nie musisz sie logowac - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2002-10-17, 16:43   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Złośliwcze pomóż!!!Jak wydrukować "psiaki" Asieńki?Tylko prosze nie śmiej się ze mnie,jakoś mi nie wychodzi.Może wysłałbyś mi te psiaki na skrzynkę?To bym wiedziała jak wydrukować.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-10-17, 17:37   #32
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Strony możesz drukować używając swojej przeglądarki. W Internet Explorer wersji 6.0 masz ciekawą opcję Print Preview (podgląd wydruku) w menu File (plik).

Pobaw się tym, wyniki będziesz widzieć na bieżąco na ekranie [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-03, 17:51   #33
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87
hmm

[img]icons/icon40.gif[/img]
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 21:14   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Drogi Zlo ,dlaczego zawsze przed otwarciem wizażu pojawia mi się komunikat "pobieranie pliku"?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 21:24   #35
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Dodam ,że dzieje się tak tylko przy otwieraniu wizazu
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 21:53   #36
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Komunikat ten pojawia się, ponieważ przeglądarka pobiera sobie plik, w którym zakodowane są kolory naszych stron. W ten sposób podczas serfowania po stronach nie musisz pobierać instrukcji kolorów w kodzie html (czyli praktycznie strony szybciej się ładują), załatwia to właśnie ten plik [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-14, 22:02   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Zapisałam ten plik na dysku i dalej jest tak samo tzn pojawia się ten komunikat,chyba ,że tak ma być za każdym razem otwierania wizażu.Nie wiem ,bo może coś jest nie tak ,martwię się żeby coś nie siadło.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-11-14, 22:15   #38
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Dziwne - prześlij mi ten plik na poczte zlosliwiec@wizaz.pl - musze to na wlasne oczy zobaczyc.

Dzieki!
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-15, 08:58   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Plik przesłałam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-22, 13:28   #40
yvona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 1
Re: pomoc

Czy znacie godny polecenia kurs wizażu w Warszawie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje
yvona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-22, 13:36   #41
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

ywona,
w styczniu i lutym będzie orgaznizowany dwudniowy kurs wizażu prowadzony przez Anitę Folaron (możesz o niej poczytać na stronie wizażu "godne polecenia"). Jak chcesz wiecej info to mogę przesłać Ci e-mailem.
A jeżeli szukasz jakiegoś "bardziej rozłożonego w czasie" to... daj znać jak znajdziesz coś takiego [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-11-29, 14:17   #42
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Witam. Mam male pytanko. Chcialam sie spytac czy isnieje jakas masc lub krem nie na recepte, ktora/y mialby podobne dzialanie jak krem Vretizalin. Chodzi o wybielanie przebarwien na twarzy powstalych wskutek nieprawidlowego leczenia tradziku. Pozdrawiam serdecznie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-12, 16:40   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomoc

Szukam dodatkowej pracy jako wizażystka i charakteryzatorka. Skończyłam z wyróznieniem Akademię Stylu i Urody. Ewa Osińska 505 778 283.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-05, 19:50   #44
kurubi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
Re: pomoc

Chce cos zrobic z wlosami... doradzcie cos, prosze...
kurubi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-01-05, 20:00   #45
AlicjaDiablica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 172
GG do AlicjaDiablica
Re: pomoc

Kurubi... zlituj sie... Co my Ci mamy poradzić? Nie wiadomo jaki masz kształt buźki, jakiego jesteś wzrostu, jaki masz styl... ani co lubisz. Może zapytaj się przyjaciółki albo mamy co Ci mogą doradzić. One przynajmniej Cię widzą [img]icons/icon7.gif[/img]
AlicjaDiablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-04, 09:57   #46
seniorita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 1
Re: pomoc

Jakie wybrac tipsy akrlowe czy zelowe?Swoje paznokcie mam nie za mocne,czesto łamia mi sie i rozdwajaja.
help napisał(a):
> Czesc [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Poniewaz nowe forum jest wyposazone w dziesiatki i setki funkcji postanowilem ulatwic Wam poruszanie sie po nim i pomoc Wam nieco w oswojeniu sie z jego mozliwosciami. Tak wiec, tutaj krotka pomoc jak poruszac sie po forum:
>
> <font size=+1 color=red>MENU (na gorze ekranu)</font>
>
  1. >
  2. Lista watkow - wywoluje liste wszystkich wiadomosci w danym forum. Wiadomosci sa uporzadkowane wg tematow (watkow), a oznacza to, ze odpowiedz do wiadomosci pojawia sie z odpowiednim wcieciem.
    > Dodatkowo niektore watki (tematy) maja ikonke foldera i plusik po swojej lewej stronie. Klikniecie na ten plusik powoduje rozwiniecie historii odpowiedzi do danego tematu. Kazda wiadomosc, oprocz tematu, ma rowniez informacje o uzytkowniku, ktory ja nadal, i czasie, kiedy wiadomosc zostala wpisana do systemu. Przy wiadomosciach zawierajacych zdjecia pojawia sie ikonka agrafki.
    >
  3. Nowy temat - klikniecie tutaj spowoduje, ze nadacie nowy temat do forum (czyli utworzysz de facto nowy watek, na ktory inni beda mogli odpowiadac).
    > Uwaga! Podanie swojego maila jest obowiazkowe.
    >
  4. Szukaj - ta funkcja umozliwia przeszukiwanie obecnego forum (albo wszystkich for na www.wizaz.pl) wg zadanego slowa. Funkcjonuje jak wiekszosc wyszukiwarek internetowych, w wyniku podajac liste wiadomosci zawierajacych poszukiwane slowo lub fraze i zaznacza je w wiadomosci zoltym kolorem.
    >
  5. Logowanie - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz sie zalogowac do systemu.
    > Po co sie logowac? Po zalogowaniu mozesz edytowac swoje wiadomosci a nawet je usuwac. Tak wiec, jesli np. przytrafil Ci sie blad ortograficzny, to zawsze mozesz wrocic do wiadomosci i klikajac na [Edytuj] pod wiadomoscia poprawic jej tresc.
    >
  6. Profil - jezeli jestes zarajestrowana(ym) uzytkownikiem i masz swoje haslo, mozesz tutaj edytowac swoje dane (e-mail), zmienic haslo lub dodac swoja strone domowa. Przycisk ten jest widoczny dopiero po tym, jak sie zalogujesz [img]icons/icon7.gif[/img]
    >
  7. Subskrybuj - tutaj mozesz zamowic usluge, ktora polega na przesylaniu na Twojego maila wszystkich nowych wiadomosci w forum. Dziala w obrebie tylko jednego forum, tak wiec jezeli chcesz dostawac nowe wiadomosci np. do forum Kosmetyczka odpowiada i forum Usmiechnij sie, to musisz subskrybowac oba te fora osobno.
    >
  8. Rejestracja - jezeli chcesz zostac zarejestrowanym uzytkownikiem, wlasnie tutaj mozesz po wypelnieniu formularza dostac haslo dostepowe do logowania. Prosze tylko ostroznie i dokladnie wpisywac swojego maila, poniewaz najmniejsza literowka spowoduje, ze haslo do Was nie dojdzie.
    >
  9. Ostatnie wpisy - dzieki tej funkcji bedziecie mogli zobaczyc wszystkie nowe wiadomosci, ktorych do tej pory nie czytaliscie - na jednym ekranie. Pozyteczna funkcja dla stalych bywalcow. Tutaj mozesz sciagnac liste nowych postow z wybranego przez siebie okresu czasu.
    >
  10. 50 aktywnych watkow - wyswietli liste 50 ostatnio aktualizowanych watkow ze wszystkich for jednoczesnie. Watkow, a nie postow! Lista ta nieco rozni sie od listy postow na glownej stronie.
    >
  11. Pomoc - nazwa mowi sama za siebie, tutaj znajdziecie pomoc do naszego oprogramowania, istotne zarowno dla nowych wizazanek jak i stalych bywalczyn (postaram sie to w miare mozliwosci aktualizowac).
    >
  12. Lista wszystkich forow - tutaj bedziecie mogli przejsc do innego forum wewnatrz serwisu Wizaz.pl
    >
  13. Nazwy poszczegolnych forow - klikajac na nazwe konkretnego forum program przeniesie Ciebie do listy watkow.
    >
> <font size=+1 color=red>MENU (na dole, pod wiadomoscia)</font>
>
  1. >
  2. Pokaz caly watek - powoduje wyswietlenie wszystkich wiadomosci jednoczesnie, tak ze nie bedziesz musial(a) klikac kilka razy na rozne odpowiedzi. Oczywiscie cos za cos, zaladowanie wszystkich odpowiedzi (szczegolnie takich ze zdjeciami) trwa dluzej od zaladowania tylko jednej z nich.
    > Opcja ta pojawia sie przy tematach zawierajacych wiecej niz jedna wiadomosc... to jest logiczne [img]icons/icon7.gif[/img]
    >
  3. Monitoruj - dzieki tej funkcji (jezeli jestes zarejestrowanym uzytkownikiem) mozesz dostawac na maila wszystkie nowe odpowiedzi do danego watku (tematu). Przydatne dla tych, ktorzy raczej rzadko (dlaczego rzadko [img]icons/icon21.gif[/img] ) nas odwiedzaja, a zalezy im na sledzeniu korespondencji.
    >
  4. Odpowiedz - klikniecie tutaj spowoduje wyslanie odpowiedzi do wiadomosci, ktora masz wlasnie na ekranie. Formularz odpowiedzi pojawia sie w nowym okienku.
    >
  5. Edytuj - tutaj mozesz edytowac swoje wiadomosci. System pozwoli ci na to tylko wtedy, jezeli jestes zalogowana(y) jako uzytkownik, ktory napisal ta wiadomosc. Mozliwosc edytowania wszystkich wiadomosci maja tylko Moderatorzy (poki co Agnieszka, Beata i ja).
    >
  6. Usun - tak jak edycja, tyle, ze powoduje to usuniecie (bezpowrotne!!!) calej wiadomosci.
    >
  7. Lista watkow - powrot do listy wszystkich wiadomosci w forum, dzialanie podobne jak w gornym menu.
    >
>
> Jezeli dalej nie wiecie co robic, kliknijcie na Odpowiedz ponizej i wpiszcie swoje pytanie. Postaram sie na nie jak najszybciej i wcale nie zlosliwie odpowiedziec.
>
> Klaniam sie [img]icons/icon35.gif[/img]
> Zlosliwiec
seniorita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-16, 11:40   #47
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
tabletki,a cellulitis

Od około 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne.Od jakiegoś czasu zauważyłam,że robi mi się cellulitis.Zaczęłam ćwiczyć,wsmarowywać różne specyfiki,ale niepomaga,a wręcz przeciwnie wydaje mi się,że jest coraz bardziej widoczny.Słyszałam,że duży wpływ na cellulitis mają właśnie tabletki.Zastanawiałam się czy wogóle niemogę brać tabletek,czy może poprosić lekarza o tabletki z innym składem???Czy odstawiając tabletki cellulitis zniknie samoczynnie czy będę musiała troche z nim powalczyć???Proszę jeśli znacie na moje pytania odpowiedzi to doradźcie mi coś!!!
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-20, 14:50   #48
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: pomoc

Wiem, ze mam mozliwosc usuniecia swojej wiadomosci. Jednoczesnie nie widze takiej mozliwosci, po edycji calego watku. Jesli to mozliwe to prosze o usuniecie wiadomosci, w ktorej umiescilam adres mojego maila w watku Heleny "Moj bal przebierancow???" Dziekuje
donata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-20, 14:56   #49
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Mozesz to usunac edytujac swoja wiadomosc. Mam nadzieje, ze nie spotkaly Ciebie jakies nieprzyjemnosci?

[img]icons/icon35.gif[/img]

p.s. Juz usunalem [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-20, 20:07   #50
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: pomoc

nie; wszystko w porzadku, dziekuje za pomoc
donata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-23, 13:43   #51
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
wloski na rekach

Coraz częściej w gazetach czytam o depilacji włosków z rąk.Co sadzicie o ich usuwaniu?Moje koleżnki specjalnie chodzą do kosmetyczki żeby się ich pozbyć.Może ja też powinnam???Czy ich usuwanie to moda czy koniecznosć???Wiem że każda zadbana kobieta usuwa owłosienie z nóg,bikini i pach,ale czy z rąk też???
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 16:18   #52
ombelico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3
Re: pomoc

Z utęsknieniem oczekiwałam na drugą część publikacji o masażu odchudzającym. No i chyba się pojawiła. Jednak próbując ją otworzyć, otwiera się część pierwsza. Czy to mój komputer świruje, czy może u Was zaszła jakaś pomyłka?
ombelico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 16:22   #53
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Za godzinke to poprawie, to moja pomylka, tutaj link do wlasciwego artykulu:

http://www.wizaz.pl/szczotka_masaz_odchudz_2.php

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-12, 14:50   #54
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Re: pomoc

Witam, proszę o pomoc, niestety obrazek żelu antycellulitowego wprowadził mnie w błąd, i chciałabym moją ocenę usunąc ale nie mogę, chyba muszę Ciebie poprosić ZŁOAvon, Cellu-Sculpt Anticellulite Slimming Treament, Wyszczuplający krem antycellulitowy- właśnie o tą ocenę chodzi
Wielkie dzięki
Pozdrawiam
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-12, 15:03   #55
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc

Zrobione [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-12, 15:39   #56
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Re: pomoc

Dziękuje bardzo
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-13, 14:29   #57
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: pomoc

A nie można tych ikonek zrobić tak jak w GADU-GADU?Bo ja też mam z nimi kłopoty
misio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-13, 14:43   #58
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc - emoticons

Masz na mysli kody wywolujace ikonki, czy sam ich wyglad?

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-13, 15:14   #59
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: pomoc - emoticons/Zło

Myślę, że chodzi o łatwiejszy dostęp do emotikonek, typu: otwierasz okienko, klikasz na wybraną emotikonkę, ona wskakuje w tekst... Jak w GG, wersja dla blondynek, bo nie trzeba zapamiętywać skrótów i ich poprawnie przepisywać...

Reszta zależy od Ciebie [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img], a pieśni się podobały?
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-13, 15:32   #60
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomoc - emoticons/Zło

Pomysl ciekawy, popatrze sobie, a piesni sa COOL [img]icons/icon10.gif[/img]
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.