zazdrosc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 14:15   #1
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Question

zazdrosc


Witam
tu mnie jeszcze nie bylo
a moze popiszemy cos na temat zazdrosci - jestescie zazdrosne o swoich mezczyzn? czy tylko ja cos taka zaborcza
moj boy wyjechal wroci dopiero za ponad miesiac a mnie juz nosi
pozdrawiam
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:29   #2
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: zazdrosc

Znam to uczucie
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:52   #3
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: zazdrosc

Hmmmm ja to chyba dzwina jestem

Na pocztaku mojej znajomosci z TŻ bylam o niego zadzrosna ..ale teraz to nie

jak wyjezdzamy to razem i w ogole jakos nie dajemy osbie pododów do zazrosci ..jak ide z nim po miescie i jak sie patrzy na niego jakas laska to hmm jestem szczesliwa hehe
szczesliwa ze , mam faceta na ktorego nie jedna patrzy i on tak samo mysli poportu duma mnie ropiera

Mowilam ze troche dziwna jestem i dziwne mam podejscie
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 15:49   #4
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: zazdrosc

Jestem ze swoim TŻ juz 3 lata i stwierdzam, ze teraz jestem bardziej o Niego zazdrosna niz kiedys (
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:05   #5
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: zazdrosc

Cos mi sie wydaje, ze calkiem niedawno byl juz poruszany ten watek, ale co tam.

zazdrosc = brak zaufania do drugiej osoby
brak zaufania = bezsens trwania w takim zwiazku
bezsens trwania w takim zwiazku = konice zwiazku

Reasumujac: zazdrosc = konice zwiazku

Slowo ode mnie: zalezy od charatkteru, ale dla mnie zazdrosny partner, to przeklenstwo losu.
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 17:13   #6
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: zazdrosc

heh to ja moze powiem tak, ze nie zgadzam sie z monique odrobina zazdrosci jest potrzebna, by rozpalac ogien czy jakos tak po prostu po co mi zwiazek z kims kto mi jest obojetny? skoro tito mi to ze jakies inne sie za nim ogladaja, rozmawia z swoja eks itp. to chyba wogule nie chce z nim byc? ja tak to widze w skrocie
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:22   #7
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: zazdrosc

Cytat:
Napisane przez Moniquee
Cos mi sie wydaje, ze calkiem niedawno byl juz poruszany ten watek, ale co tam.

zazdrosc = brak zaufania do drugiej osoby
brak zaufania = bezsens trwania w takim zwiazku
bezsens trwania w takim zwiazku = konice zwiazku

Reasumujac: zazdrosc = konice zwiazku

Slowo ode mnie: zalezy od charatkteru, ale dla mnie zazdrosny partner, to przeklenstwo losu.
nie zgadzam sie. zazdrosc wynika z bardzo niskiej samooceny najczesciej. boimy sie zagrozenia, boimy sie, ze ktos lepszy sie pojawi i zajmie nasze miejsce. nawet gdy nie jest to strach swiadomy...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 19:25   #8
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: zazdrosc

Cytat:
Napisane przez Moniquee
Cos mi sie wydaje, ze calkiem niedawno byl juz poruszany ten watek, ale co tam.

zazdrosc = brak zaufania do drugiej osoby
brak zaufania = bezsens trwania w takim zwiazku
bezsens trwania w takim zwiazku = konice zwiazku

Reasumujac: zazdrosc = konice zwiazku

Slowo ode mnie: zalezy od charatkteru, ale dla mnie zazdrosny partner, to przeklenstwo losu.

Nie zgadzam się z Tobą!!!



Niema miłości bez zazdroście I oczywiscie jestem zazdrosna o mojego chlopaka a on o mnie uwzam ze to normalne jezeli dwojka ludzi sie bardzo kocha
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:33   #9
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: zazdrosc

Ja też się nie zgadzam z Moniquee ! I tak jak prowokacja mówi, nie ma miłości bez zazdrości. Jeśli kogoś kochamy to jest oczywiste, że chcemy tą osobę mieć tak jakby tylko dla siebie, stajemy się zazdrośni, kiedy wyczuwamy, że ktoś jest zainteresowany naszą drugą połową. Jedni bardziej są zazdrośni, drudzy mniej. Nie wierzę, że istnieja ludzie, którzy kochają, a nie odczuli nigdy choć troszkę cienia zazdrości. Chyba, że naprawdę nie mieli okazji, a tego można jedynie pozazdrościć.

Ja osobiście jestem straszną zazdrośnicą.Staram się z tym walczyć, bo czasami przeszkadza to. Ale jeśli naprawdę kochamy i jesteśmy kochani to taka zazdrość jest nic nieznacząca
Pozdrawiam
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:36   #10
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: zazdrosc

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Ja też się nie zgadzam z Moniquee ! I tak jak prowokacja mówi, nie ma miłości bez zazdrości.
nie ma milosci bez zazdrosci to tez slogan i przesada znam zwiazki gdzie nie ma zadnej zazdrosci a partnerzy bardzo sie kochaja.
rozni sa ludzie.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:44   #11
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Dot.: zazdrosc

Dla mnie zazdrosc jest uczuciem szkodliwym, nie jest ani dowodem zainteresowania, a raczej braku zaufania. Jej nadmiar czesto prowadzi do przykrego konca. Czy zwiazek ma oznaczac zubazanie naszego zycia poprzez pozbywanie sie przyjaciol, tylko dlatego ze naszemu partnerowi/partnerce nie podoba sie moj przyjaciel, ktorego znam od 10 lat i raz na rok przegadam cala noc albo przyjaciolka z wymiarami modelki i IQ=200?
Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-03, 19:52   #12
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: zazdrosc

...a mnie by bylo glupio gdyby mój facet nie byl ani ciutke zazdrosny o mnie....


Nie ma milosci bez zazdrości....oczywiscie zdrowej zazdrości pomijam ta patologiczna i niszczaca zwiazek
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 19:56   #13
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: zazdrosc

mowi sie, ze nie ma milosci bez zazdrosci, wydaje mi sie, ze pojawia sie ona, poniewaz kogos tak bardzo kochamy, ze nie chcemy by nas opuscil, a osoby o tej samej plci co my, z ktorymi spotyka sie nasz TZ sa naszymi rywalami i osobami chetnymi do zabrania naszego ukochanego, moj TZ jest baaaardzo o mnie zazdrosny (kiedys mi powiedzial, ze nigdy nie byl zazdrosny o swoje byle, mowi, ze dopiero teraz poznal kogos kogo na prawde pokochal calym sercem, czyli mnie ), lecz stara sie tego nie okazywac, ja tez go kocham i jestem o niego bardzo zazdrosna, ale dobrze sie maskuje, w ten sposob on bardziej o mnie zabiega polecam te metode, chociaz wiem, ze niektorym moze ciezko to wychoddzic na poczatku
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:15   #14
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: zazdrosc

zazrdosc powoduje toskycznosc w zwiazku i faktycznie swiadczy o niskiej samoocenie z tym sie w zupelnosci zgadzam.

Bzdrua jest, ze nie ma milosci bez zazdrosci i swiadczy to o tym, ze zalezy nam na drugiej osobie.
Skoro kocham swojego partnera (tzn. rozumiem, ze jestem pewna go na 100%, ze jest w stosunku do mnie uczciwy), to dlaczego mam byc zazdrosna o niego?? Nie dostrzegacie tu zadnej sprzecznosci??!
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 21:26   #15
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: zazdrosc

Do mojego związku (niestety) to powiedzenie idealnie pasuje. Zazdrość, to część naszego związku, kiedyś bardzo się z tym męczyliśmy, teraz jest lepiej. Nadal jesteśmy zazdrośni, nawet mogę powiedzieć, że w tym samym stopniu, ale teraz już nie robimy sobie na "złość", nie komentujemy innych kobiet, mężczyzn. Każde z nas wie, o co druga osoba jest najbardziej zazdrosna i tego unika. Tzn, mój TŻ nie lubi gdy rozmawiam o jakichśtam rzeczach z pewnym chłopakiem, więc tego nie robię. To działa w obie strony. Myślę, że z zazdrością można sobie poradzić, lecz mimo wszystko zazdroszczę tym którzy ją odczuwają w mniejszym stopniu niż ja i mój Ukochany.

__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 22:20   #16
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: zazdrosc

Cytat:
Napisane przez Moniquee
zazrdosc powoduje toskycznosc w zwiazku i faktycznie swiadczy o niskiej samoocenie z tym sie w zupelnosci zgadzam.

Bzdrua jest, ze nie ma milosci bez zazdrosci i swiadczy to o tym, ze zalezy nam na drugiej osobie.
Skoro kocham swojego partnera (tzn. rozumiem, ze jestem pewna go na 100%, ze jest w stosunku do mnie uczciwy), to dlaczego mam byc zazdrosna o niego?? Nie dostrzegacie tu zadnej sprzecznosci??!
Masz zupelnie inny tok myslenia niz ja...zazdrosc ie powoduje ze zwiazek jest toksyczny , powoduje ze jest ciekawszy oczywiscie nie mowie o chorej zazdrosci ktora czasem tez sie zdarza..
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 18:32   #17
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: zazdrosc

Uważam, że odrobinka zazdrości w stos. do partnera jest potrzebna (nawet ta w żartach), ale jeśli ktoś jest obsesyjnie zazdrosny to prędzej czy później skończy się to dla związku fiaskiem.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 18:49   #18
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: zazdrosc

Ja natomiast czułabym się nieszczęśliwa w związku, gdzie partner wcale nie byłby o mnie zazdrosny. Zresztą można być pewnym partnera, że nie zdradzi, a mimo to być zazdrosnym o niego, bo po prostu chce się go mieć głównie dla siebie. Niektórym to kompletnie nie odpowiada i uznają to za ograniczenie, a mnie nie przeszkadza i dla swojego partnera jestem w stanie zrezygnować z jakiś znajomości czy zachowań, które mu przeszkadzają.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.