Trussardi Jeans - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 13:02   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Trussardi Jeans


Czytalam troche recenzji, ale nie jets ich zbyt wiele na wizazu. Podoba Wam sie ten zapach? Szukalam czegos fiolkowego i 2 razy podchodzilam do Jeans. Nie wydaje sie Wam ten zapach zbyt ostry i nieelegancki? Mnie wlasciwqie sie nie podoba, ale ma w sobie to cos, co jednak przyciaga... Nie wiem co mam z nim zrobic
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 16:25   #2
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Trussardi jeans

byłam gotowa kupić Jeans tylko dlatego, że kosztowały 7,5 euro (są wycofywane). Jednak nawet moje wrodzone skąpstwo nie było w stanie przeskoczyć tej kompozycji - zdecydowanie nie są to wysublimowane, eleganckie perfumy. Jednak nazwa "jeans" jest symptomatyczna, zapach nie wykracza poza bieganie na działce w wycieruchach, nie ma głębi.
W zasadzie kompozycja powinna mi odpowiadać - fiołki, piżmo, białe kwiaty, wszystko to, co tygrysy... A jednak Jeans jest przede wszystkim swieżakiem. Dość dusznym, ale jednak. I NIE MA W NIM FIOŁKÓW. Albo są zupełnie stłamszone średnio subtelnymi ozdobnikami. Moje wspomnienia krażą wokół specyficznego hałasu Jeans. Poszczególne składniki nie tworzą pełnej kompozycji, ale same sobie pobrzmiewają (może dlatego odbieram je jako męczące), przez co, w dośc krzykliwy sposób, się zagłuszają.
Niedawno zaciągnęłam Mam do Douglasa, żeby skontrolowała Jeans - jej jednak też nie przypadł do gustu (pomimo skandalicznej polskiej ceny 200+PLN), określiła go jako banalny.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:53   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Trussardi jeans

Swojego czasu byl to jeden z zapachow, w okol ktorych dluuugo chodzilam, nie decydujac sie jednak na zakup. Ale Nina Ricci, Premier Jour w lzejszej wersji (walcowata butelka z mlecznego szkla z kolorowymi kwiatkami) jest do niego bardzo podobna i posiada te glebie, ktorej oryginal nie ma No, przynajmniej moim zdaniem.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:24   #4
Eskel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 33
Dot.: Trussardi jeans

Krążyłam koło Jeans kilka miesięcy. W zasadzie mi się nie podobał, ale bardzo intrygował mnie zapach nowej skóry jaki w nim wyczuwałam. Miałam lata temu skórzaną kurtkę, która tak pachniała, może to sentyment.
Jakiś czas temu był w promocji na Truskawce i wtedy się zdecydowałam na zakup. Jestem z niego bardzo zadowolona. Co prawda nie powala mnie na kolana, ale cały czas czuję w nim tę skórę i niezmiennie mnie ta nuta fascynuje. Używam go do sportowych i skórzanych ubrań, i w takich sportowo-luźnych sytuacjach sprawdza się u mnie doskonale.
Poza tym jest to jeden z nielicznych zapachów, który się trzyma na mojej skórze przez kilka godzin.
Eskel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 22:40   #5
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Trussardi jeans

według mnie tam nie ma żadnych fiołków. To zapach kumaryny (heliotrop) czyli sianko, sianko, sianko....
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 21:47   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Trussardi jeans

Dla mnie ten zapach to moje szalenstwo,zakochalam sie nim i w koncu kupilam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 21:51   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Czytalam troche recenzji, ale nie jets ich zbyt wiele na wizazu. Podoba Wam sie ten zapach? Szukalam czegos fiolkowego i 2 razy podchodzilam do Jeans. Nie wydaje sie Wam ten zapach zbyt ostry i nieelegancki? Mnie wlasciwqie sie nie podoba, ale ma w sobie to cos, co jednak przyciaga... Nie wiem co mam z nim zrobic

Dla mnie jest on slodko-gorzki przy czym zakochalam sie w nim od pierwszego niuchniecia,zapach jakiego zawsze szukalam chociaz wiem,ze nie kazdego zachwyca.Lubie ostre,intensywne zapachy przy czym kojarzy mi sie z agresywnoscia,czyms dzikim i nie okielznanym-utozsamiam sie z tym zapachem i moze po czesci jest to tak silne zafascynowanie Trussardi Jeans
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 23:35   #8
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Trussardi jeans

Jeans Trussardi to przedziwny zapach, poczatkowo mnie uwiódł i używałam go sukcesywnie przez całą zimę. Na mnie pachniał dośc pieprznie i fiołkowo(duszny, pudrowy fiołek) w taki sposób jak rozwija sie u mnie m.in. w Violet Angel, Precious Heart czy Be delicious, w podstawie natomiast wybrzmiewały akordy żywiczne i piżmowe. Nosił się rewelacyjnie i był wyjątkowo trwały, ale co dobre.... Mimo wielkiej sympati dla JT i ogromnego sentymentu do tego zapachu, po zimie nie mogłam się doń przemóc i powędrował do nowej właścicielki
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 23:36   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Trussardi jeans

Tak namietnie szukalam na Targowisku ale nie bylo nikogo kto by chcial sie pozbyc tego zapachu i w koncu kupilam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 03:58   #10
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Trussardi jeans

To spokojny zapach, na pewno nie będzie raził. Ja nie czuje w nim nic z fiołka. Raczej nutkę sianka i suchego drewna z odrobina kwiatów. Uzywałam go jakią czas zimą do pracy ,do cieplejszych sweterków i dobrze się w nim czułam. Trwały.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:35   #11
Layette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: Trussardi jeans

Jak dla mnie to ten zapach jest poprostu dziwny. Nie wiem jakis taki bezplciowy. Nie mialam jeszcze takich odczuc przy innych zapachach, jak dla mniepachnie hmmmm plastikiem...
__________________
Layette
Layette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 12:48   #12
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Post Dot.: Trussardi jeans

Aaaaach ten JAENS;-)To jedyny zapach w którym zakochałam się totalnie!!!Niesamowite,al e dla mnie TJ to zamknieta w butelce łąka,taka górska polana,zapach wakacji,zapach lata,beztroski i..szczęścia.Niestety wiele osób nie toleruje jego zapachu(wszystkie moje koleżanki)bo wydaje im się zbyt mocny..Czy orientujecie sie czy można dostać gdzieś malutkie próbki Trussardi??Takie np.5,10ml???Spotkałyście sie z podróbkami(nieoryginalnym i)zapachu TJ???
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 10:15   #13
ewena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 32
Dot.: Trussardi jeans

niezmiennie kojarzy mi się z klejem biurowym białym wymieszanym z kaszą gryczaną
ewena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:08   #14
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez ewena
niezmiennie kojarzy mi się z klejem biurowym białym wymieszanym z kaszą gryczaną
Ciekawe skojarzenie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 16:11   #15
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Aaaaach ten JAENS;-)To jedyny zapach w którym zakochałam się totalnie!!!Niesamowite,al e dla mnie TJ to zamknieta w butelce łąka,taka górska polana,zapach wakacji,zapach lata,beztroski i..szczęścia.Niestety wiele osób nie toleruje jego zapachu(wszystkie moje koleżanki)bo wydaje im się zbyt mocny..Czy orientujecie sie czy można dostać gdzieś malutkie próbki Trussardi??Takie np.5,10ml???Spotkałyście sie z podróbkami(nieoryginalnym i)zapachu TJ???
Dla mnie tez ten zapach jest spelnieniem ale duzo osob go nie lubi,bo tez uwazaja ze jest za ostry-chociaz podobno na mnie przybiera on bardzo ciekawa nute...w kazdym razie dla mnie to perelka zapachowa

Male probki widzialam na Allegro kiedy namietnie poszukiwalam Trussardi Jeans,podrobka tez wg mnie byla na Allegro chociaz ludzaco podobna do oryginalu jednak cena byla smiesznie niska a sprzedawca milczal wobec stosu moich mailii wiec dalam sobie spokoj.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 17:46   #16
Pearl78
Raczkowanie
 
Avatar Pearl78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 223
GG do Pearl78
Dot.: Trussardi jeans

Jeans Trussardi na mojej skórze akurat nie były jakoś specjalnie trwałe. Zapach sam w sobie podobał mi się. Fiołków nie czułam . Jeans kojarzył mi się z biurem, z godzinami spędzonymi nad xero... Jak dla mnie bezkolizyjny,moja skóra wydobywała z nich intrygujacą , delikatną nutę schnącego na łące i powiewającego w sierpniowym wietrze prania. Lubiłam je do białej bluzki i czarnych spodni. Mam ochotę do nich wrócić.
Pearl78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 13:52   #17
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez ewena
niezmiennie kojarzy mi się z klejem biurowym białym wymieszanym z kaszą gryczaną
a myślałam, że tylko ze mną coś nie tak, bo dla mnie ten zapach to czysta kasza. jakoś nigdy nie pragnęłam pachnieć kaszą.... trudno mi więc ten zapach traktować poważnie jako coś, czego mogłabym w ogóle używać
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 11:48   #18
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Jeans Trussardi to przedziwny zapach, poczatkowo mnie uwiódł i używałam go sukcesywnie przez całą zimę. Na mnie pachniał dośc pieprznie i fiołkowo(duszny, pudrowy fiołek) w taki sposób jak rozwija sie u mnie m.in. w Violet Angel, Precious Heart czy Be delicious, w podstawie natomiast wybrzmiewały akordy żywiczne i piżmowe.
Szyfruniu jak nic jesteś moją "siostrą zapachową" Oto kolejne perfumy pachną na Tobie podobnie, jak na mnie i wywołują podobne doznania

Odkryłam Jeans kilka dni temu. Stały sobie na półeczce wyprzedażowej w Douglasie. Prysnęłam z testera na nadgarstek i po kilku minutach urzekł mnie piękny fiołkowy aromat podobny do pierwszych akordów My Queen Musiałam je kupić, tym bardziej że trzydziestka była tania jak barszcz

Nosiłam Jeans cały długi weekend i stwierdzam, że to naprawdę fajny zapach - Hexxano, rozumiem w pełni Twoje zachwyty Subtelny, duszno-fiołkowy w nutkach głowy, w sercu natomiast robi sie taki czysty, biały, liliowy. W tle zapachowi towarzyszy delikatna apteczna nutka i jakieś trudne do zidentyfikowania żywiczne akordy.

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Nosił się rewelacyjnie i był wyjątkowo trwały, ale co dobre.... Mimo wielkiej sympati dla JT i ogromnego sentymentu do tego zapachu, po zimie nie mogłam się doń przemóc i powędrował do nowej właścicielki
Ja mam tylko jeden mały flakonik i mam nadzieję poradzić sobie z nim sama
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 02:09   #19
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Trussardi jeans

Stałam się posiadaczką próbki Jeans i mogę powiedzieć, że na szczęście to tylko próbka. Po przeczytaniu opinii na temat zapachu nastawiłam się na świeżaka i po zaaplikowaniu przeżyłam szok Na mnie zapach ten jest pudrowy i przytłaczający. Fiołki są ciężkie i duszne, do tego dochodzi jak to trafnie określiła ewena "biały klej biurowy" - u mnie wersja bez kaszy Wibrują w nich jednak znajome nutki i wydaje mi się, że są troszkę podobne do Skin, które kiedyś lubiłam. Oczywiście dam zapachowi jeszcze szansę, ale narazie jestem na nie.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 06:04   #20
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Stałam się posiadaczką próbki Jeans i mogę powiedzieć, że na szczęście to tylko próbka. Po przeczytaniu opinii na temat zapachu nastawiłam się na świeżaka i po zaaplikowaniu przeżyłam szok Na mnie zapach ten jest pudrowy i przytłaczający. Fiołki są ciężkie i duszne, do tego dochodzi jak to trafnie określiła ewena "biały klej biurowy" - u mnie wersja bez kaszy Wibrują w nich jednak znajome nutki i wydaje mi się, że są troszkę podobne do Skin, które kiedyś lubiłam. Oczywiście dam zapachowi jeszcze szansę, ale narazie jestem na nie.
Zajmuje u mnie 3 miejsce śmierdziela wszechczasów. Moja koleżanka okreśłiła go jako zbyt kwiatowy, dla mnie jest nijaki i w dodatku śmierdzący . Jedyne co jest w nim piękne, to buteleczka (kocham takie proste flakoniki). Kiedyś chciałam go kupić tylko ze względu na flakonik , cóż dobrze, że tego nie zrobiłam. Próbka leży i straszy... Ja mu jednak chyba nie dam szansy, nie chcę od TŻ usłyszeć co tak śmierdzi...
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 07:08   #21
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Trussardi jeans

Jak już pisałam w którymś z wątków, Trussardi Jeans wg mnie w ogóle nie pachnie - jeśli już, to jakimś pudrem, czymś sztucznym, plastikowym, bardzo bezpłciowy zapach. Nietrwały. Totalny nie wypał tej firmy w przeciwieństwie do arcydzieła, jakim jest dla mnie Skin...
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:01   #22
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Trussardi jeans

Poissonivy, widziałam go na Twojej liście Afternoon, no właśnie ten puder jest strasznie przytłaczający. Swoją pudrowością przypomina mi Flower by Kenzo, co z moich ust niestety nie jest komplementem. Nietrwały? To masz szczęście - na mnie jest bardzo trwały i do tego płaski.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:18   #23
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Trussardi jeans

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Poissonivy, widziałam go na Twojej liście
Właśnie nałożyłam go na nadgarstek. Kurcze, chyba przetasuję swoją listę śmierdziuchów dla mnie oprócz, że bez wyrazu to w dodatku pachnie jak świeżo wyprawiona skóra. Jest mi niedobrze, chyba wskakuje Jeans na miejsce drugie. Jest coś co mnie straszy w tym zapachu, normalnie dostaję dreszczy, jak podczas oglądania horroru.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:28   #24
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Trussardi Jeans

A ja uwielbiam. Zapach rozgrzanego asfaltu i łąki, ciepły, przytulny, mój.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:44   #25
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Trussardi Jeans

Lubię nimi pachnieć. Noszą się wyśmienicie. Są nieprzytałaczające i nieinwazyjne. Wg mnie to bardzo delikatny i dość niepozorny zapach, dlatego bardzo dziwi mnie fakt, że Jeans mogą wywoływać aż tak skrajnie niepozytywne emocje
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:48   #26
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Trussardi Jeans

Stane w obronie mojej ulubionej perelki jakim stal sie Jeans od momentu kiedy tylko moj nos go poznal
A moze to i lepiej,ze wywoluje takie skrajnosci przynajmniej wiem,ze to "moj" zapach i zbyt szybko nie znajde w otoczeniu drugiej fankia tak powaznie,to...ile gustow tyle zdan;jednak na dobra sprawe sa to jedne z niewielu perfum,ktore lubie nosic na sobie bez wzgledu na pore dnia i roku.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:54   #27
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Trussardi Jeans

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Lubię nimi pachnieć. Noszą się wyśmienicie. Są nieprzytałaczające i nieinwazyjne. Wg mnie to bardzo delikatny i dość niepozorny zapach, dlatego bardzo dziwi mnie fakt, że Jeans mogą wywoływać aż tak skrajnie niepozytywne emocje
Szkoda Homyczku, że mnie teraz nie czujesz, pachnę dosłownie jak wyprawiona, świńska skóra w głębi jakieś kwiatki. No i gdzie sianko, fiołki i takie tam ... Specjalnie jeszcze raz go przetestowałam, żeby sobie przypomnieć.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 22:00   #28
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Trussardi Jeans

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Szkoda Homyczku, że mnie teraz nie czujesz, pachnę dosłownie jak wyprawiona, świńska skóra w głębi jakieś kwiatki. No i gdzie sianko, fiołki i takie tam ... Specjalnie jeszcze raz go przetestowałam, żeby sobie przypomnieć.

A na mnie to delikatne pudrowe fiołki i nutka "czystości"
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 16:13   #29
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Trussardi Jeans

Testowalam Jenas pare razy i za kazdym razem, gdy siegam po tester mysle sobie: tym razem mi sie spodobaja. I jednak cos mi nie gra, czuje w nim jakas zepsuta nute. Piszac to, mam jednak ochote powachac Jeans... Skin byl moja miloscia, kiedy pierwszy raz powachalam. Jednak z nieznanych mi powodow nie kupilam. Moze dlatego, ze staly na polce u kogos kto mnie denerwowal i tak jakos sie zniechecilam. Czy wg Was te zapachy (Skin i Jeans) sa do siebie podobne? Jak na moj gust tak, ale chyba powinnam je sobie odswiezyc.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 13:15   #30
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Trussardi Jeans

Dziewczyny, czy widzialyscie jeszcze w jakiejs polskiej pefumerii jeans? Bo ja dzis bylamw Sephorze,a tam tylko Inside, a w Douglasie jeszcze tylko Skin Chcialam jeszcze raz niuchnac zeby siue upewnic czy w ogole kupic, a tu nie ma
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 14:35:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.