Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-11, 19:32   #1
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529

Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.


Nawołuję do prostoty i odrobiny minimalizmu.
Chodze czasami po salonach i widze przeładowane suknie,przeładowane dodatki...ogladam katalogi bukietów robi mi się naprawde dziwnie.
Rekrod biją koronkowe kozaczki które widze codziennie na wystawie "młodej pary" na swietokrzyskiej...bo mieszkam w okolicy...
Proponuje tu wstawiać zdjecia prostych i klasycznych stylizacji slubnych.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:29   #2
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Również jestem za prostotą! Sama nie będę chciała żadnych falbanek i welonów, tylko prostą suknię i kwiaty we włosach. W ogóle nie lubię "falbaniastego stylu", zawsze kojarzył mi się ze złym smakiem. Ale, oczywiście, wszystko to kwestia gustu i jak ktoś lubi cekiny, błyskotki i falbany - proszę bardzo. Każda panna młoda powinna ubrać sie tego dnia w to, co lubi.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:31   #3
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

mój typ :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub1.jpg (14,5 KB, 505 załadowań)
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 11:45   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Też uważam że w prostocie twki urok, zwykłą sukienkę mozna ozdobić przewiązaniem z kokardą i juz wygląda urokliwiej niż falbaniaste bezy, które mnie sie przejadły.
Ale to wszystko rzecz gustu... same widziecie ile dziewczyn na forum mowi, że chce wyglądać jak księżniczka. Te kozaczki i falbany znajdą swoich nabywców.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:06   #5
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Tak pomysł na księzniczkę w dzień ślubu ciągle w modzie Przeładowane diademy, prawie jak korony i bezowe suknie wciaż sie sprzedaja i pewnie zawsze tak bedzie
Moja suknia była bardzoooo prosta i skromna w kroju, jedynym ozdobnikiem były hafty i koronkowe plecy Bezy nigdy nie były w moim guście i na pewno jako osoba nie wysoko i nie szczupła źle bym w takiej wyglądała Majac inną figure wybrałabym jeszcze prostszą suknie, lającą i urokliwie podkreślającą piekne kobiece ciało w stylu le spose di gio.

Ale moze to dobrzę, że jest taka różnorodnośc bo i gusta przecież różne
Czasem tylko patrze nieco z żalem na fotki pieknych zgrabnych dziewczyn które na ten najważniejszy dzień wybierają przeładowane kiecki które zamiast eksponować ich urode robią coś zupełnie przeciwnego..
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:36   #6
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Również jestem za prostotą! Sama nie będę chciała żadnych falbanek i welonów, tylko prostą suknię i kwiaty we włosach. W ogóle nie lubię "falbaniastego stylu", zawsze kojarzył mi się ze złym smakiem. Ale, oczywiście, wszystko to kwestia gustu i jak ktoś lubi cekiny, błyskotki i falbany - proszę bardzo. Każda panna młoda powinna ubrać sie tego dnia w to, co lubi.
tez tak odbieram falbaniaste kreacje.
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 23:06   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

skromnoś i prostota to jedno ale zbyt skromnie nie może byc!

Istotnie, falbaniastosci sa troszke przerekamowane, ale zbyt proste sukienki, badź fryzury moga nie podreślać powagi - wyjąkowosci sytuacji...

Wszysto musi być ze smakiem!


Ja zaś jestm wrogiem bufiastych wybrokatowanych i extremalnie pokręconych fryzur ślubnych - piłą lańcuchowa by ich nie przeciął, włosy sie niszcza a do tego efekt extremalnej sztucznosci

W kazej sytuacji musi wygrac dobry smak i zdrowe poczucie gustu

(STARAM sie by było tak i w mojej sytuacji )

ps.ale sie rozwlekam na temat
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 09:53   #8
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

ja wczoraj przegladalam watek z relacjami ze slubow pewnego forum i przerazilam sie, ze wciaz pokutuje moda rodem ze slubnych katalogow, zgroza!
przez to ze sama przedwczoraj wzielam slub zaczelam zwracac na to wszystko uwage ... bylam wczoraj na spacerku w miejscu idealnym na slubne plenery - panny mlode obowiazkowo z trenem w cyrkoniach w lokach sprezynkach etc
nie kupuje zupelnie tego kanonu
na szczescie tez wiele kobitek nie chce na slub malowac sie z 'efektami specjalnymi' tylko chce wygladac swiezutko
i jeszcze nie podoba mi sie naduzywanie solarki przed slubem, ze niby zjarana na heban skora lepiej sie prezentuje w bieli
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 09:01   #9
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Mode na takie suknie wprowadziła księżna Diana i ta moda się nie ruszyła chyba 20 lat!
Dobrze,ze tego wątku mi nikt nie ocenzurowal!
może musiałabym mieć salon sukni slubnych ufff...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:18   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez aprzybyla Pokaż wiadomość
skromnoś i prostota to jedno ale zbyt skromnie nie może byc!

Istotnie, falbaniastosci sa troszke przerekamowane, ale zbyt proste sukienki, badź fryzury moga nie podreślać powagi - wyjąkowosci sytuacji...
nie zgodzę się Aguś ja miałam bardzo skromną i prostą sukienkę, minimalistyczne dodatki, żadnego welonu czy diademu i nie wyglądałam zwyczajnie czy nieodpowiednio do okazji.
Sama preferuję prostotę, nie lubię przeładowanych sukienek, nie przepadam za koronką i falbanami czy marszczeniami-ale to zależy od gustu... To najważniejszy dzień w naszym życiu i to my musimy czuć się komfortowo w stroju, żadna moda nie ma wiele do powiedzenia.
Ja poszłam w prostej sukience bo taki styl preferuję, ktoś chce poczuć się jak księżniczka w typowej bezie z diademem na głowie i trzymetrowym welonem-też ok
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:22   #11
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

przyznaję również, że ślubny image to trudna sprawa, ja również nie znoszę przeładowania; chociaż z drugiej ztrony zbyt skromne panny Młode(suknia w wersji wieczorowej) nie wywierają na mnie wrażenia.
Dlatego zachowanie umiaru a jednocześnie sprawić by wyglądać uroczyście jest trudne. W ogóle uważam, że trzeba też umieć dopasować fason sukni do figury, urody, nie sugerować się katalogiem.

Moda na polską murzynkę biorącą ślub jest okropna.

Nie znoszę welonów, które według mnie szpecą wszystkie suknie i nie oddają pełengo uroku Panien młodych, a juz w ogóle nie rozumiem mody na chusty koronkowe na głowie, rodem z ślubów grekokatolickich.

Suknię wybrałam po wielu poszukiwaniach, rozczarowaniach tym co widziałam w katalogach a tym co w realu , welonu nie będzie, będą kwiaty we włosach, buty klasyczne z białej skórki, delikatna biżuteria...

Ale efekt końcowy dopiero zobaczę na zdjęciach
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 10:46   #12
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

ligia, ale suknia nie musi powalać z nóg, nie musi zachwycać. ja osobiście wolę sie widziec w wieczorowych kreacjach niz slubnych. Ślubną suknię ciężko było mi wybrać, bo nie chciałam wyglądac jak księżniczka. Nie była to suknia prosta, skromna, ale i nie księżniczka. Była inna przede wszystkim poprzez kolor (złoto łososiowy). Sama o sobie nie powiem , żebym wywarła na sobie wrażenie tą suknią. Podobała mi się, dobrze w niej wyglądałam i czułam się. I chyba o to chodzi, aby umieć zgrać, dopasować a nie robić z siebie przebierańca żeby innym szczęki opadły.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:15   #13
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Nie jestem zwolenniczką "balowych" sukien ślubnych, z falbanami, cekinami itd. Zdecydowanie podobają mi się suknie proste, delikatne, z klasą.
We włosach chciałabym mieć jedynie kwiaty lub sam welon, bez żadnych dodatków.

Siostra mojego TŻ miała welon, diadem i jeszcze jakieś kwiatuszki we włosach - wyglądało to tragicznie, tak jakby nie mogła się zdecydować na jeden element

Nie podoba mi się również łączenie różnego rodzaju materiałów np. sukienka z haftem, a rękawiczki z koronki

Edytowane przez Diorissimo
Czas edycji: 2006-11-03 o 09:57
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:46   #14
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie zgodzę się Aguś ja miałam bardzo skromną i prostą sukienkę, minimalistyczne dodatki, żadnego welonu czy diademu i nie wyglądałam zwyczajnie czy nieodpowiednio do okazji.
Sama preferuję prostotę, nie lubię przeładowanych sukienek, nie przepadam za koronką i falbanami czy marszczeniami-ale to zależy od gustu... To najważniejszy dzień w naszym życiu i to my musimy czuć się komfortowo w stroju, żadna moda nie ma wiele do powiedzenia.
Ja poszłam w prostej sukience bo taki styl preferuję, ktoś chce poczuć się jak księżniczka w typowej bezie z diademem na głowie i trzymetrowym welonem-też ok
w mojej wypowiedzi którą cytujesz choziło mi o zdrowa równowagę
W jakimś watku w którym zamieśiłaś zdjęca ze swojego slubu widziałam cie i powiem szczerze - byłam zachwycona prosto i subtelnie elegancko, ale było wida ze to panna młoda

o taka równowage mi chodzi a znaleźć ja to sztuka tobie sie udało!

Ja biorę ślub za 25dni na fryzurze zalezy mi prostej w formie, umawiałam sie z fryzjerką ż enie bedzie mnie posypywa cbrokatem, nie zamiezam miec tez zbyt obszernych ozdób we włosach zreszta jak wklrje to zobaczycie
podobnie przymierzałam welon - jest wtym coś czczególenego by welon mies we włosach, ale ja czułam sie w tym sztywno

Komfort jest najwazniejszy - "to jest moj dzień" i mam sie czuć jak najlepiej
wiec sie z toba zgadzam, agabil1
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 16:22   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez aprzybyla Pokaż wiadomość
w mojej wypowiedzi którą cytujesz choziło mi o zdrowa równowagę
W jakimś watku w którym zamieśiłaś zdjęca ze swojego slubu widziałam cie i powiem szczerze - byłam zachwycona prosto i subtelnie elegancko, ale było wida ze to panna młoda

o taka równowage mi chodzi a znaleźć ja to sztuka tobie sie udało!

Ja biorę ślub za 25dni na fryzurze zalezy mi prostej w formie, umawiałam sie z fryzjerką ż enie bedzie mnie posypywa cbrokatem, nie zamiezam miec tez zbyt obszernych ozdób we włosach zreszta jak wklrje to zobaczycie
podobnie przymierzałam welon - jest wtym coś czczególenego by welon mies we włosach, ale ja czułam sie w tym sztywno

Komfort jest najwazniejszy - "to jest moj dzień" i mam sie czuć jak najlepiej
wiec sie z toba zgadzam, agabil1

Żadnego brokatu, broń Boże . Jakaś jedna ozdoba większa ale też prosta (lub kilka mniejszych) i wsio. Prosto i skromnie zawsze wygląda z klasą.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 07:22   #16
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;2740749]ligia, ale suknia nie musi powalać z nóg, nie musi zachwycać. ja osobiście wolę sie widziec w wieczorowych kreacjach niz slubnych. .[/quote]

Również się zgadzam się, że celem sukni nie jest powalenie z nóg wszystkich zebranych, kobieta nie powinna być przebierańcem , chodzi mi jednak o to, że suknia ślubna winna być dla mnie szczególna, podkreślająca piekną uroczystość
bo w wizytowych sukniach chodzę na pozostałe w roku uroczystości, wydarzenia.
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 09:40   #17
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez ligia Pokaż wiadomość
Również się zgadzam się, że celem sukni nie jest powalenie z nóg wszystkich zebranych, kobieta nie powinna być przebierańcem , chodzi mi jednak o to, że suknia ślubna winna być dla mnie szczególna, podkreślająca piekną uroczystość
bo w wizytowych sukniach chodzę na pozostałe w roku uroczystości, wydarzenia.
wizytowa suknie o której piszesz teraz a wieczorowa o której wspomniałaś wcześniej to dwie różne sprawy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 10:44   #18
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez ligia Pokaż wiadomość
bo w wizytowych sukniach chodzę na pozostałe w roku uroczystości, wydarzenia.
wizytowa, to ja rozumiem koktajlowa, a wieczorowa to cos bardziej strojnego, tak czy siak jeśli o mnie chodzi to wolę się widzieć i w jednej i w drugiej, niż oszałamiającej ślubnej. Ja nie mam aż tylu okazji żeby zakładać wieczorowe kreacje na siebie, co najwyżej 2 razy w roku. A szukanie takiego stroju po sklepach tez sprawia mi więcej przyjemności choćby z racji mnogości kolorów i fasonów. Ze slubną miałam problemy.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 16:05   #19
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

miło,ze troszkę nas jest
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 16:44   #20
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

ile by nas nie było to i tak znajdą się takie,które będą chciały wyglądać jak księżniczki i żadny apel czy nawoływanie tego nie zmieni...
poza tym dla każdego słowo"przeładowanie" oznacza coś innego...
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:26   #21
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

To jest dyskusja jak każda inna, z argumentami mozna się zgadzać lub nie.
Cz ja wiem czy jest tu apel...? Ja apelowałabym tylko do przyszłym P Młodych, żeby zastanowiły sie dobrze czy wyglądają ładnie czy tylko im sie tak wydaje. A poźniej niech się stylizują jak chcą... mogą byc i białe kozaczki i piórko w d****
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:28   #22
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

a może skromność,a lbo prostota stanie sie nowym nurtem.....tak jak kiedys falbany, albo suknie-bezy czy drapowania
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 14:47   #23
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Ela mylisz się - przeładowanie,kicz,brzydo ta to sa pojecia może nie całowicie definiowalne ale definiowalne falbaniasto -koronkowa sukienka beza,wielki welon z milionem ozdób lub co gorsza - upodabniajacy dziewczynę do kopciuszka disney'a diadem,pantofelki z ozdóbkami i czubem + wiązanka w której trudno dostrzec ,ze składa sie z kwiatów - to jest przeładowanie.Dałam ogłoszenie w młodej parze i mi ja przysyłają.Sesje w tej gazecie sa na poziomie DNA i wysarczy tam zajrzec ,zeby się przyblizyc do definicji przeładowania.
Nawet sesji bieliźnianej to dotyczy.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:03   #24
agutek1984
Raczkowanie
 
Avatar agutek1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sandomierz/Rzeszów
Wiadomości: 281
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Ja także jestem za prostota i minimalizmem, bo rzeczy najprostrze są najpiękniejsze i właśnie dlatego mają swoj urok.
Niektóre panny młode chcą miec wszystk naraz a to wygląda po prostu komicznie.Widziałam w miniona sobote taką pannę młodą na żywo:suknia-różowa beza cała w tiulu, z gorsetem z rogami, na głowie welon diadem i powpinane we włosy małe różyczki. Tragedia po prostu. ja wiem ze to rzecz gustu ale zeby nie widzieć że tego było po prostu za dużo??
Panna młoda wyglądała jak na balu przebierańców.

Prostota górą dziewczyny!

jest przecież wiele firm które oferują skromne, gustowne i co najwazniejsze nie przeładowane suknie.A i ich zwolenniczek jest coraz więcej co mnie niezmiernie cieszy
agutek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 20:26   #25
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez aprzybyla Pokaż wiadomość
a może skromność,a lbo prostota stanie sie nowym nurtem.....tak jak kiedys falbany, albo suknie-bezy czy drapowania
Nie zgodzę się. Prostota jest klasą samą w sobie i nigdy nie wychodzi z mody
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 21:35   #26
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. Prostota jest klasą samą w sobie i nigdy nie wychodzi z mody
mam w domu zdjęcia slubne jakichś znajmomych rodzicow, pewnie sprzed 30 lat... panna mloda w sukience do kolan, na lekkim tiulu, prosta, skromna i jak widać ponadczasowa, bo dzis dziewczyny tez takich szukają.

mylady21, ale w czym sie mylę??? nie zrozumiałam..
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 22:15   #27
statmilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 117
GG do statmilka
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Ja uważam że suknia powinna być dostosowana do charakteru całości tego wyjątkowego dnia. W moim przypadku kiedy planowaliśmy wesele chciałam mieć coś bardziej strojnego ( ale bez przesady). W tej chwili ( przyjęcie 3-4 godz.) wiem że moja suknia ślubna będzie skromna, prosta jak cała uroczystość. We włosach będę mieć delikatny diadem i najprawdopodobniej nic poza tym ( uczesanie w najzwyklejszy kok). A diadem dlatego że sztuczne pseudo kwiaty we włosach nie wyglądają zbyt ciekawie. Mnie się po prostu podobają. Co do welonu uważam że jest szczególną ozdobą i właściwą Pannie Młodej dlatego rozważam również taka możliwość ( skromny oczywiście nie 10 cio metrowy i nie wiadomo ile warstw).

To kwestia gustu – dodatki są po to aby wszystkie elementy stroju układały się w ładną estetyczną całość . Jednak jak zawsze co za dużo to niezdrowo. Jak np. P.M. suknia popodpinana tak że się normalnie robiła nadmuchana ( a Panna Młoda trzy razy szersza) , włosy koloru czerwona czerń z czerwonym pasemkiem na przedzie, czerwona róża za uchem, bukiet z kilkunastu czerwonych róż i do tego 3 duże jaskrawo czerwone róże dopięte do sukni na dodatek błyszczące i na koniec do tego wszystkiego czerwone buty!!! ( suknia była biała ). Jak dla mnie po prostu przegięcie zdecydowane , napakowane ile się da. Bez smaku i umiaru. A co wy myślicie o takim image ??
statmilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 06:55   #28
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Ja zawsze marzyłam o szerokiej i z długim trenem sukni i własnie taką bede miała bo mi sie taka podoba i jest po prostu taka"ślubna" natomiast nie podobaja sie mi wcale suknie proste bo prosta suknie moge sobie zalozyc np na slub kogos a taką szeroką to raczej nie bardzo. a z reszta kwestia gustu ja lubie szerokie i założę ją już w tą sobote tj 30.09.2006
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (11,5 KB, 825 załadowań)
__________________
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 20:31   #29
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Ajsza, oczywiście, tak jak pisałyśmy - panna młoda powinna się ubrac tak, jak będzie się jej podobało, a nie jej ciotkom

Dla mnie Twoja suknia jest zbyt strojna, ale - co kto lubi. Dziewczyny, mylady21, która zakładała ten wątek, prosiła o wklejanie zdjęc prostych sukni - tak tylko przypominam
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 20:35   #30
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Przeładowanie wrogiem ślubnego image'u.

Piękna suknia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub.jpg (25,5 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub2.jpg (72,6 KB, 510 załadowań)
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.