jak się ubrać do szkoły - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-05, 08:06   #61
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Re: jak się ubrać do szkoły

nie chce !!!!!!!!!!!! tagrze pisać będe tak jak mi sie podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAGRZE o matko !!! <lol>
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 08:14   #62
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Re: jak się ubrać do szkoły

Wydaję mi się że ten wątek zszedł z toru tak jak kiedyś założyłam moje dwa wątki i niektórzy mówili mi że moją idolką jest Paris Hilton.
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 08:40   #63
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: jak się ubrać do szkoły

Julita napisał(a)
>Czyli ja Mam to tak odebrac?
Nie tylko Ty ostro skrytykowałaś Kamilę, mój post tyczy się ogólnie co do sprawy napominania zasad ortografii - a takich wątków było wiele.
> Jestem niedobra

NIe uważam ze jesteś niedobra. Jest to pojęcie względne, i mam nadzieje, że tutaj nie drwisz z części mojej wypowiedzi?

> Rozumiem, ze jest to skierowane do mnie, nie wiem tylko dlaczego wszystkie osoby, ktore maja odmienne zdanie na ten temat niz ja, pisza do mnie w 3 os. (?)Pozdrawiam

Tak jak już wcześniej tłumaczyłam, mój post nie tyczy się tylko tej sprawy z Kamilą, często takie ataki występowały. Czasem ładognie ( co jest OK ) a czasem troche bardziej brutalnie dziewczyny zwracały uwagę. Ja również Pozdrawiam

> a moje nie?

To co mi sie podoba, to tak jakbym chciała z tego czerpać jakies inspiracje ( nie umiem jaśniej określić ) Niestety (stety) ale wiem, że nigdy nikogo nie zaatakuje za brak znajomości zasad ortografi, mogę jedynie napomknąć w subtelny sposób ( są różne sposoby ).

> Ciuszki sa super. Z jakiej stronki masz?? Pozdrawiam
Mi się również one podobają, wszystkie oprócz ostatniego ( B.S ) są firmy Quiosque . Linku zaraz poszukam

Pozdrawiam wszystkie wizażanki
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 08:47   #64
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: jak się ubrać do szkoły

Już znalazłam link :
http://www.quiosque.pl/ -> oficjalna strona
http://www.quiosque.pl/sklep.php?act...&linia=&grupa= -> ciuszki
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 09:32   #65
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: jak się ubrać do szkoły

Pamiętam Bajeczko twój temat, jak dziewczyny zaczeły ci tłumaczyć, że to nie dla ciebie lektura autorstwa Paris Hilton, że jest pusta, rozpieszczona przez bogatych rodziców, za bardzo wyzywająca. Christina Aguilera, Britney Spears – one również nie służą przykładem, a wierze ze mają wiele fanek ( w tym zapewne i wizażanki), również w wieku starszym i nie powinnyśmy dziewczyn krytykować za to, bo to ich sprawa kogo chcą naśladować itp. itd. Myślę, że obie sprawy można potraktować podobnie i ja tak samo reaguje na twój temat jak i na Kamili. My tutaj mamy tylko sobie pomagać, ewentualnie z wyczuciem kierować na inną drogę życia ( ale od czego są rodzice ? ). Myślę, że tak samo ja bym mogła się zapytać o jakiś makijaż, ubiór i niektóre dziewczyny by mi napisały, iż jest on za bardzo wyzywający jak dla mnie i nie na mój wiek – przysięgam więcej bym już nie zajrzała na forum, po prostu byłoby mi głupio i tyle.
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 09:48   #66
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Re: jak się ubrać do szkoły

Agnieszko bardzo madrze napisalas ze wizazanki powinny sabie nawzajem wskazywac ta lepsza droge wyboru. nie sadze jednak ze chcialabys ktoregos dnia na ulicy zobaczyc polnaga dziewczyne w 'pajeczej sieci' zamiast ubrania (tak kojarzy mi sie wizerunek christiny czy britney) spojrzec na nia z gory myslac co za zenada a po chwili przypomniec sobie ze przeciez sama wklejalas fotki na ktorych widnieje podobny stroj i zlapac sie za glowe co zrobilas. jesli jakas wizazanka poprosilaby o fotki ubran ktore maja wyciecie na kobiecym łonie nie sadze ze 'trzymalabys sie tematu wklejajac slepo zdiecia' tylko odpowiednio bys zareagowala. tu kształtowac powinny sie dziewczyny z klasa, dumne z tego ze nie wygladaja jak lafiryndy tylko zawsze modnie, kobieco elegancko, seksownie - ale do tego potrzeba rad i roznych opini roznych wizazanek. tlumaczenie wiec: dziewczyna poprosilila o fotki a wy jej moralizujecie zamiast wklejac zdiecia jest rowniez jak najbardziej nie na miejscu- no ale to moje zdanie. ja zakladajac watek oczekuje wrecz opinii czy dobrze robie a nie liczac tylko na to ze ktos powkleja mi zdiecia.

pozdrawiam!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 10:17   #67
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Re: jak się ubrać do szkoły

Zgadzam się z Tobą houseofcolours ale przecież zaznaczam we wszystkich swoich wypowiedziach, że fajnie by było gdyby te rady były zaakcentowane na prawdę w sposób subtelny, delikatny a nie chamski i ostry. Możemy np. zaprezentować inną gwiazdę i inne ciuchy które np. twoim zdaniem lepiej oddadzą piękno . Poza tym czy Kamila tutaj wspominała o ubraniach : „które maja wycięcie na kobiecym łonie” ? Nie, spytała tylko o ciuchy do szkoły, zatem myślę, że dodatkowo podkreśliła, iż nie chodzi jej tu o wszystkie fajne ciuchy, tylko o takie które bez późniejszych konsekwencji można założyć do szkoły i się nikomu nie narazić. Dodatkowo spytała o zasady wydłużania sylwetki ubiorem, czyli zależy jej na ukryciu „wad” swojego wyglądu. To chyba dobrze, że chce jak najlepiej eksponować swoją sylwetkę.
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-05, 10:44   #68
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: jak się ubrać do szkoły

hmm no nie wiem, czemu tak naskakujecie na młode dziewczyny,które zwyczajnie proszą o radę, tak jak tu każda z nas...na pewno nie chciała, by ktoś oceniał jej ortografię, bo nie o to akurat pytała i nie o to jej chodziło i założę się, że Wy same nie chciałybyście, aby Wasze posty schodziły na inne tematy niż w tytule...
Podobnie jak joanka zauważam, iż nie tylko mają tu miejsce błędy ortograficzne, ale również "pewne naleciałości i błędy zupełnie innego pochodzenia". Mam koleżankę wykształconą, po studiach..pochodzi ze Śląska i mówi: "ja chciałabych, ja mogłabych" i co?..to świadczy o jej prostactwie?? nie!! o pewnym przyzwyczajeniu, o tym, że tak mówi się w jej otoczeniu, rodzinie i że pochodzi z takiego, a nie innego regionu Polski.
Poza tym nie uważam, żeby młode dziewczyny tak ślepo naśladowały inne gwiazdy i nie miały za grosz wyczucia smaku i taktu, w czym mogą wyjść do szkoły a w czym nie i na pewno nie ubrałyby się w pajęczą siatkę czy z dziurą w kroku..bez przesady...również miałam okazję widzieć dzisiejszą młodzież w szkole na praktykach, które prowadziłam i nie zauważyłam żadnego niestosownego stroju nawet wśród dzieci z patologicznych rodzin...owszem były dziewczyny, które swoim strojem pokazywały, że dbają o siebie bardziej niż inne, poza tym delikatny make-up i pomalowane paznokcie, ale w dalszym ciągu nie raziło to...

A ty Julito ciesz się, że masz takich rodziców, którzy w ten sposób Cię wychowali...niestety nie każdy miał tyle szczęścia i nie każdy ma takich rodziców, którzy poświęcają czas swoim dzieciom, na ich naukę i odpowiednie wykształcenie...no i nie każda młoda osoba ma tyle samozaparcia i siły w sobie co Ty, jest wiele zagubionych w sobie nastolatek, ale przecież każda/y może zadać jakiekolwiek pytanie tu na forum i oczekiwać odpowiedzi na zadany temat i również zgodzę się tu z niektórymi, co do tego, że można delikatnie komuś zwrócić uwagę na to jak pisze...może mu to pomóc i się zastanowi nad tym, ale najlepiej na priva i w grzeczny sposób, udzielając również odpowiedzi na zadane pytanie, a jeśli nie mam pomysłu na odpowiedź, to po prostu omijam post!!!
Pozdrawiam wszystkich.
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 10:55   #69
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: jak się ubrać do szkoły

w przypadku Bajeczki uważałam,ze niepotrzebnie tak naskoczyłyście na nią.Zaś w tym przypadku ...hmmm-racja leży gdzieś pośrodku.Skłaniałabym się do punktu widzenia Julity,gdyby nie potraktowała nieco zbyt lekceważąco Kamilii,która z kolei agresywnie zareagowała(wiem,że takie są nastolatki,ale ja uważam,ze wiek nikogo nie tłumaczy i nie zwalnia z obowiązku dobrego zachowania).Dziewczyny,oc hłońcie.Nie ma sensu ciągnąć tego wątku,niepotrzebnie denerwując się i obrażając.
pzdr
Aga
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 11:00   #70
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: jak się ubrać do szkoły

ortografia to nie wszystko, ta dziewczyna nic złego nie zrobiła pytając się jak ma się ubrać, przecież to normalne młode dziewczyny zaczynają się interesować ciuchami, modą, makijażem itp. i nie można tego psuć. Nie może ciągle siedzieć przy książkach (to naprawe nie o to chodzi).
Ja zawsze miałam problemy z ortografią i mimo tego pisałam świetne wypracowania i byłam naprawde dobra z j. polskiego, a rodzice ze mną naprawde ciężko pracowali i efekty nie są za rewelacyjne. Teraz jestem studenktą 4 i jakoś mi to nie przeszkadza że czasami robie błedy bo mimo tego świetnie się uczę.
Kiedyś pewna pani (z j. polskiego powiedziała mi że na pewno miałabym lepszą ortografie gdybym czytała wiecej książek- jejku ja z pewnością więcej książek przeczytałam niż ona i jakoś nie pomogło)
Naprawde przestańcie dziewczyny moralizować, przecież ta ortografia to nie wszystko i są ważniejsze rzeczy, a jeśli ktoś zrobi jakis błąd to swiat nie zginie
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 11:02   #71
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: jak się ubrać do szkoły

Czytając ten wątek, najpierw pomyślałam, że Julita przesadziła. I wciąż sądzę, że niepotrzebnie generalizowała, co zostało odebrane jako atak personalny na Kamilę. Można było przecież znacznie delikatniej zwrócić jej uwagę na błędy, nie odchodząc od tematu ubraniowego. Ale spójrzcie na odpowiedzi Kamili:
> "chwal sie dalej swojom szkołom hehehheh.co to kogo obchodzi !!!!!!!!!!!.i skończ swoje żałosne wypowiedzi wkońcu !!!!!!!"
> "posłuchaj ty Julito nie będziesz mnie obrażać "
> "tagrze pisać będe tak jak mi sie podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "
Zastanawiam się, dlaczego wszyscy krytykują Julitę, która, pomimo że raczej niepotrzebnie "przyczepiła" się do ortografii, prowadziła jednak kulturalną dyskusję używając swoich rzeczowych argumentów. Nikt nie zwrócił uwagi Kamili, że jej wypowiedzi są agresywne, niezbyt składne. Dla mnie to wygląda jak histeryczne krzyki. Czy to, że jest nastolatką, usprawiedliwia ją?
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-05, 11:09   #72
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Nie wiem, w jakim jesteś wieku, ale my z koleżankami w ostatnie klasie liceum nosiłśmy się w tym stylu. A najfajniejszym strojem do szkoły są wg mnie dżinsy i ciekawy sweterek, ewentualnie taki fikuśny żakiecik.
Moje propozycje:
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 12:30   #73
natalkaianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Bardzo dziękuję za wszystkie fotki jeśli znajdziecie jeszcze pare to chętnie zobacze
natalkaianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 12:32   #74
natalkaianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 5
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

pisze teraz od moich kolerzanek dlatego nie jest wpisane kamila163
natalkaianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:54   #75
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AED04396.jpg (14,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED05531.jpg (24,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED05583.jpg (23,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06014.jpg (22,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED05912.jpg (17,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06227.jpg (22,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06228.jpg (24,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06333.jpg (24,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06352.jpg (20,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06368.jpg (37,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06433.jpg (22,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06513.jpg (17,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06524.jpg (21,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06585.jpg (21,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06601.jpg (20,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06621.jpg (24,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06622.jpg (24,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06643.jpg (42,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AED06644.jpg (25,6 KB, 3 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 15:08   #76
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

O rany! To juz nawet nie chodzi o same ortografy ale w ogole o styl, skladnie. Jak to mozliwe ze dziewczyna chodzaca do gimnazjum lub szkoly sredniej moze sie tak nieskladnie wypowiadac?? Chyba ze chodzisz do 3 klasy szkoly podstawowej... To co widze jest strasznie razace i az ciezko mi uwierzyc, ze mozna zrobic tyle bykow w tak krotkim poscie. okropnosc. kamilo163 czy tez jak Ci tam(widze ze jeden nick Tobie nie wystarcza) zastanow sie nad swoja pisownia, bo jest na zenujaco niskim poziomie. Popieram Julite i inne osoby, ktore sie burzą z tego powodu. Nie ma co sie "piescic" z takimi osobami, niech wiedza ze to co robia razi wiekszosc osob, wiec wszelkie uwagi Julity, do ktorych sie przyczepilyscie według mnie sa całkiem na miejscu. Nie czepiam sie jakichs delikatnych błedow, wszystkim sie zdarzaja, ale nie mozna tez tolerowac takich skrajnosci! I uwazam pytanie, jak ubierac sie do szkoly za zupelnie zbedne. To nie jest jakas wymyslna impreza zebys musiala nad tym sie zastanawiac. wystarczy troche wyobrazni, dobre sprawdzone sklepy w twoim miescie, troche kasy. to cala filozofia. to co wpadnie Ci w oko i uznasz za odpowiednie do szkoly po prostu przymierz albo kup.
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 15:21   #77
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

:/:/ kuzwa nie moge zrozumiec jednego:/ jak komus nie pasuje ten watek to po co to w ogole czyta a juz nie wspomne o tym po co sie wypowiada :/:/ Kazdy moze sie tu pytac o co chce i nikt tego nikomu nie zabroni ja sie nie dziwie ze ktos chce jakos wygladac w szkole bo w sumie cie tam duzo osob widzi a jesli komus nie zalezy na ubieraniu niech w ogole sie nie wypowiada nara ( i to chyba nie ma nic wspolnego z nauka:/:/)
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 15:55   #78
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Wiesz co Gosiaczek - jak ktoś ma taką wrażliwość i wyczucie, że rażą go wszelkie błędy ortograficzne i nie tylko to niech jeszcze ma taką wrażliwość i klasę by wiedziec jak zwrócić na to uwagę .. Tak by nie obrazić osoby i oddzielic ocenę jej pisowni od oceny jej osoby...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 16:05   #79
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Aniu D.! Gdyby Kamila 163 zareagowala spokojnie na uwagi Julity i innych dziewczyn to byloby okay. Ale spojrz spojrz prosze na jej odpowiedz. Dziewczyna wyleciala od razu z taka agresja i z komentarzami naprawde nie na poziomie, ze az przykro czytac. Wiec nie bron jej tak bardzo i nie naskakuj na mnie, tylko przyjrzyj sie jeszcze raz postom tej dziewczyny.
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-05, 16:25   #80
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Gosiaczku - masz racjęze tymi postami się nie popiasała.. ale zakładam ze jest młodą impulsywną osobą, której ktos naprawdę przykre rzeczy powiedział.. Nie popieram robienia błedów i nie popieram wyzywania się nawzajem ale ostatecznie to ona jest młodą siksą której tzreba dawać przykład.. I nie zaleznie od jej komentarzy uważam że nie należy oceniać osoby o której się nic tak naprawde nie wie...
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 16:47   #81
moniapr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Re: jak się ubrać do szkoły

Hej Kamila! Na początku wysyłam kilka propozycji ciuszków w stylu sportowym, które są w bardzo przystępnej cenie i w dodatku można je nabyć na Allegro. Oto moje propozycje. Radzę też Ci nie irytować się docinkami i nie dawaj sie ponieść emocjom Julita nie postępuje zbyt kulturalnie
, zdobywająć sie na wpółinteligentne docinki, okazując swą wyższość, ale na pewno nikogo tu nie potępiam, ale skoro Julita uznała że nie chcesz sobie dać pomóc (na co ona miała wyraźną ochotę) to niech poprostu odpuści sobie, a nie probuje błysnąć jakąś "uprzejmą radą"- doskonale znam ten sposób postępowania (starsza siostra) Ale ja staram się odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo chyba o to tu chodzilo. Pozdrawiam wszystkich i obu stronom radzę już zakończyć bezsensowny spór, bo w taki sposob nikt nikomu tu nie pomoże. Całuski dla wszystkich wizażanek
moniapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 17:08   #82
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Jak się ubrać do szkoły? Przede wszystkim skromnie. W grę nie wchodzą szpilki, gołe brzuchy, wystajace spod spodni stringi, dekolty do pasa, spódnice krótsze niż do kolan, w mojej szkole też bluzki na ramiączkach. Nauczyciele na podstawie ubioru często w jakiś sposób szufladkuja uczniów. Nie powinno tak być, ale cóż..
Kolejne zdjęcia:
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 17:16   #83
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Zgadzam sie z Toba Gosiu Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 17:20   #84
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

jak na razie to tylko Ty piszesz tu nie na temat
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 19:30   #85
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Rzastin kochana
z jakiej strony sa te zdjecia
pozdrawiam wszystkie wizazanki
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 19:32   #86
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Zdjecia są ze strony http://www.neimanmarcus.com/
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 19:59   #87
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: jak się ubrać do szkoły- zdjęcia

Dziekuje bardzo

pozdrawiam
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 20:56   #88
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Re: jak się ubrać do szkoły

Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 20:59   #89
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: jak się ubrać do szkoły

Demeter skąd są te fotki bluzek ??
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 21:04   #90
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Re: jak się ubrać do szkoły

Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.