Clinique - kolorówka - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 14:47   #121
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Wpadło mi coś do głowy a propos paletek cieni Clinique, kiedy oglądałam je na ebayu.
U nas i gdzie indziej (USA??) one mają inne nazwy. Szukałam tej "Forget mi not" ale nie było. Jak przejrzałam aukcję po aukcji, to ją znalazłam, tylko zupelnie inaczej się nazywała. Na pewno to była ta sama paletka, identyczne kolory.
Wybacz, ze dopiero teraz. Nie zauwazylam zeby cienie byly sprzedawane pod roznymi nazwami zaleznie od rynku (europa, azja, ameryka). Mozesz podac linka do aukcji gdzie widzialas Forget me Not pod inna nazwa? Moze zostala pomylona z troche podobna Come Heather?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 14:58   #122
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluje pieknych kolekcji kosmetyków Clinique.Czytając wiele o produktach tej fimy zdecydowałam sie nabyc pierwszy kosmetyk: BLENDED FACE POWDER .Mam nadzieje, że nie bede załowac????????
Cos mi sie widzi, że z perfumoholizmu przejdę na kolorówkoholizm

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mozesz podac linka do aukcji gdzie widzialas Forget me Not pod inna nazwa? Moze zostala pomylona z troche podobna Come Heather?
Fajnie byłoby zrobić takie zestawienia z porównaniem kolorów poszczególnych produktów, pełnymi nazwami i oczywiście,zdjęciami. Brakuje tylko czasu na to wszystko...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:09   #123
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Fajnie byłoby zrobić takie zestawienia z porównaniem kolorów poszczególnych produktów, pełnymi nazwami i oczywiście,zdjęciami. Brakuje tylko czasu na to wszystko...
Majade ja mam tego mase. Bede systematycznie wklejac zdjecia (real photo), co by przyblizyc kolory poszczegolnych produktow razem z nazwami, bo wiadomo jak to wyglada na stronie producenta.
Na pierwszy rzut moze dyskusyjne Forget Me Not - samej mi sie udalo zrobic takie ujecia, ze wygladaja identycznie jak podany u producenta Come Heather ale mam tez real photo tych drugich i od razu widac, ze to inna bajka. zaraz powrzucam, moment...

edit. Wrzucilam fotki. Widac jak pierwsze (ze strony producenta) sa podobne do moich (zupelnie innych) ze wzgledu na lipne swiatlo. Na kolejnych zdjeciach widac juz jak obie paletki sie roznia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg come heather.jpg (11,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg forget me not.JPG (29,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clinique - forget me not.JPG (67,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08 come heather.JPG (58,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg come heather 08.jpg (14,1 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-09-28 o 18:35
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:16   #124
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Ryjek - nikt mi sie teraz nie szlaja po lotniskach, poza tym na stronce, ktora podalas nie ma bialego kwiatka nr 05.

vril a ja myślałam , że 06 Camelia to jest biały maczek
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:19   #125
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Masz rację, to samo jest z czwórkami. Na stronie to jakiś kosmos, kolory pomieszane, to już nawet nie kwestia monitora. Gdyby się tym sugerować, to kuku zakupowe murowane. Nawet jeśli traktować je poglądowo to trzeba mieć dość bujną fantazję.

Czyli na wszystkich 4. fotkach jest forget?? Już się pogubiłam.

Mi jeszcze brakuje przy opisach kosmetyków takiego precyzyjnego określenia odcienia ciepły- zimny. Kupiłam sobie ostatnio różobrązer Clarinsa a ten dziad po nałożeniu jest całkiem ciepły, taki rudawy, wyglądam okropnie, policzki mam jak z innej parafii, jakby mnie photoshopem z różnych częsci składali i to dość nieudolnie I chyba muszę go oddać.
Zaznaczę, że stricte-brązery dla bladych pasują mi jak ulał.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:27   #126
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Ryjek ja sie sugeruje opisami i fotkami z Wizazu i wg kilku wpisow bialy kwaitek to wlasnie #05 Amaryllis.

Majade, zdjecia sa podpisane, to sa dwie rozne paletki, dwa zdjecia to Forget Me Not i dwa Come Heather (roznia sie pierwszym i trzecim cieniem, srodkowy fiolet jest bardzo podobny, moze to ten sam).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clinique_Spring07_palette_amaryllis.jpg (98,3 KB, 59 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:34   #127
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
to sa dwie rozne paletki, dwa zdjecia to Forget me Not i dwa Come heather (roznia sie pierwszym i trzecim cieniem, srodkowy fiolet jest bardzo podobny, moze to ten sam).
Niesamowite.

A w kolekcji Caroline S.nie było zdjęcia maczków? Ona ma wszystko poopisywane precyzyjnie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 15:37   #128
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Shimmering Tones miala wszystkie i zgadza sie, z opisami, wklejone na pierwszej stronie. Wczoraj przelecialam cale MUA, MUT i Cozy Cot - zebralam, co sie dalo. Zdjecia kwiatkow sa bez opisow. W recenzjach nie ma bialego ocenionego.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:02   #129
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Zaintrygowana uwaga Margaretki przejrzalam dzis wszystkie oficjalne strony Clinique i zaczelam zbierac probki kolorow. Mozolna robota (obrabianie w MS Paint), wiec na chwile obecna mam zestawienie pojedynczych cieni Colour Surge Soft Shimmer (wszystkie, nawet te ze stron "obrazkowych" z uwzglednieniem roznic przy kilku kolorach, stad powtorzenia). Postaram sie stopniowo opracowac cala kolorowke Mam nadzieje, ze komus sie przyda takie ogolnoswiatowe zestawienie.
Malo miala baba zajec, to sobie wymyslila kolejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nudes.JPG (65,1 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tawnies.JPG (68,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pinks.JPG (45,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg violets.JPG (45,9 KB, 98 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:22   #130
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Clinique - kolorówka

To ja również przyłączam się do cliniqowego wątku, bo im więcej czytam co o tych kosmetykach piszecie, tym bardziej mam na nie ochotę

Właściwie do tej pory spotykałam się głównie z podkładami Clinique oraz z pielęgnacją, ale przeważnie kończyło się na testach. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego odcienia podkładu, a pielęgnacja zawsze wypadała gorzej w porównaniu z kosmetykami gabinetowymi. Ale... w moim kufrze jeśli chodzi o Clinique zawsze są dwie rzeczy: Blended Face Powder (nr 08, Transparency Neutral) i ulubiony brąz, cień nr 335 Kittycat. Mam jeszcze tester cienia Blue Lagoon, ale... to nie mój odcień Pewnie jeśli jeszcze na coś się skuszę, to będą to na pewno paletki cieni. Przez Vril na nie zachorowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,6 KB, 43 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:57   #131
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril, no ładne kwiatki. Ale robotę wykonałaś !!
Fajne zestawienie!
Na mój gust to Clinique powinno jakoś to wymiernie docenić

I jeszcze kilka zdjęć
1. Maczki i szachownice vs inne produkty
2. Colour Surge Butter Shine™ Lipstick Palette $25
Merry Clinique.
Festive lip palette flips open to twelve lush shades of our revolutionary Colour Surge Butter Shine Lipstick: I’m Yours, Raspberry Rush, Poppy Love, Apricot, Pink Peony, Baby Baby, Parisian Red, Rosalita, Crushed Grape, A Dozen Roses, Berry Blush, Perfect Plum, 0.21 oz. total weight.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg róże.JPG (34,0 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (8,0 KB, 28 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-09-27 o 23:05
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 21:11   #132
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Ana witaj Akurat do podkladowych mazidel Clinique nie mam sentymentu, wszystkie ciemne. Moze ta nowa seria Derma White jest jasniejsza
Zabiore sie na dniach za nia, wszystkie produkty i kolory.

Majade najlepiej dobrymi okazjami

Edit.
Derma White Fluide-cream Makeup SPF 15/PA++
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Derma White Fluid-cream Makeup SPF 15.jpg (14,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DW Fluide-cream Makeup colours.JPG (25,2 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-09-28 o 13:13
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:21   #133
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wybacz, ze dopiero teraz. Nie zauwazylam zeby cienie byly sprzedawane pod roznymi nazwami zaleznie od rynku (europa, azja, ameryka). Mozesz podac linka do aukcji gdzie widzialas Forget me Not pod inna nazwa? Moze zostala pomylona z troche podobna Come Heather?

Przyznam, że teraz zastanawiam się, czy to było na pewno Forget me not? Może rzeczywiście to było Come Heather?
Albo może zasugerowałam się podkładami? Porównałam teraz nazwy podkładów na amerykańskiej i brytyjskiej stronie i są różne.



Dzisiaj dotarła do mnie miniaturka Aglow. No i jest super! Wydawało mi się, ze to zupełnie nie jest mój kolor, a tu proszę jak dobrze pasuje. Wg mnie to dość uniwersalny kolor. Jak za jakiś czas będę nim nadal tak zachwycona,to chyba pokuszę się o pełnowymiarowe opakowanie

Chciałam wkleić zdjęcia swoich zbiorów, ale nie wyszły mi. Nie mam już dobrego słońca na parapecie, a sztucznym świetle zupełnie mi nie wychodzą

Po cichu się przyznam: próbuję pozbyć się moich maczków, na początku mnie zachwyciły, ale jakoś nie na długo, wolę inne róże

vril: świetna robota z tymi zdjęciami i zbiorem cieni
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:24   #134
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
2. Beznazwowa 4 zdaje się że limitowanka/ pochodzi z travel - zestawu (miałam wrażenie,że tą właśnie posiada Aga)
*
401 soft shimmer sugar sugar
*
234 soft shimmer disco pink
*
303 super shimmer lucky penny
*
203 coffe shop duo-brown shade

Też mam tą paletkę Pojęcia nie miałam, że to jakaś limitowanka. Faktem jest, że opakowanie jest inne niż w przypadku pozostałych paletek cieni. Wszystkie są chyba metaliczne i w kolorze srebra a miniaturki Not For Sale zielone z plastiku (jeśli plotę bzdury proszę mnie poprawić ). Opakowanie tej paletki jest w kolorze metalicznej fuksji.

/edit/
Już doczytałam w wątku. Te cienie są tu : klik!

Poza tymi cieniami mam jeszcze:
- róż Fresh Bloom, 01 Peony
- mini błyszczyk Colour Surge Impossibly Glossy, 21 Azalea
- mini błyszczyk Color Surge Impossibly Glossy, 11 Camisole

Zdjęcia takie sobie - jutro popróbuję w innym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01142.JPG (115,0 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01147.JPG (108,4 KB, 97 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 22:02   #135
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Clinique - kolorówka

marze o bialym kwiatku z Clinique
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 22:30   #136
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Widzialam go kiedyś w jakimś sklepie internetowym z Hongkongu. Kosztował 250$ HK. Ile by to było w jakiejś znanej mi walucie to nie mam pojęcia.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 07:55   #137
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No Aga, mały komitet powitalny pod hasłem "Wrocław na stałe" trzeba powołać.


A wracając do tematu, chciałabym ponowić prośbę o jakiekolwiek opinie na temat podkładów Clinique: http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7843#7843
Wiem,że szanse nikłe, ale może ktoś się zdecyduje i zakupi. Bardzo podobają mi się odcienie 01,02,03
Szkoda,że tych podkładów nie ma w Polsce i nie będzie. Też jestem ciekawa opinii na ich temat

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Widzialam go kiedyś w jakimś sklepie internetowym z Hongkongu. Kosztował 250$ HK. Ile by to było w jakiejś znanej mi walucie to nie mam pojęcia.
Ok.38-38$ amerykańskich.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 09:48   #138
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Zabawki
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7842#7842

Derma White Brightening Loose Powder
Sheer, translucent cover. Natural, luminous finish. Skin perfecting powder uses special optics to immediately brighten and smooth the complexion. With continued use, a Vitamin C derivative brightens the visible signs of UV damage. Unique water-encapsulated powders release a cool, soothing sensation upon aplication. Skin looks flawless, feels re-freshed. Use anytime, alone or to set makeup. Perfect for all skins.

Derma White Spot Concentrate Concealer SPF 21/PA++.*
Moderate-to-full buildable cover. Natural soft-matte finish. Extra-longwear concealer looks natural, stays put for hours. Disguises dark spots and discolourations while helping tp prevent future darkening with SPF 21/Pa++. With continued use, our Vitamin C derivative brightens the visible signs of UV damage. Perfect for all skins.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dw loose powder 01 translucent glow.JPG (11,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dw loose powder 02 translucent blush.JPG (12,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dw loose powder 03 translucent sky.JPG (12,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DW Loose Powder colours.JPG (16,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Derma White Spot Concentrate Concealer SPF 21.jpg (6,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DW Spot Concentrate Concealer colours.JPG (8,9 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-09-28 o 12:55
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:05   #139
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

Bardzo jestem ciekawa, jakiefekt na twarzy daje różowy lub niebieski puder.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 12:52   #140
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Derma White Liquid makeup SPF 15/PA++.*
Moderate cover. Luminous natural finish. Long-wear makeup, cool and lightweight, resists sweat and high humidity. Brightens, evens skin tone for natural, luminous look. Protects with SPF 15/PA++. Oil-free. Perfect for all skins.

Derma White Powder makeup SPF 15/PA++.*
Moderate-to-full buildable cover. Luminous soft-matte finish. One-touch compact opens automatically to reveal a long-wear, ultra-lightweight powder makeup that resist sweat and high humidity. Brightens, even skin tone for natural, luminous look. Protects with SPF 15/PA++. Oil-free. Perfect for all skins.
Use sponge-side for moderate coverage, smooth, velvety side for buildable fuller coverage. For dry use only.

Derma White Minimizing Mousse Foundation SPF 20/PA++.*
Sheer-to-moderate cover. Matte-finish. Ultra-luxe, feather-soft mousse minimizes the appearance of pores to create a smooth, even, perfected canvas. Brighten and camuflages the appearnace of dark spots and discolourations caused by UV damage. Best suited for Combinations-Oily to Oily skin types 3 and 4.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Derma White Liquid Makeup SPF 15.jpg (5,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Derma White Powder Makeup SPF 15.jpg (5,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Derma White Pore Minimizing Mousse Foundation SPF 20.jpg (7,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DW Liquid Makeup colours.JPG (61,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DW Powder Makeup colours.JPG (83,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DW Pore Minimizing Mousse Foundation colours.JPG (18,9 KB, 37 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:10   #141
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka

Ale kusisz Vril... ...nie powinnam tu zagladac
Wiadomo czy Derma White bedzie w polsce?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:30   #142
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Moze pielegnacja ale watpie, by kolorowka sie pojawila, bo to seria dla azjatek. Bardziej prawdopodobne jest pojawienie sie Active White Lab Solution (z tym, ze z kolorowki tylko puder jest).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:16   #143
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze pielegnacja ale watpie, by kolorowka sie pojawila, bo to seria dla azjatek. Bardziej prawdopodobne jest pojawienie sie Active White Lab Solution (z tym, ze z kolorowki tylko puder jest).
Active White tez fajnie sie zapowiada
Nowa miłość: Totally Neutral
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clq_6L26_250.jpg (8,9 KB, 52 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:25   #144
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Active White tez fajnie sie zapowiada
Nowa miłość: Totally Neutral
piękne, cudowne zestawienie
gdzie to mogę dorwać?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:26   #145
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Psycha, wiec specjalnie dla Ciebie real photo z neta
A moze Black Truffle?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg totally neutral.jpg (26,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black truffle.jpg (11,2 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-09-28 o 15:57
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 15:38   #146
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Psycha, wiec specjalnie dla Ciebie real photo z neta
Chyba buttermilka widze Podobają mi się te kolory, napewno nie wypadną "rudo" na mojej twarzy, widac ze braz/khaki z domieszką szarosci ....a gdzie je dorwac, tez jestem ciekawa Dziękuje Vril!
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 18:16   #147
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Clinique - kolorówka

ja wiedziałam, że nie powinnam tu wchodzić
mam ochotę na Buttermilka (w jakiej on jest cenie?) przydałby się też róż
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 18:24   #148
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Clinique - kolorówka

na allegro nie ma, dziewczyny ja juz wiecej na wizaz nie zagladam, az strach pomyslec ile ja juz wydalam na kosmetkyki w tym miesiacu, a ciagle mam wrazenie ze musze miec jeszcze tysiac niezbednych rzeczy, to juz chyba choroba, a wracajac do cieni te brazy mnie oczarowaly, wieki takich szukalam wiec musze je miec
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 18:30   #149
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Colour Surge Eye Shadow Super Shimmer & Velvet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg colour surge super shimmer.JPG (115,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg colour surge velvet.JPG (34,2 KB, 108 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 18:49   #150
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Clinique - kolorówka

Chyba dołączę do Waszego grona Co prawda mój zbiór Clinique ogranicza się narazie jedynie do szminki Color Surge Butter Shine ( kolorek First Love- 419 ) ale.. od wczoraj choruję na cienie color surge, podwójne, w kolorze sunburst . I jako, że to dla mnie były niemały wydatek (już na kosmetyki w tym miesiącu mi poszło na serio SPORO :/) walczę sama ze sobą Nie chciałabym by wyszło jak z paletką 4cieni Chanel- efekt niewspółmierny do wydanej kasy Dlatego zapytam głupio- myślicie, że warto zainwestować jeszcze ten jeden razik w Clinique?
Najchętniej bym zobaczyła je na czyimś oczku, ale z tego co czytałam to nie macie ( ktoś musi być pierwszy.. więc może ja? )
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05965.jpg (98,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05973.jpg (77,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.