Urodzone w 1989 :) cz. III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 16:58   #1621
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III


Teraz to dopiero mogę sie sie wściec!
Okazało sie, że oślepłam przegladajac listę tych nowych tematów(a robiłam to 2 razy) i nie zauważyłam mojego tematu.
Pokazała mi go dopiero moja koleżanka, po tym jak ja juz złożyłam deklarację. A co najgorsze ona bierze to samo , a jest zaraz za mna w dzienniku.
I niby bede mogla jeszcze zmienić, ale chyba głupio tak...(ta koleżanka nie jest orłem z polskiego)

Uhahana- mój były temat to : "Rózne drogi prowadzace do szczęsliwego życia. Rozwiń na podstawie dzieł literackich lub filmowych."
Polubiłam go już
No i mamy całkiem podobny problem...Też mi to humor zepsuło.


Blaque- dziwne to jakieś

Agosku-wspaniale, ze już jesteś, czekamy na zdjęcia i wiesci
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 17:31   #1622
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Piję kawę jeżeli zasypiam nad książką, chociaż to niewiele daje, ale zastanawiam się czy nie kupić tego Plusza.
Ja robiłam identycznie,ale kawa mi juz nie pomaga
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Oo to zdjęcia proszę jak już będzie po

Sama nie wiem czy kręci bo i po co, ale co tam.. ich sprawa.
Będzie co ma być

Ale za to caaaały dzień nic dzisiaj nie robię
I chyba nawet nie zamierzam, bo....... czuję się weekendowo


Weekend to ZŁO!!!
Postaram zrobic sobie fotke,ale różnicy od moich poprzednich nie bedzie dużej bo teraz mam taki ciemny blond (kochane odrosty)

I z weekendem sie zgadzam.
Kompletnie nie mam ochoty na nauke,najchetniej bym sobie obejrzala jakis fajny film,zrobila dobra kolacje i siedziala donocy na wizażu


Krówka:Jeśli ci sie temat podoba to zmien deklaracje.Nie przejmuj sie koleżanką niestety w takich sprawach trzeba myslec przede wszystkim o sobie.

Martusiu:Opowiadaj jak było
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 17:39   #1623
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówka a ta dziewczyna nie będzie zmieniać? Może udałoby Ci się z nią dogadać co do książek.

Wiecie co ostatnio zaczęła mnie interesować psychologią, raczej na studia takie nie pójdę, bo potem raczej będzie ciężko z pracą, zresztą nie wyobrażam sobie siebie jako psychologa. Raczej hobbisycznie się tym zajmę.
I na razie czekam aż koleżanka skończy czytać książkę, bo z tego co przeczytałam na religii () to np dowiedziałam się, że bardzo duże znaczenie podświadomie wybierając tą 'drugą połówkę' ma to w jakiej rodzinie się wychowywaliśmy i podobno nie ma czegoś takiego, że przeciwieństwa się przyciągają.
Ale za bardzo dużo więcej nie wiem, bo przeczytałam na razie kilkanaście stron i to 2 tyg temu
Jak ją przeczytam, zapewne w wracając ze szkoły to powiem co jeszcze ciekawego znalazłam


Edit: Marta mi też kawa za bardzo nie pomaga, bo nie lubię za bardzo takiej mocnej, a nescafe 3w1, którą zazwyczaj piję, też mnie nie obudzi. Chyba się zdecyduję na tego plusza, bo pisałaś, że działa.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 17:42   #1624
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

No dobra, to znów ja AŻ DRUGI RAZ DZIŚ
Dalej humor mam niespecjalny, ale staram się jakoś patrzeć na wszystko z dystansem. Już tak mam i chyba mi z tym dobrze.

Ywonula ja zupełnie nie jestem typem człowieka, który byłby skłonny do takich konfliktów, więc cały czas myślę, że najlepszym wyjściem byłoby po porstu olać, no ale to Ty decydujesz

Blaque jak z tym Robertem i jego prawdomównością, to ja pojęcia nie mam, ale jak by ni ebyło, to coś jest na rzeczy, bo by o tamtym nie wspominał. Coś bardziej albo mniej znaczącego. Trzymam kciuki, żebyś się przekonała
Psycholu

Nija na kartkówce życzę powodzenia

Co do tego mojego tematu, to kurde strasznie się na niego napaliłam... Raczej nie chcę go odpuszczać, bo jednak byłam pierwsza i strrrasznie się na niego napaliłam, ale przyjęłam już w mojej głupie głowie możliwość zmiany. W sumie co tam deklaracja, zawsze można, choćby od pojutrze, realizować inny temat, niż na deklaracji, a później zmienić w lutym, ale chciałabym już być taka na sto procent pewna.

Przeanalizowałam jeszcze raz tą listę, odrzuciłam od razy tematy językowe, te z synkretyzmu też, bo żaden mnie nie zachwycił, no i zostało kilka z literatury:

2. Obraz Afryki i jej mieszkańców widziany oczyma Europejczyka. Od Sienkiewicza do Kapuścińskiego. Porównaj wybrane dzieła. to ten pierwotny

68. Arkadia czy dantejskie piekło? W oparciu o wybrany materiał literacki XX wieku zaprezentuj jaki jest świat, w którym żyjemy. raczej na ostatnim miejscu, bo to takie dość ogólne...

85. Kontrasty i przeciwieństwa współczesnego świata w prozie Kapuścińskiego. Omów na wybranych przykładach. była polonistka powiedziała, że wysoko ceniony, ale też trudny temat

116. Omów filozoficzne konteksty i udowodnij uniwersalizm "Władcy much" Goldinga. w sumie nie czytałam tego, mam zamiar przeczytać i wtedy zdecydować.


C*ujowo.

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Ołówek za 10 zł no no kochana zapewne warto inwestować i w przyszlości oto dzieki temu ołówkomi będziesz jednym z najlepszych architektów
Hahaaa, gdyby tak było, to nawet 100 bym wyłożyła hahaha. Mówiąc szczerze, to W OGÓLE chciałabym zostać architektem, czy najlepszym to już sprawa drugorzędna hehe.

Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Wróciłam
Tak an szybkiego to:
Zakopane jest przepiękne
Góry są cudowne
i warsztaty też były fantastyczne

Dzisiaj nie byłam w szkole, bo wróciliśmy w nocy i dalej jestem lekko padnięta.
Nie jestem tak entuzjastycznie nastawiona do gór, ale na Twoim miejscu pewnie bym była Fajnie masz...
Nie zazdroszczę tylko teraz 'powrotu do rzeczywistości'

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Weekend to ZŁO!!!
BLUŹNISZ!

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość

Teraz to dopiero mogę sie sie wściec!
Okazało sie, że oślepłam przegladajac listę tych nowych tematów(a robiłam to 2 razy) i nie zauważyłam mojego tematu.
Pokazała mi go dopiero moja koleżanka, po tym jak ja juz złożyłam deklarację. A co najgorsze ona bierze to samo , a jest zaraz za mna w dzienniku.
I niby bede mogla jeszcze zmienić, ale chyba głupio tak...(ta koleżanka nie jest orłem z polskiego)

Uhahana- mój były temat to : "Rózne drogi prowadzace do szczęsliwego życia. Rozwiń na podstawie dzieł literackich lub filmowych."
Polubiłam go już
No i mamy całkiem podobny problem...Też mi to humor zepsuło.


Blaque- dziwne to jakieś

Agosku-wspaniale, ze już jesteś, czekamy na zdjęcia i wiesci
Faktycznie lipę masz.
Ja też. Daremna sytuacja.
To co, idziemy się napić?

Ja jutro jeszcze może delikatnie spróbuję tego kolegę przekonać do zmiany, ale nie sądzę, żeby się udało.
Jak dobrze, że te deklaracje nie są jeszcze ostateczne...





Czy może któraś miała tusz "Pełnia rzęs" ["Super Full"] Avonu? W sumie nie przepadam za tą firmą, ale kiedyś trafił mi się dobry tusz, którego juz nie sprzedają i jakoś tak pomyślałam, że może inne też nie są złe? No nie wiem... A jeszcze płyn do demakijażu gratis dają...

Dobra, koniec marudzenia, spadam rysować Chociaż pewnie i tak się nie powstrzymam i będę tu co chwilę zaglądała
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 17:59   #1625
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Krówka:Jeśli ci sie temat podoba to zmien deklaracje.Nie przejmuj sie koleżanką niestety w takich sprawach trzeba myslec przede wszystkim o sobie.
Faktycznie, czemu to ja mam ustepować Zwłaszcza, ze za nią nie rzepadam, wiec aż takich wyrzutów mieć nie powinnam. Ona by nie miała

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Krówka a ta dziewczyna nie będzie zmieniać? Może udałoby Ci się z nią dogadać co do książek.
.
No właśnie, zawsze można z innych książek skorzystać, inaczej przedstawić temat

Dziekuje Wam

Ines- też mnie interesuje psychologia Ale na studia sie nie wybieram.

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość

Faktycznie lipę masz.
Ja też. Daremna sytuacja.
To co, idziemy się napić?
Średnio mam ochotę, al dla Twojego towarzystwa mogę isć
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:17   #1626
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
ja też chce jeszcze raaaaazzzzz!!!!!
mam nadzieje, że niedługo bedzie okazja i pojawie sie w krakowie....aaa no i pamietaj o feriach
(polowanie na gorlickich wieśniaków )
Też mam taką nadzieję
A gorlickich wieśniaków już się nie mogę doczekać

Agosek, Martusia

Właśnie uzupełniam tą deklarację, wiem, że można to zmienić, ale wolałabym już teraz być zdecydowana Wacham się nad angielskim podstawa czy rozszerzenie i tematem z polskiego, może pomożecie ?


1. Zjawy, duchy, sny... Przedstaw funkcję jaką pełnią te motywy w literaturze o/lub sztuce różnych epok.

2. Wielka literatura nie wstydzi się humoru. Zanalizuj na przykładach różne typy i funkcje komizmu.

3. Idealiści i marzyciele w literaturze polskiej. Scharakteryzuj sposoby kreowania takich bohaterów w różnych epokach literackich.

4. Przedstaw motyw miasta jako przestrzeni życiowej bohatera XIX i XXw, analizując wybrane utowory literackie.

5. Przedstaw topos domu w wybranych dziełach literackich różnych epok.


Na początku wybrałam całkiem inne, ale już teraz mi się nie podobają

Motyw wody w literaturze/i lub sztuce jest niezłe, hah

Dziewczyny kupujeie chłopakom z klasy coś na Dzień Chłopaka? Kurczę to ostatania klasa, przydałoby im się teraz coś porządnego kupić. Tylko u nas 6dziewczyn składa się na 30facetów i nie chcemy za dużo kasy wydawać, a zarazem żeby coś fajnego dostali
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 19:31   #1627
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
5. Przedstaw topos domu w wybranych dziełach literackich różnych epok.
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 19:45   #1628
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Blaque- dziwne to jakieś
No..

Qrcze z tym tematem to faktycznie lipa..:|
A ona nie może go zmienić?
Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Dalej humor mam niespecjalny, ale staram się jakoś patrzeć na wszystko z dystansem. Już tak mam i chyba mi z tym dobrze.
Chcesz, mogę Ci puścić strzałę..
Cytat:
Blaque jak z tym Robertem i jego prawdomównością, to ja pojęcia nie mam, ale jak by ni ebyło, to coś jest na rzeczy, bo by o tamtym nie wspominał. Coś bardziej albo mniej znaczącego. Trzymam kciuki, żebyś się przekonała
Dzięki
No powiedzmy, że może jest. Też bym się chciała przekonać.
Przydałoby się, żeby coś się zaczęło dziać bo nudno
Cytat:
Psycholu
Czuję, że coś nas łączy...
Cytat:

BLUŹNISZ!
Przepraszam. Weekend jest jak ćpanie..
Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujeie chłopakom z klasy coś na Dzień Chłopaka? Kurczę to ostatania klasa, przydałoby im się teraz coś porządnego kupić. Tylko u nas 6dziewczyn składa się na 30facetów i nie chcemy za dużo kasy wydawać, a zarazem żeby coś fajnego dostali
My w tamtym roku chłopakom kupiłyśmy kieliszki, przewiązałyśmy wstążkami i dałyśmy im. W środku chyba były jakieś cukierki czy coś.

A właśnie-kiedy jest?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:07   #1629
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

uhahana
Twoja Afryka była zdecydowanie najlepsza, ale ten:

85. Kontrasty i przeciwieństwa współczesnego świata w prozie Kapuścińskiego. Omów na wybranych przykładach. była polonistka powiedziała, że wysoko ceniony, ale też trudny temat

też fajny, hmm może nawet bardziej mi się podoba... ja bym wzięła ten który wyżej wkleiłam

Cytat:
Napisane przez uhahana
Nija na kartkówce życzę powodzenia
e tam, powodzenia, to wzory trzeba umieć i parę zadań przeliczyć, a jak się nie wie o co chodzi, to ciężko jutro napiszę na kapę, ja to wiem...



kasia89

1. Zjawy, duchy, sny... Przedstaw funkcję jaką pełnią te motywy w literaturze o/lub sztuce różnych epok.





krówka nie wiem co konkretnie doradzić, ale myśl o sobie, to Twoja matura i zrób tak, żebyś Tobie wyszło na dobre, a nie martw się koleżanką, life is brutal czasem trzeba być egoistką

uciekam na Na Wspólnej
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:42   #1630
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Inaczej nie mogło być
Ale co nie znaczy, że nie pokłociliśmy się ostro z drugą grupą teatralną
A w sumie mogło być też jeszcze lepiej



Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Martusiu:Opowiadaj jak było
Ta jak już pisałam było świetnie Nigdzie w góry aż tak wysoko nie wchodziliśmy, tylko na Sarnią Skałę. Byliśmy w teatrze Witakcego na sztuce, która była na podstawie tekstów Tuwima i autorów nieznanych, generalnie cała utrzymana w stylu międzywojennym, aktorzy też śpiewali. Byłam też w galerii Hasiora, która robi oooooogromne wrażenie i z ciekawych rzeczy jak dla mnie to jeszcze nasze warsztaty, muszę się tu pochwalić, że nasza grupa zrobiła kawał dobrej roboty i jestem z siebie i reszty baaaaaaardzo dumna, zrobiliśmy wreszcie coś na wysokim poziomie, pokazujące, że naprawdę mamy umiejętności

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Nie jestem tak entuzjastycznie nastawiona do gór, ale na Twoim miejscu pewnie bym była Fajnie masz...
Nie zazdroszczę tylko teraz 'powrotu do rzeczywistości'

Ja też aż tak nie przepadam za górami, ale Tatry mają jakiś taki swój urok, który mnie zawsze ujmuje, a Zakopane to już wogóle..., ale to chyba dlatego, że traktuję je z ogromnym sentymentem, bo tam zaczęliśmy z W. coś ze sobą kombinować...


co do tematów maturalnych to ja wybrałam sobie:
Kaskaderzy literatury, poeci przeklęci - omów temat na wybranych przykładach.
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:50   #1631
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

wklejajcie maile te które będą chciały zdjęcia , bo będę robic nocną wysylkę
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 20:54   #1632
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Agosek ja chciałabym zdjęcia mbun@o2.pl
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:14   #1633
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
wklejajcie maile te które będą chciały zdjęcia , bo będę robic nocną wysylkę
kacha896@interia.pl
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:20   #1634
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Ines- też mnie interesuje psychologia Ale na studia sie nie wybieram.
To jak znasz jakieś ciekawe książki to podaj kiedyś tytuły, bo i tak pewnie dopiero w maju zabiorę się za czytanie.

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość

3. Idealiści i marzyciele w literaturze polskiej. Scharakteryzuj sposoby kreowania takich bohaterów w różnych epokach literackich.

4. Przedstaw motyw miasta jako przestrzeni życiowej bohatera XIX i XXw, analizując wybrane utowory literackie.


Dziewczyny kupujeie chłopakom z klasy coś na Dzień Chłopaka? Kurczę to ostatania klasa, przydałoby im się teraz coś porządnego kupić. Tylko u nas 6dziewczyn składa się na 30facetów i nie chcemy za dużo kasy wydawać, a zarazem żeby coś fajnego dostali
Ja bym wybrała jeden z tych.
A kiedy jest dzień chłopaka? Pewnie coś kupimy, co roku dostawali, tylko musimy coś fajnego wymyślić. U mnie z kasą jest łatwiej bo mam odwrotne proporcje w klasie. Jak na razie nic mi nie przychodzi na myśl.

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
wklejajcie maile te które będą chciały zdjęcia , bo będę robic nocną wysylkę
Ich will i_n_e_s@wp.pl
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:42   #1635
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała jeden z tych.
A kiedy jest dzień chłopaka? Pewnie coś kupimy, co roku dostawali, tylko musimy coś fajnego wymyślić. U mnie z kasą jest łatwiej bo mam odwrotne proporcje w klasie. Jak na razie nic mi nie przychodzi na myśl.
Dzień chłopaka jest 30września. W 1klasie się za bardzo wykosztowałyśmy bo im kupiłyśmy kubki, i do tego majty W 2klasie jakieś resorówki, no i teraz nie wiem co

Dzięki dziewczyny za pomoc, a i tak zdecydowałam się jak narazie na inny- "Degradacja człowieczeństwa i próby jego ocalenia w literaturze lagrowej i łagrowej. Zaprezentuj temat , analizując wybrane utwory literackie." Kobieta zmienną jest
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:54   #1636
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dobra, machnęłam stół z jakimiś dwoma naczyniami nieokreślonego przeznaczenia

Na deklarację wpisałam mój pierwotny temat. Najwyżej zmienię, ale nie chciałabym...
Nija tamten jest faktycznie fajny, ale dla mnie dużo trudniejszy, bo nie dotyczy czegoś konkretnego. Zobaczymy...

Blaque, Twoje strzały są jedyne w swoim rodzaju heh.

Na Dzień Chłopaka mamy niełatwe zadanie, bo też jest nas prawie 3 razy mniej, niż facetów W sumie wpadłyśmy na pomysł, że piwo najbardziej ich usatysfakcjonuje i najprawdopodobniej pójdziemy w tym kierunku
Oryginalnie, a co! Hehe, no i przynajmniej będą mieli jakiś pożytek, a nie kolejne lizaki albo inne pierdoły. Myślałyśmy też o krawatach, ale to się jeszcze okaże, jak będzie z funduszami.

Agosek! Ty wiesz... uhahana_sjz@o2.pl
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 21:55   #1637
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dzień chłopaka jest 30września. W 1klasie się za bardzo wykosztowałyśmy bo im kupiłyśmy kubki, i do tego majty W 2klasie jakieś resorówki, no i teraz nie wiem co

Dzięki dziewczyny za pomoc, a i tak zdecydowałam się jak narazie na inny- "Degradacja człowieczeństwa i próby jego ocalenia w literaturze lagrowej i łagrowej. Zaprezentuj temat , analizując wybrane utwory literackie." Kobieta zmienną jest
Aha no to fajnie, trzeba będzie jutro o tym pogadać, żeby w poniedziałek dać. My w 1 klasie przypomniałyśmy sobie tego samego dnia, więc w czasie przerwy ktoś pobiegł i kupił czekoladki,a w 2 klasie dostali duże lizaki.

A ten temat maturalny, będziesz się strasznie męczyć z nim, tak mi się wydaje. Zabiłaś mnie nim, nawet przez myśl by mi nie przeszło go wziąć.

Dobra spadam już, bo się dziś zasiedziałam tu.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 07:21   #1638
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Helloołł

Ogłaszam wszem i wobec, iż dzisiaj zaczynamy WEEKEND!!!!!!

No, ja zaczynam dokładnie o 10:30, bo o tej godzinie kończę lekcje
hehe

Qrcze, faktycznie-trzeba pogadać z dziewczynami w klasie, co do tych prezentów..

Dobra, lecę do szkoły! baj, baj, baj..landoooo

uhahana-wiesz , że też Cię kocham
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 07:48   #1639
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Helloołł

Ogłaszam wszem i wobec, iż dzisiaj zaczynamy WEEKEND!!!!!!

No, ja zaczynam dokładnie o 10:30, bo o tej godzinie kończę lekcje
hehe
Weź nie dobijaj Ja o 10.55 dopiero zaczynam lekcję Kocham swój plan
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 10:47   #1640
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Agosek, love4ever@poczta.fm

Kurcze, to juz tydzień, a mi nie przechodzi. Zaczynam się martwić..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 11:57   #1641
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Weź nie dobijaj Ja o 10.55 dopiero zaczynam lekcję Kocham swój plan
Hehe
Współczuję

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Agosek, love4ever@poczta.fm

Kurcze, to juz tydzień, a mi nie przechodzi. Zaczynam się martwić..
Ale co się stało..?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:18   #1642
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Dzien dobry
Wróciłam już ze szkoły i od kosmetyczki
Muszę niestety poprzepisywać zeszyty, ale w sumie i tak nie mam lepszego zajęcia, bo pogoda jest tak paskudna, że nie mam najmniejszej ochot wychylać nosa na dwór.
Powrót do szkolnej rzeczywistości był mało przyjemny, ale żyję

Em a co Ci jest? Chora jesteś?
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:29   #1643
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

A ja właśnie wróciłam ze szkoły, ale nie mieliśmy dzis lekci, tylko wystawialialiśmy spektakl z okazji 50lecia szkoły. Fajnie wyszło
W ogóle uważam, ze spektakl jest niezły(tak jak u Martusi)

Wniosek: powinni uczniów częściej wysyłać na warsztaty, wtedy praca jest efektywniejsza


A weekend zaczęłam w tym tygodniu...już w poniedziałek
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:31   #1644
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

haha Krówka a tobie w to graj, okropna babo
Uczyć się a nie na warsztaty!
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:32   #1645
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujeie chłopakom z klasy coś na Dzień Chłopaka? Kurczę to ostatania klasa, przydałoby im się teraz coś porządnego kupić. Tylko u nas 6dziewczyn składa się na 30facetów i nie chcemy za dużo kasy wydawać, a zarazem żeby coś fajnego dostali
haha a ja nie mam tego problemu Bo u nas chłopcy sa poprostu... niemili. W pierwszej klasie i w drugiej wykosztowałyśmy sie na prezenty, podczas gdzy oni dali nam tylko po cukierku (to było mniej wiecej tak: "Podzielcie sie")i nawet życzeń nie złożyli... Jakies wiesniarki z naszej klasy chca im porobic prezenty ale niech sobie to ogłoszą wszem i wobec ze reszta sie nie składała...

Agosku jesli mozesz kifonek@wp.pl
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:34   #1646
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówka cieszę się, że fajnie Wam wyszło
A tak na serio to na warsztatch lepiej się pracuje niż na próbach w szkole bo jest się skupionym tylko na grze, a nie na jeszcze stece tysięcy innych spraw

Blaque pojedź gdzieś na warsztaty, a też nie będziesz chciała się więcej uczyć
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:46   #1647
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Krówka cieszę się, że fajnie Wam wyszło
A tak na serio to na warsztatch lepiej się pracuje niż na próbach w szkole bo jest się skupionym tylko na grze, a nie na jeszcze stece tysięcy innych spraw
Dokładnie! Poza tym po lekcjach jest sie zmęczonym i nie da sie wtedy dawać całego siebie roli.
Niech żyją warsztaty!

Blaque- zgadzam sie Martusią, pojedz na warsztaty to zobaczymy
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:50   #1648
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Martusia i bez tego mi się nie chce uczyć..


A my już mamy prezenty dla naszych facetów!
Strasznie jestem z nich zadowolona Bo dograłyśmy wszystko w 10minut
A więc tak: kupiłyśmy im białe majtusie, takie dla chłopczyków-rozmiary S'ki, z tyłu markerem napiszemy 100% mężczyzna, a z przodu ksywka/imię (zdrobniale), zapakowane w papier ozdobny zrobiony w takiego 'cukierka', związany wstążką, przypięta kartka z ksywką + cukierek No, to tyle hehe
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:34   #1649
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Krówka podpisuję się wszystim, co mam: niech żyją warsztaty!!!

Blaque zawsze może Ci się jeszcze bardziej nie chcieć chodzić do szkoły
A tak poza tym to fajne te preznety, my w klasie naszym 5 chłopakom nic nie kupujemy, bo chyba nawet nikt o tym nie pomyślał Ale nic to.
Osobiście muszę jeszcze coś dla mojego W. wymyslić, tylko jak zwykle nie mam pojęcia co
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 14:17   #1650
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. III

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Ale co się stało..?
Cytat:
Napisane przez Martusia B. Pokaż wiadomość
Em a co Ci jest? Chora jesteś?
No nie.. to ja tu od ponad tygodnia siedzę całymi dniami i zamulam wam, że jestem chora, a wy pytacie co mi jest?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.