INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-02, 20:58   #241
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Ufelko Była o tym mowa ale w wątku "Palety cieni" - paletki FREEDOM o ile sie nie myle... Tyle że jeszcze płaci sie 5 zł za opakowanie
Kasieńko.b. jak już wejdziesz w posiadanie paletki to sie pochwal A po ile jest dokładnie
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 22:43   #242
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Za mna caly czas chodzi ta paletka cieni, tylko ostatnio nie mam kiedy sie wybrac do Łodzi, no a potem trzeba bedzie po nia jechac, ale czego sie nie robi dla takiej przyjemności
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 23:27   #243
paulcia1
Raczkowanie
 
Avatar paulcia1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

jakbym sobie taka paletke sprawila, to skonczylyby sie moje problemy z latającymi cieniami wszystkie w jednym miejscu! wow! a najchetniej same brąziki, turkusy i granaty... rozmarzylam sie...
paulcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 23:32   #244
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez ulefka
moze się powtórze bo nieczytałam cełego watku ale w inglocie mozna kupic nowe rewelacyjne palety...no więc w takiej palecie cień kosztuje 4 zł a AMC 6 (integry nie można wsadzic do tej palety ale to nie do konca pewne) palety sa rózne wielkościowo i ilosciowo duzo ich jest wiec nie wiem jakie dokładnie wiem ze ja kupuje palete 30cieni.Co jest jeszcze swietnego to to ze mozna wsadzic w palete pudry (zajmuje miejsca tyle co 4 cienie)kosztuje 12zł a AMC 14 no i róze mozna dobrać koszt 8zł AMC 10zł (zajmuje miejsca tyle co dwa cienie) Pamiętam jeszcze ze vertigo mozna pakować w małe paletki i tez 4 zł za sztunię acha i jeszcze jedna informacja nie wiem czy wiecie ale w ósemki mozna wsadzic pomadki sprasowane przypomne ze koszt ósemki to niecałe 50 zł a jedna pomadka kupowana pojedyńczo to niecałe 20 więc osiem pomadek w cenie 50 zł 110zł w kieszeni dla mnie bomba!!!
Ulefka, a mogłabyś powiedzieć cos więcej na temat tego fragmentu: "vertigo mozna pakować w małe paletki i tez 4 zł za sztunię" tzn jak małe te paletki?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 08:33   #245
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez Madzia14
Ufelko Była o tym mowa ale w wątku "Palety cieni" - paletki FREEDOM o ile sie nie myle... Tyle że jeszcze płaci sie 5 zł za opakowanie
Kasieńko.b. jak już wejdziesz w posiadanie paletki to sie pochwal A po ile jest dokładnie
NA AKS'ie po 27 zl 5 cieni
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 09:53   #246
ulefka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
GG do ulefka
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Wiesz Meariel ja niebardzo się przygladałam bo mnie interesowała najwiekrza paleta...ale z tego co pamietam to ich było w tej małej coś około 14 może mniej moze wiecej a były w innych rodzajach palet bo one sa podłuzne a nie jak reszta kwadratowe(bo do 30 pakowane sa kwadratowe)Po weekendzie wybieram się kupic to pospisuje dokładnie co i jak...
Pytał tez ktoś ile dokładnie kosztuje paleta no więc nie ma dokładnej ceny bo wszystko zalezy od tego czego ile kupisz w poprzednim poscie napisałam jakie są ceny za produkty...W taka 30 mozna np wsadzic same pudry i dwa róze i koszt przy najtańszych produktach wyjdzie 64zł
ulefka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 17:07   #247
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

No to czekamy na wieści z frontu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 19:14   #248
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez ulefka
Wiesz Meariel ja niebardzo się przygladałam bo mnie interesowała najwiekrza paleta...ale z tego co pamietam to ich było w tej małej coś około 14 może mniej moze wiecej a były w innych rodzajach palet bo one sa podłuzne a nie jak reszta kwadratowe(bo do 30 pakowane sa kwadratowe)Po weekendzie wybieram się kupic to pospisuje dokładnie co i jak...
Pytał tez ktoś ile dokładnie kosztuje paleta no więc nie ma dokładnej ceny bo wszystko zalezy od tego czego ile kupisz w poprzednim poscie napisałam jakie są ceny za produkty...W taka 30 mozna np wsadzic same pudry i dwa róze i koszt przy najtańszych produktach wyjdzie 64zł
Dzieki za odpowiedź!
Przyznam, że interesują mnie mozliwie najmniejsze, bo w zasadzie niewielu cieni potrzebuję
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 23:32   #249
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

dziewczyny, ja mam paletek inglota juz kilka sztuk w najblizszym czasie uwiecznie moje zbiory i Wam pokaze, na razie na zyczenie rzyrafki wrzycam zdjecia: malej freedom kontra mala(8) klasyczna inglot
roznice w rozmiarze widac, cienie sa swietne, troszke flesh mi przebil kolory w tej 8, ale na dniach wrzuce lepsze, bo te mi wyszly zupelnie nie takie jakie sa, ale chodzilo mi o porownanie z freedom
i jedne i drugie sa fajne, mam jeszcze inglota pro5, sama 16 nie bralam, bo one sa dla mnie nieporeczne
jak macie jakies pytania to postaram sie odpowiedziec, w inglocie ostatnio duzo siedzialam i wybieralam ;p

acha kolorki w moich freedom jak widac dosyc soczyste, prosze sie nie przerazac moj kaprys

ps pozwole sobie podsumowac:
pro5 27zł gotowe zestawy
pro8 ok 43zł do wyboru
pro16 76 do wyboru
freedom cien 4-6zł, puder 10-12 róz 8-10zł +5zł pudelko moja kosztowala 55zl

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1508a.jpg (70,4 KB, 585 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1511a.jpg (51,2 KB, 490 załadowań)
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:21   #250
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

a kasy jak zwykle brak
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:25   #251
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

polinqa, ta freedom jest boska!!! swietnie wygląda!!! ale ja juz sie zaczynam gubic w tych wszystkich kombinacjach...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 13:25   #252
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Ja juz sobie te 27 zl odlozylam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 18:34   #253
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Ale fajna ta paletka freedom!! Ale szczerze powiedziawszy juz mi si tez wszystko pokrecilo
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 18:54   #254
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Ale fajna ta paletka freedom!! Ale szczerze powiedziawszy juz mi si tez wszystko pokrecilo
Mnie też...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:33   #255
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Polinqo, super! bardzo pomocny jest Twój post. Ja oczywiście mam cała masę pytań
Dziś byłam w okolicy stoiska inglota, ale była taaaka kolejka (z 10 babeczek stało! pewnie wizażanki ) więc sobie darowałam.
Wiem, że temat paletek freedom był poruszany milion razy, ale ja sie już w tym wszystkim całkiem zgubiłam. Interesuje mnie jedna rzecz- wielkość pudełka. Rozumiem, że ta zamieszczona przez Ciebie jest najmniejsza?

I masz tam również róże? (te dwa w prawym górnym rogu?)
I można tam ładowac co się chce: sprinty, vertigo, matrixy itp? I błyszczyki? Jednym słowem freedom?
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:38   #256
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Meariel widze, ze Ciebie interesuje jak najmniejsza paletka, paletki freedom do ktorych mozesz wsadzic jeszcze roze i pudry, jest rozmiarowo mniejsza niz 8 (8mka ma wymiary 15,5 cm x 10cm a ta z freedom ma 10 x 12, ogolnie w 8ce sa okrągle cienie a w tej drugiej kwadratowe i podluzne
cienie kwadratowe z freedom maja po 3cm x3 a okrągłe maja srednice cos powyzej 3cm dosyc spore sa i jedne i drugie

w mojej paletce freedom nie ma rozy, sa tylko cienie, ale zaszalam i jest tam cien czerwony na przyklad
paletke freedom wybiera sie sposrod takich cieni poprzyczepianych na sciance, wyjmujesz je i wkladasz do paletki, ciezko mi powiedziec dokladnie czy wsrod nich sa vertigo i te sprawy, bo te kwadratowe formy mnie myla na pewno mozna wkladac cienie AMC i to one mnie skusily bo jeden cien normalnie to cos ok 17zl a tak 4-6zl

i teraz tak chcesz mala paletke wiec jesli wolisz cienie, pudry i jakis roz to fajna jest ta freedom bo sobie wkladasz (roz jest mniejwiecej jak 2 kwadratowe cienie a puder hmmm jak 4 mniej wiecej, ale nie dam sie zastrzelic ;p ) ale jesli chcesz szminki i blyszczyki i cienie i roze to proponuje pro8
do jednej wsadzisz puder a do drugiej blyszczyk ot to roznica i cenowo troszke tez przy pro8 masz stalą cene, przy freedom zroznicowana w zaleznosci od tego co tam wsadzisz wiec proponuje obliczyc

jesli zas malujesz sie glownie jednym kolorem to moze ladnie dobrana gama pro5? one sa fajne pod tym wzgledem ze fajnie mozna cieniowac jak sie ma wiele odcieni jednego koloru

nie wiem czy pomoglam czy zagmatwalam

a co reszcie sie pokrecilo trzeba wziasc kartke i sie astanowic co jest najbardziej oplacalne i czy dostepne, bo niestey te freedom chyba nie wszedzie robia...

pozdrawiam
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:45   #257
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez polinqa
Meariel widze, ze Ciebie interesuje jak najmniejsza paletka, paletki freedom do ktorych mozesz wsadzic jeszcze roze i pudry, jest rozmiarowo mniejsza niz 8 (8mka ma wymiary 15,5 cm x 10cm a ta z freedom ma 10 x 12, ogolnie w 8ce sa okrągle cienie a w tej drugiej kwadratowe i podluzne
cienie kwadratowe z freedom maja po 3cm x3 a okrągłe maja srednice cos powyzej 3cm dosyc spore sa i jedne i drugie

w mojej paletce freedom nie ma rozy, sa tylko cienie, ale zaszalam i jest tam cien czerwony na przyklad
paletke freedom wybiera sie sposrod takich cieni poprzyczepianych na sciance, wyjmujesz je i wkladasz do paletki, ciezko mi powiedziec dokladnie czy wsrod nich sa vertigo i te sprawy, bo te kwadratowe formy mnie myla na pewno mozna wkladac cienie AMC i to one mnie skusily bo jeden cien normalnie to cos ok 17zl a tak 4-6zl

i teraz tak chcesz mala paletke wiec jesli wolisz cienie, pudry i jakis roz to fajna jest ta freedom bo sobie wkladasz (roz jest mniejwiecej jak 2 kwadratowe cienie a puder hmmm jak 4 mniej wiecej, ale nie dam sie zastrzelic ;p ) ale jesli chcesz szminki i blyszczyki i cienie i roze to proponuje pro8
do jednej wsadzisz puder a do drugiej blyszczyk ot to roznica i cenowo troszke tez przy pro8 masz stalą cene, przy freedom zroznicowana w zaleznosci od tego co tam wsadzisz wiec proponuje obliczyc

jesli zas malujesz sie glownie jednym kolorem to moze ladnie dobrana gama pro5? one sa fajne pod tym wzgledem ze fajnie mozna cieniowac jak sie ma wiele odcieni jednego koloru

nie wiem czy pomoglam czy zagmatwalam

a co reszcie sie pokrecilo trzeba wziasc kartke i sie astanowic co jest najbardziej oplacalne i czy dostepne, bo niestey te freedom chyba nie wszedzie robia...

pozdrawiam
Dziękuję raz jeszcze, troche rozjaśniło mi się w głowie, acz na pewno udam się jeszcze na stoisko inglota i pomolestuje troche panie sprzedające A co! Podejrzewam, że te tłumy na stoisku inglota są spowodowane zainteresowaniem paletami. raczej trudno się zdecydować na kilka odcieni spośród takiej gamy kolorów!

Pro5 zdecydowanie odpada, ponieważ chcę właśnie zaszalec kolorystycznie Interesuje mnie kilka dosłownie intensywnych kolorów, nie więcej niż 8, stąd moje zainteresowanie możliwie najmniejszymi paletami.

Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 23:27   #258
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Polinga mam do Ciebie prośbe: pomóż

Jako że z Meariel łączy nas parę rzeczy też zaciekawiły mnie te palety. Jednakże nie wiem jaką palete miałabym wybrać i mogłabym wybrać jeśli chcę by znajdowały sie w niej następujące rzeczy:
- cienie (no tak kilka, ale napewno nie 8, gdzieś 4)
- puder (jeden)
- może błyszczyk lub szminka

chciałabym aby paleta nie składała sie tylko z cienii i żeby nie była duza, ani żeby mnie majątku nie kosztowała

no i co to są te cienie AMC???
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:14   #259
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez agatka-a
Polinga mam do Ciebie prośbe: pomóż

Jako że z Meariel łączy nas parę rzeczy też zaciekawiły mnie te palety. Jednakże nie wiem jaką palete miałabym wybrać i mogłabym wybrać jeśli chcę by znajdowały sie w niej następujące rzeczy:
- cienie (no tak kilka, ale napewno nie 8, gdzieś 4)
- puder (jeden)
- może błyszczyk lub szminka

chciałabym aby paleta nie składała sie tylko z cienii i żeby nie była duza, ani żeby mnie majątku nie kosztowała

no i co to są te cienie AMC???
ze mnie sie ostatnio smieja jak znosze coraz to nowe palety inglota do domku, ale to tak na marginesie, postaram sie jako "znawca" odpowiedziec

niestety nie odkrlam palety ktora mialaby w zestawie i szminki i pudry, bo do por8 wklada sie okrągle rzeczy - cienie, roze i szminki a do freedom kwadratowe - cienie, roze i pudry to tak w skrocie wiec chyba musisz cos wybrac, jesli chcesz puder to ta freedom, juz nie pamietam ile dokladnie zajmuje miejsca puder, bo ja osobiscie tylko cienie z inglota kupuje na potege ale sadze, ze takie zestawienie puder cienie i roz powinno Ci dac to co oczekujesz a szmoneczke dokupisz osobno, pewnie wyjdzie lepiej niz dokupic puder chociaz ja np uzywam sypkich pudrow, wiec taki w kamieniu mnie nie kreci.
do tej pro8 zas wlozysz roze, cienie, szmineczki wszystkie w jednakowych rozmiarach standardowego cienia (wyzej zamiesilam zdjecia obydwu paletek wiec mozesz wzrokowo sobie wyobrazic )

cienie AMC to nowa seria cieni inglota, koszt jednego cienia to ok 17zl sa one bardziej napimentowane kolorystycznie i wsrod nich nie ma cieni o tzw bialym pigmencie, raczej ciemniejsze nasycone barwy, brak perlowych na przyklad, ja mam z tej serii czarny i serio jest czarny jak smola
w takiej palecie wychodza one po 6zł, a klasyczne inglota po 4zł tak plus-minus

cena tak jak pisalam 8ka ma stala cene, a ta freedom w zaleznosci ile do niej i czego wsadzisz ale najtansza wersja sadze to ok 50 zl
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-05, 11:03   #260
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

dziekuje za odpowiedź
czyli jeśli chcę cienie i puder to mogę wziąść freedom, freedom może mieć różną wielkość i różną ilość cieni i pudrów? czy jest to określona wielkość?

wybacz ze zawracam ci główkę tak prymitywnymi pytaniami ale kto pyta nie błądzi
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 11:28   #261
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez polinqa

cienie AMC to nowa seria cieni inglota, koszt jednego cienia to ok 17zl sa one bardziej napimentowane kolorystycznie i wsrod nich nie ma cieni o tzw bialym pigmencie, raczej ciemniejsze nasycone barwy, brak perlowych na przyklad, ja mam z tej serii czarny i serio jest czarny jak smola
w takiej palecie wychodza one po 6zł, a klasyczne inglota po 4zł tak plus-minus

cena tak jak pisalam 8ka ma stala cene, a ta freedom w zaleznosci ile do niej i czego wsadzisz ale najtansza wersja sadze to ok 50 zl

jakiej jakości są AMC??
ostatnio maznełam sobie łapke żółtym wiem że miałam problem by to zmyć
czy tak samo działają na powiece????
czy one nie są okrągłe??
zaskoczyła mnie ich cena w palecie, to jest różnica!!!


mam jeszcze jedno pytanie pewnie już tu udzieliłaś odpowiedz ale nie moge się połapać
powiedz mi ile do najmniejszego freedoma wejdzie cieni AMC???

ile musze czekać na tą palete??
chciała bym na miejscu
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 12:25   #262
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

agatka-a do freedom wkladasz co chcesz, nie pamietam dokladnie tych szablonow co sie zmiesci do malej, ale wydaje mi sie ze jeden puder dwa roze i 4 cienie, ale moge sie mylic bo ja zwracalam uwage tylko na cienie i pudry i roze widzialam jednym okiem i nie pamietam dokladnie jaki jest ich stosunek wielkosciowy do cieni
cienie masz w ksztalcie podluznym lub kwadratowym
paletka duza i mala
wkladasz co chcesz z takiej magicznej scianki przed ktora Cie postawia i bedziesz musiala dokonac takiego trudnego wyboru dla mnie moment wybierania jest ciezki ;p

ooliwka jakosc AMC jest dobra, na oku trzymaja sie dlugo, sa mocno napigmentowane i ten kolor jest intensywny, ja mam czarny jestem zadowolona, ale i ze zwyklych inglotow jestem baaaaardzo zadowolona

paletke robia na miejscu, stajesz przed taka scianka z cieniami i wkladasz do modelu malego lub wiekszego pudeleczka, cienie sa mocowane na magnesy wiec jak ulozysz sobie to zaraz Ci przyniosa zrobione w pudeleczku

a ile najmniej wejdzie cieni... sadze ze tyle ile na moim powyzszym zdjeciu czyli 12, amc w sprzedazy sa okrągłe, ale w paltkach tych sa kwadratowe lub podluzne prostokątne, sadze ze gdybym wsadzila same podluzne to pewnie wiecej by weszlo hmmm musze to kiedys sprawdzic chcialam wsadzic same kwadratowe, ale sie nie dalo... nie miescily sie bu
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 12:50   #263
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Polinqo a w jakiej cenie są błyszczyki w freedom To są te same co w tch pudełeczkach czy jakie?? A kolorki tych cieni nie mieszają sie Tobie? B w Pro to one są oddzielone a w freedom sie sykają i to mnie troche niepokoi... Jeszcze jedno pytanko: czy są jakieś mniejsze pudełeczka Bo ja bym chciała na jakieś 5-6 cieni i ze 2-3 błyszczyki...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 13:23   #264
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez polinqa
ooliwka jakosc AMC jest dobra, na oku trzymaja sie dlugo, sa mocno napigmentowane i ten kolor jest intensywny, ja mam czarny jestem zadowolona, ale i ze zwyklych inglotow jestem baaaaardzo zadowolona

paletke robia na miejscu, stajesz przed taka scianka z cieniami i wkladasz do modelu malego lub wiekszego pudeleczka, cienie sa mocowane na magnesy wiec jak ulozysz sobie to zaraz Ci przyniosa zrobione w pudeleczku

a ile najmniej wejdzie cieni... sadze ze tyle ile na moim powyzszym zdjeciu czyli 12, amc w sprzedazy sa okrągłe, ale w paltkach tych sa kwadratowe lub podluzne prostokątne, sadze ze gdybym wsadzila same podluzne to pewnie wiecej by weszlo hmmm musze to kiedys sprawdzic chcialam wsadzic same kwadratowe, ale sie nie dalo... nie miescily sie bu
Twoje podłuzne cienie to AMC????
mówisz 6zł za sztuke??

ja jak to jest z dokupywaniem??
można kupić pojedyńczy cien do palety? wpłacisz wtedy jak w stałej ofercie czy znów taka zniszka??

szkoda ze nie moge znaleść w necie całej palety AMC
wybrała bym sobie w domuku
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 14:08   #265
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Madzia14 juz Ci kiedys pisalam i wyzej tez napisalam, ze blyszczyki ani szminki nie wchodza do freedom... przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat, blyszczyki i szminki wchodza do pro8 sa okragle jak cien i maja konsystencje szmonki, ale jak powtarzam ja sie skupiam na cieniach tylko

mniejszych pudeleczek nie ma, przynajmniej nie bylo. Sa wieksze.
nie zauwazylam zeby mi sie brudzily od siebie, dla mnie jest wygodne, co prawda ja osobiscie wole cienie kwadratowe ale te podluzne ladnie sie spisuje, ja maluje sie pedzelkami i na pewno takich problemow nie mam

ooliwka
Cytat:
Twoje podłuzne cienie to AMC????
mówisz 6zł za sztuke??
hmmm, w mojej palecie sa zarowno cienie inglota standardowejak i AMC akurat z tych waskich chyba nie ma AMC, ale serio nie dam sie zastrzelic czy normalnie sa czy nie
postawili mnie przed scianką cieni i wyjmowalam ze scianki cienie i ukladalam je jak sobie chce w modelu pudeleczka, z kwadratowych sa na pewno, ale juz chyba samej mi sie myli i kolory mi wiruja
w internecie nie mozna dobrac numerkow z tego wzgledu, ze te numerki sa ukryte, jak wybieralam widzialam tylko kolory a numerki maja pod spodem
po prostu idziesz i sobie je ukladasz, ja sobie sisalam na kartce jakie kolory na pewno chce

Cytat:
ja jak to jest z dokupywaniem??
nie wiem. W pro8 sie da i wtedy koszt ok 5zl, ale tutaj szczerze mowiąc nie mam bladego pojecia jeszcze mi sie nie skonczyly zreszta korci mnie jeszcze jakas aletka, to uzaleznia!!! wiec uwazajcie
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:16   #266
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Kurcze a ja nic juz nie rozumiem ....paleta inglota to paleta inglota...ale ta druga freedom jakiej jest firmy, bo albo ja mam jakiś deficyt poznawczy albo zwyczjnie nie umiem się w tym połapac!!!! ????
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:18   #267
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez wiwisekcja
Kurcze a ja nic juz nie rozumiem ....paleta inglota to paleta inglota...ale ta druga freedom jakiej jest firmy, bo albo ja mam jakiś deficyt poznawczy albo zwyczjnie nie umiem się w tym połapac!!!! ????
nio, to tez jest Inglot! przeciez o tym jest ten watek. Tyle, ze w Freedom jest freedom i mozeszsobie tam wkladac co tylko chcesz... ale nie pytaj, co bo ja tez juz sie nie łapię w tym...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 19:59   #268
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

hahah a wiesz ,że ja myślałam,że to jakaś inna firma nawet szukałam firmy "freedom" hahaha iiiiiidiotka. Czyli Freedom to paleta inglota. AAAA ha
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 20:03   #269
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

hhih, nio zdaza sie ale teraz juz wiesz!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:11   #270
majo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Niestety obawiam się jednak że paletki freedom dostępne są tylko w Warszawie.
majo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.