Odwyk w 2016 r. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 14:15   #511
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Odwyk w 2016 r.

A ja już mam zakupioną przez Kamilkę ostatnią flachę w tym roku.
Muszę jeszcze opłacić i rozebrać- i to już będzie ostatnia rozbiórka w tym roku.
A na Mikołajki mój rower dostał nową oponę schwalbe (za 100 zł- drogi bydlak w utrzymaniu, na drugą musi poczekać do stycznia)
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 17:19   #512
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 17:56   #513
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ogrodek mam i jest cudny to moj letni zapach nr 1. A skoro do lata jeszcze troche to moze poczekasz z zakupem?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:20   #514
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Mnie coraz bardziej kusi Korrigan
i jak się nie zbiesi w kolejnych testach to chyba mu ulegnę
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:20   #515
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Mnie coraz bardziej kusi Korrigan
i jak się nie zbiesi w kolejnych testach to chyba mu ulegnę
Oj zacny to zapach... mnie też kusi...
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:31   #516
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:39   #517
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Oj zacny to zapach... mnie też kusi...


Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak też sobie to tłumaczę a grudzień krótki więc spieszyć się trzeba .
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 19:41   #518
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Ugruntowałam i zmniejszyłam kolekcję do 21 flakonów i jak tylko zdobedę Coze , Pradę L`Eau i może mały zapas Silver Rain to udam się na odwyk.
i dupa , Pradę zdobyłam, Silver Rain i Coze jeszcze nie ale za to nabyłam od ok. połowy lisropada do dzisiaj : Eternity Purple , Gucci Accenti, koniakowy Boudoir , Chatoyant, Sofia Vergara Sofia razem 320 mk , poszło 8,5 stówek

Cos mi się wydaje ,że jak się konkretnie nie wyrazi ( szczególnie publicznie ) zobowiązania odwykowego , to takie odwykanie o kant dupy roztrzaś

To ja w trosce o swoje finanse i stan umysłu, posiadając na stanie 26 flaszek ( 1500 ml ), nie licząc 5 flaszek z zawartościa poniżęj 5 ml i odlewek i probek (ok. 50 ml ) składam oświadczenie:
1. ograniczę ilość flakonów do 22 do końca 2015
2. nie nabędę ani jednego flakonu prze okres 6 miesiecy w 2016 , chyba , że sprzedam wcześniej któryś z posiadanych 22
3. w zamian za sprzedane flakony z pkt. 2 nabędę wyłącznie zapachy z zaplanowanych tj. : Silver Rain , Crystal Noir, Contradiction, Mauboussin lub coś czego nigdy nie miałam np. Habanita L Esprit
4. dyspensa całkowita jedynie na Coze Perfume Generale lub UME Keiko Mecheri w razie upolowania używki lub przypływu odczuwalnej gotówki ( trzynastka) wtedy cały flakon
5. dopuszczalne są oczywiście wymiany perfum lub innych kosmetyków na zapachy

kara za istotne niedotrzymanie zobowiązań: brak wyjazdu na wakacje w 2016 ( albo rybki albo pipki )

Tak mi dopomożcie wszyscy chętni.

Relację z życia perfumeryjnego ( transakcyjnego ) będę zdawać tutaj .

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2015-12-06 o 19:46
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 22:41   #519
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A właśnie, jak Wasze Mikołaje? Ja dostałam łańcuszek do kompletu kolczyków, które mam i kubek z ... Reksiem no i szczotkę z dzika od siostry
Moje osobiste Mikołaje w tym roku bardzo smutne, bo Mam w szpitalu i TŻta Mama też w szpitalu
Ale od kuzynki dostałam kilka dni temu Allure
I dzisiaj kliknęłam flaszkę True Blood No przeca musiałam, tym bardziej, że dają je prawie za darmo
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 03:29   #520
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Mi o dziwo idzie całkiem nieźle - nie kupiłam żadnej flachy już od dłuższego czasu. Z większej i ostatniej wymiany wpadła tylko setka L'Artisanowej herbatki, tym samym pozbyłam się już chyba wszystkiego co mnie w kolekcji uwierało. Wiem, że na Gwiazdkę wpadnie jeden z moich ulubionych zapachów, ale nie biorę tego pod uwagę jako odstępstwo - czekałam na niego długo i wytrwale, pod choinkę poprosiłam już dawno temu. Z całą pewnością służy mi to, że nie wchodzę na Wizaż i odinstalowałam aplikację mobilną - jakbym wiedziała, że Niny rzucili, to sama nie wiem, czy bym się nie złamała...nawet na Perełkowy tutaj nie trzeba zaglądać, żeby wiedzieć, że gdzieś coś fajnego się pojawiło. A "gdzieś" też nie zaglądam, bo wiadomo, to kusi najbardziej.
No i zgodnie z zapowiedzią przerzuciłam się na świece i woski i frajdę mam z tego ogromną. Portfel nie cierpi, a zapachowo jestem nasycona. Chociaż od perfum nie odcięłam się zupełnie, wchodzę codziennie na PP, rozmawiam, czytam, używam z jeszcze większą przyjemnością , ostatnio przyleciała paczuszka od znajomego z kilkoma próbkami, więc testuję na spokojnie.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 06:03   #521
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Mi o dziwo idzie całkiem nieźle - nie kupiłam żadnej flachy już od dłuższego czasu. Z większej i ostatniej wymiany wpadła tylko setka L'Artisanowej herbatki, tym samym pozbyłam się już chyba wszystkiego co mnie w kolekcji uwierało. Wiem, że na Gwiazdkę wpadnie jeden z moich ulubionych zapachów, ale nie biorę tego pod uwagę jako odstępstwo - czekałam na niego długo i wytrwale, pod choinkę poprosiłam już dawno temu. Z całą pewnością służy mi to, że nie wchodzę na Wizaż i odinstalowałam aplikację mobilną - jakbym wiedziała, że Niny rzucili, to sama nie wiem, czy bym się nie złamała...nawet na Perełkowy tutaj nie trzeba zaglądać, żeby wiedzieć, że gdzieś coś fajnego się pojawiło. A "gdzieś" też nie zaglądam, bo wiadomo, to kusi najbardziej.
No i zgodnie z zapowiedzią przerzuciłam się na świece i woski i frajdę mam z tego ogromną. Portfel nie cierpi, a zapachowo jestem nasycona. Chociaż od perfum nie odcięłam się zupełnie, wchodzę codziennie na PP, rozmawiam, czytam, używam z jeszcze większą przyjemnością , ostatnio przyleciała paczuszka od znajomego z kilkoma próbkami, więc testuję na spokojnie.

ale na woski też chyba idzie trochę kasy? ja kupiłam jakieś niebardzo zapachy to nie palę, ale jak czasem wchodzę na stronę YC to aż ślinka mi cieknie i muszę się przejść jeszcze raz...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
i dupa , Pradę zdobyłam, Silver Rain i Coze jeszcze nie ale za to nabyłam od ok. połowy lisropada do dzisiaj : Eternity Purple , Gucci Accenti, koniakowy Boudoir , Chatoyant, Sofia Vergara Sofia razem 320 mk , poszło 8,5 stówek

Cos mi się wydaje ,że jak się konkretnie nie wyrazi ( szczególnie publicznie ) zobowiązania odwykowego , to takie odwykanie o kant dupy roztrzaś

To ja w trosce o swoje finanse i stan umysłu, posiadając na stanie 26 flaszek ( 1500 ml ), nie licząc 5 flaszek z zawartościa poniżęj 5 ml i odlewek i probek (ok. 50 ml ) składam oświadczenie:
1. ograniczę ilość flakonów do 22 do końca 2015
2. nie nabędę ani jednego flakonu prze okres 6 miesiecy w 2016 , chyba , że sprzedam wcześniej któryś z posiadanych 22
3. w zamian za sprzedane flakony z pkt. 2 nabędę wyłącznie zapachy z zaplanowanych tj. : Silver Rain , Crystal Noir, Contradiction, Mauboussin lub coś czego nigdy nie miałam np. Habanita L Esprit
4. dyspensa całkowita jedynie na Coze Perfume Generale lub UME Keiko Mecheri w razie upolowania używki lub przypływu odczuwalnej gotówki ( trzynastka) wtedy cały flakon
5. dopuszczalne są oczywiście wymiany perfum lub innych kosmetyków na zapachy

kara za istotne niedotrzymanie zobowiązań: brak wyjazdu na wakacje w 2016 ( albo rybki albo pipki )

Tak mi dopomożcie wszyscy chętni.

Relację z życia perfumeryjnego ( transakcyjnego ) będę zdawać tutaj .
trzymane, postanowienia konkretne, dasz radę na pewno! u mnie też wpadło 4-5 flach od listopada, nie licząc prezentów, niby same chciejstwa ale i tak mam wyrzuty sumienia ...
a jak coś to mam na wydaniu używkę Crystal Noir, jest tam malutko, bo jakieś 13/90 cml, może taka malutka w sam raz na odwyk?
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 06:06   #522
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Moje osobiste Mikołaje w tym roku bardzo smutne, bo Mam w szpitalu i TŻta Mama też w szpitalu
Ale od kuzynki dostałam kilka dni temu Allure
I dzisiaj kliknęłam flaszkę True Blood No przeca musiałam, tym bardziej, że dają je prawie za darmo
bedzie dobrze ;* czytalam o tej Czystej Krwi ale to nie moje nuty kompletnie i odpuscilam choc fakt - tania jak barszcz.


Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Mi o dziwo idzie całkiem nieźle - nie kupiłam żadnej flachy już od dłuższego czasu. Z większej i ostatniej wymiany wpadła tylko setka L'Artisanowej herbatki, tym samym pozbyłam się już chyba wszystkiego co mnie w kolekcji uwierało. Wiem, że na Gwiazdkę wpadnie jeden z moich ulubionych zapachów, ale nie biorę tego pod uwagę jako odstępstwo - czekałam na niego długo i wytrwale, pod choinkę poprosiłam już dawno temu. Z całą pewnością służy mi to, że nie wchodzę na Wizaż i odinstalowałam aplikację mobilną - jakbym wiedziała, że Niny rzucili, to sama nie wiem, czy bym się nie złamała...nawet na Perełkowy tutaj nie trzeba zaglądać, żeby wiedzieć, że gdzieś coś fajnego się pojawiło. A "gdzieś" też nie zaglądam, bo wiadomo, to kusi najbardziej.
No i zgodnie z zapowiedzią przerzuciłam się na świece i woski i frajdę mam z tego ogromną. Portfel nie cierpi, a zapachowo jestem nasycona. Chociaż od perfum nie odcięłam się zupełnie, wchodzę codziennie na PP, rozmawiam, czytam, używam z jeszcze większą przyjemnością , ostatnio przyleciała paczuszka od znajomego z kilkoma próbkami, więc testuję na spokojnie.
Wbrew pozorom woski i swiece tez daja portfelowi popalic wiem, bo sama mialam ich mnostwo. Ale juz mi przeszlo i nie pale nic a kopa woskow zostala
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:18   #523
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Dołączam i ja
W grudniu mam już szlaban na perfumy, już nie daję sobie żadnej dyspensy
Jak się uda w grudniu to dalej zobaczymy...
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2015-12-08 o 11:17
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 11:54   #524
Diorisha
Zakorzenienie
 
Avatar Diorisha
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5 889
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Pomyślałam, że wpadnę się przywitać.
Jak Wam idzie, dziewczyny?

A tak o se


Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też I tym oto sposobem na gwiazdkę dostanę wielkie flachony L de Lolity, Flowerbomb edp. i Dolcelisir oraz meteoryty Guerlain

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Moje osobiste Mikołaje w tym roku bardzo smutne, bo Mam w szpitalu i TŻta Mama też w szpitalu
Ojoj Dużo zdrówka
Cytat:
Ale od kuzynki dostałam kilka dni temu Allure (...)
Piękny rzecz


U mnie mała zmiana zasad odwykania. Zamiast dotychczasowych dwóch flaszek miesięcznie od Nowego Roku przechodzę na ścisły odwyk. Co więcej postanowiłam też się zdeklarować przed mężem,że przynajmniej przez pół roku nic nie kupię. Myślę,że tylko złożona Mu obietnica jest w stanie skutecznie mnie powstrzymać przed zakupami
Niestety wiem,że będę się musiała na jakiś czas odciąć od forum bo tutaj chciejstwa się tylko mnożą Ulubionych sprzedawców już wywaliłam z allegrowych zakładek, odcięłam też aplikację mobilną
Także ten , proszę o kciuki i sama również kciukam za odwykające
Diorisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 17:36   #525
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
trzymane, postanowienia konkretne, dasz radę na pewno! u mnie też wpadło 4-5 flach od listopada, nie licząc prezentów, niby same chciejstwa ale i tak mam wyrzuty sumienia ...
a jak coś to mam na wydaniu używkę Crystal Noir, jest tam malutko, bo jakieś 13/90 cml, może taka malutka w sam raz na odwyk?
Precz kusicielu

Jak tak przeglądam ten wątek kilkanaście dni do tyłu , to dochodzę do wniosku , że to aktualnie najbardziej kusicielski watek na wizażu
a Crysta Noir z korkiem czy tester ?
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 17:48   #526
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

A mnie nachodzi na Dolce Vite

taaaa... no i klikłam odlewkę
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2015-12-07 o 20:56
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:16   #527
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Jestem czysta
Na odwyku od 2008 roku
Szuflady nadal pełne W ciągu roku kalendarzowego przybywa 2-3 flakony i ani grama więcej


Roz-ter-ko *** Twoje Indie i hasło od klockach Lego są ze mną do dziś
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:20   #528
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A mnie nachodzi na Dolce Vite

taaaa... no i klikłam odlewkę
och Ty, trzeba było głośniej wołac bo mam odlewkę na zbyciu
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:24   #529
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Jestem czysta
Na odwyku od 2008 roku
Szuflady nadal pełne W ciągu roku kalendarzowego przybywa 2-3 flakony i ani grama więcej


Roz-ter-ko *** Twoje Indie i hasło od klockach Lego są ze mną do dziś
Neonka
Niestety złamałam się, zakupiłam jedną flaszkę z tą myślą, że to na konto przyszłego roku- odejmę sobie tę kwotę od limitu na 2016 rok.

Oddałam za to trzy flachy w dobre ręce, niech cieszą innych. Ale komoda nadal pełna, i dwa pudła nadal ponapychane skarbeczkami.

Nigdy nie kusiły mnie odlewki, na całe szczęście...
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2015-12-07 o 21:27
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 21:32   #530
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
och Ty, trzeba było głośniej wołac bo mam odlewkę na zbyciu
No nie A mogła nam się taka wymianka wykroić a Tobie nie pasuje ten zapach? W ogóle to napaliłam się na niego w ciemno nawet nie testowałam w Douglasie (stał pusty tester )
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:32   #531
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Neonka
Niestety złamałam się, zakupiłam jedną flaszkę z tą myślą, że to na konto przyszłego roku- odejmę sobie tę kwotę od limitu na 2016 rok.

Oddałam za to trzy flachy w dobre ręce, niech cieszą innych. Ale komoda nadal pełna, i dwa pudła nadal ponapychane skarbeczkami.

Nigdy nie kusiły mnie odlewki, na całe szczęście...
Kota wiesz ileż razy zatrzymywałam się w Bałtyckiej przy Wedlu i wracałam wspomnieniami do naszego pachnącego spotkania i ..piwnicy z Grasse )))
Boziuniu jakież to było emocjonujące))))))
U Wedla nadal jest nasza energia
Odlewki mniej smakują ale jeśli nie można szarpnąć budżetu domowego,bo cena jest kosmiczna to zawsze jest to substytut uciechy ))
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 00:59   #532
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Jestem czysta
Na odwyku od 2008 roku
Szuflady nadal pełne W ciągu roku kalendarzowego przybywa 2-3 flakony i ani grama więcej

Roz-ter-ko *** Twoje Indie i hasło od klockach Lego są ze mną do dziś

Neonko, gdzie Ty byłaś jak Cie nie było

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
och Ty, trzeba było głośniej wołac bo mam odlewkę na zbyciu
a mówiłam, że kusicielski , a nie odwykowy
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 08:03   #533
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No nie A mogła nam się taka wymianka wykroić a Tobie nie pasuje ten zapach? W ogóle to napaliłam się na niego w ciemno nawet nie testowałam w Douglasie (stał pusty tester )
Pasuje bardzo dlatego drogą wymiany zdobyłam flakon a odlewka, którą uzywałam została mi i mogę ją puścić dalej

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość

Neonko, gdzie Ty byłaś jak Cie nie było



a mówiłam, że kusicielski , a nie odwykowy
No jaki kusicielski, przeca chciałam Lejdi uchronić od wydawania kasy
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 09:09   #534
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Pasuje bardzo dlatego drogą wymiany zdobyłam flakon a odlewka, którą uzywałam została mi i mogę ją puścić dalej

No jaki kusicielski, przeca chciałam Lejdi uchronić od wydawania kasy
dokladnie a ile masz w tej odlewce? Ide na PW, zeby tu nie robic zamieszania
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 18:04   #535
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
To niedrogo
Mnie się upatrzył certina z brylantami ale coś czuję, że Mikołaj nawet nie podoła.


Taka byłam dzisiaj z siebie dumna bo dzielnie oparłam się całej połce z Lartisanami w TkMaxie
ale niestety poległam na perełkowym
No weź, bo zaraz kliknę, bo niedrogo
Mi się jeszcze brylanty nie śnią

Wpadam zdać kolejny raport.
Rozwaliłem telefon przez własną nieuwagę i koszt naprawy będzie sfinansowany ze sprzedanych perfum. Wymiana wyświetlacza to 400 zł, nowy taki sam telefon kosztuje 800 zł, więc wolę naprawić.
I w tym celu wyselekcjonowałem jeszcze ponad 10 flakonów do wysłania w świat
Od początku przyłączenia się do odwyku z Wami w świat poleciało 11 flakonów i 4 odlewki. Na naprawę telefonu się uzbierało i jeszcze na pasek od zegarka zegarka
Ale żeby nie było tak różowo, kupiłem flaszę M03, była w planach i używkę ze znacznym ubytkiem Chergui, bo mnie Justyna skusiła
Podsumowując walutowo, po zakupie dwóch flaszek i naprawie telefonu zostaje mi ponad 200 zł, ale to nie koniec Jeszcze 18 szkieł i ok 650 ml w odlewkach szuka domu
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 18:22   #536
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Brawo Lucho. Ładnie się wyprzedajesz...
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 18:52   #537
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Ech Luszku, nie ma to jak twardym być
Ode mnie jak dotychczas wyleciały 2 flaszki, a z resztą jestem związana emocjonalnie Część ustawiłam w szufladach biurka, żeby były bliżej niż pod ręką, jak mnie najdzie ochota na kupowanie. No trochę to działa, bo jak tak sobie na nie popatrzę, to najczęściej odechciewa mi się kupowania
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:01   #538
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Lucho, nieźle!

Ja chcę do końca stycznia zaoszczędzić większą kwotę (na nic nie zbieram, ot tak) co równa się poważnemu oszczędzaniu tj. odłożeniu całej wypłaty i dodatków. Zostawiłam więc na koncie 33 zeta, reszta na oszczędnościowym, ciekawe czy wyżyję
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:20   #539
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Jestem czysta
Na odwyku od 2008 roku
Szuflady nadal pełne W ciągu roku kalendarzowego przybywa 2-3 flakony i ani grama więcej
Cześć Rybko Przypłynęłaś na dłużej?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja chcę do końca stycznia zaoszczędzić większą kwotę (na nic nie zbieram, ot tak) co równa się poważnemu oszczędzaniu tj. odłożeniu całej wypłaty i dodatków. Zostawiłam więc na koncie 33 zeta, reszta na oszczędnościowym, ciekawe czy wyżyję
O, to fajne postanowienie jest, tym bardziej, że planuję coś podobnego Mam nadzieję, że nam się uda

Coś na kształt odwyku u mnie trwa od dobrych kilku miesięcy, całkiem nieźle mi odzie. Efekt uboczny - prawie nie bywam na forum (najpierw unikałam pewnych wątków, starałam się nie czytać o zapachach, żeby się nie nakręcić) i lekko straciłam serce do perfum
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:57   #540
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Byłam dzisiaj w galerii , wszystkie 6 perfumerii obeszła łukiem, w Tikeju tez nic pachnącego nie kupiłam - nie licząc pomaranczowego płynu do naczyń , przynajmniej tak mi sie wydaje ,że to płyn do mycia naczyń ( dish soap ) który zresztą kupiam za względu na fajne opakowanie w kwiaty , będę potem Ludwika tam przelewać

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2015-12-08 o 20:01
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-10 07:30:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.