Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-31, 23:16   #841
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Nooo jestem w szoku, po pół roku przypomnieli sobie o mnie i ja też dostałam ulotkę ze zniżką -50% + peeling do ciała.
Nad peelingiem się zastanawiam, a 50% taniej chciałabym sobie kupić którąś z wód kolońskich Fraicheur Vegetale.. Podoba mi się bambus i wiciokrzew, no i mam niezły dylemat.
Orientujecie się, jak to jest z trwałością tych wód? Czy może lepiej trochę dołożyć i kupić Ode a la Vie? ....
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 15:49   #842
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Nooo jestem w szoku, po pół roku przypomnieli sobie o mnie i ja też dostałam ulotkę ze zniżką -50% + peeling do ciała.
Nad peelingiem się zastanawiam, a 50% taniej chciałabym sobie kupić którąś z wód kolońskich Fraicheur Vegetale.. Podoba mi się bambus i wiciokrzew, no i mam niezły dylemat.
Orientujecie się, jak to jest z trwałością tych wód? Czy może lepiej trochę dołożyć i kupić Ode a la Vie? ....
ja mam Cedr, na pachnie dość długo, słodko, za 50% opłaca się kupić
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 21:34   #843
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Właśnie debil się zorientował, że Ode a La Vie już ni ma...

Przyszła też do mnie korespondencja z promocjami ze sprzedaży wysyłkowej, a w niej za zakup od 59 zł torba termiczna (całkiem fajna) i turkusowy szal i naszyjnik... no i już sama nie wiem, czy iść z ulotką do sklepu, czy wybrać sobie parę rzeczy ze sprzedaży wysyłkowej i wysłać zamówienie...?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 05:18   #844
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Wczoraj zajrzałam do YR, miałam niewiele czasu mailing -50% w ręce i nie miałam co kupić, nie miałam pojęcia co by mi się przydało. Brać na siłę sie nie opłacało, żeby potem z przymusem zużywać, nic mnie nie zainteresowało mam chyba uraz po tych połamanych paznokciach przy żelu pod prysznic
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:47   #845
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ojj, przychodze żeby powychwalać żel pod prysznic pomarańcze z florydy! O boże, boski jest! Tak przepięknie i energetyzująco pachnie, że mam ochotę się zjeść kiedy się nim myję Naprawdę, warto go spróbować

I przy okazji pytanie - czy oferta, która teraz jest na stronce YR traci ważność w tą niedzielę, czy jest jeszcze przez tydzień ważna? Pytam, bo już dawno nie śledziłam stronki, a widzę, że tam właśnie ten żel w promocji jest i chciaabym go jeszcze upolować
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 16:34   #846
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ta oferta jest ważna 3 czerwca, czyli do jutra
Ale te żele można dość często w promocji napotkać... niejedna okazja się jeszcze pojawi.
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 19:27   #847
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
10 czeków z ofertami (1 lipca - 31 sierpnia)

* 2 produkty w cenie 1 (o dziwo nie ma wzmianki o ograniczeniach na serię Plaisirs Nature, jedynie na maseczki Bio Specific)
No bo to oferta tylko na produkty do pielęgnacji twarzy, a takowych w tej serii nie ma.

Ale ogółem książeczka nie jest zła - dostałam dzisiaj.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 22:20   #848
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
No bo to oferta tylko na produkty do pielęgnacji twarzy, a takowych w tej serii nie ma.
A widzisz! Nie doczytałam, że to tylko do pielęgnacji twarzy


Nowa oferta na stronie:
* Torba ekologiczna Yves Rocher za 2 zł
* Linia BIO SPECIFIC aż do -40%
* Makijaż aż do -40%
* kosmetyki słoneczne: -50% na 3 kupione produkty
* Oferta dla Stałych Klientów

__________________


Edytowane przez Amaterasu83
Czas edycji: 2008-05-29 o 13:48
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-05, 11:35   #849
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Kobiety, a miała któraś z Was ten pędzel duży luminelle?
Szukałam pędzla jakiegoś do kosmetyczki i mi wpadł w oko. Nigdy nie brałam akcesoriów z YR to nie wiem czy dobre, a serii luminelle nie lubię (poza ikochanych błyszczykiem ).
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 23:41   #850
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

A mnie korci ten czerwony komplet, w szczególności torebka. Zamawiała któraś? Da się z tym wyjść do ludzi czy lepiej odpuścić?

I jeszcze jedno: jak właściwie pachnie seria Jardins des Iles? Korci mnie, żeby sobie zamówić spray do ciała, może jeszcze olejek (faktycznie i do włosów dobry ) czy żel, ale boję się, żeby zapach nie był za słodki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nature.jpg (94,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34529.jpg (24,8 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-06-06 o 23:42 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 23:51   #851
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A mnie korci ten czerwony komplet, w szczególności torebka. Zamawiała któraś? Da się z tym wyjść do ludzi czy lepiej odpuścić?

I jeszcze jedno: jak właściwie pachnie seria Jardins des Iles? Korci mnie, żeby sobie zamówić spray do ciała, może jeszcze olejek (faktycznie i do włosów dobry ) czy żel, ale boję się, żeby zapach nie był za słodki...
Ja mam ten komplecik Mnie się bardzo podoba. Co prawda nie nosiłam tej torby po mieście ale zabrałam nad wodę i się posypały pytania od kolezanek gdzie ją kupiłam. Czyli chyba fajna, nie tylko moim zdaniem. Ona jest taka gumowana i się do nie strasznie piasek lepi...ale poza tym jest ładna...nie wiem tylko jak z jakością.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 10:19   #852
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Ja mam ten komplecik Mnie się bardzo podoba. Co prawda nie nosiłam tej torby po mieście ale zabrałam nad wodę i się posypały pytania od kolezanek gdzie ją kupiłam. Czyli chyba fajna, nie tylko moim zdaniem. Ona jest taka gumowana i się do nie strasznie piasek lepi...ale poza tym jest ładna...nie wiem tylko jak z jakością.
To mi wystarczy, żeby ją chcieć
Dzięki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 18:55   #853
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

A co sądzicie o samoopalaczach YR? Na KWC mają niezłe opinie, ale i tak nie wiem który wybrać Kusząco brzmi mgiełka brązująca, ale czy ona faktycznie brązuje? I czy wygodna jest? Czy jednak lepiej wziąć mleczko rozświetlające 3w1? Tylko znów czy ono nie będzie podobne do popularnych balsamów stopniowo brązujących? Czy jest sens przepłacać?

No i ponawiam pytanie o Jarinds des Iles... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Dociekliwa MagJa, która musi coś zamówić, żeby mieć torbę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 21:48   #854
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Mnie ich samoopalacze nie pasują wcale Jedne nie działają na mnie (do ciała) drugie zmywają się plackami (do nóg) i ich zapach mnie dobija. Mam ciemną karnację, więc może dlatego...nie dla mnie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 22:01   #855
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Nie dość, że nie przesyłają tych ulotek od kilku miesięcy to nie przysłali urodzinowej W kulki sobie lecą. Jak nie chcą moich pieniędzy to bez łaski
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 22:04   #856
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A mnie korci ten czerwony komplet, w szczególności torebka. Zamawiała któraś? Da się z tym wyjść do ludzi czy lepiej odpuścić?
Również posiadam cały komplet Torbe, ręcznik i pareo Ale wszystko jest ogromne jak dla mnie Ale prześliczne i nie badziew Dobre jakościowo. Można wyjść do ludzi

Ja drobna kobietka jestem (160cm/ 50kg), a pareo długaśne- od pasa po kostek a nawet dłuższe (ale od piersi to już tylko do łydek), torba - wielgachna od ramienia prawie do kolan (do ponad połowy uda) Ręczniczek milutki i duży, ale to na plus

Ale mi to pasuje, zawsze na plaże biorę mnóstwo rzeczy, więc duża torba to podstawa dla mnie- podobają mi się te rzeczy Nie sądziłam że będą takie wielkie.
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2007-06-07 o 22:06 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 22:15   #857
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Samoopalacz do nog testowalam z oferty YR i wiesz jak bardzo nie lubie takich specyfikow to akurat ten bardzo mi sie spodobal Efekt uzyskuje taki jaki chce czyli delikatny ala musniecie sloncem,nie robi plam,smug i co wazne rownomiernie schodzi.
O Jarinds des Iles pisza,ze baza jest gardenia wiec stawiam na "odnowiona"wersje Monoi De Tahiti,tak mi sie wydaje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 22:26   #858
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Mnie ich samoopalacze nie pasują wcale Jedne nie działają na mnie (do ciała) drugie zmywają się plackami (do nóg) i ich zapach mnie dobija. Mam ciemną karnację, więc może dlatego...nie dla mnie
Ja akurat jestem bladzioch, więc efekt na pewno byłby widoczny, tak myślę.

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Również posiadam cały komplet Torbe, ręcznik i pareo Ale wszystko jest ogromne jak dla mnie Ale prześliczne i nie badziew Dobre jakościowo. Można wyjść do ludzi

Ja drobna kobietka jestem (160cm/ 50kg), a pareo długaśne- od pasa po kostek a nawet dłuższe (ale od piersi to już tylko do łydek), torba - wielgachna od ramienia prawie do kolan (do ponad połowy uda) Ręczniczek milutki i duży, ale to na plus

Ale mi to pasuje, zawsze na plaże biorę mnóstwo rzeczy, więc duża torba to podstawa dla mnie- podobają mi się te rzeczy Nie sądziłam że będą takie wielkie.
Ja też nie za wysoka jestem - 165cm, ale nie-drobna, więc myślę, że by mi ta torba pasowała. I skoro na żywo wygląda równie ślicznie jak w rzeczywistości, to już nic nie odwiedzie mnie od zakupu. Choćby ktoś teraz napisał, że mu się nie podoba

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Samoopalacz do nog testowalam z oferty YR i wiesz jak bardzo nie lubie takich specyfikow to akurat ten bardzo mi sie spodobal Efekt uzyskuje taki jaki chce czyli delikatny ala musniecie sloncem,nie robi plam,smug i co wazne rownomiernie schodzi.
O Jarinds des Iles pisza,ze baza jest gardenia wiec stawiam na "odnowiona"wersje Monoi De Tahiti,tak mi sie wydaje
Oj, kusisz, kusisz
Ale wiem, sama się prosiłam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 22:28   #859
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Samoopalacz do nog testowalam z oferty YR i wiesz jak bardzo nie lubie takich specyfikow to akurat ten bardzo mi sie spodobal Efekt uzyskuje taki jaki chce czyli delikatny ala musniecie sloncem,nie robi plam,smug i co wazne rownomiernie schodzi.
O Jarinds des Iles pisza,ze baza jest gardenia wiec stawiam na "odnowiona"wersje Monoi De Tahiti,tak mi sie wydaje
A widzisz hex ja pierwszy raz przy tym samoopalaczu zoaczyłam co to znaczy nierówno....myślałam, że dostałam jakiejś pokrzywki czy cuś...dopiero mocny peeling pomógł. A szkoda bo fajne drobinki.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 22:32   #860
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
A widzisz hex ja pierwszy raz przy tym samoopalaczu zoaczyłam co to znaczy nierówno....myślałam, że dostałam jakiejś pokrzywki czy cuś...dopiero mocny peeling pomógł. A szkoda bo fajne drobinki.
Wg mnie duzo zalezy od karnacji a ja z gatunku nie opalonych i nie opalajacych sie wiec czasami potrzebuje czegos,co "ozywi"moje nogi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 10:33   #861
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A mnie korci ten czerwony komplet, w szczególności torebka. Zamawiała któraś? Da się z tym wyjść do ludzi czy lepiej odpuścić?

I jeszcze jedno: jak właściwie pachnie seria Jardins des Iles? Korci mnie, żeby sobie zamówić spray do ciała, może jeszcze olejek (faktycznie i do włosów dobry ) czy żel, ale boję się, żeby zapach nie był za słodki...

a co to za promocja? i skąd?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 10:46   #862
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Samoopalacz do nog testowalam z oferty YR i wiesz jak bardzo nie lubie takich specyfikow to akurat ten bardzo mi sie spodobal Efekt uzyskuje taki jaki chce czyli delikatny ala musniecie sloncem,nie robi plam,smug i co wazne rownomiernie schodzi.
O Jarinds des Iles pisza,ze baza jest gardenia wiec stawiam na "odnowiona"wersje Monoi De Tahiti,tak mi sie wydaje
Kupiłam ten żel ...des Iles. Hex ma rację. Pachnie identycznie prawie jak Monoi..czyli mnie zabił Jest słodki bardzo i ostry. Sprayu do ciała bym nie zdzierżyła, ale jako żel czy szampon może być przyjemny.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 11:23   #863
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
a co to za promocja? i skąd?
Wysyłkowa.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Kupiłam ten żel ...des Iles. Hex ma rację. Pachnie identycznie prawie jak Monoi..czyli mnie zabił Jest słodki bardzo i ostry. Sprayu do ciała bym nie zdzierżyła, ale jako żel czy szampon może być przyjemny.
Hmm... To ja już nie wiem czy brać czy nie Na BeauteTest.com większość recenzentek jednak wychwala zapach, piszą, że jest taki wakacyjny, a z Twojego opisu to mi się killer widzi...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 11:53   #864
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Wakacyjny -owszem,dla mnie to jedno skojarzenie goraca plaza,slonce,woda i namietny seks killer slodyczy choc bez przesady,polecam zdecydowanie dla fanek slodkosci
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 12:04   #865
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wysyłkowa.


Hmm... To ja już nie wiem czy brać czy nie Na BeauteTest.com większość recenzentek jednak wychwala zapach, piszą, że jest taki wakacyjny, a z Twojego opisu to mi się killer widzi...
Weź sobie żel. Ja poprzednio miałam wodę i mnie zabijała...cały dzień za mną łaziła. Ładny zapach ale właśnie kiler...mega kiler Poleciał do hex
Teraz wzięłam żel bo ten zapach przy tej kilerowatosci jest wakacyjny jednak, to racja. Jak olejek do opalania tylko stężony jakoś tak pięć razy bardziej Tak jak piszą dziewczyny..słońce , plaża, rozgrzana skóra. Do umycia ciała i lekkiej mgiełki zapachu myslę,że w sam raz. Wzięłam go własnie z myslą o wakacjach bo się nadaje też do włosów.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 13:14   #866
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wakacyjny -owszem,dla mnie to jedno skojarzenie goraca plaza,slonce,woda i namietny seks killer slodyczy choc bez przesady,polecam zdecydowanie dla fanek slodkosci
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Weź sobie żel. Ja poprzednio miałam wodę i mnie zabijała...cały dzień za mną łaziła. Ładny zapach ale właśnie kiler...mega kiler Poleciał do hex
Teraz wzięłam żel bo ten zapach przy tej kilerowatosci jest wakacyjny jednak, to racja. Jak olejek do opalania tylko stężony jakoś tak pięć razy bardziej Tak jak piszą dziewczyny..słońce , plaża, rozgrzana skóra. Do umycia ciała i lekkiej mgiełki zapachu myslę,że w sam raz. Wzięłam go własnie z myslą o wakacjach bo się nadaje też do włosów.
Hmmm, to ja się jednak przejdę do YR i psiknę tą Monoi de Thaiti skoro mówicie, że to taki sadomaso sex on the beach I jak Monoi mi się spodoba, to wezmę w ciemno nowy spray i żel, a jak nie, to tylko żel.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 01:58   #867
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hmmm, to ja się jednak przejdę do YR i psiknę tą Monoi de Thaiti skoro mówicie, że to taki sadomaso sex on the beach I jak Monoi mi się spodoba, to wezmę w ciemno nowy spray i żel, a jak nie, to tylko żel.

Dobra decyzja osobiscie lubie te mgielke ale tylko letnia pora i o dziwo przy bardzo upalnych dniach dobrze sie spisuje,ale ja lubie takie dziwadla

MagJa-polnoc dawno minela wiec troche prywaty przy okazji-wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin
Magicznych Urodzin


a niebawem przyleci niespodzianka

Spelnienia marzen dla mojej ulubionej Wizazanki i nie tylko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 09:16   #868
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dobra decyzja osobiscie lubie te mgielke ale tylko letnia pora i o dziwo przy bardzo upalnych dniach dobrze sie spisuje,ale ja lubie takie dziwadla
A ja nie wiem czy lubię, więc muszę to sprawdzić. Oczywiście nie omieszkam Was powiadomić o wyniku tych testów.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
MagJa-polnoc dawno minela wiec troche prywaty przy okazji-wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin
Magicznych Urodzin


a niebawem przyleci niespodzianka

Spelnienia marzen dla mojej ulubionej Wizazanki i nie tylko
Dziękuję, dziękuję
Chociaż, wiesz, ja urodziłam się dopiero o 6:15, więc trochę wyprzedziłaś fakty
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 10:02   #869
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wysyłkowa.
No to mnie to nie dotyczy. A gdzie na stronie YR jest możliwość zapisania się do tego? bo przeglądałam i nigdzie nie mogę znalezc wysyłkowej. Nie mam pojęcia na czym to polega

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dobra decyzja osobiscie lubie te mgielke ale tylko letnia pora i o dziwo przy bardzo upalnych dniach dobrze sie spisuje,ale ja lubie takie dziwadla
Co to za cudna mgiełka>?
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 10:22   #870
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy lubię, więc muszę to sprawdzić. Oczywiście nie omieszkam Was powiadomić o wyniku tych testów.


Dziękuję, dziękuję
Chociaż, wiesz, ja urodziłam się dopiero o 6:15, więc trochę wyprzedziłaś fakty
Ale juz bylas "w drodze"

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
No to mnie to nie dotyczy. A gdzie na stronie YR jest możliwość zapisania się do tego? bo przeglądałam i nigdzie nie mogę znalezc wysyłkowej. Nie mam pojęcia na czym to polega



Co to za cudna mgiełka>?
Przejrzyj kilka dobrych stron do tylu poniewaz byla tutaj mowa o tym jak sie zalapac na oferte wysylkowa.Mozesz tez wejsc na isch strone netowa,tam jest formularz i nr telefonu.

Mgielka jest bezalkoholowa,lepiej dawac ja bezposrednio na cialo zeby czasem nie poplamic ubrac przy aplikacji chociaz zapach trzyma sie blisko skory i zostaje na ciuchach.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.