Jak reagujecie na spojrzenia? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 21:26   #31
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

czasami z nudow jadac autobusem takze mysle sobie gdzie jakas osoba mozna pracowac co je na sniadanie dopisuje mini scenariusze lub wyobrazam sobie ja w jakis dziwnym okolicznosciach
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 03:03   #32
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

To zależy, bo jesli sa to damskie spojrzenia, to staram się wytrzymać to spojrzenie i również się patrzeć , a jeśli męskie, to zazwyczaj się po prostu nie patrzę, nie zwracam uwagi lub peszę się-zwłaszcza wtedy, kiedy mi się chłopak podoba.

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2008-11-12 o 03:09
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 11:51   #33
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Spojrzenia? Zależy jakie. Są przyjazne, zaciekawione, nawet lekko flirtujące... na takie odpowiadam najczęściej uśmiechem. A na takie obleśne (to tylko ze strony mężczyzn się zdarza) reaguję zazwyczaj nieprzyjemnie (potrafię zrobić "zabójczy wzrok" albo nawet coś powiedzieć - nie toleruję, gdy jakiś palant gapi mi się np na biust).

Tak czy inaczej, jestem raczej daleka od nadinterpretowania spojrzeń innych ludzi, choć te przyjazne czasem poprawiają mi nastrój
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 12:08   #34
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

LUbię obserowowac ludzi, fajna sprawa. Zawsze sobie coś wtedy myślę nt. tej osoby, albo zastanawiam się kim jest, co robi w życiu, czy np. rano piła herbatę... Wiem, nienormalna jestem
Ja mam tak samo. Czasem pomyśle sobie coś zboczonego . To dopiero schizo.

Kiedy jakiś obcy facet zatrzyma na mnie wzrok a ja to wyczaję, zerknę na niego obojętnym wzrokiem tylko na sekundkę. Jeśli jego to nie speszy udaje, że nie widzę, tego, że się na mnie lampi.

Cytat:
Napisane przez dovera Pokaż wiadomość
Czy może spojrzenia są tylko i wylacznie spojrzeniami? jakie macie doświadczenia?
Spojrzenie spojrzeniu nie jest równe, bo nigdy nie wiadomo co dana osoba w tym momencie sobie myśli. Być może się zamyśliła i nieświadomie skierowała oczy w kierunku danej istoty, może ot tak oko zawiesiła, może ta druga strona miała coś na sobie co jej się spodobało (bądź też nie). Powodów może być tysiące.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 12:23   #35
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Nie znosze tego. Wieczne spojrzenia facetów...Wiem ze patrza... Czasami czuje na sobie wzrok i dla pewnosci katem oka zerkne czy aby napewno ale nie odwzajemniam, nie usmiecham się ani nie mrugne, brwi nie podniose bo wiem jak to sie skonczy. Może 3 razy miałam tak że facet długo patrzył mi w oczy i czekał aż ja odwzajemnie spojrzenie no i spojrzałam na sekunde i to wystarczyło a jak sie miejsce koło mnie zwolniło to sie dosiadł i chciał mój numer...
Najgorsze jest to jak siedze w tramwaju obok okna i on zatrzymuje się na przystanku i w tym samym momencie staje też tramwaj który jedzie z przeciwnej strony i co najgorsze prawie zawsze w tym miejscu gdzie siedzi facet albo ich kilku. Jak siedzi jeden koleś - spoko bo sie tylko patrzy ale zdarzyło mi się jak było ich dwóch ze zaczeli jak psy zamknięte w akwarium maziać łapami po szybach z wywieszonymi jęzorami i dzikim obłędem w oczach. A ludzie w tramwaju tak sie smiali... I padł komentarz "to pewnie głodne szczeniaczki tej blondyny".
Duzo by pisac.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:29   #36
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Wcale nie- ja mam podobnie Hmm... Albo po prostu obie mamy coś z głową Czasem gdy jestem wśród większej grupy ludzi (np. w autobusie czy metrze) nagle łapię się na tym, że zerkam na kogoś i tworzę sobie w myśli "mini-scenariusz" na jego temat- kim jest, czy jest szczęśliwy, co go spotkało, że ma takie smutne spojrzenie... I tym podobne, i tym podobne...
Poza tym, jak już dziewczyny pisały, zdarza mi się zapatrzeć na kogoś, bo przykuwa moją uwagę fajnym stylem ubierania, makijażem, fryzurą.
No i oczywiście czasem zerkam na fajnych facetów- ze względów czysto estetycznych

Gdy działa to w drugą stronę, czyli zauważę, że ktoś przypatruje się mi, zazwyczaj troszeczkę się peszę i udaję, że nic nie widzę. Nie wiem dlaczego- tak już mam...
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wcale nie, ja też tak mam ale raczej myślę o czym ta osoba sobie akurat teraz myśli niż z kim piła herbatę

albo jak widzę np ludzi żyjących na dworcu to bardzo sie zastanawiam jak wyglądało ich życie przedtem i jak tam trafili... to jest niesamowicie ciekawe, każdy z nich być może nosi w sobie interesującą historie może był kiedyś milionerem etc (i kto tu ma dziwne myśli )
Tez mnie to zastanawia, ciekawią mnie w ogóle ludzkie historie-zwłaszcza jak są ciekawo-życiowe.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Czasem pomyśle sobie coś zboczonego . To dopiero schizo.

Kiedy jakiś obcy facet zatrzyma na mnie wzrok a ja to wyczaję, zerknę na niego obojętnym wzrokiem tylko na sekundkę. Jeśli jego to nie speszy udaje, że nie widzę, tego, że się na mnie lampi.



Spojrzenie spojrzeniu nie jest równe, bo nigdy nie wiadomo co dana osoba w tym momencie sobie myśli. Być może się zamyśliła i nieświadomie skierowała oczy w kierunku danej istoty, może ot tak oko zawiesiła, może ta druga strona miała coś na sobie co jej się spodobało (bądź też nie). Powodów może być tysiące.
A już myślałam, że tyko ja mam takie haaaloo w głowie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:55   #37
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Mialam ostatnio taka sytuacje.
Jechalam dobre 40 min autobusem, i przez jakies pol godziny drogi jakis chlopak maniakalnie sie na mnie gapil, bez zmruzenia oka. Nawet jak podnosilam glowe sie gapil, i sie usmiechal, no to ja mu tez jakis delikatny usmiech ze 3 razy poslalam.
Pomyslalam sobie, "fajnie, moze mu sie podobam".
Przestalam sie cieszyc jak wysiadl na tym przystanku co ja (bylo juz ciemno), szedl za mna az pod drzwi mojego domu, a jak wkladalam klucz do zamka to costam krzyczal "jak masz na imie" i takie tam. Zalowalam ze nie zadzwonilam po tate zeby po mnie przyszedl. Pozniej sie troche balam ze bedzie mnie nachodzil (bo juz wiedzial w sumie gdzie mieszkam) ale obeszlo sie bez tego jak narazie

Ale powiem wam, ze strachu sie najadlam.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 14:58   #38
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak reagujecie na spojrzenia?

Cytat:
Napisane przez Ruffian Pokaż wiadomość
Spojrzenia? Zależy jakie. Są przyjazne, zaciekawione, nawet lekko flirtujące... na takie odpowiadam najczęściej uśmiechem. A na takie obleśne (to tylko ze strony mężczyzn się zdarza) reaguję zazwyczaj nieprzyjemnie (potrafię zrobić "zabójczy wzrok" albo nawet coś powiedzieć - nie toleruję, gdy jakiś palant gapi mi się np na biust).

Tak czy inaczej, jestem raczej daleka od nadinterpretowania spojrzeń innych ludzi, choć te przyjazne czasem poprawiają mi nastrój
mam identycznie!
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.