problem z facetem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 16:16   #1
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Unhappy

jak zerwac z chłopakiem...


witam wszystkie wizazanki..
Od jakiegos czasu jestem na wizazu... ale raczej tylko sie przygladalam...
Chialam sie poradzic, bo sama juz nie wiem co mam zrobic.

Z moim chłopakiem jesteśmy już razem ponad rok... po ostatnich wydarzeniach doszłam do wniosku że to już starczy. W sumie to już pewna jestem tej decyzji, tylko nie wiem jak to zrobic. Niestety nie jestem najmocniejsza w rozstaniach, a w dodatku on mi nie da odejśc tak łatwo...

4 najważniejsze powody na to że chcę z nim zerwac:
1. Nie moge na nim polegac w żadnej sytuacji - straszny koloryzant i kombinator. W tej chwili mój poziom zaufania do niego jest równy = (-100%).
2. Jak jest u mnie czuje sie jak punkt obsługi klienta - kochanie daj mi coś zjeś/pic, kochanie moge zadzwonic, kochanie moge skorzystac z komputera. Nie jestem sknerą, ale on o to wszytko woła od razu po przyjściu do mnie. A jak skończy to sie zaczyna dobierac do mnie bo on ma ochotę i się jeszcze dziwi że ja nie mam (full servis sobie znalazł). Jak się widzimy codziennie to on raz / dwa / trzy razy dziennie korzysta z mojego telefonu komórkowego/domowego (jak by nie miał wlasnego..)
3. Jestem osobą o silnej potrzebie niezależności.. a on próbuje mnie na siłe przywiązac do siebie (uzależnic od siebie) - co mi wogle nie pomaga, np ostatnio wymyślił utworzenie jakiejś firmy, po 4 miesiącach chodzenia... zaczął gadac o narzeczeństwie i ślubie.
4. On strasznie lubi mnie obgadywac przy mnie ( niewiem czy dobrze to nazwałam), taki przykład ide sobie z Nim i z moim bratankiem. On zaczyna opowiadac mojemu bratankowi (5 lat młodszemu od nas) o tym jaka ja to jestem marudna i ile on to się musi nasłuchac wykładów. Mój bratanek (z czego jestem strasznie dumna ) powiedział do niego żeby tak nie mówił bo nie będzie mnie obgadywał (zwłaszca że ja przy tym byłam)... i takich przykładów mogłabym mnożyc, kiedy to on rozmawiał z moją mamą lub przyjaciółka. Mimo że mówiłam mu żeby tego nie robił, bo ja tego nie lubie i wstosunku do tego też tego nie robie.

O powodach mogłabym jeszcze dłużej mówic, ale to są te najważnejsze.Jestem w sumie pewna że chcę to zrobic, problem jest z tym, że się chyba boje to zrobic...

Po naszej ostatniej kłótni.. była poważna rozmowa, bo już miałam tego wszystkiego dosyc, przez tydzień zachowywał się jak zbity pies (skakał wokół mnie jak bym była jakimś jajkiem), podczas rozmowy się omal nie popłakał (3 łzy mu poleciały), i zrobił mi dwu godzinny wykład jaki to on będzie już grzeczny i jak on to sie nie zmienii...

Boję się że jak z nim będe chciała zerwac to się sytuacja powtórzy ( a pewnie na pewno), a nie wiem jak mam sobie z nim poradzic.

Jest tez inna sprawa ze nasłuchałam się jak już groził innym (raz też mu się zdażyło mi pogrozic), co prawda zauważyłam że on jestem, raczej psem, który tylko "warczy" (choc ma naprawde spore znajomości w rodzinie), ale i tak się troche boję że jak mu przejdzie smutek to wpadnie na "inny pomysł".

O nim moge tyle napisac, że jego rodzice się rozwodzą a on ma problemy z nerwowością i chodzi teraz do psychologa... ale nie wiem po co ja go usprawiedliwiam...

Dziewczyny pradzcie coś....
Dzis przyjdzie do mnie o 18:00 jak sie go pozbęde to wpadne na neta.. ale nie będzie to wcześniej niż o 22:00

Tak naprawde to nie mogę się doczekac aż znowu będe sama. Fajnie mie więcej czasu dla siebie, mojej przyjaciółki i dla wizazu (aby miec czas popisac troche postów)

Edytowane przez Kfiatka
Czas edycji: 2005-09-30 o 16:37
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 16:44   #2
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: problem z facetem...

nie doczytałem dlatego edytuje swoj post jak ci groził to rzeczywiscie moze miec cos na bance nie tak zrob z tym porzadek
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 16:51   #3
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: problem z facetem...

Wiesz co Tobie w nim przeszkadza, rozpatrzyłaś to dokładnie. Zatem skoro nie jesteś z nim szczęśliwa, ten wiązek Cię dusi, to Twoja decyzja jest słuszna. W takich przypadkach lepiej zerwać wcześniej niż później.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 16:52   #4
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: problem z facetem...

Z tego co napisałaś wynika ,że masz go już dosyć.A jeżeli tak jest,to nie ma na co czekać,tylko się rozstać.
Musisz być stanowcza i powiedzieć mu wprost,że nie pasujecie do siebie i dlatego nie możecie być razem.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 17:16   #5
myyysia
BAN stały
 
Avatar myyysia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 48
Dot.: problem z facetem...

Laseczko też mi się wydaje że jeśli wiesz co dokładnie w nim Ci nie odpowiada to po prostu powiedz mu o tym szczerze i otwarcie...ja zawsze tak robię z moim dziubuniem i jesteśmy juz razem szczęśliwi od ponad dwóch latek a też są i będą zgrzyty jak w każdym związku...bycie razem polega na tym aby umieć iść na kompromis i potrafić się zmienić czasem dla ukochanej osoby (nawet minimalnie) ja podobno jestem straszny zgred momentami hehe
Życzę Ci szczęścia z całego serducha i powodzenia
Trzymaj się cieplutko słonko
myyysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 18:43   #6
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: problem z facetem...

jak czytałam pierwszą część twojego postu to jakbym czytała o sobie, moj chłopak robi dokladnie tak samo: mnie traktuje jak jakis punkt obsługi klienta( komp, internet, kawka, kąpiel, jedzenie idt) tez nie jestem sknerą ale co to ja niby resrauracja? podobnie jak Twoj TZ jest zazdrosny kontroluje mnie i ogranicza mo kontakty ze znajomymi.
Rozmawiałam z moim TZ o tym i jestem niemal pewna ze nie chce z nijm byc i tu Cie rozumiem bo sama nie jestem mocna w rozstaniach, wiem ze to nie łatwo rozstac sie z kims kto był Ci bliski duzo czasu, i pewnie przyzwyczailiście sie do siebie, ja wiem to jest cholernie trudne, sama mam z tym problem.
wiem ze to nie ten ale nie potrafia z nim zerwac. moja ciocia dała mi taką rade, zebym pomimo jego sprzeciwów i pretensji spotykała sie ze znajomymi przyjaciółmi, wtedy na pewno poznam kogos z kim bedzie mi lepiej. nie musisz z nim zrywac jezeli nie jestes jeszcze na to gotowa, chociaz po tym jak pisałas ze on wygraża sie innym to moze lepiej by było jak sie go pozbedziesz. Pamietaj ze nie jestes sama masz przyjaciól na których możesz liczyć. uwazaj na niego, na internecie pełno jest wątków na których piszą kobiety, nie mogące sie uwolnić od swoich męzów, dlatego jestem na to chyba juz uczulona. trzymaj sie pozdrawiam
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:48   #7
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: problem z facetem...

ja bym go chyba po prostu kompeła w ....
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 22:40   #8
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: problem z facetem...

Myślę że w takim podjęciu tak ważnej decyzji nie powinno się pytać osób trzecich, bo to nie one są z ty mchłopakiem tylko Ty...

I to nie one z nim się męczą tylko Ty.
Masz prawo wyboru- masz prawo do szczęścia.
Jeżeli zabiera Ci to szczęście, powinnaś sama wyciągnąc wniosek

Nikt za Ciebie decydować nie może, ani wizazanki, ani on.
Jeśli nie zrozumie twojej decyzji i będzie napierał pamiętaj
że jest ci w tym związku źle...
Skoro się męczysz, zakończ jeśli chcesz....

Chyba że lubisz tragiczne rozstania i słodkie na chwile powroty
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:48   #9
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: problem z facetem...

Modliszka 84 - wyjelas mi to z ust....
Boszszsze ;-)......co za palant.....
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 23:21   #10
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: problem z facetem...

jasno widac ze nie jestes szczesliwa z nim i nie mozecie byc razem dalej
dobrze byloby jak najszybciej zakonczyc ten-mysle dla Ciebie-toksyczny zwiazek
pozdrawiam
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 23:38   #11
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: problem z facetem...

Kfiatka napisz potem jak bedziesz miala ochote ,jak Ci poszlo i czy dalas sobie rade
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 10:31   #12
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: problem z facetem...

Juda ja już wiem że chcę to zrobić, ale nie wiem jak!
Izunia86 napisze napewno...

Ja po prostu nie wiem jak to zrobić... tak po prostu powiedziec ??? Prosto z mostu ??

Łatwiej było by wykorzystać jakąś odpowiednią chwilę, pomyślałam chociaż aby poczekać aż zaczną się studia. Przy najmniej nie będzie się nudził, bo będzie musiał wyjeżdzać codziennie do innego miasta. Nie będzie miał czasu na myslenie.

Dotychczas tylko raz zrywałam z chłopakiem (i to po dwu letnim związku) ale tamtego dnia tak mnie zdenerwował że zrobiłam to z przyjemnością, więc było mi łatwiej. Zerwać i tak z nim miałam. Tylko po tem przychodził, przepraszał błągał i dzwonił do mojej przyjaciółki.


pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 11:05   #13
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: problem z facetem...

taaak kopnięcie w d... jest dobrym pomysłem, a poważnie - napisałaś że ma problemy w domu, może miał taką rodzinę że nikt go nie nauczył czym jest bycie z kimś, że kobieta to nie pomoc domowa - ale chyba nie wierzysz w to, że sama wbijesz mu to do głowy, nie lubię takich facetów - mam na nich uczulenie, zbyt wiele rzeczy Cię drażni w Twoim chłopaku, nawet uczucie nie zmieni tego.... sama doskonale wiesz co robić
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 11:13   #14
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: problem z facetem...

Cytat:
Napisane przez pluszynka
ale chyba nie wierzysz w to, że sama wbijesz mu to do głowy,
już dawno doszłam do wniosku że od wychowania to są rodzice, a nie dziewczyna.

I jakoś nie lubie 22-letnich dzieci
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 12:12   #15
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: problem z facetem...

Jesli tylko uwazasz ze z jakis powodow nie jestes z nim szczesliwa (a powody podalas) i wiesz ze on sie nie zmieni, to rozstan sie z nim.
Nie masz powodu aby miec jakies wyrzuty sumienia czy cos w tym stylu. Wiadomo na poczatku moze byc Ci troche "lyso" ale to przejdzie.
Lepiej byc sama bez faceta a szczesliwa kobieta niz sie z kim meczyc.
Podejrzewam ze on bedzie duzo robil zeby Cie zatrzymac. Nastaw sie na ciagle telefony, prosby o spotkanie lub nawet to ze bedzie gdzies czekal na Ciebie byle sie z Toba spotkac. Jesli bedzie madrym czlowiekiem to w pewnym momencie zrozumie ze juz nie chcesz z nim byc.
Gorzej jak tego nie zrozumie

trzymaj sie i daj znac
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 12:25   #16
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: problem z facetem...

Twoje szczescie jest najwazniejsze - to po pierwsze
a po drugie, po tym jak on się zachowuje wobec Ciebie nie powinnaś mieć zadnych skropułów, ale rozumiem.. rok być z kimś, zaangażowanie itp itd.
Powiedz prosto z mostu... ze już go nie kochasz, że nie widzisz szans na wspólny SZCZESLIWY byt, powiedz, ze zyczysz mu szczęścia, że będziesz go traktować jak kumpla. Gdy on zacznie Ciebie prosić, przepraszać, powiedz, że jak nawet bedziecie teraz razem, to Tobie nie bedzie zależeć i nie bedziesz go traktowała jak swojego chłopaka, wiec to tylko strata czasu twojego i jego... wykorzystaj skarbie lepiej ten czas na spotkania ze znajomymi, ten czas może Ci pomoże znaleźć druga połówkę
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 20:14   #17
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: problem z facetem...

Zrobilam to...


Ale czuje się paskudnie...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:02   #18
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: problem z facetem...

Kfiatko , teraz bedzie juz tylko lepiej ,przynajmniej masz to za soba
A nie ma sensu byc z czlowiekiem ,ktory Ci nie odpowiada i z ktorym czujesz sie zle
Pamietaj , my jestesmy z Toba
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:08   #19
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: problem z facetem...

dzieki od razu lepiej...
wlasnie ide z mama ukladac puzzle a potem lulu
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 21:27   #20
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: problem z facetem...

Teraz wlasnie nie mysl o tym , zajmuj sie czyms innym i powolutku bedzie dobrze Pozdrawiam Cie serdecznie i pare gifkow na lepszy humorek
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:32   #21
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: problem z facetem...

i jeszczce cos
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:44   #22
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: problem z facetem...

super sa te zdjecia
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:55   #23
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: problem z facetem...

Ok juz ostatnie na dzis , nie bede Was juz dzis zameczac obiecuje
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 22:08   #24
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: problem z facetem...

gratuluje zobaczysz teraz bedzie juz tylko lepiej

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.