Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy'08! 2 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 15:22   #931
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość

wiecie tak narzekamy na swoje teściowe a za kilkanascie lat nasze synowe na wizazu będą obgadywać nas
o tym właśnie dziś myślałam mogę się założyć, że też pewnie nie będę się lubić ze swoją synową
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:26   #932
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

a ja bardzo chcialabym lubic moja synowa ze wzajemnoscia. i chcialabym wychowac Antka na fajnego faceta
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:32   #933
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Ja nie wybiegam tak daleko w przyszlość. Na razie marzę , aż z pieluch wyrośńie.

Tak wam pisalam o tym, się boję być w ciąży ,że dzis okres dostalam. Krzyż mnie napitala, brrr, ze az przypomnialay mi się bóle porodowe- bo mialam krzyżowe.
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:43   #934
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
a ja bardzo chcialabym lubic moja synowa ze wzajemnoscia. i chcialabym wychowac Antka na fajnego faceta
Dokładnie tak!
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:43   #935
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

tez mialam krzyzowe i zastanawiam sie czy przy drugim porodzie tez takie bede miala
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:18   #936
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aisza, Samira szalejecie dziewczynki tak Wam się macierzyństwo spodobało hihi? Ja zawsze myslalam ze będę miała 2 dzieci jedno po drugim ale jakby się teraz okazało ze jestem w ciąży to bym raczej ze szcześcia nie szalała! Chociaż oczywiście jest i dużo dobrych stron w takiej sytuacji. Mimo to ja chyba trochę jeszcze poczekam!

Widze że na tapecie teściówki Ja się nie dołączę do narzekań bo teściów mam naprawdę spoko... i bardzo bym chciała mieć z moja synową (o ile Kalince trafi się braciszek) mieć taki kontakt jak ja mam teraz z teściową.

Ania ja też jestem zdania że w blondzie Ci najlepiej!

Dorotka ja miałam de;legację z pracy jak mała miała ok. 2 mcy i przyznam że to był raczej nalot - rano dostałam telefon że będą ok. południa i że jadą z ciastem więc mam nic nie przygotowywać. A że jestem trochę odcięta od cywilizacji bo mieszkam na skraju miasta to faktycznie nie przygotowałam nic prócz herbaty i napojów alkoholowych. No ale jakbym wiedziała o wizycie wcześniej to pewnie upiekła bym jakieś ciasto....

Mam pytanie do mam butelkowych - jaki smoczek do butelki jest najlepszy dla 4 miesięcznego dziecka? Bo ponoć są jakieś numerki... Za 2 tyg. idziemy na wesele i trzeba będzie zatrudnic babcie na noc no i muszę nowa butlę kupić bo 120-tka chyba za mała juz...
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:36   #937
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Izuxyz zależy o jakiej firmie myślisz, ale podejrzewam, że to jest znormalizowane no i jest taki od 3 m-cy a później od 6, więc myślę, że ten mniejszy jednak.
Hania za 9 dni kończy 3 m-ce i wyprobowąłam dzisiaj właśnie smoczek od tego wieku (teraz ma powyżej 1 m-ca), ale jak dla niej to za dużo jeszcze z niego leciało. mała się zakrztusiła 2 razy, połowa mleka na brodzie była, więc szybko wkręcałam jednak mniejszy przepływ...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 16:51   #938
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Kochane moje proszę trzymajcie za mnie jutro w samo południe kciuki bo bronię mojej pracy inżynierskiej
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:03   #939
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
Kochane moje proszę trzymajcie za mnie jutro w samo południe kciuki bo bronię mojej pracy inżynierskiej
załatwione!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:04   #940
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
Kochane moje proszę trzymajcie za mnie jutro w samo południe kciuki bo bronię mojej pracy inżynierskiej


Jaroszania-najbardziej podoba mi się oryginał, ale rozumiem potrzebę jakiejś zmiany. Ja odwieczna blondynka miałam w zeszłym roku epizod z czekoladowymi włosami w roli głównej

Samira-jak test?? Zaszaleliście, nie powiem. Chociaż może ja też nie powinnam się odzywać, bo po założeniu spirali 2,5 m-ca temu nadal nie byłam na kontroli, czy się nie przesunęła

Magflieg-zdrowia dla całej rodzinki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Dzinks_Dz
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:05
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:47   #941
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dziewczyny tylko wy nie myślcie, że ja już z góry zakładam, że nie będę lubić swojej synowej. Pewnie, że bym chciała z nią dobrze żyć, ale znam swój charakter i może być kiepsko

Żabulko kciuki zaciśnięte
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 18:01   #942
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny tylko wy nie myślcie, że ja już z góry zakładam, że nie będę lubić swojej synowej. Pewnie, że bym chciała z nią dobrze żyć, ale znam swój charakter i może być kiepsko
dziewczyny z córeczkami miejcie się na baczności
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:12   #943
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

jaroszania mi też najbardziej podoba się orginał Choc w ciemnych włosach wydajesz się taka tajemnicza
anuhaa pyszne są takie kotleciki i mało pracochłonne, polecam!!
Ja nie będę miała synowej na szczęście
A ja też miałam bóle krzyżowe i pod koniec to już skurcze miałam bez przerwy a poród mi nie postępował i zrobili mi w końcu cięcie ale naczekałam się.Może gdyby się wcześniej zdecydowali to Emi nie miałaby problemów z nereczkami ale nie ma co rozpamiętywać.
Amaretta cieszę się, że witaminki doszły.
żabulka: kciuki:
Magflieg zdrówka życzymy całej rodzince.
Ja też proszę o kciuki mamy jutro o 17 kontrolne usg bioderek
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:26   #944
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
tez mialam krzyzowe i zastanawiam sie czy przy drugim porodzie tez takie bede miala

no ja przy obu miałam
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:44   #945
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
pobawilam sie i to moj nowy image:P
super! ładna dziewczyna jesteś i w każym wydaniu Ci fajnie muszę też się w to pobawić!

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
jaroszaniu ja też jestem za oryginałem
anuhaaa dzięki za zaproszenie teraz raczej w Olsztynie nie będę ale w wakacje napewno wiec wtedy się wproszę

wiecie tak narzekamy na swoje teściowe a za kilkanascie lat nasze synowe na wizazu będą obgadywać nas


Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
a ja bardzo chcialabym lubic moja synowa ze wzajemnoscia. i chcialabym wychowac Antka na fajnego faceta
popieram!

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
tez mialam krzyzowe i zastanawiam sie czy przy drugim porodzie tez takie bede miala
Ja też miałam krzyżowe ... myślałam, że urodzę kręgosłup...
Miałam dzisiaj testować, ale nic z tego.... boje się... chyba jeszcze poczekam kilka dni.... Dzisiaj mój tz ma nocke, małego sobie uśpię wcześniej jak się uda i caaaaaaaaaaaaaały wieczór będę sobie buszować po necie i po wizzzzażu oczywiście!
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:55   #946
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

no a my już po kolędzie...wstępnie omówiliśmy z ks. datę chrztu-01marzec lub 15 marzec.Sam przyznał,że dobrze,że chcemy przeczekać zimę, bo katedra w której będziemy chrzcić małą jest bardzo zimna.

agawiecka-Emilka jest przeslodka! i możesz nas częściej zasypywac jej fotkami

Jaroszaniu-oryginał na 100% najlepszy!

Samira-który dr prowadził Twoją ciążę?? p.s. nie dziwię się,że stresuje cie testowanko-sama narazie wole odczekać ze 3-4 latka na następne dwie kreski

Anuhaaaaaa-to ja w imieniu Natalii boję się trafić na taką teściową jak ty-a raczej współczuję potencjalnej synowej
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:21   #947
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
no a my już po kolędzie...wstępnie omówiliśmy z ks. datę chrztu-01marzec lub 15 marzec.Sam przyznał,że dobrze,że chcemy przeczekać zimę, bo katedra w której będziemy chrzcić małą jest bardzo zimna.
Samira-który dr prowadził Twoją ciążę?? p.s. nie dziwię się,że stresuje cie testowanko-sama narazie wole odczekać ze 3-4 latka na następne dwie kreski
A chrzcicie w katedrze we Włocławku? piękna ona jest Ja chodziłam do dr. Tomczewskiej, a przy porodzie był Wójtewicz i Kwiatkowska... A Ty?
agawiecka córa słodziachna!!!
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:31   #948
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Aga takimi foteczkami to ty nas możesz częściej zanudzać a możesz mi jeszcze napisać jak robisz tą marchewkę z groszkiem na słodko-pikantnie, bo mój tż uwielbia pikantne rzeczy, nawet kanapki sobie robi z papryczkami chilli ja też zawsze gustowałam w ostrych rzeczach, to ale przy Piotrku musiałam trochę wyluzować. Trzymam kciuki za bioderka

A my jutro na 8.00 do okulisty, a po południu do poradin rehabilitacyjnej, więc też dzień szalony, bo poradnia w innym mieście. Niby tylko 30km, no ale jednak kawałek trzeba jechać. Więc chyba pojedzie ze mną tata, bo wielką landarą jakoś nie chcę sama na trasie jechać, a tż nie wyrobi się z pracy.

Wiecie ostatnio używałam przy piotrku tych kremików Hippa przeciw odparzeniom, co były w tych promocyjnych paczkach. I jeszcze mówię tż, że nawet fajne i opłaca się go kupić za te kupony, co były do rossmana. I się zorientowałam, że jeden to faktycznie był krem na odparzenia, ale ten drugi to była próbka kremu do twarzy i ciała, a ja tak zachwalałam i nawet się nie zorientowałam więc jak widać nawet zwykły balsam może spełniać takie funkcje
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:10   #949
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorota tak się zastanawiam czy są tu na wizażu jeszcze jakieś dziewczyny z włocławka Myślałam, żeby założyć wątek dla włocławskich mamusiek, ale ja wiem..... pamiętasz na tamtym forum raptem wszystkie przestały odpisywać no nie? ciekawe dlaczego, do dziś jak tam wchodzę to ciąglę ostatnia wiadomość jest Twoja... a tyle dziewczyn tam było...
Oglądam M jak Miłość Aleks już śpi... jak nigdy...
Agawiecka oczywiście kciukasy trzymamy!

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:12
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:13   #950
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wpadam tylko zameldowac, że Ignaś waży 5900g, czyli w ciagu ostatniego miesiąca przybrał 600g, z czego w ciągu ostatnich dwóch tygodni 400g ... widac dokarmianie mleczkiem modyfikowanym i słoiczkami bardzo mu słuzy ...
... niestety ma tez AZS , teraz pytanie czy po moim mleku (zaczełam pic mleko krowie) czy uczulił sie na jelpa...


... poczytam Was, jak tylko Ignacek pójdzie spac i troche chałupke ogarnę, bo w dzien nie ma na ty szansy...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:19   #951
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wiktorynko miałam nadzieję, że Haniowe AZS to po proszku Dzidziuś, zmieniłam na Lovelę i zero poprawy, je Nutramigen, więc czasem AZS poprostu jest i tyle, czasem podobno dzieci z tego wyrastają. ja będę chciała iść z Hanią do dobrego dermatologa może on coś poradzi...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:25   #952
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

te przemiany to byly oczywiscie tak z przymruzeniem oka chcociaz chetnie scielabym jakos wlosy zeby nie wygladac jak zmeczona zyciem mamuska. no i kosmetyczka mi sie marzy, ale to moze w lutym jak dobrze sie spisze na sesji

Agawiecka nie zanudzasz! sama mam pelno fot Antkowych, ale wstydze sie wrzucac w takich ilosciach. moglaby robic to codziennie bo wydaje mi sie, ze kazdego dnia wyglada inaczej, robi cos wartego uwiecznienia a zdjecia naszych wizazowych dzieci bardzo lubie ogladac.

Wiktorynka gratuluje przyrostu wagowego swoja droga 5900, kiedy to bylo??

samira a gdzie poszukac watku np mam z Warszawy?? bo jesli chodzi o wizaz to jestem srednio zorientowana.

Dorotka, bol pokonany?

jutro mam egzamin z semianriow- baaaardzo prosz eo 3manie kciukow i z gory dziekuje!
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:34   #953
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Wiktorynko gratuluję wagi Ignasia! Piotrek przez 6 tyg też przybrał 600g a ten AZS wyszedł mu teraz? wiesz ja raz wyprałam rzeczy małego w płynie Dzidziuś, a zawsze prałam w proszku Dzidziuś, i po płynie małego wysypało. Ale już wszystko zeszło, płyn poszedł w odstawkę.

Ja też już zaliczyłam wieczorne tasiemce a teraz oglądam Miami Ink, jakoś się wciągnęłam ostatnio dorwałam też się do paznokci Piotrka, ten skubaniec nawet przez sen walczy

Jaroszaniu

Edytowane przez anuhaaaaaaaaaa
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:35
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:55   #954
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Helenko, Amelka jest śliczna, oczy ma przepiękne

ewe, oj współczuje z tymi piersiami. Ja przeszłam jedno zapalenie piersi a zastojów miałam już kilka. Ostatnio też mi się zrobił (ciągle ta sama pierś) i myślałam, ze mi w nocy eksploduje z przepełnienia i bólu, ale młodego przystawiałam na dwa karmienia pod rząd tą piersią, potem jedno zdrową i tak w kółko i pomogło. Pierś się odetkała. Ciekawe ile jeszcze czeka mnie tych zastojów
Trzymaj się, może lekarz coś poradzi.

mandarynka, wszystkiego najlepszego dla Fabianka

Gosiu współczuję sytuacji w firmie i niepewności co do pracy

Magda, dużo zdrowia dla was. Trzymajcie się dzielnie



Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
mały kroczek do przodu...mała już nie ma tak silnego katarku,ale kaszelek jeszcze pozostał,jutro kolejna kontrola u dr, no a ja to wrak człowieka...wiecie ,że do 06.00 rano sączyla mi się krew z dziury po ósemce(16 godz)? myślałam,że oszaleję!i teraz dopiero jem pierwszy posilek od 22 godzin,wczoraj umierałam z bólu i z glodu a nie bylam w stanie nic przełknąć...dzis boli już trochę mniej-na tyle mniej że jestem w stanie pisać i trochę ogarnąć chałupę bo dziś kolęda!
Oj bidulko
Dobrze, ze z Natalka już lepiej

Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
A to ja powiem wam co ostatnio niechcący wypralam - PAMPERSA. Nie wiem jak go nie zauważylam w stercie prania , a potem wybieralam takie żelowe grudki z pralki ehehehe. No ale pampersik czysciutki, niestety nie nadawal się do ponownego użycia ,bo sie rozprul hahah.


Samira, twój teść wymiata Współczuję.

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
wiecie a ja właśnie słyszałam w radio,że teraz jest apogeum przeziębień-więc dziewczyny uważajcie na siebie!
U mnie w rodzinie wszyscy po kolei chorzy (na szczęście tylko przeziębienia), po moim tŻ który jeszcze chory, przyszła kolej na moją mame i siostrę.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
ja to narazie problemu z Hanią nie mam, jak nie mogę się nią zająć to spokojnie leży sobie w łóżeczku i gada do lwa, albo świruje na macie no albo jak już jej się całkowicie nudzi to tak zawodzi, niby płacze niby nie a jak się wejdzie do pokoju to odrazu uśmiech od ucha do ucha, chwilę pogadamy, pogłaszczemy się i mogę ją znowu zostawić, ale generalnie staram się robić wszystko inne jak ona śpi lub jak już TŻ wróci z pracy i się nią zajmie bo tak to mi szkoda jak ona taka sama siedzi w łóżeczku
Maciej też raczej spokojnie znosi samotność. Też mi go szkoda samego zostawiać i staram się z nim bawić się jak mogę. Czasami musze się rozdwoić bo Gabrysia tez mnie do zabawy potrzebuje... a chałupa powoli zarasta i czeka na sobotę
I tak wolę czas poświecić dzieciom. Z korzyścia dla obu stron Zabawa z dzieciaczkami zdecydowanie poprawia nastrój, zwłaszcza, ze ostatnio znowu mam jakieś doły

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
pobawilam sie i to moj nowy image:P
Oryginał najlepszy

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
Kochane moje proszę trzymajcie za mnie jutro w samo południe kciuki bo bronię mojej pracy inżynierskiej
Jutro jeszcze mocniej ściskane.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny tylko wy nie myślcie, że ja już z góry zakładam, że nie będę lubić swojej synowej. Pewnie, że bym chciała z nią dobrze żyć, ale znam swój charakter i może być kiepsko
Kurczę, u mnie też tak może być (jak kogoś kocham, to jestem bardzo zaborcza), ale będę z tym walczyć.

Cytat:
Napisane przez agawiecka Pokaż wiadomość
A co tam zanudzę Was zdjeciami Emilki ale jak będziecie miały dość to dajcie znać
A ta brunetka to moja siostra i matka chrzestna Emi.
No coś ty, nasze wątkowe dzieciaczki sa świetne. Emi jest słodka. Na ostatnim zdjęciu - rozbrajająca

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
jutro mam egzamin z semianriow- baaaardzo prosz eo 3manie kciukow i z gory dziekuje!
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:03   #955
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
a ten AZS wyszedł mu teraz? wiesz ja raz wyprałam rzeczy małego w płynie Dzidziuś, a zawsze prałam w proszku Dzidziuś, i po płynie małego wysypało. Ale już wszystko zeszło, płyn poszedł w odstawkę.
Od ponad poltora miesiaca na klatce piersiowej w okolicy dekoldu Ignas mial taką czerwoną szorstką plamę, tyle że to raz było, raz znikało, w końcu moja mamuska zrobila małemu maśc cholesterolową i po tym zeszło na tyle, ze przstałam sie pilnowac z nabiałem, a trzy dni temu wyskoczyło mu na całym dekoldzie i juz ta masc nie dała rady... mamy odstawic cały nabiał, a rzeczy malego zadząc prac w płatkach mydlanych...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:12   #956
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Od ponad poltora miesiaca na klatce piersiowej w okolicy dekoldu Ignas mial taką czerwoną szorstką plamę, tyle że to raz było, raz znikało, w końcu moja mamuska zrobila małemu maśc cholesterolową i po tym zeszło na tyle, ze przstałam sie pilnowac z nabiałem, a trzy dni temu wyskoczyło mu na całym dekoldzie i juz ta masc nie dała rady... mamy odstawic cały nabiał, a rzeczy malego zadząc prac w płatkach mydlanych...
u nas to była typowa wysypka, w sumie na całym ciałku oprócz skóry pod pieluszką i na twarzy dlatego podejrzenie od razu padło na płyn do prania. Trzymam kciuki żebyście szybko się z tym uporali!!!

Anah jak tam wasze postępy z Maciejem? Widzisz poprawę? Mój mały ciągle oporny i nie za bardzo chce współpracować i jak tylko złapie okazję to się pręży do tyłu. Cieszę się, że się chociaż stópkami zainteresował, mimo tego że co chwila muszę mu skarpetki naciągać
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:13   #957
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

kurcze, moj od paru dni na dekolcie mial taka szorstka, czerwona plamke, lekko luszczaca sie. teraz praktycznie nie ma sladu, ale ma na brodzie cos takiego jak na zdjeciu (akurat glownie to jest po tej drugiej stronie, ale cos tamw idac). to moze byc to?? a ta masc myslicie, z emoze przepisyac pediatra nie wiedzac dziecka? bo nie wiem czy go ciagnac do lekarza czy pojsc sama.

pare dni temu powiedzialam Kamilowi, ze zwykle Antka kapie moj tata i wtedy on bardzo sie obuzyl, mowil, ze to do niego bedzie mowil 'tato' i takie tam. powiedzial, ze od dzisiaj to on bedzie przychodzil na kapiel. juz sie przestraszylam, ze bede miala go codziennie na glowie, ale wczoraj zadzownil, ze nie moze a dzis sie do mnie nawet nie odezwal szczerze mowiac jak nie ma dla nas szansy to wole zeby angazowal sie jak najmniej w zycie Antka. zwyczajnie jego widok mnie boli a jego zycie napawa niepokojem. nie chce zostawiac Antka samego z nim.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-71491792-500x500.jpg (21,4 KB, 42 załadowań)
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012

Edytowane przez jaroszania
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:44
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:25   #958
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
te przemiany to byly oczywiscie tak z przymruzeniem oka chcociaz chetnie scielabym jakos wlosy zeby nie wygladac jak zmeczona zyciem mamuska. no i kosmetyczka mi sie marzy, ale to moze w lutym jak dobrze sie spisze na sesji samira a gdzie poszukac watku np mam z Warszawy?? bo jesli chodzi o wizaz to jestem srednio zorientowana.!
Super zabawa!!! Zaraz Wam wkleję foty na blondi się zrobiłam!!! hahahaha Ania a może na forum baby boom tam są fora regionalne... A tak wogóle to ja mieszkałam w Wawie widzisz teraz byśmy mogły wyskoczyc na jakis spacerek! mieszkałam na Okęciu miałam do lotniska rzut beretem, zreszta tż tam pracował! samoloty z okna widziałam, no i tam spłodziliśmy Aleksa.... rozmarzyłam się teraz!

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:28
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:33   #959
samira22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 124
GG do samira22
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

hahaha no i?????? farbować się na blond czy kicha???
sorki ale lepszego zdjęcia nie miałam..... stara fota do indeksu hehehhe

Edytowane przez samira22
Czas edycji: 2009-01-24 o 20:18
samira22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:35   #960
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Od ponad poltora miesiaca na klatce piersiowej w okolicy dekoldu Ignas mial taką czerwoną szorstką plamę, tyle że to raz było, raz znikało, w końcu moja mamuska zrobila małemu maśc cholesterolową i po tym zeszło na tyle, ze przstałam sie pilnowac z nabiałem, a trzy dni temu wyskoczyło mu na całym dekoldzie i juz ta masc nie dała rady... mamy odstawic cały nabiał, a rzeczy malego zadząc prac w płatkach mydlanych...
U nas były takie chropowate plamy tyle że na buzi jak Kalinka miała ok. miesiąca. Myslałam już że to skaza białkowa bo w necie wyczytałam że daje właśnie takie objawy. Ale dermatolog stwierdził łojotokowe zapalenie skóry, na które pomógł Elidel - po dwukronym zastosowaniu Od tamtej pory mamy spokoj całe szczeście.
Nie wiem czy któras z Was nie pisala kiedyś ze używa tej maści - ja mam do odsprzedania po promocyjnej cenie jakby co.

A Ignaś nieźle przybrał na wadze. Oby tak dalej!

A Amelka jest ślicznotka niezła

Samira jak dla mnie to zdecydowanie powinnaś zostac przy ciemnych włosach. No i niezła z Ciebie laska!

Edytowane przez izuxyz
Czas edycji: 2009-01-20 o 21:37
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.