Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 16:56   #1
Oliwia93
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia93
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15

Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?


Witam Mam 19 lat i dwa nieudane związki za sobą. Wydaje mi się, że jestem raczej spokojnym typem człowieka. Lubię harmonię i stabilizację. Ponad wszystko uwielbiam czuć się kochaną i szanowaną. Wydawać by się mogło, że kobieta mająca takie własnie wartości, szuka mężczyzny o podobnych aspiracjach. Tego czułego i zakochanego w niej po uszy. Nie patrzącego na boki. Tymczasem ja trafiałam w tych zimnych drani, którzy zdradzali i nie okazywali należytego mi szacunku. I co więcej. Podobało mi się, że są takimi buntownikami, potrafiącymi tupnąć nogą, o nieco trudnym charakterze. Nie wychodziłam na tym dobrze. Po rozstaniu traktowana byłam przez nich jak coś zbędnego, czego nigdy nie chcieli w swoim życiu i co im przeszkadzało. Nie jest to miłe uczucie. Teraz trafił się ten trzeci. Jest zupełnym przeciwieństwem 'niegrzecznego chłopca', co nie znaczy, że nie jest męski. Ma w sobie wszystkie wymienione przeze mnie na początku tego postu cechy. Podoba mi się w nim to, że stawia na swoją przyszłość. Jest perfekcjonistą w każdym calu. Spotykamy się niemal codziennie i jeszcze nigdy nie siedzieliśmy bezczynnie w domu. Aktywnie spędzamy czas, chodzimy do kina, na bilard, pływalnie... wiem, że kocha mnie ponad wszystko. Myślę, że ja jego też. Ale... no własnie i tu pojawia się ale. Czasami zastanawiam się, czy aby nie jest za idealny. Chwilami brakuje mi w nim tej spontaniczności i buntu. Wiem, że porównywanie jest głupie i zbędne ale czasami wspominam sobie chwile, które spędziłam z jego poprzednikami, mimo faktu, że po tym jak mnie traktowali, powinnam ich nienawidzić i wiem, że w chwili obecnej, one na pewno się nie powtórzą. Głupio czuję się ze świadomością, że w końcu znalazłam porządnego faceta a ja zastanawiam się, czy aby na pewno to ten ..
Oliwia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:10   #2
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Cytat:
Napisane przez Oliwia93 Pokaż wiadomość
Witam Mam 19 lat i dwa nieudane związki za sobą. Wydaje mi się, że jestem raczej spokojnym typem człowieka. Lubię harmonię i stabilizację. Ponad wszystko uwielbiam czuć się kochaną i szanowaną. Wydawać by się mogło, że kobieta mająca takie własnie wartości, szuka mężczyzny o podobnych aspiracjach. Tego czułego i zakochanego w niej po uszy. Nie patrzącego na boki. Tymczasem ja trafiałam w tych zimnych drani, którzy zdradzali i nie okazywali należytego mi szacunku. I co więcej. Podobało mi się, że są takimi buntownikami, potrafiącymi tupnąć nogą, o nieco trudnym charakterze. Nie wychodziłam na tym dobrze. Po rozstaniu traktowana byłam przez nich jak coś zbędnego, czego nigdy nie chcieli w swoim życiu i co im przeszkadzało. Nie jest to miłe uczucie. Teraz trafił się ten trzeci. Jest zupełnym przeciwieństwem 'niegrzecznego chłopca', co nie znaczy, że nie jest męski. Ma w sobie wszystkie wymienione przeze mnie na początku tego postu cechy. Podoba mi się w nim to, że stawia na swoją przyszłość. Jest perfekcjonistą w każdym calu. Spotykamy się niemal codziennie i jeszcze nigdy nie siedzieliśmy bezczynnie w domu. Aktywnie spędzamy czas, chodzimy do kina, na bilard, pływalnie... wiem, że kocha mnie ponad wszystko. Myślę, że ja jego też. Ale... no własnie i tu pojawia się ale. Czasami zastanawiam się, czy aby nie jest za idealny. Chwilami brakuje mi w nim tej spontaniczności i buntu. Wiem, że porównywanie jest głupie i zbędne ale czasami wspominam sobie chwile, które spędziłam z jego poprzednikami, mimo faktu, że po tym jak mnie traktowali, powinnam ich nienawidzić i wiem, że w chwili obecnej, one na pewno się nie powtórzą. Głupio czuję się ze świadomością, że w końcu znalazłam porządnego faceta a ja zastanawiam się, czy aby na pewno to ten ..
Tez miałam kiedys tak jak Ty ;p I niezbyt dobrze sie to dla mnie kończyło więc kobieto nie zastanawiaj sie czy to ten
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:15   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Nigdy mnie nie kręcili tzw. niegrzeczni chłopcy; z takim nie stworzy się udanego związku, gdzie byłabyś traktowana , tak jak piszesz
Cytat:
Ponad wszystko uwielbiam czuć się kochaną i szanowaną.
- bo dla "badboya" kobieta jest z reguły tylko "wypoczynkiem wojownika", na dodatek będąc heteroseksualni, często są zwykłymi mizoginami.

Co to tego chłopaka, są dwie opcje:
- jest cudowny, ale to nie TEN, to nie to
- masz zamiłowanie do "badboyów",a to niefajnie się kończy.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:17   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Był podobny wątek.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=617016

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2012-06-19 o 17:19
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:20   #5
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Hmm... też tak miałam i też tych "złych" było dwóch.
Też bardzo źle na tym wyszłam. Teraz jestem z człowiekiem, który jest przeciwieństwem niegrzecznego chłopca i ma wszystkie cechy Twojego pana nr3, kocham go ponad wszystko, przede wszystkim pierwszy raz czuję się naprawdę kochana i nie chce nikogo innego. Choć na początku nie byłam do końca przekonana, miałam myśli, że to nie ten i trochę trwało zanim tak naprawdę się w nim zakochałam. Może Ty też potrzebujesz więcej czasu żeby to dostrzec, albo po prostu chodzi o chemię - albo jest, albo jej nie ma.
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:25   #6
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

NO ja wole własnie grzecznych, ułozonych, inteligentnych i zaradnych.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:36   #7
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Bo chyba jak trzeba się wyszaleć, to stawia się na tych niegrzecznych, a jak człowiek dojrzewa to orientuje się, że chyba pora szukać tych szanujących i ułożonych... tylko wtedy już zazwyczaj są zajęci, więc spiesz się kobieto!

swoją drogą mi akurat nigdy nie podobali się 'niegrzeczni', koleżanki się ze mnie śmieją, że ja wiecznie na, za przeproszeniem, c*pki lecę
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 18:04   #8
Oliwia93
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia93
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

C*pki nie c*pki ..denerwuje mnie stereotyp, że jeśli ułożony to już zniewieściały :P Moim zdaniem ma w sobie więcej męskości niż nie jeden badboy. Bo nie sztuką jest wyrwać fajną laskę i wylansować się z nią na imprezach Sama nie wiem .. na pewno nie dam po sobie poznać, że czegoś mi w nim brakuje, wiem, że miałabym z nim życie usłane różami. Może faktycznie powinnam dać sobie więcej czasu. Nie jest mi obojętny, jest moją bratnią duszą z którą rozumiem się bez słów. Czasami za szybko panikuję i podejmuję pochopne decyzje.
Oliwia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:05   #9
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Miałam do czynienia z takim 'niegrzecznym chłopcem'. Na początku wszystko fajnie, jakieś wielkie przyciąganie, chemia, jego upór we wszystkim był jakoś kręcący, wydawało mi się to baardzo męskie. Ale po jakimś czasie co się okazało? Że znajomość z takim kolesiem to ciągła szarpanina, w której byłam traktowana przedmiotowo, obrazy, fochy, inne dziewczyny na boku Minęły chyba z 2 lata nim uporałam się z tym wszystkim i wyrzuciłam sobie z głowy upodobanie do takiego niegrzecznego faceta.
Jestem w związku z kimś totalnie innym niż koleś, którego wyżej opisałam. Jest opiekuńczy, zaradny, dobry, przyjacielski, kulturalny, inteligentny i spokojny... na pierwszy rzut oka Pewnie nie jest to regułą, ale ta moja "cicha woda" brzegi rwie i przy mnie jest niegrzeczna! (w jak najpozytywniejszym tego słowa znaczeniu). Może obudzisz w nim/samo się obudzi zwierzaka?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:19   #10
Oliwia93
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia93
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Z drugim facetem byłam zaledwie trzy miesiące, ale miał w sobie coś, przez co totalnie straciłam głowę. Może to śmieszne ale dłuugo zbierałam się po rozstaniu ... najgorsze jest to, że co jakiś czas dawał o sobie znać, a ja wierząc, że może się nawróci i zechce mnie na nowo, robiłam różne głupie rzeczy, których teraz bardzo się wstydzę. Dałam sobą poniewierać, byłam na każdą jego zachciankę. Czuję się upodlona z tego powodu. Co więcej, jest on klasowym kolegą mojego teraźniejszego chłopaka, więc od czasu do czasu jesteśmy skazani na swoje towarzystwo i robi się.. niezręcznie. Piotrek owszem, jest grzeczny ale przy mnie wszystkie jego hamulce puszczają :PP Pozory jednak potrafią mylić
Oliwia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:20   #11
ciasteczko0
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 266
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Jak to mówi moja ciotka: niektórym to już się z tego szczęścia w du..e poprzewracało. Przepraszam, ale musiałam to napisać. Nie chce Ciebie urazić, ale wg mnie stwarzasz sobie problem, których nie ma.
ciasteczko0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 18:24   #12
Oliwia93
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia93
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Tak. Nie zaprzeczam. Jestem osobą która uwielbia stwarzać sobie problemy, analizować wszystko milion razy i zamiast cieszyć się szczęściem - zastanawiam się czy nie jest za pięknie Nie chciałabym obudzić się u jego boku za kilka lat i stwierdzić 'kurcze... zmarnowałam z nim, tyle czasu' .
Oliwia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:46   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Czy w wieku lat 19 mozna powiedzieć o spotykaniu sie z chlopakiem, że to związek ?

Jak masz za dużo wolnego czasu aby wymyślać problemy idż do pracy najlepiej do hospicjum lub schroniska -twoje problemy znikną od razu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:12   #14
Oliwia93
Przyczajenie
 
Avatar Oliwia93
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Nie sądzę. Wystarczą mi już moje rodzinne zaiwrowania, nie muszę przyglądać się cierpieniu innych aby doświadczyć co to PROBLEMY Uważasz, że w wieku 19-stu lat, nie można stworzyć prawdziwego związku? Miłość nastolatków może być równie silna i dojrzała jak ludzi starszych i bardziej doświadczonych przez życie, także nie rozpatrywałabym tego w ten sposób.

Edytowane przez Oliwia93
Czas edycji: 2012-06-19 o 19:13
Oliwia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 09:53   #15
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Cytat:
Napisane przez Oliwia93 Pokaż wiadomość
Czasami zastanawiam się, czy aby nie jest za idealny.
Ja kiedyś usłyszałam to od faceta, że jestem dla niego zbyt idealna. Uznałam to za marną wymówkę, bo po prostu nie wiedział, jak powiedzieć mi, że nie chce się ze mną spotykać więcej i walnął takim tekstem.
(tak mi się skojarzyło)

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliwia93 Pokaż wiadomość
Tak. Nie zaprzeczam. Jestem osobą która uwielbia stwarzać sobie problemy, analizować wszystko milion razy i zamiast cieszyć się szczęściem - zastanawiam się czy nie jest za pięknie Nie chciałabym obudzić się u jego boku za kilka lat i stwierdzić 'kurcze... zmarnowałam z nim, tyle czasu' .
Kobiety to "analizerki"
"Zawsze i wszędzie analizowałam i analizować będę."
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:13   #16
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Cytat:
Napisane przez xXCinderellaXx5 Pokaż wiadomość
Tez miałam kiedys tak jak Ty ;p I niezbyt dobrze sie to dla mnie kończyło więc kobieto nie zastanawiaj sie czy to ten
Taak, ja też... Wyszłam na tym okropnie:/ Autorko, nie gdybaj tak lepiej.
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.




Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 11:22   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Cytat:
Napisane przez Oliwia93 Pokaż wiadomość
Uważasz, że w wieku 19-stu lat, nie można stworzyć prawdziwego związku? Miłość nastolatków może być równie silna i dojrzała jak ludzi starszych i bardziej doświadczonych przez życie, także nie rozpatrywałabym tego w ten sposób.

Nie napisalm ,że nie można tylko trudno w wieku lat 19 mówic o byciu w związku -jak widać .
Ile mogły trwac takie związki ? rok ?dwa? czyli co zaczęło sie w wieku 15-16 - wtedy to nie są związki tylko spotykanie, się próbowanie,sprawdzanie...
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 12:00   #18
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Wszystko zależyod tego co to znaczy niegrzeczny chłopiec;-)

Jeśli masz na myśli faceta,który jest egocentryczny, kobietę traktuje przedmiotowo, nie jest dla niej wsparciem i oparciem,oraz liczy się tylko on.
To to nie jest niegrzeczny a patologiczny chłopiec.

Mnie się wydaje(moja osobista teoria ,nie potwierdzona naukowo),że kobiety,które wiążą się z patologicznymi typami gdzieś w środku wierzą,że on POD WPŁYWEM miłości do nich się zmieni.
Tzn. będzie szanował, wielbił,kochał itp...Zmiana takiego faceta jest wyzwaniem. Tzn innej się nie udało->mi się uda.

Przecież kobieta w związku z takim facetem często stara się za dwoje. Pieprzu dodaje ciągła huśtawka emocjonalna. Od czasu do czasu taki facet wzmocni babkę pozytywnie (np udanym seksem, powie kompelemnt itp)- sprawia to tyle,że ona się bardziej stara.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 17:56   #19
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Czy w wieku lat 19 mozna powiedzieć o spotykaniu sie z chlopakiem, że to związek ?

Jak masz za dużo wolnego czasu aby wymyślać problemy idż do pracy najlepiej do hospicjum lub schroniska -twoje problemy znikną od razu.
No bez przesady. Nie jest chyba odgórnie gdzieś napisane czy postanowione od jakiego przedziału wiekowego można uznać, że spotykanie się z facetem to związek
śmieszna jesteś.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 18:25   #20
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Wiekszośc ludzi w wieku lat nastu się buntuje. To dobre i zdrowe, bo pomaga zbudować własną osobowośc, wyznaczyć granice... No, ale nie o tym mowa. W każdym razie- zbuntowane dziewczynki ciągnie do zbuntowanych chłopców bo są "Faaaaajni". Niemniej, z takim "bad boye-m" cięzko stworzyć stały związek, chyba, że... sie wyszumi, tylko wówczas przestanie być bad boy-em
Też mam tendencje do analizowania
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:06   #21
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Witam Odswiezam watek bo zdałam sobie wlasnie sprawę z tego, ze mam taki sam problem... W sierpniu koncze 24 lata. Dwa miesiące temu rozstałam się z facetem- mniejsza o większość... Sek w tym ze każdy facet w którym się zakochiwałam był wlasnie taki "niegrzeczny", "zly"... Pamietam ze ciagnelo mnie do takich odkad tylko pamiętam... Już w podstawówce wyobrazalam sobie z przyjaciolka ze jestem dzieczyna gangstera... Ale teraz to już nie jest zabawne, bo tylko tacy faceci mi się podobają, tylko tacy mnie pociagaja... A tacy faceci niestety chyba nie nadaja się do związku, do ulozenia zycia... Moja matka mowi mi, ze powinnam poszukać w końcu jakiegoś normalnego, po prostu fajnego, porządnego i miłego, takiego który będzie dla mnie dobry, i będzie dbal o mnie... Ja wiem ze może zabrzmi to dziwnie, ale mnie "normalni" faceci zwyczajnie nudza, i ja wiem ze nie potrafiłabym zakochać się w takim... Nie potrafie tego dokładnie ująć w słowa... Jak facet jest skończonym ch*** to mnie to strasznie kreci. A jak jest mily i wgl to... mnie to nudzi. Poznalam niedawno chłopaka calkiem fajnego, z tych "ogarniętych". Fajnie mi się z nim gada, ale ja czuje ze on mnie nie pociąga, po prostu. Jest za grzeczny. Czy cos jest ze mna nie tak? Mam cholerny problem, bo z jednej strony chciałabym mieć normalny związek, rodzine ale z drugiej czuje ze nie mogłabym być z kims kto mnie zwyczajnie nie pociąga, ze nie czułabym tej adrenaliny...Może to jest dziwne ale ja tak mam. Nie wiem co robic.
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:20   #22
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Witam Odswiezam watek bo zdałam sobie wlasnie sprawę z tego, ze mam taki sam problem... W sierpniu koncze 24 lata. Dwa miesiące temu rozstałam się z facetem- mniejsza o większość... Sek w tym ze każdy facet w którym się zakochiwałam był wlasnie taki "niegrzeczny", "zly"... Pamietam ze ciagnelo mnie do takich odkad tylko pamiętam... Już w podstawówce wyobrazalam sobie z przyjaciolka ze jestem dzieczyna gangstera... Ale teraz to już nie jest zabawne, bo tylko tacy faceci mi się podobają, tylko tacy mnie pociagaja... A tacy faceci niestety chyba nie nadaja się do związku, do ulozenia zycia... Moja matka mowi mi, ze powinnam poszukać w końcu jakiegoś normalnego, po prostu fajnego, porządnego i miłego, takiego który będzie dla mnie dobry, i będzie dbal o mnie... Ja wiem ze może zabrzmi to dziwnie, ale mnie "normalni" faceci zwyczajnie nudza, i ja wiem ze nie potrafiłabym zakochać się w takim... Nie potrafie tego dokładnie ująć w słowa... Jak facet jest skończonym ch*** to mnie to strasznie kreci. A jak jest mily i wgl to... mnie to nudzi. Poznalam niedawno chłopaka calkiem fajnego, z tych "ogarniętych". Fajnie mi się z nim gada, ale ja czuje ze on mnie nie pociąga, po prostu. Jest za grzeczny. Czy cos jest ze mna nie tak? Mam cholerny problem, bo z jednej strony chciałabym mieć normalny związek, rodzine ale z drugiej czuje ze nie mogłabym być z kims kto mnie zwyczajnie nie pociąga, ze nie czułabym tej adrenaliny...Może to jest dziwne ale ja tak mam. Nie wiem co robic.
- dobrze, ze chociaż zdajesz sobie sprawę, że masz taki problem, że z "bad boyem" nie zbudujesz sensownego związku, za to adrenaliny będziesz miała aż nadto.
Cóż, tej dziewczynie nie dane było zmądrzeć: http://m.onet.pl/wiadomosci/kraj/rzeszow,5v90z
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:55   #23
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

mnie też się podobali "niegrzeczni chłopcy" ale nie aż tacy niegrzeczni.
nie mogłabym się spotykać z kimś, kto ma problemy z prawem.
moja definicja niegrzeczności to przekleństwa (ale absolutnie nie bezpośrednio do mnie) i umiejętność picia wódki.
dziwne kryteria hehe
no i czasem kręci mnie właśnie bycie takim "odpoczynkiem dla wojownika" :P
np lubię jak mój tż zwraca się do mnie per "laska" "mała" etc
ale robi to na żarty, nie ma tam braku szacunku.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:39   #24
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

Spotykałam się raz z takim niegrzecznym, ale nie pociągnęło to dłużej niż 2 miesiące Bardzo szybko zorientowałam się, że to jednak nie dla mnie. Mam koleżankę, która wyszła za takiego bad boya i na efekty nie trzeba było długo czekać: kiedy była w ciąży uciekła od niego do swoich rodziców, bo nawet w takim okresie nie chciał iść na żadne kompromisy i stale się kłócili, zawsze musiało być tak jak on chce a ponadto stał murem za swoją rodziną, która niezbyt za nią przepadała. A niestety przed ślubem były już poważne przesłanki do tego, co nastąpiło potem. Ale niektóre kobiety taki typ pociąga i koniec. Sama mi opowiadała że miała kiedyś chłopaka, który chciał robić dla niej wszystko i całować ziemię po której chodzi, ale wyznała mi, że po prostu się z nim NUDZIŁA więc zerwała i znowu się zeszła z obecnym mężem, z którym mieli wtedy przerwę z związku. Czy było warto to tylko ona wie, niestety z mojego punktu widzenia powinna była od niego uciekać. Ja nie żałuję, że mam dobrego, statecznego faceta. Niegrzeczni chłopcy są fajni, ale tylko na krótką metę
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 20:34   #25
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: Niegrzeczni chłopcy atrakcyjniejsi?

łoo matko zawsze mnie też pociągali badboye, ale oczywiscie kończyło się szybko i z hukiem a teraz mam grzeczno-niegrzecznego i jest cudnie
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.