Jestem w związku z obcokrajowcem- część II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-15, 19:39   #4681
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczeta
Jak tak dalej pojdzie to za dwa dni nam otworza 3 watek bo pzkroczymy 5000 postow.

Wenedko ja mam 24 lata ale alkoholu bez dowodu nie kupie.choc teraz jest juz lepiej kiedys poszlismy z TZ do pubu i chcialam sie napic piwa. tz poszedl na kupic i co, popatrzyli sie na mnie i mu nie sprzedali, pilam wiec soczek.
ja tez sie maluje, codziennie do pracy, czasami mocniej, czasami tylko rzesy tuszem pociagne. zalezy od nastroju,

Lovely i Tajka bede trzymac kciuki z calych sil zeby Wam sie obu udalo.
Szien dobrze ze TZ sie sie nic nie stalo.

A wiecie co ja glupia zrobilam, kuplam sobie wczoraj taka mgielke brazujaca garniera. spryskalam sie i sie przeliczylam, bo myslalam ze jest slabsza. a na dodatek nie spryskalam sie rownomiernie tylko na rekach i dzisiaj wstalam z reka opalona z jednej strony. ubralam biala bluzke i sie za glowe zlapalm bo nie wiedzialam co mam zrobic, na sczczescie pilling, tonik i sztuczne swiatlo w pracy sprawily ze nie bylo widac. nastepnym razem TZ bedzie mnie pryskal.
Soczek?
Tz musial byc zadowolony

Ja nie dziekuje
ale kciuki potrzymaj

Fajnie musialas wygládac.. ja kiedys sié smarowalam samoopalaczami i wszystko ladnie bylo ale te zólte lokcie i kolana nie moglam na siebie patrzec
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:42   #4682
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

kropka241 - no to super, że nie jestem najstarszano, może w gronie najstarszychbo ja tak ogólnie to całe życie byłam tą najstarszą, starszą siostrą, starszą koleżanką, dla mojego tż też pewnie jestem starszą dziewczyną, hehejakoś tak mam, że zawsze przyciągałam młodszych ludzi do siebie

lovely_girl - tak, mam wadę i to sporą, bo aż -6, dlatego należę do ślepcówna co dzień noszę soczewki, bo nie ograniczają mi tak pole widzenia jak okulary.okulary noszę tylko po domu(grube, w czarnej oprawce) a dlaczego chcesz się ze mną zamienić?chcesz być starsza???
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:43   #4683
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Dzieki dziewczyny


27 może być - choć ja mam obronę 29 - właśnie siedzę nad wykresami (trochę mam bałagan w dokumentacji....ehhh)
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:48   #4684
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
lovely_girl - tak, mam wadę i to sporą, bo aż -6, dlatego należę do ślepcówna co dzień noszę soczewki, bo nie ograniczają mi tak pole widzenia jak okulary.okulary noszę tylko po domu(grube, w czarnej oprawce) a dlaczego chcesz się ze mną zamienić?chcesz być starsza???
Kurcze -6 to strasznie duzo Nie myslalas o operacji?
Ja tez nosze olulary -dziewczyny mnie jeszcze nie widzialy ale w srode przyje w okularach-musze miec oczy dookola glowy
Soczewek chyba nigdy bym sie nie odwarzyla zalozyc. Pamietam jak moj brat kiedys zgubil soczewke w oku bo mu sie zsunela gdzies na bok.. widok byl ochydny dla mnie.. myslalam ze zemdleje

Czy chce sie zamienic i byc starsza.. no tak duzo mlodsza nie jestem bo bede konczyc 26 w tym roku a wygladac mlodziej bardzo chetnie bym chciala tak na 19stke
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:55   #4685
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Ehino- przykro mi z powodu pieska.

Ulubiony kosmetyk- roz/brazer i eyeliner. Rozu zaczelam uzywac dopiero jakis rok temu teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego


I ja tez jestem z tych slepych -5 i -6 dioptri.... ahhh kiedys uzbieram na operacje
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:57   #4686
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ja miałam kiedyś śmieszną historię z samoopalaczem a więc kiedyś postanowiłam sobie posmarować twarz na noc! samoopalaczem.rano miałam wstać wcześniej, bo miałam pierwszy raz lekcje z informatyki, taki szybki kurs przed studiami.wstaje i patrze do lustra - zamarłam!twarz miałam całą w brązowych plamach, tragedia!!!próbowałam to zetrzeć, ale z mojej twarzy robił się jeden wielki burak.nie myśląc długo ucięłam sobie grzywkę(przy moich kręconych włosach wyglądała fatalnie), rozpuściłam włosy na twarz, tak że prawie nic nie widziałamdo teraz pewnie ten facet, który prowadził zajęcia zastanawia się, jakim to ja dziwolągiem byłam, ze nie spojrzałam się na niego ani razu tylko trzymałam głowę w dół, jak do mnie mówił, zasłaniając się włosami...potem w domu mama czyściła mi twarz alkoholema grzwywkę musiałam trochę ponosić...to były czasy

ja już od tamtej nie stosuje samoopalaczy, raczej balsamy brązujące, chociaż te też potrafią poplamić.niedawno kupiłam mleczko nawilżające z efektem stopniowej opalenizny + wyszczuplenie z Loreala, Nutribronze i dla mnie jak na razie jest najlepszym produktem, nie zostawia żadnych plam, przynajmniej na mnie.
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:02   #4687
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś śmieszną historię z samoopalaczem a więc kiedyś postanowiłam sobie posmarować twarz na noc! samoopalaczem.rano miałam wstać wcześniej, bo miałam pierwszy raz lekcje z informatyki, taki szybki kurs przed studiami.wstaje i patrze do lustra - zamarłam!twarz miałam całą w brązowych plamach, tragedia!!!próbowałam to zetrzeć, ale z mojej twarzy robił się jeden wielki burak.nie myśląc długo ucięłam sobie grzywkę(przy moich kręconych włosach wyglądała fatalnie), rozpuściłam włosy na twarz, tak że prawie nic nie widziałamdo teraz pewnie ten facet, który prowadził zajęcia zastanawia się, jakim to ja dziwolągiem byłam, ze nie spojrzałam się na niego ani razu tylko trzymałam głowę w dół, jak do mnie mówił, zasłaniając się włosami...potem w domu mama czyściła mi twarz alkoholema grzwywkę musiałam trochę ponosić...to były czasy

ja już od tamtej nie stosuje samoopalaczy, raczej balsamy brązujące, chociaż te też potrafią poplamić.niedawno kupiłam mleczko nawilżające z efektem stopniowej opalenizny + wyszczuplenie z Loreala, Nutribronze i dla mnie jak na razie jest najlepszym produktem, nie zostawia żadnych plam, przynajmniej na mnie.
oplulam kompa
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 20:07   #4688
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Juz wiemy czemu zawsze balam sie uzywac samoopalaczy
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:09   #4689
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

wiecie co?? ja "nie nadałżam" za wami z tymi wszystkimi historiami itp. sorry laski moje

chce sobie kupic motor. ma ktos na zbyciu 12 tys euro?[COLOR="Silver"]
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:10   #4690
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

lovely-girl i amoura- myślałam o operacji,ale moja mama mi odradza, podobno to nie jest takie bezpieczne.poza tym moja babcia umarła po operacji oka, więc ja jestem do tego sceptycznie nastawiona.słyszałam też o przypadkach, kiedy lekarze zupełnie zniszczyli wzrok, więc ja już wolę mieć taki jaki mam, a nie być ślepa.soczewki stosuję już 9 lat i się do nich przyzwyczaiłam, to już nie jest dla mnie okropne, a kiedyś nie mogłam patrzeć, jak ktoś dotyka sobie okoi naprawdę w porównaniu z okularami są o niebo lepsze, świetnie się w nich widzia soczewki bardzo trudno zgubić z oka, chyba że są żle założone...ale jak są żle założone, to uwierają, więc nie wiem jak twój brat to zrobił
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:15   #4691
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
hmm luty...no nie wiem
ale 27/06 mi pasuje
p.s. ale nie bedziecie się mej paskudnej mordki wstydzić??
no skad mi sie ten luty wzial

nie bedziemy sie wstydzic bo nie masz paskudnej mordki
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 20:16   #4692
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
lovely-girl i amoura- myślałam o operacji,ale moja mama mi odradza, podobno to nie jest takie bezpieczne.poza tym moja babcia umarła po operacji oka, więc ja jestem do tego sceptycznie nastawiona.słyszałam też o przypadkach, kiedy lekarze zupełnie zniszczyli wzrok, więc ja już wolę mieć taki jaki mam, a nie być ślepa.soczewki stosuję już 9 lat i się do nich przyzwyczaiłam, to już nie jest dla mnie okropne, a kiedyś nie mogłam patrzeć, jak ktoś dotyka sobie okoi naprawdę w porównaniu z okularami są o niebo lepsze, świetnie się w nich widzia soczewki bardzo trudno zgubić z oka, chyba że są żle założone...ale jak są żle założone, to uwierają, więc nie wiem jak twój brat to zrobił
Ojje to sie nie dziwie ze sie boisz.
A z bratem to bylo dawno temu a on zaczynal nosic i to byly pierwsze proby w zakladaniu soczewek. na tym poprzestal
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:20   #4693
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Mój Iber, też ma dużą wadę wzroku. Dlatego mogę z rana tak szybko się nie malować, bo i tak mi twarzy nie widzi! Kiedyś zaczęłam do niego robić dziwne miny, bo myślałam, że ślepy jak kura, na co mi powiedział: Założyłem soczewki!

__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:21   #4694
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

dziewczyny a ktora z mieszadelek miala operacje na oczy?? wiem ze w anglii i laserem ale nie pamietam ktore to mieszadelko
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:24   #4695
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Kropka, ale mnie podsumowałaś
No ale teraz to na 16 wyglądam !

Co do spotkania, to 27 by mi pasował, ale muszę się dogadać z rodziną, bo wybieramy się na Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych do Kazimierza, a to w ten weekend jest, więc dziś brata wymęczę :P


Ups, jedziemy 27 :/
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2009-06-15 o 20:28
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:27   #4696
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ale Wam fajnie, ze się spotykacieja mykam, bo po nieprzespanej nocy padam, dobrej nocki,papa
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:32   #4697
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
no skad mi sie ten luty wzial

nie bedziemy sie wstydzic bo nie masz paskudnej mordki
chodziło mi o moj szeroki tyłek ale wołałam napisać mordki bo byście mnie zbiły :P
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:35   #4698
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

dziewczyny wiec nie 27/06 w takim razie proponuje po 29/06 jak juz bedziemy mogly poswietowac zdany egzamin Ehino
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:36   #4699
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ale Wam fajnie, ze się spotykacieja mykam, bo po nieprzespanej nocy padam, dobrej nocki,papa
a Ty nie powinnaś oddawna spać???
Kolorowych i zdrówka jutro

p.s. ja też slepawa:P -2,5 i -2,75 (jesli mnie pamięć nie myli:P)
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-15 o 20:38
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 20:37   #4700
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiec nie 27/06 w takim razie proponuje po 29/06 jak juz bedziemy mogly poswietowac zdany egzamin Ehino
Tak tak tak!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 20:55   #4701
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
A wiecie co ja glupia zrobilam, kuplam sobie wczoraj taka mgielke brazujaca garniera. spryskalam sie i sie przeliczylam, bo myslalam ze jest slabsza. a na dodatek nie spryskalam sie rownomiernie tylko na rekach i dzisiaj wstalam z reka opalona z jednej strony. ubralam biala bluzke i sie za glowe zlapalm bo nie wiedzialam co mam zrobic, na sczczescie pilling, tonik i sztuczne swiatlo w pracy sprawily ze nie bylo widac. nastepnym razem TZ bedzie mnie pryskal.


Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!
Dawno mnie tu nie było (ale czytałam regularnie).
Zdechł mi pies i 'zbieranie' się - trochę zajmuje w takiej sytuacji. słodziak z niego był niesamowity.

P.S. Przypominam o spotkaniu w Lublinie - dla zainteresowanych!
strasznie mi przykro
ja nawet nie chce myslec co by się ze mną działo gdyby zmarł jeden z moich psów
co mu było? pisałaś, że chorował...

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Fajnie musialas wygládac.. ja kiedys sié smarowalam samoopalaczami i wszystko ladnie bylo ale te zólte lokcie i kolana nie moglam na siebie patrzec
hehe
u mnie też tak samo
no i wewnętrzna strona dłoni

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
lovely_girl - tak, mam wadę i to sporą, bo aż -6, dlatego należę do ślepcówna co dzień noszę soczewki, bo nie ograniczają mi tak pole widzenia jak okulary.okulary noszę tylko po domu(grube, w czarnej oprawce)
a ja mam -3 na dwa oka...
taki kret ze mnie
jak ze mnie kret to Ty musisz być 2 razy większy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś śmieszną historię z samoopalaczem a więc kiedyś postanowiłam sobie posmarować twarz na noc! samoopalaczem.rano miałam wstać wcześniej, bo miałam pierwszy raz lekcje z informatyki, taki szybki kurs przed studiami.wstaje i patrze do lustra - zamarłam!twarz miałam całą w brązowych plamach, tragedia!!!próbowałam to zetrzeć, ale z mojej twarzy robił się jeden wielki burak.nie myśląc długo ucięłam sobie grzywkę(przy moich kręconych włosach wyglądała fatalnie), rozpuściłam włosy na twarz, tak że prawie nic nie widziałamdo teraz pewnie ten facet, który prowadził zajęcia zastanawia się, jakim to ja dziwolągiem byłam, ze nie spojrzałam się na niego ani razu tylko trzymałam głowę w dół, jak do mnie mówił, zasłaniając się włosami...potem w domu mama czyściła mi twarz alkoholema grzwywkę musiałam trochę ponosić...to były czasy

ja już od tamtej nie stosuje samoopalaczy, raczej balsamy brązujące, chociaż te też potrafią poplamić.niedawno kupiłam mleczko nawilżające z efektem stopniowej opalenizny + wyszczuplenie z Loreala, Nutribronze i dla mnie jak na razie jest najlepszym produktem, nie zostawia żadnych plam, przynajmniej na mnie.
buahahah

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ktora z mieszadelek miala operacje na oczy?? wiem ze w anglii i laserem ale nie pamietam ktore to mieszadelko
roxyroxy

------------------------------------------
ja chyba sobie taką operację
już mam dość tych soczewek, okularów
chciałabym móc się obudzić i obejżeć TV w łóżku
a nie od razu wstawać po soczewki
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:08   #4702
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
A wiecie co ja glupia zrobilam, kuplam sobie wczoraj taka mgielke brazujaca garniera. spryskalam sie i sie przeliczylam, bo myslalam ze jest slabsza. a na dodatek nie spryskalam sie rownomiernie tylko na rekach i dzisiaj wstalam z reka opalona z jednej strony. ubralam biala bluzke i sie za glowe zlapalm bo nie wiedzialam co mam zrobic, na sczczescie pilling, tonik i sztuczne swiatlo w pracy sprawily ze nie bylo widac. nastepnym razem TZ bedzie mnie pryskal.
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś śmieszną historię z samoopalaczem a więc kiedyś postanowiłam sobie posmarować twarz na noc! samoopalaczem.rano miałam wstać wcześniej, bo miałam pierwszy raz lekcje z informatyki, taki szybki kurs przed studiami.wstaje i patrze do lustra - zamarłam!twarz miałam całą w brązowych plamach, tragedia!!!próbowałam to zetrzeć, ale z mojej twarzy robił się jeden wielki burak.nie myśląc długo ucięłam sobie grzywkę(przy moich kręconych włosach wyglądała fatalnie), rozpuściłam włosy na twarz, tak że prawie nic nie widziałamdo teraz pewnie ten facet, który prowadził zajęcia zastanawia się, jakim to ja dziwolągiem byłam, ze nie spojrzałam się na niego ani razu tylko trzymałam głowę w dół, jak do mnie mówił, zasłaniając się włosami...potem w domu mama czyściła mi twarz alkoholema grzwywkę musiałam trochę ponosić...to były czasy

ja już od tamtej nie stosuje samoopalaczy, raczej balsamy brązujące, chociaż te też potrafią poplamić.niedawno kupiłam mleczko nawilżające z efektem stopniowej opalenizny + wyszczuplenie z Loreala, Nutribronze i dla mnie jak na razie jest najlepszym produktem, nie zostawia żadnych plam, przynajmniej na mnie.
i to chyba powód dla którego ja jakoś nie przekonałam się do samoopalaczy
bo znając me szczescie byłabym w ciapki popsikana a potem...by był . tak więc ja zostanę przy naturalnym słoneczku plus filtr....
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:52   #4703
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ja tez sie boje samoopalaczy. kiedys w szkole na wigilie mi i mojej kolezance zachcialo sie opalonej buzki, robilysmy to wczesniej, ale wtedy postanowilysmy podwojna warste samooopalacza nalozy, na dodatek to byl do ciemnej cery a my biale jak snieg, no i rano wstalysmy i wygladalysmy jak wariatki to nawet nie byl pomarancz tylko tak jakbysmy strzelily porzadnego buraka. musialysmy zrezygnowac ze sinadania. chyba ze 3 razy robilysmy peeling, a po szkole znowu, wieczorem bylo juz ok.
a dzisiaj wzielam prysznic, zrobilam porzadny peeling, wyszorowalam sie gabka. no i oczywiscie zagonilam tz do pryskania. najbardziej mi chodzi o nogi, bo rece to mi slonce szybko lapie, a nogi to chyba caly tydz na sloncu musialbym lezec. TZ sie spisal, nie ma plam, wszystko rowno. jutro zaloze chyba krotkawe spodnie
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 21:56   #4704
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość

Super ze czujesz sié sexy
Eeeee faaaaajnie ze Ty tez tam bedziesz i zaloze sié ze zostaniesz superviserká a jak jak sié dostane to mi to nie bedzie przeszkadzac -obys tylko sié nie wozila to bedzie git
....A jak nie to przyjde i ponarzekam na Ciebie na forum Dostaniesz klapsa i sié odmulisz
Siostra? i J? Nie pozabijajá sié na wzajem?
Tylko wtedy sie czulam;p
Mam taka nadzieje, ale nie zapeszac. Nie bede sie wozila hehe ale swoje robic bd;p
Na pewno bede mowic co kto ma robic, bo wkurza mnie jak ja biegam jak debil(nawet teraz tak ejst)a ludzie stoja i w ciula leca
Nie zabili sie nawet smiesnzie bylo. Bylo oberwnie chmury i duzy grad, mosty zalane:d wiec nie pojechalismy do Ikei za to mielismy darmowy prysznic.. naprawde sorry ale majtki mialam nawet mokre;p.
Siostra zaprosila nawet J. do domu;p. Zjadl polski rosol;p i lody i owoce i wyszedl z pelnym brzuchem w ciuchach mojej siostry chlopaka bo jego byly mokre.
Mam troszke lepszy humor chociaz nic sie miedyz nami nie zmienilo... moje uczucia tez nie... i/...eh czas pokaze.

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Poza tym fajnie by było, gdybyś z Tajką pracowała

.
Nie wiem jak wytrzyma moje gadulstwo(jesli dostanie prace i esli ja dostane awans;p)

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość


Lovely - Ty się tam nie daj tajce pomiatać
Zobaczy(mam nadizeje)jak zapierdzielam;p wiec niech sama lepiej tez to robi;p bo jak nie to pomiote troche eheheh

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Nooo
i kolezanke bym miala .. w koncu taka normalná bo tajka z tych normalnych dziewczyn jest
Kto Ci tak powiedzial:P??

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!
Dawno mnie tu nie było (ale czytałam regularnie).
Zdechł mi pies i 'zbieranie' się - trochę zajmuje w takiej sytuacji. słodziak z niego był niesamowity.
Naprawde mi rpzykro
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:20   #4705
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiec nie 27/06 w takim razie proponuje po 29/06 jak juz bedziemy mogly poswietowac zdany egzamin Ehino
Mam nadzieję! - ale praca jeszcze 'się' nie napisała :O

Szien ogólnie zaczeli leczyć go na babeszję (miał dopiero początkowe stadium) został w szpitalu na jeden dzień - później miało być tylko lepiej. Byliśmy na wizycie kontrolnej, później po kolejnych 24h znów dostał temperatury - zatrzymali go w szpitalu na badaniach (okazało się, że krew była już wolna od pierwotniaka). Dopiero RTG klatki zobrazowało zapalenie płuc (co sugerowaliśmy przy pierwszej wizycie - kaszel i ciężki oddech- jednak lek. wet. zbagatelizował te symptomy czepiając się odkrytej babeszjozy). Podano mu jakieś leki, kroplówki, ale było już za późno.
Zdrowy pies - nie chorował przez 6 lat, które z nami spędził - zawinął się w 4dni.
Nieszczęśliwie złożyło się, że zachorował równolegle na 2 przypadłości.
4dni - podtruliśmy pieska za 600zł. To był piewszy pies w naszej rodzinie i raczej ostatni .
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:50   #4706
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Ja mam urodiznki 16 lipca

lucky you;p

Czuje sie sexy hehe wyszlamod fryzjera i 3( jeden po drugim )kolesi zaczynali gadke hehe... jak mnie to wkurza
mam cos jak ty albo i krotszE

Mialam rozmawiac z General Manager dzis ale chyba jutro, a w srode mam ten dzien probny.

Jak bylam uu niej to chyba na kokainie byla

nie;p... po prostu byly za dlugie;p


Idziesz;p

Lovely w srode bedzie miala dzien probny jak sie postara to dostanie prace i ja bd jej supervisorka(jak BOg da;p), wiec jakby marudizla na supervisora to ... eh;p

Ja wtedy bede tam wiec bedzie gites



Ide za chwilke zapisac sie do GP i po skierowanie do dermatolog a.
Pan J. nie wie czego chce i coraz mniej sie tym przejmuje.

Ojej, to w srode my tu bedziemy siedziec jak na szpilkach i czekac na wiesci.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

Amoura - jestem zachwycona tym, że już czytasz gazetki!jak ja chciałabym być już na tym poziomie!!a co do planów, to mój tż przyjezdza w czwartek następnego tygodnia, w piątek będziemy biegać za jego garniturem, w sobotę ja lecę do fryzjera a potem jedziemy na wesele mojej kuzynki, które będzie trwało dwa dni i od razu po nim pożyczam auto od moich braci i jedziemy nad morzepo drodze chciałabym jeszcze zobaczyć Malbork.wybieramy się zwiedzić Trójmiasto i pewnie gdzieś tam też coś wynajmiemytylko mam nadzieję, że nie będzie padać!chcę pokazać mojemu tż, że my też mamy fajne plaże

Swietny plan, zazdroszcze, ale bede w Trojmiescie w lipcu, co mnie pociesza.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

moj ulubiony kosmetyk do makijażu to tusz do rzęs, uwielbiam je testowaćw anglii mogłam sobie na to pozwolić, teraz już jest z tym gorzejsięgnęłam nawet po sztuczne rzęsy, gdy szłam na imprezę i efekt jest rzeczywiście niesamowity(ćwiczyłam je nawet na moim tż, ale on ma swoje takie długie czarne rzęsy, eh). a jaki jest wasz ulubiony kosmetyk do make - up-u?(oczywiście jeśli się malujecie)
Moj tez tusz do rzes, szukam jeszcze swojego KWC, narazie wygrywa YSL efekt sztucznych rzes, ja mam bardzo dlugie rzesy, ale nie znalazlam jeszcze idealnego tuszu.

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki!
Dawno mnie tu nie było (ale czytałam regularnie).
Zdechł mi pies i 'zbieranie' się - trochę zajmuje w takiej sytuacji. słodziak z niego był niesamowity.

P.S. Przypominam o spotkaniu w Lublinie - dla zainteresowanych!
O kurka, wspolczuje.

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ehino- przykro mi z powodu pieska.

Ulubiony kosmetyk- roz/brazer i eyeliner. Rozu zaczelam uzywac dopiero jakis rok temu teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego


I ja tez jestem z tych slepych -5 i -6 dioptri.... ahhh kiedys uzbieram na operacje
Ja tez slepawa, -3 w prawym, a w lewym widze tylko ksztalty.
I tez boje sie operacji, bo w sumie jestem jednooka (), wiec wieksze ryzyko, calkiem slepa nie chce byc, a soczewki sa super, moje Air Optix sa wogole niewyczuwalne i czasem w nich spie, wieczorkiem zakladam okulary i jest git.

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość


a ja mam -3 na dwa oka...
taki kret ze mnie
jak ze mnie kret to Ty musisz być 2 razy większy

---------
ja chyba sobie taką operację
już mam dość tych soczewek, okularów
chciałabym móc się obudzić i obejżeć TV w łóżku
a nie od razu wstawać po soczewki
Ja mam okulary przy lozku, bo maoglabym do toalety nie trafic
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 00:09   #4707
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Ja mam okulary przy lozku, bo maoglabym do toalety nie trafic
no i ja też
chodzi mi o komfort
bo w okularach to niezbyt poturlasz się po poduszce
albo wygimnastykujesz na Tżcie

EDIT 1:
Ehino jeszcze raz chciałabym Ci napisać, że naprawdę Ci współczuję
ja byłam świadkiem jak inny pies mało co nie zgaryzł mojego
tak przeżywałam jego operacje i rekowalenstencję, że nie mogłam normalnie funkcjonować w tym czasie
do tej pory mam o tym koszmary, a to było 2 lata temu

EDIT 2:
bosze, dajcie mi siły...
niedość, że zatrzasnęła klucz w mieszkaniu wczoraj, to dziś pobiła talerz, naczynie żaroodporne i moje radio prysznicowe
rozpieprzy mi całe mieszkanie niedługo
chodząca katastrofa !!!
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2009-06-16 o 00:32
szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 00:39   #4708
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
EDIT 2:
bosze, dajcie mi siły...
niedość, że zatrzasnęła klucz w mieszkaniu wczoraj, to dziś pobiła talerz, naczynie żaroodporne i moje radio prysznicowe
rozpieprzy mi całe mieszkanie niedługo
chodząca katastrofa !!!
Hej! Odczep sie Tz mnie tak nazywa:ha haha:
Zawsze znajde jakis sposob na kopniecie, uderzenie badz ugryzienie go No i zawsze zahaczam o rozne rzeczy powodujac trudne do przewidzenia skutki Tz sie smieje ze przynajmniej wie jak zginie- w jakis dziwny przypadkowy sposob go skrzywdze na amen
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 00:59   #4709
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Hej! Odczep sie Tz mnie tak nazywa:ha haha:
Zawsze znajde jakis sposob na kopniecie, uderzenie badz ugryzienie go No i zawsze zahaczam o rozne rzeczy powodujac trudne do przewidzenia skutki Tz sie smieje ze przynajmniej wie jak zginie- w jakis dziwny przypadkowy sposob go skrzywdze na amen
hehe
ej no ja też do zgrabnych nie należę
wszystkie siniaki jakie mam to sama sobie nabiłam
ale bez przesady, ona się przejdzie po pokoju i rzeczy z półek spadają
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 01:09   #4710
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

To moze nie jest ze mna jeszcze tak zle

obecnie na jednej lydce mam zadrapanie o dlugosci jakis 8 cm spowodowane kartonem mleka podczas zakupow
a tak wsumie to bardziej cierpi tz niz ja kiedys go ugryslam w czolo mial slad 2 dni do dzisiaj nie wiem jak to zrobilam
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.