Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-20, 16:31   #3211
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56071816]Ja lecialam raz ryanairem i nigdy wiecej.[/QUOTE]


dlaczego?opowiedz cos wiecej a jakimi latasz?jakie są w ogóle oprócz ryanair do polecenia?
ja bede w ogóle pierwszy raz leciec samolotem(wiem żenada ;p) wiec mam stres zwiazany z tym wszystkim bo nie wiem o co chodzi (odprawy i jakies tam inne rzeczy)dwa- strach przed lataniem , no ale to jakoś ogarne bo tłumacze sobie że ludzie lataja i to nie raz bardzo dużo i jakos zyja no i kasa ,licze że kupie jak najtaniej ten bilet bo narazie jestem spłukana a zależy mi żeby tam byc no bo moje zycie uczuciowe od tego zalezy i w ogóle mam takie plany ze moze zostane,poszukam pracy..
Ale sie rozgadałam
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 18:20   #3212
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Ja zawsze też wykupuje miejsce do 6 czy 7 rzędu priorytet jest w cenie biletu
Ja tez właśnie tak robię Haha zawsze biorę 3C żeby tak z brzegu, ale na serio nienawidzę ryanaira, te samoloty nie są przystosowane dla osób przy kości tak jak ja bo strasznie niewygodnie, chyba czas schudnąć Haha

leci do Wrocławia jeszcze wizzair ale ja mam do Luton za daleko.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 18:26   #3213
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56071816]Ja lecialam raz ryanairem i nigdy wiecej.[/QUOTE]

Same here. Wrogowi takiego lotu nie zycze.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 18:51   #3214
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja tez właśnie tak robię Haha zawsze biorę 3C żeby tak z brzegu, ale na serio nienawidzę ryanaira, te samoloty nie są przystosowane dla osób przy kości tak jak ja bo strasznie niewygodnie, chyba czas schudnąć Haha

leci do Wrocławia jeszcze wizzair ale ja mam do Luton za daleko.
Ja właśnie przeszłam na diete, wykupiłam sobie vitalie i jak na razie nie chodzę głodna .


Ja wolę ryanair niż wizzair, w wizzair nawet problem był z podgrzaniem mleka, a ich bagaż już w ogóle się ciągle zmniejsza.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 23:37   #3215
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja zawsze ryanair, bo bez przesady to tylko chwile ponad godzinę :p

Z miesięcznym wyprzedzeniem kupiłam za 30f w dwie strony
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 23:54   #3216
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja z Ryanerem nie mam zlych doswiadczen, ale LOT omijam dalekim lukiem.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 00:00   #3217
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A propos ryanaira - jak moja rodzicielka pierwszy raz do mnie leciała, to pierwszy lot miała opóźniony kilka godzin, a powrotny przekierowali do innego miasta Ile nerwów zjadła, to jej (to był jej pierwszy lat samolotem :p)
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 00:22   #3218
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Enn_ czemu ? Moja teściowa jak wracała do Belgii LOTem to jej samolot był opóźniony. Nic nie można było od nich się dowiedzieć a później poinformowali, że jest samolot ale mniejszy i nie zmieszczą się wszyscy. Proponowali lot z przesiadka i oddawali za cenę bilety ale podróż miała trwać aż 16h

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2016-02-21 o 00:24
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 01:41   #3219
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Enn_ czemu ? Moja teściowa jak wracała do Belgii LOTem to jej samolot był opóźniony. Nic nie można było od nich się dowiedzieć a później poinformowali, że jest samolot ale mniejszy i nie zmieszczą się wszyscy. Proponowali lot z przesiadka i oddawali za cenę bilety ale podróż miała trwać aż 16h
Podstawili samolot, ktory w srodku przypominal stare wagony PKP (nie zartuje), obicia i wykladzina byly brudne i zniszczone, ewidentnie nigdy nie wymieniane. Obicie z zaglowkow odpadalo, bo rzepy byly usyfione i zdeformowane.
To byla jedna z nielicznych sytuacji kiedy nie pilam przed lotem (nie znosze latac), czego gleboko pozalowalam jak przed startem poczulam zapach paliwa. Nie pomagalo, ze podczas prezentacji zasad bezpieczenstwa, po angielsku, stewardessy ewidentnie nie mialy zielonego pojecia co powinny pokazywac.
Nie. Nie, nie, nie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:05   #3220
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Podstawili samolot, ktory w srodku przypominal stare wagony PKP (nie zartuje), obicia i wykladzina byly brudne i zniszczone, ewidentnie nigdy nie wymieniane. Obicie z zaglowkow odpadalo, bo rzepy byly usyfione i zdeformowane.
To byla jedna z nielicznych sytuacji kiedy nie pilam przed lotem (nie znosze latac), czego gleboko pozalowalam jak przed startem poczulam zapach paliwa. Nie pomagalo, ze podczas prezentacji zasad bezpieczenstwa, po angielsku, stewardessy ewidentnie nie mialy zielonego pojecia co powinny pokazywac.
Nie. Nie, nie, nie.
To ja z Lotem mam odwrotnie Zwykle latam British Airways, glownie dlatego ze mam duzo punktow nazbieranych za dluzsze loty w business class i teraz sami z siebie proponuja mi albo obnizenie ceny, albo upgrade, ale ostatnim razem jak wracalam z Pl, bilet w Lot kosztowal polowe tego co BA, wiadomo wybralam Lot. Jak rezerwowalam parzylam, jaki samolot jest na jakim locie, zeby leciec Boeingiem 737, bo wiedzialam, ze Lot na krotkich trasach ma tez stare Embraery, czyli wlasnie to PKP

Latac generalnie lubie, boje sie tylko momentu startu, bo za duzo wiem o lataniu i rzczach ktore moga sie wydarzyc przy starcie, ale takiego gladkiego startu i ladowania jak wtedy Lotem, jeszcze nigdy nie mialam. Polscy piloci FTW

Enn, piatka, ja zawsze pije w samolocie, ale tlumacze sobie, ze mam wskazania medyczne, sklonnosc do zakrzepicy w rodzinie, wiec to czystka profilaktyka jest

Edytowane przez 201605051021
Czas edycji: 2016-02-21 o 11:08
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 11:52   #3221
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
To ja z Lotem mam odwrotnie Zwykle latam British Airways, glownie dlatego ze mam duzo punktow nazbieranych za dluzsze loty w business class i teraz sami z siebie proponuja mi albo obnizenie ceny, albo upgrade, ale ostatnim razem jak wracalam z Pl, bilet w Lot kosztowal polowe tego co BA, wiadomo wybralam Lot. Jak rezerwowalam parzylam, jaki samolot jest na jakim locie, zeby leciec Boeingiem 737, bo wiedzialam, ze Lot na krotkich trasach ma tez stare Embraery, czyli wlasnie to PKP

Latac generalnie lubie, boje sie tylko momentu startu, bo za duzo wiem o lataniu i rzczach ktore moga sie wydarzyc przy starcie, ale takiego gladkiego startu i ladowania jak wtedy Lotem, jeszcze nigdy nie mialam. Polscy piloci FTW

Enn, piatka, ja zawsze pije w samolocie, ale tlumacze sobie, ze mam wskazania medyczne, sklonnosc do zakrzepicy w rodzinie, wiec to czystka profilaktyka jest
nie strasz
juz czuje jak bede panikowac... bo jak sie nie opanuje to moja wyobraźnia bedzie mi podsuwac różne tragiczne rzeczy
danana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 11:56   #3222
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

dziewczyny robila z was ktoras tutaj prawko? ja wlasnie zaczynam przygode, mam juz provisionalke i zabookowany test teoretyczny. poszukuje dobrego i sprawdzonego instruktora (londyn SE)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:15   #3223
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ja lecialam ostatnio za 55£ w dwie strony/dwie osoby/miejsca/priorytet... takze po 28£ na osobe niecale w obie... teraz lecialam wizzair i w sumie tylko z malym podrecznym bo jak lece do domu duzo rzeczy nie potrzebuje...
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:53   #3224
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

niestety do mnie (bydgoszcz) lata tylko (s)rajaner. nie lubie bo ciasno w nim okropnie ale nie ma wyjscia
Najwygodniejszy jaki lecialam to Air China haha ale pewnie dlatego bylo wygodnie ze lot 12h to w takim ryanairze chyba dupsko by mi odpadlo
A lokalnie w europie to easyjet wizzair lub ryanair najczesciej

Ale serio dziewczyny lecialam z Sharmu do kairu liniami egipskimi. Taki byl rozklecialy samolot ze Ex ktory siedzial obok mnie mog do mnie mowic i tak ni nie bylo slychac tak wszystko klekotalo. i bilety byly dawane nawet bez paszportow bo lot krajowy wiec mialam bilet na jakiegos mohammeda jakbysmy sie roztrzaskali nawet by nie wiedzieli kto zgional
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:24   #3225
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
dziewczyny robila z was ktoras tutaj prawko? ja wlasnie zaczynam przygode, mam juz provisionalke i zabookowany test teoretyczny. poszukuje dobrego i sprawdzonego instruktora (londyn SE)
Ja tez właśnie chciałam zacząć od marca ale nie mogę znaleźć dobrego instruktora :-(
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:30   #3226
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

dziewczyny, czy moge tutaj zamiescic ogloszenie o prace w londynie? w sensie oferuje prace przy evencie.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:33   #3227
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja tez właśnie chciałam zacząć od marca ale nie mogę znaleźć dobrego instruktora :-(
zdalas juz teorie?
co znaczy nie mozesz znalesc dobrego? jezdzilas juz z kims?
Ja znaalazlam mase instruktorow, jesli nie znajde kogos z polecenia o poprostu wykupie u kogos lokalnego, zobacze jak uczy i jak sie spodoba wezne wiecej godzin a jesli nie to poszukam dalej, mysle ze znalesc idzie nawet medota brob i bledow.
ja zbieralam sie 4 lata az dzisiaj wstala, z lozka i swtierdzilam ze czas najwyzszy! na szczescie provinsionalke juz mialam od 3 lat w protfelu wiec tylko zabookowalam teoretyczny test i teraz mam te kilka tygodni zeby sie nauczyc

Godzina jazdy kosztuje okolo 22-25f, test teoretyczny 23 (juz placilam)
mam nadzieje zamknac sie w 1000f

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy moge tutaj zamiescic ogloszenie o prace w londynie? w sensie oferuje prace przy evencie.
dawaj smialo, moze ktos skorzysta
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 13:58   #3228
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
niestety do mnie (bydgoszcz) lata tylko (s)rajaner. nie lubie bo ciasno w nim okropnie ale nie ma wyjscia
Najwygodniejszy jaki lecialam to Air China haha ale pewnie dlatego bylo wygodnie ze lot 12h to w takim ryanairze chyba dupsko by mi odpadlo
A lokalnie w europie to easyjet wizzair lub ryanair najczesciej

Ale serio dziewczyny lecialam z Sharmu do kairu liniami egipskimi. Taki byl rozklecialy samolot ze Ex ktory siedzial obok mnie mog do mnie mowic i tak ni nie bylo slychac tak wszystko klekotalo. i bilety byly dawane nawet bez paszportow bo lot krajowy wiec mialam bilet na jakiegos mohammeda jakbysmy sie roztrzaskali nawet by nie wiedzieli kto zgional

O nie wiedziałam że jestes z Bydgoszczy
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:15   #3229
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Latac generalnie lubie, boje sie tylko momentu startu, bo za duzo wiem o lataniu i rzczach ktore moga sie wydarzyc przy starcie, ale takiego gladkiego startu i ladowania jak wtedy Lotem, jeszcze nigdy nie mialam. Polscy piloci FTW

Enn, piatka, ja zawsze pije w samolocie, ale tlumacze sobie, ze mam wskazania medyczne, sklonnosc do zakrzepicy w rodzinie, wiec to czystka profilaktyka jest
olscy piloci są świetni. jeśli mam lecieć na trudnej trasie (ja nie wiem do końca, co to znaczy, ale mój facet jest uziemionym pilotem i on ma jobla na tym punkcie ), to lufthansa - mają świetnych pilotów. Lot lubię, nie jest źle. z tanich linii lotniczych zawsze latam norwegianem, bo zwykle latam do Warszawy i wtedy ląduję na chopinie, nie modlinie, i nie muszę wylatywać z luton (najgorsze lotnisko EVER)

eevone, dobra profilaktyka! że też ja tak nie mogę, krew mam rzadką jak woda
Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
nie strasz
juz czuje jak bede panikowac... bo jak sie nie opanuje to moja wyobraźnia bedzie mi podsuwac różne tragiczne rzeczy
ja zawsze lubiłam latać, dopóki nie zaczęłam latać z moim partnerem on wszystko wypunktuje, że przepustnicę kapitan nie tak odpuścił, że klapa za nisko/za wysoko... masakra.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 16:07   #3230
Polone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ja zawsze lubiłam latać, dopóki nie zaczęłam latać z moim partnerem on wszystko wypunktuje, że przepustnicę kapitan nie tak odpuścił, że klapa za nisko/za wysoko... masakra.
To oznacza ze Twoj partner potrzebuje znieczulenia bardziej od Ciebie
Polone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:19   #3231
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
dlaczego?opowiedz cos wiecej a jakimi latasz?jakie są w ogóle oprócz ryanair do polecenia?
ja bede w ogóle pierwszy raz leciec samolotem(wiem żenada ;p) wiec mam stres zwiazany z tym wszystkim bo nie wiem o co chodzi (odprawy i jakies tam inne rzeczy)dwa- strach przed lataniem , no ale to jakoś ogarne bo tłumacze sobie że ludzie lataja i to nie raz bardzo dużo i jakos zyja no i kasa ,licze że kupie jak najtaniej ten bilet bo narazie jestem spłukana a zależy mi żeby tam byc no bo moje zycie uczuciowe od tego zalezy i w ogóle mam takie plany ze moze zostane,poszukam pracy..
Ale sie rozgadałam
Stare samoloty i kiepski customer service. Ja latam do Gdanska albo Poznania, wiec wizzairem. Airbusy, ktorych uzywa Wizzair tez sa ciasne, ale duzo czystsze i ladniejsze, milsza obsluga.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-02-21 o 16:22
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:46   #3232
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
zdalas juz teorie?
co znaczy nie mozesz znalesc dobrego? jezdzilas juz z kims?
Ja znaalazlam mase instruktorow, jesli nie znajde kogos z polecenia o poprostu wykupie u kogos lokalnego, zobacze jak uczy i jak sie spodoba wezne wiecej godzin a jesli nie to poszukam dalej, mysle ze znalesc idzie nawet medota brob i bledow.
ja zbieralam sie 4 lata az dzisiaj wstala, z lozka i swtierdzilam ze czas najwyzszy! na szczescie provinsionalke juz mialam od 3 lat w protfelu wiec tylko zabookowalam teoretyczny test i teraz mam te kilka tygodni zeby sie nauczyc

Godzina jazdy kosztuje okolo 22-25f, test teoretyczny 23 (juz placilam)
mam nadzieje zamknac sie w 1000f

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



dawaj smialo, moze ktos skorzysta
Miałam na myśli ze dobrego tzn takiego ze mi pasował godzinami itd. Dzwoniłam juz do paru i niestety ale ciężko mi było znaleźć kogoś kto uczy po 17. Jedynie weekendy zostają ale wszystko zamawiane jest nawet 4tyg wcześniej.

Musze znaleźć taką szkole gdzie mają sporo instruktorów, mają też promocje ze pierwsze 10 godzin np 160 funtów wiec nie jest źle
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:53   #3233
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Polone Pokaż wiadomość
To oznacza ze Twoj partner potrzebuje znieczulenia bardziej od Ciebie
on się nie da znieczulić, bo na wypadek, jakby kapitan miał atak serca, a pierwszy oficer zemdlał, to on musi być w stanie przejąć stery
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56100938]Stare samoloty i kiepski customer service. Ja latam do Gdanska albo Poznania, wiec wizzairem. Airbusy, ktorych uzywa Wizzair tez sa ciasne, ale duzo czystsze i ladniejsze, milsza obsluga.[/QUOTE]

do airbusa mój narzeczony nie wsiądzie i jak sama latam, to mi też nie wolno ale w sumie to pokazał mi trochę faktów na ich temat i w sumie nie jest to zła zasada...
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:00   #3234
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Wiem, ze bylo kilka katastrof z udzialem airbusow. Ja sie nie zaglebiam za bardzo w takie tematy, jakos do domu musze doleciec Byle wystartowac i szczesliwie wyladowac
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:09   #3235
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56102883]Wiem, ze bylo kilka katastrof z udzialem airbusow. Ja sie nie zaglebiam za bardzo w takie tematy, jakos do domu musze doleciec Byle wystartowac i szczesliwie wyladowac[/QUOTE]

no ja się też nie zagłębiałam, ale on lotnictwo kocha i ma dzienny limit gadania o samolotach to mi pokazał nieco, jakie są systemy i jak te samoloty 'działają'... no i przez to mam schizy, jak on
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:19   #3236
Polone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56102883]Byle wystartowac i szczesliwie wyladowac[/QUOTE]
zgadzam sie z Toba w 100%,
mam za soba wiele duzych opoznien w starcie - ostatnie w styczniu British Airways z Heathrow 2,5 godz, wstrzymane loty (nie wiem czy pamietacie wybuch wulkanu kilka lat temu- jezdzilam na lotnisko trzy dni z rzedu zeby moc wrocic do domu), pijanego pasazera obok i przymusowe ladowanie w Warszawie zamiast w Krakowie
ale i tak uwielbiam widok horyzontu nad chmurami
Polone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 18:51   #3237
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
do airbusa mój narzeczony nie wsiądzie i jak sama latam, to mi też nie wolno ale w sumie to pokazał mi trochę faktów na ich temat i w sumie nie jest to zła zasada...
If it's not a boeing, I'm not going! Kiedys mocno rozbawilam tym obsluge British Airways (lecac airbusem... )
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 20:09   #3238
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
If it's not a boeing, I'm not going! Kiedys mocno rozbawilam tym obsluge British Airways (lecac airbusem... )
Oj tam.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 10:10   #3239
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
If it's not a boeing, I'm not going! Kiedys mocno rozbawilam tym obsluge British Airways (lecac airbusem... )
dokładnie tak! bukowanie biletów z nim to całe przedsięwzięcie jak się dowiedziałam, jak działają stery w airbusach, to też wolę benki
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 16:31   #3240
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
dokładnie tak! bukowanie biletów z nim to całe przedsięwzięcie jak się dowiedziałam, jak działają stery w airbusach, to też wolę benki
a rynair to airbus?ale jestem zielona..a paszportu nie trzeba do Londynu?wystarczy dowód?
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.