Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 11:07   #61
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cześć Wam,

Stosuję już drugi raz cały zestaw K-PAK (szampon, rekonstruktor, odżywka zamiennie z hydratorem) i mam wątpliwości co do działania. Może Wy mi pomożecie. Mam włosy bardzo zniszczone po rozjaśnianiu, mają naruszoną strukturę. Podczas gdy na włosach są poszczególne części całej serii, włosy są tak miękkie, że gdybym mocniej pociągnęła urwałyby się, dużo też się wtedy wyłamuje. Po wysuszeniu są piękne, lśniące, sypkie, ale przeraźliwie cienkie! O co chodzi? Boję się, ze stracę wszystkie włosy podczas mycia. Gdy stosowałam inne preparaty odbudowujące (np. Kerastase Ciment albo Absolut Repair) nie było tak spektakularnych efektów końcowych, ale nie łamały się tak bardzo podczas mycia i nie były tak cienkie po wysuszeniu. Poradźcie prosze.

Pozdrawiam,
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 07:46   #62
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Podczas mycia szamponem chelatujacym otwierasz łuskę włosa wiec zniszczone i osłabione włosy maja prawo wypadać... po wysuszeniu są ciensze bo sa idealnie nawilzone i zostaje domknięta bardziej łuska włosa czyli same w sobie sa bardziej zwarte a jednocześnie nie maja takiej objętości.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:32   #63
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Dziewczyny!

Trochę off-owo na wstępie, ale chętnie odsprzedam nowiutki zestawik k-pak prosto z UK informacje na priv

A wtrącając do dyskusji swoje 3 grosze to uważam że jak chce się korzystać z drogich i profesjonalnych kosmetyków to trzeba się doczytać jak dobrze ich używać (internet jest tu bogiem, szczególnie angielskie strony) :P bolesne są wypowiedzi w których dziewczyny używały samego deep reconstructora i dziwią się że po dłuższym czasie efekt gorszy albo włoski suche... od początku używania stosowałam cały zestaw i sobie chwalę bardzo efekty
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:11   #64
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

dziewczyny! Wręcz nie wolno stosować samego rekonstruktora. Zawsze po jego użyciu należy nałożyć odżywkę. I owszem on otwiera łuski włosa, a odżywka ma za zadanie je zamknąć.
Dużo o tym czytałam zarówno na polskich jak i zagranicznych stronach.

Oto jedna z istotnych wypowiedzi:

"UWAGA - po kuracji proteinowej rekonstruktorem należy zAWSzE użyć dobrej odżywki, inaczej łuski włosów nie zostaną zamknięte i włosy będą szorstkie i suche"
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 17:50   #65
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Ponizej skopiowalam czesc tekstu osoby sprzedajcej "rekonstruktora"...Ni e wiem czy o tym produkcie piszecie ale ja odbieram to tak, ze tego produktu nalezy uzywac 1-2 razy w tyg a w pozostale dni inny produkt Joico..Ja mialam ten produkt oraz K-PAK conditioner i uwazam ze odzywka lepiej dzialala mi na włosy niz ten rekontruktor....
Hmmm...to jak to z nim jest bo z Waszych wypowiedzi wnioskowalabym ze trzeba uzywac obu odzywek w tym samym czasie ....pogubilam sie juz....


".....JOICO K-PAK DEEP PENETRATING RECONSTRUCTOR- najlepszy preparat rekonstruujący włosy, dający natychmiastowe efekty, polecany do wszystkich rodzajów włosów, dostarcza włosom 19 aminokwasów, które odbudowują zniszczone i uszkodzone fragmenty,

Sposób użycia- niewielką ilość nałożyć na świeżo umyte, osuszone ręcznikiem włosy (dzięki temu odżywka ma silniejsze działanie bo nie miesza się z wodą pozostałą na włosach) na minimum 5 min, następnie spłukać i ułożyć włosy.
Stosowanie tego produktu zaleca się 1-2 razy w tygodniu w zależności od stanu włosów. Nie zaleca się również stosowania jako samodzielnej odżywki, najlepsze działanie z JOICO K-PAK Intense Hydrator (maska nawilżająca) lub z innymi produktami z serii K-Pak..."
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2011-03-12 o 17:53
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:57   #66
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

hop hop

wlasnie nabylam caly zestawik na all i juz sie doczekac nie moge

mam sianowate, zniszczone wlosy, moze w konuc cos je odzywi...;/
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:26   #67
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

A myslicie ze ten specyfik nada sie tez na suche krecone wloski? Bo ja jako tako zniszczonych nie mam (chyba) tylko przez to ze sa krecone maja tendencje do puszenia sie...czasami zamiast lokow mam jedno wielko siano na glowie, szczegolnie na drugi dzien po umyciu...i tak sobie pomyslalam ze moze takie glebokie nawilzenie by im pomoglo, co wy na to?
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 22:04   #68
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
"UWAGA - po kuracji proteinowej rekonstruktorem należy zAWSzE użyć dobrej odżywki, inaczej łuski włosów nie zostaną zamknięte i włosy będą szorstkie i suche"
A jeśli mamy inne odżywki proteinowe, np: Kallos z proteinami mlecznymi, albo jakaś odżywka z proteinami jedwabiu?
Mi po kallosie mlecznym wlosy się przesuszały
Może powinno się nim myć włosy tylko a potem nakładać odżywkę jak po szamponie?

Ciekawe...
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 09:19   #69
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
A myslicie ze ten specyfik nada sie tez na suche krecone wloski? Bo ja jako tako zniszczonych nie mam (chyba) tylko przez to ze sa krecone maja tendencje do puszenia sie...czasami zamiast lokow mam jedno wielko siano na glowie, szczegolnie na drugi dzien po umyciu...i tak sobie pomyslalam ze moze takie glebokie nawilzenie by im pomoglo, co wy na to?
Jak chcesz nawilżać to lepszy będzie Intense Hydrator rekonstruktor nie jest od nawilżania tylko odbudowy, ba ! on może nawet lekko wysyszyć włosy ponieważ ma dużo protein i dlatego też należy po Rekonstruktorze użyć jeszcze jakiejś nawilżającej odżywki...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:59   #70
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Zakupilam wczoraj na allegro caly zestaw, po 100 ml, jak sie sprawdzi to kupie wieksze opakowanaia, na razie chce sprawdzic calosc, zobaczymy. Na pewno podziele sie z wami efektami Pozdrawiam
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 14:21   #71
karo_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Hej!
Odnośnie Joico zestawu do rekonstrukcji.
Zabieg u fryzjera w Zielonej Górze kosztuje 90 zł. Na początku chodziłam, później zaczęłam zamawiać zestaw na Allegro. Jest bardzo dobry, jednak wydaje mi się, że lepszy efekt (śliskich włosów) jest na ciemnych włosach. (Miałam blond, brąz, czerń i znów blond). Fryzjerka poleciła mi, aby na mocno zniszczone włosy stosować raz w tygodniu ( przez miesiąc), później coraz rzadziej, aż do jednego stosowania na 3 tygodnie. Zaznaczyła też, aby ostatnią odżywkę z zestawu trzymać na włosach tylko 5 minut (tak jak jest napisane na opakowaniu). Jestem bardzo zadowolona z efektu joico. Warte swojej ceny. Włoski ślicznie wyglądają, są miękkie i lśniące.
Jedna z odżywek ma specyficzną konsystencję
karo_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 19:17   #72
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Tak jak kiedys pisalam, zakupilam na allegro caly zestaw z K-Pak, no nie doczekalam sie zadnych rezultatow bo po 2 uzyciach zrobil mi sie mega lupiez i musialam go przestac uzywac...tak wiec mojej skorze ewidentnie nie spasowal
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 14:25   #73
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

ja używam też tego zestawu, i też zawsze razem, czyli na pewno nie samego rekonstruktora... stosuję też masę innych sposobów nawilżania i regeneracji włosów, więc trudno powiedzieć, jakie jest działanie samego Joico.
Zwracam też uwagę, że są dwa zestawy: profesjonalny i ten do użytku domowego. W profesjonalnym jest inny szampon i odżywka. W tym domowym jest szampon i odżywka K-PAK, do tego Intense Hydrator i oczywiście Deep Reconstructor. Dowiedziałam się o tym po zakupieniu zestawu u fryzjerki, która zapewniała mnie, że to ten sam, którego używa w salonie. Do tej pory się zastanawiam, którego używa w tym salonie
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 16:43   #74
magdusia_hej
Przyczajenie
 
Avatar magdusia_hej
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Do tematu... Czy ktos był na rekonstrukcji włosow joico w salonie Hotelu Swing w Krakowie?? Mam tam wykupiony kupon z grupera i nie wiem czego sie spodziewac
magdusia_hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 09:06   #75
Aneczka:}
Raczkowanie
 
Avatar Aneczka:}
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 75
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Dziewczyny
Masakra
Produkty Joico to produkty PROFESJONALNE i producent nie pisze sobie tak o, że trzeba trzymać Rekonstruktor 5 minut, a Hydrator 3-5 minut, po rekonstruktorze uzywać Hydratora, NIE WOLNO ICH TRZYMAĆ PARE GODZ ANI NAWET 4O MINUT! one maja za silne działanie i wtedy mogą, "ścisnąć" włos i efekt będzie całkiem odwrotny od zamierzonego, mogą wtedy być sianowate, przesuszone, poza tym Rekonstruktor daje nam dużą dawkę protein, które w nadmiarze mogą przesuszyć włosy i UWAGA UWAGA trzeba "zamknąć"po rekonstruktorze włosy czymś mooocno nawilżającym, czyli Hydratoerem, ale tez trzyma się go 3-5 minut.
Naprawdę taki czas jest optymalny, żeby te produkty zadziałały TAK JAK POWINNY, nie dłuższy.

Nie wolno dawać ich tez na skórę głowy, bo składniki rekonstruujące WŁOS, mogą podrażnić SKÓRĘ głowy...

Włos ma zdolność "brania"w górę składników odżywczych "tyle ile mu potrzeba" więc nie trzeba masek, nakładać bezpośrednio na skórę głowy masek, odżywek, a nawet NIE WOLNO, po pierwsze (przy bardzo silnych) mogą podrażnić, po drugie obciążyć i nici z pięknych włosów.

Ja stosowałam Rekonstruktor i Hydrator przez 30 minut (po niektórych opiniach z wizażu, że trzymać ILE SIĘ DA), ale włosy miałam suche, łamliwe, gporsze niż przed zastosowaniem (choć tez były łamliwe i przesuszone, ale nie aż tak strasznie), napisałam więc do salonu gdzie kupiłam te produkty napisali, żeby broń boże nie trzymać dłużej, ani nie dawać na skórę głowy, potrzymałam rekonstruktor 5 minut, hydrator 5 minut, włosy jak ta lala, gładkie, miłe, suchość zniknęła, mięsiste, dopiero pierwszy raz użyłam w ten sposób, ale już widzę, że tak jest prawidłowo i że rzeczywiście warto zainwestować w te kosmetyki, tylko wiadomo PRAWIDŁOWO ICH UŻYWAĆ tak jak zalecają profesjonaliści a nie osoba nie znająca się na tym.

Rekonstruktora używa się raz w tyg góra dwa (ale zawsze po nim nakładamy hydrator), hydrator można używać codziennie, łącznie z dniem, w którym używamy go zaraz po spłukaniu rekonstruktora.
Ale pamiętajmy, że i jeden i drugi nie dłużej niż 5 min!

Zapach rekonstruktora to traki fajny banan dla mnie, hydrator moim zdaniem nie pachnie zbyt przyjemnie, bardziej tak surowo, kwiatowo? Szampon ma przyjemny kosmetyczny zapach, tez nieco owocowy, Olejek pachnie też pięknie! Słodko, owocowo mmmm
__________________
Ania
Aneczka:} jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:15   #76
karolinadud
Przyczajenie
 
Avatar karolinadud
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez Aneczka:} Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Masakra
Produkty Joico to produkty PROFESJONALNE i producent nie pisze sobie tak o, że trzeba trzymać Rekonstruktor 5 minut, a Hydrator 3-5 minut, po rekonstruktorze uzywać Hydratora, NIE WOLNO ICH TRZYMAĆ PARE GODZ ANI NAWET 4O MINUT! one maja za silne działanie i wtedy mogą, "ścisnąć" włos i efekt będzie całkiem odwrotny od zamierzonego, mogą wtedy być sianowate, przesuszone, poza tym Rekonstruktor daje nam dużą dawkę protein, które w nadmiarze mogą przesuszyć włosy i UWAGA UWAGA trzeba "zamknąć"po rekonstruktorze włosy czymś mooocno nawilżającym, czyli Hydratoerem, ale tez trzyma się go 3-5 minut.
Naprawdę taki czas jest optymalny, żeby te produkty zadziałały TAK JAK POWINNY, nie dłuższy.


Nie wolno dawać ich tez na skórę głowy, bo składniki rekonstruujące WŁOS, mogą podrażnić SKÓRĘ głowy...

Włos ma zdolność "brania"w górę składników odżywczych "tyle ile mu potrzeba" więc nie trzeba masek, nakładać bezpośrednio na skórę głowy masek, odżywek, a nawet NIE WOLNO, po pierwsze (przy bardzo silnych) mogą podrażnić, po drugie obciążyć i nici z pięknych włosów.

Ja stosowałam Rekonstruktor i Hydrator przez 30 minut (po niektórych opiniach z wizażu, że trzymać ILE SIĘ DA), ale włosy miałam suche, łamliwe, gporsze niż przed zastosowaniem (choć tez były łamliwe i przesuszone, ale nie aż tak strasznie), napisałam więc do salonu gdzie kupiłam te produkty napisali, żeby broń boże nie trzymać dłużej, ani nie dawać na skórę głowy, potrzymałam rekonstruktor 5 minut, hydrator 5 minut, włosy jak ta lala, gładkie, miłe, suchość zniknęła, mięsiste, dopiero pierwszy raz użyłam w ten sposób, ale już widzę, że tak jest prawidłowo i że rzeczywiście warto zainwestować w te kosmetyki, tylko wiadomo PRAWIDŁOWO ICH UŻYWAĆ tak jak zalecają profesjonaliści a nie osoba nie znająca się na tym.

Rekonstruktora używa się raz w tyg góra dwa (ale zawsze po nim nakładamy hydrator), hydrator można używać codziennie, łącznie z dniem, w którym używamy go zaraz po spłukaniu rekonstruktora.
Ale pamiętajmy, że i jeden i drugi nie dłużej niż 5 min!

Zapach rekonstruktora to traki fajny banan dla mnie, hydrator moim zdaniem nie pachnie zbyt przyjemnie, bardziej tak surowo, kwiatowo? Szampon ma przyjemny kosmetyczny zapach, tez nieco owocowy, Olejek pachnie też pięknie! Słodko, owocowo mmmm

A jakiego szamponu i odżywki używałaś ? też z Joico?
karolinadud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 23:49   #77
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Wiesz, zaniepokoiłaś mnie. Moja odrzywka co prawda nie ma grudek, ale ma specyficzną konsystencję - jak pisałam jest dośc rzadka i przypimina hmmm... powiedzmy koktajl z bananów zmiksowanych z mlekiem. Podrażnień nie powoduje ale na wszelki wypadek przejdę sie do jakiegoś salonu i sprawdzę "naocznie" czy wszystko z nią ok.
to prawidłowo... mam całą rekonstrukcję Joico, byłam dwa razy na tej rekonstrukcji u fryzjera i kupiłam zestaw "domowy" w salonie. taką konsystencję ta odżywka po prostu ma... i pięknie pachnie na moim blogu (w podpisie) opisałam szczegóły obu wizyt
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 08:59   #78
maledivka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

A ja powiem ze jest srednia.. Uzywalam miliony produktow.. tych lepszych i gorszych.. (nie uzywam z produktow za 10 zl z rossmana) Najlepsze sa Kerastase maski. OK 200zl za 250ml. Najlepiej uzywac zestawu Szampon, maska, odzywka. Razem ok 350ZL.
Po calym k-paku joico wszystko jest ok z wlosami na poczatku.. A jesli wysusze wlosy to mam dalej siano. Efekt nawilzonych wlosow utryzmuje sie przez kilka godzin i to jesli nie wysusze suszarka wlosow..
Produkty malo wydajne.. Po 3 zastosowaniach juz duzo nie bylo (a przeciez nie smaruje wlosow duza iloscia).. Cena? Mala w miare bo to tylko 150zl za 3 rzeczy. Nie kupie wiecej.
Przepis na super wlosy: Umyc dwa razy szamponem Caviar Alterna Dry shampoo, Maska Kerastase Zielona, Olejek do wlosow Kerastase. Wlosy super pachnace, Blyszczace, elastyczne i nawilzone. Pragne nadmienic takze ze wlosy wtedy sie nie rozdwajaja i nie sa zniszczone!
maledivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 15:55   #79
_docik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Hej Dziewczyny.
Widzę, że wątek już trochę się zakurzył ale chce zainwestować w k-paka, bo moje włosy to straszne przesuszone siano. Robiłam encanto, ale potem wyglądałam jak przylizany śledź :/
Z racji tego, że cała kuracja jest droga, zastanawiam się czy nie ograniczyć się jedynie do rekonstruktora i hydratora?
Albo może samego rekonstruktora, a na niego mocno emolientowej odżywki żeby uniknąć przeproteinowania, np. garnier awokado i masło karite?

PS.: Znalazłam też coś takiego:
http://estyl.pl/joico-k-pak-zestaw-p...ml-21-5ml-8384
Czy taki zestawik za 49zł to rzeczywiście promocja, czy miniatuorwa fanaberia?
_docik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 13:00   #80
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez _docik_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny.
Widzę, że wątek już trochę się zakurzył ale chce zainwestować w k-paka, bo moje włosy to straszne przesuszone siano. Robiłam encanto, ale potem wyglądałam jak przylizany śledź :/
Z racji tego, że cała kuracja jest droga, zastanawiam się czy nie ograniczyć się jedynie do rekonstruktora i hydratora?
Albo może samego rekonstruktora, a na niego mocno emolientowej odżywki żeby uniknąć przeproteinowania, np. garnier awokado i masło karite?

PS.: Znalazłam też coś takiego:
http://estyl.pl/joico-k-pak-zestaw-p...ml-21-5ml-8384
Czy taki zestawik za 49zł to rzeczywiście promocja, czy miniatuorwa fanaberia?
Jeżeli włosy masz suche to odradza Joico, trzeba najpierw je nawilżyć i natłuścić. Inaczej możesz otrzymać jeszcze większe siano, to naprawdę bomba proteinowa.

Odradzam ten zestaw. Szkoda kasy. Jak już kupować to oryginalny salonowy (szampon chelatujący, neutralizer, rekonstruktor, hydrator) albo sam rekonstruktor i hydrator.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 14:00:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.