Jaki Wózek Najlepszy??? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 20:24   #151
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

emigrantkaa,jakiś dziwny ten wózek-podobny do Graco Quatro. Kółeczka takie małe-nie, mnie osobiście nie odpowiada...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:28   #152
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

luna nie ma nic wspólnego z graco
nie miałam tego wózka, ale rozważałam jego zakup bo mi się podobał.
jest solidnieszy niż graco, a kółka wcale nie są cienkie.
podejrzewam też,że nie jest on najlepszy na polskie drogi i chodzniki, bo na te to chyba najlepsze sa wózki terenowe
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:38   #153
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Mają takie same rozwiazanie instalowania głębokiego wkładu - czyli właśnie dziwne moim zdaniem(bo z jednej strony jest budka spacerówki,a z drugiej "gondoli")

Cytat:
podejrzewam też,że nie jest on najlepszy na polskie drogi i chodzniki, bo na te to chyba najlepsze sa wózki terenowe
oj prawda-niestety.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:53   #154
gusia..
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 636
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Dziewczyny wypowiem się na temat wózka X-Lander X1 bo takiego używam a widzę, że rozważacie kupno takiego.
Gondola jak dla mnie jest duża, my co prawda z niej nie korzystalismy za bardzo gdyż córka nie znosiła spacerów tak więc tylko w niej spała. Minusem są plastikowe adaptery. Takie jakieś trzeszczące albo mi się trafił taki model. Spacerówka jest super. Duża, z ciepłym wkładem w środku dla młodszego szkraba. Nie rozklada się na płasko ale moja córa już może spędzać czas na pół leżąco a nie spacerujemy za wiele także może być. Minusem i to jak dla mnie wielkim jest własnie brak przekladanej rączki. Czasem musze wózek ciągnąć:/ Jest też bardzo ciężki. Mieszkam w domu i myslałam, że dla mnie to nie będzie problemem a jednak jest. Bo nawet wnieść po kilku schodkach jest ciężko:/ Plusem są za to duże pompowane koła. Mieszkam na wsi i tu sprawdzaja się rewelacyjnie. Nie przeszkadza też, że nie są skrętne bo nie pokonuję wielu zarętów Prowadzi się bardzo lekko.
__________________
Nikolka
gusia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 10:23   #155
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
luna nie ma nic wspólnego z graco
nie miałam tego wózka, ale rozważałam jego zakup bo mi się podobał.
jest solidnieszy niż graco, a kółka wcale nie są cienkie.
podejrzewam też,że nie jest on najlepszy na polskie drogi i chodzniki, bo na te to chyba najlepsze sa wózki terenowe
Polskie drogi nie są problemem, bo jestem w Anglii w tej chwili. Dlatego się zastanawiam nad tym wózeczkiem, bo jest lekki, wąski, więc zmieści się do angielskich autobusów . LUNA może słyszałaś coś o nim? Jakieś opinie jak się sprawuje? Bo ciężko coś znaleźć o tym wózku. W sklepie nim pojeździłam to super, mój mąż stwierdził, że można z nim tańczyć hahaha. Jest naprawdę leciutki.
Jeszcze się zastanawiam nad Bebe Confort Streety, ale niestety drugiej połówce się nie podoby te "taczki"

Pozdrawiam.
emigrantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:56   #156
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

eemingrantka spotakałam się z opiniami skrajnie pozytywnymi i negatywnymi, niestety nie pomogę za bardzo
poczytaj na angielskich stronach: wiele negatywnych uwag dotyczy kwestii bezpieczeństwa
ja wożę synka w Maclaren techno XT. jego główna wada (i jedyna) to to,że jest szary.
To jest mój drugi wózek (kupiony jak mały miał 8 miesięcy).
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:53   #157
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

LUNA dzięki za odpowiedź. Kwestia bezpieczeństwa ciekawe bo niby mamas&papas to dobra firma. Chyba poszukuję dalej. A może jakiś Bebe Confort? Jaki ty miałaś na początku?

Wypatrzyłam jeszcze taki:
http://www.mothercare.com/gp/product...68041&mcb=core ale nie jest za lekki i nie wiem czy te tylne koła nie będą za szerokie na autobusy.

Pozdrawiam. Mam nadzieję, że wam idą lepiej poszukiwania.
emigrantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 20:03   #158
Bajm
Raczkowanie
 
Avatar Bajm
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

roan marita vs coneco toledo

moj mąz woli coneco toledo, a ja - roan maritę
Bajm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:14   #159
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Bajm,poczytaj o Coneco na innych forach-ma kiepskie opinie, podobno tylko ma ładny wygląd(przyznaję) i to wszystko.
Roan Marita jest na pewno solidniejszy.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 22:49   #160
martram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Witam. Ja mam termin na 6 grudnia, ale zastanawiam się już nad kupnem wózka, chociaż wiem, że spacery zaczną się pewnie koło stycznia. Byłam w kilku sklepach, oglądałam, popychałam, macałam, bujałam i wybrałam. Chyba kupimy TACO JUMPER 2008 w zestawie z fotelikiem na pompowanych kołach(koszt ok.1100-1200zł). ponieważ zależy mi na wózku, który będzie potem spacerówką, ten wydał się idealny. w spacerówce dziecko nie siedzi jakoś strasznie wysoko. koła przednie ma skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost. jest bardzo stabilny, nie buja się na boki i nie przechyla jakoś dziwnie przód-tył, więc mały jak podrośnie i zacznie rozrabiać nie powinien z niego wypaść(chociaż wiele mam kupuje wózek na paskach, ja chcę jak najbardziej stabilny-przynajmniej mam zamiar żeby dziecka nie przyzwyczajać do bujania w wózku). zastanawiam się tylko czy gondolka wystarczy bo podana długość jest (o ile dobrze pamiętam) 70cm. waga wózka tak stelaż+ gondola jak i stelaż+spacerówka 15kg. dużo jeździmy z natury dlatego ważny jest fotelik i małe wymiary stelaża po złożeniu. co prawda nie ma przekładanej rączki ale można gondolę, spacerówkę i fotelik wpiąć zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

mam tylko prośbę. jeśli któraś z Was, drogie mamy ma przyjemność go używać na co dzień, chciałabym dowiedzieć się jak sprawuje się w "realu".
martram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:06   #161
Bajm
Raczkowanie
 
Avatar Bajm
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 31
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Bajm,poczytaj o Coneco na innych forach-ma kiepskie opinie, podobno tylko ma ładny wygląd(przyznaję) i to wszystko.
Roan Marita jest na pewno solidniejszy.
dzięki mojemu męzowi wlasnie i podoba się wygląd
więcej juz nie będę rozglądac się, wezmiemy roan maritę
Bajm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 14:26   #162
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Już pytałam na jednym forum, ale zapytam i tu co myślicie o tym wózeczku
http://www.bobowozki.com.pl/product_...oducts_id=1358
emigrantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:44   #163
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez emigrantkaa Pokaż wiadomość
Już pytałam na jednym forum, ale zapytam i tu co myślicie o tym wózeczku
http://www.bobowozki.com.pl/product_...oducts_id=1358
biorąc pod uwagę cenę znalazłabym cos ciekawszego. Ten wózeczek za bardzo mi się nie podoba, ale go tez nie znam
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 18:23   #164
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Wózeczek ładny,ale faktycznie-za tą cenę kupiłabym coś innego
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 12:24   #165
emigrantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Tak ta cena jest kosmiczna . Pewnie dlatego, że to nowy model jest. Marzy mi się promocja . Chociaż jeszcze można by go było sprowadzić z Australii, wychodzi ok. 1600zł. Tylko ciekawe jaka cena przesyłki. Wiem, że Bugaboo niektóre dziewczyny sprowadzały ze Stanów i wychodziło im ok 800zł taniej niż by miały kupić w Polsce.

LUNA a nie wiesz czy wózki tej firmy można obejrzeć gdzieś w Anglii, bo ja nie mogę spotkać, a jednak zobaczyć na żywo to zawsze inaczej. Z tego co wiem to nie można, ale jak coś będziesz słyszała to napisz. Szczególnie chodzi mi o Londyn.

Pozdrawiam.
emigrantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 13:03   #166
domluk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

a co myślicie o wózku brevi ovo? Ma jedną wade ale nie wiem czy jest ona na tyle duża, żeby rezygnować z tego wózka, a mianowicie spacerówka nie rozkłada się na płasko tylko przechyla w całości.

Liczę na jakieś opinie. Córeczkę urodzę pod koniec stycznia. pozdrawiam
domluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 13:40   #167
janinka24
Przyczajenie
 
Avatar janinka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

też słyszałam trochę o tych wózkach, natomiast zaciekawił mnie taki: http://www.moje-dziecko.com/p,pl,111...f-+carbon.html
janinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:52   #168
jiffy007
Przyczajenie
 
Avatar jiffy007
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez janinka24 Pokaż wiadomość
też słyszałam trochę o tych wózkach, natomiast zaciekawił mnie taki: http://www.moje-dziecko.com/p,pl,111...f-+carbon.html
Wózeczek bardzo fajny, choć mnie szczerze przerażają małe kółka, choc jeżeli patrzysz na chodniki w swojej okolicy i jesteś pewna, że bez problemu przejedziesz to jak najbardziej ok. Bardzo ważną funkcją przy wyborze spacerówki jest również regulowany podnóżek, który sparwia że spiącemu dziecku nie zwisają nóżki, no i przedewszystkim regulacja oparcia ... poniewaz zdażają się i takie, które posiadają regulację do najniższego ... o zgrozo .... poziomu półsiedzącego. No i należało by wspomniec też o tym, że wózek usi by dostosowany do wieku dziecka ... tzn. nie można dziecka do 18 mies. przewozic w wózku typu spacerówko-parasolka i tu kłaniają się takie wózeczki np jak McLaren.
A jeżeli odpowiadał by Ci wózeczek trochę mniej nowoczesny to polecam Baby design sprint[ http://allegro.pl/item488070693_baby...cie_folia.html ], na który niedawno wymieniłam swoje Graco właśnie ze względu na koła ... i nie pomogło mi nawet centrum warszawy i większośc chodników z kostki brukowej.

Edytowane przez jiffy007
Czas edycji: 2008-12-03 o 12:58
jiffy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:01   #169
janinka24
Przyczajenie
 
Avatar janinka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Mnie tam właśnie zależy na dużych kołach, jestem kobietą, która mieszka na wsi, więc potrzebuję wózka "do zadań specjalnych":P Duże koła to podstawa!!! Masz rację ze spacerówkami, czasem można dziecku narobic krzywdy... Ostatecznie mógłby jeszcze ten byc: http://www.moje-dziecko.com/p,pl,123...k+scarlet.html
janinka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 12:28   #170
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez emigrantkaa Pokaż wiadomość
LUNA dzięki za odpowiedź. Kwestia bezpieczeństwa ciekawe bo niby mamas&papas to dobra firma. Chyba poszukuję dalej. A może jakiś Bebe Confort? Jaki ty miałaś na początku?

Wypatrzyłam jeszcze taki:
http://www.mothercare.com/gp/product...68041&mcb=core ale nie jest za lekki i nie wiem czy te tylne koła nie będą za szerokie na autobusy.

Pozdrawiam. Mam nadzieję, że wam idą lepiej poszukiwania.
podobnie jak Luna mamy maclarena,tylko ze quest. genialny,ale,ale...na lato!!! teraz dziecie wygladalo w nim jak sardynka. prowadzi sie genialnie,jedna reka,lekki,zwrotny,spokoj nie bralam go na ramie,a dziecie na rece
http://www.mothercare.com/Maclaren-Q...33031&mcb=core
przy drugim dziecku,wezme tez maclarena,ale wieszego
http://www.mothercare.com/Maclaren-T...33031&mcb=core

trzykolowce odradzam. kupilsy na poczatku i prowadzi sie kiepsko,ale to tez zalezy kto co lubi,bo niektorzy wychodza z zalozenia,ze im wiekszy wozek tym fajniejszy.nie moge sie przestawic,czekam tylko az zima sie skonczy. dobrze,ze go nie sprzedalam,bo wybieramy sie na ferie do zakopanego,a tam raczej z maclarenem kiepsko by bylo.
http://www.mothercare.com/Quinny-Buz...05041&mcb=core
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 22:11   #171
qula
Przyczajenie
 
Avatar qula
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Witam dziewczyny
Za półtora miesiąca zostanę mamą małej Mai i mam pytanko......
Zdecydowałam się na kupno X-LANDERA, możecie mi powiedzieć jaki fotelik samochodowy pasuje do stelaża X-Landera ?? Chodzi mi o inne firmy aniżeli X_lander.
Bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
qula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 15:18   #172
rodzynka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Chciałam zapytać czy któraś z mam używała lub wie cokolwiek na temat wózka firmy Palex, konkretnie chodzi mi o model perfect quattro??
rodzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:28   #173
SYLWIA_251
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam żadnej opinii o wózkach ABC desing. Bardzo podoba mi się wózek Rodeo tej firmy. Czy któraś z was miała może taki wózek lub spotkała się z opinią o nich? Za odpowiedź z góry dziękuję.
SYLWIA_251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:47   #174
jagna25
Raczkowanie
 
Avatar jagna25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

ja bym chciała zwrócić uwagę na jedną rzecz kochamy wizaż i zapewne tak też podchodzimy do rzeczy naszych dzieci - żeby poza funkcjonalnością i bezpieczeństwem były ładne. Dlatego ja kupiłam wózek który mogłam sama zaprojektować! świetna sprawa! Palex daje taką możliwość!
__________________
szczęście jest w zasięgu ręki
jagna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:19   #175
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Witam czy mogłybyscie mi podpowiedziec jaki wózek(głeboki + spacerowy) jest najlzejszy.Mam wózek Polak i jest on dosyc ciezki w bloku nie ma windy wiec trzeba go wnosic a mam problem z kregosłupem dlatego szukam lekkiego niedrogiego wozka.Mogłybyscie jakis polecic?
Z gory dziekuje.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 17:12   #176
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Do x-landera pasują foteliki x-car i maxi-cosi,ten pierwszy jest firmy w-lander drugi nie ale cena przeraża (ok600zł)
justynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:13   #177
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Witam czy mogłybyscie mi podpowiedziec jaki wózek(głeboki + spacerowy) jest najlzejszy.Mam wózek Polak i jest on dosyc ciezki w bloku nie ma windy wiec trzeba go wnosic a mam problem z kregosłupem dlatego szukam lekkiego niedrogiego wozka.Mogłybyscie jakis polecic?
Z gory dziekuje.
Najlżejszy jest chyba Nomad Jane - sama się przekonam w praktyce jak to z tą jego wagą, ale katalogowo wypadł najlepiej.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 12:01   #178
malgosia87
Przyczajenie
 
Avatar malgosia87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

Dość lekki jest też mutsy transporter. Mój synek w nim jeździ i jestem bardzo zadowolona. Jest też jakiś espiro ale on jak dla mnie nie wyglada zbyt solidnie ale myślę że jest tańszy
malgosia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 10:02   #179
AnetaVan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 78
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

A my mamy Maxi Cosy Mura, maluch siedzi komfortowo, jedyny minus to waga, ale ze nie musze corki w nim podnosic, wiec no problemo!

Edytowane przez AnetaVan
Czas edycji: 2009-12-18 o 10:04
AnetaVan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 17:07   #180
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: Jaki Wózek Najlepszy???

maxi- cosi mura to super wózek.jako jeden z nielicznych ma duza gondolke a spacerówka ma rozkładane siedzisko na zupełnie płasko.do tego spacerówke mozna montowac przodem i tyłem na zasadzie przekładania całego siedziska a nie przekładania rączki co potwornie utrudnia prowadzenie wózka.duże pompowane(mozna blokowac skretność) koła na porządnych łożyskach powoduja ze wózek sam jedzie
do kompletu pasuje fotelik maxi-cosi - najlepszy fotelik na rynku jesli chodzi o bezpieczenstwo i wygode.
polecam ten wózek tym którzy nie musza go wnosic na pietra -bo jest cięzki -16 kg.
moim zdaniem mercedes wśród wózków
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-10 13:02:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.