Biedronka - produkty godne polecenia cz. X - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 17:52   #151
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
100 g ma 214 kcal, 4,2 g białka; 29,7 g węglowodanów i 9,2 g tłuszczu. Tak, opakowanie ma 400 gram i 6 krokietów
To jeden krokiet waży w przyblizeniu 66.7 a to około 143 kcal to prawie jak naleśnik
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2011-08-13 o 17:55
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:58   #152
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Przepraszam Już nie będę po protu mam lenia i nie chce mi sie przeszukiwać tylu stron. Ale obiecuję się ogarnąć. Wybaczcie.

A tak zapytam u Was w Biedronce też cały czas towar wypakowują? U mnie kiedy nie zaje do rozładowują towar Biedronka ma powdzenie

U mnie w nocy

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
u mnie to samo, a najgorzej jest po godzine 15 gdzie ludzie wracają z pracy i trzeba się przeciskać między tymi kartonami nie wiem czy to jest celowe czy co..
To sa tzw oszczednosci.... bo za prace w nocy trzeba dodatkowo placic

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
proszki do prania albo płyny chemiczne są razem z jogurtami, mlekiem lub jakąś wędliną czy słodyczami. Zawsze myślałam, że środki czystości są w jednej palecie a produkty spożywcze w innej palecie zafoliowanej. Znowu kiedyś w innej Biedronce widziałam jak przez godzinę lub może więcej (dokładnie nie wiem, bo już zrobiłam zakupy i wyszłam) pod lodówkami stały te pizze i lody zdjęte z palet, ale nie schowano ich od razu do zamrażarek tylko tak sobie stały, a przecież takich produktów nie powinno doprowadzać się do rozmrożenia
nabial z chemia ?? Cos sie komus musialo pomylic i to bardzo... owszem, chemia bywa ze sldyczami np ale bardzo rzadko. Ale zeby nabial?? NIe ma takiej mozliwosci.


Ja wam powiem tyle ze klienci sa strasznie wredni. 3 osoby w kolejce i juz pretensje. A pozniej jak ich skasujesz to szukaja porfela i ruszaja sie jak zolwie. Ale pretensje maja... Czasami to nie jest na moje nerwy.


a wiecie co jest najpiekniejsze.... Pol godziny ukladania rzeczy w koszach...po 5 minutach wszytsko lata po innych koszach. Pootwierane posciele , ubrania... i walniete... ja wiem,taka praca... ale nie rozumie tych ludzi.
I chyba nigdy nie zrozumie
__________________
Ja to ja




Edytowane przez Tequilka_84
Czas edycji: 2011-08-13 o 18:01
Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:01   #153
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
100 g ma 214 kcal, 4,2 g białka; 29,7 g węglowodanów i 9,2 g tłuszczu. Tak, opakowanie ma 400 gram i 6 krokietów
dzięki
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:25   #154
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

dziewczyny używała któraś z Was płynu do prania Woolite Perła do białych tkanin? dobry jest?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:26   #155
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Słyszałam,że podnieśli dość drastycznie cenę napoju sojowego z 2,99 do ok.4,50.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:54   #156
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Byłam zrozpaczona, bo nie było Paryskich bananowych, na pocieszenie wzięłam dwie paczki cytrynowych, ale kurcze chciałam spróbowac tych bananowych
MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 18:58   #157
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Mi jakoś te bananowe nie podeszły, słabo czuć tego banana ;/ i strasznie mało tej czekolady
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 20:34   #158
Tinuu27
Raczkowanie
 
Avatar Tinuu27
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 433
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

hejj przyłączam się o ile mogę ) jestem fanką, o ile można tak to nazwać, wszelkich produktów z Biedronki. przeglądam Was od jakiegoś czasu i dzięki Wam udało mi się zdobyć zawieszki i te śliczne kubki z kotkami. tak to przegapiłabym taką okazję

do moich ulubionych należą:
- warzywa na patelnie
- filety z mintaja i morszczuka
- margaryna Solla
- groszek z marchewką
- sałata lodowa i brokuły - nie wiem dlaczego, ale w Biedronce są dla mnie najlepsze

ostatnio oszalałam na punkcie ziaren ze słonecznika z pieprzem
__________________
`Bo to zła kobieta była.`

dieta, dieta..
a może odwiedzisz mnie tu? -> @

wymiana
Tinuu27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 20:38   #159
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez monikaw7 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam chipsy grillowane warzywa i pieczone żeberka, cheetos mexicanos o smaku pikantnych pomidorów, cini minis truskawkowe
Chciałam jeszcze paryskie cytrynowe lub bananowe, bo mi posmakowały, ale już się skończyły. Były już natomiast te płatki w kształcie zwierzątek, co mają być od 16.08 (jeszcze ich nie próbowałam) i po Waszych zdjęciach kupiłam kubek z kotkiem
Już ? To wcześnie dosyć. Jak spróbujesz to napisz czy dobre.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam po zakupy na grilla i jak na złośc było pełno kubków z kotkiem. Kupiłam też pizzę z boczkiem, o 4 serach widziałam opinie, a o tej chyba jeszcze nie było
Na krokietach ze szpinakiem pojawiła się tabela kaloryczna
Mam takie pytanie - gdzie są te krokiety ze szpinakiem ? W lodówkach, tam gdzie naleśniki? I ile one kosztują ?
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 20:39   #160
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Dla mnie te krokiety są niezjadliwe
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:15   #161
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
dziewczyny używała któraś z Was płynu do prania Woolite Perła do białych tkanin? dobry jest?
Ja mam i polecam, w ogóle wszystkie rodzaje, ten do czarnych i kolorowych rzeczy też. Ładnie pierze, z kolorem nic się nie dzieje, a ubrania po wypraniu przyjemnie pachną, nawet bez dodania płynu do płukania. Chociaż biedronkowy Kłębuszek też nie jest najgorszy.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 21:35   #162
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Beatae77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w poprzednim wątku któraś z Was polecała pastę wybielającą z Biedronki - byłam dziś i były jakieś 2. Czy mogę prosić o wskazówkę która z nich jest warta kupna , będę wdzięczna.
Ja ostatnio kupiłam pastę Colgate Super Biel i póki co jeszcze mi nie wybieliła zębów ale mam nadzieję, że po dłuższym jej stosowaniu zobaczę jakiś efekt Wcześniej przez kilka lat stosowałam tylko pasty Blend-a-Med i w zasadzie oprócz czystych zębów nic specjalnego. A ta Colgate jest dużo tańsza (ok.3zł) i już widzę, że zęby wydają się dużo czystsze niż wcześniej
Jednak następnym razem zakupię tą pastę White Expertiv Lux za 4,99zł, którą zachwalała jedna wizażanka ostatnio (może o tą pastę właśnie Ci chodzi) i porównam z tą Colgate

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Słyszałam,że podnieśli dość drastycznie cenę napoju sojowego z 2,99 do ok.4,50.
Byłam godzinę temu w Biedronce i specjalnie spojrzałam na ten napój sojowy, którego nigdy nie kupowałam, a jego cena 3,99zł a nie 4,50zł
Dobry ten napój?? Z czym go się pije?? Czy to tak służy jak mleko czy jako zwykły napój do picia??

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
...
nabial z chemia ?? Cos sie komus musialo pomylic i to bardzo... owszem, chemia bywa ze sldyczami np ale bardzo rzadko. Ale zeby nabial?? NIe ma takiej mozliwosci.
...
O widzę, że jesteś na bieżąco, bo pewnie pracujesz w Biedronce

Naprawdę widziałam nie raz takie palety chemia ze spożywką i w zasadzie od kiedy ciocia mi to powiedziała, to gdy widzę taką paletę to patrzę co w niej jest i bardzo często zdarzają się palety chemia+spożywka Mogłabym zdjęcie czasem zrobić takiej palecie, ale nie wiem czy tak można Nawet w tym tygodniu na własne oczy widziałam płyny do płukania na dole palety, trochę wyżej jakieś napoje, soki w kartonach, jakieś kosmetyki Be Beauty i już innych nie pamiętam. Ale jak zobaczę to nawet mogę spisać co było w paletach.
Mi to jakoś tam specjalnie aż nie przeszkadza, ale niektórych może to zrazić, np. moją ciocię, która robi zakupy w Almie i chciałyśmy z mamą namówić, żeby robiła tańsze zakupy w Biedronce, ale zraziły ją te palety i to że np. w jej Biedronce owoce są blisko chemii: proszków do prania i innych płynów czy jakoś tak

U mnie w Biedronce jakiś czas temu też zrobili mały remament i przestawiono wiele produktów tak, że na początku nie mogłam się połapać, a teraz uważam, że wogóle ktoś to ustawiał bez pomysłu, bo chemia jest porostawiana w 3 miejscach, a kiedyś wszystkie środki czystości, kosmetyki i środki do prania były w jednym miejscu, pieczywo jest na 2 ścianach i tuż obok dżemy itp, a obok produkty dla dzieci od zupek po pieluchy i szampony dla dzieci. Najbardziej złości mnie i wielu moich znajomych, że wszystkie kosmetyki do ciała są przy samych kasach i gdy jest średnia kolejka to nie można dostać się do tych kosmetyków i na spokojnie coś wybrać i kupić, tylko na szybko podczas stania w kolejce trzeba się decydować

Mogliby mnie zatrudnićto bym poustawiała wszystko na miejsce tak jak powinno być hehe wiem wiem mądra się znalazłam
ale serio miałam sporo o tym na studiach

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Aha moje zakupy dzisiaj:

#chipsy Top zielona cebulka
#galaretki w cukrze
#paryskie cytrynowe - jeszcze nie próbowałam, ale bananowe smakowały mi to pewnie te też będą dobre
#pizza z pieca z boczkiem - jeszcze nie kupowałam
#Fruvita Duo z jagodami
#kotlety mielone na szybko (Morliny) - za tą cenę super
#surówka meksykańska - całkiem całkiem dobra
#mydełko glicerynowe kokosowe
#polewa czekoladowa (podobno polana na lody, zastyga i tworzy się chrupiąca skorupka)
# pieczywo, mleko i inne
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:42   #163
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma takiego pojęcia jak za dużo sera
otóż to!
Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Mi jakoś te bananowe nie podeszły, słabo czuć tego banana ;/ i strasznie mało tej czekolady
wg mnie mocno czuć banana, już przy otwarciu paczki poczułam jego zapach a czekolady faktycznie mało, ale co kto lubi, dla mnie to akurat plus, bo za białą nie przepadam
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:51   #164
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

u mnie pelno zawieszek. przy kazdej kasie stalo pudelko z roznymi zaiweszkami.

jeszcze odnosnie wystawiania nowych produktow... dzisiaj podczas zakupow kolo poludnia wydzialam wystawiane platki te zwierzaki ktore maja byc jak sie nie myle od 16 a rowniez ( co mnie zaciekawilo) duze szklane sloje z cukierkami... fajne sloje z przykrywkami tyle ze kiedy zapytalam sie pani o cene powiedziala ze dzisiaj nie sprzedaja tylko to od wtorku
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 22:44   #165
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

oglądałam dziś te kubki, ale w końcu nie kupiłam żadnego.. nawet ładne były, ale dla mnie za małe moimi nr 1 były takie, o których chyba wcześniej tutaj pisałyście - całkiem duże, w jednym kolorze i np. z truskawką.. miałam 4, ale wszystkie się stłukły :< uwielbiałam je, bo nie dość, że śliczne, to jeszcze duże.

dorwałam dżem Łowicz wiśniowo-waniliowy
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 22:58   #166
unBeatable
Raczkowanie
 
Avatar unBeatable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 249
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
#galaretki w cukrze

To takie w dużym opakowaniu, w kształcie małych owocków??? Ja u siebie już ich od roku nie widziałam
unBeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 23:10   #167
Stokrotka1990
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka1990
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Ostatnio spróbowałam z asortymentu biedronki:
- dżem wiśniowy z wanilią Łowicza - bez fajerwerków, w ogóle nie czuje waniliowej nuty
- lody orlik - spróbowałam z ciekawości, ale nic specjalnego.

Mam pytanie - czy u Was były w ogóle te paski z oferty tygodnia (Widziałam tylko jedno zdjęcie paska na forum)? Czaiłam się, by jakiś sobie kupić, ale ich w ogóle nie znalazłam
__________________
Każdego dnia chleb smaruję nadzieją, aby nasycić głód tęsknoty i oszukać samotność, aby nie siadała ze mną przy tym samym stole...
Stokrotka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 23:15   #168
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Monniq Pokaż wiadomość
Ja mam i polecam, w ogóle wszystkie rodzaje, ten do czarnych i kolorowych rzeczy też. Ładnie pierze, z kolorem nic się nie dzieje, a ubrania po wypraniu przyjemnie pachną, nawet bez dodania płynu do płukania. Chociaż biedronkowy Kłębuszek też nie jest najgorszy.
dzięki pozostałych już używałam a teraz czas abym spróbowała tego do białych tkanin
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 23:24   #169
monikaw7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
u mnie pelno zawieszek. przy kazdej kasie stalo pudelko z roznymi zaiweszkami.

jeszcze odnosnie wystawiania nowych produktow... dzisiaj podczas zakupow kolo poludnia wydzialam wystawiane platki te zwierzaki ktore maja byc jak sie nie myle od 16 a rowniez ( co mnie zaciekawilo) duze szklane sloje z cukierkami... fajne sloje z przykrywkami tyle ze kiedy zapytalam sie pani o cene powiedziala ze dzisiaj nie sprzedaja tylko to od wtorku
U mnie były zarówno te płatki, jak i słoje z cukierkami i była przy nich cena bodajże 9,99. Myślę, że u mnie już je normalnie sprzedawali, tak jak i płatki, które kupiłam
Co do zawieszek, to też u mnie sporo, jak kupowałam jakiś czas temu to były chyba przy dwóch kasach, a dziś już przy wszystkich sporo widziałam.
monikaw7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 23:29   #170
pinats
Zakorzenienie
 
Avatar pinats
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 470
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Stokrotka1990 Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy u Was były w ogóle te paski z oferty tygodnia (Widziałam tylko jedno zdjęcie paska na forum)? Czaiłam się, by jakiś sobie kupić, ale ich w ogóle nie znalazłam
u mnie były jakieś paski
Cytat:
Napisane przez monikaw7 Pokaż wiadomość
U mnie były zarówno te płatki, jak i słoje z cukierkami i była przy nich cena bodajże 9,99. Myślę, że u mnie już je normalnie sprzedawali, tak jak i płatki, które kupiłam
Co do zawieszek, to też u mnie sporo, jak kupowałam jakiś czas temu to były chyba przy dwóch kasach, a dziś już przy wszystkich sporo widziałam.
jakie są w nich cukierki?
__________________
„You're making me mad now, Effy.
And that's exactly what love's supposted to do”.
pinats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 23:31   #171
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Stokrotka1990 Pokaż wiadomość

Mam pytanie - czy u Was były w ogóle te paski z oferty tygodnia (Widziałam tylko jedno zdjęcie paska na forum)? Czaiłam się, by jakiś sobie kupić, ale ich w ogóle nie znalazłam
Ja kupiłam pasek, taki pleciony brązowy, za taką cenę fajny, jeszcze wczoraj widziałam jakieś resztki, ale ogólnie nie było ich dużo
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 01:02   #172
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez unBeatable Pokaż wiadomość
To takie w dużym opakowaniu, w kształcie małych owocków??? Ja u siebie już ich od roku nie widziałam
Nie, ja kupiłam te prostokątne galaretki w cukrze w dużym opakowaniu, ale obok były takie galaretki w kształcie owoców w takim samym opakowaniu (to te masz na myśli??) Jeśli o tych myślisz, to u mnie są cały czas, bez przerwy, bo ciągle je widzę, gdyż mam po drodze do kasy


Dziewczyny czy polecacie jakiś krem do twarzy z Biedronki?? Bo szczerze mówiąc oprócz NIVEA i jakichś Age Lift Be Beauty to innych nie zauważyłam, a raczej przeciwzmarszczkowych nie potrzebuje

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

Dziewczyny grałyście już w grę Biedronki ????

http://gra-biedronka.pl/
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 02:28   #173
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Cieszę się,że znalazłam Wasz wątek , na pewno będę często tu zaglądać. Z mojej strony mogę polecić (a dokładniej mój kot) karmę z puszki Kitty. Z tych "tańszych" nie chce jeść żadnej, toleruje tylko Biedronkę. Polecam jeszcze chipsy bekonowe, niestety nazwy nie pamiętam, bagietki z sosem czosnkowym, idealnie nadają się na grilla oraz żółty ser z pieprzem.
A moje tej karmy nie lubią jakoś. Gustują w tej z reala za 1,29 na szczęście dla mojego portfela

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość


Dla mnie nie ma takiego pojęcia jak za dużo sera
Na mnie to stwierdzenie podziałało wręcz jak reklama
Cytat:
Napisane przez Stokrotka1990 Pokaż wiadomość
Ostatnio spróbowałam z asortymentu biedronki:
- dżem wiśniowy z wanilią Łowicza - bez fajerwerków, w ogóle nie czuje waniliowej nuty
- lody orlik - spróbowałam z ciekawości, ale nic specjalnego.

Mam pytanie - czy u Was były w ogóle te paski z oferty tygodnia (Widziałam tylko jedno zdjęcie paska na forum)? Czaiłam się, by jakiś sobie kupić, ale ich w ogóle nie znalazłam
Były
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 07:25   #174
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Stokrotka1990 Pokaż wiadomość

Mam pytanie - czy u Was były w ogóle te paski z oferty tygodnia (Widziałam tylko jedno zdjęcie paska na forum)? Czaiłam się, by jakiś sobie kupić, ale ich w ogóle nie znalazłam
u mnie leży ich pełno nie są ładne

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość


Aha moje zakupy dzisiaj:

(...)
#kotlety mielone na szybko (Morliny) - za tą cenę super
(...)
ile kosztują te kotlety? Ile około sztuk jest w opakowaniu?

Cytat:
Napisane przez Ketamina Pokaż wiadomość

Dla mnie nie ma takiego pojęcia jak za dużo sera
dla mnie też


Są w Biedr. polewy do ciast? Bo szukałam ostatnio i nie mogłam znaleźć
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 07:27   #175
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczyny grałyście już w grę Biedronki ????

http://gra-biedronka.pl/
haha co ta bierdonka nie wymyśli

a dziewczyny czy ma któraś z Was pufę dmuchaną co była jkiś czas temu - może napisać o niej opinię? bo u mnie jest jeszcze i zastanawam się nad zakupem, ile ona wytrzymuje kilogramów?
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 07:45   #176
zip sklad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: WINTERFELL
Wiadomości: 587
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

w ogole kiedys w tych Paryskich bylo wiecej tej bialej czkolady.
zip sklad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 08:16   #177
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

U mnie nie ma już Paryskich ani cytrynowych ani bananowych,a tych drugich chciałam jeszcze spróbować.Za to skusiłam się wczoraj na 2 wina różowe za 11,99zł /szt, bo Carlo Rossi nie było.Mam nadzieję,że do wypicia będą
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 08:21   #178
Sale El Sol
Raczkowanie
 
Avatar Sale El Sol
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 208
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Dziewczyny w poprzednim wątku któraś z Was polecała pastę wybielającą z Biedronki - byłam dziś i były jakieś 2. Czy mogę prosić o wskazówkę która z nich jest warta kupna , będę wdzięczna.
Cytat:
Jednak następnym razem zakupię tą pastę White Expertiv Lux za 4,99zł, którą zachwalała jedna wizażanka ostatnio (może o tą pastę właśnie Ci chodzi) i porównam z tą Colgate
Właśnie o tej pisałam. Na moje zęby naprawdę działa i widzę sporą różnicę (pod warunkiem regularnego szczotkowania zębów ). Wszystkie pasty znanych producentów mogą się dla mnie schować.
Sale El Sol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 08:54   #179
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez Sale El Sol Pokaż wiadomość
Właśnie o tej pisałam. Na moje zęby naprawdę działa i widzę sporą różnicę (pod warunkiem regularnego szczotkowania zębów ). Wszystkie pasty znanych producentów mogą się dla mnie schować.
Taką reklamę zrobiłaś tej paście, że chyba sama się skuszę
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 08:58   #180
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. X

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Taką reklamę zrobiłaś tej paście, że chyba sama się skuszę
Ja tak samo
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.