Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 15:44   #3211
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dotka no właśnie tak mnie mega kusi ta natibaby swallows at sunset

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Tylko czy mi się tz zamota w 3,6?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 15:50   #3212
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość

Lacze sie w bólu. Tylko u nas to trwa już jakiś czas.
byle do 19 tygodnia

ja sie boje co to bedzie jak w dniu chrzcin takie cyrki bedzie odprawiac...
co prawda ksiadz powiedzial ze jak zacznie "spiewac" to moge skorzystac z kaplicy albo zakrystii - ale jakos nie widze karmienia w tych miejscach
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość


Wogole to pojechałam po jakiś wypasny blender...skończylo się na tym ze wróciłam z blenderem czajnikiem żelazkiem i dwoma patelniami

tez dzis poszalałam, co prawda na allegro bo mloda spała po spacerze i musialam sie pocieszyc po wczorajszym ciezkim dniu
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Rany jak jest pięknie- juz spacer zaliczyliśmy... I mam dziwne wrażenie... Dziecko w chuście z przodu wywołuje zwykle uśmiech, a w pp ludzie dziwnie patrzą i komentują miedzy sobą... Nieprzyzwyczajeni sa do tego widoku.
we mnie wzbudza podziw bo osobiscie boje sie ja wrzucic na plecy
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość


Oball moją wkurza - da się złapać, ale nie ma jak do buzi wsadzić :P
moja tez wkurzało
teraz juz rozkiminiła ze jedyna zabawa to wsuwanie jezora miedzy dziurki

moja mloda chyba nadal odsypia, zasneła na polu od 13.30 do 16 i teraz spi na cycku, tylko dlaczego w lozeczku tak nie moze
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 15:58   #3213
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

MAGDA ja jak do urzędu jakiegoś ide to tez tylko w chuście idzie zdecydowanie szybciej

RUDA moja tez nie pała miłością do obala...

DOTKA oczywiście... To było pierwsze o co pytali... Ale z racji braku konkretnego uargumentowania robic tego nie zamierzam... Dostałyśmy fantomalt.
Ooo to w Kazimierz sie pozmieniało... Bo przy chłopcach tam obskurnie było bardzo... W smykach za to maja dasc fajne pokoje.. Nie wiem czy wszystkie czy akurat tak trafiłam... Z tym ze to dane z przed 3 lat... Teraz jeszcze nie byłam z młoda w żadnej galerii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 15:59   #3214
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Moja mama tez patrzy jak karmię,nie wiem czemu ale nic jej nie mowie, ona to chyba z dobrej woli robi, bo sama mowi, ze sie mega cieszy, ze mi sie udalo KP, bo ona krótko KP i to jeszcze odicągała i zaluje, bo moze jakby bylo takie wsparcie jak teraz,to by karmila.


Ja czesto korzystam z tych pokoi.
W Krakowie mam na razie 4 c.h. obczajone i tak:
tylko ja z moja mama mam baaardzo słabe relacje wiec drazni mnie takie zachowanie tym bardziej, no sory kobieta 30 lat miala na zbudowanie wiezi i jej nie zalezalo wiec teraz niech tak bedzie dalej a nie taki akcje odwala

dzieki za podsumowanie bede omijac carrefour czyzyny

Edytowane przez ahnessy
Czas edycji: 2016-05-06 o 18:26
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:02   #3215
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Magda ja mysle ze mojemu tztowi braknie 3,6. Zawsze mozesz zmierzyc swoja chuste i tztowi powiedziec zeby zamotal i odmierzyc ogony od konca to zobaczysz ile mu zostaje. Kangura moze by dal rade, bo on szczuply. Tzn tz nie kangur xD

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Kamila, Kazimierz jest po remoncie oooo to ja w smyku nie widzialam!

Masakra z tym rozszerzaniem.. jak niby marchewka ma ja utuczyc? Zelaszcza ze na poczatku to ikez dziecko zje z tego..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:09   #3216
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Nie pamietam w którym smyku byłam... Ale był duzy na pewno... Kluczyk był u pani w kasie. Moze chusteczek mokrych nie było ale mikrofala i nocniki tak

Gdyby mi ktos powiedział. Dziecku brak jakiegoś mikroelementy proszę rozszerzać bo tak sie łatwiej wchłonie to Ok... Zgodziła bym sie... Ale w tej sytuacji nie widze sensu... Zwłaszcza ze to korygowane 3,5 mies...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:10   #3217
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dotka no właśnie przy 4,6 mu zostały takie fajne krótkie ogony które zawinal sobie pod pachami i w 4,2 nie byłoby problemu to na pewno. Ale 3,6 chyba będzie za krótkie bo on szeroki w barach, a kangurka nie umiemy.. A plecak ile potrzebuje?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 16:15   #3218
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Plecak tak jak kangur 3,6
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:31   #3219
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Magda to mieliscie ciekawa nocke

Kasia ja tez wlasnie dostalam paczke z bobovity - łyżeczka i mega wypasny sloiczek kalarepa marchewka i ziemniak

Keas ladnie Ci Olaf przybiera

Dzieki Ci Boze za piękną pogodę dwa spacery zaliczone łącznie ponad 4 godz i dzien zlecial nawet nie wiem kiedy jeszcze jutro i w niedziele rano do domu


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:41   #3220
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dziewczyny takie pytanie jak ubrac Mlodego na komunie? Garnitur? Ma takie ogrodniczki dzinsowe, do tego koszula?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:45   #3221
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Teściowa znowu tekst że dziecko głodne dlatego marudne i to przed to że tylko mleko dostaje No bo X daje .... Przecież dziś to się mąż już tak z nią poklocil że ma się odstosunkowac i doksztalcic zanim coś powie.

I od tygodnia pyta kiedy przejdziemy. Mąż mówi w NIEDZIELĘ. Na drugi dzień dzwoni i zadaje to samo pytanie Nie wiem czy liczy że jak zapyta po raz nty to mąż odpowie 'spoko, ustalilismy coś innego, ale skoro tak jeczysz to będziemy wcześniej" ?? Nosz kur. jeszcze nie pojechaliśmy a ja już mam nerwa.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 16:55   #3222
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
byle do 19 tygodnia

ja sie boje co to bedzie jak w dniu chrzcin takie cyrki bedzie odprawiac...
co prawda ksiadz powiedzial ze jak zacznie "spiewac" to moge skorzystac z kaplicy albo zakrystii - ale jakos nie widze karmienia w tych miejscach


tez dzis poszalałam, co prawda na allegro bo mloda spała po spacerze i musialam sie pocieszyc po wczorajszym ciezkim dniu

we mnie wzbudza podziw bo osobiscie boje sie ja wrzucic na plecy

moja tez wkurzało
teraz juz rozkiminiła ze jedyna zabawa to wsuwanie jezora miedzy dziurki

moja mloda chyba nadal odsypia, zasneła na polu od 13.30 do 16 i teraz spi na cycku, tylko dlaczego w lozeczku tak nie moze
Ja w razie potrzeby będę karmić w kaplicy, trudno





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanie jak ubrac Mlodego na komunie? Garnitur? Ma takie ogrodniczki dzinsowe, do tego koszula?
Ja bym ubrała dżinsy i koszulę




Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Teściowa znowu tekst że dziecko głodne dlatego marudne i to przed to że tylko mleko dostaje No bo X daje .... Przecież dziś to się mąż już tak z nią poklocil że ma się odstosunkowac i doksztalcic zanim coś powie.

I od tygodnia pyta kiedy przejdziemy. Mąż mówi w NIEDZIELĘ. Na drugi dzień dzwoni i zadaje to samo pytanie Nie wiem czy liczy że jak zapyta po raz nty to mąż odpowie 'spoko, ustalilismy coś innego, ale skoro tak jeczysz to będziemy wcześniej" ?? Nosz kur. jeszcze nie pojechaliśmy a ja już mam nerwa.
Twoja teściowa jest straszna


Mały mi zasnął przy karmieniu po spacerze i dał się odłożyć pospal trochę i teraz jest hiper aktywny
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 16:55   #3223
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarna współczuję dobrze ze twój jest po twojej stronie

A może bym Wzięła coś z niższa gramatura? Bartuś jest lekki więc może 210 by Wystarczyło a było cienkie na lato?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 17:34   #3224
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Teściowa znowu tekst że dziecko głodne dlatego marudne i to przed to że tylko mleko dostaje No bo X daje .... Przecież dziś to się mąż już tak z nią poklocil że ma się odstosunkowac i doksztalcic zanim coś powie.

I od tygodnia pyta kiedy przejdziemy. Mąż mówi w NIEDZIELĘ. Na drugi dzień dzwoni i zadaje to samo pytanie Nie wiem czy liczy że jak zapyta po raz nty to mąż odpowie 'spoko, ustalilismy coś innego, ale skoro tak jeczysz to będziemy wcześniej" ?? Nosz kur. jeszcze nie pojechaliśmy a ja już mam nerwa.
Czizas, co za koszmar...
A może jej nie wtajemniczajcie w szczegóły życia Poli, to chociaż część dobrych rad nie będzie mogła dawać. Czy to nic nie da?

Długo u niej będziecie?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 18:18   #3225
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Malwi my jutro na chrzciny i ubieram dzinsy, koszulkę polo bawełniana i cienki sweterek w paski. Ma do tego buciki z chrztu i jakby bylo zimno to kurteczke tez z chrztu. Jak nie zapomne to jutro wrzuce zdjęcie

Czarna naprawdę łącze sie w bolu i to doslownie.

Tesc wczoraj wciskal malemu do reki POMIDORA (po ch.a???) I ciągle teksty o jaki on glodny, o jak on by sobie zjadl, o za rok to juz bedziesz jadl pizze (jak powiedziałam ze nie bo chcemy mu zdrowe nawyki wykształcic to wielki smiech. Masakda po prostu :/



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 18:31   #3226
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

mieta nic to nie daje. A nie będę ściemniać, że daję to czy tamto, bo guzik ją to obchodzi. Wychowała swoje dzieci, moją niech zostawi w spokoju. Maż dziś zareagował w końcu ostrzej, bo do tej pory za bardzo się z nią cackał.
W rodzinnych stronach będziemy 1.5 tygodnia, na szczęście śpimy u mojej mamy, ile będziemy u teściowej nie wiem, ale każdy dzień jest dla mnie o dzień za dużo.

mojakaren jak nic teksty wyjęte z ust mojej teściowej!

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, której maluch przesypia cała noc?
Moja nie, zasypia koło 19 i je potem z reguły koło 23-24, a potem 4-5, jak nie zje koło 23 to ok 2-3 się obudzi jeść. No ale u nas to dlatego, że ja przecież głodzę dziecko
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 18:34   #3227
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarna, Karen szczerze wam wspołczuję, jednak jak sie ma rodzine "na miejscu" to chyba jest lepiej bo na co dzien wszyscy sa zabiegani i odwiedziny sa tylko na chwile, nie wyobrazam sobie spac poza domem czy jakby ktos mial u nas spac i jeszcze komentowac cokolwiek czy glupie zarciki robic
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 18:34   #3228
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
mieta nic to nie daje. A nie będę ściemniać, że daję to czy tamto, bo guzik ją to obchodzi. Wychowała swoje dzieci, moją niech zostawi w spokoju. Maż dziś zareagował w końcu ostrzej, bo do tej pory za bardzo się z nią cackał.
W rodzinnych stronach będziemy 1.5 tygodnia, na szczęście śpimy u mojej mamy, ile będziemy u teściowej nie wiem, ale każdy dzień jest dla mnie o dzień za dużo.

mojakaren jak nic teksty wyjęte z ust mojej teściowej!

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------



Moja nie, zasypia koło 19 i je potem z reguły koło 23-24, a potem 4-5, jak nie zje koło 23 to ok 2-3 się obudzi jeść. No ale u nas to dlatego, że ja przecież głodzę dziecko
Chude mleko Czarna^^

Mój juz śpi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasia01987
Czas edycji: 2016-05-06 o 18:36
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 18:50   #3229
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

keas super i za brak NOPow.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No przciez we wtorek tz mowi tesciowej ze Witek ma dwa ząbki,a ona 'oooo to juz mamusia Ci kielbaske bedzie mogla dawac'.
Eeee,serio?
Daj kiełbe!

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Czarna, Karen szczerze wam wspołczuję, jednak jak sie ma rodzine "na miejscu" to chyba jest lepiej bo na co dzien wszyscy sa zabiegani i odwiedziny sa tylko na chwile, nie wyobrazam sobie spac poza domem czy jakby ktos mial u nas spac i jeszcze komentowac cokolwiek czy glupie zarciki robic
Zabiegani? Moja teściowa jest na emeryturze ... Dziękuję za odległość 400km, a obecnie wydaje mi się, że to za mało. Optymalna by była by trzeba było wsiąść w samolot. I drogie połączenia! O!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

kasia Ty zamawiałaś ten biustonosz? Ładnie leży?
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 19:07   #3230
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
keas super i za brak NOPow.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------



Daj kiełbe!

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



Zabiegani? Moja teściowa jest na emeryturze ... Dziękuję za odległość 400km, a obecnie wydaje mi się, że to za mało. Optymalna by była by trzeba było wsiąść w samolot. I drogie połączenia! O!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

kasia Ty zamawiałaś ten biustonosz? Ładnie leży?
Tak kochana. Ładnie lezy^^)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:25   #3231
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ooooo matulu! Co to bylo?! 2h ryku, cyc nie, spac nie, na rece nie. Jakas glupia pozycja na brzuchu ale na rekach i chwila spokoju, no ale po 2h takiego noszenia, rece mi odlecialy. Nie wiem czy to z powodu brzuszka, troche twardy byl, kupy dzisiaj brak i pierdy slabo ida
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:33   #3232
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Wiecie co... Tak sobie myśle... My jestesmy matki wariatki, w necie siedzimy, szukamy info co jest dobre dla dzidka co nie... A jak pomyśle ile jest takich kobiet które nie szukają tych informacji, bo nie wiedza gdzie, nie maja czasu, możliwości, dostępu do informacji... Skąd maja czerpać wiedzę? No proste- od matki ktora przecież juz swoje wychowała... I sadzą ze to właściwe...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:38   #3233
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Internet tez nie zawsze jest dobra skarbnica wiedzy.
Malwi( biedna

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:45   #3234
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kasia ale w necie masz x stron, czesto artykuly naukowe wiec jest co znalezc.

Malwi masz jakis esputicon? Moze podaj. A jak nie to na brzuszku wykladam i masaz brzucha.

Czarnula - najlepiej z grilla

Jezuuu padam na twarz a jeszcze gora garow na mnie czeka. I kolo 23 jazda po tzta bo ma imprezke firmowa.. mlody nie bedzie zadowolony :/
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:54   #3235
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kasia ale w necie masz x stron, czesto artykuly naukowe wiec jest co znalezc.

Malwi masz jakis esputicon? Moze podaj. A jak nie to na brzuszku wykladam i masaz brzucha.

Czarnula - najlepiej z grilla

Jezuuu padam na twarz a jeszcze gora garow na mnie czeka. I kolo 23 jazda po tzta bo ma imprezke firmowa.. mlody nie bedzie zadowolony :/
Yyy nie prościej taksówką albo żeby ktoś go podrzucil? Ja bym o tej porze na pewno dziecka nie tarmosila jeszcze...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:54   #3236
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Malwi my jutro na chrzciny i ubieram dzinsy, koszulkę polo bawełniana i cienki sweterek w paski. Ma do tego buciki z chrztu i jakby bylo zimno to kurteczke tez z chrztu. Jak nie zapomne to jutro wrzuce zdjęcie

Czarna naprawdę łącze sie w bolu i to doslownie.

Tesc wczoraj wciskal malemu do reki POMIDORA (po ch.a???) I ciągle teksty o jaki on glodny, o jak on by sobie zjadl, o za rok to juz bedziesz jadl pizze (jak powiedziałam ze nie bo chcemy mu zdrowe nawyki wykształcic to wielki smiech. Masakda po prostu :/



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Twój teść też jest udany





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ooooo matulu! Co to bylo?! 2h ryku, cyc nie, spac nie, na rece nie. Jakas glupia pozycja na brzuchu ale na rekach i chwila spokoju, no ale po 2h takiego noszenia, rece mi odlecialy. Nie wiem czy to z powodu brzuszka, troche twardy byl, kupy dzisiaj brak i pierdy slabo ida

Chyba faktycznie brzuszek...




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kasia ale w necie masz x stron, czesto artykuly naukowe wiec jest co znalezc.

Malwi masz jakis esputicon? Moze podaj. A jak nie to na brzuszku wykladam i masaz brzucha.

Czarnula - najlepiej z grilla

Jezuuu padam na twarz a jeszcze gora garow na mnie czeka. I kolo 23 jazda po tzta bo ma imprezke firmowa.. mlody nie bedzie zadowolony :/
O kurcze, to Mały będzie miał pobudkę

Ja właśnie usypiam, oby poszło szybko bo mamy gości (jak to zwykle w piątek )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:54   #3237
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kamilka masz racje, duzo moich kolezanek nie siedzi na forum i necie w poszukiwaniu informacji co i jak dla dziecka dobre. Jeszcze w ciazy pytam sie kolezanki co kupowala dla swojego dziecka a ta "na pewno musisz kupic sobie sudokrem do stosowania" i to codziennego!
Dobrze ze przeczytalam tu co i jak z tym sudokremem..

Ah te tesciowe...moja tez mnie do szalu czasami doprowadza:/
Ostatnio padlo pytanie do kiedy mam zamiar karmic sama piersia. Odpowiadam ze chcialabym do 5-6 miesiecy a ta no ale ciekawe czy Olafowi bedzie wystarczalo samo twoje mleko Po co mi to gada, zeby mnie wkurzyc chyba.
A na poczatku gadala mi ze moze mam za chude mleko.. To jak dzisiaj sie dowiedzialam ze Olaf tak ladnie przybral to mowie do mojej mamy ze ladnie tyje na tym moim mleku lajt
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 19:57   #3238
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Keas jakby co to dzisiaj w biedrze widzialam mleko laciate w proszku 27%

Kasia nikt nie mieszka w naszych okolicach. Tzn. Jeden kumpel b blisko ale to jest impreza innego dzialu i jwgo nie ma. A taksowka miliony bo ponad 30km, w tym wiekszosc w 2 strefie czy jak to tam sie nazywa.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 20:04   #3239
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Keas jakby co to dzisiaj w biedrze widzialam mleko laciate w proszku 27%

Kasia nikt nie mieszka w naszych okolicach. Tzn. Jeden kumpel b blisko ale to jest impreza innego dzialu i jwgo nie ma. A taksowka miliony bo ponad 30km, w tym wiekszosc w 2 strefie czy jak to tam sie nazywa.
No szkoda ze nie go nie może podrzucić. Sama byś odpoczela a młody nie miałby zarwanej nocy, byle tego później nie odplacil pobudkami

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-06, 20:19   #3240
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czy u was też tak gorąco było. 23 stopnie w cieniu a jak termometr na słonko wystawiłam to mi pokazało 33.

Dotka widzę że wy już na kiełbasie jedziecie, Karen a wy pizza. No proszę, a tyle gadania o zdrowym odżywianiu było i że od 6 miesiąca itd

Mali współczuję, a teraz już śpi?

Czarna no jak to nie chcesz jechać wcześniej do swojej ukochanej teściowej, zupełnie Cię nie rozumiem. ps. współczuję

Pytam o te nocki bo Szymek od prawie 3 tygodni przesypia całe. usypia prze 21 i budzi się o 6, godzina zabawy i dosypia do 8-9. Przez te tygodnie to raz co nie spał przez ząbki i raz się obudził o 3 zjadł i poszedł spać dalej.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 00:34:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.