Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 20:37   #2851
Sanya
Raczkowanie
 
Avatar Sanya
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 339
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez ania_wu Pokaż wiadomość
Sanya a jak Ci idzie zapuszczanie włosów? Ja teraz też o moje dbam, nie katuję ich tak bardzo prostownicą jak kiedyś i biorę skrzypovitę, a pojutrze zaczynam capivit piękne włosy

Całkiem dobrze, do lata już powinny być całkiem długie
Teraz mam średniej długości, trochę za ramiona (a zapuszczam od krótkiego boba), nie farbuję od pół roku, staram się jak najmniej suszyć, nie używać środków do stylizacji.. One już baaardzo dużo przeszły (kilka kolorów, dwie trwałe - potem codzienne prostowanie..) i mimo wszystko całkiem nieźle się trzymają, chociaż pewnie powinnam podciąć końcówki, ale jakoś nie mogę się zebrać


A także polecam placentę w ampułkach, swego czasu używałam i jest naprawdę dobra!

Ok, nie będę się bardzo rozpisywać, żeby nie zrobić tu wątku fryzjerskiego
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

19.05.2011

Edytowane przez Sanya
Czas edycji: 2011-04-11 o 20:40
Sanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:38   #2852
BlueSummer
Raczkowanie
 
Avatar BlueSummer
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Ale tu cisza...

Ja dziewczyny już zmykam, mam nadzieję, że jakoś przeżyję jutrzejszy dzień, chociaż najgorsza chyba będzie środa (a w sumie nie powinna, bo ja wolę matematykę od polskiego, no ale za to biologii nie pojmuję ) No a potem tylko angielski i z górki To koralikowych snów Wam życzę i dzięki jeszcze raz za trzymanie kciuków
dołączam do zbiorowych kciuków przy takim wsparciu napiszesz spiewająco, nie ma innej opcji!
BlueSummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:39   #2853
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Paulina powodzenia mój brat cioteczny jutro też pisze i też już mu życzyłam szczęścia

A ja dziś byłam w Galerii Bałtyckiej i miałam już iść po korala do Pandory, ale w ostatnim momencie się powstrzymałam, bo nad moją głową pojawił się aniołek mówiąc "a co jeśli nie dostaniesz kasy na czas i przez korala znów będziesz musiała oszczędzać na jedzeniu"... no i mu się udało a teraz mam ochotę go zabić za to aaa trzeba mi korala! natychmiast, bo tak smutno na mojej bransoletce, a Wy jeszcze dodatkowo ciągle czymś kusicie
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:42   #2854
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
"a co jeśli nie dostaniesz kasy na czas i przez korala znów będziesz musiała oszczędzać na jedzeniu"... no i mu się udało


padłam!
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:45   #2855
Lusia 13
Zakorzenienie
 
Avatar Lusia 13
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4 463
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Ale tu cisza...

Ja dziewczyny już zmykam, mam nadzieję, że jakoś przeżyję jutrzejszy dzień, chociaż najgorsza chyba będzie środa (a w sumie nie powinna, bo ja wolę matematykę od polskiego, no ale za to biologii nie pojmuję ) No a potem tylko angielski i z górki To koralikowych snów Wam życzę i dzięki jeszcze raz za trzymanie kciuków
Śpij dobrze i powodzenia jutro
Lusia 13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:48   #2856
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez ania_wu Pokaż wiadomość
padłam!
Hah no, ale taka prawda. W ostatni weekend marca jedliśmy tylko jajka z chlebem, bo wyczerpaliśmy budżet miesięczny z nadwyżką już przez moje nieprzemyślane zakupy i w ogóle jakoś kasa nam tak magicznie znika i nie wiemy gdzie w tym miesiącu nie możemy już doliczyć się 100zł i przestaje mnie to w sumie bawić, bo to nowy koral przecież!
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:54   #2857
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Hah no, ale taka prawda. W ostatni weekend marca jedliśmy tylko jajka z chlebem, bo wyczerpaliśmy budżet miesięczny z nadwyżką już przez moje nieprzemyślane zakupy i w ogóle jakoś kasa nam tak magicznie znika i nie wiemy gdzie w tym miesiącu nie możemy już doliczyć się 100zł i przestaje mnie to w sumie bawić, bo to nowy koral przecież!

HAHAHAHAHH Ariada ale wiesz, że tak naprawdę to jest smutne... ja się śmieję, ale wiem, że za tydzień u mnie będzie to samo
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:04   #2858
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

No fajne to nie jest, ale pocieszam się, że jestem tylko biedną studentką, a jak skończę studia i zacznę pracę to będę szalała tak jak reszta tutaj

Dziewczyny, a kupowała któraś z Was sreberka od użytkownika allegro "srebromania"? Robię podchody już jakiś czas, żeby zamówić u nich coś, bo na zdjęciach koraliki wyglądają dosyć ładnie, ale ciągle mam opory i zastanawiam się czy z chico lepiej czegoś nie wziąć. W załączniku próbka ich koralików z allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1540484068.jpg (36,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1540573914.jpg (25,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1552772179.jpg (33,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1558091461.jpg (31,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1558095975.jpg (29,1 KB, 14 załadowań)
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:08   #2859
Anno1989
Zadomowienie
 
Avatar Anno1989
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 736
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

w galerii sim są chyba te same koraliki tylko taniej ale nie jestem pewna
Anno1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:14   #2860
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Anno1989 rzeczywiście, ale nie ma wszystkich- np. ananas jest trochę inny. Muszę się tam rozejrzeć i może w końcu kupię jakiegoś korala taki tani raczej nie zrobi mi dużej różnicy w miesięcznym budżecie, a na pewno z okazji świąt coś kasy skapnie
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:29   #2861
mexx100
Raczkowanie
 
Avatar mexx100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 296
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość

AniaWK, gratuluję zakupu. Też ma białą skórkę, lecz nie planuję na niej nic nosić, obawiam się rozściągnięcia.
Po prostu będę ją nosić ze srebrną na jednej ręce.
A myslicie że od murana i czterech srebrnych się rozciągnie?Bo ja mam taki zamiar by chwile tak ponosćc?
mexx100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:30   #2862
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Zamek z chico do mnie leci już opłacony, żebym znów się nie rozmyśliła(jestem mistrzynią rozmyślania się)
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:30   #2863
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
P... a to mój dzisiejszy zestaw:
ja też mam krowę w tym tygodniu razem ze świnką i pandą

Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
a to zakup na imprezę weselną
cudowna! bardzo fajny pomysł z tym szyfonem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (35,7 KB, 76 załadowań)
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2011-04-11 o 21:47
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:49   #2864
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Witam po dłuższej przerwie ależ sie za wami stęskniłam
nie wiem czy wszystko zdołam ogarnąć bo troszkę tego jest

wszystkim gratuluję nowych nabytków
aż się serce raduję jak sie oko na takie cudeńka patrzy


paulina95 kciuki mocno trzymam i bez nerwa spokój i pierwsza myśl najlepsza POWODZENIA
a misio słodziak

Jolta idziesz jak burza czrewona a bluzka zaje fajna widzę że trolomniaczką się stałaś gratuluje
czemu w krakowie nie ma bonów


sajf ależ mi sie twoje branso podobaja

veryluckystar twoje zbiory powalające a kompozycje które układasz prześliczne


Miramar czarno-biała kompozycja piękna juz kila razy małam taką w planach ale jak narazie jakś sie z nią mijam

burn-it-up, nowe nabytki super

AniaWK biała śliczna a kompozycja na niej ale jak na razie za szarą jestem tak jak mexx100, ale wiadomo kobieta zmienną jest
A co z reklamacją jak się ustosunkowali ?

aliena7 piękne twoje koraliki tak mną zakoralkiowałaś że zamowilam sobie dwa z stronki ktorą podałaś jak długo czekałaś na przesylke? bo ja już doczekac sie nie mogę
a królik przepiękny DZIEWCZYNO ALEŻ TY MASZ TALENT szczerze zazdraszczam

melczak0 sukienka świetna szkoda że nie mogę takiej założyć bo i waga nie taka i latka też już nie te

Lusia 13 piękne nabytki a tuskawki uwielbiam

Nika_2000 ja niestety magiczną 30 przekroczyłam jakiś czas temu a pandorke i trolki noszę i nosic będe bo to lubie a ostatnio jak musiałam chodzić bez to naga sie czułam

Sanya ,kamafi piekne początki


ale się rozpisałam
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:55   #2865
veryluckystar
Wtajemniczenie
 
Avatar veryluckystar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 203
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Dzięki
veryluckystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:04   #2866
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
aliena7 piękne twoje koraliki tak mną zakoralkiowałaś że zamowilam sobie dwa z stronki ktorą podałaś jak długo czekałaś na przesylke? bo ja już doczekac sie nie mogę
a królik przepiękny DZIEWCZYNO ALEŻ TY MASZ TALENT szczerze zazdraszczam
również witam
ja czekałam...eee 10 dni...znaczy jak zamówiłam w zeszły piątek w nocy,to już w sobotę był status wysłano,ale sądzę że do poniedziałku(tydzień temu) leżało na poczcie dostałam je dziś rano
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:15   #2867
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
150, ale juz nie bylo jak bylam w sobote wieczorem [!!] byly chyba 4, dzisiaj zostala tylko 1 na manekinie i juz zarezerwowana

juz Was tam widze z zestawem wytrychow



Paulinka
Szkoda bo nawet fajna, ciekawe czy w Łodzi jest, zobaczę w sobotę
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:19   #2868
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
burn-it-up, cudeńka, też mam chrapkę na walizeczkę... W końcu od czterech lat wciąż jestem na walizkach to mi się jak najbardziej należy
No ba.Mnie też ona od dawna podobała a teraz dostałam i to jeszcze z życzeniami podróży,także pełnia szczęścia

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
listonosz mnie dzisiaj puknął i dostałam moje* korale!! Są bardzo ładne z każdej strony wyglądają zupełnie inaczej,są jakby...hmm zależnie od światła widać coraz to inne kolory az nie mogłam się zdecydować które zdjęcia wrzucić
A tutaj link do laski http://www.etsy.com/shop/luccicare polecam przejrzeć zakładkę sprzedane (ponad 5000 korali -ponad 3500 pozytywnych opinii) widzę ,że można u niej zamawiać
* właściwie jeden jest dla mojej koleżanki

Bardzo mi się spodobały u niej te:
http://www.etsy.com/listing/69053460...ned-and-capped
http://www.etsy.com/listing/69349324...ork-bead-focal

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość

To Lilou coraz bardziej mi się podoba, szczególnie ta dziewczynka bo nie dynda


jestem coraz bardziej zakochana w trollach
Tych nie wiszących też jest sporo.Jeszcze kilka mi się podba,taki jeden celtycko nie wiem jaki szczególnie.

Piękna Trollowa branso,lwy super

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam u siebie w mieście stoisko z Pandorą Normalnie cieszę się jak głupia

A teraz proszę o trzymanie za mnie kciuków jutro, w środę i czwartek, bo czeka mnie trzyczęściowy horror, czyli egzaminy A jako, że Wy macie nadzwyczajną moc, to pokładam w Was nadzieję, że mi pomożecie

No i wrzucam fotki dla patgozolek oraz misia pośród innych beadsów
Jeszcze raz pochwalę misia bo śliczny jest

Trzymam kciuki i nie bój się(szczególnie biologii bo jest super kul i wogóle i udzielam Ci telepatycznie wsparcia w razie problemów w temacie biologiitakże no stesss)
Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
zapragnęłam dziś Apartowej szminki i cieni oraz Yesowego kubka z kawą. znów mnie na charmsy wzięło a to mój dzisiejszy zestaw:
Krówka

Cytat:
Napisane przez dejona;26304539
[B
burn-it-up[/B], nowe nabytki super
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:26   #2869
Cierpliwa2008
Rozeznanie
 
Avatar Cierpliwa2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 564
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Paulina powodzenia!!! Ja jutro siedze w komisji, wlasnie na egzaminie gimnazjalnym
__________________
Kto nie wierzy w cuda ten nie jest realistą


Cierpliwa2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 22:26   #2870
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Paulina - oczywiście ja będę trzymać kciuki za całe 3 dni
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:09   #2871
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
jeśli będziesz/będziecie coś zamawiać zwracajcie uwagę na rozmiary koralików podane w opisie Niektóre są WIELGAŚNE jak właśnie te które wybrałaś ponad 2 cm wysokości
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:32   #2872
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Paulinko - powodzenia , a po egzaminach po korala
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:46   #2873
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

witam moje kochane wariatki pięknego słonecznego ranka (ale koniec maślenia bo idą już chmury i oby nie padało - może prognozopodawcy sie pomylą)

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

dzięki dziewczyny - fajnie ze podoba się moja sukienka - Jolta, sukienka się dopasowuje bo jest elastyczna, ja do góry potrzebuję tez troszkę więcej niż laska na zdjęciu ale po przymiarce jeszt ok, Dejona a w jakim Ty jesteś wieku (wiem że nie wypada pytać o wiek ale my tu same baby wiec myślę iż to nie problrm)
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:51   #2874
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie koralikomaniaczki.
Piszę na forum pierwszy raz, ale czytam Wasze wpisy już od kilku dni - macie tempo tworzenia nowych wątków, tylko pozazdrościć.
Musze powiedzieć, że na mnie kupno pierwszej bransoletki podziałało jak narkotyk i teraz mam problem, bo trudno mi przejść obojętnie obok sklepu np. Pandory. A co najdziwniejsze kiedyś wcale nie podobały mi sie te bransoletki i zastanawiałam się co inni w nich widzą.
Jutro zrobię kilka zdjęć moich nabytków.
pozdrawiam wszystkich
ps. padło wcześniej pytanie o soczewki z cylindrem - 0,5 to bardzo mały cylinder i myślę, że nic się nie stanie jak go sobie darujesz (oczywiście do niczego nie namawiam), ale tak mi kiedyś powiedziała okulistka kiedy byłam z moim synkiem na wizycie i mówiła, że to prawie nie ma różnicy w jakości widzenia, a poza tym do cylindra trzeba się przyzwyczaić, a niektórzy wręcz nie potrafią ich nosić
ale się rozpisałam, sorrrrry
hej hej
a tak to chyba wiekszosc z nas tu miala
Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
a to zakup na imprezę weselną
slinczna
Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Paulinko - powodzenia , a po egzaminach po korala
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:59   #2875
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
nina90, myszka__77, jolta, dzięki

sajf, moja koleżanka ma taki długopis i jak tylko go przyniesie do szkoły, to ja jej go zabieram

ilios, śliczne

aliena7, cudne te korale

jolta, Trollki super

Dziewczyny, mam u siebie w mieście stoisko z Pandorą Normalnie cieszę się jak głupia

A teraz proszę o trzymanie za mnie kciuków jutro, w środę i czwartek, bo czeka mnie trzyczęściowy horror, czyli egzaminy A jako, że Wy macie nadzwyczajną moc, to pokładam w Was nadzieję, że mi pomożecie

No i wrzucam fotki dla patgozolek oraz misia pośród innych beadsów
Ale masz już piękne zbiory

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Melczaku suknia boska fotki poprosim potemwstawić
a butki do niej jakie czarne czy w kolorze nude?

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

A ja kupiłam wczorajk beżowy trencz w Top secret i zgrzałam się na szpilki z lasockiego.
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:34   #2876
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Ale masz już piękne zbiory

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Melczaku suknia boska fotki poprosim potemwstawić
a butki do niej jakie czarne czy w kolorze nude?

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

A ja kupiłam wczorajk beżowy trencz w Top secret i zgrzałam się na szpilki z lasockiego.
no właśnie sama do konca nie bylam zdecydowana, tez myślałam nad nude (musiałabym kupić) ale jak ubrałam to chyba lepiej bedzie z czarnymi, a fotki na mnie to chyba nie jest dobry pomysł (ja z tych niefotogenicznych) oblukam po południu i może coś....
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:47   #2877
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
również witam
ja czekałam...eee 10 dni...znaczy jak zamówiłam w zeszły piątek w nocy,to już w sobotę był status wysłano,ale sądzę że do poniedziałku(tydzień temu) leżało na poczcie dostałam je dziś rano
dzieki za odpowiedz ja juz się nie cierpliwię tym bardziej że wogóle nie patrzyłam na rozmiar koralika tylko zamówiłam te które mnie urzekły tak więc ciekawa jestem jak duże bedą?
Cytat:
Napisane przez melczak0 Pokaż wiadomość
witam moje kochane wariatki pięknego słonecznego ranka (ale koniec maślenia bo idą już chmury i oby nie padało - może prognozopodawcy sie pomylą)

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

dzięki dziewczyny - fajnie ze podoba się moja sukienka - Jolta, sukienka się dopasowuje bo jest elastyczna, ja do góry potrzebuję tez troszkę więcej niż laska na zdjęciu ale po przymiarce jeszt ok, Dejona a w jakim Ty jesteś wieku (wiem że nie wypada pytać o wiek ale my tu same baby wiec myślę iż to nie problrm)
Tak na uszko powiem w czerwcu kończę 36 <- ale czuję się znacznie młodziej a ostatnio synek 17 latek powiedział że całkiem jeszcze sprawna jestem na swoje latka jak dałam mu się namówić na zjazd jego rowerem downhillowym

Filozofka888 piękne włosy
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:52   #2878
melczak0
Rozeznanie
 
Avatar melczak0
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 511
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Dejona no co Ty ja mam 3 mniej czyli taj jakby wcale
__________________
wdowa 25.11.2016
matka 23.05.2005
żona 29.09.2001
melczak0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:24   #2879
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

sajf pokaż jaki trencz też wczoraj kupiłam, ale w Zarze
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:26   #2880
magi76
Raczkowanie
 
Avatar magi76
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 380
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz.7

Witajcie !!!!!!!!

SAJF ok będę miała to na uwadze

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
listonosz mnie dzisiaj puknął i dostałam moje* korale!! Są bardzo ładne z każdej strony wyglądają zupełnie inaczej,są jakby...hmm zależnie od światła widać coraz to inne kolory az nie mogłam się zdecydować które zdjęcia wrzucić
A tutaj link do laski http://www.etsy.com/shop/luccicare polecam przejrzeć zakładkę sprzedane (ponad 5000 korali -ponad 3500 pozytywnych opinii) widzę ,że można u niej zamawiać
* właściwie jeden jest dla mojej koleżanki
Ale śliczne !!!!

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
To Lilou coraz bardziej mi się podoba, szczególnie ta dziewczynka bo nie dynda

a ja schowalam swojego kaca do kieszeni i przejechalam sie na trollowisko. Myslalam ze przy tych gablotkach dostane slinotoku... Mila Pani widziala ze jestem malo odporna na urok tych swiecidel, wiec zaproponowala mi bon na 200 zl i o!! prosze !

jestem coraz bardziej zakochana w trollach
Noooo to się teraz zacznie i lwy... chmmmm

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość

A teraz proszę o trzymanie za mnie kciuków jutro, w środę i czwartek, bo czeka mnie trzyczęściowy horror, czyli egzaminy A jako, że Wy macie nadzwyczajną moc, to pokładam w Was nadzieję, że mi pomożecie

No i wrzucam fotki dla patgozolek oraz misia pośród innych beadsów
Powodzenia !!!!

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj ze znajomą na siłowni, pierwszy raz od niepamiętnych czasów i w szatni spotkałyśmy babeczkę. Zaczeła się przebierać i odpieła bransoletkę, a ja patrzę, a tu Pandorka, cała złota zapełniona w 100% złotymi beadsami i rozmieszczonym symetrycznie murano zielono-pomarańczowym (dopasowanym do koloru ciuchów). Na początku myślałyśmy ze znajomą, ze to podróba, ale rzut oka na zegarek, kolczyki i jakość ciuchów to wykluczył. A babeczka wrzuciła swoje złote cuda niedbale w róg półki i zamknęła mizerną szafeczkę na wrzutowe 5 zł. A nam z lekka złodziejskie myśli przemknęły po głowie, choć bransoletka zdecydowanie nie była w naszym guście
niezła laska....

Cytat:
Napisane przez Anno1989 Pokaż wiadomość
Paulinko, również mocno trzymam kciuki i życzę powodzenia

zapragnęłam dziś Apartowej szminki i cieni oraz Yesowego kubka z kawą. znów mnie na charmsy wzięło a to mój dzisiejszy zestaw:
Anno !! krowa !!! czyja to !!???

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
A może to któraś z nas ???:hahah a:


Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie koralikomaniaczki.
Piszę na forum pierwszy raz, ale czytam Wasze wpisy już od kilku dni - macie tempo tworzenia nowych wątków, tylko pozazdrościć.
Musze powiedzieć, że na mnie kupno pierwszej bransoletki podziałało jak narkotyk i teraz mam problem, bo trudno mi przejść obojętnie obok sklepu np. Pandory. A co najdziwniejsze kiedyś wcale nie podobały mi sie te bransoletki i zastanawiałam się co inni w nich widzą.
Jutro zrobię kilka zdjęć moich nabytków.
pozdrawiam wszystkich
ps. padło wcześniej pytanie o soczewki z cylindrem - 0,5 to bardzo mały cylinder i myślę, że nic się nie stanie jak go sobie darujesz (oczywiście do niczego nie namawiam), ale tak mi kiedyś powiedziała okulistka kiedy byłam z moim synkiem na wizycie i mówiła, że to prawie nie ma różnicy w jakości widzenia, a poza tym do cylindra trzeba się przyzwyczaić, a niektórzy wręcz nie potrafią ich nosić
ale się rozpisałam, sorrrrry
Witaj !!!!!

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
Cześć Nina
fotki wrzucę jutro
wiecie co mnie martwi (poza oczywiście kupą kasy ulokowaną w świecidełkach) to to że czasami myślę, że chyba jestem za stara na takie zabawki (30+)
co wy na to?
ja jestem 35+
bardziej bym się jednak o tą kasę martwiła
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
magi76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-24 21:23:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.