Opolskie Panny Młode - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 08:45   #121
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Ludzie odpowiedzcie mi dlaczego wszystko tak ciezko zalatwic?? Ledwo sie zareczylismy a tu juz trzeba koniecznie myslec o sali i calej reszcie bo terminow juz prawie nie ma na przyszle wakacje!!! Jakas paranoja! Tak szukam sobie po roznych forach i czytam ze laski maja daty na wrzesien czy sierpien przyszlego roku a juz sala+orkiestra+fotograf! Dlaczego to jakos tak szybko leci? Ja chcialabym np na lipiec, ale moge zapomniec o takim terminie w mojej wymarzonej sali. Moza w koncu uda nam sie zalapac na jakis pazdziernik albo listopad Chyba ze slub w tygodniu, bo innego wyjscia nie bedzie Wytlumaczcie mi dziewczyny dlaczego tak wszyscy sie spiesza? Przeciez do przyszych wakacji jeszcze ponad rok!!! Moja przyjaciolka wyznaczyla date na koniec wrzesnia bo wczesniej nie dalo sie zgrac ze soba sali i orkiestry. Jestem przerazona!!! Jak to z wami bylo? Na kiedy macie date i jak wczesnie zaczeliscie poszukiwania?
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 09:49   #122
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Masza na pocieszenie napisze Ci ze ja tez mam plany na przyszly rok i nie mam jeszcze nic zalatwionego. Mam wypatrzona sale ( nie rejony Opola ) ale tez musze w przeciagu najblizszych 2- 4 tygodni rezerwowac bo widze ze bedzie coraz gorzej z terminami wynajmu.
Ja sama jestem zaskoczona ze trzeba wszystko zalatwiac grubo wczesniej. Powodem zapewne jest mala ilosc sal weselnych ktore mozna smialo polecic. Bylam w roznych lokalach na przyjeciach weselnych i nie kazda milo wspominam... Tak samo jest z zespolami...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:37   #123
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Normalnie szok!

A mozesz zdradzic gdzie planujesz wynajac te sale?? Ja nie jestem uparta przy okolicach opola, byle by bylo ladnie, obsluga super i ceny tez w miare znosne! To jest straszne ze ludzie sie tak bardzo spiesza!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:29   #124
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Masza a na ile osob planujesz przyjecie?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:36   #125
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Narazie jeszcze nie myslelismy tak daleko, narazie myslimy zeby zaklepac te sale jakos, a potem bedziemy konkretnie ustalac. Mysle ze baaardzo orientacyjnie to 60, gora 80 osob. Mysle ze i tak czesc zaproszonych sie wykruszy, wiec bedzie blizej 60. A u ciebie jak sprawa stoi?? Ostatnio jak pytam znajomych to zazwyczaj wesela to okolo 80 osob.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 08:36   #126
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Narazie jeszcze nie myslelismy tak daleko, narazie myslimy zeby zaklepac te sale jakos, a potem bedziemy konkretnie ustalac. Mysle ze baaardzo orientacyjnie to 60, gora 80 osob. Mysle ze i tak czesc zaproszonych sie wykruszy, wiec bedzie blizej 60. A u ciebie jak sprawa stoi?? Ostatnio jak pytam znajomych to zazwyczaj wesela to okolo 80 osob.
Ja mam zaplanowane male wesele max 40 osob.
Moja rodzina mieszka daleko ode mnie i TŻeta ode mnie tez dzieli kawalek drogi. Mam wypatrzony lokal ale jeszcze nie jestesmy jeszcze na niego zdecydowani w 100%. My musimy szukac lokalu ktory ma tez do zaproponowania noclegi.
Do polowy maja powinnismy juz miec podjeta decyzje

A nad jeziorem turawskim nie ma ciekawych ofert?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:21   #127
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Wiesz ja jak sobie tak mysle to dochodze do wniosku ze moze tez lepiej zrobic male przyjecie, takie max 50 osob, bo przynajmniej mniejszy wydatek. Sama nie wiem, to jeszcze sprawa do przedyskutowania.

Jesli chodzi o te turawe, to jakos mam mieszane uczucia. Kiedys tam bylo naprawde fajnie, ale jakos obawialabym sie zrobic tam wesele, a noz jezioro zakwitnie A nawet jesli nie to i tak z wody zawiewa rozne zapachy i nie wiem czy byloby to takie fajne Wiesz o co mi chodzi. Turawa jest napewno tania i jest nocleg w cenie, ale warunkow chyba tam zbyt dobrych nie oferuja, za sale weselna to pewnie robi normalna stolowka, a wiadomo jak to wyglada w osrodkach wybudowanych juz przeciez jakis czas temu. Napewno cena jest kuszaca.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 14:27   #128
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

ja bylam w turawie na weselu kuzynki. bylo to w sierpniu i naprawde bylo fajnie. nic nie smierdzialo, do wody i tak nikt nie planowal wchodzic, ale zakwitnieta chyba nie byla bo mlodzi robili sobie zdjecia na plazy i nie przypominam sobie zeby cos brzydkiego w tle bylo widac. poza tym pewnie jakby zakwitlo to by tam zdjec nie robili. osrodek jak to osrodek z tamtych czasow, ale w srodku calkiem przyzwoicie i jedzenie tez dobre. mysle, ze to ze te osrodki pochodza z dawnych dobrych czasow prl nie oznacza, ze klimat w nich pozostal taki sam. wlasciciele zdaja sobie sprawe, ze teraz liczy sie jakosc. na wczasy to bym tam nie pojechala , ale na wesele czemu nie.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:30   #129
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

a tak zmieniajac troche temat. widzialyscie gdzies ladne biale buty, bo ja jestem przerazona. zlazilam cale miasto i nic. juz nawet stwierdzilam, ze moga byc szpice, chociaz wstepnie nie chcialam i dalej nic. no po prostu tragedia . ratujcie
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:08   #130
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Madzik nie wiem o jakich butkach konkretnie myslisz, ale chodzac za swoimi weszlam do CCC na Reymonta w Opolu, nie wiem czy ten sklep dalej sie tak nazywa jak W kazdym razie bylo tam kilka par szpilek bialych, ale w wiekszosci takie popularne ostatnio wyszywane koralikami. Kosztowaly 160zł. Dla odmiany dodam ze takie same widzialam w kolorze bialym i ecru na Cytrusku w jednym ze sklepikow z butami, za 69zł Ten sam sklep jest kolo biblioteki dzieciecej kolo tej nowej siedziby uniwerku, chyba na armi krajowej Poza tym to polecam salony z sukniami slubnymi, najwiecej chyba butow bylo w tych w Ślimaku, ale ceny wiadomo jakie Jesli maja byc na niskim obcasiku to juz wogole tragedia Pozdrawiam.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 10:22   #131
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Madzik nie wiem o jakich butkach konkretnie myslisz, ale chodzac za swoimi weszlam do CCC na Reymonta w Opolu, nie wiem czy ten sklep dalej sie tak nazywa jak W kazdym razie bylo tam kilka par szpilek bialych, ale w wiekszosci takie popularne ostatnio wyszywane koralikami. Kosztowaly 160zł. Dla odmiany dodam ze takie same widzialam w kolorze bialym i ecru na Cytrusku w jednym ze sklepikow z butami, za 69zł Ten sam sklep jest kolo biblioteki dzieciecej kolo tej nowej siedziby uniwerku, chyba na armi krajowej Poza tym to polecam salony z sukniami slubnymi, najwiecej chyba butow bylo w tych w Ślimaku, ale ceny wiadomo jakie Jesli maja byc na niskim obcasiku to juz wogole tragedia Pozdrawiam.
dzieki za pomoc
widzialam te z koralikami, ale takie odpadaja bo mam sukienke wyszywana koralikami i dobranie odpowiednich jest malo prawdopodobne, poza tym one sa na strasznie wysokich obcasach (przynajmniej te, ktote ja widzialam) no i drogie. szkoda mi troche kasy na jednorazowe buty wiec wolalabym zeby byly tansze. mam nadzieje, ze w koncu znajde takie, ktore spelnia moje oczekiwania - chociaz troche
pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 16:17   #132
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Opolskie Panny Młode

hej to nie jest Armii Krajowej Byłam w tym sklepie i są białe buty na średnim obcasie ale z czarną podeszwą co źle wygląda. Madzik a zaglądałaś w Ryłko obok US? Myślę, że tam jest nawet niezły wybór i chyba są z okrągłymi noskami, tak jak chcesz. Ja szukam kaczuszek , ale tam są tylko butki z wysokimi i średnimi obcasami. Oj będzie ciężko.
I ponawiam pytanie - czy wiecie, gdzie zrobić kurs tańca weselnego?
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:34   #133
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez TeresaZ
hej to nie jest Armii Krajowej Byłam w tym sklepie i są białe buty na średnim obcasie ale z czarną podeszwą co źle wygląda. Madzik a zaglądałaś w Ryłko obok US? Myślę, że tam jest nawet niezły wybór i chyba są z okrągłymi noskami, tak jak chcesz. Ja szukam kaczuszek , ale tam są tylko butki z wysokimi i średnimi obcasami. Oj będzie ciężko.
I ponawiam pytanie - czy wiecie, gdzie zrobić kurs tańca weselnego?
bylam w rylko i nic nie bylo takiego co by i sie spodobalo
w sprawie tanca wysle ci priv,
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:36   #134
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Opolskie Panny Młode

Dzieczyny,poszukuje informacji na temat osrodka wypoczynkowego"Wodnik"??

Madzik jak sie nazywał ten osrodek??
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:39   #135
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Opolskie Panny Młode

Zapomniałam napisac,ze znajduje sie on w TURAWIE.
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:58   #136
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ewula83
Dzieczyny,poszukuje informacji na temat osrodka wypoczynkowego"Wodnik"??

Madzik jak sie nazywał ten osrodek??
osrodek nazywal sie peters
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 10:17   #137
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Opolskie Panny Młode

Co do kursów tanca to ja tez nidlugo chyba bede musiala sie rozejrzec, bo oboje z moim narzeczonym jakos nie jestesmy urodzonymi tancerzemi. To znaczy tanca w parach, bo na imprezkach to kazdy daje rade Widzialam ze na miescie sa porozwieszane takie pomaranczowe ogloszenia o kursach tanca przedweselnych, jedno nawet chyba wisi na Reymonta naprzeciw uniwerku, gdzies pewnie tez sa na slupach.

Macie dziewczyny pojecie ile to kosztuje?? Slyszalam od kogos ze 60zł za miesiac??
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:42   #138
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Macie dziewczyny pojecie ile to kosztuje?? Slyszalam od kogos ze 60zł za miesiac??
to zalezy od tego czy chcecie indywidualne lekcje czy w grupie, no i od tego kto ich udziela. moja kumpela za godzine indywidualnych placila cos kolo 40zl, a kolega chyba 70 - bo niby jakas znana, w tym swiatku, para go uczyla.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:49   #139
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

A mi cos sie zdaje ze na skrzyzowaniu Ozimskiej i Katowickiej jest szkolka tanca. Ten budynek gdzie sa antyki, gdzies na pietrze.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 16:19   #140
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Masza_20
Widzialam ze na miescie sa porozwieszane takie pomaranczowe ogloszenia o kursach tanca przedweselnych, jedno nawet chyba wisi na Reymonta naprzeciw uniwerku, gdzies pewnie tez sa na slupach.
Jakbyś znowu natkneła się na ogłoszenia to spisz proszę informacje i podziel się nimi na forum albo mi wyslij na priva Ja swoją drogą też zacznę się rozglądać za pomarańczowymi kartkami , bo chodzi mi o kurs przedweselny, a nie kurs typu "taniec z gwiazdami"

Dzięki Magda za informacje, pozdr
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:00   #141
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

byla dzis w ty sklepie z butami tam kolo biblioteki dzieciecej. jedne nawet byly znosne, ale szpice mialy i smiesznie mi sie w nich chodzilo. mam jedne szpice juz, ale jakies inne i w nich mi sie normalnie chodzi, nie wiem o co chodzi. zastanawiam sie nad nimi. nie wiedzialam o tym sklepie a tam fajne buty sa i tanie. jutro ide po brazowe, bo dzis nie bylo mojego rozmiaru - to tak a propos slubu
pozdr
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 06:58   #142
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Odnosnie osrodka Peters w Szczedrzyku.
Bardzo polecam.
+ Ladna okolica (mozna ladne plenery porobic).
+ Sala do 80 osob (kwadratowy parkiet)
+ Jedzenie dobre
+ Mili własciciele
+ Nocleg na miejscu
- troszke kiczowaty wystroj

Filmowalem tam w zeszlym roku i polecalem juz jednej parze w tym roku i w sierpniu wybieram sie tam 2x.

Co do kursow tanca polecam oczywiscie www.wesele.opole.pl - tam znadziecie namiar na osobe, ktora prowadzi indywidulane zajecia z mlodymi (Strzelce Opolskie - ale mysle ze Opole to kwestia umowienia sie). To jest wazne, zeby zajecia byly indywidualne. Kiedys sam we Wrocku bylem na kursie tanca gdzie rownolegle szkolilo sie 30 par. - porazka.

Pozdrawiam
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 08:05   #143
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

Marek.m a ile sobie zyczysz za filmowanie ?
Szukam kamerzysty i fotografa.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 08:06   #144
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: Opolskie Panny Młode

Wczoraj wyruszyliśmy na poszukiwanie słupów z pomarańczowymi kartkami i ledwo się jedna znalazła, bo zostały pozaklejane. Jest to normalny kurs tańca, a nie taki, który nauczy nas podstaw tańca w parze. My niestety wogóle nie potrafimy, nawet nie znamy podst. kroków. Dwa na jeden to tylko znamy z nazwy. Zajęcia odbywają się w szkole na Chabrach, są grupowe, trwają 2 m-ce i dużo kosztują. Wiem, bo pojechaliśmy wczoraj tam zobaczyć i akurat był instruktor. On uczy ambitniejszych rzeczy, a na weselach są tańce weselne, a nie turniejowe
Co do zajęć indywidualnych i grupowych to myślę, że grupowe pozwolą przełamać wstyd przed tańczeniem przed innymi ludźmi. Nie sztuka tańczyć tylko ze sobą w samotności, trzeba nauczyć się swobody w tańcu z innymi i przy innych
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 09:08   #145
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

na skrzyzowaniu Ozimskiej i Katowickiej jest szkolka tanca. Ten budynek gdzie sa antyki, gdzies na pietrze
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:31   #146
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Opolskie Panny Młode

my z tz bylismy dzis na pierwszej lekcji tanca. najprawdopodobniej bylo to w szkole tanca od pomaranczowych kartek, bo jedna taka wisiala przed wejsciem. chyba, ze dziwnym zbiegiem okolicznosci wiecej szkol mialo taka sama akcje reklamowa. tylko ze my umowilismy sie indywidualnie z facetem. 40 zl za godzine i bylo bardzo fajnie. bardzo mu sie spodobalo, ze chcemy tanczyc do "przetanczyc z toba chce cala noc" nie wiem czy chodzilo mu o utwor czy fakt, ze to walc wiedenski. zajedziemy sie przy nim maksymalnie bo jest szybki, ale mi sie bardzo podoba wiec bedzie wiedenski. ponoc zaskoczylismy go tym, ze bardzo szybko lapiemy o co chodzi, no a dzieki temu cos fajnego da sie z nami zrobic mam nadzieje ze w "tym momencie", godziny treningow wezma gore nad stresem. tylko teraz musze wykombinowac cos z sukienka, bo jak bedzie do ziemi to misiek mi ja bedzie deptal w tancu, a nie chcialabym skonczyc go przed czasem z powodu zdarcia ze mnie sukni, ale goscie by ieli ubaw. mam nadzieje, ze panie z salonu cos wymysla, bo z drugiej strony, sukienka 10 cm od ziemi to chyba nieciekawie by wygladala. moze na czas tanca bedzie dalo sie ja jakos podniesc, moze jakies tasiemki wszyja do podciagania czy cos. ale namieszalam teraz. mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi, jakbyscie mialy jakis pomysl jak to rozwiazac, to chetnie poslucham dobrych rad.
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 10:17   #147
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Opolskie Panny Młode

A my kuplismy z moim TŻ,4plyty cd z naukami tanca i trzeba przyznac ze super jest wszystko pokazane powtarzane i omawiane.Wiec wrzucamy plytke do komputerka i wszystko.I nie dalismy ani 40zl. za godzine kursu,ani 60zl. za 1 plytke w Media Markt bo byly kursy tanca ale np.jednego ja mam wszystkie mozliwe za 5zł.,Kiedys kupilam na allego 1plytke i do tego dostalam 3 gatis.
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 17:13   #148
Samii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Opolskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kruszka 1
Hej dziewczyna moja data to 03.06.2006. Może macie jakieś ciekawe namiary na kamerzyste lub fotografa???
Mysle, ze musisz koniecznie zobaczyc zdjecia w studio Fotografia Wojciech Pusz. Na stronie nie ma jeszcze zdjec, ale robi super zdjecia i nie jest jeszcze drogi .. . Najlepiej pojsc do studia i poogladac albumy. Moja przycjaciolka korzystala z jego uslug i wyszly sliczne. Robia jeszcze taka prezentacje na dvd z muzyka .. slicznie to wyglada ... www.wojciechpusz.com ... Polecam .. )
Samii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 18:15   #149
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Opolskie Panny Młode

A czy orientujesz sie jaki ma ten fotograf cennik ?
W ogole jakie sa ceny za fotki w plenerze w wykonaniu profesjonalisty?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 08:40   #150
marek.m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Opolskie Panny Młode

Dot. filmowania i zdjęć plenerowych oraz studyjnych.
Jezeli chodzi o filmowanie ( od przygotowań przed ślubem do oczepin) - koszt wynosi 1000zł ( jest to średnia jeżeli chodzi o rynek opolski ) Czasami zdarzają się firmy które biora np. 500zł ale później doliczają za każdą drobnostkę (ubieranie młodych, życzenia, plener itd.) suma sumarum wychodzi później drożej.

Generalna zasada, którą kieruję się w życiu - nie kupować najtaniej - jeśli najdrożej to muszę wiedzieć za co i czy jest to warte.

Jeżeli chodzi o plener fotografa-pofesjonalisty wynosi 650zł- 15 ujęć w studio ok 60zł pozycja w trzech odbitkach.
zapraszam na www.wesele.opole.pl w celu zobaczenia fotek.
Polecam umówić się na inny dzień niż dzień wesela na plener (spokojniej, nie tracicie cennego czasu weselnego oraz bardzo ważne fotograf ma troszkę czasu żeby was poznać - a to jest istotne żebyście się rozluźnili - a to widać na zdjęciach
marek.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.