Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 13:08   #3601
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Hm, no ale w czym to przeszkadza ze jest perlowa i ma zlota poswiate?
No mnie by przeszkadzało no skoro tak Cię kusi to kup, a potem zamieścisz fotki
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 18:04   #3602
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Honey jest dla mnie idealnie cielista również Echo, ale tylko wtedy gdy masz śniadą karnację lub opaloną skórę.
Echo też jest ciepła? Możesz zrobić zdjęcie porównujace echo i honey?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 18:46   #3603
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Echo też jest ciepła? Możesz zrobić zdjęcie porównujace echo i honey?
zamieszczałam już takie fotki:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1764
echo też jest ciepła, minimalnie ciemniejsza od honey
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 18:56   #3604
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyny,czy ma któraś miesięcznik "uroda" ?

Na stronie 100 w lewym górnym rogu jest fotka z pięknymi bladymi-ustami. piękne są. Jak ktoś ma to może zobaczyć-ew w kiosku

Super jest ten wątek
A czy ma któras z Was moze szminkę matte Revlon-a??
W żadnym sklepie nie ma
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:04   #3605
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
A czy ma któras z Was moze szminkę matte Revlon-a?? W żadnym sklepie nie ma
Szukam jej od dawna, nie ma ani w sklepach ani na allegro
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:33   #3606
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Mi w sumie tez zalezalo na idealnej cielistosci, tylko nie chcialabym zeby wpadal w róż. Chce dobrej jakosci niedrogą jasną pomadke która jest jasno beżowa i ładnie kryje usta. Zeby tez moze nie swiecila jak choinka. Wiem, mam wymagania Moze mi polecic pomadke z avonu ktora mniej wiecej dopasuje sie do moich wymagan?
Kup Inglot 262. Po wydaniu kilkudziesięciu złotych..w tym na jedną szminkę Avonu.. i ślęczeniu rok na tym forum ona spełniła moje wymagania. Zaznaczam przy tym że zanim inglotem pomalujesz usta nie obejdzie się z cieniutkiej warstwy pomadki ochronnej bebe czy nivea.
Szminki i wszelkie mazidła do ust avonu są tak obrabiane na potrzeby katalogu że wyglądają nieziemnsko..a na serio nie kryją- nie mają wystarczającego pigmerntu by pokryć ciemne usta i w ostatecznosci uzyskuje sie efekt bezbarwnego mazidła..ewentualnie lekki połysk taki jak po chociażby pomadce ochronnej. Avon to wyrzucenie pieniędzy.
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:35   #3607
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez nasionko Pokaż wiadomość
Kup Inglot 262.
Inglot jest fajny, rzeczywiście kryjący, ale to chłodny odcień beżu i np. dla mnie jest zbyt jasny, trupi.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 21:38   #3608
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
No mnie by przeszkadzało no skoro tak Cię kusi to kup, a potem zamieścisz fotki
Juz zamowilam Szukalam zupelnie czegos innego, ale nie moglam sie oprzec To opakowanie i drobinki 24 karatowego zlota Ja wiem, ze to pewnie pic na wode, ale glupia i naiwna jestem. Poza tym dawno nie kupowalam zadnej pomadki oprocz pielegnacyjnej. Ok, jak tylko przyjdzie zamowienie to cykne fotki A tak w ogole to ta pomadka ma az 3,6 grama, podczas gdy wiekszosc w avonie ma ok. 1,6 - 1,8 g.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nasionko Pokaż wiadomość
Kup Inglot 262. Po wydaniu kilkudziesięciu złotych..w tym na jedną szminkę Avonu.. i ślęczeniu rok na tym forum ona spełniła moje wymagania. Zaznaczam przy tym że zanim inglotem pomalujesz usta nie obejdzie się z cieniutkiej warstwy pomadki ochronnej bebe czy nivea.
Szminki i wszelkie mazidła do ust avonu są tak obrabiane na potrzeby katalogu że wyglądają nieziemnsko..a na serio nie kryją- nie mają wystarczającego pigmerntu by pokryć ciemne usta i w ostatecznosci uzyskuje sie efekt bezbarwnego mazidła..ewentualnie lekki połysk taki jak po chociażby pomadce ochronnej. Avon to wyrzucenie pieniędzy.

O kurde, chyba juz za pozno Myslalam o tym inglocie, ale stwierdzilam, ze cos polyskujacego z drobinkami tez sie przyda. Ogolnie to tez nie jestem przekonana do avonu. Juz sobie obiecalam ze nie kupie tam zadnej pomadki, zadnego tuszu, zadnych cieni. Ale gdy po dluzszej przerwie od avonu znow mialam katalog to jakas niewidzialna sila zawladnela mna i zglupialam Dobra, ale to nie ten watek. Sorry za OT
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:23   #3609
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Szukam jej od dawna, nie ma ani w sklepach ani na allegro
Ja tez na nia poluje. Widzialam realne zdjecia gdzies w sieci i wydaje mi sie, ze jest bardzo obiecujaca
Tylko ciekawe kiedy na kolekcja wejdzie do PL
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:25   #3610
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
zamieszczałam już takie fotki:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1764
echo też jest ciepła, minimalnie ciemniejsza od honey
Dziękuję, przeglądałam te Twoje zdjęcia już ze 100 razy i chyba ślepa jestem, że nie widziałam te Echo Chyba się na nią skuszę następnym razem
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:42   #3611
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Cieliste usta

Wątek cos przysnął Jakis czas temu dostalam ta szminke z Avonu, postaram sie dzisiaj wrzucic zdjecia
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:15   #3612
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Wątek cos przysnął Jakis czas temu dostalam ta szminke z Avonu, postaram sie dzisiaj wrzucic zdjecia
czekamy
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:17   #3613
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Ja wczoraj bylam w Douglasie i popatrzylam sobie na szminki Shiseido- cudo !!! Jak dla mnie maja 3 cieliste odcienie (bez zadnej perly), ale wszystkie podbijaja pod roz, jedna troche nawet fiolet. Jak dla mnie to mimo wszystko idealy. Szkoda ze nie moge sobie na nie pozwolic. Ich testery w ksztalcie takeigo jakby kwiatka.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:05   #3614
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Cieliste usta

Obiecałam, więc wklejam. Przepraszam tylko ze dopiero teraz....
Oto 24 karatowa szminka avon w odcieniu gold.



P.S.Jestem z niej zadowolona. Pachnie melonem
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:39   #3615
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Cieliste usta

znalazłam swoją miłość w kolorze nude NYX round lipstick w odcieniu circe - dla mnie ideał, jestem typem mieszanym, ciepłym wiosna-jesień i jest boooska. Co prawda jak nałożyłam ją jak standardową pomadkę to efekt mi się nie podobał ale teraz delikatnie wklepuję i rozsmarowuję i jest super
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 18:04   #3616
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Cieliste usta

dziewczyny nie ważą się wam ingloty na ustach?? dla mnie to masakra - kilka minut i już po efekcie mimo że nakładam najpierw jakąś pomadke ochronną
co na to można poradzić?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:37   #3617
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Cieliste usta

Najlepiej się trzyma gdy pod jest pomadka ochronna bebe intensive care- w turkusowym opakowaniu. posmaruj nia usta.. nadmiar rozsmaruj/zdejmij palcem by pozostała naprawdę minimalna warstwa-bebe od razu wnika w usta więc wszystko będzie ok. Dopiero wtedy zaaplikuj Inglota. Ja tak robię i Inglot 262 bez nachalnego picia czy jedzenia utrzymuje się bardzo długo na ustach *ważna jest ta pomadka bebe.. z niveą było beznadziejnie!
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:02   #3618
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: Cieliste usta

Witam! Przeczytałam prawie cały wątek i jestem zdecydowana na Inglot nr. 262. Mam tylko drogie Wizażanki pytanie czy cieliste pomadki używacie na codzień do pracy, szkoły czy tylko na wielkie wyjścia, do smokey eyes?
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 13:12   #3619
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez laven Pokaż wiadomość
Witam! Przeczytałam prawie cały wątek i jestem zdecydowana na Inglot nr. 262. Mam tylko drogie Wizażanki pytanie czy cieliste pomadki używacie na codzień do pracy, szkoły czy tylko na wielkie wyjścia, do smokey eyes?
Codziennie, uwielbiam ten kolor.
Ale chyba firmy kosmetyczne już podchwyciły zainteresowanie tymi pomadkami , bo coraz więcej w tym kolorze jest produkowanych.
Chociażby ile Inglot dodał do swojej oferty cielistych odcieni; teraz już jest ich chyba z 8 i są tak odgrodzone od reszty , że od razu rzuca się w oczy, że to cieliste
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:21   #3620
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Codziennie, uwielbiam ten kolor.
Ale chyba firmy kosmetyczne już podchwyciły zainteresowanie tymi pomadkami , bo coraz więcej w tym kolorze jest produkowanych.
Chociażby ile Inglot dodał do swojej oferty cielistych odcieni; teraz już jest ich chyba z 8 i są tak odgrodzone od reszty , że od razu rzuca się w oczy, że to cieliste
o to chyba niedawno bo z miesiąc temu nie było u mnie innych cielistych niż 262 muszę się przejść i zobaczyć bo jak dota jedyna "naprawdę" cielista pomadka to właśnie wspomniany inglot 262 - inne są albo perłowe albo za ciemne, alebo za pomarańczowe - a ta ideał !
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:44   #3621
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
o to chyba niedawno bo z miesiąc temu nie było u mnie innych cielistych niż 262 muszę się przejść i zobaczyć bo jak dota jedyna "naprawdę" cielista pomadka to właśnie wspomniany inglot 262 - inne są albo perłowe albo za ciemne, alebo za pomarańczowe - a ta ideał !
No niedawno niedawno. Poza tym wszystkie cieliste kolorki są koło siebie ustawione, więc nie trzeba szukać po całej palecie no i teraz oprócz standardowych pomadek Inglot wprowadził jakiś nowy typ pomadki-w bardziej eleganckim opakowaniu-chyba kosztuje 25 zł i tam też mają chyba 4 czy 5 cielistych odcieni.
Jak będę następnym razem to kupię wszystkie cieliste, (bo na razie mam tylko 262 ) i opiszę wrażenia.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 08:43   #3622
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
No niedawno niedawno. Poza tym wszystkie cieliste kolorki są koło siebie ustawione, więc nie trzeba szukać po całej palecie no i teraz oprócz standardowych pomadek Inglot wprowadził jakiś nowy typ pomadki-w bardziej eleganckim opakowaniu-chyba kosztuje 25 zł i tam też mają chyba 4 czy 5 cielistych odcieni.
Jak będę następnym razem to kupię wszystkie cieliste, (bo na razie mam tylko 262 ) i opiszę wrażenia.
Te nowe sa zelowe, maja mniejsze opakowania, ale bardziej eleganckie, najbardziej cielista to nr 50, ale moim zdaniem wysuszaja usta bardziej niz te pudrowe i maja okropny zapach. Nie kupie wiecej.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 09:25   #3623
madzik936
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 65
Dot.: ..Cieliste usta..

Oto mój "cielaczek" pomadka Creame Color Vipera numerek 016 bouquet mnie osobiscie bardzo ta pomadka pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (12,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta2.jpg (22,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta3.jpg (13,7 KB, 117 załadowań)

Edytowane przez madzik936
Czas edycji: 2009-08-29 o 09:29 Powód: brak zdjec
madzik936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 11:49   #3624
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez madzik936 Pokaż wiadomość
Oto mój "cielaczek" pomadka Creame Color Vipera numerek 016 bouquet mnie osobiscie bardzo ta pomadka pasuje
Ładna, zwłaszcza na 2 zdjęciu fajnie wygląda Kolor ma dokładnie taki jak na zdjęciach, czy aparat trochę przekłamał? (ja swoim nie mogę zrobić porządnego zdjęcia cielakom, bo zawsze wychodzą różowe)
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:20   #3625
madzik936
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z pokoju
Wiadomości: 65
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Ładna, zwłaszcza na 2 zdjęciu fajnie wygląda Kolor ma dokładnie taki jak na zdjęciach, czy aparat trochę przekłamał? (ja swoim nie mogę zrobić porządnego zdjęcia cielakom, bo zawsze wychodzą różowe)
Aparat przekłamał 1 i 3 zdjecie a 2 jest identyczne jak w realuuwielbiam To mazidło
madzik936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:47   #3626
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez madzik936 Pokaż wiadomość
Aparat przekłamał 1 i 3 zdjecie a 2 jest identyczne jak w realuuwielbiam To mazidło
Dobrze się składa, bo taki kolor bardzo mi się podoba Przy najbliższej okazji będę musiała ją sobie dokładniej obejrzeć.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 20:46   #3627
magik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Dot.: Cieliste usta

dziewczyny, a moglaby ktoras posiadaczka tej szminki inglota 262 wstawic zdjecie swoich ust nia pomalowanych? chetnie bym zobaczyla, skoro wiele z Was tak ja zachwala a jesli bylo juz wstawiane prosze podajcie link!
magik89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 12:23   #3628
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: Cieliste usta

Witam , mam jeszcze jedno pytanie: Jak uważacie czy cieliste usta pasują do każdego typu urody?
Ponieważ napaliłam się na Inglot nr 262 z tym, że nie byłam jeszcze na ich stoisku, a i tak pewnie jak pójde to nie użyje testera (trudno mi sie przełamać) i mam małe wątpliwości czy napewno było by mi dobrze w tym kolorze
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 12:35   #3629
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez laven Pokaż wiadomość
Witam , mam jeszcze jedno pytanie: Jak uważacie czy cieliste usta pasują do każdego typu urody?
Ponieważ napaliłam się na Inglot nr 262 z tym, że nie byłam jeszcze na ich stoisku, a i tak pewnie jak pójde to nie użyje testera (trudno mi sie przełamać) i mam małe wątpliwości czy napewno było by mi dobrze w tym kolorze
Każdemu pasują cieliste usta, tylko trzeba sobie dobrać odpowiedni odcień, albo ciepły, beżowy z domieszką żółci lub brzoskwini, albo zimny, bardziej różowy. Jeśli jesteś typem ciepłym, masz ciemną karnację, to nie polecam Ci Inglota 262, ja wyglądam w tym kolorze trupio, jest za jasny, taki sino-różowy.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 17:22   #3630
laven
Raczkowanie
 
Avatar laven
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 346
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Każdemu pasują cieliste usta, tylko trzeba sobie dobrać odpowiedni odcień, albo ciepły, beżowy z domieszką żółci lub brzoskwini, albo zimny, bardziej różowy. Jeśli jesteś typem ciepłym, masz ciemną karnację, to nie polecam Ci Inglota 262, ja wyglądam w tym kolorze trupio, jest za jasny, taki sino-różowy.
Teraz mam delikatnie opaloną cere, na ogół jestem blada + mam rumieńce Szminke i tak zamierzam kupić w grudniu, bo to mój cel (założyłam sobie, że jak uda mi się czegoś dokonać to ją kupie, a wiem, że tak- bardzo chcę mieć cielistą pomadke).
Mam jeszcze jedno pytanie drogie Wizażanki, czy korzystacie z testerów pomadek którą chcecie kupić? Ponieważ przy zakupie cielistej pomadki na nadgarstku nie odda ona chyba prawdziwego koloru, prawda? Wiem, że to głupie, ale baaardzo rzadko kupuje pomadki
__________________
HOBBY: własne życie
laven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.