odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 17:14   #1
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329

odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego


Dostałam zaproszenie na zamknięcie festiwalu sztuki artystów zdjęć filmowych i mam problem ze strojem. Nie mam pojęcie jak należy się ubrać - na zaproszeniu napisano - strój wieczorowy.
Ok, ale sukienka, zestawienie - spódnica, bluzka, marynarka ?
I do tego na pewno musze mieć kozaki (to będzie 4.12). jakie kozaczki ? czy koniecznie na obcasie czy na lekkim koturnie też mogą być ?

Poradźcie...
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:23   #2
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

Szczerze mówiac to sama miała bym z tym problem... hmm no ale skoro ma to byc stroj wieczorowy to moze coś w tym stylu...? czyli klasyczne spodnie lub jakaś spódinca do kolan + ładna ozdobna bluzka...? a buty to myśle ze najleprze jakies szpilki... ewentualnie kozaki na obcasiku... wyzszym lub nizszym... bo chyba koturna to tak srednio... chociaz moze zalezy w jakim polaczeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10613_fr.jpg (7,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11123_fr.jpg (9,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11256_fr.jpg (9,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11684_fr.jpg (9,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11855_fr.jpg (9,1 KB, 20 załadowań)
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:34   #3
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

myslalam o takich butkach



i wole raczej spodnice niz spodnie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcje_obuwie_rylko_20050816165418_1124204058.jpg (2,4 KB, 165 załadowań)
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:50   #4
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

Cytat:
Napisane przez Megg
myslalam o takich butkach



i wole raczej spodnice niz spodnie..
kozaczki sa bardzo ładne... i myśle ze takie beda pasowały... niewiem najlepiej prosta lub lekko rozkloszowana spodnica do kolan i tak jak mówiłam albo ozdobna bluzka coś w rodzaju takich jak załaczyłam zdjecia... albo koszula jakas.... i na to zakiecik
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:47   #5
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

A jakie kolorki spodnicy, bluzki i zakietu ? O spodnicy myslalalm czarnej - bluzce np morksiej i czarnym zakiecie, albo czarnej bluzce i jakims jajsnym zakiecie... jak juz bede chcoiaz znala kolorki to lepiej bedzie wybrac cos
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:22   #6
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

też mi sie wydaje że czarna bedzie dobra jak i szara.... a bluzka... to jakas turkusowa... czy morska tak jak mówiłas... myśle ze kazdy kolor bedzie dobry zeby rozjasnic stroj.... a zakiet moze byc albo czarny albo jakis podobny kolor do koloru bluzki może??
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:40   #7
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

hej a mnie podoba sie 4 zestawik proponowany przez cukieraska na pewno nie możesz byc ubrana "stonowanie" ja bym proponowała spodnie czarne do tego jakiś gorsecik fioletowy lub szafirowy, dłuuuuugaśne korale i szal szeroki na ramiona, gruby zamiast żakietu, bo pewnie 90% kobiet będzie w zakietach
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 20:53   #8
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

Cytat:
Napisane przez cellaris
hej a mnie podoba sie 4 zestawik proponowany przez cukieraska na pewno nie możesz byc ubrana "stonowanie" ja bym proponowała spodnie czarne do tego jakiś gorsecik fioletowy lub szafirowy, dłuuuuugaśne korale i szal szeroki na ramiona, gruby zamiast żakietu, bo pewnie 90% kobiet będzie w zakietach
Mysle że cellaris ma dobry pomysł taka narzutka czy szal, zamiast zakietu i korale...
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 22:53   #9
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

A co myslicie o takim zestawie ?

Bluzka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70479738 lub cos w tym kolorze... wlasnie nie wiem jak polaczyc to kolorystycznie - bluzka w takim kolorze i jakie dodatki ?

spodnica i zakiecik czarne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72205281

butki na 100 % takie jak w zalaczniku

czy moglybyscie wkleic zdjecia takich szali o jakich mowicie ? np w zesatwie - ta czarna spodnica z allegro i buty czarne i jaka bluzka do tego i jaki szal ?

Poradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcje_obuwie_rylko_20050816165418_1124204058.jpg (2,4 KB, 99 załadowań)
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 19:51   #10
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

Cytat:
Napisane przez Megg
A co myslicie o takim zestawie ?

Bluzka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70479738 lub cos w tym kolorze... wlasnie nie wiem jak polaczyc to kolorystycznie - bluzka w takim kolorze i jakie dodatki ?

spodnica i zakiecik czarne http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72205281

butki na 100 % takie jak w zalaczniku

czy moglybyscie wkleic zdjecia takich szali o jakich mowicie ? np w zesatwie - ta czarna spodnica z allegro i buty czarne i jaka bluzka do tego i jaki szal ?

Poradzcie
hmmm ten komplecik jest bardzo ładny tylko sie boje jak ta spodnica bedzie wygladac w polaczeniu z takimi kozakami... poniewaz one sa dosc masywne tzn koturna itp... a spodnica widac ze jest taka zwiewna.. ale byc moze ladnie bedzie to wygladac, byś musisala przymierzyc i zobaczyc do tej spodnicy mysle ze ten kolorek bluzki by jak najbardziej pasował ( zreszta kazdy do czarnego pasuje) a fason tez fajny tylko tak mysle ze moze jakas bardziej dopasowana tez by fajnie wygladała aha a jesli chodzi o szal... to jesli wszystko juz jest takie dosc ozdobne to szal nie musi byc... ale jakas fajna bizuteria... w kolorze bluzki najlepiej fajnie by wyglądała zrobiona z koralikow czy kamyszków
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 22:29   #11
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

ale raczej naszyjnik czy kolczyki ? czy to i to ?

A moze jakis inny zestawik ? z tymi butkami i spodnica ? boje sie ze bede za bardzo na czarno jesli bluzka tylko jasniejsza bedzie... sama nie wiem.
i tez sie zastanawiam nad tymi butami czy beda pasowaly.. ale nie chce kupowac nic na jeden raz, a one mi sie podobaja i by mi sie bardzo przydaly..

sama nie wiem juz czy kupowac ten zestaw czy nie, czy moze buty jakies szpile :/
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 15:35   #12
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: odpowiedni stroj na zamkniecie festiwalu filmowego

wiesz co... myśle sobie tak... ze jesli chciala bys jednak zalozyc ten zestwik tzn ta spodnice i zakiecik... to raczej bym ci radzila zalozyc jakies inne buty niz te kozaki...i do tego dopasowana bluzeczke jakas jasniejsza zeby nie byl zbyt ponury stroj... i do tego np... kolczyki takie dluzsze wiszace z koralikow w zblizonym kolorze do bluzki... a jeśli zdecydujesz sie na kozaki ( z reszta sa bardzo ladne i napewno bardziej ci sie przydadza) to zdecydowala bym sie na jakas spodnice do kolan czy za kolano z grubszego materialu... bardziej na ta pore roku w stonowanym kolorze od czerni po szarosci i brazy, raczej ciemna... do tego tez jakas ladna ozdobna bluzeczka kolor w zasadzie dowolny... zaley od spodnicy... do czarnej i szarej kazdy kolor bedzi dobry, do braozowej np. turkus, zielenie, kremowe, bezowe, brudny roz moze bordo, na to mozesz miec jakies bolerko, szal, nazutke czy co tam chcesz albo zakiecik... to juz zlezy od ciebie i do tego tak samo dala bym albo kolczyki albo naszyjnik ( mysle ze jedno z nich wystarczy zeby nie bylo za duzo )
kozaki sa naprawde ladne wiec moze zastanow sie nad stworzeniem czegos w stylu tego drugiego przykladu, bedziesz mogla czesciej wykorzystywac
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.