przedłużanie włosów- część II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 12:11   #121
beautyhair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam wszystkie Panie chętnie udzielę pomocy jeśli chodzi o przedłużanie włosów,sama zajmuję sie tym od kilku lat (testując wiele metod).
Pojawił się tutaj wątek micro rings i tulejek-z własnego doświadczenia mogę stwierdzić,że tulejki niszczą włosy a metoda micro rings nie jest aż tak trwałą metodą nikt nie informuje na forum,że podczas nieumiejetnego czesania można zsunąć sobie pasemka.
beautyhair1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 12:27   #122
beautyhair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
a czemu sie przenieslismy?

co do tych ringow i tulejek to juz sama nie wiem.u mnie niewatpliwym plusem dla ringow jest to ze ringi wystepuja z silikonem a tulejki nie...

ps. ma ktos moze instruktarz zakladania ringów??
czasem dodaja go np do zakupu wlosow,niestety tam gdzie kupowałam nie bylo takiego gratisu.
jeśli ktos posiada to bylabym bardzo wdzieczna za przesłanie na maila
witam

od kilku lat zajmuję się profesjonalnym przedłużaniem włosów i odradzam ci metodę tulejkową,musisz też wziąć pod uwagę to,że metoda micro rings nie jest trwałą metodą,ponieważ przy nieumiejętnym czesaniu możesz zsunąć pasemka.
jeśli chcesz instruktaż to napisz do mnie.pozrawiam
beautyhair1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 13:36   #123
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez beautyhair1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie chętnie udzielę pomocy jeśli chodzi o przedłużanie włosów,sama zajmuję sie tym od kilku lat (testując wiele metod).
Pojawił się tutaj wątek micro rings i tulejek-z własnego doświadczenia mogę stwierdzić,że tulejki niszczą włosy a metoda micro rings nie jest aż tak trwałą metodą nikt nie informuje na forum,że podczas nieumiejetnego czesania można zsunąć sobie pasemka.


no to jaka metode polecasz w takim razie???
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 14:47   #124
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

niech zgadne...keratyna?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 15:12   #125
beautyhair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
no to jaka metode polecasz w takim razie???
metoda jest dobierana po ocenie włosów,każda klientka jest indywidualna....
Mogę powiedzieć,która najczęściej wykonuję - owszem jest to metoda keratynowa.Jak wiadomo keratyna
Włosy i paznokcie są wytworami ludzkiej skóry, zaś ich podstawowym budulcem jest specjalne białko zwane keratyną.
Włos zbudowany jest z części zewnętrznej – łodygi oraz ukrytego w skórze korzenia. Keratyna jest też głównym budulcem łodygi włosa, odpowiedzialnym za właściwości fizykochemiczne włosów a także ich wygląd, kondycję i jakość. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłony włosa, której stan odpowiedzialny jest za połysk, gładkość i wrażliwość włosów na działanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych. Hydrolizaty keratyny są cennymi substancjami aktywnymi o działaniu kondycjonującym i regenerującym w kosmetykach do pielęgnacji i upiększania włosów. Przewaga hydrolizatów keratyny nad innymi związkami o podobnym działaniu polega na ich zdolności do wnikania w głąb i trwałego wiązania się z łańcuchami keratynowymi włosa, dzięki czemu poprawia się ich wygląd i właściwości: wytrzymałość mechaniczna, sztywność, podatność na skręcanie i układanie.
keratyna wykazuje największe powinowactwo do włosów zniszczonych i osłabionych nie powodując dodatkowych negatywnych czynników, które mogą dodatkowo je obciążyć lub uszkodzić.

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
niech zgadne...keratyna?
sama polecałaś metodę racoon - a jeśli się orientujesz ta metoda opiera się tylko i wyłącznie na metodzie keratynowej gdzie pasemka zakładane są przy pomocy pistoletu.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-29 o 20:43 Powód: proszę, uzywaj opcji edytuj:)
beautyhair1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 15:22   #126
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kochana zadna metoda nie jest trwala jak bedziemy czesac "nieumiejetnie" kreatyna moze i sie nie zsunie ale moze rowniez wypasc.... Co bys polecila jak nie ringi badz tulejki? Bo chodzi to o wykonanie w domu czyli wygode... watpie czy dziewczyna z kreatyna na glowie by sobie poradziala jak by jej wypadlo a z ringami Jak najbardziej, ja polecam dziewczyna ta metode zwazywszy chociaz i na najwazniejsza sprawe... jak spadnie nic sie nie stanie poniewaz sama sobie podciagniesz .
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 15:28   #127
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Cytat:
Napisane przez beautyhair1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie chętnie udzielę pomocy jeśli chodzi o przedłużanie włosów,sama zajmuję sie tym od kilku lat (testując wiele metod).
Pojawił się tutaj wątek micro rings i tulejek-z własnego doświadczenia mogę stwierdzić,że tulejki niszczą włosy a metoda micro rings nie jest aż tak trwałą metodą nikt nie informuje na forum,że podczas nieumiejetnego czesania można zsunąć sobie pasemka.
Z calym szacunkiem jesli przebrniesz przez cala pierwsza czesc watku to przekonasz sie ze nikt nigdy nie twierdzil ze metoda tulejkowa i microringi sa super trwala metoda. To po pierwsze. Po drugie - Renia przedluza wlosy roznymi metodami - nie tylko racoon - mnie robila na microringi. A co do samych ringow lub tulejek - nie tylko je mozna soie powyrywac nieodpowiednim czesaniem. Ja jakos nosze na ringi juz 4 miesiace i nic mi sie nie zsunelo. Nieodpowiednio czesac mozna sobie przedluzenie na kazda metode wyczesac. Po, ktore to juz - aha po trzecie - wole rzekomo zsuwajace sie ringi niz keratyne.

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Kochana zadna metoda nie jest trwala jak bedziemy czesac "nieumiejetnie" kreatyna moze i sie nie zsunie ale moze rowniez wypasc.... Co bys polecila jak nie ringi badz tulejki? Bo chodzi to o wykonanie w domu czyli wygode... watpie czy dziewczyna z kreatyna na glowie by sobie poradziala jak by jej wypadlo a z ringami Jak najbardziej, ja polecam dziewczyna ta metode zwazywszy chociaz i na najwazniejsza sprawe... jak spadnie nic sie nie stanie poniewaz sama sobie podciagniesz .

Zgadzam sie w 100%

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-29 o 16:57 Powód: proszę, uzywaj opcji edytuj:)
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 15:33   #128
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez beautyhair1 Pokaż wiadomość
sama polecałaś metodę racoon - a jeśli się orientujesz ta metoda opiera się tylko i wyłącznie na metodzie keratynowej gdzie pasemka zakładane są przy pomocy pistoletu.
orientuje sie a jakże ..lecz przyznasz , ze to nie to samo. racoon nie wyrzadził jeszcze nikomu krzywdy ..a keratyna...hmmm przeczytaj watek cz.I. i dowiesz sie jakie sa opinie. tutaj dziewczyny na wlasnej skórze przekonały sie o skutecznosci różnych metod.czasem wiedza więcej niż niejedne profesjonalistki. jest to skarbnica wiedzy i naprawde radze poczytac.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 16:24   #129
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez beautyhair1 Pokaż wiadomość
metoda jest dobierana po ocenie włosów,każda klientka jest indywidualna....
Mogę powiedzieć,która najczęściej wykonuję - owszem jest to metoda keratynowa.Jak wiadomo keratyna
Włosy i paznokcie są wytworami ludzkiej skóry, zaś ich podstawowym budulcem jest specjalne białko zwane keratyną.
Włos zbudowany jest z części zewnętrznej – łodygi oraz ukrytego w skórze korzenia. Keratyna jest też głównym budulcem łodygi włosa, odpowiedzialnym za właściwości fizykochemiczne włosów a także ich wygląd, kondycję i jakość. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłony włosa, której stan odpowiedzialny jest za połysk, gładkość i wrażliwość włosów na działanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych. Hydrolizaty keratyny są cennymi substancjami aktywnymi o działaniu kondycjonującym i regenerującym w kosmetykach do pielęgnacji i upiększania włosów. Przewaga hydrolizatów keratyny nad innymi związkami o podobnym działaniu polega na ich zdolności do wnikania w głąb i trwałego wiązania się z łańcuchami keratynowymi włosa, dzięki czemu poprawia się ich wygląd i właściwości: wytrzymałość mechaniczna, sztywność, podatność na skręcanie i układanie.
keratyna wykazuje największe powinowactwo do włosów zniszczonych i osłabionych nie powodując dodatkowych negatywnych czynników, które mogą dodatkowo je obciążyć lub uszkodzić.
tak, tak slyszalam to wszystko-pieknie, ksiazkowo opisane....szkoda tylko, ze zupelnie nie sprawdza sie w moim przypadku
Mysle, ze nie chcialabys zobaczyc jak wygladaja moje wlosy po tej "nieszkodzacej" im kreatynie;(
Nigdy nie zamienilabym matody na tuleji na kreatyne!!!!!!!!!!!
Tulejki nosze juz 3 m-ce i jakos ni mi sie nie zsuwa ani nie ucina wlosow.
Myslelem,ze negujac tulejki i ringi podas przyklad jakies malo inwazyjnej metody na zimno a nie kreatyne
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 18:54   #130
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja miałam dwukrotnie keratynę i jestem średnio zadowolona. Wprawdzie nie zniszczyła mi włosów, ale praktycznie zgrzewy są bardzo nietrwałe.

W styczniu chce założyć na tulejki i jestem zdecydowana w 100% :P
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:20   #131
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez beautyhair1 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Panie chętnie udzielę pomocy jeśli chodzi o przedłużanie włosów,sama zajmuję sie tym od kilku lat (testując wiele metod).
Pojawił się tutaj wątek micro rings i tulejek-z własnego doświadczenia mogę stwierdzić,że tulejki niszczą włosy a metoda micro rings nie jest aż tak trwałą metodą nikt nie informuje na forum,że podczas nieumiejetnego czesania można zsunąć sobie pasemka.
jesli mozesz to przeslij mi prosze instruktaz do metody na ringi na maila malwinschen@gmail.com
jesli masz tez do innych metod to bardzo poprosze
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 20:25   #132
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu kochana znasz juz moze dokladny termin swoich listopadowo - grudniowych wojazy Bo jak na priva pisalam - ja musze miec monofibry Pamietaj o mnie przy kompletowaniu listy klientek.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:26   #133
Neska1301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny a orientujecie sie moze jak zdejmuje się z wlosów tulejki termokurczliwe. I jak oceniacie ta metode, czy jest trwała i w miarę nieszkodliwa. Dzieki za odpowiedzi
Neska1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:28   #134
beautyhair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Kochana zadna metoda nie jest trwala jak bedziemy czesac "nieumiejetnie" kreatyna moze i sie nie zsunie ale moze rowniez wypasc.... Co bys polecila jak nie ringi badz tulejki? Bo chodzi to o wykonanie w domu czyli wygode... watpie czy dziewczyna z kreatyna na glowie by sobie poradziala jak by jej wypadlo a z ringami Jak najbardziej, ja polecam dziewczyna ta metode zwazywszy chociaz i na najwazniejsza sprawe... jak spadnie nic sie nie stanie poniewaz sama sobie podciagniesz .
masz rację dziewczyna sama sobie nie poradzi z metodą keratynową, a jesli to ma być metoda domowa to mozna założyc włosy na metodę clipp-on każda jest sama wstanie założyc włosy lub przy pomocy koleżanki,owszem nie jest to trwała metoda ale nie niszczy włosów i zakładasz lub zdejmujesz włosy ile razy chcesz...

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja miałam dwukrotnie keratynę i jestem średnio zadowolona. Wprawdzie nie zniszczyła mi włosów, ale praktycznie zgrzewy są bardzo nietrwałe.

W styczniu chce założyć na tulejki i jestem zdecydowana w 100% :P
a ile czasu nosiłaś włosy założone metodą keratynową?

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
orientuje sie a jakże ..lecz przyznasz , ze to nie to samo. racoon nie wyrzadził jeszcze nikomu krzywdy ..a keratyna...hmmm przeczytaj watek cz.I. i dowiesz sie jakie sa opinie. tutaj dziewczyny na wlasnej skórze przekonały sie o skutecznosci różnych metod.czasem wiedza więcej niż niejedne profesjonalistki. jest to skarbnica wiedzy i naprawde radze poczytac.
może nie wyrządził,ale było kilka zdjęć Mandaryny,która miała zakładane włosy tą metodą (zreszto reklamuje ta firmę)-efekt był fatalny.
A weźcie pod uwagę Dodę ona ma zawsze ładne włosy jej fryzjer,który kupuje od mojego faceta włosy dla niej naprawdę jest profesjonalistą w tym co robi (zakłada jej 2 metodami)...

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-29 o 20:57 Powód: post pod postem
beautyhair1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:02   #135
k@milk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie włosów- część II

witam was dziewczynki pisze bo moze komuś to da do myslenia.
zaczne od tego że w maju przedłużyłam sobie włoski miałam 50 pasemek . zrobiłam sobie ten zabieg w salonie metodą roccon. ogólnie włosy są świetne naturalne słowiańskie niczym się nie róznią super się dba. serio osobiście miałam strasznie zniszczone włosy porazka, na moje wtedy sianko totalnie nic nie pomagało,a wydałam kupe kasy na maski i códa nie widy.
gdy zdjełam pierwszy raz przezyłam szok kurcze czułam sie łysa. odrazu tego samego dnia doczepiłam nowe tylko ze juz połowe tego.
pasemka jasne zrobiłam tylko delikatne i na samej góże co by ich jeszcze gorzej nie niszczyć. cały czas lekko je podcinałam razem z doczepianymi.
roccon ma to do siebie ze pasemka nie odpadają ale te zgrzewy pod koniec się troszke rozpuszczają tzn są coraz bardziej miękkie.
tydzień temu siadłam przed lustrem i sama sobie zdjełam. stwierdzilam ze jakbym poszła do fryzjera to znowu bym doczepiła następne, mówie wam to jest uzależniajace. no i wiecie co jestem zachwycona . myślałam ze bede musiała nosić kucyk a tu włosy w duzo lepszej formie. dodam też ze przestałam je prostowac. osobiscie juz nigdy nie doczepie i nie polecam gdybym ich nie doczepiała wczesniej moje włosy wygladały by jeszcze pewnielepiej. i tak wkońcu bedziecie musiały je zdjąć. przestańcie prostować i żadziej je farbujcie
k@milk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:06   #136
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Beautyhair1, prosze nie pisz posta pod postem

jezeli sobie cos przypomnisz w krotkim czasie od napisania posta, po prostu uzyj opcji edytuj

a jesli chcesz zapytowac pare postow, zaznacz kazdy kolejno uzywajac opcji Wielo-cytuj a potem daj odpowiedz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:23   #137
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

mandaryna moze i fryzure miala kiepska ale to nie kwestia metody racoon tylko ciecia. przy takim garnku jaki ona miala przed przedłuzeniam trudno jest wyczarowac cos efektownego. to nie ma akurat nic wspólnego z metoda.Jjeśli chcesz jednak innego przykładu to już pisze... spójrz na Maryle Rodowicz, na nieżyjąca już Ewe Sałacka..to klietnki własnie firmy "Dome"do tej pory mało kto wie, ze miały wogóle robione włosy
.Patrz post wyżej , dziewczyny, która racoona chwali pomimo zniszczonych włosów..takimi opiniami zadowolonych klientek powinnyśmy sie kierowac a nie plakatami z gwiazdami.. moze dla jednych keratyna jest ok, ale dla większosci to koszmarne przezycie..nie można generalizowac i mówic ze ta jest najlepsza a inna be.. Ja pracuje na wszystkich metodach, na keratynie również.. ale jeśli tylko moge to staram sie klientkom szczerze powiedziec jak to jest z keratyna..a nie chwalić jesli nie ma czego.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:27   #138
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez beautyhair1 Pokaż wiadomość
może nie wyrządził,ale było kilka zdjęć Mandaryny,która miała zakładane włosy tą metodą (zreszto reklamuje ta firmę)-efekt był fatalny.
A weźcie pod uwagę Dodę ona ma zawsze ładne włosy jej fryzjer,który kupuje od mojego faceta włosy dla niej naprawdę jest profesjonalistą w tym co robi (zakłada jej 2 metodami)...

Nie wiem od czyjego faceta czyj facet kupuje Dodzie włosy, ale DODA na bank ma włosy na taśmie+swoje dość długie. Dlatego tak rewelacyjnie wyglada w porównaniu do Mandaryny. Mandaryna miała krótkie włosy, dlatego przedłużenie jest bardz widoczne. Doda NA WYSTEPY, LUB DO TV ma włosy lekko przedłużone TYLKO Z TYŁU.
Nie wydaje mi sie, żeby po każdym koncercie ściągali jej keratynowe włosy, a za pare dni robili to od nowa...
Wystarczy spojrzeć na każdy teledysk, tylnia/dolna część włosów juest cięższa i nieruchoma, reszta jest naturalna i "powiewa"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doda22.jpg (21,4 KB, 280 załadowań)

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-10-29 o 21:43 Powód: literówka
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:29   #139
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez Neska1301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a orientujecie sie moze jak zdejmuje się z wlosów tulejki termokurczliwe. I jak oceniacie ta metode, czy jest trwała i w miarę nieszkodliwa. Dzieki za odpowiedzi
tulejki termokurczliwe sa przeżroczyste i czarne. te pierwsze wykonane sa z innego tworzywa. gorzej trzymaja ale łatwo je sciągnąc. wystrczy zgniesc w palcach badz cązkami i gotowe. czarne swietnie trzymaja ale i w sciągnięciu sprawiaja problemy. powinno sie je sciągac za pomoca zgrzewarki. teoretycznie powinny pod wpływem ciepla sie rozkurczyc..ale ..własnie ..nie zawsze chcą cholery.mozna próbowac sciągnac rozkruszajac sie ale masz jak w banku , ze będzie nieco bolało

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Reniu kochana znasz juz moze dokladny termin swoich listopadowo - grudniowych wojazy Bo jak na priva pisalam - ja musze miec monofibry Pamietaj o mnie przy kompletowaniu listy klientek.
myśle ze to bedzie poczatek grudnia labo koniec listopada. dokladnie jeszcze nie wiem, ale pamietam. .wpadlabys do warszawy moze?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-29 o 21:41 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 21:50   #140
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[/quote]myśle ze to bedzie poczatek grudnia labo koniec listopada. dokladnie jeszcze nie wiem, ale pamietam. .wpadlabys do warszawy moze?[/quote]

Oczywiscie ze do Warszawy przyjade. Skoro to bedzie koniec listopada lub poczatek grudnia to mi bardzo pasuje tylko oczywiscie troszke wczesniej prosze o informacje o dokladnym terminie kiedy mam sie w Warszawie pojawic. A te monofibry to ja chce czarne - swoje tez na czarno zafarbuje bo jak narazie farbuje tylko wlosy na czubku glowy wiec tam gdzie mam doczepiane boje sie myslec jakie mam odrosty
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:55   #141
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Nie wiem od czyjego faceta czyj facet kupuje Dodzie włosy, ale DODA na bank ma włosy na taśmie+swoje dość długie. Dlatego tak rewelacyjnie wyglada w porównaniu do Mandaryny. Mandaryna miała krótkie włosy, dlatego przedłużenie jest bardz widoczne. Doda NA WYSTEPY, LUB DO TV ma włosy lekko przedłużone TYLKO Z TYŁU.
Nie wydaje mi sie, żeby po każdym koncercie ściągali jej keratynowe włosy, a za pare dni robili to od nowa...
Wystarczy spojrzeć na każdy teledysk, tylnia/dolna część włosów juest cięższa i nieruchoma, reszta jest naturalna i "powiewa"
mnie tez sie wydaje ze ma włosy na tsmie. obstawiam tape off on, czyli klej. chyba ze clipp on, chyba ze jeszcze cos innego..ale moze kolezanka nam zdradzi?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 23:50   #142
wystrzyzona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu. Jestem zupelnie nowa na tym forum jednak od jakiegos czasu zainteresowalam sie przedluzaniem wlosow i jak wszystko dobrze pojdzie z finansami w grudniu bede miala wreszcie dlugie wloski. mam tylko pytanie czy mozna przedluzyc wlosami falowanymi ?? i jesli tak czy jest to drozsze ? Ogolnie mam geste i i dlugie wlosy jednak w wakacje cos mi odbilo :P i postanowilam polowe z nich obciac. Teraz z tylu mam dlugie a na czubku glowy jakies 5 cm ;/ wygladalo dobrze po wyjsciu od fryzjera i jak spedze 3 godziny na ukladaniu ale chce spowrotem moje wlosy ;D Strasznie zaluje i nie chce mi sie czekac 4 lat az odrosna :P Jednak nie wyobrazam sobie jak by mialy wygladac proste doczepione wlosy skoro moje sa mocno falowane <a moze nawet lekko krecone ???:P heh> pozdrawiam i czekam na odpowiedz .
wystrzyzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 00:16   #143
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
mandaryna moze i fryzure miala kiepska ale to nie kwestia metody racoon tylko ciecia. przy takim garnku jaki ona miala przed przedłuzeniam trudno jest wyczarowac cos efektownego. to nie ma akurat nic wspólnego z metoda.Jjeśli chcesz jednak innego przykładu to już pisze... spójrz na Maryle Rodowicz, na nieżyjąca już Ewe Sałacka..to klietnki własnie firmy "Dome"do tej pory mało kto wie, ze miały wogóle robione włosy
.Patrz post wyżej , dziewczyny, która racoona chwali pomimo zniszczonych włosów..takimi opiniami zadowolonych klientek powinnyśmy sie kierowac a nie plakatami z gwiazdami.. moze dla jednych keratyna jest ok, ale dla większosci to koszmarne przezycie..nie można generalizowac i mówic ze ta jest najlepsza a inna be.. Ja pracuje na wszystkich metodach, na keratynie również.. ale jeśli tylko moge to staram sie klientkom szczerze powiedziec jak to jest z keratyna..a nie chwalić jesli nie ma czego.
Myślę, że chodzi tu raczej o zdjęcia Mandaryny zanim doczekała się "granka". Miała wtedy włosy do ramion przedłużone do połowy pleców. I w jednym z programów TV widoczne były wszystkie łączenia. Tydzień później pokazała się już bez przedłużeń, w poszarpanych, zniszczonych włosach do ramion.
Wtedy jej zdjęcia obiegły internet.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 06:22   #144
beautyhair1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
mnie tez sie wydaje ze ma włosy na tsmie. obstawiam tape off on, czyli klej. chyba ze clipp on, chyba ze jeszcze cos innego..ale moze kolezanka nam zdradzi?
jedną z metod jaką stosuję Doda to metoda clip-on,jeśli chodzi o jej naturalne włosy ma ich długość jest do ramion i nie są tak gęste i bujne.

co do cięcia włosów jest to uzależnione od umiejętności fryzjerki i nawet przy najkrótszych włosach po przedłużeniu można je tak wyciąć ,że nie będzie żadnej różnicy.....
miałam ostatnio klientkę,która była u takiej pseudo fryzjerki.a Mianowicie dziewczyna miała długie czarne włosy,chciała zrobić sobie blond na górze a na dole brąz.
Na początku ta fryzjerka na górną partię włosów nałożyła jej rozjasniacz,jak się włosy odbarwiły zaczęła farbować dól na brąz,przy spłukiwaniu dziewczyna miała głowę do dołu noi włosy na te włosy blond poleciała brązowa farba.Fryzjerka więc położyła jej jeszcze raz rozjaśniacz chyba nie muszę mówić co było dalej...
z długich włosów za ramiona dziewczyna została z włosami o długości 3cm od dołu głowy i 6cm od góry,mimo że poszła potem do innej fryzjerki na podcięcie jej włosy były opłakane poniszczone popalone.
przyszła do mnie przedłużyłyśmy jej włosy z efektów była bardzo zadowolona....

Reniu a jaką odzywkę i szampon polecasz do włosów przedłuzanych?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-30 o 08:39 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
beautyhair1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:00   #145
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Question Dot.: przedłużanie włosów- część II

Renihair, chciałam przypomnieć się z pytaniem o przedłużanie - nie dostałam od Ciebie odpowiedzi - pewnie dlatego, że zaraz po napisaniu tego posta moderatorka przerzuciła nas do nowego wątku. To mój wcześniejszy post:

"I tak wcześniej nie dałabym rady - dopiero 10.11 wracam z zagranicy tak, że dobrze się składa. Racoon brzmi nieźle, greatlength - nie wiem co to, ale jeżeli spełni moje oczekiwania (patrz wyżej) to czemu nie?! Przedłuzanych nie będę farbować - co najwyżej moje własne odrosty, bo nie cierpię niechlujstwa. Mam jasny blond - balejaż, kolor lekko wpadajacy w popiel. Byłoby fajnie, gdybyś mogła określić się co do terminu - chociaż mniej więcej, bo z racji sporej ilosci obowiązków musze planować z pewnym wyprzedzeniem.

Reasumując:
metoda: racoon lub greatlenght,
kolor: jasny blond (może wiecej niż 1 odcień?!)
długość: 30-40 max
rodzaj: NAJLEPSZE, JAKIE SĄ
Pozostaje jeszcze KIEDY I ZA ILE)."

Aaaa...doczytałam się, ze będziesz w Wawie koniec listopada - początek grudnia. Jak dla mnie byłoby idealnie!!!

fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:40   #146
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

beautyhair1, jeszcze raz ponawiam prosbe, nie pisz posta pod postem, stosuj sie do zasad forum wizaz.pl
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:54   #147
szokoloko
Przyczajenie
 
Avatar szokoloko
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Przedłużanie włosów cz.III

Nie wiem jak to zatytuować. Wiem ,że taki temat juz był,ale jeżeli ktoś by się orientował ile kosztuje przedłużanie włosów w Częstochowie i gdzie to byłabym bardzo wdzieczna,pozdrawiam.
szokoloko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 09:28   #148
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez fastcat Pokaż wiadomość
Renihair, chciałam przypomnieć się z pytaniem o przedłużanie - nie dostałam od Ciebie odpowiedzi - pewnie dlatego, że zaraz po napisaniu tego posta moderatorka przerzuciła nas do nowego wątku. To mój wcześniejszy post:

"I tak wcześniej nie dałabym rady - dopiero 10.11 wracam z zagranicy tak, że dobrze się składa. Racoon brzmi nieźle, greatlength - nie wiem co to, ale jeżeli spełni moje oczekiwania (patrz wyżej) to czemu nie?! Przedłuzanych nie będę farbować - co najwyżej moje własne odrosty, bo nie cierpię niechlujstwa. Mam jasny blond - balejaż, kolor lekko wpadajacy w popiel. Byłoby fajnie, gdybyś mogła określić się co do terminu - chociaż mniej więcej, bo z racji sporej ilosci obowiązków musze planować z pewnym wyprzedzeniem.
Reasumując:
metoda: racoon lub greatlenght,
kolor: jasny blond (może wiecej niż 1 odcień?!)
długość: 30-40 max
rodzaj: NAJLEPSZE, JAKIE SĄ
Pozostaje jeszcze KIEDY I ZA ILE)."

Aaaa...doczytałam się, ze będziesz w Wawie koniec listopada - początek grudnia. Jak dla mnie byłoby idealnie!!!
no to jak bede ukladala grafik pod warszawe do ci dam znac. prwdopodobnie bede po 20 tym listopada. nawet napewno. zalezy tylko kiedy szkolenie bede miala. odezwe sie umowimy sie konkretnie.

co do kosmetyków to polecam:kosmetyki racoon, goldwell dla włosów extremalnie suchych( kerasilk), kerastate z cementem ale maske lub odzywke( szamponu nie stosowac), oraz kadus dla włosów zniszczonych.ponadto szampon creme of nature oraz odzywke z tej serii.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-30 o 09:32 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:27   #149
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
no to jak bede ukladala grafik pod warszawe do ci dam znac. prwdopodobnie bede po 20 tym listopada. nawet napewno. zalezy tylko kiedy szkolenie bede miala. odezwe sie umowimy sie konkretnie.

co do kosmetyków to polecam:kosmetyki racoon, goldwell dla włosów extremalnie suchych( kerasilk), kerastate z cementem ale maske lub odzywke( szamponu nie stosowac), oraz kadus dla włosów zniszczonych.ponadto szampon creme of nature oraz odzywke z tej serii.

Ze tak zapytam z pewna doza niesmialosci..)))Reniu a czy Ty o mnie pamietasz????? Bo nie wiem czy nadal planujesz przyjazd na szkolenie na poczatku grudnia w Poznaniu

pozdrawiam
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:58   #150
fastcat
Przyczajenie
 
Avatar fastcat
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
GG do fastcat
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
no to jak bede ukladala grafik pod warszawe do ci dam znac. prwdopodobnie bede po 20 tym listopada. nawet napewno. zalezy tylko kiedy szkolenie bede miala. odezwe sie umowimy sie konkretnie.

co do kosmetyków to polecam:kosmetyki racoon, goldwell dla włosów extremalnie suchych( kerasilk), kerastate z cementem ale maske lub odzywke( szamponu nie stosowac), oraz kadus dla włosów zniszczonych.ponadto szampon creme of nature oraz odzywke z tej serii.
No to cieszę się.
fastcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.