej zazdrości, że ktoś może coś po prostu mieć
Ach i polecam Ci pisanie prac zaliczeniowych na komórce. Powodzenia naprawdę. Daj znać, jak poszło.

Cytat:
Napisane przez charlott Pokaż wiadomość
NIe poddawaj sie tak łatwo
Sprzedać Maca to poprostu zbrodnia.. Jak bylo wyzej powiedziane.. sprobuj sie dowiedziec co moze byc przyczyna problemow..

dziwie sie ze masz taki stosunek.. pare dobrych tysiakow wydanych.. a ty nawet nie chcesz sie 'nauczyc' uzytkowac komputera..

To nie jest windows.. wiec troche cierpliwosci i zrozumienia dla maszynki sie przyda
usiadz spokojnie.. i pokombinuj. Moze masz wsrod znajomych kto juz ma maca i moglby ci ewentualnie pomoc..? Mac's nie sa wieszajace sie. wiec albo cos zle robisz.. albo komputer jest wadliwy.
Na Boga nie sprzedawaj.. ;-)

Ps. co do iphona mowilas.. nie bylo intrukcji takich jak w normalnych telefonach.. bo ten telefon obsluguje sie intuicyjnie. zwrocilas uwage jak pudelko do telefonu wyglada? dopracowane w najmniejszym szczegule.. etc. taki jest apple. wiec te twoje problemy musza wynikac z czegos innego..
Niestety nikt z moich znajomych nie ma Maca, tylko brat bratowej na nich pracował i jak do niego zadzwoniłam, to zecydowanie mi odradził pracowanie na nim. Powiedział, że sam miał bardzo dużo problemów z tym systemem, zwłaszcza gdy wszyscy inni pracują na Windowsach.
Wczoraj cały wieczór siedziałam nad tym, żeby zainstalować Adium i jak już się udało, to okazało się, że przy takim zasięgu jak ja mam, nie może się połączyć z internetem. Brak słów po prostu.

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
cos w tym jest. bo zachowujesz sie troche jak male dziecko ktoremu zepsula sie zabaweczka i rzuca je w kąt z płaczem. i juz nie chodzi o to ile kosztowal ten laptop, bo jednych rodzice zarabiaja 3000 miesiecznie, a innych 13000, a jeszcze inni beda pracowac cale wakacje zeby sami sobie go kupic. ale niewazne, bo jeszcze sobie pomyslisz ze ludzie pisza to z zazdrosci czy cos.
po jednym dniu uzytkowania piszesz ze jestes zawiedziona, sory ale nie masz pojecie o macu wiec nie mozesz byc zawiedziona bo nie masz wiedzy. a jesli byc moze trafil Ci sie wadliwy produkt to powinnas pojsc do ispota i powiedziec o problemach, a nie od razu o wymianie. no chyba ze tego nie napisalas.
napisano Ci tu kilka rad odnosnie Twoich problemow - ale jak widac bez odzewu. szczegolnie moglabys sie dowiedziec o ten blueconnect, bo rzeczywiscie moze byc tak ze jest on niedostosowany do maca.
O Blueconnect pisałam już wcześniej.
Myślę, że niepotzrebnie się tak bulwersujesz, bo jak trafnie zauważyłać to sprawa pieniędzy moic, ewentualnie moich rodziców, którzy ten komputer kupili i zostawili do mojej pełnej dyspozycji. Ja zdecydowałam się go sprzedać, bo nie mam zamiaru się męczyć, wolę stracić, ale mieć później możliwość kupienia sprzętu, z którego systemem i sposobem działania jestem zaprzyjaźniona. Jak napisał ktoś wcześniej, jeden Maci pokocha, drugi nie. Ja zaliczam się do tej grupy.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:30   #249
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
O Blueconnect pisałam już wcześniej.
Myślę, że niepotzrebnie się tak bulwersujesz, bo jak trafnie zauważyłać to sprawa pieniędzy moic, ewentualnie moich rodziców, którzy ten komputer kupili i zostawili do mojej pełnej dyspozycji.
wlasnie napisałąm ze to NIE jest sprawa pieniedzy, bo jak napisalam niektorzy je maja a niektorzy nie.

ale mnie nadal nurtuje fakt co Ci powiedzieli w iSpocie na to ze sie caly czas wiesza. bo to nie jest normalne.

dziwi mnie tylko ze od razu chcesz go sprzedawac, a nie szukalas za bardzo pomocy dla rozwiazania swoich problemow. zakladajac chociazby watek na myapple.pl .

rzeczywiscie latwiej sprzedac i miec gdzies ze straci sie na tym pare stówek. i to juz niewazne (NIEwazne) ile kto ma kasy. poprostu bezmyslne straty finansowe sa niemądre, tym bardziej nie swoje. bo jesli juz tak koniecznie nie chcesz miec z nim do czynienia to sprzedawanie go tuz przed swietami nie jest dobrym rozwiazaniem. bo nie dosc ze stracil na fakcie ze juz go sprzedajesz to jeszcze tuz przed swietami, kiedy sa promocje wlasnie na maczki ?

pza tym ludzie tu oceniaja Twoje postepowanie, a nie Ciebie. a to co innego
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:32   #250
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Zeby pisac prace zaliczeniowe, Adium az tak bardzo potrzebne nie jest, wierz mi

A przed kupnem nie wiedzialas, ze monitor ma 13'' ??? Zanim sie cos kupi, to wypadaloby poczytac u "zrodel" i dowiedziec sie, co kupujemy i jak to sie ma do naszych oczekiwan, a nie wejsc na wizaz i kierowac sie opiniami innych ... Poza tym mowilas, ze bylas w iSpocie i macalas, to skad to oburzenie ekranem

Ogolnie - rob co chcesz, ale zgadzam sie z reszta, Twoje podejscie jest co najmniej dziwne. Teraz to juz w ogole wyszlo na to, ze tata kupil Ci komputer prawie na sile

Naprawde, STRASZNY "KOSZMAR"
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...

Edytowane przez eres
Czas edycji: 2008-12-17 o 10:34
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:38   #251
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

poza tym czy nie powinnas go sprzedawac jako uszkodzonego zeby nie wprowadzajac kupcow w bład ? na czym oczwysicie tez stracisz. nie mozesz go poprostu odniesc do ispota, bo przeciez jest na gwarancji ?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 10:46   #252
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Hej, spokojnie.

Modem pasujacy do komputer to jedno. Oprogramowanie do modemu to drugie. A zasieg i kiepskie polaczenie to trzecie.

Ispocie przypuszczalnie Ci dobrze powiedzieli, ale trudno, aby sprzedawcy sprzetu ingerowali w polaczenie z operatorem sieci komorkowej. Dlatego spakuj laptopa i modem do torby i udaj sie do salonu ery i powiedz im o tych dwoch kreskach i ze masz nowy system operacyjny. I nie daj sie im tam splawic.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:54   #253
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Na pewno nie zdecydowałabym się pracować na Macu, z zwłaszcza nie na 13". Mam pewnien szacunek do swojego wzroku, żeby go niszczyć na takiej wielkości ekraniku.
Wiesz, czemu? Bo taką dostałam propozycję, miałam ochotę przekonać się jak działają te cudowne urządzenia, i od początku bałam pod uwagę możliwość jego ewentualnej sprzedaży jak-by-coś.
I najłatwiej jest napisać, że ktoś jest za głupi na obsługe jakiegoś przętu i kupują g tylko dla zaspokojenia własnej próżności. Jak miło robi się od razu człowiekowi na sercu w ten przedświąteczny czas. Nie ma to jak ocenianie osoby, której się nie zna, jak zwykle najprawdopodobniej z powodu czystej zazdrości, że ktoś może coś po prostu mieć
Ach i polecam Ci pisanie prac zaliczeniowych na komórce. Powodzenia naprawdę. Daj znać, jak poszło.
To nie wiedzialas jaki ma monitor? A skad wiesz ze nie kupilam go tak poprostu?Skad wiesz ile zarabiam albo ile zarabiaja moi rodzice?
I studia mam dawno za soba wiec juz zadnych prac nie pisze.
Ciekawe co na to Twoi rodzice ?
U mnie jakos gg dziala , nawet Safari dziala

Generalnie to smutny okropnie ten watek .
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:32   #254
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Nie nie mam, chociaż wydaje mi się, że za szybko zgodziłam się na ich propozycję. Tata lub nowinki techniczne i po tym, jak kupił mi iPhona i byłam zadowolona, zaczęł się interesować Macami..

(...)

sercu w ten przedświąteczny czas. Nie ma to jak ocenianie osoby, której się nie zna, jak zwykle najprawdopodobniej z powodu czystej zazdrości, że ktoś może coś po prostu mieć
Jak masz się męczyć z tym komputerem to oddaj go tacie, skoro lubi nowinki techniczne to na pewno rozgryzie co z czym się tam je, a sama wróć do HP. Po co od razu sprzedawać?

Natomiast.
Nie sądzę, żeby akurat Architekt80 miała Ci czego zazdrościć.
Zresztą w ogóle wątpię, żeby ktokolwiek zazdrościł.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:40   #255
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Akurat zarówno iPhona jak i Maca dostałam od rodziców. Ten drugi miał być prezentem Gwiadkowym, a okazał się moim koszmarem
Koszmarem ??? Az sie cisnie na usta: nie wiesz co to sa problemy a co dopiero koszmary

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam wyżej. To nie jest wina Blueconnectu, bo zasięgałam już w tej kwestii rady fachowców.
Idz do Ery, bo ISpot to nie sa specjalisci od BlucConnectu.

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Na pewno nie zdecydowałabym się pracować na Macu, z zwłaszcza nie na 13". Mam pewnien szacunek do swojego wzroku, żeby go niszczyć na takiej wielkości ekraniku.
To po co Ci ten Mac? Zeby miec maca? Zeby moc sie pochwalic ze masz maca? Jesli Ci ekran 13" przeszkadza, to po co go kupowalas?

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Wiesz, czemu? Bo taką dostałam propozycję, miałam ochotę przekonać się jak działają te cudowne urządzenia, i od początku bałam pod uwagę możliwość jego ewentualnej sprzedaży jak-by-coś.
Czy pod pojeciem dzialania urzadzen jest uzywanie takich aplikacji jak pasjans i gg ?

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
I najłatwiej jest napisać, że ktoś jest za głupi na obsługe jakiegoś przętu i kupują g tylko dla zaspokojenia własnej próżności. Jak miło robi się od razu człowiekowi na sercu w ten przedświąteczny czas.
Wybacz, ale tak to wyglada. Nie widze u Ciebie najmniejszej potrzeby posiadania maca, po prostu

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Nie ma to jak ocenianie osoby, której się nie zna, jak zwykle najprawdopodobniej z powodu czystej zazdrości, że ktoś może coś po prostu mieć
Architekt80 z tego co czytalem w temacie ma juz maca i jej wszystko hula, wiec czego by Ci miala zazdroscic?

Poza tym - oczywiscie - opinia krytyczna = zazdrosc

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Niestety nikt z moich znajomych nie ma Maca, tylko brat bratowej na nich pracował i jak do niego zadzwoniłam, to zecydowanie mi odradził pracowanie na nim. Powiedział, że sam miał bardzo dużo problemów z tym systemem, zwłaszcza gdy wszyscy inni pracują na Windowsach.
Wczoraj cały wieczór siedziałam nad tym, żeby zainstalować Adium i jak już się udało, to okazało się, że przy takim zasięgu jak ja mam, nie może się połączyć z internetem. Brak słów po prostu.
Szczerze mowiac, to nie rozumiem, biorac pod uwage ta opinie (znowuz - ta czy te?) i to jak uzytkujesz komputer - po co Ci ten mac? Ja tez moge byc ciekawy - jak to dziala, ale nie kupie przez to maca...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Hej, spokojnie.

Modem pasujacy do komputer to jedno. Oprogramowanie do modemu to drugie. A zasieg i kiepskie polaczenie to trzecie.

Ispocie przypuszczalnie Ci dobrze powiedzieli, ale trudno, aby sprzedawcy sprzetu ingerowali w polaczenie z operatorem sieci komorkowej. Dlatego spakuj laptopa i modem do torby i udaj sie do salonu ery i powiedz im o tych dwoch kreskach i ze masz nowy system operacyjny. I nie daj sie im tam splawic.
Rena dobrze (jak zwykle ) mowi. Mademoiselle jeanne - wiele osob probuje Ci tu doradzic i mysle ze czesc tylko zrazasz swoimi reakcjami na te rady.

PS. Do gg i internetu wystarczy zabytkowy blaszak z celeronem 433MHz, 64MB RAM za grosze i do tego monitor 17", co by oczy sie nie meczyly
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2008-12-17 o 13:41
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:56   #256
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Miałam troche podobny problem, z tym, że mam laptopa Lenovo R61i. do tego miałam kupiony modem z Orange.
jakie było moje zdenerwowanie, gdy komputer wieszał sie, nie dawał wyłączyć, nie łapał internetu, po prostu nie mógł uciągnąć tego modemu.
Poszłam do Orange i z laptopem i modemem, pokazałam co sie dzieje i za dopłatą (niestety, ale niewielką, nie pamiętam dokładnie ile) wymienili modem
teraz wszystko działa idealnie (puk, puk w niemalowane).
tak więc, jak poprzednicy radzę udać sie do Ery.
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:07   #257
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Zeby pisac prace zaliczeniowe, Adium az tak bardzo potrzebne nie jest, wierz mi

A przed kupnem nie wiedzialas, ze monitor ma 13'' ??? Zanim sie cos kupi, to wypadaloby poczytac u "zrodel" i dowiedziec sie, co kupujemy i jak to sie ma do naszych oczekiwan, a nie wejsc na wizaz i kierowac sie opiniami innych ... Poza tym mowilas, ze bylas w iSpocie i macalas, to skad to oburzenie ekranem

Ogolnie - rob co chcesz, ale zgadzam sie z reszta, Twoje podejscie jest co najmniej dziwne. Teraz to juz w ogole wyszlo na to, ze tata kupil Ci komputer prawie na sile

Naprawde, STRASZNY "KOSZMAR"
A czy ja napisałam, że Adium jest mi potrzebny do pisania prac? Raczej Word, który w telefonie mi niestety nie wystarcza (dziwne, prawda?)
Ekranem się bynajmniej nie oburzam, napisałam raczej, że na tych 13" z pewnością bym nie korzystała w pracy po 8h dziennie, co innego w domu, w celach takich, w jakich potrzebuje komputera.
Nie napisałam też, że ktokolwiek kupił mi Maca na siłę. Sama go chciałam, chociaż miałam co do niego pewne wątpliwości, o czym świadczy fakt, że żałożyłam ten wątek prosząc o radę.
Proszę nie rób ze mnie idiotki Zanim coś napiszesz, naskakując na kogoś, raczę przeczytaj wypowiedź tej osoby dwa raze ze zrozumieniem.


Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
poza tym czy nie powinnas go sprzedawac jako uszkodzonego zeby nie wprowadzajac kupcow w bład ? na czym oczwysicie tez stracisz. nie mozesz go poprostu odniesc do ispota, bo przeciez jest na gwarancji ?
A co czy jeśli byłam w iSpocie i powiedziano mi, że jest wszystko w porządku i nie mogę go zareklamować (a warunkiem do tego jest właśnie uszkodzenie), to komputer jest uszkodzony? Nie sądzę.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Hej, spokojnie.

Modem pasujacy do komputer to jedno. Oprogramowanie do modemu to drugie. A zasieg i kiepskie polaczenie to trzecie.

Ispocie przypuszczalnie Ci dobrze powiedzieli, ale trudno, aby sprzedawcy sprzetu ingerowali w polaczenie z operatorem sieci komorkowej. Dlatego spakuj laptopa i modem do torby i udaj sie do salonu ery i powiedz im o tych dwoch kreskach i ze masz nowy system operacyjny. I nie daj sie im tam splawic.
Dzięki za dobrą radę. Mam Erę niedaleko więc jutro między zajęciami tam podjadę. Dzisiaj niestety nie mam już z kim szczeniaczka zostawić

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
To nie wiedzialas jaki ma monitor? A skad wiesz ze nie kupilam go tak poprostu?Skad wiesz ile zarabiam albo ile zarabiaja moi rodzice?
I studia mam dawno za soba wiec juz zadnych prac nie pisze.
Ciekawe co na to Twoi rodzice ?
U mnie jakos gg dziala , nawet Safari dziala

Generalnie to smutny okropnie ten watek .
Oczywiście, że widziałam. Pisałam już o tym wyżej. I również radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Skoro skończyłaś studia, to powinnaś tą umiejętność posiadać. Chyba, że tylko u mnie tego wymagają

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Koszmarem ??? Az sie cisnie na usta: nie wiesz co to sa problemy a co dopiero koszmary



Idz do Ery, bo ISpot to nie sa specjalisci od BlucConnectu.



To po co Ci ten Mac? Zeby miec maca? Zeby moc sie pochwalic ze masz maca? Jesli Ci ekran 13" przeszkadza, to po co go kupowalas?



Czy pod pojeciem dzialania urzadzen jest uzywanie takich aplikacji jak pasjans i gg ?



Wybacz, ale tak to wyglada. Nie widze u Ciebie najmniejszej potrzeby posiadania maca, po prostu



Architekt80 z tego co czytalem w temacie ma juz maca i jej wszystko hula, wiec czego by Ci miala zazdroscic?

Poza tym - oczywiscie - opinia krytyczna = zazdrosc



Szczerze mowiac, to nie rozumiem, biorac pod uwage ta opinie (znowuz - ta czy te?) i to jak uzytkujesz komputer - po co Ci ten mac? Ja tez moge byc ciekawy - jak to dziala, ale nie kupie przez to maca...
Jakoś nie wydaje mi się, żeby do Ciebie należo ocenianie czego potrzebuje a czego nie itd. czy dlaeczego kupiłam takie a nie inne urządzenie. Powyższe komentarze są jak dla mnie nie tylko nie miłe, ale i niepotrze=bne. Chyba, że po prostu przyjemność prawia Ci dogryzanie innym. Kilka razy pisałam o moich problemach z Maciem i wydaje mi się wyjątkową ignorancją/złośliwością/tępotą niemożliwość zrozumienia, że nie sprowadzają się one do niemożliwości korzystania z gg lub posiadania pasjansa.

Założyłam ten wątek, żeby poprosić o radę w sprawie zakupu Maca, a później napisałam o swoich wrażeniach związanych z tym komputerem i naprawdę nie mam ani ochoty ani czasu, żeby czytać i odpisywać na wiadomości oceniające w negatywny sposób moje postępowania przez osoby całkowicie mi obce. Od tego mam rodzine i przyjaciół i nie potrzebuje do tego forum. Dlatego proszę o pisanie na temat. Ja i moja domniemana przez uczestników wątku głupota, tępota, płytkość itp. nimi nie są. Z góry dziękuję.

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Miałam troche podobny problem, z tym, że mam laptopa Lenovo R61i. do tego miałam kupiony modem z Orange.
jakie było moje zdenerwowanie, gdy komputer wieszał sie, nie dawał wyłączyć, nie łapał internetu, po prostu nie mógł uciągnąć tego modemu.
Poszłam do Orange i z laptopem i modemem, pokazałam co sie dzieje i za dopłatą (niestety, ale niewielką, nie pamiętam dokładnie ile) wymienili modem
teraz wszystko działa idealnie (puk, puk w niemalowane).
tak więc, jak poprzednicy radzę udać sie do Ery.
Dobrze wiedzieć Mam nadzieje, że u mnie będzie podobnie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:17   #258
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość

Założyłam ten wątek, żeby poprosić o radę w sprawie zakupu Maca, a później napisałam o swoich wrażeniach związanych z tym komputerem i naprawdę nie mam ani ochoty ani czasu, żeby czytać i odpisywać na wiadomości oceniające w negatywny sposób moje postępowania przez osoby całkowicie mi obce. Od tego mam rodzine i przyjaciół i nie potrzebuje do tego forum. Dlatego proszę o pisanie na temat. Ja i moja domniemana przez uczestników wątku głupota, tępota, płytkość itp. nimi nie są. Z góry dziękuję.


Tak,tylko że z tego wątku wcale nie wynika,żeby porady ludzi,którzy się znają,rzeczywiście przyczyniły się do Twojej decyzji.
Wydaje mi się,że tę decyzję podjęłaś już i tak sama.
Na przyszłość,warto przed zakupem zasięgać rady znawców-nie tylko na Wizażu,ale i forach o tejże tematyce
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:30   #259
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Tak,tylko że z tego wątku wcale nie wynika,żeby porady ludzi,którzy się znają,rzeczywiście przyczyniły się do Twojej decyzji.
Wydaje mi się,że tę decyzję podjęłaś już i tak sama.
Na przyszłość,warto przed zakupem zasięgać rady znawców-nie tylko na Wizażu,ale i forach o tejże tematyce

I przede wszystkim dobrze zapoznać się ze sprzętem, przed zapłaceniem za ten towar.
Patrząc nie patrząc, dla osoby niezwiązanej branżą komputerową jest to nowość, w końcu wszyscy się wychwaliśmy na starych dobrych pecetach i Windowsie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 18:16   #260
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

rozumiem, ze nie chce Ci sie odpisaywac na komentarze ludzi, ale przykro mi bezmyslnosc kosztuje. radze nie podejmowac decyzji zbyt pochopnie, jak to dwa razy zaprezentowano. 1. kupowanie czegos o czym ma sie male pojecie 2. sprzedawanie bo cos nie dziala, bez szukania przyczyn !

czy naprawde masz za nic jakie straty finansowe poniosla Twoi rodzice za Twoje pochopne decyzje ? mi by bylo conajmniej głupio.

btw.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac, to nie rozumiem, biorac pod uwage ta opinie (znowuz - ta czy te?)
tę opinię mam dla Ciebie krótka naukę o naukę o rodzajnikach :
Mianownik (kto?co?):ta Książka (rodzaj żeński)
Dopelniacz : tej
Celownik: tej
Biernik(kogo?co?):tę książkę
Narzędnik (kim? czym?) tą książką

Miejscownik: tej

chociaz obecnie nie uznaje sie tego za błąd, ale to nie jest truuuu. jak i pare innych przekretasow ktore uznaje sie teraz za poprawne tylko dlatego ze duzo ludzi przyzwyczailo sie do mowienia niepoprawnego.
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:20   #261
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
rozumiem, ze nie chce Ci sie odpisaywac na komentarze ludzi, ale przykro mi bezmyslnosc kosztuje. radze nie podejmowac decyzji zbyt pochopnie, jak to dwa razy zaprezentowano. 1. kupowanie czegos o czym ma sie male pojecie 2. sprzedawanie bo cos nie dziala, bez szukania przyczyn !

czy naprawde masz za nic jakie straty finansowe poniosla Twoi rodzice za Twoje pochopne decyzje ? mi by bylo conajmniej głupio.
Dokladnie. Tylko zaraz sie okaze, ze to tylko zazdrosc i zawisc komentujacych

PS. Dzieki za wylozenie z tym ta i te
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:33   #262
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
A czy ja napisałam, że Adium jest mi potrzebny do pisania prac? Raczej Word, który w telefonie mi niestety nie wystarcza (dziwne, prawda?)
Ekranem się bynajmniej nie oburzam, napisałam raczej, że na tych 13" z pewnością bym nie korzystała w pracy po 8h dziennie, co innego w domu, w celach takich, w jakich potrzebuje komputera.
Nie napisałam też, że ktokolwiek kupił mi Maca na siłę. Sama go chciałam, chociaż miałam co do niego pewne wątpliwości, o czym świadczy fakt, że żałożyłam ten wątek prosząc o radę.
Proszę nie rób ze mnie idiotki Zanim coś napiszesz, naskakując na kogoś, raczę przeczytaj wypowiedź tej osoby dwa raze ze zrozumieniem.
Ironia - znasz takie slowo?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 08:02   #263
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Tak,tylko że z tego wątku wcale nie wynika,żeby porady ludzi,którzy się znają,rzeczywiście przyczyniły się do Twojej decyzji.
Wydaje mi się,że tę decyzję podjęłaś już i tak sama.
Na przyszłość,warto przed zakupem zasięgać rady znawców-nie tylko na Wizażu,ale i forach o tejże tematyce
chyba ze kupuje sie komputer ze wzgledu na logo



Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ekranem się bynajmniej nie oburzam, napisałam raczej, że na tych 13" z pewnością bym nie korzystała w pracy po 8h dziennie, co innego w domu, w celach takich, w jakich potrzebuje komputera.
A w jakim celu potrzebujesz komputera?bo wczesniej pisalas cos o pisaniu na nim pracy zaliczeniowej a teraz ze te 13 cali Ci przeszkadza

Wyobraz sobie ze komputer dobiera sie wlasnie do celu w jakim ma byc wykorzystany a dopiero puzniej mozna kierowac sie logiem,kolorem obudowy i innymi bajerami.

A czytam jak najbardziej ze zrozumieniem i dlatego tak sie denerwuje.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:08   #264
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

ja tylko ostrzegam ze HPkiem to sie nie przylansujesz ! ajjjjj

(tak to jest żarcik)
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:14   #265
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Nie poddawaj się jeszcze. Możesz go wystawić na allegro, jasna sprawa, ale przez ten czas go rozkminiaj. 13 do pisania sobie na kompie (prace) i do przegladania sieci spokojnie wystarczy, a lekki komputerek to w końcu też plus.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:41   #266
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Ja osobiscie nie widze nic zlego w kupowaniu dla loga To tak jak z pornosami, ludzie sie dziela na takich co sie przyznaja do tego, i takich co sie nie przyznaja

Konkursu na najbardziej swiadomego uzytkownika tez nie rozumiem. Ale moze jak ujawnicie pule nagrod to sie skusze. Mi bardziej imponuje ten co wymyslil jeden system, a nie ten co zna 15 wymyslonych przez innych.

Poza tym panta rhei - wielu takich dzisiejszych "wymiataczy" , kiedys nie umieli nawet komputera wlaczyc...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:51   #267
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie widze nic zlego w kupowaniu dla loga To tak jak z pornosami, ludzie sie dziela na takich co sie przyznaja do tego, i takich co sie nie przyznaja
nie nie ,sa tez tacy co nie lubia i nie ogladaja

tez nie widze nic zlego w kupowaniu dla loga chyba ze jest to tylko dla loga z checi przyszpanowania przed kolezankami no ale nie odzywam sie juz bo burze swiateczna atmosfere...........
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:37   #268
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie widze nic zlego w kupowaniu dla loga To tak jak z pornosami, ludzie sie dziela na takich co sie przyznaja do tego, i takich co sie nie przyznaja
W sumie tez nie widze, po prostu uwazam kupowanie komputera ze wzgledu na logo za niezbyt roztropne.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Poza tym panta rhei - wielu takich dzisiejszych "wymiataczy" , kiedys nie umieli nawet komputera wlaczyc...
Tyle ze mieli zaciecie i chec poznawac te komputery, a nie rezygnowali przy pierwszych trudnosciach.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 16:10   #269
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tyle ze mieli zaciecie i chec poznawac te komputery, a nie rezygnowali przy pierwszych trudnosciach.
Tego nie wiemy w wielu przypadkach...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 18:26   #270
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: MAC czy HP - którego laptopa wybrać? Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie widze nic zlego w kupowaniu dla loga To tak jak z pornosami, ludzie sie dziela na takich co sie przyznaja do tego, i takich co sie nie przyznaja
.
w kontekście logo/marka zanim doczytalam to pomyslalam sobie ze ludzie dziela sie na takich co wola pornosy amatorskie albo pornosy 'profesjonalne' z gwiazdami porno
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.