Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy 2008! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 09:39   #3361
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość

"skibke" to chyba troszke tak? a "pyra z gzika" ziemniak z czym??
skibka to kromka chleba a pyry z gziką to ziemniaki ugotowane w mundurkach z białym serem -to u nas najczęstszy obiad piątkowy

a u nas i wagary i baksy się mówi - przynajmniej się mówiło bo z tym z kolei młodzieżowym slangiem nie nadążam jakieś naramienniki, narratory masakra jak odprowadzam Angie do przedszkola to obok jest szkoła jak się nasłucham czasem i napatrzę to nie chcę aby moje dzieci dorosły
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4

Edytowane przez magflieg
Czas edycji: 2008-12-04 o 09:41
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:46   #3362
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

A mój tata ma takie powiedzenie do tż, że jest "nie rynkiel" tzn że nie tak trzyma łopatę jak trzeba, czy źle pcha taczkę, ogólnie chodzi o to, że po prostu się czepia i lubi się z niego ponabijać

u nas też się mówi "na dwór", wagary, laczki też znam
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:13   #3363
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Czesc dziewczynki

Widze, ze niektore mamuski zachorowaly na ta obrotowa suszarko lokowke
Mam takie cudo - nowka! - na moich wlosach sie niestety nie sprawdzila... Chetnie ja komus odsprzedam - tyle, ze wyslac moge dopiero 22grudnia jak bede w Polsce.

A co do szczepien, to mozecie przeciez posmarowac dzieciaczkom godzine przed nakluciem (nie wiem: raczke czy dupke) mascia Emla i wtedy nic nie boli - chyba mozna kupic bez recepty w aptece. Mi mama przywiozla z Polski a teraz patrze, ze tu pediatra tez nam dala, tylko taki plasterek i to wlasnie Emla, zeby Niuni wczesniej przykleic przed szczepieniem - to znieczuli to miejsce, ktore bedzie klute.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 045.jpg (50,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo 046.jpg (57,0 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Lija28
Czas edycji: 2008-12-04 o 10:33
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:49   #3364
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

hello
Nabuko daj znać czy odnalazło się zdjęcie rtg i czy wydali Wam prawidłowy wypis.

co do pójścia na czyjąś działkę i skosztować to i owo pod nieobecność właścicieli to u nas mówi się iść na grandę
zamiast na dwór to rzeczywiście u nas mówi się na pole i jak tak pisałam to zastanawiałam się, która pierwsza zwróci mi uwagę bo to chyba tylko w Małopolsce tak mówimy chociaż pewności nie mam.

Anuhaaa uśmiech Piterka przedni, Hania od wczoraj uśmiecha się na całego, jeszcze wczoraj miałam wątpliwości czy to świadome jest, ale przyszli do nas dziś moi rodzice i tak się do nich chichrała, że już wiem, że to w pełni zaplanowane uśmiechy teraz muszę tylko aparatem taki uśmiech złowić

termin chrztu załatwiony 4 stycznia godz. 14.15 teraz jeszcze knajpę jakąś zorganizować...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:29   #3365
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

cześć dziewczyny!ależ się za wami stęskniłam...zaglądam tu dość rzadko bo mam wyrzuty sumienia siedzieć na wizazu,skoro tak rzadko przyjeżdżam do rodzinnego miasta i do mamy!jak to dobrze,ze można was wszystkie podejrzeć na nk teraz te nasze wątkowe znajomości nabrały więcej wiarygodności, są głębsze... ach jak się cieszę
muszę Wam koniecznie pochwalić moją gwiazdeczkę-od 2 dni robi niesamowite postępy w leżeniu na brzuszku i podnoszeniu główki-zobaczcie same
jestem z niej taaaaka dumna!

magflieg- koniecznie zdaj relację z wizyty u lekarza...ciekawa jestem jak rozwija się wagowo Emilka no i trzymam kciukasy za bezbolesne szczepienie

anuhaaaaa- Twoi mężczyźni mnie rozbrajają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4785.jpg (45,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4783.jpg (72,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 12:55   #3366
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziekuje za odzew w sprawie nk

ta moja choroba spi po 30 minut i nie mam na nic czasu

maly terrorysta
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 13:20   #3367
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dorotka już chwaliłam na nk, ale co tam Nati slicznie trzyma główkę. Widzisz a tak się martwiłaś.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 13:42   #3368
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Na wstępie chciałam zapewnić że nie jestem facetem!!!
Też uważam że fajnie wiedzieć z kim się gada! Same laski na tym naszym wątku!

Magflieg - i jak tam Emilka po szczepieniu? śpi? Bo nie wiem czy już zapraszać gości na sylwestra

Ania82, Dorotka - wasze brzdące śliczne - i jak główki ładnie trzymają!

Moja mała ostatnio przesypia w nocy do 7 godz (na cycu) i nareszcie nie budzi się podczas spacerów. A teraz śpi sobie w wózku przed domem już od godziny - i to mi się podoba!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:54   #3369
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

heloł!
przezylam zmasowany atak na nk, ale widze, ze to byla jakas akcja zorganizowana
ps izu zaprosilam Cie, ale potem spojrzalam, ze to chyba profil Twojego meza?

nawet nie probuje zabrac sie za te naprodukowane strony wstecz. bede leciala teraz na biezaco wiec przepraszam jak okaze sie jakas niedoinformowana.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:04   #3370
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

mój mały też potrafi przespać 6-7 godzin, tylko on zwykle zasypia ok 19.30, więc ok 2 mamy pobódkę, a później to już nawet czasem co 2 godziny

a mój tż mnie dziś rozśmieszył. Skarżyłam mu się jak to jechałam samochodem lewym pasem i przede mną jakieś babsko jechało równiutko 50km/h i jeszcze hamowała przed radarem, no wkurza mnie takie coś strasznie nie to że mam ciążką nogę, ale jak ktoś chce się ślimaczyć, to niech spada na prawy pas! No i tżta tez takie rzeczy strasznie wkurzają i mi powiedział: "Jak już zostanę politykiem to pozmieniam tak przepisy, żeby za to karali!" Nie powiedział "jeśli bym był", czy "jeżeli będę", więc chyba ma coś w planach Wasza kampania wyborcza chyba zadziałała

no i tż miał świetny sen! śniło mu się, że karmi Piotrka... piersią mówi, że strasznie bolało i mi współczuje
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:06   #3371
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
heloł!
przezylam zmasowany atak na nk, ale widze, ze to byla jakas akcja zorganizowana
ps izu zaprosilam Cie, ale potem spojrzalam, ze to chyba profil Twojego meza?

nawet nie probuje zabrac sie za te naprodukowane strony wstecz. bede leciala teraz na biezaco wiec przepraszam jak okaze sie jakas niedoinformowana.
Haha teraz iza bedzie podejzana o posiadanie dwoch mezow. A to wszystko przeze mnie Jaroszaniu to jest jakisik obcy facet, juz go widze jak sobie lamie glowe co te wszystkie laski robia na jego profilu.
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 15:09   #3372
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

hello

Anuhaaaa no niezły sen miał Twój mąż
a co do kariery politycznej to poprostu mu wywróżyłyśmy

słuchajcie gdyby któraś z Was lub ktoś ze znajomych miał na zbyciu cieplutkie zimowe ubranko do chrztu dla dziewczynki to ja bym chętnie odkupiła. kurcze u nas strasznie drogie są takie kopleciki a przecież dziecku to tylko raz założę...
myślę, że do stycznia to tak rozm. 62 lub 68 byłby ok.
gdyby któraś coś wiedziała to dajcie znać na PW.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:12   #3373
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Haha teraz iza bedzie podejzana o posiadanie dwoch mezow. A to wszystko przeze mnie Jaroszaniu to jest jakisik obcy facet, juz go widze jak sobie lamie glowe co te wszystkie laski robia na jego profilu.
i to jeszcze wszystkie z dzieciakami w avatarkach, jeszcze pomyśli, że go o alimenty chcemy ścigać
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:15   #3374
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Hejka po szczepieniu...bez łez się nie obyło ale najważniejsze że Emi po badaniu wszystko ok , podobno na wadze przybiera prawidłowo ma 4640 gr (ostatnio 3900) i długości jest 61 cm Poza tym oceniony rozwój prawidłowy

Izu jest nadzieja na razie od szczepiania ciągle śpi jak się stan utzryma do jutra to masz sylester bankowo luzny

Zmasowany atak na drugiego "męża" izuxyz" jest komiczny gościu pewnie oszołomiony atakiem babeczek

Iwa ja do chrztu miałam założóny normalny biały welurowy pajacyk plus sweterek robiony przez teściowa na drutach...pajacyk to pewnie żadna rewelacja i może być za mały ale sweterek moge ci wysłac jak jestes zaintersowana przesle fotkę

No widzisz Dorotk@ jaka Natalka dzielna - super wymiata
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:21   #3375
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Magflieg no to gratuluję dobrej wagi! Cyce mamy się super sprawują! A jak Ci mierzyli małą, bo to chyba jakoś specjalnie się robi. Mi Piotrka nie mierzą wzdłuż, tylko łepetynka i klata. A jak go sama mierzę to mi cuda wychodzą.

Zaraz wpadają rodzice, więc muszę trochę ogarnąć. A wiecie, że mój Pitek ma ciągle opuchnięte oczka po tym wczorajszym zabiegu bidulek mój. Najważniejsze, że humorek dopisuje, więc napewno o tym zapomniał.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:40   #3376
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Jaroszania, to nie jest mój tż Nie chwaląc się mój małżonek jest o wiele przystojniejszy hehe Jagnie coś się pomyliło i wkleiła link do jego profilu zamiast mojego hehe. A swoją drogą to jestem ciekawa co on sobie teraz myśli!

anuhaaaa biedny ten Twój Piotruś Ty chyba brałas szczepienie na rotawirusy - ja tez sie zastanawiem.... Jak Piotrek zareagował? Spał po tych szczepieniach?

Iwa ja nie kupuję specjalnego stroju do chrztu. Kupie jakiś biały komplecik ale taki żeby można go było zakładać na codzień. Szkoda mi trochę kasy na taki specjalny. No chyba ze mała dostanie od którejś babci to co innego...

Edytowane przez izuxyz
Czas edycji: 2008-12-04 o 15:41
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:43   #3377
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
i to jeszcze wszystkie z dzieciakami w avatarkach, jeszcze pomyśli, że go o alimenty chcemy ścigać


Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Hejka po szczepieniu...bez łez się nie obyło ale najważniejsze że Emi po badaniu wszystko ok , podobno na wadze przybiera prawidłowo ma 4640 gr (ostatnio 3900) i długości jest 61 cm Poza tym oceniony rozwój prawidłowy
Gratulacje ładnej wagi
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:46   #3378
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Anuhaa no własnie pierwszy raz sie zdarzyło że była mierzona bo byłam u innej lekarki bo nasza chora...więc to mierzenie to taką ma miarkę na przewijaku kładzie ją w miarę możliwości prostuje nóżkę i dosuwa deseczkę taką ruchomą - mówiła że to taki "na oko" pomiar bo wiadomo nie może jej na 100 procent wyproastować ,ale mniej wiecej sie zgadza bo śpiochy ma głównie na 62 cm

Całuski dla Piotrulkowego oczka
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 15:53   #3379
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
i to jeszcze wszystkie z dzieciakami w avatarkach, jeszcze pomyśli, że go o alimenty chcemy ścigać
biedaczek pewnie teraz probuje odkopac z pamieci zimowe noce

izu no wlasnie kogos przystojniejszego sie spodziewalam, ale pomyslalam, ze w takim razie ma dobry charakter wyslesz mi linka do siebie??
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 15:58   #3380
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

izuxyz widzę, że zależy Ci aby Kalina przespała sylwestra raczej nie zauważyłam nic szczególnego w Piotrka zachowaniu. Przy pierwszej szczepionce tez chyba tak było. Jedyny objaw poszczepienny u nas to była lekko opuchnięta nóżka. A więc na te rota nie zareagował wcale.

oglądamy z tż Rozmowy w tłoku i pokazuję jedną babkę na widowni:
tż: ale ta baba m tusz na oczach, no jak to się nazywa, manikiur?
ja: cienie
tż: no mówię...


Wiecie co mój mały zaczyna wyprawiać? jak leży na plecach to podpiera się nogami i podnosi pupę do góry, a jak mu się zaprze stopy to sie odpycha do tyłu i cały szczęśliwy! Ruchliwy się zrobił strasznie ten mój robak
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:46   #3381
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Dziewczyny jak tutaj fajnie i wesoło...A mnie znowu tyle nie było przez tż. We wtorek mieliśmy taką awanturę jak nigdy. Czasem nie mam juz sił.................

Dostalam od Wiktorynki link do nk i wszystkim co rozpoznalam wyslalam zaproszenie, jak mnie znajdziecie, te którym nie wysłałam to przyślijcie

Dajcie pooglądać zdjęcia , nie blokujcie galerii

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość

ja marzę o operacji biustu tż powiedział że mi zasponsoruje ale...ja się boję
ja teżżżżżżżżżż, ostatnio rozmawiałam z koleżanką, to jest chyba marzenie powszechne. Ona już wszystko wybadał co i jak. Podobno taka "przyjemność" 10 tyś kosztuje.
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Izu nieźle się zakamuflowałaś

a pamiętacie taką sytuację, jak ktoś kiedyś wpadł na nasz wątek i pisał, że któraś z mamuś to facet?
to niejaki Papcioszek podejrzewał, ciekawe po czym to stwierdził
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 16:51   #3382
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
no i tż miał świetny sen! śniło mu się, że karmi Piotrka... piersią mówi, że strasznie bolało i mi współczuje

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Haha teraz iza bedzie podejzana o posiadanie dwoch mezow. A to wszystko przeze mnie Jaroszaniu to jest jakisik obcy facet, juz go widze jak sobie lamie glowe co te wszystkie laski robia na jego profilu.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
i to jeszcze wszystkie z dzieciakami w avatarkach, jeszcze pomyśli, że go o alimenty chcemy ścigać

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
biedaczek pewnie teraz probuje odkopac z pamieci zimowe noce
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2008-12-04 o 16:54
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:52   #3383
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
a pyry z gziką to ziemniaki ugotowane w mundurkach z białym serem -to u nas najczęstszy obiad piątkowy
jak to się je? myślałam, że gzika to skwarki

Cytat:
Napisane przez Lija28 Pokaż wiadomość
Widze, ze niektore mamuski zachorowaly na ta obrotowa suszarko lokowke
Mam takie cudo - nowka! - na moich wlosach sie niestety nie sprawdzila... Chetnie ja komus odsprzedam - tyle, ze wyslac moge dopiero 22grudnia jak bede w Polsce.
możesz dać mi znać na PW ile byś za to chciała?

[quote=Iwa_iw;9962190
zamiast na dwór to rzeczywiście u nas mówi się na pole i jak tak pisałam to zastanawiałam się, która pierwsza zwróci mi uwagę bo to chyba tylko w Małopolsce tak mówimy chociaż pewności nie mam.

[/quote]
hihih, pierwszy raz, jak napisalaś, że idziesz na spacer na pole, myślałam, że mieszkasz gdzieś pod Krakowem, na wsi, i faktycznie idziesz na to pole

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
muszę Wam koniecznie pochwalić moją gwiazdeczkę-od 2 dni robi niesamowite postępy w leżeniu na brzuszku i podnoszeniu główki-zobaczcie same
jestem z niej taaaaka dumna!
brawo

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Moja mała ostatnio przesypia w nocy do 7 godz (na cycu) i nareszcie nie budzi się podczas spacerów.
zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
i to jeszcze wszystkie z dzieciakami w avatarkach, jeszcze pomyśli, że go o alimenty chcemy ścigać
no właśnie chyba tylko ja mam "nie-dzieciowy" avatar..


Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
najważniejsze że Emi po badaniu wszystko ok , podobno na wadze przybiera prawidłowo ma 4640 gr (ostatnio 3900) i długości jest 61 cm Poza tym oceniony rozwój prawidłowy
no to pięknie

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Wiecie co mój mały zaczyna wyprawiać? jak leży na plecach to podpiera się nogami i podnosi pupę do góry, a jak mu się zaprze stopy to sie odpycha do tyłu i cały szczęśliwy! Ruchliwy się zrobił strasznie ten mój robak
hihi, ale fajnie jejku, jak te dzieciaczki szybko się rozwijają

zdjęcia rtg i karty znalezione Karola miała robione dodatkowe dwie foty biedulka jeszcze trochę i będzie po nocach świeciła

dodatkowo miała robione już bad. krwi pod kątem genetycznym. nie chciała jej ta krewka lecieć, więc wbili jej się w główkę, ruszali tą igłą na wszystkie strony, potem drugie wkłucie w główkę, w końcu w łapkę. i jeszcze jej tą rączulkę uciskali, żeby leciała lepiej krew. jak już poleciała, to tak trysnęła, że
Karola całe śpioszki i koszulkę miała we krwi i dodatkowo jeszcze pielęgniarka była upaprana..a jak strasznie się żaliła oczka tak opuchnięte miała, że szok. nie mogłam jej uspokoić.

teraz jedziemy we wtorek do pani chirurg. zapadnie decyzja co do operacji nóżki
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 17:58   #3384
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

nabuko buziaki dla Karolinkitak wymęczyli małą kruszynkę
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:06   #3385
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nabuko Big buziak dla Karolinki za wytrwałość
A gzika no ziemniaki je się z tym białym serem rozmieszanym ze śmietaną (ja akurat jogurtem) czasem z dodatkiem cebuli
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:07   #3386
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

dzięki

a ten twaróg się kładzie na ziemniaki?
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:15   #3387
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nabuko - współczuję Karoli tych cierpień - tyle ukłuć w takie małe ciałko Oby wyniki były dobre!
Mój avatar też nie-dzieciowy a psi I chociaż szaleje na punkcie mojej niuni to chyba jednak na razie taki pozostanie bo mój shar pei też jest słodki!

Co do cycków to mój tz od lat mi truje... jakoś mu się moje małe A średnio chyba podobało Za to teraz jest w pełni kontent z rozmiaru mojego biustu. Zobaczymy co będzie jak skończę karmić
Ale na operację bym sie chyba nie zdecydoawała - za dużo widziałam programów o możliwych powikłaniach...
Teraz podobno wstrzykują w piersi kwas hialuronowy -toco innego, w miarę naturalne (bo ten kwas jest obecny w ludzkim organizmie), nie boli, nie ma blizn - szkoda tylko że po jakichś 2 latach trzeba powtarzać bo ten kwas się wchłania...
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:27   #3388
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Nabuko ja mam awatar na nk nie dzieciowy, ale obcy pan juz mnie tez oblookal Biedna Karolinka szkoda mi jej jak nie wiem

No wlasnie Iza mialam pisac ze masz slicznego psa, z rodowodem?? A jesli tak to ile za niego daliscie jesli moge spytac?

Mala spi od pol godz, a ja wszamam tiramisu

Magflieg w zyciu nie slyszalam o takiej potrawie, my to taki ser jemy z chlebem. A dobre to? Moglabym sprobowac
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 18:52   #3389
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
dodatkowo miała robione już bad. krwi pod kątem genetycznym. nie chciała jej ta krewka lecieć, więc wbili jej się w główkę, ruszali tą igłą na wszystkie strony, potem drugie wkłucie w główkę, w końcu w łapkę. i jeszcze jej tą rączulkę uciskali, żeby leciała lepiej krew. jak już poleciała, to tak trysnęła, że
Karola całe śpioszki i koszulkę miała we krwi i dodatkowo jeszcze pielęgniarka była upaprana..a jak strasznie się żaliła oczka tak opuchnięte miała, że szok. nie mogłam jej uspokoić.

teraz jedziemy we wtorek do pani chirurg. zapadnie decyzja co do operacji nóżki
... dorosły by miał dośc, a co dopiero taka kruszynka ...Dzielne słoneczko!


... mój ancymonek coś sie rozleniwił, za nic nie che ćwiczyc lezenia na brzuszku, a jak juz lezy to w ramach protestu ani mysli podnosic głowkę.

A co do "gwary": Mój tata uwielbia wyłapywac takie "inne" słowka ... tak że "gzika" zajadam od małego ... u nie do tego dochodzi jeszcze całe mnostwo ukraińskich powiedzonek i słówek ... a moja mamuśka w szkole średniej jak nie znała słówka po rosyjsku to ukrainskie wstawiała, i tak odpytywana wychodziła bez szwanku...
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2008-12-04 o 18:59
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:11   #3390
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Jak zimowe zawieruszki uczyniły z nas mamuśki: Wrześniowo-Październikowe Bobasy

biedna Karolinka, jeszcze tyle ja czeka
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.