jak dobrać okulary do rysów twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 11:31   #1
sewilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Smile

jak dobrać okulary do rysów twarzy


mam mały problem musze nosić okulary a jak byłam w optyku i przemierzyłam pare to stwierdziłam że wyglądam okropnie a najważniejsze że żle się w nich czuje może można dobrać jakieś oprawki do mojch rysów twarzy albo fryzury prosze o pomoc
sewilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 15:10   #2
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Mi też było ciężko wybrać oprawki z racji małej głowy i pociągłej twarzy w kształcie serca więc... wyszłam z soczewkami Może wstaw zdjęcie to łatwiej będzie o pomoc.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 12:24   #3
Tipsi
Raczkowanie
 
Avatar Tipsi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 49
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Zdjecie zdjecie
Tipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 14:33   #4
bishop882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Jak dla mnie wszyscy w prostokątnych wyglądają fajnie, niezłe jeszcze są takie "kocie", wyciągnięte ku górze po bokach, no i koniecznie dół z żyłki.
bishop882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 23:04   #5
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

mam ten sam problem... mam juz co prawda okulary ale chce new oprawki chcialabym prostokatne ale boje sie ze nie beda pasowac do ksztaltu mojej twarzy... licze na pania optyk
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 04:04   #6
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

...przymierzac, przymierzac, przymierzac To chyba jedyny sposób.
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 11:50   #7
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Cytat:
Napisane przez Issskra Pokaż wiadomość
...przymierzac, przymierzac, przymierzac To chyba jedyny sposób.
Dokladnie, innej rady nie widze. Ja bylam u optyka (nie w jakims Vision Express tylko takiego normalnego). Pani zapytala jakie oprawki mi sie podobaja- wybrala ze 20 z wystawy :P potem ona dorzucila jeszcze pare wg swojego uznania. Zostalo ok. 5, ktore sie nadawaly. I potem dalsza selekcja. Na koniec wybralam takie, ktore kolorystycznie sa uniwersalne
Jesli optyk nie chce ci doradzic, to idz do innego
No i nie sugeruj sie moda, tylko tym co do ciebie pasuje.
U mnie teraz wszyscy nosza te prostokatne, grube oprawki i prawie nikomu one nie pasuja.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 18:13   #8
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Cytat:
Napisane przez Issskra Pokaż wiadomość
...przymierzac, przymierzac, przymierzac To chyba jedyny sposób.
To raz. Dwa, wklej zdjęcie na forum - tylko tak skutecznie będziemy mogły Ci doradzić. A trzy, w Internecie funkcjonuje wiele programów pomagających w zmianie wizerunku, wiele z nich ma opcje dot. okularów. Możesz wklepać do nich swoje zdjęcie i wirtualnie przymierzać różne opcje
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 19:29   #9
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Istnieją "wytyczne", ktore mowia, jakie ksztalty oprawek powinno nosic sie do danego ksztaltu twarzy, trudno jednak pomoc Ci w tym wzgledzie, skoro nawet nie opisalas swojego ksztaltu twarzy
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:34   #10
Cold Princess
Raczkowanie
 
Avatar Cold Princess
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Jakie okularki najlepiej dobrac do małego noska?
Cold Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:49   #11
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Witam wszystkich . Postanowiłam się zalogować, ponieważ zawsze jak szukam odpowiedzi na pytanie trafiam na to forum. Hmm trochę stary wątek, ale cóż, potrzebuję porady. Zastanawiam się nad kształtem oprawek tzn. wszyscy noszą z reguły tradycyjne prostokątne, a ja przymierzałam kiedyś okulary (jakby to powiedzieć) w kształcie zbliżonym do litery D. Wg mnie nawet wyszczuplały moją twarz (jestem posiadaczem nieszczęsnej okrągłej twarzy), ale trochę boję się reakcji innych. Wiem, wiem może to trochę głupie, ale po prostu nienawidzę okularów (soczewki odpadają), czuję się w nich brzydka, a nie należę do odważnych i zastanawiam się nad takim kształtem, który nie spotykam na co dzień na nosie innych ludzi.
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 12:56   #12
olusia070794
Raczkowanie
 
Avatar olusia070794
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 76
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Hej wszystkim Ja mam ten sam problem. Właśnie wróciłam od okulisty z wiadomością, że muszę nosić okulary. Wprawdzie mam swoje (tylko wymiana szkieł jest konieczna), ale mają już parę ładnych lat, ja się zmieniłam i szczerze mówiąc nie wyglądam w nich dobrze. Znalazłam fajne oprawki, takie delikatne, z żyłką dookoła i tylko taki kanarkowy kolor ma ten drucik pomiędzy szkłami. No i wszystko fajnie tylko okazało się, że same oprawki kosztują 180 zł, do tego szkła za drugie 180 i wszystko jakoś wyszło strasznie drogie. I tak teraz chodzę po optykach i szukam...
olusia070794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 12:58   #13
olusia070794
Raczkowanie
 
Avatar olusia070794
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 76
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Sediri: "Witam wszystkich . Postanowiłam się zalogować, ponieważ zawsze jak szukam odpowiedzi na pytanie trafiam na to forum. Hmm trochę stary wątek, ale cóż, potrzebuję porady. Zastanawiam się nad kształtem oprawek tzn. wszyscy noszą z reguły tradycyjne prostokątne, a ja przymierzałam kiedyś okulary (jakby to powiedzieć) w kształcie zbliżonym do litery D. Wg mnie nawet wyszczuplały moją twarz (jestem posiadaczem nieszczęsnej okrągłej twarzy), ale trochę boję się reakcji innych. Wiem, wiem może to trochę głupie, ale po prostu nienawidzę okularów (soczewki odpadają), czuję się w nich brzydka, a nie należę do odważnych i zastanawiam się nad takim kształtem, który nie spotykam na co dzień na nosie innych ludzi."

Pociesz się, że nie jesteś sama. Ja również nienawidzę okularów. Ale wiesz, nie patrz na modę, czy na to jakie kto nosi, tylko wybierz takie oprawki, w których Tobie jest najładniej. Bo nie wszystko co modne jest ładne i pasuje. Daj znać jak Ci idą poszukiwania. Pozdrawiam
olusia070794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 13:09   #14
wiercia
Raczkowanie
 
Avatar wiercia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 364
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Cytat:
Napisane przez Sendiri Pokaż wiadomość
Witam wszystkich . Postanowiłam się zalogować, ponieważ zawsze jak szukam odpowiedzi na pytanie trafiam na to forum. Hmm trochę stary wątek, ale cóż, potrzebuję porady. Zastanawiam się nad kształtem oprawek tzn. wszyscy noszą z reguły tradycyjne prostokątne, a ja przymierzałam kiedyś okulary (jakby to powiedzieć) w kształcie zbliżonym do litery D. Wg mnie nawet wyszczuplały moją twarz (jestem posiadaczem nieszczęsnej okrągłej twarzy), ale trochę boję się reakcji innych. Wiem, wiem może to trochę głupie, ale po prostu nienawidzę okularów (soczewki odpadają), czuję się w nich brzydka, a nie należę do odważnych i zastanawiam się nad takim kształtem, który nie spotykam na co dzień na nosie innych ludzi.

Kochana nie przejmuj się opinią innych, najważniejsze to to abyś Ty sie w nich czuła dobrze. Ja okulary noszę od dobrych paru a może już nawet parunastu lat i kiedyś też miałam takie podejście jak Ty. Teraz dzięki oprawkom na nosie czuje sie atrakcyjniejsza i często pewniejsza siebie Moja recepta? Wkładasz na nos, przeglądasz się i wiesz że to właśnie te Jeżeli patrzysz w lustro i sie zastanawiasz nad nimi, odrzuć je koniecznie. Uwierz mi, wiem co mówię, jestem straszna marudą w wybieraniu oprawek.
Powodzenia






Cytat:
Napisane przez olusia070794 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Ja mam ten sam problem. Właśnie wróciłam od okulisty z wiadomością, że muszę nosić okulary. Wprawdzie mam swoje (tylko wymiana szkieł jest konieczna), ale mają już parę ładnych lat, ja się zmieniłam i szczerze mówiąc nie wyglądam w nich dobrze. Znalazłam fajne oprawki, takie delikatne, z żyłką dookoła i tylko taki kanarkowy kolor ma ten drucik pomiędzy szkłami. No i wszystko fajnie tylko okazało się, że same oprawki kosztują 180 zł, do tego szkła za drugie 180 i wszystko jakoś wyszło strasznie drogie. I tak teraz chodzę po optykach i szukam...

Olu wiem, że to nie małe pieniądze, ale sama jestem w trakcie poszukiwania oprawek i nie wiem czy Cię pocieszę czy nie, ale 180zł to dolna granica. Ja też próbuje zawsze szukać czegoś możliwie tańszego, ale ceny są zabójcze. I tak np wczoraj przymierzyłam bombowe oprawki, byłam gotowa w nich wyjść ale jak spojrzałam na cenę to aż mi się nogi ugięły - 460 zł.
No cóż musimy szukać dalej
__________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...



wiercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:27   #15
olusia070794
Raczkowanie
 
Avatar olusia070794
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 76
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Mam nadzieję. Moje poszukiwania można określić tak pośrednio. Znalazłam świetnego optyka, duży wybór. Przymierzyłam chyba ze sto par i w końcu znalazłam. Naprawdę fajne oprawki, w przystępnej cenie (wprawdzie 195 ale bez utwardzanych szkieł, które kosztują dwa razy tyle, a u mnie możliwa jest wymiana co pół roku). Fajnie w nich wyglądam i równie dobrze się w nich czuję. Taki kosmiczny kształt i pomarańczowe... Mama stwierdziła, że dodają mi takiego blasku, ujawniają efekt, o którym marzę od lat... a nie udaje mi się to. Tyle że jak moja poprzedniczka boję się reakcji innych. Tzn. że mnie mogą wyśmiać itd. A najbardziej to obawiam się tego, że wszyscy będą się na mnie gapić. Bo wiecie jak to jest, gdy przychodzi się w czymś nowym, zwłaszcza odbiegającym od typowych rzeczy. A ja niestety należę do osób baaaardzo nieśmiałych, które najchętniej by się schowały w dziurze. Niestety za bardzo mi to przeszkadza, żeby spełniać marzenia ...
olusia070794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 18:15   #16
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

miałam te same problemy najpierw nie wiedziałam jakie okulary, potem bałam się reakcji ludzi aż w końcu uczyniłam z okularów element biżuterii i dziwnie czuję się bez nich

i też zawsze przymierzam ok. 34958054769406 oprawek zanim dokonam wyboru :P
to generalnie jest najlepsze rozwiązanie na pytanie w temacie.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:47   #17
olusia070794
Raczkowanie
 
Avatar olusia070794
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 76
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie Chociaż na grzywkę się parę dni temu zdecydowałam i dzisiaj słyszałam tylko, że świetne wyglądam Więc może nie będzie najgorzej
olusia070794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:09   #18
Alivea
igraszkizdiablem
 
Avatar Alivea
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Miałam ten sam problem, robiłam okulary w Visions Express ale nie uzyskałam żadnej konkretnej porady ;/ nie jestem okrągła ale mam pyzowatą buzię i potrzebowałam jakiś "wyszczuplających" oprawek, wiec zdałam się sama na siebie - najlepiej wybierać, przebierać i znaleźć takie, w których sama będziesz się dobrze czuła atrakcyjnie i dobrze Ja kupiłam dwie pary bo nie mogłam się zdecydować
Alivea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:09   #19
olusia070794
Raczkowanie
 
Avatar olusia070794
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 76
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Ja już wybrałam i jestem bardzo zadowolona, właśnie te pomarańczowe, o których pisałam. Wszystkim się spodobało i nie rzucają się w oczy, także jest dobrze Pozdrawiam
olusia070794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 13:31   #20
Melante
Przyczajenie
 
Avatar Melante
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
GG do Melante
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Wiecie może jak nazywa się taki program komputerowy? Bardzo chętnie bym skorzystała z takiej pomocy.
Ostatnio wpadłam na pomysł kilku oprawek. Takich do noszenia do pracy - powiedzmy "poważnych oprawek" oraz takich bardziej młodzieżowych.
Moje obecna oprawki, to bardzo delikatne srebrne druciki i żyłka na dole. Nadają się prawie do wszystkiego, bo ich prawie nie widać. Ale są też bardzo klasyczne i poważne, więc nieco mnie postarzają.
Chcę się trochę odmłodzić i kupić sobie jakieś fikuśne kolorowe oprawki. Tylko nie wiem jaki kształt wybrać.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów... chociaż mleko w sumie też nie.
Melante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 10:54   #21
ewajzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Witam, zapraszam do serwisu internetowego www.jzo.com.pl (http://www.jzo.com.pl) gdzie znajdziecie komputerowy program do doboru opraw okularowych (kilka modeli), koloru opraw okularowych (kilka kolorów) i kolorów soczewek okularowych (kilka kolorów). Możecie wybrać modela lub wgrać własne zdjęcie i popróbować różnych wariantów kształtów i kolorów nie tylko opraw okularowych ale przede wszystkim kolorów szkieł okularowych pasujących do twarzy.
Program nazywa się "Dobierz Okulary" i znajduje się na stronie głównej www.jzo.com.pl.

JZO - producent soczewek okularowych dostępnych u Optyków na terenie całego kraju.
Zapraszam
ewajzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 14:07   #22
Antepenultimate
Raczkowanie
 
Avatar Antepenultimate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 97
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Może ja przedstawie kilka wytycznych jakimi się kierowałam przy wyborze oprawek:
Twarz Owalna: Najłatwiej dobrać oprawki z powodu naturalnych i właściwych proporcji. By ich nie zakłócić należy dobierać oprawki nie szersze od obrysu twarzy na wysokości oczu.
Twarz Kwadratowa: Twarz taka składa się z mocno zarysowanej szczęki, szerokiego czoła i mocnych policzków. Jest bardzo wyrazista i mocna. By zredukować te kąty zaleca się oprawki o kształcie owalnym lub przypominającym kocie oczy.
Twarz Okrągłą: Ramki powinny zmienić proporcje, wydłużając i zwężając twarz. Ogólnie szukaj ramek równych lub odrobinę szerszych od obrysu twarzy. Dobrze wyglądają podłużne prostokąty z szerokimi zausznikami.
Twarz Prostokątna: Owalne i prostokątne ramki będą wyglądać świetnie. Ramki z krótką linią poziomą i szeroką pionową również wyglądają dobrze. Dekoracyjne lub szerokie zauszniki poszerzą twarz.
Twarz Trójkątna: Najlepszy styl to kocie oczy. Górna krawędź może dość mocno wystawać na zewnątrz. Można również spróbować z metalowymi oprawkami bez dolnej krawędzi.
Twarz Romboidalna: Wąskie czoło i szczęka z mocno zarysowanymi i szerokimi policzkami.Owalne okulary będą zmiękczać ta część twarzy, chociaż lekko zakrzywione kanciate okulary będą również wyglądać dobrze. Upewnij się, że okulary nie są szersze od twarzy. Sugerowane owalne, prostokątne, bezoprawkowe.
Antepenultimate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:36   #23
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

A jaki kolor oprawek ładnie współgrałby z zielonymi oczętami?
Czy te teraz dosyć popularne prostokątne oprawki pasują do małych oczu?
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:33   #24
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

zielone oczy dobrze współgrają z brązowymi oprawkami. świetne są też czarno - białe, bardzo uniwersalne. co do kształtu oprawki, to nie zawsze zależy od oczu, ale także od kształtu twarzy, dlatego trzeba przymierzać.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:50   #25
zlota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Witam! mozecie wejsc na strone http:///www.optishop.com.pl/okulary,8 tam sa dobre opisy, strona ma duzo porad na temat okularów, widzenia i cały czas się rozwija - jest jeszcze kategoria soczewki kontaktowe, ale narazie "w budowie". Jest tez forum i odpowiadaja specjalisci na pytania... Wydaje mi sie, ze po bardziej szczegółowe informacje warto tam zajrzeć...
pozdrawiam


Edytowane przez zlota
Czas edycji: 2009-04-19 o 20:51
zlota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:15   #26
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Pomożecie mi, jakie by pasował do mojej twarzy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0238.jpg (149,4 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0241.jpg (149,2 KB, 107 załadowań)
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 07:11   #27
ewajzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Witaj, proponuję taki wzór.
http://www.jzo.com.pl
Pozdrawiam
Ewa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Twoje_Zdjęcie.jpg (16,3 KB, 212 załadowań)
ewajzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:57   #28
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Dzięki, wygląda fajnie
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:06   #29
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Witam. Jaki kształt oprawek może mi pasować?
W jednym z wątków Wizażanka określiła mój kształt twarzy jako serce/trójkąt, ale moje policzki są bardzo "pucułowate" i boję się, że okulary będą mi optycznie poszerzać twarz.
Do soczewek kontaktowych nie mogę się przekonać.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-03-22 o 12:50 Powód: Dodałam podpisy w celu uniknięcia kradzieży zdjęć
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:45   #30
ewajzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: jak dobrać okulary do rysów twarzy

Witam,
ładnej buzi prawie we wszystkich oprawach ładnie
poniżej 2 przykłady
Zapraszam na http://www.jzo.com.pl
Pozdrawiam
Ewa
ewajzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.