Niemcy :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 09:50   #181
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Moze u swojego Tz jest i nie ma dostepu do internetu.
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:02   #182
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez mloda71
Moze u swojwego Tz jest i nie ma dostepu do internetu.

Wlasnie-nie pomyslalam o tym
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:04   #183
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Majka co ty bys bezemnie zrobila hyhyhy
Jak minela niedziela?
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:04   #184
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
A Gusi ciagle nie ma,ciekawe dlaczego
Oj dziewczynki , mi sie zarzuca, ze sie winem upilam , a same nie slyszalyscie jak Gusia mowila kilka razy, ze nie bedzie miec na razie dostepu do internetu , przynajmniej przez tydzien, ale ile dokladnie to sama nie wiedziala. Jak sie "podlaczy", to z pewnoscia sie odezwie .
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:11   #185
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez monika_t
Oj dziewczynki , mi sie zarzuca, ze sie winem upilam , a same nie slyszalyscie jak Gusia mowila kilka razy, ze nie bedzie miec na razie dostepu do internetu , przynajmniej przez tydzien, ale ile dokladnie to sama nie wiedziala. Jak sie "podlaczy", to z pewnoscia sie odezwie .
YYY,ja naprawde nie slyszalam
Fajnie by bylo ja tu zobaczyc,ale nic-poczekam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:12   #186
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez mloda71
Majka co ty bys bezemnie zrobila hyhyhy
Jak minela niedziela?

Rodzinnie-ze tak sie wyraze
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:15   #187
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez monika_t
Oj dziewczynki , mi sie zarzuca, ze sie winem upilam , a same nie slyszalyscie jak Gusia mowila kilka razy, ze nie bedzie miec na razie dostepu do internetu , przynajmniej przez tydzien, ale ile dokladnie to sama nie wiedziala. Jak sie "podlaczy", to z pewnoscia sie odezwie .
Oooo Monika_t
Wiem, cos mi sie o uszy obilo takiego, majka tu za
macila
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 10:17   #188
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Wiem ze tu jestes
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:21   #189
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez mloda71
Wiem ze tu jestes

Monika siedzi na niewidzialnym
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 10:24   #190
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
Monika siedzi na niewidzialnym
zniknelam na chwile i znowu znikam, tym razem na dluzej
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 14:00   #191
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Niemcy :)

Witajcie "niemieckie" wizazanki Mam do was pytanko odnosnie kremu-podkladu "Excipial" (chodzi mi dokladnie o ciemny odcien "donkel"). Poniewaz tu gdzie mieszkam (NL) tego nie ma wybieram sie jutro do apteki w Gronau, bo wiem, ze w Niemczech krem ten jest dostepny i tu moje pytanko: Czy ktoras waz orientuje sie czy jest on latwo dostepny i powiedzmy jest praktycznie w kazdej aptece, czy raczej trudno go dostac i jest dostepny tylko w konkretnych aptekach?

Bardzo prosze was o pomoc, bo strasznie zalezy mi na tym aby go nabyc, a tak naprawde nie wiem czy jesli jutro pojade do Grouna to uda mi sie go kupic i czy moj wypad do Grounau nie okaze sie fiaskiem.
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 14:09   #192
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Doni79
Witajcie "niemieckie" wizazanki Mam do was pytanko odnosnie kremu-podkladu "Excipial" (chodzi mi dokladnie o ciemny odcien "donkel"). Poniewaz tu gdzie mieszkam (NL) tego nie ma wybieram sie jutro do apteki w Gronau, bo wiem, ze w Niemczech krem ten jest dostepny i tu moje pytanko: Czy ktoras waz orientuje sie czy jest on latwo dostepny i powiedzmy jest praktycznie w kazdej aptece, czy raczej trudno go dostac i jest dostepny tylko w konkretnych aptekach?
Nie wiem czy we wszystkich aptekach maja te kremy, ale zawsze mozesz popatrzec w kilku roznych aptekach, ewentualnie jesli bedziesz pare godzin w Gronau, to moze zdazyli by Ci zamowic. Ja tak robie, ze jak czegos nie maja to zamawiam i w ciagu paru godzin odbieram.

No zostaje jeszcze opcja zamowic sobie przez internet (sa miedzynarodowe apteki) lub na ebayu sprzedaja apteki.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 14:31   #193
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Niemcy :)

Dzieki Monia za odpowiedz.

Przez internet wlasnie nie chcialam zamawiac, bo chce najpierw "na zywo" sprawdzic jaki to kolor, ale w Gronau bede pewnie pare godzin wiec zrobie tak jak mowisz. Dzieki jeszcze raz
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-14, 17:06   #194
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Niemcy :)

Hej wam
Mam do was ogromna prosbe . Znacie moze jakies strony internetowe gdzie moge nauczyc sie niemieckiej gramatyki? Musze sie przeniec na 3 miesiace do Schwalbach i chcialabym przed wyjazdem pocwiczyc swoj niemiecki. Moga to byc strony niemiecko - polksie lub angilesko - niemieckie.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 19:41   #195
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Jestem!!!!!! :d
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:05   #196
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

JESTEM!!!!!! Zywa i cudem cala. Bo:
jak pewnie pamietacie wieczoru tego lalo, mgla byla jak diabli, wiec pyptki na kierownicy dla slepcow byly w uzyciu non-stop!
A poniewaz bylam po tym cholernym winku, o ktorym mi sie w kolko litosciwie przypomina, bo Monika tchorzliwie uciekla od kieliszka , to lepsza bylaby laska do macania drogi przed samochodem..... Albo ewentualnie pies przewodnik....
W kazdym razie, musialam jeszcze udac sie na stacje benzynowa, gdzie bardzo skupiona wlalam benzyne tym razem do srodka a nie na siebie. Kupowania plynu do wycieraczek nie zaryzykowalam.....
Moj Ukochany sie skubany czegos domysla , bo dzisiaj zostalam dumna wlascicielka MOJEGO PIERWSZEGO WLASNEGO SAMOCHODU Chlopak sie zrobil zazdrosny o swoje cacko.

Zurek, zwany przez coponiektorych barszczem bialym, udal sie nadspodziewanie!

Tez sie dolaczam do choralnych pien pochwalnych na temat spotkania! Musimy koniecznie powtorzyc!!!!!!!

Maja! Dla pocieszenia informuje, ze czeka mnie usuwanie wszystkich zebow madrosci! Ciekawe jakie pomysly bede wtedy miala..... Moze przerzuce sie na rower.... Albo piechota!

Pozdrawiam!
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:06   #197
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Mam czkawke, dlatego taka urwana ta pierwsza wiadomosc.
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:17   #198
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

SORRY! SORRY! SORRY!

To nie Maja , ale Sylwia sie bala dentysty. To chyba normalne, no nie? Bo ja sie tez OKROPASNIE boje!
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:48   #199
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Gusia,jestes nareszcie
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 20:53   #200
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Gusia1
JESTEM!!!!!! Zywa i cudem cala. Bo:
jak pewnie pamietacie wieczoru tego lalo, mgla byla jak diabli, wiec pyptki na kierownicy dla slepcow byly w uzyciu non-stop!
Tego chyba do konca zycia nie zapomne
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 21:28   #201
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Gusia1
.....czeka mnie usuwanie wszystkich zebow madrosci! Ciekawe jakie pomysly bede wtedy miala..... Moze przerzuce sie na rower.... Albo piechota!
Gusia to ja Ci moge poopowiadac jak to jest, bo wyrywalam nie tak dawno dwa.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 21:30   #202
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

No jestem, jestem.

Jako znana ciemnota umyslowa nie moge sie jeszcze polapac jak to diabelskie Forum dziala. Metoda prob i bledow znalezienie sie tam gdzie chce a nie gdzie niesubordynowane bity rzuca zajmuje mi przecietnie okolo godziny. Ale, praktyka czyni mistrza. Ide spac, bo to podobno dobrze robi na cere. Ciekawe co do powiedzenia na ten temat ma slynna Basia.
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 21:35   #203
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez monika_t
Gusia to ja Ci moge poopowiadac jak to jest, bo wyrywalam nie tak dawno dwa.
NIC NIE CHCE WIEDZIEC!!!!!!!!

Poki co, jeszcze sie nie umowilam do sadystow, to tryskam udawana odwaga na prawo i lewo. Pojde do nich jak niewinne jagniatko. I sie na miejscu zobaczy...
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 09:15   #204
maja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Hagen
Wiadomości: 83
Dot.: Niemcy :)

Hallo Gusia!!!
Jak dobrze wiedziec, te dojechalas cala i zdrowa, tak dawno cie tu nie bylo, ze zaczynalysmy sie martwic o ciebie.
Lacze sie z toba w okropnie okrutnej wizji udania sie do dentysty, ja tez musze usunac zeby madrosci, wszystkie trzy (czwarty jak na razie sie nie pojawil)
maja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:31   #205
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez maja22
Hallo Gusia!!!
Jak dobrze wiedziec, te dojechalas cala i zdrowa, tak dawno cie tu nie bylo, ze zaczynalysmy sie martwic o ciebie.
Lacze sie z toba w okropnie okrutnej wizji udania sie do dentysty, ja tez musze usunac zeby madrosci, wszystkie trzy (czwarty jak na razie sie nie pojawil)
Ty sie tak zbyt wczesnie nie ciesz, moje sa widoczne tylko na przeswietleniu. Az do niedawna myslalam, ze ich wcale nie mam. To byly czasy....
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 14:16   #206
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Hej hej! Gusia, fajnie, ze trafilas do nas
Ja nie wiem, czemu dentysci w Niemczech tak chetnie wyrywaja te zeby madrosci. W Polsce tez sie tak robilo pare lat temu, ale teraz 2 dentystow mi powiedzialo, ze juz nie, ze zachowuje sie te zeby o ile nie sa zepsute. Moje nie sa, a tez chca mi tutaj w Niemczech wyrwac, i tak samo mojemu chlopakowi. ALE JA IM NIE DAM!! Niby gdzies tam mi sie przekrzywiaja, ale wole miec krzywe (w dodatku tak gleboko to nie widac) niz nie miec ich i w dodatku przechodzic przez to wyrywanie. A jak juz bede siedemdziesiecioletnia staruszka, to bede zawsze miala 2 zeby wiecej od was! Same korzysci normalnie!

Monika T, a jak to u Ciebie bylo z tymi zebami, z wyrywaniem? Napisz dokladnie... Ja mam wrazenie, ze moje sa tak gleboko zakorzenione, ze by mi chyba pol kosci twarzy musieli wyrwac razem z zebami.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 14:48   #207
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Wkoncu Gusia do nas zajrzala, a ja musialam jakis glupi Bericht do szkoly pisac

Kurcze Gusia, a ja tak sie cieszylam, ze jeszcze nie mam tych zebow madrosci-dzieki
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 15:28   #208
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Bo ja wiem czy niemieccy dentysci chca tak chetnie wyrywac? ja ostatnio sama sie przypomnialam ze by trzeba bylo je usunac, a nie czekac jak sie popsuja, to uslyszalam, ze mam czekac, ze zabki mam zdrowe to nie trzeba ich usuwac, jak bedzie sie cos dziac to wtedy pomyslimy. na to ja ze ja tam szczoteczka nie moge dobrze dojechac, wiec mila pani wyciagnela ze Schranku mini szczoteczke i mi jak dala. Troche mnie to zaskoczylo, bo jka chcialam sie ich pozyc, a nie czekac jak beda sie cuda nie widy dziac. Moze taka ´decyzja mojej dentystki, bo to pani z Polski? No, ale tyle lat tu siedzi ze ja za niemcke mozna juz wziasc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 16:36   #209
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Bo ja wiem czy niemieccy dentysci chca tak chetnie wyrywac? ja ostatnio sama sie przypomnialam ze by trzeba bylo je usunac, a nie czekac jak sie popsuja, to uslyszalam, ze mam czekac, ze zabki mam zdrowe to nie trzeba ich usuwac, jak bedzie sie cos dziac to wtedy pomyslimy. na to ja ze ja tam szczoteczka nie moge dobrze dojechac, wiec mila pani wyciagnela ze Schranku mini szczoteczke i mi jak dala. Troche mnie to zaskoczylo, bo jka chcialam sie ich pozyc, a nie czekac jak beda sie cuda nie widy dziac. Moze taka ´decyzja mojej dentystki, bo to pani z Polski? No, ale tyle lat tu siedzi ze ja za niemcke mozna juz wziasc.
Tak, ja tez spotykam sie czesto z opinia, ze niemieccy dentysci nie chca wyrywac, tylko leczyc latami. Czasami to dobre podejscie, ale nie zawsze. Moj maz nacierpial sie koszmarnie przez to wlasnie, ze dentystka (ciotka jego nawiasem maowic-wiec oczekiwaloby sie lepszego traktowania ) kazala mu leczyc i leczyc, kanaly, chirurdzy itp.... A kasy to tyle na nim zarobili, ze pewnie samochod by byl nowy A zab i tak zostal po 4 latach leczenia wyrwany, bo sie polamal sam i teraz naciagaja na implanta
Ale generalnie nie narzekam na lekarzy niemeickich, zawsze traktuja mnie super
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 19:37   #210
Gusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bonn
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy :)

Kurcze Gusia, a ja tak sie cieszylam, ze jeszcze nie mam tych zebow madrosci-dzieki[/FONT][/CENTER][/QUOTE]

No to ja strasznie przepraszam, ze znowu narozrabialam. Mi moje oznaki madrosci kazal wyrwac ortodonta jeszcze z Rotterdamu. Rosna krzywo, dokladnie rownolegle do dziasel, i tak pra na reszte porcelany, ze jak je zostawie, to pomimo dwoch lat aparatu, bede znow wygladac jak Zajac Poziomka. (Dla Mlodych i reszty, w dawnych czasach to byla taka dobranocka o Zajacu Poziomce i jego narzeczonej Rozamundzie, urocze stwory, ale z zebami u nich nie bylo najlepiej.... ). Starm sie skontaktowac ze znajomym ortodonta na konsultacje i niech m powie co o mnie mysli.
Gusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.