Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 13:00   #3781
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ja w takiej sprawie. Bo mężuś przyniósł z pracy używany fotelik samochodowy od 0 do 13 kg z budką i z rączką, dziewczyna chce za niego 50 zł, fotelik jest w bardzo dobrym stanie, zero śladów użytkowania, Tylko ja mam dylemat, bo fotelik nie ma tej wkładki dla noworodka, tzn. tej obwódki na główkę, żeby się nie kiwała. Musi to być, czy niekoniecznie, bo już sama nie wiem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9260002.JPG (41,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9260003.JPG (47,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9260004.JPG (43,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9260005.JPG (37,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9260006.JPG (42,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9260007.JPG (45,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 13:28   #3782
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość

Ja coś czuję że dziś urodzę bo się jakoś dziwnie czuję... No chyba że to kolejny etap mojego przeziębienia... W kazdym razie biorę się za sprzątanie - może to moje dziecię wykurzy.
Serio, Izuxyz? A jak się czujesz, ze poród przeczuwasz, masz skórcze??

Angnesj25, może takie wkladki dla noworodków można dokupić, sprawdz na allegro
Edit: zobacz tutaj http://www.allegro.pl/search.php?str...category=11853
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek

Edytowane przez Aisza10
Czas edycji: 2008-09-26 o 14:04
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:22   #3783
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
Serio, Izuxyz? A jak się czujesz, ze poród przeczuwasz, masz skórcze??

Angnesj25, może takie wkladki dla noworodków można dokupić, sprawdz na allegro
Edit: zobacz tutaj http://www.allegro.pl/search.php?str...category=11853
właśnie oglądałam te aukcje, gdzie są te wkładki w czerni, popielu i granacie, ten fotelik ma granatową budkę, to granat by pasował...ale czy to się opłaca, noworodki są do 1 miesiąca życia, potem te wkładki są za ciasne i trzeba je wyjąć, więc już sama nie wiem...
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:31   #3784
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez agnesj25 Pokaż wiadomość
właśnie oglądałam te aukcje, gdzie są te wkładki w czerni, popielu i granacie, ten fotelik ma granatową budkę, to granat by pasował...ale czy to się opłaca, noworodki są do 1 miesiąca życia, potem te wkładki są za ciasne i trzeba je wyjąć, więc już sama nie wiem...
To już sama musisz zdecydować, czy ci się oplaca. MOże zapytaj się jak tamta mamusia,ktora chce sprzedac fotelik poradzila sobie bez tej wkladki?

Ja też jeszcze nie mam fotelika. Nie zdecydowalam jeszcze , czy kupic nowy,gorszej firmy , czy używany - maxi cosi.
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:32   #3785
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
Serio, Izuxyz? A jak się czujesz, ze poród przeczuwasz, masz skórcze??
Jakoś mnie tak muli od rana, brzuch pobolewa i ogólnie dziwnie się czuję... A kłucie we fredce dzisiaj masakryczne!
No ale zobaczymy czy coś się z tego rozwinie. Tak jak wspomniałam, może to przez chorobę? No ale na wszelki wypadek zrobilam sobie manicure i się wykąpałam żeby w razie czego móc bez stresu na porodówkę jechać
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:48   #3786
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Jakoś mnie tak muli od rana, brzuch pobolewa i ogólnie dziwnie się czuję... A kłucie we fredce dzisiaj masakryczne!
No ale zobaczymy czy coś się z tego rozwinie. Tak jak wspomniałam, może to przez chorobę? No ale na wszelki wypadek zrobilam sobie manicure i się wykąpałam żeby w razie czego móc bez stresu na porodówkę jechać

Jakby akcja się rozwijala, to dawaj znac na bierząco na wizażu Szkoda ,że te choróbsko się jeszcze u ciebie trzyma.
Co do klucia we fredce to mi się wydaje, że w ten sposób szyjka się rozwiera, bo mnie też tak klulo przez jakis czas i sie okazalo ,ze rozwarcie się zrobilo. A teraz po tym masażu mam bóle krzyża, ale takie slabe i niereguralne- na pewno nic z tego nie wyniknie.

Podziwiam was dziewczyny,że jesteście takie aktywne. Ja chcialam posprzątać ,ale nie dam rady- maly napiera na krocze, w krzyżu boli. A o seksie to nawet nie myśle
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 15:15   #3787
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

izuxyz życzę aby coś się jednak rozkręcało a tak konkretnie to abyś urodziła i w dodatku szybko, łatwo i mało boleśnie
agnesj25 fotelik wygląda nieźle, i cena też kusząca, może zapytaj poprzedniej właścicielki jak jest z tym ochraniaczem.
U mnie na szczęście skurczy dziś już brak ale noc była straszna. Teraz tylko moja kruszynka hasa sobie niesamowicie i chwilami włazi w moja fredkę
Ale rano też walnęłam sobie zabiegi odświeżająco-upiększające tak na wszelki wypadek
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 16:33   #3788
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
Co do klucia we fredce to mi się wydaje, że w ten sposób szyjka się rozwiera, bo mnie też tak klulo przez jakis czas i sie okazalo ,ze rozwarcie się zrobilo. A teraz po tym masażu mam bóle krzyża, ale takie slabe i niereguralne- na pewno nic z tego nie wyniknie.

Podziwiam was dziewczyny,że jesteście takie aktywne. Ja chcialam posprzątać ,ale nie dam rady- maly napiera na krocze, w krzyżu boli. A o seksie to nawet nie myśle
To mi się chyba robi rozwarcie...bo mnie często kłuje we fredce, a po tej herbatce mam dużo śluzu, cieknie ze mnie jak z kurka...A mała jest bardzo aktywna, jakby już chciała wyskoczyć...Wydaje mi się, że brzuch mi się obniżył, bo to ciągłe siusianie i brak zgagi.
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:18   #3789
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

hej dziewczyny. cały dzień nie miałam internetu
zaraz patrzę co dziś naskrobałyście.
dostałam smsa od Mandarynki, zaraz zobaczę czy Izzi go tutaj zamieściła (bo jej do odesłałam) jak nie to zaraz Wam napiszę
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:28   #3790
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

ok w takim razie sms od Mandarynki:

hej dzisiaj o 7.48 urodziłam synka 3850. poród koszmarny. dopiero po 16 godzinach zdecydowali się na cesarkę. pozdrowienia. mandarynka

Hepe, jak po masażu?
Izuxyz to co rodzisz dzisiaj czy się rozmyśliłaś

podziwiam Was za sprzątanie itp. mi to się kompletnie nic nie chce. kurze dzisiaj pościerałam bo już szafki były białe, okna pasowałoby chociaż z grubsza umyć, ale ja najchętniej to bym leżała i nic nie robiła. mąż namówił mnie praktycznie siłą żebyśmy jutro na wieś pojechali do jego brata na 2 dni.
hmmm co jeszcze.
wczoraj miałam pierońską zgagę. chyba najwięszką odkąd jestem w ciąży - okropność!!
dostaliśmy od znajomych wanienkę - praktycznie nowa tylko teraz musimy stelaż dokupić. jak nie będzie pasować to kupimy pasującą wanienkę a tą do teściów wywieziemy

Agnes ja herbatki nie piję a dzisiaj rano miałam straaaszliwie dużo rzadkiego śluzu.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:47   #3791
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Gratulacje dla Mandarynki i jej synusia
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 17:51   #3792
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Mandarynka współczuję porodu i jednocześnie gratuluję synka! Czyli wczorajszy masaż poskutkował widzę...

Iwa ja się nie rozmyśliłam - gdyby to ode mnie zalezało to juz od conajmniej 2 tygodni mała byłaby na świecie Tyle że jej się nie spieszy wcale...
Ciekawe jak tam moje rozwarcie - wydaje mi się ze musi być już spore bo łażę jak połamana - normalnie jakbym sie miała rozpaść za chwilę... mam nadzieję że tak faktycznie jest bo już ponad tydz. temu miałam 2 cm... w każdym razie skurczów brak... oczywiście jakby co to dam znać.
Ale mój tz obstawia że jednak sama nie urodzę i wyląduje we wtorek w szpitalu. Oby się mylił!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:59   #3793
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Izuxyz ja żartowałam wiem, że jakbyś miała na to wpływ to już by było po wszystkim
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:21   #3794
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Gratulacje dla Mandarynki
Ja już jestem po wizycie... I dobrych wieści nie mam... Nic kompletnie się nie dzieje, dzidzia na bank ma przynajmniej 3800 do 4100-nie wiem jak ja urodzę.
w poniedziałek jadę do szpitala i zaczynają mnie męczyć najpierw zastrzyki z wit. bodajże p, potem jakiś żel dopochwowo, następnie oksytocyna, a jak do piątku nic się nie wydarzy to c.c. Przepraszam, że narzekam ale płakać mi się chce...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:27   #3795
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Agawiecka
może do poniedziałku coś się jednak ruszy....

coś te dzieciaki ostatnio długo siedzą w brzuszkach...

a ciekawe co z GoniaJ....
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 22:28   #3796
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
hej dzisiaj o 7.48 urodziłam synka 3850. poród koszmarny. dopiero po 16 godzinach zdecydowali się na cesarkę. pozdrowienia. mandarynka
Mandarynko - serdeczne gratulacje , wszystkiego dobrego dla Was

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Hepe, jak po masażu?
Coz, do przyjemnosci to to nie nalezy , ale spodziewałam sie, ze bedzie bardziej bolało. Tak jak u Manadarynki, gin mowil, ze moze byc krwawienie i drobne jest, ale ogolnie to sie wkurzyłam na maxa, bo jak byłam 2 tyg temu to usłyszlam, szyjka miekka, skrocona, przepuszcza na 2 palce, to sobie myslalam, ze teraz to ze 2,5 chociaz bedzie tego rozwarcia i po masazu sie cos ruszy...a tu niespodzianka, szyjka troche skrocona, przepuszcza na 1 palec (sie zeszła, czy co...), i w dodatku ,,zamknieta" od strony płodu
mam wrazenie, ze tak sobie gadaja co im sie podoba - jak z tym, ze ,,widza" bez badania, ze sie niedlugo urodzi...

na razie poza tym krwawieniem, no i ogolnym bolem ,,w srodku" to nic sie nie dzieje i jezeli dzis lub jutro sie nie ruszy po tym masazu (u mandarynki na drugi dzien sie ruszyło, ale ona juz dluuuuuuuugo przeterminowana chodziła, to tez inaczej), to rokowanie jest, ze juz na pazdziernik moge sie szykowac...
u mojego gina to juz była ostatnia wizyta, teraz we wtorek mam ktg w szpitalu, pozniej co 2 dzien, a jesli nie urodze to 10.10 do szpitala na patologię

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
podziwiam Was za sprzątanie itp. mi to się kompletnie nic nie chce.
mi tez sie nie chce , te okna to umyłam, zeby Amelke wykurzyc
zazdroszcze Ci tego wypadu za miasto..., ja tez bym chciala gdzies pojechac, ale teraz to prawie, ze do kina strach... tylko w domu siedziec i czekac...

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Agnes ja herbatki nie piję a dzisiaj rano miałam straaaszliwie dużo rzadkiego śluzu
a ja odwrotnie - pije dwa razy dziennie - a sluzu prawie nie ma wcale

Cytat:
Napisane przez agawiecka Pokaż wiadomość
Ja już jestem po wizycie... I dobrych wieści nie mam..
agawiecka - jeszcze sa dwa dni do poniedziałku - moze sie dzidzia namysli...


wlasnie Iwa, cos Goni nie widac....
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 23:08   #3797
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Mandarynko gratulacje!

Dzisiaj wzięłam się za studiowanie tego paciorkowca - wstrętna bakteria! grrrr...
Byłam dziś u lekarza i powiedział mi, że mam szczęście ze akurat trafiłam do szpitala i zrobili mi posiew, bo rutynowo się nie robi tych badań ciężarnym. A pamiętacie może czy Kasiek miała robione badanie na obecność tej bakterii? Jej synek się urodził z zapaleniem płuc i to może przez to?
Poczytałam trochę w internecie i dowiedziałam się, że ta bakretia wywołuje też podatność na grypę, grzybice, a więc nie tylko niebezpieczeństwo dla dzidziusia. No i partnerzy mogą się wzajemnie nią zarażać. Mi już ręce opadają, lekarze mi nic nie powiedzieli, że Tż też może to mieć...
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 07:03   #3798
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Mandarynko ogromne gratulacje Mam nadzieje że synek wynagrodzi trudy porodu

Agnes ja mam ten fotelik bez tej nakładki nie jeżdzimy jakos maksymalnie duzo i dajemy rade
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 07:40   #3799
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Niestety moje przeczucia co do wczorajszego porodu się nie sprawdziły Nadal zaliczam sie do grona ciężarnych... Chociaz już myślałam że w nocy wyląduję na porodówce. Od ok. godziny 3 do 5 miałam regularne skurcze co 10 min, którym towarzyszył ciągły ból w krzyżu - typowy jak na @. Stwierdziłam że to na pewno "to" i postanowiłam umyć włosy. No i jak to zrobiłam i wróciłam do łóżka to skurcze przeszły...
Ale pocieszające jest to że plecy mnie nadal bolą więc moze coś się rozkręci jednak!!!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 08:51   #3800
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Izuxyz to tylko w nocy się nie wyspałaś...trzymam kciuki za rozkręcenie akcji

ja w nocy co chwilę się budziłam, brzuch pobolewał nic to na @ ni to jak na biegunkę, teraz trochę też go czuję, ale tak już chyba u mnie musi być.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 09:02   #3801
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Niestety moje przeczucia co do wczorajszego porodu się nie sprawdziły Nadal zaliczam sie do grona ciężarnych... Chociaz już myślałam że w nocy wyląduję na porodówce. Od ok. godziny 3 do 5 miałam regularne skurcze co 10 min, którym towarzyszył ciągły ból w krzyżu - typowy jak na @. Stwierdziłam że to na pewno "to" i postanowiłam umyć włosy. No i jak to zrobiłam i wróciłam do łóżka to skurcze przeszły...
Ale pocieszające jest to że plecy mnie nadal bolą więc moze coś się rozkręci jednak!!!
izuyxz u mnie tez tak skurcze były troche regularne troche przestawały i sie w końcu rozkreciło wiec trzymam kciuki żeby poszło
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:24   #3802
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość

Agnes ja mam ten fotelik bez tej nakładki nie jeżdzimy jakos maksymalnie duzo i dajemy rade
To my też damy radę, tym bardziej, że mąż w czwartek odebrał prawo jazdy, a autka nie mamy jeszcze. Jakby co, to się kocyk podłoży i też będzie..Bo fotelik 50 zł, a jakby do tego dokupić wkładkę, to by wyszło ponad 80 zł i za tyle już można na allegro nowy fotelik kupić. A któraś dziewczyna mi pisała, że w 3 miesiącu tę wkładkę już wyciągnęła bo dziecku było za ciasno...
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:36   #3803
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Witam Was, u mnie tez bez zmian po masazu - niestety... nawet czop sie nie ruszył jak u Aiszy, ehh...
Za to sie dzis wyspałam jak nigdy, chyba musiałam odreagowac ten masaz

Aneta - z tego co pamietam Kasieek miala robiony wymaz, ktory nie wykazał paciorkowca, ale to bez znaczenia, bo finalnie Olek przyszedl na swiat przez CC, o ile sie nie myle.
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 10:41   #3804
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Witam po długiej nieobecności. Gratuluję wszystkim mamusiom ich skarbów a ciężarówkom zalecam cierpliwość. Samej by mi się przydała.

Mój maluch waży 2700 a mama przytyła 21 kilo! Jak zrzucę tego jeszcze nie wiem. Blizny wojenne nadal się powiększają mimo smarowanka różnym specyfikami.

Kornel pcha się na świat jak oszalały. Skurcze mam bardzo częste ale niestety to jeszcze nie te według lekarza bo nie odczuwalne przeze mnie.

Jeden dzień płaczu mam już zaliczony bo chłopisko zastrajkowało i wcale się nie ruszało dopiero nad ranem następnym bo szklanie mleka zlitowało się nade mną i dało znać.

Jakby tego było mało wczoraj wychodząc spod prysznica wywinęłam orła. Lecąc modliłam się aby legnąć na pupę no i mi się udało. Uff. Stracha się najadłam ale wszystko oki.

Torbę już spakowałam bo coś mi się wydaję że synek chce babci zrobić prezent na imieniny i wylezie w wielkich bólach wcześniej. Niby jeszcze 30 dni ale kto go tam wie.

Pytałyście o tę wkładkę do nosidełka. I w sumie dzięki wam dowiedziałam się co mam w domu. Dostałam ją od siostry tż z innymi pierdołami z za nic w świecie nie wiedziałam co to takiego. Teraz mnie oświeciło. Ile to człowiek może się nauczyć od innych. Wielkie dzięki.

A co do nosidełka to tż kupił za 100 w biedronce z gwarancją i atestami więc chyba wystarczy. Bardzo jest podobne do tego na podanych zdjęciach.

Pozdrawaiam.


Wkleję jeszcze kilka zdjęć: grubej mamy i pokoiku Kornela.
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:17   #3805
agnesj25
Raczkowanie
 
Avatar agnesj25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 164
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Pakujecie sztućce do szpitala, szklankę i talerzyk? Bo moja koleżanka, która rodziła 2 miesiące temu w tym samym szpitalu co ja chcę, spakowała je do torby? Ale ja wiem, czy to konieczne?
__________________
Patrycja
agnesj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:52   #3806
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Co do sztućców do szpitala to w tym, w którym będę rodziła są konieczne.
Oto zdjątka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03884.jpg (40,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03919.jpg (36,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03944.jpg (88,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03946.jpg (111,1 KB, 44 załadowań)
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:55   #3807
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

i jeszcze jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03945.jpg (44,5 KB, 30 załadowań)
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 11:57   #3808
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez agnesj25 Pokaż wiadomość
Pakujecie sztućce do szpitala, szklankę i talerzyk? Bo moja koleżanka, która rodziła 2 miesiące temu w tym samym szpitalu co ja chcę, spakowała je do torby? Ale ja wiem, czy to konieczne?
U mnie w szpitalu trzeba mieć swoje sztućce i kubek. Leżałam na patologii, to już wiem co i jak, ale też od razu nie wzięłam tylko Tż mi dowiózł potrzebne rzeczy. Wiadomo trzeba też mieć swoje ręczniki i papier toaletowy.

Hepe masz rację, Kasiek miała cc, więc to nie przez bakterię...
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 13:07   #3809
Hepe
Raczkowanie
 
Avatar Hepe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: okolice wawy
Wiadomości: 264
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
Witam po długiej nieobecności.
Wkleję jeszcze kilka zdjęć: grubej mamy i pokoiku Kornela.
Czesc Sawyer, brzusio bardzo zgrabne, a sladow wojenych chyba nie da sie uniknąć, ja na moje mowie flames of love , na razie sa tylko pod pepkiem, ale boje sie ze rozpełzna sie wyzej... Pokoik tez super, bardzo przytulny Kornelowi na pewno sie spodoba

Cytat:
Napisane przez agnesj25 Pokaż wiadomość
Pakujecie sztućce do szpitala, szklankę i talerzyk? Bo moja koleżanka, która rodziła 2 miesiące temu w tym samym szpitalu co ja chcę, spakowała je do torby? Ale ja wiem, czy to konieczne?
Ja pakuje
__________________
09-2007 Angel 02.10.2008 Córcia 08-2011 Angel 18.02.2013 Córcia
Hepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 13:08   #3810
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

hej dwupaczki!
Zerkam tylko na chwilę, przywitac się i zmykam spowrotem odzyskiwac siły... ojj opornie mi to idzie...
Trzymam kciuki za szubkie rozpakowywanie dla tych na które czas juz przyszedł

Mandarynko - gratuluję! (ale tych 16 nie zazdroszcze)
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.