Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 20:40   #1291
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

W Galerii Dominikańskiej? Pytalam w Lancome'a w zeszłym tygodniu i baba wywaliła na mnie gały, o co mi w ogóle chodzi i że nie mają czegoś takiego (jak zwykle zresztą).
Ja chciałam obejrzeć nowe cztertokolorowy róż Diora lub tę paletkę brązer+rozświetlacz, ale tego drugiego nie mieli, a to pierwsze tylko nr 04, taki koralowy, a ja chcialam 03.

Który rozświetlacz Helenki? Już mi się wszystko myli, tyle dobr wokół
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 20:45   #1292
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ha, czyli mialam racje, ze Ci sie bedzie podobac

Co do zaopatrzenia Sephory, to ja juz dawno nic tam nie kupilam zagladam wlasnie do Dauglasa, Marriomound i GC tam znajduje nawet stare i mniej polularne kosmetyki i zapachy.


OT: Maragretko jeszcze nie wiem , do jutro powinnam juz cos konkretnego wkalkulowac i dam Ci znac.

U mnie niedługo otwierają nową GC, już nie mogę się doczekac, bo pamiętam, ze w starej były ciekawe rzeczy

Aha, dobrze Bo ja teraz nie wiem, czy kupować czy nie, jak mam takie problemy z bankiem
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 21:01   #1293
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
W Galerii Dominikańskiej? Pytalam w Lancome'a w zeszłym tygodniu i baba wywaliła na mnie gały, o co mi w ogóle chodzi i że nie mają czegoś takiego (jak zwykle zresztą).
Ja chciałam obejrzeć nowe cztertokolorowy róż Diora lub tę paletkę brązer+rozświetlacz, ale tego drugiego nie mieli, a to pierwsze tylko nr 04, taki koralowy, a ja chcialam 03.

Który rozświetlacz Helenki? Już mi się wszystko myli, tyle dobr wokół
Tak, w Dominikańskiej, w Sephorze - stoją sobie trzy bambusiki, świecą czarną naklejką "Limited Edition" i ceną - 195zł.
HR Fairy Dust, odcień nr 2 Lady Jane

Contax tak jak wszystkich rozświetlaczy się pozbyłam, tak teraz aż się uśmiechałam do tego migoczącego złotawo pudru A jak wypada porównanie Heleny do Collistara? Bo testerów w Douglasie nie było
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 21:18   #1294
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga nie wiem , z kolei u mnie juz od dawna nie ma tych rozswietlaczy przynajmniej w Arkadii i Zlotych Tarasach. Jak bede jeszcze w innym Dauglasie to postaram sie je porownac, jak oczywisice bedzie Helenka.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 21:21   #1295
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A jakiej wielkości drobinki są w Collistarze? Bo pisałaś, że jest złotawy, co mi pasuje

Swoją drogą, spodobał mi się też błyszczyk EL High Gloss - nowy kolor z ich letniej kolekcji, Coral Reef, śliczna czerwień

http://www.luxlux.pl/artykul/3264/se...s_estee_lauder
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg el.jpg (22,3 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-06-12 o 22:09
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 07:58   #1296
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Aga teraz już dokładnie nie pamiętam jakie i czy w ogóle były w nim drobiny Raczej efekt rozświetlenia był taki perłowy bezdrobinkowy, ale i tak musiałabym jeszcze raz się nim maznąc i obejrzeć efekt w świetle dziennym.

A błyszczyk EL jest bardzo ładny.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:40   #1297
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny, zobaczcie jakie wczoraj fajne forum znalazłam

Widzę, ze tam siedza takie maniaczki jak my......piękne foty, jest na co popatrzeć i napalić się na zakupy

http://www.forum.hr/showthread.php?t=186315&page=33
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 10:38   #1298
MrUfKa87
Raczkowanie
 
Avatar MrUfKa87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 144
GG do MrUfKa87
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziewczyny pytalam was wczesniej, ale chyba zadna nie uznala mojego pytania za godne uwagi ale sie nie poddaje i walcze dalej

moj problem brzmial:

Hey dziewczyny, czytalam czesc waszych wypowiedzi i uznaje was za ekspertki hehe Mam taki problemik maly nie wiem czy to wina mojej skory czy moze podkladu, ale zaden dotychczasowy fluid nie utrzymal sie na mojej twarzy wiecej niz 3-4 godziny, co doprowadza mnie do szalu, szczegolnie ze maluje oczy na czarno i gdy fluid zniknie a kredka nadal sie utrzymuje, to wygladam jak smierc:/ aktualnie uzywam L'Oreal infallible, ktory powinien zostac na twarzy przez 16h i oczywiscie tak nie jest.wlasnie mi sie konczy i planuje zakup czegos lepszego, tylko czego? mozecie cos poradzic?

no i o to wlasnie mi chodzilo
teraz kupilam maybelline mousse, ale to tylko przejsciowo
Aha ostatnio ktos mi polecil takie cos:

http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...tlid=wellbeing

no ale nie wiem czy warto wydawac tyle pieniedzy, jesli nie wiem czy to dziala, a moze ktoras z was cos takiego miala wczesniej?
bede wdzieczna za jakas pomoc:P
MrUfKa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:05   #1299
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mrufka87 - to nie jest wątek o podkładach, tylko o brązerach. Na wizażystce jest pełno watków o fluidach. Poza tym w upale żaden fluid długo się nie utrzyma.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:21   #1300
MrUfKa87
Raczkowanie
 
Avatar MrUfKa87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 144
GG do MrUfKa87
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Fluidy, pudry, bazy, brazery...hmmm no ale ok dzieki
MrUfKa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:25   #1301
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
Fluidy, pudry, bazy, brazery...hmmm no ale ok dzieki
Fluidy, pudry, bazy, brązery - wszystko co nadaje nam odcień opalenizny, a Ty pytasz o zwykły podkład. Wyszukiwarka się kłania i KWC.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:29   #1302
MrUfKa87
Raczkowanie
 
Avatar MrUfKa87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 144
GG do MrUfKa87
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Fluidy, pudry, bazy, brązery - wszystko co nadaje nam odcień opalenizny, a Ty pytasz o zwykły podkład. Wyszukiwarka się kłania i KWC.
no wlasnie jak wpisalam w wyszukiwarce to mi ten watek wyskoczyl, no ale nie ma sie co denerwowac , poszukam jeszcze raz. bay
MrUfKa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 22:50   #1303
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

I w ramach kuszenia - nowość Heleny Rubinstein, nie wiem czy dostępna w Polsce, ale widoczna na ich stronie dwa odcienie

COLOR CLONE SO BRONZED! IRIDESCENT GLOW

Pressed powder - perfect suntan effect

A pressed powder finely chiselled with arabesques sprinkled with iridescent pearls for a radiant suntan effect

all skin types

Its unique texture with a "skin-touch feeling" delicately evens out the complexion for a soft-velvet golden finish and a natural radiant suntaned like complexion.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg helenka2.jpg (18,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg helenka.jpg (18,7 KB, 25 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 22:54   #1304
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

o ranyy,jak ja lubie wytłaczaną fakturkę jak tu nie nie,musze skonczyc z wizazem! (mój portfel->)
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 08:36   #1305
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
I w ramach kuszenia - nowość Heleny Rubinstein, nie wiem czy dostępna w Polsce, ale widoczna na ich stronie dwa odcienie

COLOR CLONE SO BRONZED! IRIDESCENT GLOW
Aga trzeba Ci odciąc dostęp do netu bo siedzisz i wyszukujesz wciąż nowego

Pudry całkiem fajne, tylko nie podoba mi się ten wytłaczany wzorek, jest taki jakiś pretensjonalny
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:20   #1306
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga trzeba Ci odciąc dostęp do netu bo siedzisz i wyszukujesz wciąż nowego

Pudry całkiem fajne, tylko nie podoba mi się ten wytłaczany wzorek, jest taki jakiś pretensjonalny
Zdecydowanie powinni odciąć
Mi wzorek się spodobał, a dobrany pewnie pod grupę docelową tej marki

Mogę jeszcze powklejać

Too Faced; dwa ostatnie mają bardzo dobre oceny na MUA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tf.jpg (94,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tf2.jpg (39,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tf3.jpg (41,2 KB, 29 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:29   #1307
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Zdecydowanie powinni odciąć
Zaraz dam znać, gdzie trzeba

Cytat:
Napisane przez agnieska
Mi wzorek się spodobał, a dobrany pewnie pod grupę docelową tej marki
ja już mam przesyt niech wymyślą coś bardziej oryginalnego

Cytat:
Napisane przez agnieska
Too Faced; dwa ostatnie mają bardzo dobre oceny na MUA
już czytałam i oglądałm fajne są te trzykolorowe
ten pierwszy mnie nie wzrusza, bo nie lubię tekturowych opakowań kosmetyków
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:36   #1308
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Tegoroczna seria brązująca Sephory - chyba wszystko wychwyciłam? Bez błyszczyków.

Uwaga dla poszukiwaczek bezdrobinkowych brązerów - ta kratkowana "pryzma" ma jasny odcień i zero drobinek


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
ja już mam przesyt niech wymyślą coś bardziej oryginalnego

już czytałam i oglądałm fajne są te trzykolorowe
ten pierwszy mnie nie wzrusza, bo nie lubię tekturowych opakowań kosmetyków
Hehe, myślisz że można jeszcze coś wymyślić?
Mi się podoba ten ostatni, dwukolorowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (11,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (8,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (6,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s4.jpg (11,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s5.jpg (14,2 KB, 20 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:48   #1309
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mnie podoba się Too Faced, ten w środku
Gdzie można je kupić?

Pokażę Wam, na co ja zachorowałam, to moje następny rzeczy do upolowania:
pierwsze to brązer z różem, drugie to nowy czterokolorowy róż. Najgorsze jest to, ze wyszły 2 nowe róże i jeden jest w Polsce jako nowość, ale nie ten, który ja chcę, tylko taki ostry, koralowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.jpg (62,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior2.jpg (47,5 KB, 22 załadowań)
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:50   #1310
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Tegoroczna seria brązująca Sephory - chyba wszystko wychwyciłam? Bez błyszczyków.

Uwaga dla poszukiwaczek bezdrobinkowych brązerów - ta kratkowana "pryzma" ma jasny odcień i zero drobinek




Hehe, myślisz że można jeszcze coś wymyślić?
Mi się podoba ten ostatni, dwukolorowy

Kratkowana pryzma jest bezdrobinkowa, ale wg mnie jest taka nudna. Nic ciekawego.
Sephora mnie niczym ne zachwyciłam tym razem
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:55   #1311
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

margaretko rzeczywiście, ten drugi róż lepiej wygląda od tego widocznego na Lumiere ale ja jakoś nie jestem przekonana do niego - mam swój z czerwienią i on jest dla mnie jakiś dziwny w aplikacji, nawet nie o mieszanie kolorów chodzi a o hmm miałkość? fakturę?... trudno mi to powiedzieć, ale do zachwytów z KWC nie dołączam.
No i to, co u mnie w opakowaniu jest brązem, na twarzy lub oku daje czerwonawy kolor

edit: TooFaced można kupić np. dzięki uprzejmości Kattariny
Sephora też mnie niczym nie poruszyła, ale ta kratkowana pryzma jest chyba najjaśniejsza z tegorocznych brązerów Sephory i dobra dla osób, które poszukują takiego neutralnego brązera
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 09:59   #1312
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie podoba się Too Faced, ten w środku
Gdzie można je kupić?

Pokażę Wam, na co ja zachorowałam, to moje następny rzeczy do upolowania:
pierwsze to brązer z różem, drugie to nowy czterokolorowy róż. Najgorsze jest to, ze wyszły 2 nowe róże i jeden jest w Polsce jako nowość, ale nie ten, który ja chcę, tylko taki ostry, koralowy

Ten róż i puder są u mnie na liście najbliższych zakupów .A miałam już ani pudrów ani różów nie kupować .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:01   #1313
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kratkowana pryzma jest bezdrobinkowa, ale wg mnie jest taka nudna. Nic ciekawego.
Sephora mnie niczym ne zachwyciłam tym razem
Jakiś czas temu obmacałam w Sephorze i wyraziłam podobne zdanie - nic ciekawego, ot jasny, bezdrobinkowy brązer, na buzi bez efektu.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:02   #1314
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
margaretko rzeczywiście, ten drugi róż lepiej wygląda od tego widocznego na Lumiere ale ja jakoś nie jestem przekonana do niego - mam swój z czerwienią i on jest dla mnie jakiś dziwny w aplikacji, nawet nie o mieszanie kolorów chodzi a o hmm miałkość? fakturę?... trudno mi to powiedzieć, ale do zachwytów z KWC nie dołączam.
No i to, co u mnie w opakowaniu jest brązem, na twarzy lub oku daje czerwonawy kolor

edit: TooFaced można kupić np. dzięki uprzejmości Kattariny
Sephora też mnie niczym nie poruszyła, ale ta kratkowana pryzma jest chyba najjaśniejsza z tegorocznych brązerów Sephory i dobra dla osób, które poszukują takiego neutralnego brązera

Ja mam 001 Sunrise Party (nie wiem, czy mówimy o tym samym) i powiem Ci, że ja tez nie dołączam się do zachwytów na KWC. Nie wiem dokładnie, do czego się mam przyczepić w przypadku tego różu. Może do tego,że jednak jest dla mnie za ciemny i jakoś nie potrafię go równo nałożyć? A ten nowy 003 Exotic Roses (na zdjęciu) jest dużo jaśniejszy i mam wielką ochotę go wypróbować


Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ten róż i puder są u mnie na liście najbliższych zakupów .A miałam już ani pudrów ani różów nie kupować .
To tak jak ja

Aneta, gdybyś je gdzieś widziała w ludzkiej cenie, to daj znać. Bo widzialam je na ebayu, ale cena była nie do przeskoczenia.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:06   #1315
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam 001 Sunrise Party (nie wiem, czy mówimy o tym samym) i powiem Ci, że ja tez nie dołączam się do zachwytów na KWC. Nie wiem dokładnie, do czego się mam przyczepić w przypadku tego różu. Może do tego,że jednak jest dla mnie za ciemny i jakoś nie potrafię go równo nałożyć? A ten nowy 003 Exotic Roses (na zdjęciu) jest dużo jaśniejszy i mam wielką ochotę go wypróbować
Ja mam ten kolor:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.jpg (27,6 KB, 6 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:09   #1316
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam 001 Sunrise Party (nie wiem, czy mówimy o tym samym) i powiem Ci, że ja tez nie dołączam się do zachwytów na KWC. Nie wiem dokładnie, do czego się mam przyczepić w przypadku tego różu. Może do tego,że jednak jest dla mnie za ciemny i jakoś nie potrafię go równo nałożyć? A ten nowy 003 Exotic Roses (na zdjęciu) jest dużo jaśniejszy i mam wielką ochotę go wypróbować




To tak jak ja

Aneta, gdybyś je gdzieś widziała w ludzkiej cenie, to daj znać. Bo widzialam je na ebayu, ale cena była nie do przeskoczenia.

Pod warunkiem,że będą w perfumeriach.Czy one tylko na rynek azjatycki poszły .Pójdę dzisiaj zobaczyć .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:12   #1317
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

To jest chyba ten inny, niż ja mam. Dodałam zdjęcie obydwu dla porównania.

Aneta: nadzieje w ebayu i innym wystawiającym,a potem może w Strawberrynet. Bo u nas ich chyba nie będzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 639820.jpeg (95,0 KB, 25 załadowań)
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:13   #1318
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja mam 001 Sunrise Party (nie wiem, czy mówimy o tym samym) i powiem Ci, że ja tez nie dołączam się do zachwytów na KWC. Nie wiem dokładnie, do czego się mam przyczepić w przypadku tego różu. Może do tego,że jednak jest dla mnie za ciemny i jakoś nie potrafię go równo nałożyć? A ten nowy 003 Exotic Roses (na zdjęciu) jest dużo jaśniejszy i mam wielką ochotę go wypróbować
wg mnie on miala zbyt prostacki odcień, bez subtelności i półtnów

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hehe, myślisz że można jeszcze coś wymyślić?
Mi się podoba ten ostatni, dwukolorowy
Pewnie, że można, tylko w tym sezonie takie są trendy
No właśnie miałam to na myśli, tzn. trzykolorowy i dwukolorowy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:17   #1319
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

W każdym bądź razie do Diora podchodzę już nieufnie po dwóch wtopach (Detective Chic z wielkimi kawałami kolorowego brokatu i ten róż)

edit: jeszcze przypomniało mi się w związku z fem - bardzo delikatny brązer i rozświetlacz IsaDory http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=476
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isadora.JPG (31,7 KB, 35 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 10:24   #1320
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie do Diora podchodzę już nieufnie po dwóch wtopach (Detective Chic z wielkimi kawałami kolorowego brokatu i ten róż)
Drobinki wielkości brokatu

Ostatnio jeszcze raz oglądałam brązer 010 i jak zobaczyłam te drobiny w nim to o malo ne oślepłam. Zresztą w nowościach letnich są takie same wielkie drobinki Wyglad iście dyskotekowy z lat 80-tych , ale jak ktoś lubi mega - drobiny to na pewno nie będzie zawiedziony.

edit: ten rozświetlacz też mi się podoba i muszę go obmacać
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.