Pochwalmy się swoimi włosami - część V - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-02, 22:01   #1771
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
Proszę
Jak zwykle, piękne Jestem fanką Twoich włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 22:18   #1772
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

Piękne
Dziękuję ❤

[/QUOTE]
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 22:26   #1773
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jak zwykle, piękne Jestem fanką Twoich włosów
Dziękuję strasznie mi miło

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ankara28 Pokaż wiadomość

Moje podsumowanie roku
Wysłane z mojego SM-G800H
Przepiękne
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 12:46   #1774
Ankara28
Zadomowienie
 
Avatar Ankara28
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 125
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
Proszę
Piękne włoski i przecudowny kolorek

I dziękuje za komplement odnośnie moich włosów.
Ankara28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 23:25   #1775
markas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Witam Tez postanowiłam się pochwalić Macie piękne włosy, też kiedyś marzyłam o prostej, lśniącej tafli Ale w końcu zaakceptowałam to, że moje włosy są kręcone i teraz dbam o nie odpowiednio, żeby w końcu były jednocześnie zdrowe i wyglądały ładnie Farby chemicznej nie używałam już ze trzy lata, jedynie raz na kilka miesięcy odświeżam kolor henną
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę dodać zdjęć. (pisze z telefonu i na końcu dodawania mnie wyrzuca z forum )
Szczegóły pielęgnacji i zdjęcia są na blogu, zapraszam zainteresowane
markas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 15:58   #1776
basiazo
Przyczajenie
 
Avatar basiazo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
obciete po dlugim zapuszczaniu
piekne
basiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 08:31   #1777
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

A o to moje włosiątka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151105_135856.jpg (58,3 KB, 289 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 09:32   #1778
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
A o to moje włosiątka
Jakie długie!!! Napisałabym więcej ale idę poszukać swojej szczęki na podłodze
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:58   #1779
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
A o to moje włosiątka
Cudne, zazdroszczę podziwiając jedyna wada Twoich włosów, jaka przychodzi mi do głowy, to możliwe zaczepienie przez obcych ludzi na ulicy. Ciężko przejść obojętnie obok taaaakich włosów

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-01-20 o 09:59
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:44   #1780
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Dzięki dziewczyny ! Niestety ostatnio trochę zastanawiam się nad ich podcięciem, z racji tego ze niedawno zostałam mamusią i mam mało czasu na zajmowanie sie tak długimi włosami. Poza tym końcówki włosów sa trochę przesuszone ( jak to bywa przy tak jasnym blondzie ). Ale to sie jeszcze zobaczy. Wiadomo, troche szkoda obciąć
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 09:23   #1781
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny ! Niestety ostatnio trochę zastanawiam się nad ich podcięciem, z racji tego ze niedawno zostałam mamusią i mam mało czasu na zajmowanie sie tak długimi włosami. Poza tym końcówki włosów sa trochę przesuszone ( jak to bywa przy tak jasnym blondzie ). Ale to sie jeszcze zobaczy. Wiadomo, troche szkoda obciąć
A mi by nie było szkoda, bo są rzeczywiście za długie, na końcach rzadsze. Tylko na plus by Ci wyszło, ja bym skróciła sporo, bo nawet do ramion. I kolor- nie obraź się, ale jest sztuczny, bardzo sztuczny. Zmieniałabym na jakiś naturalny blond.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 09:53   #1782
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A mi by nie było szkoda, bo są rzeczywiście za długie, na końcach rzadsze. Tylko na plus by Ci wyszło, ja bym skróciła sporo, bo nawet do ramion. I kolor- nie obraź się, ale jest sztuczny, bardzo sztuczny. Zmieniałabym na jakiś naturalny blond.
Sztuczny? A to ciekawe Zdjęcie zrobione było z fleszem, w rzeczywistości kolor jest cieplejszy. Skrócić do ramion? No aż tak zniszczone to one nie są, abym obcieła 3/4 włosów. Sciąć chciałam już nie raz, jest tu nawet cały wątek o tym. Każdy mówi "nie obcinaj", a juz w szczególności fryzjerka do której chodzę. Sama osobisie noszę taki blond od lat, bo pasuje do mojego chłodnego typu urody. Uważam, że nie ma takiego koloru, który wygladałby sztucznie. Sztucznie mozna wygladac, jesli źle się dobierze odcień włosów do karnacji, zastosuje sie nieodpowiedni makijaż... Oto troszkę wyraźniejsze zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151223_124727.jpg (98,5 KB, 304 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 09:58   #1783
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Sztuczny? A to ciekawe Zdjęcie zrobione było z fleszem, w rzeczywistości kolor jest cieplejszy. Skrócić do ramion? No aż tak zniszczone to one nie są, abym obcieła 3/4 włosów. Sciąć chciałam już nie raz, jest tu nawet cały wątek o tym. Każdy mówi "nie obcinaj", a juz w szczególności fryzjerka do której chodzę. Sama osobisie noszę taki blond od lat, bo pasuje do mojego chłodnego typu urody. Uważam, że nie ma takiego koloru, który wygladałby sztucznie. Sztucznie mozna wygladac, jesli źle się dobierze odcień włosów do karnacji, zastosuje sie nieodpowiedni makijaż... Oto troszkę wyraźniejsze zdjęcie:
No, sztuczny, sztuczny biały blond Naturalny masz około odcienia 8-9, a Ty masz taki typowo wypalany blond. No, ale jak Ci się podoba to noś- toż ja nie każę Ci farbować tylko wyrażam swoją opinię. A krótsze dodałyby Ci po prostu lekkości, długie włosy wizualnie obciążają twarz. Poza tym włosy nie ręka- odrosną
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 10:09   #1784
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

"Sztuczny, wypalony blond". Dooobre. No niech Ci będzie hehe. Ten tekst z obciążaniem twarzy przez długie włosy zasługuje na NOBLA. Pozdrawiam
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:01   #1785
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Sztuczny? A to ciekawe Zdjęcie zrobione było z fleszem, w rzeczywistości kolor jest cieplejszy. Skrócić do ramion? No aż tak zniszczone to one nie są, abym obcieła 3/4 włosów. Sciąć chciałam już nie raz, jest tu nawet cały wątek o tym. Każdy mówi "nie obcinaj", a juz w szczególności fryzjerka do której chodzę. Sama osobisie noszę taki blond od lat, bo pasuje do mojego chłodnego typu urody. Uważam, że nie ma takiego koloru, który wygladałby sztucznie. Sztucznie mozna wygladac, jesli źle się dobierze odcień włosów do karnacji, zastosuje sie nieodpowiedni makijaż... Oto troszkę wyraźniejsze zdjęcie:
Piękne włosy pasujące do pięknej właścicielki
Każdemu na szczęście nie musisz się podobać
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:08   #1786
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Bardzo dziękuję
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:12   #1787
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
A o to moje włosiątka
Wow!
O ile mnie samej taki kolor się nie podoba (kwestia gustu jak ze wszystkim), to podziwiam za ich stan przy tak mocnym rozjaśnieniu
A co do podcięcia - faktycznie końce są w średnim stanie, widać to na tym zdjęciu, ale nie skracałabym ich do ramion Skróciłabym z 7-8 cm, poszłoby to sianko na końcach i linia włosów by się ładnie wyrównała i zagęściła

A jeszcze co do sztuczności - mam znajomą, która naturalnie ma włosy ciemniejsze o góra pół tonu, na czubku może o ton. Nie jest to jeszcze aż tak mocno wybielony blond

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-01-21 o 11:15
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:53   #1788
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
"Sztuczny, wypalony blond". Dooobre. No niech Ci będzie hehe. Ten tekst z obciążaniem twarzy przez długie włosy zasługuje na NOBLA. Pozdrawiam
Problem widzę z krytyką Ok, niech będzie masz tak piękne włosy, że zasługujesz na Nobla, teraz lepiej?

Przecież nie każdemu muszą się podobać Twoje- w mojej opinii sztucznie wyglądające włosy, czy to tak trudno zrozumieć??? Przecież to nie jest obraźliwe, opanuj się kobieto

Z mojej strony EOT.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:00   #1789
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Kolor tez zupełnie nie w moim stylu preferuje bardziej naturalne. I pomimo ze za długie włosy wcale mi sie nie podobaja to brawa nalezą Ci sie za ich kondycje pomimo tak brutalnego farbowania

Tez pewnie bym podcięła zeby odświeżyć i nadać im lekkości. Sama u siebie wiem kiedy przekroczę granice i stają sie zdecydowanie za długie . Wtedy głowa staje sie ciezka. Zreszta ja zawsze zapuszczam i ścinam i tak w kółko.

W poniedziałek scielam do ramion .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:23   #1790
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

ten kolor sie nazwa "tleniony blond" ale o gustach sie nie dyskutuje

Karolina - ja jestem fanka Twoich włosow - w wesji do ramion no pokaz co zrobiłaś
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:51   #1791
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Problem widzę z krytyką Ok, niech będzie masz tak piękne włosy, że zasługujesz na Nobla, teraz lepiej?

Przecież nie każdemu muszą się podobać Twoje- w mojej opinii sztucznie wyglądające włosy, czy to tak trudno zrozumieć??? Przecież to nie jest obraźliwe, opanuj się kobieto

Z mojej strony EOT.
Po pierwsze to Ty sie opanuj, bo za mocno się rozpędziłaś Nie mam problemu z krytyką, jeśli jest ona konstruktywna i zasadna. Stwierdzenie, że mam "wypalany blond", bądź "długie włosy obciążają twarz" zasługuje jedynie na śmiech. Powiedz to milionom kobiet na śiwecie, modelkom, aktorkom, które mją taki kolor włosów lub taką długość. Nie twierdze również, że mają się podobać każdemu Nie czuje sie przez Ciebie obrażona, jedynie rozbawiona

Z mojej strony również EOT
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 14:55   #1792
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Karolina - ja jestem fanka Twoich włosow - w wesji do ramion no pokaz co zrobiłaś
Bardzo mi miło ze mnie jeszcze pamiętasz .

Mam dłuższego boba. Przynajmniej mam teraz co zapuszczać . Długich juz miałam szczerze dosc.
Jesli kogos interesuje co miałam wczesniej na głowie zapraszam do mojego albumu "Moje włosy"

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=24752

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1453388030.596747.jpg (797,2 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1453388075.123871.jpg (850,9 KB, 150 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:21   #1793
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
A mi by nie było szkoda, bo są rzeczywiście za długie, na końcach rzadsze. Tylko na plus by Ci wyszło, ja bym skróciła sporo, bo nawet do ramion. I kolor- nie obraź się, ale jest sztuczny, bardzo sztuczny. Zmieniałabym na jakiś naturalny blond.
Hmm. A ja bardzo lubię taką długość (chociaż końcówki faktycznie nieco przesuszone, aczkolwiek przy tym zdjęciu ciężko coś stwierdzić), sama taką nosiłam i świetnie się z nią czułam. Rozumiem, że może ona zaburzać proporcje sylwetki, ale jeśli chodzi o wygląd twarzy to wg mnie to już raczej kwestia cięcia włosów przy twarzy (grzywka, ewentualne cieniowanie).

Co do koloru zaś... nie każdy chce mieć na głowie naturalnie wyglądający kolor i nie ma w tym raczej nic dziwnego. A farbowane ciemniejsze blondy często wyglądają równie sztucznie, co platyna. I j rozumiem, że opinia opinią, ale... czy tylko ja odniosłam wrażenie, że jakoś tak średnio sympatycznie ten komentarz wypadł? Coś w stylu "a co ty się tu będziesz tymi sztucznymi kłakami chwalić". Może to nadinterpretacja, ale nie dziwię się, że Noemi tak zareagowała. Ale cóż, każdy ma inną wrażliwość. Tylko, że nie nazywałabym tego "problemem z krytyką", nie jestem bowiem przekonana, czy bycie gruboskórnym jest jakąś szczególną zaletą. Nie musi być "słodko-pierdząco" żeby było zwyczajnie miło i sympatycznie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 21:46   #1794
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm. A ja bardzo lubię taką długość (chociaż końcówki faktycznie nieco przesuszone, aczkolwiek przy tym zdjęciu ciężko coś stwierdzić), sama taką nosiłam i świetnie się z nią czułam. Rozumiem, że może ona zaburzać proporcje sylwetki, ale jeśli chodzi o wygląd twarzy to wg mnie to już raczej kwestia cięcia włosów przy twarzy (grzywka, ewentualne cieniowanie).

Co do koloru zaś... nie każdy chce mieć na głowie naturalnie wyglądający kolor i nie ma w tym raczej nic dziwnego. A farbowane ciemniejsze blondy często wyglądają równie sztucznie, co platyna. I j rozumiem, że opinia opinią, ale... czy tylko ja odniosłam wrażenie, że jakoś tak średnio sympatycznie ten komentarz wypadł? Coś w stylu "a co ty się tu będziesz tymi sztucznymi kłakami chwalić". Może to nadinterpretacja, ale nie dziwię się, że Noemi tak zareagowała. Ale cóż, każdy ma inną wrażliwość. Tylko, że nie nazywałabym tego "problemem z krytyką", nie jestem bowiem przekonana, czy bycie gruboskórnym jest jakąś szczególną zaletą. Nie musi być "słodko-pierdząco" żeby było zwyczajnie miło i sympatycznie.
Brawooo weegirl !!! Trafiłaś w samo sedno Masz u mnie browarka Niech żyje "sztuczny" blond :p
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 22:03   #1795
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Noemi2 mnie się bardzo podobają, może kilka centymetrów bym skróciła, ale też bez przesady, na pewno nie do ramion Duże brawa że udało Ci się zapuścić i utrzymać taką długość przy tak jasnych włosach. Kolor mi się podoba i nie wyobrażam sobie Ciebie w innym, nie każdemu pasuje naturalny czy mysi blond.
Trochę dziwne, jak dziewczyny wrzucają farbowane kruczoczarne czy rude włosy to jakoś nikt nie pisze, że sztuczny kolor :P

Edytowane przez Sugarbomb
Czas edycji: 2016-01-21 o 22:04
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 06:45   #1796
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm. A ja bardzo lubię taką długość (chociaż końcówki faktycznie nieco przesuszone, aczkolwiek przy tym zdjęciu ciężko coś stwierdzić), sama taką nosiłam i świetnie się z nią czułam. Rozumiem, że może ona zaburzać proporcje sylwetki, ale jeśli chodzi o wygląd twarzy to wg mnie to już raczej kwestia cięcia włosów przy twarzy (grzywka, ewentualne cieniowanie).

Co do koloru zaś... nie każdy chce mieć na głowie naturalnie wyglądający kolor i nie ma w tym raczej nic dziwnego. A farbowane ciemniejsze blondy często wyglądają równie sztucznie, co platyna. I j rozumiem, że opinia opinią, ale... czy tylko ja odniosłam wrażenie, że jakoś tak średnio sympatycznie ten komentarz wypadł? Coś w stylu "a co ty się tu będziesz tymi sztucznymi kłakami chwalić". Może to nadinterpretacja, ale nie dziwię się, że Noemi tak zareagowała. Ale cóż, każdy ma inną wrażliwość. Tylko, że nie nazywałabym tego "problemem z krytyką", nie jestem bowiem przekonana, czy bycie gruboskórnym jest jakąś szczególną zaletą. Nie musi być "słodko-pierdząco" żeby było zwyczajnie miło i sympatycznie.
Tak i to spora, ale jak już mówiłam- EOT z mojej strony, bo mam zdanie jakie mam i tyle
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 08:42   #1797
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cześć

Wrzucam moje wczorajsze.

Zastanawiam się nad delikatnym ombre / sombre i pocięciu końcówek o ile?
Jak uważacie ? 3-4 cm ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bez☠tytułu.png (796,8 KB, 138 załadowań)
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:21   #1798
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Cześć

Wrzucam moje wczorajsze.

Zastanawiam się nad delikatnym ombre / sombre i pocięciu końcówek o ile?
Jak uważacie ? 3-4 cm ?
Ładne, a jakie lśniące Lekko możesz podciąć, góra z 7 cm dla wyrównania. Delikatne sombre byłoby też fajne, ale tak, żeby w razie czego ściąć jak za bardzo Ci przesuszy. Szkoda takich włosów.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:24   #1799
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ładne, a jakie lśniące Lekko możesz podciąć, góra z 7 cm dla wyrównania. Delikatne sombre byłoby też fajne, ale tak, żeby w razie czego ściąć jak za bardzo Ci przesuszy. Szkoda takich włosów.
o dziękuję.

Właśnie nie jestem przekonana do sombre tak 100%.
Mam salon, gdzie robią piękne sombre, ale się boje, że się przesusze.
A ściąć je potem to szkoda + 300 zł w błoto.

Sama nie wiem.

Czy sombre ma sens na prostych włosach w ogóle ?
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 10:05   #1800
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część V

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Cześć

Wrzucam moje wczorajsze.

Zastanawiam się nad delikatnym ombre / sombre i pocięciu końcówek o ile?
Jak uważacie ? 3-4 cm ?
Generalnie ja rozjaśniania oraz ombre nie polecam, specjalnie dla Ciebie załączyłam zdjęcie z września w podsumowaniu pielegnacji.
Włosy miałam rozjaśniane pierwszy raz w życiu do poziomu jasnego blonu - o ile na początku jest fajnie to potem włosy wyglądają tragicznie. Tak zniszczonych włosów nie udało się już uratować. Polecam Ci poczytać blog Anwen, która opisuje swoje przeżycia po rozjaśnianiu ciemnych włosów do ombre, efektu po oraz tego jak bardzo teraz musi dbać o włosy.
Polecam za to podciąć włosy gorącymi nożyczkami - efekt również w podsumowaniu na samym końcu.

Załączam również zdjęcie dla aktualizacji stanu włosów - uważam, że są ładnie wyprowadzone po podcięciu. Teraz czeka mnie tylko zapuszczanie w zdrowej i świadomej pielęgnacji.

W podsumowaniu wypisałam środki pielęgnacji włosów na dany okres oraz efekty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podsumowanie_włosy_ka-mila.jpg (93,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0302.jpg (72,3 KB, 103 załadowań)
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 12:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.