Czy ktos ma dostep do Waszych smsow? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 15:26   #1
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Angry

Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?


hej, napisze tu bo juz nie wiem co robic... wiem ze moja siostra czyta moje smsy, a nawet sprawdza jakie watki czytam!:/ wkurza mnie strasznie ta jej wscibskosc, zero prywatnosci.. i jeszcze mysli ze o tym nie wiem:| co prawda mam na nia pewne haki ale wole ich nie ujawniac bo zal by mi jej bylo gdyby nasi rodzice sie dowiedzieli... glupio sie czuje bo wciaz ja lubie ale od kiedy tak sie zachowuje wole z nia o niczym nie gadac! nie wiem juz co robic( pozdrawiam i prosze o rady!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:36   #2
Optymistka w trampkach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Jeśli nie chcesz, aby rodzice sie dowiedzieli, to weź swoja siostrę na stronę i z nią o tym porozmawiaj. Powiedz jej, że o wszystkim wiesz i nie życzysz sobie, żeby dalej tak postępowała. Każdy ma prawo do prywatności, a ona Twoją prywatność przez właśnie takie zachowanie narusza. Twoja siostra nie ma do tego prawa! Musisz być stanowcza i z nią o tym pomówić.
__________________




Optymistka w trampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:37   #3
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Pogadać z nią o tym? Wyjaśnić, że to Ci się nie podoba i nie zamierzasz tego dalej tolerować.


Ode mnie, każdy bez wyjątku za czytanie moich smsów dostałby w twarz.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:41   #4
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Wiem, że operator, CBŚ i inne organy mogą czytać moje smsy, więc na wszelki wypadek plany morderstw omawiam w cztery oczy.

A tak serio, to ustaw sobie blokadę klawiatury na hasło. Wiele telefonów ma tę opcję, nie będziesz musiała wyłączać.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:44   #5
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

pogadaj z nią, a jak nie poskutkuje to zacznij czytac jej
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 15:48   #6
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

W niektorych telefonach jest opcja zabezpieczenia skyrzynki sms. Tzn, że za każdym razem jak ktoś bedzie chciał ja otworzyć bedzie musiał wpisać hasło.

Ja jestem strasznie przewrażliwiona na tym punkcie. Nikt nie ma prawa czytać moich smsów czy maili.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 16:16   #7
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Też uważam, że najlepiej załóż hasło w telefonie, jeśli jest taka możliwość.
I pogadaj z nią o tym.

Ja bym nie wytrzymała, gdyby ktoś moje smsy czytał :/
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 16:23   #8
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Dlatego ja wszystkie smsy usuwam ;P Nie lubię mieć świadomości, że jak zostawię gdzieś telefon to ktoś może przeczytać moje wiadomości.
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:27   #9
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

telefon - blokada klawiatury na hasło
komputer - osobny profil, tez na haslo
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:28   #10
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Najlepiej będzie, jeśli pogadasz o tym z siostrą. Swoją drogą bardzo cenie sobie prywatność i też nie lubię, jeśli ktoś czyta moje wiadomości.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:57   #11
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wiem, że operator, CBŚ i inne organy mogą czytać moje smsy, więc na wszelki wypadek plany morderstw omawiam w cztery oczy.
z tego, co się orientuję, to samej treści chyba nie, ale mogę się mylić

A tak serio, to ustaw sobie blokadę klawiatury na hasło. Wiele telefonów ma tę opcję, nie będziesz musiała wyłączać.[/quote]

i to jest chyba jedyny sposób. Poza tym rozmawiaj z nią. Zapewne nie chciałaby, żeby ktoś postępował tak z jej telefonem i musi uszanować czyjąś prywatność. A jeśli uważasz, że jest taka potrzeba: porozmawiaj z mamą, niech się siostra trochę powstydzi przed rodzicielką, to może przestanie sprawdzać Ci skrzynki.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 18:12   #12
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

czy ktoś ma dostęp do moich smsów? - Moja Kobieta i ma do tego pełne prawo nie mam przed nią tajemnic - nie piszę z innymi kobietami, chyba,ze to zwykłe kolezanki, a jeśli to zwykłe koleżanki to może sobie poczytać te duperele, o których piszemy.

ale siostra, koledzy itp. nie. tylko ona.

archiwum gg też może oglądać kiedy chce.

a telefon noś po prostu przy sobie zawsze.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:08   #13
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Do moich esów nikt nie ma dostępu.
A rodzeństwo już na pewno, może wpływa na to fakt, że jestem jedynaczką. ;p
A mojej mamie na co moje sms-y? Jeszcze mnie nie kontrolowała w ten sposób.

Pamiętam jak jeszcze w podstawówce czy gimnazjum, jeśli chciało się poczytać cudze sms-y, to rzucało się hasłem 'daj pooglądać obrazki!' ;p

Co do problemu, to to, co zostało już powiedziane:
- blokada na hasło.
- noszenie telefonu przy sobie.

I pogadaj z nią o tym, że nie chcesz, żeby czytała twoje sms-y, bo to Twoja prywatna sprawa. A jak to nie poskutkuje, to powiedz o tym rodzicom.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:14   #14
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Nikt nie czyta moich smsów, ale gdyby chciał czytać to miałabym niezłe nerwy. Ustaw hasła na telefonie i na swoim profilu, porozmawiaj z siostrą na osobności i bądź przy tym stanowcza, możesz ją nawet trochę postraszyć, że np. powiesz mamie o tym i owym.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:41   #15
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

nie mam takiego problemu, nikogo nie interesuja moje smsy. gdyby czytali to bym się wkurzała. Jedynie TŻ może czytać kiedy zechce, czego w sumie nie robi. Pozatym nie wysyłam jakiś tajnych wiadomości do nikogo. Raczej tylko w celu poinformowania kogoś o czymś - ze sie śpóźnie, czy coś dla mnie przyniesie, lub aby przekazac informację. A tak to wole zadzwonić.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:58   #16
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Ja w sumie też nie miałabym nic przeciwko, gdyby mój TŻ chciał poczytać sobie moje sms, czy gg, ale musiałby się wcześniej o to mnie spytać (by np nie przeczytał czegoś, kto mi ktoś napisał w tajemnicy). Ale nigdy mnie o to nie prosił.

Mam natomiast bardzo wścipską mamę, która weszłaby na wszystko co jest dostępne. Więc do wszystkich moich kont na necie (nk, allegro, poczta, skype, gg itd) mam ustawione hasło A telefon mam zawsze przy sobie, a jest on dość skomplikowany dla mamy, więc nawet jak go gdzieś zostawię, to go nie rusza

Jeśli chodzi o Twoją siostrę Kaori, to ja bym jej przypomniała, że w razie czego to mam na nia haka, więc ma uszanować Twoją prywatność, ale tak na prawdę bym rodzicom nic nie mówiła. Takie straszenie czasami też pomaga.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 23:29   #17
piceofmee
Raczkowanie
 
Avatar piceofmee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 105
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

tak jak wyżej proponowałabym nosić tel przy sobie,kasować sms no chyba że jest możliwość ustawienia hasła do skrzynki odbiorczej. Co do przeglądanych stron stworzyć nowego użytkownika zabezpieczyc haslem i po problemie

do moich sms nk archiwum gg ma dostęp tż chociaż i tak przed jego przyjściem kilka wiad idzie do kosza ;p
__________________
Co dzień mam CIEBIE w sercu i w głowie..
piceofmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 09:41   #18
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

U mnie sumie i mój TŻ i moja siostra jeśli ,by chcieli to mogli by wszystko przeczytać: smsy, maile, nk ( i tak maja hasła). Ale nigdy tego nie robią, ja w sumie też nigdy w ich rzeczy nie zaglądam choć mogłabym.

Też stawiam na blokady i szczerą rozmowę z siostra. Znasz ja najlepiej, więc wiesz co powinnaś jej powiedzieć.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:17   #19
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

w nokii mozna ustawic haslo na ogolnie wchodzenie do menu, jesli masz nokie to ustaw je sobie
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 13:45   #20
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Kaori na Twoim miejscu tak jak radzą dziewczyny porozmawiałabym z siostrą i będąc przezorna wykorzystałabym podpowiedź związaną z użyciem blokady/hasła. Tak na wszelki wypadek.

Czy ktoś ma dostęp do moich smsów? Nie mam tajemnic przed mężem jak i on przede mną, więc w każdej chwili może zajrzeć (ale tego nie robi) do mojego kom. Co do wizażu, wie jaki mam nick, czasem przy mnie bywa jak coś piszę, kiedyś nawet dla żartów zapytał czy ja tu z kimś nie flirtuje, bo nie mógł się nadziwić, że tak dałam się omotać wizażowi.


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wiem, że operator, CBŚ i inne organy mogą czytać moje smsy, więc na wszelki wypadek plany morderstw omawiam w cztery oczy.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:07   #21
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Kaori na Twoim miejscu tak jak radzą dziewczyny porozmawiałabym z siostrą i będąc przezorna wykorzystałabym podpowiedź związaną z użyciem blokady/hasła. Tak na wszelki wypadek.

Czy ktoś ma dostęp do moich smsów? Nie mam tajemnic przed mężem jak i on przede mną, więc w każdej chwili może zajrzeć (ale tego nie robi) do mojego kom. Co do wizażu, wie jaki mam nick, czasem przy mnie bywa jak coś piszę, kiedyś nawet dla żartów zapytał czy ja tu z kimś nie flirtuje, bo nie mógł się nadziwić, że tak dałam się omotać wizażowi.
to samo chciałam napisać
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:26   #22
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Czytanie sms'ów to jeszcze nic mój brat zainstalował program i co jakis czas ten program robi zdjecia pulpitu gdzie widać moje rozmowy na gg a ponad to wszystkie te rozmowy sa zapisywane w notatniku. Widać tam również strony na które wchodziłam, hasła które wpisywałam etc.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:56   #23
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
to samo chciałam napisać
Wyjęłam Ci to z ust.

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Czytanie sms'ów to jeszcze nic mój brat zainstalował program i co jakis czas ten program robi zdjecia pulpitu gdzie widać moje rozmowy na gg a ponad to wszystkie te rozmowy sa zapisywane w notatniku. Widać tam również strony na które wchodziłam, hasła które wpisywałam etc.
A można wiedzieć po jakiego diabła on robi te zdjęcia?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:37   #24
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Jakby moja siostra czytała moje smsy i sprawdzała na jakie strony wchodzę, to bym jej powiedziała,że sobie tego nie życzę ,a jeśli to by nie poskutkowało , to robiłabym to samo z jej wiadomościami i to w taki sposób ,żeby się domyśliła ,a jakby coś powiedziała, to tylko bym się jej spytała: i jak się teraz czujesz? robię tylko to co Ty

albo
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:49   #25
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Czytanie sms'ów to jeszcze nic mój brat zainstalował program i co jakis czas ten program robi zdjecia pulpitu gdzie widać moje rozmowy na gg a ponad to wszystkie te rozmowy sa zapisywane w notatniku. Widać tam również strony na które wchodziłam, hasła które wpisywałam etc.
przesada i to gruba

to już jest szczyt ingerencji w Twoją prywatność!

Mój bracholek tez jest zapalonym informatykiem i umiałby mi coś takeigo założyć, ale nigdy nawet nie próbował. W przeciwnym wypadku chyba bym go udusiła

By tak perfidnie jeszcze zdobywać Twoje hasła... MASAKRA
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:34   #26
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość

Mój bracholek tez jest zapalonym informatykiem i umiałby mi coś takeigo założyć, ale nigdy nawet nie próbował. W przeciwnym wypadku chyba bym go udusiła
A przynajmniej nie wiesz nic o takiej probie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:50   #27
Ney
Raczkowanie
 
Avatar Ney
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Nie wyobrażam sobie tego, że ktoś mógłby przeczytać moje SMSy !!!
Szczerze nienawidzę, jak ktoś z rodziny otwiera moje listy, czyta moje smsy...
Jeśli ja nie czytam czyjejś korespondencji, jestem uczciwa wobec danej osoby, to oczekuję tego samego.
Moje e-maile, zawartość w komórce albo listy są moją własnością i bez mojej zgody nikt nie ma prawa tam zaglądać!

Pogadaj z siostrą o tym, że to jest Twoja prywatna korespondencja i nie życzysz sobie tego, żeby ona ją czytała! Tak jak dziewczyny radziły, załóż sobie jakąś blokadę/hasło na komórkę.
Ney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:52   #28
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A można wiedzieć po jakiego diabła on robi te zdjęcia?

ja mu powiedziałam ze to co robi (tu napisze delikatnie) jest nie na miejscu ale tak mu pojechałam ze szkoda gadać na co on powiedział że wyłączył ten program i ze zdjęć już nie robi, jego narzeczona powiedziała że widać po nim jak kłamie i ze prawdę mówi i nawet wierzyła w to ze nie czytał tych rozmów po czy się okazało za nadal jest ale zapisuje samą treść rozmowy, hasła które wpisuje etc. Odkryłam ten program i folderze o takiej nazwie żebym się w życiu nie domyśliła ze tam możne być no i mu powiedziałam... trzeba było widzieć jego zazenowanie i głupi uśmiech iii wielkie oczy jego girl....Czyta moje rozmowy na gg z kolegami i jego to ciekawi o czym piszemy i co ja wyprawiam w zyciu. Stwierdził również ze jak nic nie mam na sumieniu i do ukrycia to powinno mi to zwisać a to przeciez nie o to chodzi. Dodał ze to jego komp i moze robic co chce a mnie juz na jego chamstwo brakło argumentów. Mało tego stwierdził iz moze zrobic tak ze co godzine na meil bede mu sie wysyłały moje rozmowy...
__________________


Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2008-11-30 o 21:56
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:44   #29
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A przynajmniej nie wiesz nic o takiej probie
jak zwykle optymistyczna uwaga
ale na szczęście mamy z bratem osobne kompy i na moim jestem administratorem i tylko ja mogę instalować nowe programy. Moje hasło można usunąć tylko z poziomu Biosa, ale wtedy bym się kapnęła, że ktoś w nim grzebał

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
... Stwierdził również ze jak nic nie mam na sumieniu i do ukrycia to powinno mi to zwisać a to przeciez nie o to chodzi. Dodał ze to jego komp i moze robic co chce a mnie juz na jego chamstwo brakło argumentów. Mało tego stwierdził iz moze zrobic tak ze co godzine na meil bede mu sie wysyłały moje rozmowy...
U Ciebie jest ten problem, że to on zarządza kompem i może spokojnie ukrywać takie programiki... Ale masz prawo do prywatności! Jak on jest taki święty, to niech ci poda wszystkie swoje hasła A jeśli nie będzie chciał, to może on ma coś na sumieniu? Idąc Jego tokiem rozumowania, to powinien podać Ci je odrazu
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 02:50   #30
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy ktos ma dostep do Waszych smsow?

Miałabym przechlapane, gdyby ktoś dorwał mój telefon...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.