Filtry UV a makijaż - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 21:11   #2731
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Suri, a mogłabyś go porównać do jakiegoś filtromaniaczego pudru?
uskow, nie za bardzo, ponieważ nie używałam Translucide L'Oreala ani Pudru do ciała jedwabnego Dr. Hauschka. Ja zawsze filtry matowiłam pudrem sypkim Bourjoisa lub pudrem w kamieniu EL. Kiedy twarz mocno się świeciła po filtrze, matowiłam filtr Dry Flo , a następnie nakładałam puder.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 21:16   #2732
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mnie tez sie ona podoba, tylko niestety krotko trzyma sie skory.

A to wielka szkoda
Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
uskow, nie za bardzo, ponieważ nie używałam Translucide L'Oreala ani Pudru do ciała jedwabnego Dr. Hauschka. Ja zawsze filtry matowiłam pudrem sypkim Bourjoisa lub pudrem w kamieniu EL. Kiedy twarz mocno się świeciła po filtrze, matowiłam filtr Dry Flo , a następnie nakładałam puder.
a kolor?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:04   #2733
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
a kolor?

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Są trzy kolory pudru ryżowego Palladio:
- RPO2 Translucent
- RPO3 Natural
- RPO8 Warm Beige.
Ja mam odcień Translucent. Puder w opakowaniu ma kolor jasno-beżowy, ale na twarzy jest niewidoczny. Puder jest drobno zmielony i aksamitny w dotyku, bardzo ładnie pachnie . Z matowieniem filtrów radzi sobie bardzo dobrze . Ze skrobią nie ma go nawet co porównywać, ponieważ Palladio, a skrobia, to niebo a ziemia . Srobia jest bardzo widoczna na twarzy, pobiela i wcale aż tak rewelacyjnie nie matuje, no chyba, żebym nałożyła jej bardzo dużo . Pudru ryżowego nie widać na twarzy i już minimalna ilość bardzo dobrze matowi filtr.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:06   #2734
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato - kupiłam puder Hauschki do ciała, ten zupełnie bezpieczny dla Parsolu. Cieszy mnie w nim jeszcze jedno - ogólnie piękny skład i bez żadnych zapychaczy. I zapach też śliczny. Matuje rewelacyjnie (mat trzyma cały dzień, chociaż i tak nie byłoby mi to tak potrzebne, bo w zasadzie po 2-3h nie mam śladu po filtrowaniu na twarzy), no po prostu cud miód, tylko szkoda, że nie nadaje żadnego koloru ale tak to jest - dać palec, a chcą ręki

Fakt, trochę mnie to targnęło po kieszeni (63 złote piechotą nie chodzi), ale będzie mi służył chyba wieki! Chciałam kupić Translucide, bo w podobnej cenie, ale 15g a 50g to ogromna różnica..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:16   #2735
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Gdzie kupiłyście puder palladio? Kusicie wy niedobre
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:18   #2736
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Allegro oczywiście
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:26   #2737
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Allegro oczywiście
To dobrze mnie intuicja skierowała

Oj spodobał mi się ten puder, na dodatek spodobałymi się 2 inne EL Beautiful Bride. Za dużo tego.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 22:28   #2738
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

hehe, dzięki Vril udało mi się upolować EL nr 1 ten do neutralizacji czerwieni, jeszcze nie przyszedł
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:28   #2739
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Erato - kupiłam puder Hauschki do ciała, ten zupełnie bezpieczny dla Parsolu. Cieszy mnie w nim jeszcze jedno - ogólnie piękny skład i bez żadnych zapychaczy. I zapach też śliczny. Matuje rewelacyjnie (mat trzyma cały dzień, chociaż i tak nie byłoby mi to tak potrzebne, bo w zasadzie po 2-3h nie mam śladu po filtrowaniu na twarzy), no po prostu cud miód, tylko szkoda, że nie nadaje żadnego koloru ale tak to jest - dać palec, a chcą ręki

Fakt, trochę mnie to targnęło po kieszeni (63 złote piechotą nie chodzi), ale będzie mi służył chyba wieki! Chciałam kupić Translucide, bo w podobnej cenie, ale 15g a 50g to ogromna różnica..
ty kusicielko
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:30   #2740
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To dobrze mnie intuicja skierowała

Oj spodobał mi się ten puder, na dodatek spodobałymi się 2 inne EL Beautiful Bride. Za dużo tego.
Margarytko od przybutku glowa nie boli

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
hehe, dzięki Vril udało mi się upolować EL nr 1 ten do neutralizacji czerwieni, jeszcze nie przyszedł
Aga jak moglas tak cichaczem, bez uprzedzenia.
Ja sie czaje na 01 od kilku miesiecy i nic, zawsze pierwszenstwo maja inne kosmetyki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:33   #2741
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
hehe, dzięki Vril udało mi się upolować EL nr 1 ten do neutralizacji czerwieni, jeszcze nie przyszedł
Zauważyłam je na Allegro, waham się pomiędzy 1 i 3, jeszcze dopytuję vril w innym wątku jak dokładnie wygląda ta 3, nie chcę niczego mocno nabłyszczającego.
Jak przyjdzie, to napisz jak się sprawuje 1
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 22:37   #2742
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Margarytko od przybutku glowa nie boli



Aga jak moglas tak cichaczem, bez uprzedzenia.
Ja sie czaje na 01 od kilku miesiecy i nic, zawsze pierwszenstwo maja inne kosmetyki.

Taaak, powiedz to mojemu TŻtowi, biedaczek padnie, jak zobaczy nowy puder

Teraz są te 01, kosztują ok 95 zł, nie pamiętam dokładnie. Wiem, że jedna 03 jest w licytacji, na razie kosztuje 17 zł, ale do końca jeszcze 4 dni, to pewnie będzie więcej.

Ja mam na swojej liście "must have" jeszcze czarny kohl Guerlaina i Meteoryty, których jeszcze nie mam.

Daj znać, jak Ci się podobają Beige Chic
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:53   #2743
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Filtry UV a makijaż

Co ja sie naklikalam o EL i Prismissime w tym tygodniu to moje. A z pryzmami to oszalay na tamtejszym watku Kobieta przestanie ze mna gadac. Slowo daje ale wlasnie mi poczta wysiadla - powaznie

Agnieska zdaj relacje jak tylko dostaniesz jedyneczke. Oby Ci spasowala, bo bede biedna. Ja dzis paczuszke od tej samej Pani Moniki dostalam i znow jestem zadowolona. Ach, to Allegro A na ceny EL nie piskajcie, ja rok i pol roku temu placilam o 1\3 ceny wiecej niz po teraz sa

Margaretka, EL nie sa w ogole nablyszczajace, daja polmatowy efekt i nie zawieraja zadnych drobinek.

A tak w ogole, to milo mi zawitac na ten watek Juz wiem skad wiedzialyscie o moich nowych meteorytach, szpiegule
Pozdrawiam wszystkich
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:54   #2744
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ty kusicielko
A bo ja wiem, czy kusicielko? Prawdę, czystą prawdę i tylko prawdę piszę
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 22:59   #2745
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Taaak, powiedz to mojemu TŻtowi, biedaczek padnie, jak zobaczy nowy puder

Daj znać, jak Ci się podobają Beige Chic
Ja juz kupuje i chowam. Chociaz musze przyznac, ze moj TZ jest wielce tolerancyjny - sam ma swoje rownie kosztowne hobby - fotografika.
Dzisiaj poszlam do Sephory i oczywisice wylazlam z kolejnym zapachem.
No i w Sephorze po raz pierwszy obslugiwal mnie Pan, nota bene przemily, dostalam to co chcialam i nawet mnie do drzwi odprowadzil.

Beige Chic znam, bo jeszcze niedawno mialam, ale cos mnie podkusilo i oddalam psiapsiulce. Jednak ostatnio stwierdzilam, ze musze je miec, no i mam.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A tak w ogole, to milo mi zawitac na ten watek Juz wiem skad wiedzialyscie o moich nowych meteorytach, szpiegule
Pozdrawiam wszystkich
Vril serdecznie witamy u nas

OT: niebawem sie odezwe na PW.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:10   #2746
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co ja sie naklikalam o EL i Prismissime w tym tygodniu to moje. A z pryzmami to oszalay na tamtejszym watku Kobieta przestanie ze mna gadac. Slowo daje ale wlasnie mi poczta wysiadla - powaznie

Agnieska zdaj relacje jak tylko dostaniesz jedyneczke. Oby Ci spasowala, bo bede biedna. Ja dzis paczuszke od tej samej Pani Moniki dostalam i znow jestem zadowolona. Ach, to Allegro A na ceny EL nie piskajcie, ja rok i pol roku temu placilam o 1\3 ceny wiecej niz po teraz sa

Margaretka, EL nie sa w ogole nablyszczajace, daja polmatowy efekt i nie zawieraja zadnych drobinek.

A tak w ogole, to milo mi zawitac na ten watek Juz wiem skad wiedzialyscie o moich nowych meteorytach, szpiegule
Pozdrawiam wszystkich
Witamy vril

Kobieta to powinna Ci dawac teraz jakieś solidne upusty, skoro jej tyle nowych klientek podesłałaś

Widziałam to EL po ok 75 zł, tyle, że na Truskawie. Są wszystkie 3 kolory.
Kusisz mnie tą 3 coraz bardziej. Myślisz, ze 3 będzie bardziej przydatna niż 1?

My wiedziałysmy o Twoich Meteorytach, bo my prowadziłysmy ciągłą obserwację tamtych aukcji, zastanawiając się, kto będzie pierwszy do nich


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja juz kupuje i chowam. Chociaz musze przyznac, ze moj TZ jest wielce tolerancyjny - sam ma swoje rownie kosztowne hobby - fotografika.
Dzisiaj poszlam do Sephory i oczywisice wylazlam z kolejnym zapachem.
No i w Sephorze po raz pierwszy obslugiwal mnie Pan, nota bene przemily, dostalam to co chcialam i nawet mnie do drzwi odprowadzil.

Beige Chic znam, bo jeszcze niedawno mialam, ale cos mnie podkusilo i oddalam psiapsiulce. Jednak ostatnio stwierdzilam, ze musze je miec, no i mam.



Vril serdecznie witamy u nas

OT: niebawem sie odezwe na PW.

Mój nie może pojąć, jak można miec kilka pudełek "tego samego pudru", mowa o Meteorytach, różnych kolorach, mój TŻ nie widzi tych subtelności

Pochwal się, jaki zapach kupiłaś
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:23   #2747
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Widziałam to EL po ok 75 zł, tyle, że na Truskawie. Są wszystkie 3 kolory.
Kusisz mnie tą 3 coraz bardziej. Myślisz, ze 3 będzie bardziej przydatna niż 1?

Mój nie może pojąć, jak można miec kilka pudełek "tego samego pudru", mowa o Meteorytach, różnych kolorach, mój TŻ nie widzi tych subtelności

Pochwal się, jaki zapach kupiłaś
Jest jeszcze Lucidity po 104,00. Kurcze, ze nie mam karty.

Moj na szczescie odroznia kolory. Ostatnio otworzylam mu wszystkie Meteoryty i kazalam sie przyjzec, porownac, i przyznal mi racje, ze jedne samatowe, inne z drobinkami, a jeszcze inne perlowe. Poza tym tez mu sie podobaja. Lubi make up na mojej twarzy, w przeciwienstwie do filtrow.

Zapach dla TZ, w ramach przekupstwa Lolite, druga flaszke na zapas, bo trudno je jakos kupic. Zapach jest boski, bardzo seksowny
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:38   #2748
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Filtry UV a makijaż

Margaretka, tego czy #01 czy #03 to nie wiem. Ja nie mam problemow z rumieniem i jedynki w ogole nie bralam pod uwage przy zakupach. Mam ta swoja rozowawa porcelane ale nie zalezy mi na jej gaszeniu. Czasem ja sobie nawet minimalnie podkreslam tym liliowym wlasnie albo robie sie na ulotne sloneczko Illumiantorem, wiec #01 jest mi zbedny. Zalezy co chcesz uzyskac. Albo zgasic rumien albo "ozdrowic" twarz. Poczekaj z decyzja do czasu az Agnieska opowie nam o swojej jedyneczce.

Contax, ty masz racje z ta lekcja pogladowa. Tez juz slyszalam "po co ci nastepne takie same pudelko?". A otoz wlasnie, udowodnie, ze w srodku kryje sie ta zasadnicza roznica

O EL rozpisalam sie tez na "zbiorach", bo tam pytalyscie. Nie bede juz przeklejac. Zagladnijcie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:39   #2749
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie wiedziałam już w którym wątku, to tu się zapytam, a co

LU i Palladio ( no i Haushka oczywiście) to na filtr, do matowienia, tak
Pryzmy i Meteorki i EL Bride dla efektu

P.S odpowiedź w dowolnym wątku
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 23:43   #2750
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Contax, ty masz racje z ta lekcja pogladowa. Tez juz slyszalam "po co ci nastepne takie same pudelko?". A otoz wlasnie, udowodnie, ze w srodku kryje sie ta zasadnicza roznica

O EL rozpisalam sie tez na "zbiorach", bo tam pytalyscie. Nie bede juz przeklejac. Zagladnijcie.
Juz tam wszystko wyczytalam i nawet cos skrobnelam

No bo chlopu trzeba "jak wujo krowie na rowie", jak nie zobaczy, nie zapamieta to i nie zrozumie.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam już w którym wątku, to tu się zapytam, a co

LU i Palladio ( no i Haushka oczywiście) to na filtr, do matowienia, tak
Pryzmy i Meteorki i EL Bride dla efektu
Lucidity, Palladio i rozswietlajacy sypki Hauschki na filtry, a insze dla lepszego samopoczucia i pustej kieszeni


Dziewczyny ubostwiam z wami pisac, ale jeszcze chwila i TZ nie wposci mnie do lozka lece spac.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-05, 23:46   #2751
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Kasiu Lucidity, Palladio i rozswietlajacy sypku Hauschki na filtry, a insze dla lepszego samopoczucia i pustej kieszeni
Dziękuję
Czyli dobrze skleciłam
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 04:22   #2752
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny - wątek z wizażystki powinien rzeczywiście zostać przeniesiony na biochemię, gdzie ostatnio głównie dyskutuje się o pudrach .

A swoją drogą to niezłe z was

Ula - ja też kocham Theoremy - leggero i esprit d'ete - cudne są
Warto na nie zapolować.

Zgodnie ze swoim noworocznym postanowieniem - ja nie skuszę się na żaden puder choćby nie wiem co , no chyba żeby mi za darmo zaoferowano .

Wyjątek zrobiłabym dla prismissime pastelowych, ale póki co można o nich pomarzyć, z tego co pisze pani Magda.

Zresztą ostatnio wszystkie moje wolne fundusze zamieniają się w pachnące flakoniki, więc nie mam zgryzu pudrowego.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:00   #2753
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
No tak . Dzięki Suri i przepraszam za gapowatość
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co ja sie naklikalam o EL i Prismissime w tym tygodniu to moje. A z pryzmami to oszalay na tamtejszym watku Kobieta przestanie ze mna gadac. Slowo daje ale wlasnie mi poczta wysiadla - powaznie

Agnieska zdaj relacje jak tylko dostaniesz jedyneczke. Oby Ci spasowala, bo bede biedna. Ja dzis paczuszke od tej samej Pani Moniki dostalam i znow jestem zadowolona. Ach, to Allegro A na ceny EL nie piskajcie, ja rok i pol roku temu placilam o 1\3 ceny wiecej niz po teraz sa

Margaretka, EL nie sa w ogole nablyszczajace, daja polmatowy efekt i nie zawieraja zadnych drobinek.

A tak w ogole, to milo mi zawitac na ten watek Juz wiem skad wiedzialyscie o moich nowych meteorytach, szpiegule
Pozdrawiam wszystkich
Witaj vril
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - wątek z wizażystki powinien rzeczywiście zostać przeniesiony na biochemię, gdzie ostatnio głównie dyskutuje się o pudrach .

A swoją drogą to niezłe z was

Ula - ja też kocham Theoremy - leggero i esprit d'ete - cudne są
Warto na nie zapolować.

Zgodnie ze swoim noworocznym postanowieniem - ja nie skuszę się na żaden puder choćby nie wiem co , no chyba żeby mi za darmo zaoferowano .

Wyjątek zrobiłabym dla prismissime pastelowych, ale póki co można o nich pomarzyć, z tego co pisze pani Magda.

Zresztą ostatnio wszystkie moje wolne fundusze zamieniają się w pachnące flakoniki, więc nie mam zgryzu pudrowego.
Kate to bardzo poważne postanowienie. Jesteś pewna
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:14   #2754
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dziękuję
Czyli dobrze skleciłam
Jak najbardziej
Jeszcze dla scislosi ja przed Lucidity, czy rozswietlajacy Hauschki lub Palladio daje bezposrednio na filtr jedwabny do ciala Hauschki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:17   #2755
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość


Kate to bardzo poważne postanowienie. Jesteś pewna
Jestem .
W pełni satysfakcjonuje mnie zawartość mojego kuferka - póki co.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:17   #2756
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
Jeszcze dla scislosi ja przed Lucidity, czy rozswietlajacy Hauschki lub Palladio daje bezposrednio na filtr jedwabny do ciala Hauschki.
Dokładnie! Ja też tak robie i jest super!

Kasiu jesteś zadowolona z Palladio? Ja właśnie w niego kliknęłam
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:26   #2757
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dokładnie! Ja też tak robie i jest super!

Kasiu jesteś zadowolona z Palladio? Ja właśnie w niego kliknęłam
Nie ma to jak stary dobry sposob

Mam go od kilku dni, ale jeszcze nie uzywalam, bo mam skore troche nie tego po peelingu migdalowym. Ale niebawem go uzyje to dam zanc co i jak
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 08:28   #2758
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie ma to jak stary dobry sposob

Mam go od kilku dni, ale jeszcze nie uzywalam, bo mam skore troche nie tego po peelingu migdalowym. Ale niebawem go uzyje to dam zanc co i jak
Rozumiem i czekam na relację
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 09:38   #2759
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziekuje za powitania
No dobra, a teraz do roboty...
Tak mi wsiadlyscie na ambicje zeby Wam te podwojne EL dobrze opisac, ze je wzielam pod lupe (doslownie). Przystawilam oba do lampy, wsadzilam wrecz oko do pudelka i voila! Wreszcie zrozumialam Liliowy puder mam od roku, sloneczny od lata i dopiero teraz zalapalam, co daje ten efekt ozywienia twarzy przy jednoczesnym pudrowym, polmatowym wykonczeniu. Mialam nosa z nazwaniem tego kiedys macica perlowa i hologramem. W obu pudrach sa mikroskopijne "iskierki" (nie wiem jak to inaczej nazwac, to nie sa drobinki) w kolorach rozowym i zielonym. To wlasnie one daja ten trudno uchwytny efekt, ktorego nie porafilam nazwac. W swietle dziennym wszystko znika, nie widac tego "czegos" nawet przykladajac zrenice do pudru. Ja nie wiem, co to jest. Pierwszy raz spotykam sie z takim pudrem. Jest gladki i nie ma drobinek, dopiero w ostrym, sztucznym swietle z odleglosci mniejszej niz kilkanascie cm wychodza te "blyski". Mam je teraz oba pod oknem i zaswiadczam, ze nic w nich nie widac, w liliowym absolutnie, a sloneczny dopiero ustawiony pod swiatlo daje ten trudno uchwytny efekt czegos "opalizujacego" (mowie tu o tym, co widac na sciankach pudelka, bo patrzac na sam puder nic nie widac). Dopiero ustawiajac plastik pod swiatlo widac to minimalnie. Po nalozeniu pudru na skore efektu nie widac ani tyle, nawet w sztucznym swietle ale teraz juz wiem, ze te iskierki tam sa i to one rozpromieniaja twarz. Bede bronic rekami i nogami stanowiska, ze to nie sa zadne drobinki! Postawilam teraz obok siebie pod lampa meteoryty WR i te dwa pudry EL i powiem tak - iskierki EL przy drobinkach Guerlain to jak bakteria przy ciezarowce Nie przesadzam. Najlepszy dowod, ze mam oba pudry tak dlugo i dopiero wkladajac oko do pudelka cos dojrzalam. Swoja droga, ze raczej maluje sie za dnia, a nawet jesli przy sztucznym swietle to nie w odleglosci 10 cm od lampki. Sama sobie zagadke rozwiazalam. Zastanawialo mnie ciagle skad ten ozywiony efekt w gladkim pudrze Teraz to mnie ciekawi juz wybitnie jak wyglada zolty w takim razie. Mam nadzieje, ze Agnieska szybko nam doniesie info
Teraz sie bawie oboma pudrami przygladajac sie tym prasowancom. W zwyklym swietle nawet wywijajac pudelko na wszystkie strony nic nie widac, watpie czy da sie cokolwiek dojrzec nawet pod ostre slonce. Teraz biore je pod lampke - patrzac na wprost znow nic nie widac, ani jednej iskierki, dopiero poruszajac mocno pudelkami zaczyna cos blyskac ale tylko w bliskiej odleglosci od zarowki.
Uff... to juz chyba naprawde tyle. Opisalam wszystko o tych pudrach, co sie tylko dalo. Zagadke rozwiazalam i finito. Mam nadzieje, ze juz teraz nikt nie bedzie mial watpliwosci, czym to sie je
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 10:30   #2760
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Oj, wasza płodność w tym wątku mnie przeraża - jeden wielki offtop
Vril, napewno napiszę, ale Ty mnie właśnie skusiłaś na kolejne dwa i kied ja zużyję te wszystkie pudry?? Powoli, najpierw dobijmy stare zapasy... Później pomyślimy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.