wargi sromowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 01:21   #91
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez pink69
Czy "przypadłośc" o której piszecie to taki jakby "cypel" który wystaje zza warg sromowych większych,gdy stoimy prosto nie rozkraczając się? Ja mam takie coś i mi to przeszkadza trochębo np majtki mi to obcierają czasem

Musze sie przyznac,ze mi tez czasem przeszkadza To znaczy jeden, bo jeden jest I czasem jak sie gdzies 'zaczepi' to az ciezko chodzic
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 07:20   #92
rybek
bambo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez jowisia
Musze sie przyznac,ze mi tez czasem przeszkadza To znaczy jeden, bo jeden jest I czasem jak sie gdzies 'zaczepi' to az ciezko chodzic
To teraz już rozumiecie z czym borykają się faceci przez całe swoje życie.
rybek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 08:15   #93
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez rybek
To teraz już rozumiecie z czym borykają się faceci przez całe swoje życie.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 09:57   #94
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez jowisia
Musze sie przyznac,ze mi tez czasem przeszkadza To znaczy jeden, bo jeden jest I czasem jak sie gdzies 'zaczepi' to az ciezko chodzic
No strasznie ciężko.Tez mam jeden
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:46   #95
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez pink69
Czy "przypadłośc" o której piszecie to taki jakby "cypel" który wystaje zza warg sromowych większych,gdy stoimy prosto nie rozkraczając się? Ja mam takie coś i mi to przeszkadza trochębo np majtki mi to obcierają czasem
a ja nie mam tego czegos stojac prosto nie rozkraczając się?;P
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:21   #96
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez rybek
Witam Panie.
Zauważcie, że jesteście posiadaczkami także innych warg. I co z nimi robiecie ? Malujecie szminką i kredką a czasami nawet wtrzykujecie sobie jakieś tajemnicze substancje. Po co ? Żeby były większe, wyglądały ponętniej itd. Prawda ? Zwróćcie więc uwagę, że te przedstawione na zdjęciach 'próbki' www.sexylabia.com wyglądają jak zwykłe wargi na twarzy po użyciu pomadki. Czyli jakby pełniejsze w kształcie, lekko rozchylone . Dlatego tak się facetom podobają. Poza tym, czego na tych zdjęciach nie widać a co mozna zaobserwować podczas stosunku (a faceci jak wiemy to wzrokowcy) te mniejsze/większe wargi jakby bardziej "obejmują" członka. Jest to oczywiście lekko bez sensu, bo dla faceta cała frajda obywa się wewnątrz a nie na zewnątrz, ale jak już wspomniałem faceci to wzrokowcy. Także pieszczenie ustami takich warg, to wielka frajda dla faceta. Tak, że nie ma co się przejmować i bawić w jakąś chirurgię. No chyba, że ze wzgledów zdrowotnych.

APEL DO POZOSTAŁYCH PAŃ, KTÓRYCH NIE DOTYCZY TEN TEMAT.
Też nic nie musicie sobie poprawiać. Też jesteście piekne !!!
wow
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:47   #97
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: wargi sromowe

Mi tam tez sie nic nie zachacza:P
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 20:05   #98
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez rybek
To teraz już rozumiecie z czym borykają się faceci przez całe swoje życie.


Ej, a ty facet czego szukasz na takich watkach?
Zastanawialam sie : czy faceci sobie zdaja z tego wszystkiego sprawe....
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:09   #99
rybek
bambo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez jowisia

Ej, a ty facet czego szukasz na takich watkach?
Tego co reszta facetów.Tajemniczego punktu G.
Cytat:
Napisane przez jowisia
Zastanawialam sie : czy faceci sobie zdaja z tego wszystkiego sprawe....
Nie. Chyba, że im o tym powiecie.
rybek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:29   #100
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez rybek
Tego co reszta facetów.Tajemniczego punktu G.

Nie. Chyba, że im o tym powiecie.
Punktu G...

Mamy tutaj nawet wyszukiwarke zapraszamy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 16:50   #101
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez gamaa
Punktu G...

Mamy tutaj nawet wyszukiwarke zapraszamy
Nie wiem jak Ty, Gamaa, ale ja nie mam TUTAJ żadnej wyszukiwarki
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 18:48   #102
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: wargi sromowe

Niech sobie sciagnie piosenke Blendersów bodajże "punkt g" i idzie i ją psiewa na miescie moze mu ktos odpowie?
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:15   #103
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez Jula
Nie wiem jak Ty, Gamaa, ale ja nie mam TUTAJ żadnej wyszukiwarki
Chozi mi o wyszkukiwarke w archiwum watków...;-)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 19:05   #104
menda 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: wargi sromowe

Witam cię bardzo serdecznie!!!od dawna szukałam takiego forum gdzie mogłaby tak otwarcie i szcerze porozmawiac o swoim problemie. Ja równiez zostałam przez naterę obdazona zbyt dużymi wargami sromowymi. Tak bardzo mi to przeszkadza, że mam strasze opory pokazac sie nago facetowi na którym mi bardzo żalezy, może i by mu to nieprzeszkadzało ale moja psychika juz tak sie ukierunkowała do tego problemu że nic innego nie może mi pomóc jak tylko operacja.Szukałam po necie najlepsze kliniki kótre wykonuja takiego rodzaju zabieg ale ceny są naprawde wielkie.Naszczęście znalazłam to forum i Twoją wypowiedź i strasznie sie ucieszyłam.Bardzo Cie prosze napisz mi wszystko o tym zabiegu, ile trwa czy boli i najwazniesze czy sa jakies skutki uboczne, czy nie uszkodzi to mojej sfery czuciowej podczas kontaktu z facetem, i czy widać naprawde róznice po tym zabiegu. Ile to kosztuje i gdzie to zrobiłas, może zrobie to własnie tam gdzie ty, ale wolę mieć sprawdzone żródło informacji.Prosze Cię bardzo podaj mi wszelkie informacjie, podaj aders tej kliniki.Chce ten zabieg zrobić po nowym roku.Z góry dziękuje. Sylwia
menda 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 20:17   #105
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: wargi sromowe

Oglądam takie "obrazki" (z bliższej odległości niż wy możecie)- chyba koleżanek nie podglądujecie i muszę przyznać, iż wielkość nie ma znaczenia.
Większe egzemlarze są miłym urozmaiceniem, podobnie jak się to ma z piersiami.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 20:25   #106
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez menda 24 Pokaż wiadomość
Witam cię bardzo serdecznie!!!od dawna szukałam takiego forum gdzie mogłaby tak otwarcie i szcerze porozmawiac o swoim problemie. Ja równiez zostałam przez naterę obdazona zbyt dużymi wargami sromowymi. Tak bardzo mi to przeszkadza, że mam strasze opory pokazac sie nago facetowi na którym mi bardzo żalezy, może i by mu to nieprzeszkadzało ale moja psychika juz tak sie ukierunkowała do tego problemu że nic innego nie może mi pomóc jak tylko operacja.Szukałam po necie najlepsze kliniki kótre wykonuja takiego rodzaju zabieg ale ceny są naprawde wielkie.Naszczęście znalazłam to forum i Twoją wypowiedź i strasznie sie ucieszyłam.Bardzo Cie prosze napisz mi wszystko o tym zabiegu, ile trwa czy boli i najwazniesze czy sa jakies skutki uboczne, czy nie uszkodzi to mojej sfery czuciowej podczas kontaktu z facetem, i czy widać naprawde róznice po tym zabiegu. Ile to kosztuje i gdzie to zrobiłas, może zrobie to własnie tam gdzie ty, ale wolę mieć sprawdzone żródło informacji.Prosze Cię bardzo podaj mi wszelkie informacjie, podaj aders tej kliniki.Chce ten zabieg zrobić po nowym roku.Z góry dziękuje. Sylwia

Chyba cos przegapilam, ale jezeli ktoras z was przeprowadzila sobie taki zabieg, to ja rowniez dolaczam sie do prosby mendy o informacje i detale. strasznie mi zalezy...

__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 21:46   #107
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: wargi sromowe

ja tez borykam sie z dużymi wargami. kiedys jak byłam malutka i dokładnie nie wiedziałam jak wygląda narząd rozrodczy ani męzczyzn ani kobiet ( wiedziałam tylko ze facet ma coś wiszącego a pani otworek ) mama była przy mnie jak sie załatwiałam do nocknika i mi zapadło w pamiec jak powiedziałam " mamo, czy ja mam siusiaka[myślałam że moje wargi to penis]?" ależ sie mama usmiała,a ja choc byłam gówniarz to wielkie wydarzenie zapamiętalam
wracając do tematu - az tak wam to przeszkadza? ja kiedyś srasznie bałam sie zblizenia z facetem,żeby mnie nie wyśmiał czy coś,szukałam po necie róznych rzeczy o tym i wogóle ale teraz wiem,że nie ma po co, ani mi to zycia nie utrudnia, a TŻ tez nie narzeka więc..
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 22:49   #108
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: wargi sromowe

Dziewczyny naprawdę nie rozumiem jak możecie wyrażać chęć pozbycia się najpiękniejszej częsci swojego ciała!!
W imię czego !!??

Ja rozumiem, że ekstremalnie odstające uszy czy zajecze wargi nadają się do korekty, ale "TO" ?!

Przecież to najbardziej intymna , osobista częsć ciała, ktorą oddajemy ( przynajmniej wiekszosć z nas) temu,ktorego naprawde kochamy i ktoremu na nas zalezy.
I czy naprawde uwazacie ,ze to powód do wstydu?!

Przepraszam, nie chcialabym nikogo urazić, ale moim zdaniem najpierw warto by się udać do specjalisty - ale psychologa, seksuologa czy kogoś tam..
Bo to tak, jakbyście baly się pokazać nago facetowi, bo macie dajmy na to pieprzyk w dole brzucha.


A jeśli już naprawdę chodzi o wstyd przed pokazaniem się facetowi to mogę powiedzieć z doświadczenia,że 100 % delikwentow jest zachwyconych...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 09:47   #109
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny naprawdę nie rozumiem jak możecie wyrażać chęć pozbycia się najpiękniejszej częsci swojego ciała!!
W imię czego !!??

Ja rozumiem, że ekstremalnie odstające uszy czy zajecze wargi nadają się do korekty, ale "TO" ?!

Przecież to najbardziej intymna , osobista częsć ciała, ktorą oddajemy ( przynajmniej wiekszosć z nas) temu,ktorego naprawde kochamy i ktoremu na nas zalezy.
I czy naprawde uwazacie ,ze to powód do wstydu?!

Przepraszam, nie chcialabym nikogo urazić, ale moim zdaniem najpierw warto by się udać do specjalisty - ale psychologa, seksuologa czy kogoś tam..
Bo to tak, jakbyście baly się pokazać nago facetowi, bo macie dajmy na to pieprzyk w dole brzucha.


A jeśli już naprawdę chodzi o wstyd przed pokazaniem się facetowi to mogę powiedzieć z doświadczenia,że 100 % delikwentow jest zachwyconych...

Nigdy nie słyszałem aby jakiś koleś żalił się że jakaś laska ma duże wargi... czy duży biust...
sorry, ale szukacie dziury w całym... ona faktycznie jest ale kawałek dalej

Chyba powinniście poprzeglądać jakieś zdjęcia amatorskie z "takimi widokami" bo profesjonalnie to za pomocą odpowiednich programów można z każdej kobiety zrobić ideał.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 20:52   #110
Ewelina396
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: wołów
Wiadomości: 1
GG do Ewelina396
Dot.: wargi sromowe

Ewelina396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:34   #111
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: wargi sromowe

To że wargi mniejsze są wieksze w życiu mi nie przeszkadzam..szcze powiem, ze nawet na to nie wpadłam mnie za to przeszkadza, że z prawej strony mam dłuższe zarówno wewnetrzene jak i zewnetrzne. w sumie różnica jest pewnie ze 2 milimetry ale mnie to troche irytuje mimo tego, nie zamierzam isc na operacje sa moje i już - taka ich uroda
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:44   #112
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez rybek Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Zauważcie, że jesteście posiadaczkami także innych warg. I co z nimi robiecie ? Malujecie szminką i kredką a czasami nawet wtrzykujecie sobie jakieś tajemnicze substancje. Po co ? Żeby były większe, wyglądały ponętniej itd. Prawda ? Zwróćcie więc uwagę, że te przedstawione na zdjęciach 'próbki' www.sexylabia.com wyglądają jak zwykłe wargi na twarzy po użyciu pomadki. Czyli jakby pełniejsze w kształcie, lekko rozchylone . Dlatego tak się facetom podobają. Poza tym, czego na tych zdjęciach nie widać a co mozna zaobserwować podczas stosunku (a faceci jak wiemy to wzrokowcy) te mniejsze/większe wargi jakby bardziej "obejmują" członka. Jest to oczywiście lekko bez sensu, bo dla faceta cała frajda obywa się wewnątrz a nie na zewnątrz, ale jak już wspomniałem faceci to wzrokowcy. Także pieszczenie ustami takich warg, to wielka frajda dla faceta. Tak, że nie ma co się przejmować i bawić w jakąś chirurgię. No chyba, że ze wzgledów zdrowotnych.

APEL DO POZOSTAŁYCH PAŃ, KTÓRYCH NIE DOTYCZY TEN TEMAT.
Też nic nie musicie sobie poprawiać. Też jesteście piekne !!!
wypowiedz naprawdę podnosząca na duchu dobrze,że wypowiedział się mężczyzna

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny naprawdę nie rozumiem jak możecie wyrażać chęć pozbycia się najpiękniejszej częsci swojego ciała!!
W imię czego !!??
Przecież to najbardziej intymna , osobista częsć ciała, ktorą oddajemy ( przynajmniej wiekszosć z nas) temu,ktorego naprawde kochamy i ktoremu na nas zalezy.
I czy naprawde uwazacie ,ze to powód do wstydu?!
dokładnie,nigdy nie zdecydowałabym się na tego typu korekte
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:44   #113
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: wargi sromowe

Hmmm myśle że wszystko leży w Naszej psychice,mi sie moje nie podobają ale gdy kochałam sie z moim ex tż to nigdy nie zwracałam na to uwagi i nie myślałam o tym czy będzie Mu przeszkadzać czy nie bo niby w czym ma przeszkadzać?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 16:01   #114
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Hmmm myśle że wszystko leży w Naszej psychice,mi sie moje nie podobają ale gdy kochałam sie z moim ex tż to nigdy nie zwracałam na to uwagi i nie myślałam o tym czy będzie Mu przeszkadzać czy nie bo niby w czym ma przeszkadzać?
bo to tak naprawdę nie przeszkadza w niczym dziewczynom niektórym najwyraźniej wizualnie się to nie podoba ,bo dla facetów myślę,że to nie ma większego znaczenia,przy zbliżeniu są tak podnieceni i zafascynowani ciałem partnerki,że nie zwracają uwagi na takie szczegóły jak np cellulitis,czy długość warg sromowych
pooglądałam sobie zdjęcia na tej podanej stronce,i ja osobiście uważam,ze wygląda to normalnie,ładnie,poprostu kobieco.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:07   #115
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: wargi sromowe

;]
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-24 o 22:25
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 00:40   #116
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Smile Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość
BChyba wszystkie tak mamy...:P

Nie wszystkie!
Zobaczylam kiedys u kolezanki i zapytam co jej tam wystaje ,a Ona a co Ty tak nie masz?Pogladala moja myszke i stwierdzila''Jest malenka ,ale po dziecku beda wystawc''Urodzilam synka i jaka byla taka jest.
Czyli nasze myszki sa rozne.Widocznie jednym wystaja innym nie.
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 20:00   #117
herbatniczek
Raczkowanie
 
Avatar herbatniczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 97
Dot.: wargi sromowe

Jejku! Weszłam na ten wątek, przeczytałam wasze wypowiedzi, no i powiem szczerze, że całkowicie wyleczyłam się z moich kompleksów na punkcie "tej" częsci ciała... Czasami warto po prostu zaakceptowac siebie taką, jaką się jest a nie na siłę, szukać czegoś, co rzekomo jest z nami nie tak
__________________
Czarne pończochy wyszczuplają poczucie kruchości...
herbatniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 20:17   #118
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: wargi sromowe

większość tak ma no i ja też,chociaż nie jestem sama i jest lepiej,bo kiedyś myślałam,że tylko ja mam tak i byłam smutna,ale teraz jestem dumna
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 02:24   #119
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Chyba cos przegapilam, ale jezeli ktoras z was przeprowadzila sobie taki zabieg, to ja rowniez dolaczam sie do prosby mendy o informacje i detale. strasznie mi zalezy...

Dziewczyny na gazecieforum jest wątek dotyczący warg sromowych i dziewczyny opisuja , gdzie mialy zabieg , za ile itd. Wiec warto tam zajrzeć .


A ten link jest niesamowity:www.sexylabia.com.
Rzeczywiscie niektore sa bardzo duze, ale wiekszosc jest bardzo ladnych, kobiecych i pociągających , a na pierwszej stronie sa podobne do moich , z ktorych jestem oczywiscie bardzo dumna , moj byly wielbil je po niebiosa .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 11:52   #120
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: wargi sromowe

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Eee tam A może faceci maja wszysyc idealnie proste podręcznikwe penisy???
Tym razem to nie ja zacząłem temat o pewnisach

Cytat:
Napisane przez MiMiM Pokaż wiadomość
Też tak mam i wogóle mi to nie przeszkadzato jest nawet fajne...
Fajne fajne , i to nie tylko z kobiecego punktu więc nie ma się co przejmować.
A w końcu jak często na to się patrzy



__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 17:29:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.