Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 20:20   #91
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzan - tylko na nogi mam
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:43   #92
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

jaka tu cisza zapanowała

rozumiem, że ćwiczycie :P
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:03   #93
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

czesc dziewczynki
mogę się przyłączyć?
jestem 6,5 mies po porodzie co prawda zrzuciłam juz to co w ciąży się nazbierało ale chciałabym jeszcze schudnąć chociaaż z 5 kg a najlepiej z 8 no ale przy maleństwie ciężko mi się zabrać za cwiczenia. 2 tyg temu wróciłam do pracy i liczę, że to też pomoże w zrzucaniu kg
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:53   #94
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

AAAAAA Suzanka I znowu się tu spotykamy Mogę dołączyć ?

Urodziłam 22kwietnia, ćwiczyć zaczęłam około 4 tygodnie po porodzie. Na chwilę obecną na siłowni jestem 3-4 razy w tygodniu, dzisiaj też byłam W dni od siłowni wolne głównie biegam. Wagę przed ciążową już osiągnęłam,ale wtedy trochę mi się przytyło i walczę
Jeżeli chodzi o dietę, nie karmię już piersią wiec mam w tej kwestii dowolność,ale wiadomo, nie głodzę się. Stawiam głównie na białko,żeby wyrzeźbić mięśnie a ograniczam węgle.
Duży problem mam z cellulitem na udach i tyłku Galaretka jest straszna,a mam wrażenie,że od początku moich ćwiczeń niewiele się zmieniło.
Przygarniecie mnie?

A teraz lecę poczytać Was od początku
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 23:10   #95
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Witam nowe dziewczyny n watku
ja wczoraj nie ćwiczyłam, bo wieczorem dowiedziałam się, ze dzis wpada moja rodzinka no i musiałam rzucić sie w szal sprzątania-wczoraj do pierwszej w nocy, dzis od 7 do 12. Teraz zrobilam Turbo fire zalegle stretch 10, dzisiejsze core 20 czyli ćwiczenia na brzuch i znowu stretching, tym razem z Chalean Extreme. Malz stwierdzil, ze bardzo dobrze mi robią ćwiczenia na tyłek
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 08:21   #96
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

jezu ja wczoraj padłam dosłownie - poszliśmy na spacer 2.5h niby rano ale upał był niemiłosierny wróciłam z bólem głowy i cały dzień już był do bani-

suzana jaki ciężar hantelek sobie dobrać aby poćwiczyć w domu??
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:15   #97
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cześć Dziewczyny!!!
Wczoraj niestety, ale nie udało mi się iść na fitness. Mała dała czadu i spałam tylko 2 godziny więc szkoda było mi marnować resztkę sił na fitness.
Do tego z mężem mieliśmy fajne humorki więc postanowiliśmy isć na deser i zamówiłam....gałke lodów waniliowych, gałkę o smaku snickers i biała czekolada. Do tego bita śmietna, polewa karmelowa i rodzynki!!!
No to pięknie!!! Czyli jeszcze nie jestem w stanie odmówic sobie moich ukochanych lodów kiedy wychodzę

Dzisiejsze menu

1śniadanie
jogurt naturalny z otrebami

przekaska
jabłko i odrobina ananasa

2śniadanie
twaróg z lososiem, koperkiem+2 kromki weget

obiad
.....

Edytowane przez Ewunia_1984
Czas edycji: 2012-07-29 o 10:19
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 11:30   #98
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
AAAAAA Suzanka I znowu się tu spotykamy Mogę dołączyć ?

Urodziłam 22kwietnia, ćwiczyć zaczęłam około 4 tygodnie po porodzie. Na chwilę obecną na siłowni jestem 3-4 razy w tygodniu, dzisiaj też byłam W dni od siłowni wolne głównie biegam. Wagę przed ciążową już osiągnęłam,ale wtedy trochę mi się przytyło i walczę
Jeżeli chodzi o dietę, nie karmię już piersią wiec mam w tej kwestii dowolność,ale wiadomo, nie głodzę się. Stawiam głównie na białko,żeby wyrzeźbić mięśnie a ograniczam węgle.
Duży problem mam z cellulitem na udach i tyłku Galaretka jest straszna,a mam wrażenie,że od początku moich ćwiczeń niewiele się zmieniło.
Przygarniecie mnie?

A teraz lecę poczytać Was od początku
Cześć Andzia, wiedziałam, że przyjdziesz
jasne że przygarniemy

Na cellulit polecam z całego serca - oczywiście poza dieta i regularnym ruchem - krem/balsam z AVONu taki zielony - nie pamiętam nazwy a nie mogę iść do łazienki, bo jedną nogą bujam malutką Jak dla mnie rewelacja. Do tego masło ujędrniające Palmersa - mój hit, na allegro dostępne za 20 zł z groszem.

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki
mogę się przyłączyć?
jestem 6,5 mies po porodzie co prawda zrzuciłam juz to co w ciąży się nazbierało ale chciałabym jeszcze schudnąć chociaaż z 5 kg a najlepiej z 8 no ale przy maleństwie ciężko mi się zabrać za cwiczenia. 2 tyg temu wróciłam do pracy i liczę, że to też pomoże w zrzucaniu kg
Witamy serdecznie
napisz jak po powrocie do pracy, przeżyłaś szok?

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny n watku
ja wczoraj nie ćwiczyłam, bo wieczorem dowiedziałam się, ze dzis wpada moja rodzinka no i musiałam rzucić sie w szal sprzątania-wczoraj do pierwszej w nocy, dzis od 7 do 12. Teraz zrobilam Turbo fire zalegle stretch 10, dzisiejsze core 20 czyli ćwiczenia na brzuch i znowu stretching, tym razem z Chalean Extreme. Malz stwierdzil, ze bardzo dobrze mi robią ćwiczenia na tyłek
Widzę, ze jesteś takim samym maniakiem sprzątania jak ja :p Mój mąż też ostatnio stwierdził, że widać już zbawienny wpływ ćwiczeń. Ale ja niedowiarek jestem i powiedziałam sobie, że pewnie się podlizywał

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
jezu ja wczoraj padłam dosłownie - poszliśmy na spacer 2.5h niby rano ale upał był niemiłosierny wróciłam z bólem głowy i cały dzień już był do bani-

suzana jaki ciężar hantelek sobie dobrać aby poćwiczyć w domu??
polecam sztangielki do których możesz dokładać sobie talerze - wedle woli i potrzeb
dostępne w supermarkech, np. REAL albo na allegro

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!!
Wczoraj niestety, ale nie udało mi się iść na fitness. Mała dała czadu i spałam tylko 2 godziny więc szkoda było mi marnować resztkę sił na fitness.
Do tego z mężem mieliśmy fajne humorki więc postanowiliśmy isć na deser i zamówiłam....gałke lodów waniliowych, gałkę o smaku snickers i biała czekolada. Do tego bita śmietna, polewa karmelowa i rodzynki!!!
No to pięknie!!! Czyli jeszcze nie jestem w stanie odmówic sobie moich ukochanych lodów kiedy wychodzę

Dzisiejsze menu

1śniadanie
jogurt naturalny z otrebami

przekaska
jabłko i odrobina ananasa

2śniadanie
twaróg z lososiem, koperkiem+2 kromki weget

obiad
.....
Ewa co to są te kromki weget? To jakiś skrót, którego nie mogę rozszyfrować? Ale mi - tym razem - zrobiłaś ochotę na łososia ... Jak nie pojedziemy nad morze to coś wykombinuję z niego na obiadek.

Wczoraj przyjechaliśmy do domu około 21.00. Padliśmy wszyscy ze zmęczenia - robiliśmy imprezę imieninową w grill barze. Było przepysznie!
Do tego przed imprezą z samego rana podjęłam decyzję o kolejnym ścięciu włosów. Wyszłam z łazienki, rzuciłam mężowi "wychodzę" i wyszłam tak jak stałam szukać fryzjera. Jeszcze nigdy nie wypadło mi na raz tyle włosów. Wróciłam oczywiście w swoim chudym kitulku, bo przecież była sobota i nigdzie nie znalazłam miejsca ... Jutro spróbuję się gdzieś umówić. Przedyskutowaliśmy też możliwość odstawienia małej od piersi. Pakuję w siebie tonę jedzenia - jem więcej niż mąż uprawiający kulturystykę - biorę witaminki itp. - a na głowie mam już prześwity i robi się niewesoło.

Dziś w planach troszkę biegania a poza tym błogi odpoczynek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 205280_412080332161541_1557264004_n.jpg (43,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hantle_raczki1.jpg (47,7 KB, 2 załadowań)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 11:50   #99
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!!
Wczoraj niestety, ale nie udało mi się iść na fitness. Mała dała czadu i spałam tylko 2 godziny więc szkoda było mi marnować resztkę sił na fitness.
Do tego z mężem mieliśmy fajne humorki więc postanowiliśmy isć na deser i zamówiłam....gałke lodów waniliowych, gałkę o smaku snickers i biała czekolada. Do tego bita śmietna, polewa karmelowa i rodzynki!!!
No to pięknie!!! Czyli jeszcze nie jestem w stanie odmówic sobie moich ukochanych lodów kiedy wychodzę
moja dwuletnia córa to mi ostatnio robi koszmarne awantury o lody zawsze gdy jesteśmy w jakimś sklepie

oszaleć można zwłąszcza że lody jadła góra 2 razy w życiu - ja fanem nie jestem , a mąż tym bardziej więc nie wiem z skąd jej się to wzięło

suzana
a może zbadaj sobie tarczyce po ciąży często się z nią źle dzieje bo wydaje mi się że to nie jest wina kp - a szkoda by było odstawić córe jak to nie to

dziś w planie skakanka 30 minutek , choć po wczorajszym upale to jakaś taka ociężała/spuchnięta jestem
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie

Edytowane przez 123sciri
Czas edycji: 2012-07-29 o 11:54
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:57   #100
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzana- gdybym byla maniakiem sprzatania, to nie usialabym robic takich generalnych porzadkow przed przyjazdem mamy chociaz fakt, ze akurat zachcialo mi sie robic porzadki w szafie,dzieki czemu znalalzma trzy letnie sukienki na teraz dla córy
Maz to mówi, ze teraz przeze mnie nie podobają mu sie tylko modelek, bo takie niewyćwiczone są A wczesniej na to nie zwracal uwagi za bardzo.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 14:55   #101
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość



Ewa co to są te kromki weget? To jakiś skrót, którego nie mogę rozszyfrować? .
A to mój ulubiony chleb, bardzo dobry i zdrowy. Taki na naturalnym zytnim zakwasie, bez drożdży. Weget to nazwa firmy.


Ja w niedziele nigdy nie cwicze, to dla mnie taki dzien lenia
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 14:59   #102
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Hej dziewczyny, brakowało mi takiego wątku . Pozwólcie, że dorzucę swoje trzy grosze.
Za tydzień minie 8 miesięcy od porodu (6 grudnia), poród przez cc. Musiałam sporo odczekać aż zacznę ćwiczyć, bo dłuuuuuugo mnie bolała rana. Więc przestrzegam wszystkie napalone na ćwiczenia. Ja wolałam poczekać z tym brzuchem niż sobie kuku zrobić.
Wszystko ciążowe już zgubione, jest nawet lepiej niż przed, ale że mam ciało galaretę to ćwiczę. Z dietą trochę gorzej, mam wzloty i upadki, ostatnio upadki niestety ehhh.
Zaczęłam od klubu, najpierw joga, później pilates, potem body ball (zajęcia z piłką) a teraz hardcore TBC (total body conditioning, czyli całe ciało) i to jest w końcu to co chcę .
Suzana ciekawa jesteś efektów po E. Chodakowskiej, otóż ja z nią zaczęłam ten jej słynny skalpel, czyli pierwsza płyta (od kwietnia), później poszło rower i inne jej programy i też Mel B. Wychodzi wszystko raz w tygodniu jakoś. Do tego stopnia się wkręciłam, że byłam nawet na warsztatach z nią we Wrocławiu. Efekty są i to duże, aż mnie szlag trafia że sobie dietę odpuściłam. Trochę się uspokoiłam ostatnio, bo ćwiczyłam po 6 dni w tyg. Da się te 50 minut urwać, ale to od faceta zależy, czy popilnuje pociechę .
Tylko że ja lubię takie aeroby i lubię jak mi pot po tyłku cieknie, trening siłowy nie dla mnie. Aczkolwiek mam już P90X i mnie strasznie kusi.
Później poszukam to Wam napiszę jak to w cm się układa, bo kilosy ciężko mi się zrzuca, myślę że tłuszcz na mięśnie zamieniam. Generalnie mi na cm i kg nie zależy. Chcę mieć jędrne ciało bez cellulitu (a mam okropny masakryczny fuj) a jaki rozmiar to będzie to nieważne.
Moja niunia też mocno absorbująca, więc ćwiczę w domu jak mąż jest
pozdrawiam
Ach i po ćwiczeniach E. Chod. jedzie mocno od góry, czyli talia i brzuch

Edytowane przez nikita82
Czas edycji: 2012-07-29 o 15:08
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:34   #103
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

123 - może rzeczywiście zrobiła mi się jakaś nadczynność tarczycy, zadzwonię jutro do lekarza i spróbuję się umówić - tak spróbuję, bo w moim mieście to norma.

Ewunia a ten chlebek jest ogólnodostępny? Chętnie bym spróbowała czegoś nowego i dobrego.

Nikita witaj! Powiem Ci, że zrobiłam trening Ewy Ch. jakieś 6-7 tygodni po porodzie. Skończyłam i mój mąż zapytał "i co?" a ja na to "i nic". Zdziwiłam się, bo starałam się utrzymać stosunkowo szybkie tempo. Nie wiem dlaczego ale jakoś mnie to nie ruszyło. Dobrych parę lat temu miałam zajęcia z prawdziwymi hardcorowcami, robili nam jakąś godzinę takich ćwiczeń wytrzymałościowych (zdarzyło się pare razy że przyjechała karetka), ale ja nie mam już tej kondycji, więc nie wiem co zrobiłam źle przy tym treningu. Może miałam wyjątkowo dobry dzień - wiesz, uderzenie potężnej dawki hormonów

W tym tygodniu chcę zapisać się na siłownię
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:42   #104
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ta pierwsza płyta jest właśnie taka lajtowa (tam gdzie ma żółte spodnie) dla początkujących. Uwierz mi, że i z tym mają dziewczyny problemy. Później ćwiczyłam ten: http://ewachodakowska.pl/files/darmo...treningowy.pdf, mam jeszcze jeden z Joy'a i drugą płytę z Shape. Tam już się więcej dzieje
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 15:47   #105
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Ewunia a ten chlebek jest ogólnodostępny? Chętnie bym spróbowała czegoś nowego i dobrego.
:
Tu adresy sklepów
http://www.weget.pl/siec_sprzedazy.html
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 16:39   #106
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość

w Łodzi oczywiście nie ma

nikita mnie też ciekawi ten trening z E.chodakowska - jak już minie 3 m od cc to pewnie zacznę.
Podobają mi się też ćwiczenia dziewczyn tone it up
A ty kiedy zaczęłaś ćwiczyć po cc?
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 18:40   #107
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
Ta pierwsza płyta jest właśnie taka lajtowa (tam gdzie ma żółte spodnie) dla początkujących. Uwierz mi, że i z tym mają dziewczyny problemy. Później ćwiczyłam ten: http://ewachodakowska.pl/files/darmo...treningowy.pdf, mam jeszcze jeden z Joy'a i drugą płytę z Shape. Tam już się więcej dzieje
Właśnie ten program robiłam. Nie chciało mi się ściągać innych a ten był dostępny na stronie www. Takie małe lenistwo

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma oczywiście :/

Kapukat odpowiem na PW później, padam na twarz
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 21:49   #108
stubbornme
Zadomowienie
 
Avatar stubbornme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 1 355
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

dziewczyny...

kocham TF!
nie było mnie na wątku bo byłam max zabiegana z maluszkiem ale już wszystko ogarnięte i...

dziś zrobiłam pomiary po 3 tygodniach
ale ani razu się nie obijałam ani razu nie odpuściłam sobie
plus dodatkowo brzuszki po ćwiczeniach i...

na zdjęciach z wypadu na łono natury zauważyłam że już tak mi nie wisi flak i dziś... się zmierzyłam i...

UWAGA
w stosunku do tego co było jak zaczynałam 3 tygodnie temu to..
Kilogramy o 2 mniej !
w udzie mierzonym u góry 7cm mniej!
w udzie mierzonym na dole też 7 cm mniej!
w biodrach mniej o 4cm!
w talii mniej o 5cm!
w brzuchu !! i tu największe zdziwienie mniej o... 12cm !!! dwanaście
wkońcu czuję się dobrze i baa.. już nie jest taki miękki !

ahhh kocham TF : love:
w sumie w ciągu trzech tygodni straciłam 2 kg i 35cm!!!!
__________________

stubbornme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 05:06   #109
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość

UWAGA
w stosunku do tego co było jak zaczynałam 3 tygodnie temu to..
Kilogramy o 2 mniej !
w udzie mierzonym u góry 7cm mniej!
w udzie mierzonym na dole też 7 cm mniej!
w biodrach mniej o 4cm!
w talii mniej o 5cm!
w brzuchu !! i tu największe zdziwienie mniej o... 12cm !!! dwanaście
wkońcu czuję się dobrze i baa.. już nie jest taki miękki !

ahhh kocham TF : love:
w sumie w ciągu trzech tygodni straciłam 2 kg i 35cm!!!!
Pięknie
Imponujący wynik i to naprawdę w krótkim czasie! Masz do tego jeszcze diete???
Teraz mnie zmotywowałaś i mam zamiar iść dzisiaj dłużej ćwiczyć
Ja cwicze 4tyg i u mnie duu..pa

Dziewczyny, a Wy to TF to robicie w domu z dvd , same czy chodzicie na zajecia?

Moje menu na dzisiaj:
1śniadanie
jogurt naturalny z otrebami

przekaska
tarte jablko z marchewka

2sniadanie
twarog z lososiem, koperkiem, rzodkiewka +salata i 2 kromki

obiad
grillowany dorsz z grillowanymi warzywami

podwieczorek
dietetyczny sernik

kolacja
serek wiejski z malinami
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 07:19   #110
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
dziewczyny...

kocham TF!
nie było mnie na wątku bo byłam max zabiegana z maluszkiem ale już wszystko ogarnięte i...

dziś zrobiłam pomiary po 3 tygodniach
ale ani razu się nie obijałam ani razu nie odpuściłam sobie
plus dodatkowo brzuszki po ćwiczeniach i...

na zdjęciach z wypadu na łono natury zauważyłam że już tak mi nie wisi flak i dziś... się zmierzyłam i...

UWAGA
w stosunku do tego co było jak zaczynałam 3 tygodnie temu to..
Kilogramy o 2 mniej !
w udzie mierzonym u góry 7cm mniej!
w udzie mierzonym na dole też 7 cm mniej!
w biodrach mniej o 4cm!
w talii mniej o 5cm!
w brzuchu !! i tu największe zdziwienie mniej o... 12cm !!! dwanaście
wkońcu czuję się dobrze i baa.. już nie jest taki miękki !

ahhh kocham TF : love:
w sumie w ciągu trzech tygodni straciłam 2 kg i 35cm!!!!
ooo mój boże super

też tak chce

ewuni i na nas przyjdzie pora ...mam nadzieje
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:35   #111
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

W mnie w piątek i niedzielę wszystkie 8 minutówki i hula hop, ale tylko w niedzielę.
W sobotę nie miałam siły. Po środowym przemęczeniu tak mnie trzymało, że w sobotę musiałam zrobić przerwę bo nie byłam w stanie normalnie stać na nogach. Już dawno nie czułam się taka wyczerpana. Do tego ten upał i duchota jaka była w sobotę - po prostu nie było możliwości aby ćwiczyć. Myślę, że wpływ miało też to, że dzisiaj dostałam okres.

Dzisiaj zrobię tradycyjną przerwę jak co poniedziałek, a jutro jak nie będzie mnie bolał brzuch wracam do rowerka. Zobaczymy.

Minął mi też kolejny dzień bez słodyczy i muszę przyznać, że nawet mnie do nich nie ciągnie. W sobotę upiekłam muffinki bo mieliśmy gościa i nie zjadłam ani jednej, nawet nie miałam na nią ochoty - wystarczył mi sam zapach jak się piekły. Super. Obym tak dalej wytrzymała.

Wczoraj byłby całkiem fajny dzień gdyby w moje dziecko nie wstąpił jakiś diabeł. No myślałam, że wyrzucę małego z domu. Nic tylko płacz, krzyk i fochy. Jak czegoś nie dasz co by chciał od razu histeria. No ile można? Mam nadzieję, że to pogoda miała na niego taki wpływ i dzisiaj będzie już OK.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
dziewczyny...

kocham TF!
nie było mnie na wątku bo byłam max zabiegana z maluszkiem ale już wszystko ogarnięte i...

dziś zrobiłam pomiary po 3 tygodniach
ale ani razu się nie obijałam ani razu nie odpuściłam sobie
plus dodatkowo brzuszki po ćwiczeniach i...

na zdjęciach z wypadu na łono natury zauważyłam że już tak mi nie wisi flak i dziś... się zmierzyłam i...

UWAGA
w stosunku do tego co było jak zaczynałam 3 tygodnie temu to..
Kilogramy o 2 mniej !
w udzie mierzonym u góry 7cm mniej!
w udzie mierzonym na dole też 7 cm mniej!
w biodrach mniej o 4cm!
w talii mniej o 5cm!
w brzuchu !! i tu największe zdziwienie mniej o... 12cm !!! dwanaście
wkońcu czuję się dobrze i baa.. już nie jest taki miękki !

ahhh kocham TF : love:
w sumie w ciągu trzech tygodni straciłam 2 kg i 35cm!!!!

Twoje efekty mnie powaliły. Dlaczego ja tak nie mam
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 07:51   #112
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Cześć Andzia, wiedziałam, że przyjdziesz
jasne że przygarniemy

Na cellulit polecam z całego serca - oczywiście poza dieta i regularnym ruchem - krem/balsam z AVONu taki zielony - nie pamiętam nazwy a nie mogę iść do łazienki, bo jedną nogą bujam malutką Jak dla mnie rewelacja. Do tego masło ujędrniające Palmersa - mój hit, na allegro dostępne za 20 zł z groszem.
Widzisz Suzana,już od 7lat się tu spotykamy Jak nie na fitnessie to w poczekalni
A balsam wypróbuję,jestem zdesperowana.

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
Tylko że ja lubię takie aeroby i lubię jak mi pot po tyłku cieknie, trening siłowy nie dla mnie. Aczkolwiek mam już P90X i mnie strasznie kusi.
Później poszukam to Wam napiszę jak to w cm się układa, bo kilosy ciężko mi się zrzuca, myślę że tłuszcz na mięśnie zamieniam. Generalnie mi na cm i kg nie zależy. Chcę mieć jędrne ciało bez cellulitu (a mam okropny masakryczny fuj) a jaki rozmiar to będzie to nieważne.
Moja niunia też mocno absorbująca, więc ćwiczę w domu jak mąż jest
pozdrawiam
Ach i po ćwiczeniach E. Chod. jedzie mocno od góry, czyli talia i brzuch
u mnie jest na odwrót,ja uwielbiam siłownię, z aerobów lubię w sumię tylko biegać. A z Ewą też ćwiczyłam, na początku, tak z3 tygodnie po porodzie zanim się na siłownię zapisałam.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
123 - może rzeczywiście zrobiła mi się jakaś nadczynność tarczycy, zadzwonię jutro do lekarza i spróbuję się umówić - tak spróbuję, bo w moim mieście to norma.
Moja fryzjerka powiedziała,że między 3 a 6 miesiącem po porodzie zupełnie normalne jest takie wypadanie włosów.
Niestety Suzi mam dokładnie to samo

Ja wczoraj nic,ale dużo łaziłam z wózkiem
Dzisiaj natomiast wieczorem jadę na siłownię robić trening na klatkę i triceps, jutro natomiast kardio.
Upiekłam sobie super chlebek i zaraz będę go konsumowała na śniadanie z samymi warzywami i plasterkiem wędliny z indyka.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:33   #113
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Minął mi też kolejny dzień bez słodyczy i muszę przyznać, że nawet mnie do nich nie ciągnie. W sobotę upiekłam muffinki bo mieliśmy gościa i nie zjadłam ani jednej, nawet nie miałam na nią ochoty - wystarczył mi sam zapach jak się piekły. Super. Obym tak dalej wytrzymała.

Wczoraj byłby całkiem fajny dzień gdyby w moje dziecko nie wstąpił jakiś diabeł. No myślałam, że wyrzucę małego z domu. Nic tylko płacz, krzyk i fochy. Jak czegoś nie dasz co by chciał od razu histeria. No ile można? Mam nadzieję, że to pogoda miała na niego taki wpływ i dzisiaj będzie już OK.[COLOR="Silver"]
:
Podziwiam Cię, że powstrzymałaś się od muffinek!! Ja kocham słodkie i nie potrafię zrezygnować ze słodyczy

A jesli chodzi o Twojego diabełka to niestety, ale pogoda robi swoje. Ja ze swoja tez nie miałam łatwo dlategi w sobote nawet na fitness nie poszłam bo nie miałam przez nią sił.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ooo mój boże super

też tak chce

ewuni i na nas przyjdzie pora ...mam nadzieje
Oj przyjdzie, przyjdzie.... Już czuję, że zbliż sie do nas wielkimi krokami

Jak napisałam, tak zrobiłam. Cwiczyłam 15 minut dłużej i myślałam, że ducha wyzionę Jestem z siebie dumna!!!
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:42   #114
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

stubbornme jednym słowem WOW Gratuluję!!

Andzia z tymi włosami to wiem, że jest normą takie wypadanie. Co pytam koleżanki, u które dopiero co rodziły - a w czasach niżu demograficznego mam ich kilkanaście ... !! - każdej lecą włosy na umór. Ale ja już na serio mam prześwity. Do tego potrafię się przewrócić, tak jakbym mi mięśnie nóg odmawiały posłuszeństwa, robiły się takie wiotkie. Wszyscy mówią, że to zmęczenie, ale ja wiem, że tak nie jest. W pracy miewałam 17godzinne dyżury na których zdarzało się, że pracowałam non stop bez przerwy i ja wiem co to jest zmęczenie. To co mi się dzieje jest "gorsze". Do lekarza idę jutro z samego rańca.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:50   #115
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzi, no to koniecznie się wybierz ! mi włosy lecą okrutnie, czasami wystarczy,że położę Antosia na swoim łóżku i biedak jest cały w moich kłakach.
Ja jestem na tabletkach anty Azalia i tak się ostatnio zastanawiałam czy to one nie są przyczyną tego,że nie mogę schudnąć. Może woda mi się po nich zatrzymuje? Kurczę, ciężka sprawa, nie jest możliwością,żebym tyle ćwiczyła, bardzo pilnowała swojej diety i przez miesiąc ruszył się 1kg !! To jest dla mnie jakaś abstrakcja, no chyba,że po ciąży jest tak ciężko zrzucić wagę. Nie wiem już sama...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:36   #116
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Andzia bywa i tak :/ Jedne robią się patykami inny ciężej zrzucić kilogramy. Ale wierzę, że z czasem Ci się uda, bo Ty uparta jesteś

Dziś robię moje ukochane pulpety
Później rozpiszę dietę, a teraz ogarnę mieszkanie póki malutka zajmuje się sama sobę
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:41   #117
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

dziś niestety dzień bez ćwiczeń, ale za to wczoraj była skakanka( oglądałam sobie przy niej jak ćwiczą ludziska uprawiający crossfit o rany to jest dopiero wycisk)

a ja dalej kombinuje z dietą dziś będzie:

śniadanie: musli jw
II śniadanie 2 kromki chleba z polędwicą z 3 pomidory ,3śliwki
obiad: indyk duszony w papryce i pieczarkach+1/3paczki kaszy, kalafior
kolacja: 250g twarożku z łyżeczką miodu i łyżką pestek z dyni

może jak przestawię te węglowodany na rano to waga ruszy

macie może jakieś pomysły na ćwiczenia nie angażujące mięśni brzucha, bo ta skakanka to trochę tak monotonnie -może coś z hantlami na łapki
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:59   #118
qozaczka
Raczkowanie
 
Avatar qozaczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 356
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Dziewczyny, szukam koleżanki, żeby razem chodzić na zajęcia
Na razie chodzę do Ananday, na Kazimierzu w Krakowie. Moim faworytem jest zumba i sexi salsa. Zawsze lubiłam tańczyć, dlatego wybieram raczej taneczne zajęcia. Ktoś chętny żeby ze mną dołączyć? Można chodzić z multisportem
qozaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:17   #119
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Witam jesli mozna to i ja dołącze do młodych mamusiek

Mam 7 letnią córe i prawie 11 miesięcznego synka.Od października ćwiczenia różnego rodzaju w końcu w lutym stanęło na Turbo Fire i z małymi przerwami ćwiczę do tej pory.
waga:62kg wzrost:173cm
biust:97
ramiona:33
uda:55
brzuch:83
brzuch(mierzone pod pępkiem):89
biodra:97

pozdrawiam
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 15:55   #120
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

dziewczyny uwaga mój D day z ćwiczeniami nieubłagalnie się zbliża, nawet powiedziałam R że będzie zmuszony codziennie znaleźć godzinę żeby pobawić się z synem tak żeby mi nie jęczał tylko fizycznie jakoś się nie mogę zebrać, albo jestem senna, albo śpię u nas leje, może to przez pogodę?

no no - efekty u niektórych powalają! a ja się katuję, żeby wszystko ze mnie zeszło po porodzie, a mam co zrzucać. No nic na pewno od 1 sierpnia będę Wam donosić o sukcesach, albo płakać z powodu braku rezultatów
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.