Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 22:54   #2371
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej Wam, dawno mnie tu nie bylo
Ostatnio zamowilam Vidala mikrokrystalicznego ktory dzis doszedl. Nie jestem zadowolona. Musze nia przynajmniej 4 razy przejechac po pasmie wlosow zeby sie wyprostowalo mimo ze na dzien dzisiejszy mam tylko lekko zniszczone koncowki a reszte wlosow zdrowa

Juz Wahl Cutek byl lepszy mimo ze jego max temp to 190* a Vidala 210* (tyle ze Wahl przypala po czasie konce wlosow- to u siebie zaobserwowalam i dlatego kupilam nastepna prostownice)

Pytanie do dziewczyn posiadajacych Vidala- czy wam tez skacze na nim temp od ok 170 do 185* mimo ze nastawiacie go na 210*? Dodam ze dzieje sie tak mimo ze nie dotykam klawiszy plus minus
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 19:03   #2372
czarnula909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez olkaloczek Pokaż wiadomość
do czarnula 909, a ta twoja GHD to jaki model?? jest na allegro?
ja kupiłam GHD 4styler gold
http://www.allegro.pl/item739628941_...lna_fv_gw.html

zobacz w przedmiotach sprzedawcy, pewnie co jakis czas wystawia do sprzedania
czarnula909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 18:32   #2373
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Zamawialam u Grabci wlasnie

Wahalam sie miedzy digital, a tansza CP3M LIT (bez regulacji temp.) i w koncu postawilam na ta pierwsza, bo pomyslalam, ze przy moich grubych wlosach temperatura 220 st. moze sie przydac...

Jutro lub w czwartek (o ile nie bedzie opoznien na poczcie) powinnam ja juz miec i wtedy przetestuje to drogie cacko
I jak testy???????????
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ta którą Tobie poleciła też ma regulację, to czym się właściwie różni od tej droższej?
Mi tam nie jest potrzebna regulacja ale potrzebne bardzo dobre grzanie (ok 200st) a bez regulacji takiego nie mają..
Postanowiłam kupić prostownicę sobie na urodzinki, mam 5 grudnia. Do tego czasu powinna kaska wpłynąć i w zależności od tego ile taką kupię. Dążę oczywiście do GHD, ale jeśli się tyle nie uzbieram GAMĄ nie pogardze
Te GHD na allegro chyba jednak nie są oryginalne, cena jakaś podejrzanie niska, boję się kupić. Pozostanę przy GA.MA ale nadal nie wiem, jaki model.
Tu jeszcze jakaś babyliss pro była polecana, ale już droższa, ok 400 zł.
Nie wiem, nie wiem
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 19:36   #2374
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

CP3 digital doszla do mnie w czwartek, prostowalam nia wlosy 2 razy, wiec moge zdac wstepna relacje

Jak dla mnie - ma swoje plusy i minusy.

Prostuje sie nia wlosy bardzo szybko!, po wlosach sunie gladko i nie szarpie ich.

Nawet przy wysokiej temperaturze (ja ustawilam 150-160, a pozniej 210 st.), wlosy sa fajnie nawilzone i blyszczace, nie elektryzuja sie

A minusy: plytki nie zawsze "lapia" ciensze pasmo wlosow - trzeba albo wybrac grubsze pasmo albo mocno docisnac plytki do siebie.

Co do wyswietlacza, to poki co nie bylo zadnych problemow, jedynie przycisk on/off nie od razu reaguje - musialam kilka razy go nacisnac zeby wylaczyc prostownice.

W porownaniu z moim wysluzonym juz Efalockiem ta prostownica jest zdecydowanie lepsza i poki co jestem z niej naprawde zadowolona
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 17:40   #2375
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Recenzja mojego Remingtona S 2014 którego dzisiaj przetestowałam.

jak dla mnie ok, wlasnie dostalam i sprobowalam
nie mam porównania bo nie mialam nigdy prostownicy
a i wlosy mam proste, cienkie i długie....więc chcialam prostownicę , która by jeszcze bardziej je doprostowala

ta mi sie podoba, lekka, poręczna, szybko się nagrzewa, wyprostowala za 1 pociągnięciem, na najniższej temperaturze, ładnie sunie po włosach, generalnie za tą cenę warto....koszt 115 zł z przesyłką na allegro
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:51   #2376
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Recenzja mojego Remingtona S 2014 którego dzisiaj przetestowałam.

jak dla mnie ok, wlasnie dostalam i sprobowalam
nie mam porównania bo nie mialam nigdy prostownicy
a i wlosy mam proste, cienkie i długie....więc chcialam prostownicę , która by jeszcze bardziej je doprostowala

ta mi sie podoba, lekka, poręczna, szybko się nagrzewa, wyprostowala za 1 pociągnięciem, na najniższej temperaturze, ładnie sunie po włosach, generalnie za tą cenę warto....koszt 115 zł z przesyłką na allegro
jak masz wlosy proste to co chcesz prostowac? ja mam ga.me z cienkimi plytkami chociaz wlosy mam bardzo geste ta prostownica mi sie podoba.jest lekka i bardzo wygodna
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:28   #2377
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

BERRY21 ten brak dociskania mnie martwi, często tylko prostuję grzywkę, więc dobrze by było, gdyby prostownica mogła też ją wyprostować. Może ta cp electronic jest inna.

Evelinarav jaki masz model Ga.Ma?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 22:56   #2378
xxxxMarinexxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 119
GG do xxxxMarinexxxx
Exclamation Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

WITAM.

Planuje zakup Philipsa HP 4686, bardzo zalezy mi na opiniach nt. tejze prostownicy.

Jesli komuś cokolwiek o niej wiadomo, błagam o informacje, zanim wyjdzie mi z promocji...
__________________
He ate my heart...
He ate my heart....!
xxxxMarinexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 16:11   #2379
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
BERRY21 ten brak dociskania mnie martwi, często tylko prostuję grzywkę, więc dobrze by było, gdyby prostownica mogła też ją wyprostować. Może ta cp electronic jest inna.

Evelinarav jaki masz model Ga.Ma?
model CP1M CK
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 21:53   #2380
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja mam już od ho-ho tondeo eco cerion z regulacją temp i jestem zadowolona prostuje,kręci i wszystko co chce
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:15   #2381
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

bo mam niby proste, ale wywijają się w różny dziwny sposób na końcówkach, poza tym zależy mi na tym żeby czasami miały taki efekt glamour, tzn były całkowicie proste, lśniące, miały objętość, tak jak wprost od fryzjera.
i udało się
najpierw mycie głowy, jedwab, potem suszenie suszarką głową do dołu, wyczesanie i prostownica, spray nabłyszczający - super efekt gotowy
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 17:49   #2382
rene1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej Dziewczyny.... przeczytałam całe forum.... ufff trochę mi to zajęło, ale chyba jeszcze bardziej jestem niezdecydowana moja ostatnia prostownica to babyliss pro tourmaline niestety spadła mi na płytki i pękła no i teraz wyrywa mi włosy. Nie byłam też z niej jakoś super zadowolona ponieważ końcówki mi się zawijały a ja mam falowane dość grube włosy ale bardzo szybko się je prostuje. Zależy mi żeby końcówki były proste. Proszę o poradę.

Pozdrawiam
rene1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 17:58   #2383
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez xxxxMarinexxxx Pokaż wiadomość
WITAM.

Planuje zakup Philipsa HP 4686, bardzo zalezy mi na opiniach nt. tejze prostownicy.

Jesli komuś cokolwiek o niej wiadomo, błagam o informacje, zanim wyjdzie mi z promocji...
Philips nie ma za dobrych ani suszarek ani depilatorów, więc nie ryzykowałabym kupowania od nich prostownicy, ale jej nie znam.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 11:52   #2384
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dostałam moją wymarzoną tytanową od wahl cultek'a, jest świetna
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:26   #2385
rene1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

dziewczyny zdecydowałam się na ga.ma... teraz pytanie która?
1. http://allegro.pl/item753465765_pros...nami_gama.html
2. http://allegro.pl/item755454953_lase...jonizacja.html
3. http://allegro.pl/item755549688_lase...ami_ga_ma.html

Pomocy
rene1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 16:50   #2386
olkaloczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez czarnula909 Pokaż wiadomość
ja kupiłam GHD 4styler gold
http://www.allegro.pl/item739628941_...lna_fv_gw.html

zobacz w przedmiotach sprzedawcy, pewnie co jakis czas wystawia do sprzedania
zastanawiam sie nad kupnem tej GHD, ja mam z natury mocno kręcone cieńkie włosy, boję się ze ta prostownica nie spełni moich oczekiwań

aha a masz też te kosmetyki do stylizacji?? dobre są??

ciągle nie jestem zdecydowana...
olkaloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:56   #2387
PomPom7
Przyczajenie
 
Avatar PomPom7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: którą prostownice wybrać? (remington)

Mam problem z wyborem prostownicy i myślę ze ktoś pomoże mi go rozwiązać...
Mam raczej proste włosy, dość długie, ale wywijają mi się koncowki, zwłaszcza przy wilgotnej pogodzie... Szukam prostownicy dzieki ktorej wlosy beda proste przez cały dzien, ważne tez zeby miała funkcję jonizacji. Cena jak najniższa, nie wieksza niz 200, 230zł. Prosze o odpowiedź
PomPom7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 16:57   #2388
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: którą prostownice wybrać? (remington)

Witam, tak przeglądam te posty i mam wiele pytań co do rodzaju prostownicy.

Ostatnio miałam Babyliss i służyła mi bardzo długo tylko przepalił się kabel więc muszę kupić nową, teraz pytanie jaką?

Na początek może opiszę jakie mam włosy:
otóż włosy mam do połowy pleców, jeśli wysuszę suszarką są praktycznie proste i wtedy muszę prostować tylko grzywkę i końcówki włosów. Jeśli nie wysuszę mam włosy lekko pofalowane i wtedy muszę prostować na całej długości. Do tego włosy są farbowane i dlatego chciałabym żeby prostownica jak w najmniejszym stopniu niszczyła włosy.

Więc jakie cechy powinna mieć prostownica:
1.Co to znaczy jonizacja
2.W czym pomaga regulacja temperatury i w sumie do czego służy
3.Czy płytki ceramiczne są lepsze od teflonowych?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 17:39   #2389
misiiiek
Przyczajenie
 
Avatar misiiiek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

jonizacja powoduje zamykanie łusek włosa i nie wysusza włosów, mniej się puszą.
mam podobne do Twoich włosy używam prostownicy braun es1 już ponad rok. dobrze prostuje, szybko się nagrzewa, ma też regulację temperatury, która co prawda na nic mi się nie zdała bo i tak prostuję na najwyżej temperaturze - niższe nie robią za wiele z moimi włosami, nawet na krótko. płytki ceramiczne podobno równomiernie rozprowadzają ciepło i zapobiegają wysuszaniu, a teflonowe nie naruszają struktury włosa - mogę się mylić
misiiiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 18:25   #2390
karlasss647
Raczkowanie
 
Avatar karlasss647
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam.
Mam pytanie do wizażanek, które mają prostownice firmy Efalock. Czy są dobre? W poprzedniej częsci tego wątku, czytałam, że są fajne, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś na ich temat "z dzisiejszych czasów".

Dodam, że mam kręcone włosy, i po wyjściu na dwór, gdzie jest wilgoć, mam maskarę na głowie.
Poza tym, wydałam już majątek na prostwnice typu "no name", i doszłam do wniosku, że nie ma już sesnu dalej tego ciągnąć. Po pierwsze, prostowałam włosy 40 minut, po czym po 15 minutach włosy były spuszone i pokręcone.
Z góry dziękuję, za wasze odp. ;*
karlasss647 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 06:46   #2391
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

misiiiek bardzo Ci dziękuję, naprawdę dużo mi pomogłaś
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 11:48   #2392
Fabi16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Prostownica

Witam mam pytanie odnosie tej prostownicy http://www.allegro.pl/item753465765_...nami_gama.html
chce kupic swojej dziewczynie na urodziny ale nie wiem czy ta prostownica jest dobra i warta swojej ceny
pozdrawiam
Fabi16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 15:32   #2393
olkaloczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja mam też bardzo kręcone włosy, chciałabym taka lepszą prostownice sobie kupić, ale nie jestem zdecydowana, zastanawiam sie nad brauna satin color, albo GHD.
pomocy!!!!
olkaloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 20:29   #2394
olkaloczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę nie tyle prostownicą, którą wczoraj kupiłam tylko tym, że udało mi się w końcu podjąć decyzję. Przez wiele godzin śledziłam opinie na tym wątku i na innych stronach i im wiecej wiedziałam o prostownicach tym... mniej wiedziałam, którą wybrać. Może jednak moje "dochodzenie" do tego wyboru też się komuś przyda?
Ja zdecydowałam sie na prostownicę Braun Satin Haire Colour a więc nie najczęściej tu polecaną profesjonalną. Mimo watpliwości, które mam nadal, uznałam, że określenie "profesjonalna" niekoniecznie odnosi się do prostownicy a raczej do profesjonalizmu tych, którzy się nią mają posługiwać.
Znalazłam (chyba na tym wątku?) opinię fryzjera, który stwierdził, że efekty prostowania zależą bardziej od używanych kosmetyków niż od samej prostownicy. Jestem przekonana, że ma rację.
Chyba wszystkie prostownice w tym samym przedziale cenowym mają podobne funkcje a wiele z nich to prawdopodobnie głównie chwyty reklamowe a nie rzeczywiście jakieś "cudowne" właściwości.
Przed wyborem prostownicy proponuję ćwiczenie: obejrzenie jednego bloku reklamowego w TV a potem porównanie z deklaracjami producentów różnych prostownic. I zwróćcie uwagę np. na te obco brzmiące terminy albo powoływanie się na x% zadowolonych z zakupu (na jednej z aukcji Allegro sprzedawca powoływał się na zadowolenie wizażanek)
W "mojej" prostownicy jest sporo "bajerów" w tym jonizacja, nanotechnologia itp., technologia ochrony koloru...Ale tak naprawdę to ważną i przydatną funkcją wydaje mi się możliwość automatycznego ustawienia temperatury do potrzeb i rodzaju włosów.
Dodam jeszcze, że dotychczas miałam (i wciąż mam) prostownicę z "najniższej półki" (optima czy opti? za 30 albo 40 zł). Gdyby zaglądał tu ktoś kto nie chce albo nie może wydać więcej kasy na prostownicę, chciałabym uspokoić, że zakup taniej prostownicy nie musi oznaczać katastrofy na głowie, pod warunkiem, że używa się jej rozsądnie i ostrożnie ( ja z powodu braku zaufania do tego "bylejakiego" urządzenia nigdy nie pozostawiałam jej włączonej do prądu podczas prostowania bo nie wierzyłam, że utrzymuje stałą temperaturę;poza tym mam włosy podatne na układanie, więc nie było problemu z prostowaniem nawet lekko ciepłą; może ten brak zaufania to właśnie zaleta takich tanich prostownic?)

Jeżeli chodzi o ceny prostownic to pewnie dla każdej z Was jest to oczywiste, że jest duża rozbieżność pomiedzy sklepami. Zarówno w skepach internetowych jak i tych "normalnych" Moja prostownica ma ceny od 215 do 300 z "kawałkiem".
hej też się zastanawiam nad tą prostownicą tzn braun satin color. powiedz mi służy Ci?? ja mam bardzo kręcone i cieńkie włosy. myślisz że się sprawdzi?? proszę o pomoc
olkaloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:47   #2395
yo asia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prostownica

Ja osobiście używam prostownicy ''babyliss", z której jestem bardzo zadowolona. Prostuje włosy już 4 lata i ta prostownica jest najlepsza z jaką miałam okazje się spotkać
http://www.allegro.pl/item785477306_...liss_36gw.html
yo asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:26   #2396
PomPom7
Przyczajenie
 
Avatar PomPom7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Widzę ze tutaj niestety wszyscy proszą o rade dla siebie, a nie odpisują na zadane juz pytania innych o prostownice dla siebie...
PomPom7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:31   #2397
PomPom7
Przyczajenie
 
Avatar PomPom7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
prostownica

Witam mysle ze moze tutaj ktos mi pomoze... Mam cienkie wlosy, raczej proste, dość długie, ale wywijają mi się koncowki, zwłaszcza przy wilgotnej pogodzie... Szukam prostownicy dzieki ktorej wlosy beda proste przez cały dzien i koncowki nie beda sie odwijały kazda w inna strone... ważne tez zeby miała funkcję jonizacji. Cena nie gra roli, ale najlepiej jakby nie przekraczała 250zł. czekam na odp
PomPom7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:03   #2398
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: prostownica

Cytat:
Napisane przez PomPom7 Pokaż wiadomość
Witam mysle ze moze tutaj ktos mi pomoze... Mam cienkie wlosy, raczej proste, dość długie, ale wywijają mi się koncowki, zwłaszcza przy wilgotnej pogodzie... Szukam prostownicy dzieki ktorej wlosy beda proste przez cały dzien i koncowki nie beda sie odwijały kazda w inna strone... ważne tez zeby miała funkcję jonizacji. Cena nie gra roli, ale najlepiej jakby nie przekraczała 250zł. czekam na odp
dokladnej odpowiedzi chyba nikt Ci nie da.nie kazde wlosy reaguja w ten sam sposob na jedna prostownice.a to czy sie beda wywijac,to chyba zalezy tez od wlosow,a nie od samej prostownicy,ale to jest moje zdanie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:17   #2399
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: prostownica

Cytat:
Napisane przez PomPom7 Pokaż wiadomość
Witam mysle ze moze tutaj ktos mi pomoze... Mam cienkie wlosy, raczej proste, dość długie, ale wywijają mi się koncowki, zwłaszcza przy wilgotnej pogodzie... Szukam prostownicy dzieki ktorej wlosy beda proste przez cały dzien i koncowki nie beda sie odwijały kazda w inna strone... ważne tez zeby miała funkcję jonizacji. Cena nie gra roli, ale najlepiej jakby nie przekraczała 250zł. czekam na odp
A czy przypadkiem niedawno nie podcinałas włosów? Takie świeżo podcięte bardzo lubią się wywijać, jak się trochę podniszczą będą proste jak druty.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:20   #2400
sarenka25
Przyczajenie
 
Avatar sarenka25
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny ktora lepsza bo juz zgłupiałam
http://www.allegro.pl/item796945895_...j_o_71_zl.html
http://www.allegro.pl/item785982884_...ka_gratis.html
lub ta http://www.allegro.pl/item792550629_...i.html#gallery lub ta http://www.allegro.pl/item788615278_...t.html#gallery a sumie
a moze całkiem inna??Doradźcie
__________________
Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce

Edytowane przez sarenka25
Czas edycji: 2009-10-28 o 21:32
sarenka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.