Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 17:36   #3571
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dostałam nowe skarby od Kamila tylko muszę się pożalić na Pocztę Polską... Jeden wkład przyszedł pokruszony trochę ale właśnie go sprasowałam, zobaczymy jutro. No i mam zamiar naprawić jeszcze Mighty Aphrodite, mam nadzieję, że się uda, bo tylko ten jaśniejsza część się skruszyła, ten ciemny kolor ostał się cały, czyli się nie pomieszały. Na upartego mogłabym tak go używać, bo bardzo pokruszony nie jest, no nie wiem. Jak tylko mi się on przypomni to jestem zła jak osa
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:54   #3572
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na cień Mythical. Piękny jest. A drugie podejście zrobię chyba w weekend...trochę za mną chodzi zielony fluidline, ale nie wiem czy jest sens go brać, a muszę oszczędzać w sumie, a w dodatku chcę jeszcze parę wkładów i Carbonized. Oj, ten Mac...
Mythical jest faktycznie piękny - coś pomiędzy Coppering, a Mythology.

Fluidline zielony warto, pięknie wygląda na oku zresztą wstawiłam na poprzedniej stronie fotę zielonego eyelinera na oku



Do mnie też doszły od Kamila 2 rzeczy - Bright Susnhine i Bio Green. Sliczne są, ale jak popatrzyłam na date produckji, to aż sie zdziwiłam, ze takie starocie trzymają w Berlinie - z połowy roku 2007

Ale Tiniaczku musiałas miec pecha bo nic mi jeszcze nie przyszło uszkodzone.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-07 o 17:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:14   #3573
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ale Tiniaczku musiałas miec pecha bo nic mi jeszcze nie przyszło uszkodzone.
Dzięki Corii Mi też pierwszy raz coś takiego się stało. Cień był dobrze zapakowany, ale widać było po kopertce, że trochę w czasie drogi przeżyła. Cholera jasna, tak ciężko jest nie poniewierać tak przesyłkami Buraki jedne.
Jak myślicie jest sens prasować ten mój nieszczęsny róż? Niby już plan mam by to wszystko jakoś wyglądało, ale czy nie zmienią się jego właściwości? Czy któraś z Was prasowała kiedyś róż?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 18:36   #3574
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

To i ja się pochwalę, zakupami, które Kamil mi wczoraj przysłał. Upolował dla mnie pigment legendarną Blondynę i pędzelek 226, który jest po prostu BOSSSSKI. Takiej magicznej różdżki właśnie brakowało w mojej kolekcji.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:35   #3575
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę go używać na co dzień. Kolor jest zwyczajnie za ciemny trochę i się odcina [Pani dobrała mi NC15, ale jaśniejszych chyba nie ma a ja jestem strasznym bladziochem :/]...w pracy nie mogę tak wyglądać jest wydajny, fajnie się rozprowadza. Faktycznie dość dobrze kryje, ale i tak potrzebuję korektora...Póki co nie wysuszył.
:/ szkoda z tym kolorem... niestety nie ma jaśniejszego :/ a odcinający się podkład nie wygląda niestety zbyt szałowo... mnie też nie wysusza.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie dostałam paczuchę z kosmetykami z nowych październikowych kolekcji Cindy Sherman i Posh Paradise. Z tego co widzę na pierwszy rzut oka szykuje się totalny szał Przepiękny pigment Blue Storm w elektryzującym granatowym kolorze, Emerald Dusk w chłodnej szaro-zielonej tonacji ze srebrzystym połyskiem. Paleta Parlor Smoke w której zakochałam się już od zdjęć promujących kolekcję. Mam też wznowiony mineralny puder Lightscapade, to będzie świetny bladoróżowy z delikatnym złotym pobłyskiem rozświetlacz i niezwykle piękny, głęboki odcień fioletu Paint Pot o nazwie Imaginary. Wygląd kolorów w opakowaniu powala, będę testować i niebawem zdam relację Już nie mogę doczekać się października i testu pełnej gamy kosmetyków
osz Ty!!! ale Ci zazdroszczę!!!!umieram z ciekawości, bo ledwo co wydałam kasę na MMO ale z tej jesiennej też planuję się spłukac nie mogę się doczekać swatchy
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na cień Mythical. Piękny jest. A drugie podejście zrobię chyba w weekend...trochę za mną chodzi zielony fluidline, ale nie wiem czy jest sens go brać, a muszę oszczędzać w sumie, a w dodatku chcę jeszcze parę wkładów i Carbonized. Oj, ten Mac...
zielony fluidek jest naprawdę bardzo porządny ja nie żałuję zakupu. a jak lubisz zieleń na oku to w ogóle! ja się do tego koloru na powiekach dopiero przekonałam niedawno ale uwielbiam

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Dostałam nowe skarby od Kamila tylko muszę się pożalić na Pocztę Polską... Jeden wkład przyszedł pokruszony trochę ale właśnie go sprasowałam, zobaczymy jutro. No i mam zamiar naprawić jeszcze Mighty Aphrodite, mam nadzieję, że się uda, bo tylko ten jaśniejsza część się skruszyła, ten ciemny kolor ostał się cały, czyli się nie pomieszały. Na upartego mogłabym tak go używać, bo bardzo pokruszony nie jest, no nie wiem. Jak tylko mi się on przypomni to jestem zła jak osa


ja nie wiem co oni z tymi pakami robią... skaczą po nich czy co... :// dobrze, że sie dało naprawić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:16   #3576
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kusicie tym fluidlinem, kusicie. Niedobre jesteście.
Może powinnam raczej wziąć właśnie ten eyeliner, w końcu to limitka, więc już go nie będzie...a cienie mogą poczekać zawsze. Tylko to trochę błędne koło, bo prawie zawsze jest jakaś limitka. No nie.
Chciałam też korektor, ale może będę dzielna i wykończę swój studio finish, zdepotuję cienie i w końcu zgarnę jakąś szminę.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:20   #3577
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Bierz Envy, bierz - ja dostałam dziś przez pomyłkę (miał być jeden, dla koleżanki z wątku, a dostałam dwa) i niestety zostanie już u mnie - cudności moje ))
Widziałyście swatche PP z Posh Paradise?
http://www.amarixe.com/2011/09/mac-p...-swatches.html
Który Was kusi najbardziej?
Aaaa i jeszcze: zakochałam się w shadesticku Street Cool. Miłośniczki koloru toupe, czyli cudnych burasów - to jest to. Wcale nie drobinkowy, swatche z netu go przekłamywały. Wygląda mniej więcej jak Satin Taupe w formie sztyftu, miodzio. A miałam nic już nie brać z MMO

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:24
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 20:25   #3578
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Dzięki Corii Mi też pierwszy raz coś takiego się stało. Cień był dobrze zapakowany, ale widać było po kopertce, że trochę w czasie drogi przeżyła. Cholera jasna, tak ciężko jest nie poniewierać tak przesyłkami Buraki jedne.
Pewno rzucali nią
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja nie wiem co oni z tymi pakami robią... skaczą po nich czy co... :// dobrze, że sie dało naprawić
Tak Kasiajku - prawie po nich skaczą - na włąsne oczy widziałam, jak facet z poczty rzucał przesyłkami jak jakimiś kamieniami, najgorzej, jak drobne przesyłki przytarabaniał cięzkimi

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bierz Envy, bierz - ja dostałam dziś przez pomyłkę (miał być jeden, dla koleżanki z wątku, a dostałam dwa) i niestety zostanie już u mnie - cudności moje ))
Aaaa i jeszcze: zakochałam się w shadesticku Street Cool. Miłośniczki koloru toupe, czyli cudnych burasów - to jest to. Wcale nie drobinkowy, swatche z netu go przekłamywały. Wygląda mniej więcej jak Satin Taupe w formie sztyftu, miodzio. A miałam nic już nie brać z MMO
Heh, źle na tym nie wyjdziesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:27   #3579
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ty lepiej poka jakieś fajne oko z cieniami z MMO, dobra? Dawno nic nie wrzucałaś na swatchowy, Corii
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:38   #3580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widziałyście swatche PP z Posh Paradise?
http://www.amarixe.com/2011/09/mac-p...-swatches.html
pe w formie sztyftu, miodzio. A miałam nic już nie brać z MMO
Chora jestem? Bo żaden mi sie nie podoba

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ty lepiej poka jakieś fajne oko z cieniami z MMO, dobra? Dawno nic nie wrzucałaś na swatchowy, Corii
Primo - cienie z MMO- jeszcze do mnie nie dotarły (jutro powinny)
Secudno - tam tylko w sumie ja wstawiam makijaze i Kolcia, a reszta się leni
Tertio - jak sie uczepiłam Shadesticka Heirloom i próbek fluidlineów tak nosze to na okrągło od soboty i tylko to moge na ta chwilę wstawić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 20:47   #3581
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja mam tylko cyfrówki, nimi nawet ust porządnie nie da się sfotografować. Może dostanę na Gwiazdkę porządną lustrzankę, to wtedy...
Ach, gdyby tak Rodzyn czasem coś wrzucił swojego, co? Byłoby cudnie!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 20:52   #3582
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A shadesticki są wydajne? Tak przy codziennym stosowaniu. Sorry, za głupie pytanie.

Ooo, ja bym chętnie obejrzała jakieś makijaże z cieniami MMO, bo one ciężkie trochę są. Sama nie bardzo mam jeszcze pomysł na ten Mythical. Mogę najwyżej zrobić swatch, bo oczu nie pokażę, he.

A jeszcze ten Envy, widziałam go dziś w sklepie ale dużo nie zapamiętałam, bo byłam w amoku chyba, no i się spieszyłam. On bardziej wychodzi jak taka ciepła zieleń, czy zimna, szmaragdowa? Bo swatche są takie i takie.
__________________
live long and prosper

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2011-09-07 o 20:54
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:18   #3583
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja mam tylko cyfrówki, nimi nawet ust porządnie nie da się sfotografować. Może dostanę na Gwiazdkę porządną lustrzankę, to wtedy...
Nie szkodzi, do niedawna tez tylko cyfraiem trzaskałam makijaze
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A shadesticki są wydajne? Tak przy codziennym stosowaniu. Sorry, za głupie pytanie.

Ooo, ja bym chętnie obejrzała jakieś makijaże z cieniami MMO, bo one ciężkie trochę są. Sama nie bardzo mam jeszcze pomysł na ten Mythical. Mogę najwyżej zrobić swatch, bo oczu nie pokażę, he.

A jeszcze ten Envy, widziałam go dziś w sklepie ale dużo nie zapamiętałam, bo byłam w amoku chyba, no i się spieszyłam. On bardziej wychodzi jak taka ciepła zieleń, czy zimna, szmaragdowa? Bo swatche są takie i takie.
Nie wiem, bo dopiero pare dni temu swojego Shadesticka zaczełam uzytkować

Makiajz cieniami MMO - prosze bardzo zdjęcie nr 1 - w wykonaniu Pana Wojtka, jest tam Carbonized, Creamy Bisque, Heirloom Shadestick plus Hot Paprika ze Style Driven i kredka Teddy.

Dark Envy zimna ciemna butelkowa zieleń - na zdjeciu nr 2
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (34,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dark Envy.jpg (41,4 KB, 45 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-07 o 21:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:35   #3584
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie dostałam paczuchę z kosmetykami z nowych październikowych kolekcji Cindy Sherman i Posh Paradise. Z tego co widzę na pierwszy rzut oka szykuje się totalny szał Przepiękny pigment Blue Storm w elektryzującym granatowym kolorze, Emerald Dusk w chłodnej szaro-zielonej tonacji ze srebrzystym połyskiem. Paleta Parlor Smoke w której zakochałam się już od zdjęć promujących kolekcję. Mam też wznowiony mineralny puder Lightscapade, to będzie świetny bladoróżowy z delikatnym złotym pobłyskiem rozświetlacz i niezwykle piękny, głęboki odcień fioletu Paint Pot o nazwie Imaginary. Wygląd kolorów w opakowaniu powala, będę testować i niebawem zdam relację Już nie mogę doczekać się października i testu pełnej gamy kosmetyków
ooo, super
to czekam na relację z quada i emerald
ja czekam z tych kolekcji jeszcze na te matowe szmineczki - z samych opisów to mnie chyba z 5 kusi

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Dzięki Corii Mi też pierwszy raz coś takiego się stało. Cień był dobrze zapakowany, ale widać było po kopertce, że trochę w czasie drogi przeżyła. Cholera jasna, tak ciężko jest nie poniewierać tak przesyłkami Buraki jedne.
Jak myślicie jest sens prasować ten mój nieszczęsny róż? Niby już plan mam by to wszystko jakoś wyglądało, ale czy nie zmienią się jego właściwości? Czy któraś z Was prasowała kiedyś róż?
mnie pokruszyły się kiedyś dwa przy depotowaniu.
nic nie prasowałam - okruchy (tak, bo to nie pękło na pół, czy ćwiartki tylko takie większe okruchy ) wpakowałam do takich ślicznych fikuśnych porcelanowych puzderek i zrobiłam sobie toaletkę jak Maria Antonina
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:38   #3585
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widziałyście swatche PP z Posh Paradise?
http://www.amarixe.com/2011/09/mac-p...-swatches.html
Który Was kusi najbardziej?
Chcem 3 PP
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:45   #3586
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Chcem 3 PP
Tylko, czy aż ?

Fajnie tak nie chcieć ze zdjęc nic, ale nie wiem, jak na zywo będzie
Za to do kolekcji Cindy będe miała interes i ... nie powiem do kogo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:47   #3587
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Makiajz cieniami MMO - prosze bardzo - w wykonaniu Pana Wojtka, jest tam Carbonized, Creamy Bisque, Heirloom Shadestick plus Hot Paprika ze Style Driven i kredka Teddy.
O, fajne, dzięki! To dwa różne są makeupy? Bo na pierwszym nie ma tej zieleni... Czy kolejne fazy uwieczniłaś?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:54   #3588
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O, fajne, dzięki! To dwa różne są makeupy? Bo na pierwszym nie ma tej zieleni... Czy kolejne fazy uwieczniłaś?
Pierwsze zdjecie to make up Pana Wojtka z k-ego MAC-a, a zdjęcie nr 2 to coś co nosze ostatnio na okrąglo, czyli Dark Envy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 22:03   #3589
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość



ja nie wiem co oni z tymi pakami robią... skaczą po nich czy co... :// dobrze, że sie dało naprawić
Kasiu Jutro wytestuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno rzucali nią
Oj już ja bym nimi porzucała

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
mnie pokruszyły się kiedyś dwa przy depotowaniu.
nic nie prasowałam - okruchy (tak, bo to nie pękło na pół, czy ćwiartki tylko takie większe okruchy ) wpakowałam do takich ślicznych fikuśnych porcelanowych puzderek i zrobiłam sobie toaletkę jak Maria Antonina
Pewnie tez bym go tak zostawiła, ale ten jest akurat do brwi- Charcoal brown, ciężko by było sypańcem
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 00:24   #3590
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tutaj są najlepsi eksperci, więc Was się spytam .
Nie lubię mieć oczu pomalowanych cieniami (ewentualnie czymś bardzo neutralnym) i zastanawiam się, czy kolor oczu można podkreślić samym eyelinerem? Bardzo lubię taki naturalny makijaż, zresztą mocny mi kompletnie nie pasuje i jedyne co lubię to niezbyt skomplikowana kreska na górnej powiece.
I tak się zastanawiam - mając oczy zielononiebieskie co zrobić, żeby były bardziej wyraziste? W innych miejscach wyczytałam, że do podkreślenia zieleni oczu pasuje brązowy lub granatowy eyeliner, prawda to?
Wybaczcie takie głupie pytanie i z góry dziękuję jak ktoś to przeczyta i odpowie :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 01:10   #3591
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Widziałyście swatche PP z Posh Paradise?
http://www.amarixe.com/2011/09/mac-p...-swatches.html
Który Was kusi najbardziej?
Nubile, Half - Wild i Hyperviolet na pierwszy rzut oka. A pewnie w MAC - u sie okaże, że pozostałe również... Kiedy dokładnie wchodzi ta kolekcja u nas?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 08:58   #3592
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
osz Ty!!! ale Ci zazdroszczę!!!!umieram z ciekawości, bo ledwo co wydałam kasę na MMO ale z tej jesiennej też planuję się spłukac nie mogę się doczekać swatchy
Ja przez tą paczuszkę MACową nabrałam jeszcze większej ochoty na nowe kolekcje. Dzisiaj umalowałam się pigmentem Blue Storm. Miałam go już wcześniej, ale przez sporą kolekcję pigmentów nigdy ''nie zdążyłam'' go wypróbować...to był wielki błąd. Kolor jest elektryzujący, spodoba się na pewno brunetkom. Oczywiście przy odpowiednim makijażu ''spodoba się'' także innym kobitkom , ale oczyma wyobraźni widzę taką właśnie kompozycję
Zrobiłam też parę fotek, ale jestem teraz po za domem także jak wrócę i zgram zdjęcia może co nieco wkleję

A co do ''spłukiwania'' to przy tej cudownej kolorystyce nie może być inaczej

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bierz Envy, bierz - ja dostałam dziś przez pomyłkę (miał być jeden, dla koleżanki z wątku, a dostałam dwa) i niestety zostanie już u mnie - cudności moje ))
Widziałyście swatche PP z Posh Paradise?
http://www.amarixe.com/2011/09/mac-p...-swatches.html
Który Was kusi najbardziej?
Wszystkie kuszą... Jak zobaczyłam na żywo Imaginary to z miejsca się zakochałam. Kolor jest bardzo głęboki, cieszę się, że MAC wydało te Paint Poty w tak intensywnej kolorystyce, będzie można pokombinować z makijażem

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Makiajz cieniami MMO - prosze bardzo zdjęcie nr 1 - w wykonaniu Pana Wojtka, jest tam Carbonized, Creamy Bisque, Heirloom Shadestick plus Hot Paprika ze Style Driven i kredka Teddy.

Dark Envy zimna ciemna butelkowa zieleń - na zdjeciu nr 2
Bardzo podoba mi się makijaż nr1 a oczy do pozazdroszczenia

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ooo, super
to czekam na relację z quada i emerald
ja czekam z tych kolekcji jeszcze na te matowe szmineczki - z samych opisów to mnie chyba z 5 kusi

Kajolku postaram się zeswatchować kolory, tylko najpierw muszę zrobić zdjęcia całościowe. Pełną relację zdam na blogu pod koniec września, inaczej nie mogę...

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Nubile, Half - Wild i Hyperviolet na pierwszy rzut oka. A pewnie w MAC - u sie okaże, że pozostałe również... Kiedy dokładnie wchodzi ta kolekcja u nas?
Pewnie jak zawsze od 1 października
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:01   #3593
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Klociu dziękuje za zakupy i za próbki

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Corii jestem pod wielkim wrażeniem Twoich makijaży
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:41   #3594
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
[/COLOR]Corii jestem pod wielkim wrażeniem Twoich makijaży
Olu, gdzie tam makijaże tylko shadestick i krecha eyelinerem to tylko jeden makijaż jest i to ne mój tylko Pana Wojtka

Jakie Kochana masz próbki, czego?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:50   #3595
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tutaj są najlepsi eksperci, więc Was się spytam .
Nie lubię mieć oczu pomalowanych cieniami (ewentualnie czymś bardzo neutralnym) i zastanawiam się, czy kolor oczu można podkreślić samym eyelinerem? Bardzo lubię taki naturalny makijaż, zresztą mocny mi kompletnie nie pasuje i jedyne co lubię to niezbyt skomplikowana kreska na górnej powiece.
I tak się zastanawiam - mając oczy zielononiebieskie co zrobić, żeby były bardziej wyraziste? W innych miejscach wyczytałam, że do podkreślenia zieleni oczu pasuje brązowy lub granatowy eyeliner, prawda to?
Wybaczcie takie głupie pytanie i z góry dziękuję jak ktoś to przeczyta i odpowie :P.
spróbuj z fioletową kreską ja też mam zielone oczy i nic tak nie podbija zieleni jak fiolet; bardzo lubię też wszelakie brązy i granaty - na granatową kredkę nakładam cień Freshwater (on co prawda granatowy nie jest tylko mocno niebieski, ale bardzo fajnie wygląda) albo granatowy cień z Inglota - mogę sprawdzić w domu numer.
Teraz w MACu jest fajny limitowany granatowy eyeliner


a ja sobie kupiłam paletkę Lady Gray, w weekend pierwsze testy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:59   #3596
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a ja sobie kupiłam paletkę Lady Gray, w weekend pierwsze testy
O, to napisz, jak sobie z nią radzisz, bo mnie chyba pokonała - te maty jakoś fatalnie na mnie wyglądały, nie mam na nią pomysłu (poza Hazy Day).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:32   #3597
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Klociu dziękuje za zakupy i za próbki
Nie ma za co, cieszę się, że wszystko dotarło

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakie Kochana masz próbki, czego?
Próbki Sephorowe, nie MAC'owe
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 11:56   #3598
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tutaj są najlepsi eksperci, więc Was się spytam .
Nie lubię mieć oczu pomalowanych cieniami (ewentualnie czymś bardzo neutralnym) i zastanawiam się, czy kolor oczu można podkreślić samym eyelinerem? Bardzo lubię taki naturalny makijaż, zresztą mocny mi kompletnie nie pasuje i jedyne co lubię to niezbyt skomplikowana kreska na górnej powiece.
I tak się zastanawiam - mając oczy zielononiebieskie co zrobić, żeby były bardziej wyraziste? W innych miejscach wyczytałam, że do podkreślenia zieleni oczu pasuje brązowy lub granatowy eyeliner, prawda to?
Wybaczcie takie głupie pytanie i z góry dziękuję jak ktoś to przeczyta i odpowie :P.
Ja też mam oczy zielonkawe i w moim przypadku nic tak nie wybija zieleni tęczówki, jak właśnie fiolet - tak jak pisze Estella. Najlepiej, jak byłby to fiolet dość intensywny. Polecam więc kreskę np. z pigmentu Grape, albo z cienia Nocturnelle. Contrast też myślę, że byłby odpowiedni. A z granatów to polecałabym Deep Truth.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:00   #3599
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
spróbuj z fioletową kreską ja też mam zielone oczy i nic tak nie podbija zieleni jak fiolet; bardzo lubię też wszelakie brązy i granaty - na granatową kredkę nakładam cień Freshwater (on co prawda granatowy nie jest tylko mocno niebieski, ale bardzo fajnie wygląda) albo granatowy cień z Inglota - mogę sprawdzić w domu numer.
Teraz w MACu jest fajny limitowany granatowy eyeliner


a ja sobie kupiłam paletkę Lady Gray, w weekend pierwsze testy
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też mam oczy zielonkawe i w moim przypadku nic tak nie wybija zieleni tęczówki, jak właśnie fiolet - tak jak pisze Estella. Najlepiej, jak byłby to fiolet dość intensywny. Polecam więc kreskę np. z pigmentu Grape, albo z cienia Nocturnelle. Contrast też myślę, że byłby odpowiedni. A z granatów to polecałabym Deep Truth.
Dzięki za podpowiedzi , nie pozostało mi nic innego jak zrobić porządne zakupy i próbować!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 13:58   #3600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Próbki Sephorowe, nie MAC'owe
Aaaa byłam pewna ze macowe
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też mam oczy zielonkawe i w moim przypadku nic tak nie wybija zieleni tęczówki, jak właśnie fiolet - tak jak pisze Estella. Najlepiej, jak byłby to fiolet dość intensywny. Polecam więc kreskę np. z pigmentu Grape, albo z cienia Nocturnelle. Contrast też myślę, że byłby odpowiedni. A z granatów to polecałabym Deep Truth.
Jeśli fiolet to polecam Chromaline Purple coś tam - do zielonych oczu będzie cud miód i orzeszki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.