Miłośniczki Zary część XXXIV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 15:50   #2011
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=TGOspi
Zobaczcie na 18 stronę . Jak ktoś się nie załapał na zeszłowyprzedażowego pingwina, to może sobie tu kupić
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:06   #2012
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
bardzo fajnie wygląda


A Ty mierzyłaś M?

Za pamięć i za czujność
Tak i mam foto
Ale sądzę że chyba na obecny stan hest trochę za bardzo dopasowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1390233946585.jpg (60,7 KB, 196 załadowań)
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:09   #2013
Asvada
Rozeznanie
 
Avatar Asvada
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 689
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
z przodu ślicznie, a z boku wygląda jakby dolem byla rozszerzana?
a nóżki piękne
Dzięki! Trochę tak, bo to nie jest fason tuby:



Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
super wyglądasz nóg strasznie zazdroszczę oj zazdroszczę
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Wyglądasz mega w tej spódniczce i kurteczce Super połączenie
I tak na marginesie to chciałabym takie nogi i wzrost
Dzięki, miło czytać takie miłe słowa.

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
wankaw, wstawiam zdjęcia naszyjnika wybacz jakość musisz mi uwierzyć na slowo, ze na zywo jest dużo ladniejszy
albo zobaczyć w krakowskiej, bo widziałam je tam dzisiaj
Piękny!
Asvada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:14   #2014
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Tak i mam foto
Ale sądzę że chyba na obecny stan hest trochę za bardzo dopasowana
na mnie ta Ska też jest taka dopasowana...

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Asvada Pokaż wiadomość
Dzięki! Trochę tak, bo to nie jest fason tuby:




Dziękuję!


Dzięki, miło czytać takie miłe słowa.


Piękny!
bardzo mi się podoba ta spódnica na Tobie
jeśli to nie jest tuba/ ołówek, to moim zdaniem wygląda bardzo super klask i:
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:18   #2015
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Asvada Pokaż wiadomość
No właśnie po pierwszym przymierzeniu miałam mieszane odczucia.
Dziękuję. Troszkę za mocno się rozszerza ku dołowi.
Najważniejsze, że z przodu wygląda dobrze Wyglądasz w niej super, więc może jednak zostaw

Cytat:
Napisane przez Asvada Pokaż wiadomość
Będę w Z jutro lub w środę, to się rozejrzę. Te pierwsze spodnie też kiedyś strasznie chciałam, super są.
No masz
I dziękuję


Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
dzięki, miałam w planie później odpisać! teraz jakieś szaleństwo
Czekam spokojnie, nic pilnego
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:19   #2016
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Dziewczyny, WAŻNE!!!!!!!
klaudyjka jest w Stradim i są kozaki zamszowe (wysokie cholewki) na słupku
w rozmiarze 36 i 38. Czy któraś je jeszcze chce? potrzebuje? Szybko odpowiadajcie bo jeszcze jest w sklepie!
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:26   #2017
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
odnalazłam stare fotki, tylko w Sce mam jedno z boku.
Co prawda na plecach mi odstaje na focie, ale to przez to, że dziwnie rękę trzymałam z aparatem, noramalnie na plecach kiecka mi nie odstaje...

no to doradźcie: S czy M?

S-ka
Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
jaka pupa ślicznaS zdecydowanie!
Dokładnie o tym samym pomyślałam

Na pewno S, M jest zbyt luźna i wygląda jakoś tak... babciowato ( tzn. nie Ty, sukienka)

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Prosze mam S-ke


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość



Ja też miałam S i takie samo wrażenie Ale chociaż Pavlinecka na tym skorzystała
A skorzystała, jest bardzo szczęśliwa i bardzo dziękuję
Cytat:
Napisane przez Asvada Pokaż wiadomość
No to i ja. Z przodu mi się podoba, ale z tyłu odstaje? Wydaje mi się, że powinna być bardziej dopasowana, lepiej przylegać do tyłka. Czy nie?
Co za nogi! Po prostu cud - miód ! Tył rzeczywiście mógłby być trochę bardziej przylegający, ale tak nie wygląda źle, i jeśli nie dostaniesz XS to żadna strata

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
wankaw, wstawiam zdjęcia naszyjnika wybacz jakość musisz mi uwierzyć na slowo, ze na zywo jest dużo ladniejszy
albo zobaczyć w krakowskiej, bo widziałam je tam dzisiaj
Piękny Mi się ostatnio coraz bardziej one wszystkie podobają, ale mam cichą nadzieję nazbierać na wakacje
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 16:28   #2018
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
ogromnie dziękuję
Kiedyś sporo ćwiczyłam, biegałam na fitness 2-3 razy w tygodniu
Odkąd zaszłam w ciążę i urodziłam Córkę, czyli od ponad 3 lat nic praktycznie nie robiłam (nie licząc spacerów i biegania za Młodą po domu).
Teraz powoli wracam do ćwiczeń w domu
ja latam od 3 miechów 5-6 razy na fitness a mam płaskodupie hehe ale się nie poddaję w końcu coś wypracuję
no nic zazdroszczę figury jest naprawdę super mimo przerwy
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:32   #2019
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pat, Tak czy siak poza małymi rozstępami w standardowych lokalizacjach mam rozstęp pod kolanem i na kostce u nogi, a na pewno nie są to miejsca w których przytyłam . Na początku strasznie to przeżywałam, ale stwierdziłam, że szkoda stresu.

Jest taki specjalny Strivectin pod oczy i na rozstępy i on mi bardzo pomógł- niektóre rozstępy mam praktycznie niewidoczne (pod warunkiem braku opalania, ale coś za coś).
Dzieki za odpowiedz
Sprawdze ten krem.
Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
To sobie ponarzekałam .
Pati u mnie pojawiły się w podobnym wieku a nie utyłam ani nie schudłam wtedy,gdzieś czytałam że to zależy od jakiegoś hormonu który się ma w nadmiarze albo nie ma ale już nie pamiętam o co to dokładnie chodziło.
Po ciąży zostały mi w dole brzucha a zaczęły się pojawiać pod koniec ciąży i tak dobrze że tylko tam bo bałam się że z moimi skłonnościami będzie masakra.
Jak przeczytałam o mezoterapii igłowej to właśnie też od razu pomyślałam o dermarollerze może faktycznie by to coś dało, ale trochę się boję [/QUOTE]
Dlatego ja nadal nie zdecydowalam sie na ten dermaroller. Ide w srode do kosmetyczki i podpytam ja o kwasy na nogi, bo tak naprawde na nich mi zalezy, zeby sie z nich pozbyc rozstepow.
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
My w genach z siostrą odziedziczyłyśmy od strony taty. Mama mimo że chudła i tyła na zmianę, dwie ciąże nie ma ani jednego rozstępu. A my po prostu nabierając kobiecych kształtów automatycznie nabyłyśmy rozstępy. Na lewym udzie po wewnętrznej stronie mam mało widoczne, za to w prawym udzie zostały mi dosłownie dziury Na tyłku mam, ale też mało widoczne. Z czasem zauważyłam że bledną coraz bardziej i jak się np opalę to ich nie widać. Tylko te bruzdy..
Wlasnie, te wglebienia sa irytujace. Jak sie opale to tez mniej je widac, ale zanim sie opale to musze jakos nogi wystawic na slonko w tym roku zaczne opalanie od rajstop w sprayu do momentu uzyskania odpowiedniej opalenizny.
Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Z kopertowych to ja ostatnio wyczailam na stronie H&M ładną koszulę, ale w sklepach niet, nie widzialam jej nigdzie Taka o
Ladna
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Gdyby chciał ktoś oddać mi całą swoją wypłatę, nie byłoby problemu dotrzymać takiego postanowienia. Mam taki charakter, że jak ktoś mówi że nie dam rady/nie zrobię, to robię wszystko żeby udowodnić że jest inaczej.

Zresztą w okresie sierpień-październik kupiłam jeden sweter, bo musiałam oszczędzić przy remoncie
Tez mam taki charakter, a poza tym jaki zysk nie dosc, ze swoich pieniedzy nie wydam, to jeszcze dostane dodatkowo
Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Jako ciekawostkę powiem, że rozstępy np występią zawsze u osób z u ktorych tętnica udowa przebiega nieprawidłowo ( ma kilka cm odchylenia ) I takiej osoby nie uchroni nic Tak naprawdę jest duużo czynników i przytycie nie jest wcale najważniejszym
Mi mezoterapia igłowa nic nie dała jedynie fakt skórę miałam ładniejszą ale rozstępy są - właśnie głownie w okolicy kolan
Czemu to paskudztwo kolan sie czepia, ehhh...
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ooo... a to trzeba jakiś konkretny ten dermaroller żeby były lepsze efekty ? Nie znam się na tym kompletnie
mi siostra mowila cos o dlugosciach igiel, ale nie pamietam podpytam i odezwe sie na pw.

Dziewczyny, w sobote jade do Blue City. Gdyby ktoras cos potrzebowala, to prosze o pw, bo nie ogarne watku za nic.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:32   #2020
srutututu7
Zadomowienie
 
Avatar srutututu7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 042
GG do srutututu7
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

dziewczyny pojawiła się na stronie, może któraś chce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spódnica.jpg (17,2 KB, 73 załadowań)
srutututu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:33   #2021
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz
Sprawdze ten krem.


Pati u mnie pojawiły się w podobnym wieku a nie utyłam ani nie schudłam wtedy,gdzieś czytałam że to zależy od jakiegoś hormonu który się ma w nadmiarze albo nie ma ale już nie pamiętam o co to dokładnie chodziło.
Po ciąży zostały mi w dole brzucha a zaczęły się pojawiać pod koniec ciąży i tak dobrze że tylko tam bo bałam się że z moimi skłonnościami będzie masakra.
Jak przeczytałam o mezoterapii igłowej to właśnie też od razu pomyślałam o dermarollerze może faktycznie by to coś dało, ale trochę się boję
Dlatego ja nadal nie zdecydowalam sie na ten dermaroller. Ide w srode do kosmetyczki i podpytam ja o kwasy na nogi, bo tak naprawde na nich mi zalezy, zeby sie z nich pozbyc rozstepow.

Wlasnie, te wglebienia sa irytujace. Jak sie opale to tez mniej je widac, ale zanim sie opale to musze jakos nogi wystawic na slonko w tym roku zaczne opalanie od rajstop w sprayu do momentu uzyskania odpowiedniej opalenizny.

Ladna

Tez mam taki charakter, a poza tym jaki zysk nie dosc, ze swoich pieniedzy nie wydam, to jeszcze dostane dodatkowo

Czemu to paskudztwo kolan sie czepia, ehhh...

mi siostra mowila cos o dlugosciach igiel, ale nie pamietam podpytam i odezwe sie na pw.

Dziewczyny, w sobote jade do Blue City. Gdyby ktoras cos potrzebowala, to prosze o pw, bo nie ogarne watku za nic.
Ok
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar

Edytowane przez Stace
Czas edycji: 2014-01-20 o 16:35
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 16:36   #2022
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Oddać Mnie ogólnie ta marynarka kompletnie się nie podoba



Wczoraj je przyuważyłam i się zakochałam Czarne uwielbiam i te tez musze mieć



BYŁAM W G.KATOWICKIEJ I TAK:
- Vishnja marynarka granatowa z bufkami była tylko w rozmiarze L
- sznurowańców brak
- spodni z dziurskami brak
- Gabi płaszcza karmelowego brak
- kozaki za kolano również nie rzuciły mi się w oczy
- camelka, tartana, koronki brak
- były dwie kurtki w tą kratę co ma Fantastic, ale nie wiem jakie rozmiary
- owiec brak
- płaszczy różowych brak

Generalnie z muszmieciów zupełnie nic nie rzuciło mi się w oczy, nic też nie kupiłam
No to już jest nas więcej chętnych

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;44703838]Tylko S

dziękuję





ale żeście mnie zawstydziły,
ale też mi niezmiernie miło
nie spodziewałam się tylu komplementów
bardzo dziekuję
[/QUOTE]

Nie masz za co dziękować bo tak leży i tak w niej wyglądasz
Nie ma się nad czym już zastanawiać albo S albo żadna

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość



Że aż chyba nie chcę tej sukienki już.
A czemuż to?

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Tak i mam foto
Ale sądzę że chyba na obecny stan hest trochę za bardzo dopasowana
Bo taka ma być


Dziewczyny żadna kozaków ze Stradiego nie chce?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:37   #2023
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Eleonorka to na czarnym lądzie się teraz wygrzewa ....dam jej smskiem znac

rozkminiam marynarkę smokingową...wydaje mi się, że ta xs leży lepiej niż poprzednia ma któraś ją?
Moim zdaniem wyglądasz w niej super i krój też bardzo mi się podoba! Jest inna niż wszystkie, to duży plus

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Z kopertowych to ja ostatnio wyczailam na stronie H&M ładną koszulę, ale w sklepach niet, nie widzialam jej nigdzie Taka o
Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w h&m

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Szkoda że u mnie stacjonarnie nie ma River Island Fajne rzeczy czasem można wypatrzeć na stronie, ale lepiej byłoby zobaczyć na żywo..
Ja uwielbiam RI i całe szczęście mam go w galerii w której jestem najczęściej ale niestety asortyment różni się w zależności od sklepu
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:37   #2024
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiuli, która podała mi info () wymienialam pepitkowe jeansy z na rozmiar 34 i stwierdzam, ze róznia się tylko tym, ze sa dopasowane w pasie, a 36 mi odstawały
Corii, ja pisałam wczoraj, że mam dla Ciebie te spodnie ale skoro już masz, to...
czy ktoś chce pepitkowe 34? Jeżeli nie, to prawdopodobnie jutro je oddaje

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;44702916]Proszę bardzo
Co chwile układają....jak ja byłam to akurat pół ściany z wieszaków pościągane ... bo przewieszają... układają... to co wisiało to na stole, to co na stole za chwilkę wisi

Znowu mi szare woski z zamkami na pokuszenie pokazali ...[/QUOTE]
Chcę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie to Jillian wyssała dzisiaj rano ze mnie siły, weszłam na Level 2 i ledwo żywa go skończyłam, tętno mialam takie, ze szok Przy dwójce level 1 to luz prawei bezwysiłkowy
Dlatego na osłodę robie tartę cytrynową
Level 2 daje w kość Ja mam dzisiaj ostatni dzień i już boję się co jutro czeka mnie w L3

Cytat:
Napisane przez Asvada Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za fotki! Wyglądacie obłędnie.

No to i ja. Z przodu mi się podoba, ale z tyłu odstaje? Wydaje mi się, że powinna być bardziej dopasowana, lepiej przylegać do tyłka. Czy nie?
Następna z zarąbistą figurą Zostaw spódniczkę, ślicznie w niej wyglądasz


Dziewczyny, dostałam dzisiaj smsa, że pozytywnie rozpatrzyli moją reklamację ale napisali, że decyzja to wymiana na inny towar lub karta podarunkowa Ja napisałam w reklamacji, że chcę zwrot gotówki
Chciałam te pieniądze przeznaczyć na zakup czegoś w Z, ale ta rzecz jest już prawie nie do zdobycia, a nie chce mrozić kasy na karcie podarunkowej
Mogę jakoś dostać jednak gotówkę??
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:37   #2025
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;44706284]Dziewczyny, WAŻNE!!!!!!!
klaudyjka jest w Stradim i są kozaki zamszowe (wysokie cholewki) na słupku
w rozmiarze 36 i 38. Czy któraś je jeszcze chce? potrzebuje? Szybko odpowiadajcie bo jeszcze jest w sklepie![/QUOTE]

38 chciał ktos na pewno
dajcie jej znać niech bierze
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1943

Edytowane przez ewcik
Czas edycji: 2014-01-20 o 16:39
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:39   #2026
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam dzisiaj smsa, że pozytywnie rozpatrzyli moją reklamację ale napisali, że decyzja to wymiana na inny towar lub karta podarunkowa Ja napisałam w reklamacji, że chcę zwrot gotówki
Chciałam te pieniądze przeznaczyć na zakup czegoś w Z, ale ta rzecz jest już prawie nie do zdobycia, a nie chce mrozić kasy na karcie podarunkowej
Mogę jakoś dostać jednak gotówkę??
a co to takiego
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:46   #2027
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz
Sprawdze ten krem.


Pati u mnie pojawiły się w podobnym wieku a nie utyłam ani nie schudłam wtedy,gdzieś czytałam że to zależy od jakiegoś hormonu który się ma w nadmiarze albo nie ma ale już nie pamiętam o co to dokładnie chodziło.
Po ciąży zostały mi w dole brzucha a zaczęły się pojawiać pod koniec ciąży i tak dobrze że tylko tam bo bałam się że z moimi skłonnościami będzie masakra.
Jak przeczytałam o mezoterapii igłowej to właśnie też od razu pomyślałam o dermarollerze może faktycznie by to coś dało, ale trochę się boję
Dlatego ja nadal nie zdecydowalam sie na ten dermaroller. Ide w srode do kosmetyczki i podpytam ja o kwasy na nogi, bo tak naprawde na nich mi zalezy, zeby sie z nich pozbyc rozstepow.

Wlasnie, te wglebienia sa irytujace. Jak sie opale to tez mniej je widac, ale zanim sie opale to musze jakos nogi wystawic na slonko w tym roku zaczne opalanie od rajstop w sprayu do momentu uzyskania odpowiedniej opalenizny.

Ladna

Tez mam taki charakter, a poza tym jaki zysk nie dosc, ze swoich pieniedzy nie wydam, to jeszcze dostane dodatkowo

Czemu to paskudztwo kolan sie czepia, ehhh....[/QUOTE]

Mylisz mezoterapie igłową z mikroigłową. W igłowej chodzi głównie o podanie koktajlu bezpośrednio w miejsce które tego wymaga pomijając w. rogową czy nerki i wątrobę (w przypadku suplementów).
A w mikroigłowej chodzi głównie o kontrolowane uszkodzenie naskórka urządzeniem o nazwie DermaPen (dostępne w PL od ubiegłego roku bodajrze) lub roll-cita. W wyniku uszkodzenia powstaje stan zapalny a z keratynocytów uwolniają się czynniki wzrostu (pobudzają fibroblasty do produkowania strukturalnych elementów skóry, czyli nowy kolagen, elastyna, glikozaminoglikany (w tym kwas hialuronowy). Dzięki zwiększonej ilości tych składników zachodzi przebudowa naprawcza (remodeling). Potem lub w trakcie aplikowane są koktajle z substancjami aktywnymi. Badania mówią o nawet 100 krotnie większej ich absorpcji niz w normalny sposób. Takie 2w1, w igłowej też jest ukłucie ta igłą ale jednak tych nakłuć jest za mało by zaszła taka zmiana jak w przypadku mikroigłowej. Polecam spróbować.
W przypadku kwasów konieczne są jednak wysokie stężenia żeby zadziałało bo to skóra właściwa a one tam nie docierają, stymulowane są tylko komórki z skóry właściwej. Nie mówie, że są bezwartościowe
Dlatego warto rozważyc mikroigłową lub laser frakcyjny CO2
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:53   #2028
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
38 chciał ktos na pewno
dajcie jej znać niech bierze
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1943
Wysłałam do Niej PW może się odezwie do klaudyjki
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:53   #2029
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
a co to takiego
Napiszę pw
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 16:54   #2030
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Dlatego ja nadal nie zdecydowalam sie na ten dermaroller. Ide w srode do kosmetyczki i podpytam ja o kwasy na nogi, bo tak naprawde na nich mi zalezy, zeby sie z nich pozbyc rozstepow.

Wlasnie, te wglebienia sa irytujace. Jak sie opale to tez mniej je widac, ale zanim sie opale to musze jakos nogi wystawic na slonko w tym roku zaczne opalanie od rajstop w sprayu do momentu uzyskania odpowiedniej opalenizny.

Ladna

Tez mam taki charakter, a poza tym jaki zysk nie dosc, ze swoich pieniedzy nie wydam, to jeszcze dostane dodatkowo

Czemu to paskudztwo kolan sie czepia, ehhh....
Mylisz mezoterapie igłową z mikroigłową. W igłowej chodzi głównie o podanie koktajlu bezpośrednio w miejsce które tego wymaga pomijając w. rogową czy nerki i wątrobę (w przypadku suplementów).
A w mikroigłowej chodzi głównie o kontrolowane uszkodzenie naskórka urządzeniem o nazwie DermaPen (dostępne w PL od ubiegłego roku bodajrze) lub roll-cita. W wyniku uszkodzenia powstaje stan zapalny a z keratynocytów uwolniają się czynniki wzrostu (pobudzają fibroblasty do produkowania strukturalnych elementów skóry, czyli nowy kolagen, elastyna, glikozaminoglikany (w tym kwas hialuronowy). Dzięki zwiększonej ilości tych składników zachodzi przebudowa naprawcza (remodeling). Potem lub w trakcie aplikowane są koktajle z substancjami aktywnymi. Badania mówią o nawet 100 krotnie większej ich absorpcji niz w normalny sposób. Takie 2w1, w igłowej też jest ukłucie ta igłą ale jednak tych nakłuć jest za mało by zaszła taka zmiana jak w przypadku mikroigłowej. Polecam spróbować.
W przypadku kwasów konieczne są jednak wysokie stężenia żeby zadziałało bo to skóra właściwa a one tam nie docierają, stymulowane są tylko komórki z skóry właściwej. Nie mówie, że są bezwartościowe
Dlatego warto rozważyc mikroigłową lub laser frakcyjny CO2[/QUOTE]

Ok, dzieki pisalam akurat apropo dermarollera, ale pointeresuje sie tez tym tematem
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 16:58   #2031
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Mylisz mezoterapie igłową z mikroigłową. W igłowej chodzi głównie o podanie koktajlu bezpośrednio w miejsce które tego wymaga pomijając w. rogową czy nerki i wątrobę (w przypadku suplementów).
A w mikroigłowej chodzi głównie o kontrolowane uszkodzenie naskórka urządzeniem o nazwie DermaPen (dostępne w PL od ubiegłego roku bodajrze) lub roll-cita. W wyniku uszkodzenia powstaje stan zapalny a z keratynocytów uwolniają się czynniki wzrostu (pobudzają fibroblasty do produkowania strukturalnych elementów skóry, czyli nowy kolagen, elastyna, glikozaminoglikany (w tym kwas hialuronowy). Dzięki zwiększonej ilości tych składników zachodzi przebudowa naprawcza (remodeling). Potem lub w trakcie aplikowane są koktajle z substancjami aktywnymi. Badania mówią o nawet 100 krotnie większej ich absorpcji niz w normalny sposób. Takie 2w1, w igłowej też jest ukłucie ta igłą ale jednak tych nakłuć jest za mało by zaszła taka zmiana jak w przypadku mikroigłowej. Polecam spróbować.
W przypadku kwasów konieczne są jednak wysokie stężenia żeby zadziałało bo to skóra właściwa a one tam nie docierają, stymulowane są tylko komórki z skóry właściwej. Nie mówie, że są bezwartościowe
Dlatego warto rozważyc mikroigłową lub laser frakcyjny CO2
Ok, dzieki pisalam akurat apropo dermarollera, ale pointeresuje sie tez tym tematem [/QUOTE]

Dermaroller to właśnie mikroigłowa. przepraszam, że poprawiam ale to chyba już zboczenie, nie chciałam Cię urazić a tylko podzielić się doświadczeniem. Sama robiłam mikroigłową i dlatego polecam bo sprawdziłam to na sobie i dało naprawde dobre efekty
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:04   #2032
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (26,7 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2014-01-20 o 17:14
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:08   #2033
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kto chciał ta kurtkę i w jakim rozmiarze?
fjee chciała w rozmiarze S lub M
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:19   #2034
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
38 chciał ktos na pewno
dajcie jej znać niech bierze
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1943
ja szukam ale tych z zary

dziekuje za pamieć

(wszystkim )

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2014-01-20 o 17:20
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:19   #2035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Corii, ja pisałam wczoraj, że mam dla Ciebie te spodnie ale skoro już masz, to...
czy ktoś chce pepitkowe 34? Jeżeli nie, to prawdopodobnie jutro je oddaje



Level 2 daje w kość Ja mam dzisiaj ostatni dzień i już boję się co jutro czeka mnie w L3
Oj,, Irja, nie wiedziałam Kochana, wczoraj prawie tu nie zgaladałam. Mimo wszytsko dziękuje, ze pamiętałaś o mnie

Podobno najcięższy jest włąsnie Level 2, a trójka nie ponic najfajniejsza. Co bedziesz cwiczyć, jak skończyć shreda? Bo ja wlasnie się zastanawiam, co po
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:21   #2036
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja szukam ale tych z zary

dziekuje za pamieć
o.k. zaszła mała pomyłka sorki
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:30   #2037
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam RI i całe szczęście mam go w galerii w której jestem najczęściej ale niestety asortyment różni się w zależności od sklepu
Zazdraszczam Ja też czasem jak bywałam w Wawie u rodzinki to zaglądałam do RI z największą przyjemnością, niestety bardzo rzadko jest mi dane tam być A przesyłka z UK 8funtów i do tego nie zawsze się trafi z rozmiarem, czasem na żywo coś inaczej wygląda niż na stronie, wiadomo..
O i jeszcze z takich niedostępnych u mnie sklepów lubię accessorize Czasem fajne torebunie mają

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
lewy but miał megarysę, już teraz wiem dlaczego widziałam je w sobotę stojące samotnie pod wieszakami

Torebek nie ma, płaszczy nie ma, widziałam jedną spódnicę z koronką S, ale nie wiem czy ktoś szukał

Mam sukienkę z zipami dla Olaola
A torebuni nie ma żadnej, prawda?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:31   #2038
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
wankaw, wstawiam zdjęcia naszyjnika wybacz jakość musisz mi uwierzyć na slowo, ze na zywo jest dużo ladniejszy
albo zobaczyć w krakowskiej, bo widziałam je tam dzisiaj
kurde ładnyyy
i skąd brać dolary?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:33   #2039
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
wankaw, wstawiam zdjęcia naszyjnika wybacz jakość musisz mi uwierzyć na slowo, ze na zywo jest dużo ladniejszy
albo zobaczyć w krakowskiej, bo widziałam je tam dzisiaj


Ciekawa jestem które z naszyjników z obecnej kolekcji okażą się hitem i potem będziemy na nie polować jak np na KŚ
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 17:33   #2040
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
A torebuni nie ma żadnej, prawda?
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 14:29:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.