przedłużanie włosów- część II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 11:05   #151
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Przedłużanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez szokoloko Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to zatytuować. Wiem ,że taki temat juz był,ale jeżeli ktoś by się orientował ile kosztuje przedłużanie włosów w Częstochowie i gdzie to byłabym bardzo wdzieczna,pozdrawiam.
ale po co od razu nowy wątek
1)zapytaj w watku o przedluzaniu wlosow
2)zajrzyj do podforum Dobry Fryzjer- tam poszukaj o częstochowskich fryzjerach, moze ktos bedzie wiedzial
3)uzyj google (np. częstochowa+przedlużanie włosów)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:52   #152
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
co do kosmetyków to polecam:kosmetyki racoon, goldwell dla włosów extremalnie suchych( kerasilk), kerastate z cementem ale maske lub odzywke( szamponu nie stosowac), oraz kadus dla włosów zniszczonych.ponadto szampon creme of nature oraz odzywke z tej serii.
dlaczego szampon nie??
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:59   #153
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
dlaczego szampon nie??
bo kerastase mocno oczyszczaja, moze zdazyc sie tak ze poprostu nie rozczeszesz włosów.onedzialaj pellingujaco i stad lepiej uważac.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 14:37   #154
szokoloko
Przyczajenie
 
Avatar szokoloko
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Przenieśli mój temat więc zapytam tutaj:
Czy orientujecie się ile kosztuje i gdzie przedłużanie włosów w Częstochowie?
szokoloko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 14:50   #155
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
Ze tak zapytam z pewna doza niesmialosci..)))Reniu a czy Ty o mnie pamietasz????? Bo nie wiem czy nadal planujesz przyjazd na szkolenie na poczatku grudnia w Poznaniu

pozdrawiam
pamietam.planuje nadal , zobacze co na targach mi pokażą.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 19:06   #156
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
pamietam.planuje nadal , zobacze co na targach mi pokażą.
Pani Reniubedzie Pani w Poznaniu??matko,to moze ja sie załapie przy okazji na przedłuzanie włosków...??chciałabym wloski slowianskietylko z tym,ze chcialabym je miec zalozone metoda easy hair.Tulejka na dwa razyjest to mozliwe??ja mam swoje teraz za ucho-ale moglabym do grudnia poczekac
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 19:29   #157
marzena20
Raczkowanie
 
Avatar marzena20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie włosów- część II

przedluzasz wloski we wrocku odpisz na marzena20@op.pl jestem chetna i zaniteresowana prosze o kontakt
marzena20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 21:08   #158
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czy któraś w was ma przedłużane włosy ale falowanymi?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 22:40   #159
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Czy któraś w was ma przedłużane włosy ale falowanymi?
Ja mialam IKupilam wlosy na allegro od Betahair z Gdyni-bardzo ladne fale,nawet dosc geste...chociaz jak dla mnie to zadne nigdy nie beda geste,bo jestem przyzwyczajona do totalnej szopy na glowie,bo kiedys taka mialam....ale to bylo dawno;( I co wazne dla mnie-nie rozprostowaly sie po myciuMyje je nawilzajacym szmponem,nakladam odzywke Kerasilk ,zawijam w folie i daje na kaloryfer na pol h. Potem plucze rozwieszam na sznurku ugniatam i pozwalam zeby same wyschly;P
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 23:19   #160
wystrzyzona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nikt nie odpowiedzial na moje pytanie ;( wklejam jeszcze raz moze tym razem sie uda ...
" Jestem zupelnie nowa na tym forum jednak od jakiegos czasu zainteresowalam sie przedluzaniem wlosow i jak wszystko dobrze pojdzie z finansami w grudniu bede miala wreszcie dlugie wloski. mam tylko pytanie czy mozna przedluzyc wlosami falowanymi ?? i jesli tak czy jest to drozsze ? Ogolnie mam geste i i dlugie wlosy jednak w wakacje cos mi odbilo :P i postanowilam polowe z nich obciac. Teraz z tylu mam dlugie a na czubku glowy jakies 5 cm ;/ wygladalo dobrze po wyjsciu od fryzjera i jak spedze 3 godziny na ukladaniu ale chce spowrotem moje wlosy ;D Strasznie zaluje i nie chce mi sie czekac 4 lat az odrosna :P Jednak nie wyobrazam sobie jak by mialy wygladac proste doczepione wlosy skoro moje sa mocno falowane <a moze nawet lekko krecone ???:P heh> pozdrawiam i czekam na odpowiedz ."
wystrzyzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 01:40   #161
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Cytat:
Napisane przez wystrzyzona Pokaż wiadomość
nikt nie odpowiedzial na moje pytanie ;( wklejam jeszcze raz moze tym razem sie uda ...
" Jestem zupelnie nowa na tym forum jednak od jakiegos czasu zainteresowalam sie przedluzaniem wlosow i jak wszystko dobrze pojdzie z finansami w grudniu bede miala wreszcie dlugie wloski. mam tylko pytanie czy mozna przedluzyc wlosami falowanymi ?? i jesli tak czy jest to drozsze ? Ogolnie mam geste i i dlugie wlosy jednak w wakacje cos mi odbilo :P i postanowilam polowe z nich obciac. Teraz z tylu mam dlugie a na czubku glowy jakies 5 cm ;/ wygladalo dobrze po wyjsciu od fryzjera i jak spedze 3 godziny na ukladaniu ale chce spowrotem moje wlosy ;D Strasznie zaluje i nie chce mi sie czekac 4 lat az odrosna :P Jednak nie wyobrazam sobie jak by mialy wygladac proste doczepione wlosy skoro moje sa mocno falowane <a moze nawet lekko krecone ???:P heh> pozdrawiam i czekam na odpowiedz ."

Oczywiscie ze mozna falowanymi i kreconymi-z tym ze kreconych dobrej jakosci wlosow to raczej nie ma...przynajmniej naturalnych....a jak sa to very bardzo drogie....no i musisz jeszcze uwazac zeby sie przypadkiem po myciu nie rozprostowaly-mialam kiedys super loczki doczepione a po myciu katastrofa-proste druty....albo mozesz kupic syntetyki-sa lekkie,nie obciazaja tak bardzo wlosa i jesli sa krecone czy falowane to juz takie pozostana....a jest ich nawet duzy wybor....chcesz przedluzyc sam przod jesli dobrze zrozumialam....czyli dla Ciebie metoda racoon,tulejki,nielubiana keratyna itp....ale to juz pytanie do Reni-ona sie na tym zna;Ppozdrawiam

Aha-czy krecone czy proste czy falowane to nie wplywa na cene,tylko to ile ich zalozysz i jakiej sa jakosci.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-01 o 10:43 Powód: post pod postem
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 09:12   #162
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Vanessacrazy --a swoje włosy masz też falowane?

Mam jeszcze pytanie do dziewczyn które mają na taśmę
Jak się ją przyszywa?
i ile cm taśmy macie na głowie? jakbyście mogły pokarzcie fotki ---
zastanawiam się czy włosy fajnie wygladają jak mają tą taśmę niż microringi

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-01 o 10:42 Powód: post pod postem
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 14:33   #163
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czesc, ja wczoraj przedluzylam wlosy metoda kreatynowa czy cos w tym stylu. Mam 80 pasemek naturalnych blond. Niestety dostalam troche po kieszeni... 1280 zł. Dodaje fotki dla zainteresowanych (tak jak obiecalam) Pozdrawiam

Edytowane przez iliaaa22
Czas edycji: 2007-11-02 o 10:45
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:11   #164
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
Czesc, ja wczoraj przedluzylam wlosy metoda kreatynowa czy cos w tym stylu. Mam 80 pasemek naturalnych blond. Niestety dostalam troche po kieszeni... 1280 zł. Dodaje fotki dla zainteresowanych (tak jak obiecalam) Pozdrawiam
Bardzo ładne masz włosy. Wyglądają bardzo naturalnie. 80 pasemek to w sumie mało, ale nie widać, żeby były cienkie.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 17:53   #165
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Pani Reniubedzie Pani w Poznaniu??matko,to moze ja sie załapie przy okazji na przedłuzanie włosków...??chciałabym wloski slowianskietylko z tym,ze chcialabym je miec zalozone metoda easy hair.Tulejka na dwa razyjest to mozliwe??ja mam swoje teraz za ucho-ale moglabym do grudnia poczekac
hmm...prawde mówiąc nie wiem czy znajde czas..w koncu bede na szkoleniu.co do tulejek to powiem tak. ładnie wyglądaja ale sciąganie ich jest dosć kłopotliwe i nie ukrywam ze włosy troche cierpią. mowa o założeniu tulejki na 2x. tulejki założone na raz to bajer w sciaganiu, natomiast ta druga metoda ..no niestety do najbezpieczniejszych nie nalezy. chcac uzyskac efektowny wyglad tulejki ( aby była mało widoczna) mozna wybrac najmniejszy rozmiar, i po zacisnieciu sa bardzo malutkie. taki rozmiar dawałam Jasterce i z tego co wiem jets bardzo zadowolona. nie polecam osobiscie skladania na ksiązeczke , własnie ze względu na uszkodzenia.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 18:47   #166
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny napiszcie mi co najlepiej robic, aby wlosy doczepiane nie "puszyly" sie i wygladaly naturalnie??????? trzeba uzywac jakies specjalnych odzywek?szamponow?jakos inaczej je czasac???
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 19:21   #167
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez iliaaa22 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie mi co najlepiej robic, aby wlosy doczepiane nie "puszyly" sie i wygladaly naturalnie??????? trzeba uzywac jakies specjalnych odzywek?szamponow?jakos inaczej je czasac???
zacznijmy od tego , ze pusza sie zazwyczaj włosy nienajlepszej jakości. juz tu kilkakrotnie o tym pisano.puszenie, sztywnienie włosów, problemy z utrzymaniem ich w ryzach to własnie główne problemy jakie sie pojawiaja.jednak skoro już je masz to postaraj sie je nawilązac jak mozesz najlepiej. do tego służa specjalne szampony o nazwie"creme of nature" , rownież odzywki. polecany również jest goldwell dla włosów extermalnie suchych, kadus, matrix. ważne sa maski. pod prostownice uzywac preparatow chroniacych włosy przed temp.myc włosy w pozycji pionowe polewajac je od góry, wiązać włosy na noc w warkocz , do solarium zakładac czepek frotowy czesac nie mokre włosy tylko juz przesuszone specjalna szczotka.jesli jednak nic nie da sie zrobic to niesttey trzeba włosy albo zdjać i wymienic na lepsze albo męczyć sie dalej.takie problemy powinny jednak pojawiac sie dopiero po kilku dniach , po myciu..jeśli powstaja od dnia pierwszego to nie ma co czekac tylko nalezy złożyc reklamacje.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 21:23   #168
PaTi-S-c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie włosów

nieopłacona reklama

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-03 o 10:27
PaTi-S-c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 21:41   #169
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hmm...prawde mówiąc nie wiem czy znajde czas..w koncu bede na szkoleniu.co do tulejek to powiem tak. ładnie wyglądaja ale sciąganie ich jest dosć kłopotliwe i nie ukrywam ze włosy troche cierpią. mowa o założeniu tulejki na 2x. tulejki założone na raz to bajer w sciaganiu, natomiast ta druga metoda ..no niestety do najbezpieczniejszych nie nalezy. chcac uzyskac efektowny wyglad tulejki ( aby była mało widoczna) mozna wybrac najmniejszy rozmiar, i po zacisnieciu sa bardzo malutkie. taki rozmiar dawałam Jasterce i z tego co wiem jets bardzo zadowolona. nie polecam osobiscie skladania na ksiązeczke , własnie ze względu na uszkodzenia.
Jesli jednak znalazła by Pani czas to ja juz dzis chetnie sie zapisujemoze byc tak jak Pani pisze-te malutkie tulejki na 1x zaciskanawloski napewno słowiańskie-kolorek -najciemnieszy braz))to jak Pani Reniu bedzie??podratuje mnie Pani??))
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 22:09   #170
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Reniu i w koncu nadszedl ten czas .
Juz mnie skreca z niecierpliwosci . Marze o pieknych wlosach , odliczam dni.
Czy jest szansa aby sie zapisac do Ciebie na 17 grudnia ( poniedzialek)ewentualnie po ?
Napisz prosze , ze da rade ...
Ile u Ciebie trwa zamawianie wlosow do klientki ? Czy trzeba wczesniej przyjsc na rozmowe wstepna aby dobrac kolor i potem czekac na wlosy ? Zastanawiam sie jeszcze nad monofibrami raccon ( co polecilas)albo na kerawax i moimi z indyjskimi..To sie okaze .

Poza tym , dlugo trwalo przekonywanie meza do kolejnego przedluzenia wlosow po ostatniej fuszerce odwalonej przez angele.

Zgodzil sie i juz odliczam dni ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 22:10   #171
PaTi-S-c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: przedłużanie włosów - od jakiej długości?

*nieoplacona reklama*

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-03 o 09:21
PaTi-S-c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 08:13   #172
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny pomozcie!

czy polecacie tulejki z silikonem?jak sie je zaklada?-rozumiem ze tak jak ringi?
czym roznia sie tulejki z z silikonem od długich ringów z silikonem?
co lepiej polecacie?

no i jeszcze jedna watpliwość : jesli ringi zaklada sie na ta twarda koncowke pasma to czy to sie nie zsówa?
jaki w takim razie jest sens silikonu ktory przeciez nie dodyka włosa??
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 08:17   #173
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie!

czy polecacie tulejki z silikonem?jak sie je zaklada?-rozumiem ze tak jak ringi?
czym roznia sie tulejki z z silikonem od długich ringów z silikonem?
co lepiej polecacie?

no i jeszcze jedna watpliwość : jesli ringi zaklada sie na ta twarda koncowke pasma to czy to sie nie zsówa?
jaki w takim razie jest sens silikonu ktory przeciez nie dodyka włosa??
Jeśli włożyłabyś do ringa tylko końcówkę doczepianego pasemka to w jaki sposób miałby on się trzymać na włosach? Do ringa wsuwa się nasze pasemko i pasemko doczepiane i dopiero zaciska.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 08:52   #174
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Jesli jednak znalazła by Pani czas to ja juz dzis chetnie sie zapisujemoze byc tak jak Pani pisze-te malutkie tulejki na 1x zaciskanawloski napewno słowiańskie-kolorek -najciemnieszy braz))to jak Pani Reniu bedzie??podratuje mnie Pani??))
postram sie ale nie obiecuje. co do koloru, to braz bedzie taki jaki ktos mial na glowiejesli pani swoje wlosy farbuje to wczesniej prosze o nr farby to ja przygotuje juz kolor.mysle ze to akurat maly problem.

[quote=Xenia;5671852]Reniu i w koncu nadszedl ten czas .
Juz mnie skreca z niecierpliwosci . Marze o pieknych wlosach , odliczam dni.
Czy jest szansa aby sie zapisac do Ciebie na 17 grudnia ( poniedzialek)ewentualnie po ?
Napisz prosze , ze da rade ...
Ile u Ciebie trwa zamawianie wlosow do klientki ? Czy trzeba wczesniej przyjsc na rozmowe wstepna aby dobrac kolor i potem czekac na wlosy ? Zastanawiam sie jeszcze nad monofibrami raccon ( co polecilas)albo na kerawax i moimi z indyjskimi..To sie okaze .

Poza tym , dlugo trwalo przekonywanie meza do kolejnego przedluzenia wlosow po ostatniej fuszerce odwalonej przez angele.

Zgodzil sie i juz odliczam dni ...

17-ty..hmmm..co prawda juz mam zapisaną pania , ale mysle ze spokojnie mozemy sie spotkac. zamowienie wlosów trwa 2 dni. znaczy sie w jeden dzien zamawiam a na drugi dzien kurier przywozi. co ja polecam?? wiesz ze syntetyki...ponadto zgrzewy kera wax nie sa jakies super ładne.materiał jest dosc szorstki i same grzewy sa takie sobie.chyba jednak racoon wyglada najładniej moim zdaniem.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-02 o 10:26 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:46   #175
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie włosów- część II

DO RENIHAIR

Reniu kochana-mam taka prosbe-czy moglabys mi zamowic wloski-takie same(albo lepsze jeszcze) jak te pierwsze ktore mi zakladalas. O tej mniej wiecej dlugosci i kreconej strukturze....? Oczywiscie na tasmie, kolor blond i ciemny braz? Ja bym wtedy Cie zlapala w Wawce tylko koniecznie po 11.11,bo po tym terminie bede miec wreszcie kaseoddalabym dlug i zakupila te wloski.....
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 09:58   #176
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Jeśli włożyłabyś do ringa tylko końcówkę doczepianego pasemka to w jaki sposób miałby on się trzymać na włosach? Do ringa wsuwa się nasze pasemko i pasemko doczepiane i dopiero zaciska.
tzn ze robi sie to tak jak na tulejki tylko ze nie sklada sie na ksiażeczke?
co w takim razie dzieje sie z ta gruba koncowka?-ja nazywam ja sznurowadłem

widze ze Pani Renata odpowiada i radzi tylko swoim klientkom
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:41   #177
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Myslalam, ze przedluzone wlosy to cos fajnego. Mylilam sie niesamowicie!!!!!!!!! Przedluzylam wlosy 2 dni temu, dalam kupe kasy bo sa to wlosy naturalne ale juz chce je sciagnac ;(((((( mam nauczke na cale zycie. Prawda jest to, ze czlowiek uczy sie na SWOICH (nie cudzych) bledach ;(( Foto wyglada ok, ale....
1. Cala glowa niesamowicie mnie swedzi,
2. Przeszkadzaja mi na glowie te dziwne laczenia, ktore widac,
3. Wlosy sa ciezkie,
4. Bardzo duzo czasu trzeba poswiecic, aby fryzura jako tako wygladala, po mylam je a teraz sa jakies dziwne. Najbardziej mi przeszkadza to, ze sie plataja jak sa rozpuszczone a jak je przeczesze szczotka to robi sie siano jakies ;((((( poza tym sa w dotyku bardzo dziwne. Sa sztywne okropnie ;(((((
5. No i nie wszystkim niestety pasuja dlugie wlosy. Ja czulam sie najlepiej w swoich poprzednich ;(

Dziewczyny 100 razy pomyslcie przed przedluzeniem wlosow, bo wg mnie NIE WARTO!!!! Ja juz tego nigdy wiecej w zyciu nie zrobie!!!

ps: czy ktoras miala sciagane wlosy?????? ja mialam robione na kreatyne, BLAGAM NAPISZCIE MI, JAK TO FRYZJERKA SCIAGA, JAKIE SA PO TYM WLOSY??????? Dodam, ze mam 2 dni dopiero przedluzone ;((((((
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:44   #178
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość

widze ze Pani Renata odpowiada i radzi tylko swoim klientkom
Nie gadaj glupot , nigdy nie bylam klientka Pani Reni a nie raz mi odpowiedziala jak mialam pytanie... Czasem jednak pytania sie powtarzaja lub sa po prostu banalne , wtedy nie tylko Renia nie odpowiada. Poza tym ludzie czasem moga nie miec czas na dyzur przy kompie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:47   #179
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Nie gadaj glupot , nigdy nie bylam klientka Pani Reni a nie raz mi odpowiedziala jak mialam pytanie... Czasem jednak pytania sie powtarzaja lub sa po prostu banalne , wtedy nie tylko Renia nie odpowiada. Poza tym ludzie czasem moga nie miec czas na dyzur przy kompie.
widze ze jesteś adwokatem Pani Reni

chciałam uzyskać tyklko odp na moje pytanie,jednak ciagle jest pomijane
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-02, 10:54   #180
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: przedłużanie włosów- część II

iliaaa22 proszę wstawic zdjecia, ktore skasowalas

jezeli nie wroca do jutra, dostaniesz bana zgodnie z regulaminem forum
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.