Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 23:52   #1
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179

Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?


Pytanie jak wyzej- szukalam ale nie znalazlam dotychczas podobnego watku... Tak sie jakos zaczelam nad tym dzis powaznie zastanawiac... Rozstalam sie z facetem ponad miesiac temu i dzisiaj cos mnie tknelo zeby obejrzec sobie na jednym z portali spolecznosciowym jego eks-dziewczyne... Zaledwie kilka jej zdjec wystrczylo bym zrozumiala skad Jego ciagla frustracja tym ze na codzien chodze w jeansach, bluzach z kapturem, sportowych butach... Jego byla to moje kompletne przeciwienstwo: jest bardzo atrakcyjna, ubiera sie mega seksownie, w krociutkie spodniczki, szpilki itd. A ja ciagle toczylam z Nim wojne bo chcial mnie upodobnic do swojej bylej jak sie dzis przekonalam. Ona byla atrakcyjna wiec chcial zebym ja tez byla i tu pojawia sie problem: nie lezy cos takiego w mojej naturze. Owszem, lubie czasem ladnie sie ubrac ale bez przesady, lubie czuc sie wygodnie co nie znaczy ze o siebie nie dbam, bo zawsze mam pomalowane paznokcie, pelny makijaz, zrobione wlosy, ale nie mam zamiaru 24h paradowac w kiecce ledwo zakrywajacej mi tylek, poprostu. A odnosze ostatnio wrazenie ze faceci tylko na takie dziewczyny leca... Kurcze czy nie ma juz facetow ktorzy patrza na charakter, a nie na spalony na solarium na wpol obnazony tylek? Czy zatem warto zmieniac swoj styl w ktorym dobrze sie czujemy tylko po to by zrobic komus "dobrze"? Ja rozumiem ze od czasu do czasu wiadomo milo zrobic ukochanemu niespodzianke ale godzic sie na to zeby z dnia na dzien zupelnie zmienic swoj wizerunek mimo ze kompletnie to do nas nie przemawia? Bo przeciez skoro ktos kocha naprawde to bedzie uwazal ze wygladamy najpiekniej nawet bez makijazu, w pizamie. Ja z tamtym facetem juz nie jestem, zreszta nie byl to powod rozstania ale bylo to cos co caly czas gdzies stalo miedzy nami... Wiec zaczelam sie zastanawiac: czy naprawde dziewczyna za ktora nie obejrzy sie kazdy napotkany po drodze facet, ma szanse znalezc kogos kto bedzie ja kochal taka jaka jest, nie muszac udawac kogos innego? Jak myslicie, wypowiadajcie sie

Edytowane przez Vicodin_89
Czas edycji: 2013-01-22 o 23:56
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 23:56   #2
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

mówisz o facetach, jako ogóle tej płci, na podstawie jednej jednostki. myślę, że to nie gatunek męski powinnaś sklasyfikować do buraków, a jedynie ów gościa, z którym byłaś.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:06   #3
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Jakikolwiek facet, który próbuje Cię ulepić na wzór i podobieństwo do kogoś innego lub wg swojego widzimisię (po prostu nie akceptuje Cię takiej jaką jesteś), nadaje się tylko i wyłącznie do odstrzału

Jeśli dbasz o siebie, i robisz to dla siebie (tylko problem tkwi w tym, że nie wyglądasz jak ktoś inny, i masz inny styl), nie powinno być z tego tytułu żadnego problemu. A jeśli jest, to niech sobie gościu zmieni dziewczynę.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:07   #4
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Byc moze faktycznie moglo to miec taki wydzwiek ale wlasciwie wszyscy faceci ktorych poznalam chcieliby miec u boku sexbombe, stad moje pytanie... A zasugerowalam sie najmocniej moim ostatnim ex bo to najswiezsza sprawa...
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:13   #5
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Nie wiem, jakich masz znajomych, ale może szukasz wśród niewłaściwych?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:13   #6
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Jakikolwiek facet, który próbuje Cię ulepić na wzór i podobieństwo do kogoś innego lub wg swojego widzimisię (po prostu nie akceptuje Cię takiej jaką jesteś), nadaje się tylko i wyłącznie do odstrzału

Jeśli dbasz o siebie, i robisz to dla siebie (tylko problem tkwi w tym, że nie wyglądasz jak ktoś inny, i masz inny styl), nie powinno być z tego tytułu żadnego problemu. A jeśli jest, to niech sobie gościu zmieni dziewczynę.

No wlasnie o to chodzi Znowu posluze sie przykladem mojego ostatniego faceta... Nie docieralo do Niego to ze ja poprostu czulabym sie zle noszac tak jak On tego chcial... Bo twierdzil uparcie ze ma racje, bo wedlug Niego ubierajac sie wedlug Jego mysli bede wygladac lepiej. Dla Niego moze i tak ale nie dla mnie A on nawet nie probowal zrozumiec. Ja nigdy zadnemu swojemu facetowi nie narzucalam sposobu w jaki ma sie ubierac, nawet jesli nie do konca mi to pasowalo: to byl Jego wybor i tak widocznie dobrze sie czul, a mnie zalezalo wiec akceptowalam.... Dlatego nie rozumiem takiej sytuacji, poprostu
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:15   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Byc moze faktycznie moglo to miec taki wydzwiek ale wlasciwie wszyscy faceci ktorych poznalam chcieliby miec u boku sexbombe, stad moje pytanie... A zasugerowalam sie najmocniej moim ostatnim ex bo to najswiezsza sprawa...
Spójrz na szczęśliwe pary dookoła i odpowiedz sobie czy wszystkie te dziewczyny i kobiety to sex bomby? A jakimś cudem ich faceci patrzą na nie jak na ósmy cud świata
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 00:18   #8
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
No wlasnie o to chodzi Znowu posluze sie przykladem mojego ostatniego faceta... Nie docieralo do Niego to ze ja poprostu czulabym sie zle noszac tak jak On tego chcial... Bo twierdzil uparcie ze ma racje, bo wedlug Niego ubierajac sie wedlug Jego mysli bede wygladac lepiej. Dla Niego moze i tak ale nie dla mnie A on nawet nie probowal zrozumiec. Ja nigdy zadnemu swojemu facetowi nie narzucalam sposobu w jaki ma sie ubierac, nawet jesli nie do konca mi to pasowalo: to byl Jego wybor i tak widocznie dobrze sie czul, a mnie zalezalo wiec akceptowalam.... Dlatego nie rozumiem takiej sytuacji, poprostu
Odpuszczaj sobie facetów, dla których nieistotne jest to, jak się czujesz, za to jak wyglądasz jest najważniejsze
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:19   #9
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Jakikolwiek facet, który próbuje Cię ulepić na wzór i podobieństwo do kogoś innego lub wg swojego widzimisię (po prostu nie akceptuje Cię takiej jaką jesteś), nadaje się tylko i wyłącznie do odstrzału

Jeśli dbasz o siebie, i robisz to dla siebie (tylko problem tkwi w tym, że nie wyglądasz jak ktoś inny, i masz inny styl), nie powinno być z tego tytułu żadnego problemu. A jeśli jest, to niech sobie gościu zmieni dziewczynę.
Prawdopodobnie ktoś taki i tak zostawi ciebie czy kogokolwiek już tak idealnie urobionego na podobieństwo swojego wyimaginowanego ideału gdy tylko na horyzoncie zamajaczy młodsze czy jędrniejsze "mięsko". Taki typ. Do odstrzału.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:40   #10
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

lecisz stereotypami aż miło - seksowna dziewczyna? to tylko w mini i szpilkach. faceci? lecą tylko ciało, reszta się nie liczy.

wcale tak nie jest,rozejrzyj się wokół.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 00:45   #11
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Pytanie jak wyzej- szukalam ale nie znalazlam dotychczas podobnego watku... Tak sie jakos zaczelam nad tym dzis powaznie zastanawiac... Rozstalam sie z facetem ponad miesiac temu i dzisiaj cos mnie tknelo zeby obejrzec sobie na jednym z portali spolecznosciowym jego eks-dziewczyne... Zaledwie kilka jej zdjec wystrczylo bym zrozumiala skad Jego ciagla frustracja tym ze na codzien chodze w jeansach, bluzach z kapturem, sportowych butach... Jego byla to moje kompletne przeciwienstwo: jest bardzo atrakcyjna, ubiera sie mega seksownie, w krociutkie spodniczki, szpilki itd. A ja ciagle toczylam z Nim wojne bo chcial mnie upodobnic do swojej bylej jak sie dzis przekonalam. Ona byla atrakcyjna wiec chcial zebym ja tez byla i tu pojawia sie problem: nie lezy cos takiego w mojej naturze. Owszem, lubie czasem ladnie sie ubrac ale bez przesady, lubie czuc sie wygodnie co nie znaczy ze o siebie nie dbam, bo zawsze mam pomalowane paznokcie, pelny makijaz, zrobione wlosy, ale nie mam zamiaru 24h paradowac w kiecce ledwo zakrywajacej mi tylek, poprostu. A odnosze ostatnio wrazenie ze faceci tylko na takie dziewczyny leca... Kurcze czy nie ma juz facetow ktorzy patrza na charakter, a nie na spalony na solarium na wpol obnazony tylek? Czy zatem warto zmieniac swoj styl w ktorym dobrze sie czujemy tylko po to by zrobic komus "dobrze"? Ja rozumiem ze od czasu do czasu wiadomo milo zrobic ukochanemu niespodzianke ale godzic sie na to zeby z dnia na dzien zupelnie zmienic swoj wizerunek mimo ze kompletnie to do nas nie przemawia? Bo przeciez skoro ktos kocha naprawde to bedzie uwazal ze wygladamy najpiekniej nawet bez makijazu, w pizamie. Ja z tamtym facetem juz nie jestem, zreszta nie byl to powod rozstania ale bylo to cos co caly czas gdzies stalo miedzy nami... Wiec zaczelam sie zastanawiac: czy naprawde dziewczyna za ktora nie obejrzy sie kazdy napotkany po drodze facet, ma szanse znalezc kogos kto bedzie ja kochal taka jaka jest, nie muszac udawac kogos innego? Jak myslicie, wypowiadajcie sie
Ma, ma Tylko prawda jest taka że wartościowi ludzie są w miejszości. No i bywa tak że na kogoś z kim można wejść w sensowny związek trzeba się naczekać. Ale sam fakt że nie akceptujesz tego rodzaju faceta w życiu dobrze Ci wróży
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości."

Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 01:01   #12
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

to chyba zależy od faceta... mój maż poznał mnie w bojówkach, Vansach i bluzce bokserce i nie przezskadz mu jak się ubieram na sportowo. jak spotkaliśmy raz kumpla z żoną która lubi wyglądać wyzywająco skwitował tylko: jeju ja bym Cię zabił jak byś tak po ulicy chodziła, wygląda jak panna z 8semki(droga krajowa). raczej nie znam par gdzie kobieta wygląda jak tzw suczka(bo Twój opis ubioru świadczy o takim własnie wyglądzie). Kobieta powinna być zadbana, atrakcyjna ale nie ubrazna jak 17letnia galerianka
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 01:09   #13
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez aaanitka86 Pokaż wiadomość
to chyba zależy od faceta... mój maż poznał mnie w bojówkach, Vansach i bluzce bokserce i nie przezskadz mu jak się ubieram na sportowo. jak spotkaliśmy raz kumpla z żoną która lubi wyglądać wyzywająco skwitował tylko: jeju ja bym Cię zabił jak byś tak po ulicy chodziła, wygląda jak panna z 8semki(droga krajowa). raczej nie znam par gdzie kobieta wygląda jak tzw suczka(bo Twój opis ubioru świadczy o takim własnie wyglądzie). Kobieta powinna być zadbana, atrakcyjna ale nie ubrazna jak 17letnia galerianka
dokładnie - to zalezy od faceta. Sorry Autorko, ale byłaś ze zwyczajnym burakiem... Znam kilka par i w żadnej z nich kobieta nie ubiera się tak jak opisywana przez Ciebie dziewczyna. Są to zwykłe, zadbane dziewczyny. Zresztą mój Tż kręci nosem jak ubieram krótką spódnicę, więc na pewno nie możesz powiedzieć, że wszyscy chcą mieć koło siebie sexbombę. Tak ubraną dziewczynę może chcą mieć ci, którzy potrzebują się nią popisać przed kolegami, a to przecież nie o to w związku chodzi
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 01:17   #14
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

To nieprawda co piszesz. Zle obserwacje, moze nieodpowiednie srodowisko? Nigdy nie widzalam fajnego, inteligentnego, dojrzalego i ulozonego chlopaku z taka DZIUNIA A Ci, ktorych widzialam, mysleli tylko penisem, albo byli bardzo plytcy - no, takie buraki, po prostu.

---------- Dopisano o 03:17 ---------- Poprzedni post napisano o 03:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Jakikolwiek facet, który próbuje Cię ulepić na wzór i podobieństwo do kogoś innego lub wg swojego widzimisię (po prostu nie akceptuje Cię takiej jaką jesteś), nadaje się tylko i wyłącznie do odstrzału
I z tym sie zgadzam.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-01-23 o 01:25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 01:26   #15
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Co do samego pytania w temacie, to powiem tyle, ze gdybym byla facetem, to bym chciala sie umawiac jedynie z seksownymi paniami. Z tym tylko, ze opis, jaki zamiescilas (solara, mini, szpile, tlenione klaki) niekoniecznie jest w moim mniemaniu zegzi ;-). Natomiast ogolnie latwiej jest znalezc faceta, jesli oprocz oczywiscie podstawowych zalet typu intelekt i charakter, ma sie rowniez walory fizyczne. Patrzac z punktu widzenia faceta: dobrze sie umowic z laska o ciekawym charakterze i inteligentna, ale jeszcze lepiej z taka, ktora poza inteligencja i charaktrem ma tez super zdezaki. No to jak kazda by wolala, zeby jej mondry i charakterny TZ mial tez pokazne konto bankowe, c' nie ?
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 03:41   #16
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

No nie wiem, może po prostu obracasz się w jakimś takim dresiarskim środowisku, bo ani ja ani moi kumple za nic nie chcielibyśmy mieć partnerek które noszą kiecki ledwo zakrywające tyłek i chodzą na solarium. Może jeszcze robią do zdjęć dziubek?
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 03:55   #17
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
dokładnie - to zalezy od faceta. Sorry Autorko, ale byłaś ze zwyczajnym burakiem... Znam kilka par i w żadnej z nich kobieta nie ubiera się tak jak opisywana przez Ciebie dziewczyna. Są to zwykłe, zadbane dziewczyny. Zresztą mój Tż kręci nosem jak ubieram krótką spódnicę, więc na pewno nie możesz powiedzieć, że wszyscy chcą mieć koło siebie sexbombę. Tak ubraną dziewczynę może chcą mieć ci, którzy potrzebują się nią popisać przed kolegami, a to przecież nie o to w związku chodzi
ej, a czemu kręci nosem?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 07:20   #18
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

A czy kobiety wolą mieć przy sobie brzuchatego, niskiego łysola w okularach?

Też chyba wolą ładniejszego niż brzydszego? Co w tym dziwnego? Beznadziejne charaktery trafiają się zarówno u ładniejszych jak i brzydkich osobników obojga płci.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 07:44   #19
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
A czy kobiety wolą mieć przy sobie brzuchatego, niskiego łysola w okularach?

Też chyba wolą ładniejszego niż brzydszego? Co w tym dziwnego? Beznadziejne charaktery trafiają się zarówno u ładniejszych jak i brzydkich osobników obojga płci.
Chodzi raczej o to, że uroda nie sprowadza się do krótkich spódniczek, obcasów, mocnego makijażu. Rzeczywiście, jest pewna zależność, ale nie taka jak pisała autorka, tylko raczej fakt, że faceci, którzy wymagają podobnych strojów od partnerki zwykle są burakami. Nie znam wartościowego faceta, który próbowałby zmieniać swoją dziewczyne w panienkę spod latarni, w ogóle zmieniać znacząco jej wygląd, skoro ta o siebie dba.
Każdy przecież ma własną definicję piękna, gdyby mój TŻ miał taką jak autorki to na pewno nie byłby ze mną, bo bardzo cenię sobie naturalny wygląd, skromny makijaż, wygodne ciuchy itd.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 07:46   #20
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Każdy ma swoją definicję słowa "seksowne". Dla jednego to wytapetowana solara w neonowej, przykrótkiej sukience. Dla drugiego seksowna jest kobieta dbająca o siebie, mająca do zaoferowania coś więcej niż cycki i tyłek. Ilu ludzi, tyle definicji tego słowa.
Absolutnie nie powinniśmy zmieniać swojego stylu dla nikogo. Jeśli czujemy się dobrze w tym, w co jesteśmy ubrani to super. Tak powinno zostać.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 07:58   #21
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
jakikolwiek facet, który próbuje cię ulepić na wzór i podobieństwo do kogoś innego lub wg swojego widzimisię (po prostu nie akceptuje cię takiej jaką jesteś), nadaje się tylko i wyłącznie do odstrzału

jeśli dbasz o siebie, i robisz to dla siebie (tylko problem tkwi w tym, że nie wyglądasz jak ktoś inny, i masz inny styl), nie powinno być z tego tytułu żadnego problemu. A jeśli jest, to niech sobie gościu zmieni dziewczynę.
popieram!
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:20   #22
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Ja tam nie mam nic do faceta, jeśli delikatnie coś sugeruje - "kochanie, ale nie zakładaj skarpetek do sandałów" (taki tam głupi przykład). Ale jeśli każe diametralnie zmieniać styl, bo.. tak, to rzucać i się nie oglądać.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:31   #23
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;38803296]To nieprawda co piszesz. Zle obserwacje, moze nieodpowiednie srodowisko? Nigdy nie widzalam fajnego, inteligentnego, dojrzalego i ulozonego chlopaku z taka DZIUNIA A Ci, ktorych widzialam, mysleli tylko penisem, albo byli bardzo plytcy - no, takie buraki, po prostu.[COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

Ale to musi być od razu dziunia? Znam mnóstwo inteligentnych ludzi, dla których wazne jest to, jak ich partner wygląda (=dobrze ubrany + zadbany) i co w tym złego? Z tym, że to niekoniecznie musi od razu oznaczać solarium i goły tyłek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 08:58   #24
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

^chyba nie za bardzo załapujesz o co jej chodzi
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:11   #25
Ciocia Lodzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

A może po prostu Twojemu chłopakowi chodziło o to, że chciałby czasem abys była bardziej kobieca? Może niekoniecznie musiałabys założyć mini, ale spódniczkę wogóle (od czasu do czasu).. Cóz, tak jak my, kobiety, lubimy męskich mężczyzn, tak mężczyźni bardzo lubią gdy kobieta założy czasem sukienkę, ma kobiecą fryzurę, odrobinę biżuterii.. Sama zauważyłam, że odkąd ścięłam włosy na krótko (a jest mi zdecydowanie dobrze w takiej fryzurze), zainteresowanie panów moją osobą jest znikome.. A do tego lubię chodzić w dżinsach i nie mam wydatnego biustu.. więc.. cóż, przesrane ;P
Ciocia Lodzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:19   #26
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Autorko, nie oceniaj wszystkich mężczyzn, przez pryzmat jednego buraka, który Cię skrzywdził. Zwróć uwagę na to, że 'seksowna' dla wielu faetów wcale nie oznacza, że to taka, która ciągle popyla w mini i szpilkach. Mój były np. jak raz założyłam krótszą spódniczkę (była w sumie normalna do kolan) i do tego buty na trochę wyższym obcasie, to kręcił nosem i jak szliśmy ulicą to marudził: 'ten facet patrzył się na Twoje nogi'. Raz powiedziałam, że mnie nogi bolą (buty były w sumie wygodne, po prostu sporo szliśmy), to potem kika razy skomentował złośliwie, że 'trzeba było się tak nie ubierać i nie zakładać takich butów'
Z kolei obecny nie widział mnie ani razu ubranej w krótką spódnicę i szpilki, np. żebym miała tak wyjść na ulicę. No może nie licząc naszych osobistych schadzek w zaciszu domowym.
Także, jesteś w błędzie autorko. Faceci wolą normalne, zadbane dziewczyny, a nie takie, które świecą wdziękami przed wszystkimi.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:19   #27
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Dla mnie człowiek, bez różnicy czy facet czy kobieta, jeśli decyduje się na spotykanie z osobą, która reprezentuje określony styl, nie ma później prawa narzucać jej zmiany stylu. "Widziały gały z kim się od początku spotykały". Każde lepienie na swoją modłę faceta czy dziewczyny jest złe i nie wróży kolorowej przyszłości.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:22   #28
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Dla mnie człowiek, bez różnicy czy facet czy kobieta, jeśli decyduje się na spotykanie z osobą, która reprezentuje określony styl, nie ma później prawa narzucać jej zmiany stylu. "Widziały gały z kim się od początku spotykały". Każde lepienie na swoją modłę faceta czy dziewczyny jest złe i nie wróży kolorowej przyszłości.


dla mnie ludzie muszą być przede wszystkim zadbani. Wygląd ogólny - nad wszystkim da się popracować i nadrobić klasą. Przesady w dbaniu o siebie nie toleruję - lubię jak ludzie wyglądają naturalnie, są pachnący, mają zdrowe ząbki i są czyści
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 09:26   #29
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez Ciocia Lodzia Pokaż wiadomość
A może po prostu Twojemu chłopakowi chodziło o to, że chciałby czasem abys była bardziej kobieca? Może niekoniecznie musiałabys założyć mini, ale spódniczkę wogóle (od czasu do czasu).. Cóz, tak jak my, kobiety, lubimy męskich mężczyzn, tak mężczyźni bardzo lubią gdy kobieta założy czasem sukienkę, ma kobiecą fryzurę, odrobinę biżuterii.. Sama zauważyłam, że odkąd ścięłam włosy na krótko (a jest mi zdecydowanie dobrze w takiej fryzurze), zainteresowanie panów moją osobą jest znikome.. A do tego lubię chodzić w dżinsach i nie mam wydatnego biustu.. więc.. cóż, przesrane ;P
Uwielbiam generalizowanie, ''my kobiety lubimy..." Pisz za siebie

I co to znaczy bardziej kobieca? Autorka jest kobietą w dzinsach i bez bizuterii. Niech każdy ubiera się tak jak lubi i w czym się najlepiej czuje. Czy autorka wbija tzta w garnitury od Armaniego, bo ją kręcą?

A jak facet chce ją urobić na modłę swojej byłej, to zaraz będzie kazał dorysować autorce pieprzyk na udzie, bo tamta miała a ta nie ma..
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:23   #30
Kamelacien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 28
Dot.: Czy faceci naprawdę chcą mieć tylko seksowną dziewczynę?

Dokłądnie kobieta musi mieć klasę, musi wiedzieć jak się ubrać a codziennie dla mnie serio ,może chodzić w mojej bluzie i w moich spodniach hehehe. Ale jak chodzi o jakieś bankiety itp musi ubierac się jak dama a nie jak laska spod latarni.
Kamelacien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.