Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co zrobić?
Obciąć 33 57,89%
Nie obcinać 24 42,11%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 10:27   #241
herbatamalinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Od dłuższego czasu farbuje włosy na czarno...i szczerze mówiąc jest już nuuuudno...chętnie bym zaszalała z kolorem ale tak żeby wyglądać w miarę "przyzwoicie" Mam ciemną karnację i ciemne oczy...pomóżcie
herbatamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 16:15   #242
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez herbatamalinowa Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu farbuje włosy na czarno...i szczerze mówiąc jest już nuuuudno...chętnie bym zaszalała z kolorem ale tak żeby wyglądać w miarę "przyzwoicie" Mam ciemną karnację i ciemne oczy...pomóżcie
Z tego co piszesz to przy takim zestawieniu, wszelkie blondy chyba raczej odpadaja Pozatym abys cokolwiek zrobila i tak czeka Cie dekoloryzacja, gdyz moim zdaniem wszelkie pasemka czy tez balejaze na czarnych wlasach wygladaja tandetnie- nie chcac nikogo urazic oczywiscie...
Nie wiem, moze jakis czekoladowy braz, albo jasniejszy, np jakis karmelowy albo cos w tym stylu? Lub w zupelnie zimna tonacje, gorzka czekolada, czy popielaty braz. Masz ciemna karnacje i oczy wiec brazy jak najbardziej powinny Ci pasowac, i beda zdecydowanie naturalniej wygladac niz czarny Ponizej rozne przyklady brazow- wszystkie ladne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60_500x640.jpg (33,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21068_m_950_600_0_0_0_0_0_0_0_af003332529c15924499efcb026f0cdb.jpg (19,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69651.jpg (26,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 427995_332947933422673_1329456855_n1.jpg (30,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG4811.jpg (20,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wosy-clip-in-przedua-779961128.jpg (31,9 KB, 22 załadowań)
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:39   #243
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to przy takim zestawieniu, wszelkie blondy chyba raczej odpadaja Pozatym abys cokolwiek zrobila i tak czeka Cie dekoloryzacja, gdyz moim zdaniem wszelkie pasemka czy tez balejaze na czarnych wlasach wygladaja tandetnie- nie chcac nikogo urazic oczywiscie...
Nie wiem, moze jakis czekoladowy braz, albo jasniejszy, np jakis karmelowy albo cos w tym stylu? Lub w zupelnie zimna tonacje, gorzka czekolada, czy popielaty braz. Masz ciemna karnacje i oczy wiec brazy jak najbardziej powinny Ci pasowac, i beda zdecydowanie naturalniej wygladac niz czarny Ponizej rozne przyklady brazow- wszystkie ladne
4te zdjęcie super

albo ewentualnie rudości lub mahonie ... chociaż farbowanie ciemnych włosów na rudy też pewnie wymagałoby dekoloryzacji, a to się wiąże z totalną masakrą
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 23:22   #244
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
4te zdjęcie super

albo ewentualnie rudości lub mahonie ... chociaż farbowanie ciemnych włosów na rudy też pewnie wymagałoby dekoloryzacji, a to się wiąże z totalną masakrą
Popieram w 100%. Ja schodzilam "tylko" do ciemnego brazu (czekolada) a moje wlosy naprawde mocno na tym ucierpialy... Strasznie sie placza i wogole, a jak nie naloze duzo odzywki, to nie ma mowy zebym rozczesala... Widze tez ze koncowki mam ostro porozdwajane co na ciemnych wlosach niestety widac Pomimo tego ze przed tym felernym sciaganiem koloru mialam dopiero co podcinane wlosy i byly w fantastycznym stanie. Ale nie ma mowy bym obciela, bo juz dawno temu mialam tak dlugie wlosy jak teraz, zawsze nosilam krotkie, tak do pol szyi. Zawzielam sie wiec, bo twardo chce w koncu zapuscic! Ale mimo tego nie zaluje jednak, bo brazowy naprawde wyglada zdecydowanie naturalniej niz czarny, ktory przy mojej jasnej karnacji... Eh. Brazy, brazy i jeszcze raz brazy! A teraz mam wrocic do swoich naturalnych ale nie wiem jak dlugo wytrzymam, widzialam dzis w pracy dziewczyne ktora miala tak piekny braz ze eh... Nie wiem tylko jaki to, mozliwe ze kasztanowy, wpadal w swietle w czekoladowy ale mial taki bardziej hmm... jakby czerwonawy odblask jesli wiecie co mam na mysli... moja czekolada wpada w swietle bardziej w taki zlocisty wiec to nie bylo napewno to ale pewna nie jestem... Jednak kolor byl cudny! jak znajde na necie gdzies podobny dam foto!

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Wiecie co, znalazlam cos calkiem podobnego. Kolor jaki ma dziewczyna na 1-szym zdjeciu. To nie do konca to, bo tamten kolor byl ciemniejszy i jakby bardziej ciemnobrazowy ale opalizowal na podobny odcien, bardzo cieply, jakby wlasnie pod czerwien gdzies tak delikatnie, moze wiecie co mam na mysli i jaki moze byc to kolor? Braz to na pewno, ale jaki?

http://shopping.pinger.pl/m/13557170

Edytowane przez Vicodin_89
Czas edycji: 2012-11-25 o 23:25
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 11:19   #245
herbatamalinowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to przy takim zestawieniu, wszelkie blondy chyba raczej odpadaja Pozatym abys cokolwiek zrobila i tak czeka Cie dekoloryzacja, gdyz moim zdaniem wszelkie pasemka czy tez balejaze na czarnych wlasach wygladaja tandetnie- nie chcac nikogo urazic oczywiscie...
Nie wiem, moze jakis czekoladowy braz, albo jasniejszy, np jakis karmelowy albo cos w tym stylu? Lub w zupelnie zimna tonacje, gorzka czekolada, czy popielaty braz. Masz ciemna karnacje i oczy wiec brazy jak najbardziej powinny Ci pasowac, i beda zdecydowanie naturalniej wygladac niz czarny Ponizej rozne przyklady brazow- wszystkie ladne
Dziękuję za podpowiedź Najbardziej podoba i się kolor z pierwszej fotki , za tydzień ide do fryzjera na końcówki (lub jakieś szaleństwo, zależy od humoru ) więc zobaczymy co mi zaproponuje... trochę obawiam się tej dekoloryzacji bo miałam ostatnio problemy zdrowotne i moje mocne i niezniszczalne włosy się bardzo osłabiły...chyba powinnam trochę odczekać aż dojdą do siebie

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
4te zdjęcie super

albo ewentualnie rudości lub mahonie ... chociaż farbowanie ciemnych włosów na rudy też pewnie wymagałoby dekoloryzacji, a to się wiąże z totalną masakrą
ruuuudy hmmmmm...

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Popieram w 100%. Ja schodzilam "tylko" do ciemnego brazu (czekolada) a moje wlosy naprawde mocno na tym ucierpialy... Strasznie sie placza i wogole, a jak nie naloze duzo odzywki, to nie ma mowy zebym rozczesala... Widze tez ze koncowki mam ostro porozdwajane co na ciemnych wlosach niestety widac Pomimo tego ze przed tym felernym sciaganiem koloru mialam dopiero co podcinane wlosy i byly w fantastycznym stanie. Ale nie ma mowy bym obciela, bo juz dawno temu mialam tak dlugie wlosy jak teraz, zawsze nosilam krotkie, tak do pol szyi. Zawzielam sie wiec, bo twardo chce w koncu zapuscic! Ale mimo tego nie zaluje jednak, bo brazowy naprawde wyglada zdecydowanie naturalniej niz czarny, ktory przy mojej jasnej karnacji... Eh. Brazy, brazy i jeszcze raz brazy! A teraz mam wrocic do swoich naturalnych ale nie wiem jak dlugo wytrzymam, widzialam dzis w pracy dziewczyne ktora miala tak piekny braz ze eh... Nie wiem tylko jaki to, mozliwe ze kasztanowy, wpadal w swietle w czekoladowy ale mial taki bardziej hmm... jakby czerwonawy odblask jesli wiecie co mam na mysli... moja czekolada wpada w swietle bardziej w taki zlocisty wiec to nie bylo napewno to ale pewna nie jestem... Jednak kolor byl cudny! jak znajde na necie gdzies podobny dam foto!

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Wiecie co, znalazlam cos calkiem podobnego. Kolor jaki ma dziewczyna na 1-szym zdjeciu. To nie do konca to, bo tamten kolor byl ciemniejszy i jakby bardziej ciemnobrazowy ale opalizowal na podobny odcien, bardzo cieply, jakby wlasnie pod czerwien gdzies tak delikatnie, moze wiecie co mam na mysli i jaki moze byc to kolor? Braz to na pewno, ale jaki?

http://shopping.pinger.pl/m/13557170
No właśnie boję się, że włosy za bardzo na tym ucierpią Mysle nad jakąś kuracją regenerującą przed zmianami...
herbatamalinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:25   #246
karka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Zmiana fryzury

Czesc .Mam obecnie blond wlosy do talii ,lokci.Sa baardzo geste ,dosc zdrowe , ciezkie ,raczej proste , ale czesto w nieladzie i maja efekt push up z powodu ich gestosci i lekkiego puszenia sie. Zalezy mi jednak na jakies zmianie . Wlosy dlugoscia minimum do ramion .Chcialabym uslyszec jakies propozycje na ciecia wlosow . Jestem mloda i z charakteru wesola , lubiaca zaszalec
Fajnie ,gdyby fryzura nie dosc , ze mi pasowala to jeszcze pasowala do mojej osobowosci.
Moje czolo jest srednie , moze niskie , nie mam kosci policzkowych, broda jest dluzsza troche od czola i ogolnie dosc wydatna ...To tyle , bardzo prosze o rady i pomoc ,choc wiem , ze bedzie trudno..

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Proszee pomozcie

Edytowane przez karka2011
Czas edycji: 2012-11-26 o 20:33
karka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:50   #247
Jenny Sparkly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
GG do Jenny Sparkly
Kształt twarzy

Witam! Mam pewien problem. Wiele osób mówi mi, że mam okrągłą twarz, inni, że kwadratową, jeszcze inni że prostokątną (?!). Załączam zdjęcie w razie wątpliwości. Jaką fryzurę powinnam mieć przy takim kształcie twarzy no i jaki w ogóle on jest? Mam długie włosy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 109.jpg (35,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 106.jpg (34,5 KB, 45 załadowań)
Jenny Sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 20:45   #248
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Kształt twarzy

Cytat:
Napisane przez Jenny Sparkly Pokaż wiadomość
Witam! Mam pewien problem. Wiele osób mówi mi, że mam okrągłą twarz, inni, że kwadratową, jeszcze inni że prostokątną (?!). Załączam zdjęcie w razie wątpliwości. Jaką fryzurę powinnam mieć przy takim kształcie twarzy no i jaki w ogóle on jest? Mam długie włosy. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Masz owalną twarz. Nie potrzebujesz jakiejś szczególnej fryzury.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 09:45   #249
Czarna_mada
Raczkowanie
 
Avatar Czarna_mada
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 52
taka fryzurka dla okrągłej buzi??

hej mam pytanie nastepujące: czy zamieszczone niżej fryzurki bedą pasowały do lekko okragłej buzi? Mam bardzo długie i bardzo gęste włosy i zazwyczaj nosze je związane. Chciałabym fajną fryzurkę by nie tracić z długości i podnieść nieco włoski. Zawsze marzyłam o grzywce i ciekawa jestem czy taka niby dłuższa pasowałaby do kształtu twarzy. Dodam jeszcze, że włosy mam do połowy pleców z tendencją do falowania ciemne, jestem raczej typu śródziemnomorskiego ciemne oczy oprawa i oliwkowa cera. Wkurza mnie moja grzeczna fryzurka. Bardzo prosze o rady,zdj moje w albumie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wycieniowane_grube_w_osy.jpg (24,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31gross.jpg (42,0 KB, 3 załadowań)
Czarna_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:30   #250
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: taka fryzurka dla okrągłej buzi??

Cytat:
Napisane przez Czarna_mada Pokaż wiadomość
hej mam pytanie nastepujące: czy zamieszczone niżej fryzurki bedą pasowały do lekko okragłej buzi? Mam bardzo długie i bardzo gęste włosy i zazwyczaj nosze je związane. Chciałabym fajną fryzurkę by nie tracić z długości i podnieść nieco włoski. Zawsze marzyłam o grzywce i ciekawa jestem czy taka niby dłuższa pasowałaby do kształtu twarzy. Dodam jeszcze, że włosy mam do połowy pleców z tendencją do falowania ciemne, jestem raczej typu śródziemnomorskiego ciemne oczy oprawa i oliwkowa cera. Wkurza mnie moja grzeczna fryzurka. Bardzo prosze o rady,zdj moje w albumie
A daj swoje zdjęcie, bo tak wszystkie się opisujecie, a potem się często okazuje, że twarz jest w innym kształcie.

Taka fryzura na Farę Fawcett jest okropnie niemodna, radziłabym jakąś bardziej stonowaną wersję. Sprawdzałaś wątki dla osób z falującymi włosami, one najlepiej doradzą jak strzyc fale.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 12:00   #251
agata_ja3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 72
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam !
To i ja też bardzo poproszę o radę.Jaki to kształt twarzy? Jaka fryzura do tego kształtu no i jaki kolor by pasował?
z góry serdeczne dzięki
pozdrawiam

Edytowane przez agata_ja3
Czas edycji: 2014-10-14 o 17:31
agata_ja3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 14:08   #252
xSiwcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

a może mi ktoś doradzi? chciałabym jakoś ozywić tą czerń i ogólnie zmienić coś w swojej fryzurze


xSiwcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:11   #253
defacto
Zadomowienie
 
Avatar defacto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 1 621
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

i ja chce cos zmienic ;D myslicie ze grzywka na prosto taka delikatna bedzie mi pasowac ? włosy mam dlugosci ponizej biustu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4-E066DD48-288196-480.jpg (15,2 KB, 23 załadowań)
__________________
Wymiankaaa

Jak dobrze, że Cie mam..



studentka zip
defacto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 19:34   #254
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, zdjęcia które są ciemne albo pod kątem (nie widać dobrze kształtu twarzy) raczej nie pozwolą komukolwiek dobrze wam doradzić.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_ja3 Pokaż wiadomość
Witam !
To i ja też bardzo poproszę o radę.Jaki to kształt twarzy? Jaka fryzura do tego kształtu no i jaki kolor by pasował?
z góry serdeczne dzięki
pozdrawiam
Raczej kwadratowa. Masz dość wysokie, ładne czoło więc dobrze by je było odsłonić dla zachowania proporcji twarzy, natomiast przykryć skronie i może lekko boki twarzy.

Konkretnie co do fryzury się nie wypowiem, bo nie znam się na strzyżeniu. Jeśli chcesz zachować długość, to mogłabyś czesać się w kok albo kitkę, ale zostawiać kosmyki po bokach twarzy albo pozwolić włosom spłynąć łagodnie po bokach i spiąć je z tyłu.

Twój naturalny kolor wygląda fajnie, natomiast mogłabyś przyciemnić ten balejaż, żeby wyrównać kolor. Nie polecałabym bardzo ciemnych kolorów, bo masz za delikatną urodę.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-12-05 o 19:38
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:49   #255
mrdolaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Question Czy bedzie pasowała mi fryzura na " emo "? Pilne!

Witam,
przez ostatni czas pare koleżanek zaczeło mi krecic dziure w brzuchu żebym zrobił fryzure na emo. Na początku byłem przeciwny, ale z dnia na dzien stwierdzam, że to coraz lepszy pomysł. Dlatego moje pytanie do was brzmi, czy taka fryzura by mi pasowała? Zastanawiam się po prostu czy scinać standardowo czy zapuszczać i sobie taką zrobić ;o. Zamieszcze pod spodem kilka moich zdjęć, oraz fryzur o jakie mniej więcej mi chodzi.


Ja:






Fryzura:


mrdolaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 00:51   #256
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Zgadzam sie z kolezanka powyzej

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xSiwcia Pokaż wiadomość
a może mi ktoś doradzi? chciałabym jakoś ozywić tą czerń i ogólnie zmienić coś w swojej fryzurze



Witaj. Ja kompletnie nie widze Ciebie w czerni i uwazam ze powinnas zdecydowanie siegnac po jasniejszy kolor. Wiaze sie to niestety z dekoloryzacja ale dobrze zrobiona, przy pozniejszym dbaniu o wlosy nie powinna stanowic jakiegos bardzo duzego problemu. Moze jakis odcien jasnego brazu, a do tego jasniejsze refleksy?Co do fryzury, moze delikatnie podciac i podcieniowac? Byle nie za mocno. Dobrym pomyslem bylaby tez grzywka na bok. Na moje oko za mocno sie tez malujesz, ta gruba czarna kreska i mocno podkreslone brwi jakos mi do Ciebie wogole nie pasuja, taki image wrecz postarza Cie wedlug mnie o pare ladnych lat. Oczywiscie nie chce zeby to zabrzmialo jakos niegrzecznie, ale mysle z delikatniejszym makijazem wygladalabys korzystniej i duzo naturalniej, ale to tylko moja sugestia Pozdrawiam

Edytowane przez Vicodin_89
Czas edycji: 2012-12-06 o 00:55
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 20:17   #257
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
GG do ania3133
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Na święta chciałabym zrobić coś z włosami. A konkretniej strzyżenie i farbowanie. W najbliższym czasie wybieram się do fryzjera. Co do strzyżenia to myślałam o cieniowaniu całej głowy. Nie wiem czy właśnie pocieniowane włosy będą do mnie pasować. A co do farby to jestem w totalnej kropce. Nie mam zielonego pojęcia jakiej farby użyć. Już dwa razy farbowałam włosy ( na blondy przeważnie). Ale blondy są ze mną od dziecka i naprawdę już mi się znudziły. Myślałam by nie zafarbować się na odcień jasnego brązu. No ale tak jak z strzyżeniem. Nie wiem czy to będzie pasować. Z tego co koleżanki mi radziły to jasny brąz by mi pasował. Ale chciałam się jeszcze spytać o radę was.

Proszę o szybką odpowiedź.

Oto zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...381a4761e.html

Ps. Znalazłam taką farbę. http://www.palette.pl/nasze-produkty...sztanowy-braz/
ania3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 23:17   #258
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ania3133 Pokaż wiadomość
Na święta chciałabym zrobić coś z włosami. A konkretniej strzyżenie i farbowanie. W najbliższym czasie wybieram się do fryzjera. Co do strzyżenia to myślałam o cieniowaniu całej głowy. Nie wiem czy właśnie pocieniowane włosy będą do mnie pasować. A co do farby to jestem w totalnej kropce. Nie mam zielonego pojęcia jakiej farby użyć. Już dwa razy farbowałam włosy ( na blondy przeważnie). Ale blondy są ze mną od dziecka i naprawdę już mi się znudziły. Myślałam by nie zafarbować się na odcień jasnego brązu. No ale tak jak z strzyżeniem. Nie wiem czy to będzie pasować. Z tego co koleżanki mi radziły to jasny brąz by mi pasował. Ale chciałam się jeszcze spytać o radę was.

Proszę o szybką odpowiedź.

Oto zdjęcie: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f18db56381a4761e.html

Ps. Znalazłam taką farbę. www.palette.pl/nasze-produkty/permanent-...557-kasztanowy-braz/

Hmm... Ja na Twoim miejscu szla bym chyba raczej w blondy... Nie jakies jasne ale takie ciemniejsze, miodowo zlociste, jak ma np. Marta Żmuda Trzebiatowska. W brazie bedziesz blado wygladac wg mnie. Rozumiem Twoja potrzebe zmian, ale na sile zmieniac cos co nie bedzie korzystne? Zrobisz oczywiscie jak uwazasz... A nad cieniowaniem sie zastanow, bo widze na zdj ze Twoje wlosy sie faluja i gwarantuje Ci ze po wycieniowaniu beda falowac jeszcze mocniej, chyba ze Ci to nie przeszkadza Bo jesli tak, to przygotuj sie na to ze nie rozstaniesz sie z prostownica, gwarantuje Ci Ja, jak mialam wycieniowane(teraz sporo odrosly) to mimo ze mam proste nie wyszlam z domu bez prostowania
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 06:20   #259
ania3133
Raczkowanie
 
Avatar ania3133
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
GG do ania3133
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Ja i tak cały czas prostuje włosy :-P
ania3133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 20:18   #260
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Też chciałabym zapytać o poradę... Mam cienkie włosy z tendencją do falowania (ale tylko przy dłuższych). Od lat marzyły mi się długie włosy, udało mi się zapuścić je do ramion, ale powoli zaczynam mieć ich dość (zwłaszcza zimą jak wyciągam je spod czapki)... Załącze zdjęcia na jednym mam takie włosy jak obecnie (asymetrycznie ścięte do ramion i pocieniowane), krótkie miałam jakiś czas temu (i byłam szczuplejsza)... Poradźcie proszę w których włosach jest mi lepiej i czy jest sens w ogóle je zapuszczać dalej, czy zaczynam wyglądać myszowato...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64547_461223597249382_1362028564_n.jpg (8,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 302805_401013733305635_627817958_n.jpg (60,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 427813_462059543832454_399970539_n.jpg (30,2 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez zelgadia
Czas edycji: 2012-12-08 o 20:19
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 11:22   #261
izzah
Przyczajenie
 
Avatar izzah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam
Kiedyś miałam prostą grzywkę ale znudziła mi się więc zapuściłam ją. Sięgała już ramion ale znowu znudziła mi się i postanowiłam ponownie coś zmienić Więc teraz mam grzywkę na bok Ale kusi mnie powrót do prostej grzywki tylko nie jestem pewna czy teraz będzie mi ona pasować bo minęło już parę lat od ostatniej...
I tu pada moje pytanie, czy możecie mi coś doradzić w tej sprawie?
izzah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:52   #262
zelgadia
Raczkowanie
 
Avatar zelgadia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 109
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Izzah, nie wiem jaką masz buźkę ale być może jeśli masz taką chęć a pasowała Ci wtedy to warto ciachnąć sobie jeszcze raz? A może niekoniecznie prostą a pełną półokrągłą grzyweczkę?
zelgadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:07   #263
izzah
Przyczajenie
 
Avatar izzah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Hm chyba coś źle wstawiłam zdjęcie - już naprawiam swój błąd bo przecież bez twarzy nie można nic doradzić

Edytowane przez izzah
Czas edycji: 2013-01-18 o 09:51
izzah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 15:59   #264
94Marta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 92
Chcę zmienić fryzurę, doradzcie.

Chce coś zrobić z włosami. Mam przedziałek po lewej stronie i chciałam jakoś pocieniować, ten bok co idzie od przedziałka. czyli całą prawą stronę (masło maślane, ale chyba wiecie o co chodzi) chodzi żeby je skrócić ale nie robić grzywki tylko cos podobnego, co do reszty włosów nie chce zmieniac długości, ewentualnie lekko je podciąć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 308851_438825592845226_1276477811_n.jpg (75,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201212080017.jpg (20,2 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez 94Marta
Czas edycji: 2012-12-12 o 16:00
94Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:01   #265
Natus25
Raczkowanie
 
Avatar Natus25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 94
Doradzcie mi prosze jakas fryzurke:)

witam Was dziewczyny
otoz chcialabym prosic Was o pomoc co do mojej fryzury...
Zawsze jest ona taka sama..czyli prosta i grzywka na bok
nie mam odwagi jakos zmienic jej zabardzo bo nie mam zadnego pomyslu na siebie POMOZCIE!

wklejam foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2359.jpg (119,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20102012468.jpg (117,9 KB, 18 załadowań)
__________________
Męcz swoje ciało albo ono zacznie męczyc Ciebie


nic się samo nie wydarzy


Skalpel- 6
Killer- 2
Szok trening- 2
Mel B- 3
Duety - 1
Brzuszki- 1200
PODSUMOWANIE = 26 dni z Ewką
Natus25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:11   #266
Natus25
Raczkowanie
 
Avatar Natus25
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 94
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez izzah Pokaż wiadomość
Hm chyba coś źle wstawiłam zdjęcie - już naprawiam swój błąd bo przecież bez twarzy nie można nic doradzić


Uploaded with ImageShack.us
ja bym proponowala prosta grzyweczke i wloski sciete na prosto...wtedy beda grubsze

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez xSiwcia Pokaż wiadomość
a może mi ktoś doradzi? chciałabym jakoś ozywić tą czerń i ogólnie zmienić coś w swojej fryzurze


moim zdaniem bardziej pasowal by do Ciebie kolor braz

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez 94Marta Pokaż wiadomość
Chce coś zrobić z włosami. Mam przedziałek po lewej stronie i chciałam jakoś pocieniować, ten bok co idzie od przedziałka. czyli całą prawą stronę (masło maślane, ale chyba wiecie o co chodzi) chodzi żeby je skrócić ale nie robić grzywki tylko cos podobnego, co do reszty włosów nie chce zmieniac długości, ewentualnie lekko je podciąć.
masz wysokie czolo wiec wydaje mi sie ze grzywka moglay byc taka bardziej wycieniowana ale nachodzaca lekko na czolo pozdrawiam
__________________
Męcz swoje ciało albo ono zacznie męczyc Ciebie


nic się samo nie wydarzy


Skalpel- 6
Killer- 2
Szok trening- 2
Mel B- 3
Duety - 1
Brzuszki- 1200
PODSUMOWANIE = 26 dni z Ewką
Natus25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 17:54   #267
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Chcę zmienić fryzurę, doradzcie.

Cytat:
Napisane przez 94Marta Pokaż wiadomość
Chce coś zrobić z włosami. Mam przedziałek po lewej stronie i chciałam jakoś pocieniować, ten bok co idzie od przedziałka. czyli całą prawą stronę (masło maślane, ale chyba wiecie o co chodzi) chodzi żeby je skrócić ale nie robić grzywki tylko cos podobnego, co do reszty włosów nie chce zmieniac długości, ewentualnie lekko je podciąć.
Radziłabym zostawić odsłonięte czoło. Masz ładne, wysokie, ale nie za wysokie czoło, a resztę twarzy dość szeroką. Jeśli zasłonisz czoło, będziesz wyglądać znacznie bardziej pyzato - chyba, że o to ci chodzi.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez izzah Pokaż wiadomość
Witam
Kiedyś miałam prostą grzywkę ale znudziła mi się więc zapuściłam ją. Sięgała już ramion ale znowu znudziła mi się i postanowiłam ponownie coś zmienić Więc teraz mam grzywkę na bok Ale kusi mnie powrót do prostej grzywki tylko nie jestem pewna czy teraz będzie mi ona pasować bo minęło już parę lat od ostatniej...
I tu pada moje pytanie, czy możecie mi coś doradzić w tej sprawie?
Raczej będzie pasować, biorąc pod uwagę twój kształt twarzy, poza tym już kiedyś miałaś i wyglądała dobrze, tak? Tnij śmiało.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 20:20   #268
pysiek10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Xddddddddddddddddddddddd

Edytowane przez pysiek10
Czas edycji: 2013-08-29 o 23:17
pysiek10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 21:29   #269
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
fryzura na sylwestra 2012/2013

Znalazłam taka fryzure dla siebie na sylwestra i zastaniwam sie czy bedzie mi pasowac do kształtu twarzy mam pełne policzki i długie włosy z grzywką na bok.Twarz romboidalna tak kiedyś wizazysta mi określił.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lsie7krwdp1r1j3dyo1_500 (1).jpg (47,9 KB, 16 załadowań)
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 16:15   #270
fryzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Jak obciąć włosy na irokeza- maszynką

Witam!
Bardzo proszę Was o porady jak obciąć włosy, aby zrobić fryzurkę typu irokez. Obcinał będzie mnie brat- tylko maszynką do włosów, ponieważ z nożyczkami nie radzi sobie za dobrze.
Maszynka ma zakres długości od 3mm do 21mm z regulacją co 1mm. Na jaką długość powinien mi obciąć poszczególne obszary głowy?

Czy irokez będzie mi pasował

http://www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-SSG3B4CP.jpg

Bardzo proszę o fachowe porady!

ps.Jaki żel/panke/paste polecacie do codziennego stawiania włosów na irokeza? Obecnie sotosuje żele Joana.

Edytowane przez fryzo
Czas edycji: 2012-12-18 o 16:18
fryzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 21:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.