problem z telefonem, pilne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 12:10   #1
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020

problem z telefonem, pilne!


Dziewczyny, przekopałam internet i nie widzę rozwiązania

problem jest następujący

od lipca mój rachunek telefoniczny ma astronomiczne kwoty, a w historii połączeń wybieranych pojawia się numer 447836900808 połączenia są samoistne (nie mam na to żadnego wpływu!), trwają po kilka sekund. Telefon to stara Motorola V3 (przywieziona z anglii, ale nigdy nie było z nią problemów).

Byłam w tej sprawie u operatora, pisałam reklamacje. Nikt nic nie wie, każdy mnie zbywa, a to naprawdę jest duży problem Zablokowałam już połączenia zagraniczne, a mimo to numer jest wybierany.

Spotkałyście się z czymś takim? Co mogę zrobić? pomocy
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:25   #2
zukiel2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: problem z telefonem, pilne!

poczytaj tutaj:

http://translate.google.pl/translate...prmd%3Dimvnsfd
zukiel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:27   #3
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Wpisalam ten numer w google i wyskoczyło dużo niemieckich stron. Niemieckiego nie znam dobrze, ale "hilfe" rozumiem czyli nie ty jedna masz taki problem.

I masz ślad - numer jest najprawdopodobniej niemiecki.
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:29   #4
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
Wpisalam ten numer w google i wyskoczyło dużo niemieckich stron. Niemieckiego nie znam dobrze, ale "hilfe" rozumiem czyli nie ty jedna masz taki problem.

I masz ślad - numer jest najprawdopodobniej niemiecki.

nie może być niemiecki bo 44 to kierunkowy do UK.


autorko, a może ten numer jest przypisany do klawisza szybkiego wybierania ( przez poprzedniego użytkownika? )

swoją drogą próbowałaś dzwonić na niego?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:33   #5
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: problem z telefonem, pilne!

dzięki za odzew.

z tego co zrozumiałam, to jest to numer vodafone, tylko nie wiem w zasadzie za co jest odpowiedzialny (telefon byl wlasnie z tej sieci zakupiony). Nie probowalam dzwonic...

zablokowałam już u operatora zarówno połączenia wychodzące zagraniczne, jak i transmisje danych a rachunek wciaz rosnie. firma umywa ręce, bo "telefon nie jest od nich"....... ręce mi opadają i nie wiem co robic

telefon mam od nowości.
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:44   #6
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Może to numer jakiejś poczty głosowej z tej sieci vodafone
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:56   #7
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: problem z telefonem, pilne!

moj tata tez od jakiegos czasu mial ten sam problem. telefon tez zakupiony w uk. Operator umywał ręce, nic nie dalo sie zrobic i w koncu musial zmienic telefon. do teraz nie wiemy o co chodzi
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 13:10   #8
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: problem z telefonem, pilne!

próbowałaś iść gdzieś do punktu, żeby wgrali nowy soft? Po takim zabiegu/nowej instalacji oprogramowania powinien być czysty. Jak to się nie da to prawdopodobnie będziesz musiała zrezygnować z aparatu. A próbowałaś też zwyczajnie w telefonie zablokować dzwonienie na ten numer?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 13:30   #9
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
próbowałaś też zwyczajnie w telefonie zablokować dzwonienie na ten numer?
nie widzę niestety takiej opcji
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 13:53   #10
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Zobaczyłam na szybko w google i tam pisze, że to jakiś haker To numer do internetu mobilnego WAP w Vodafone Live i że ktoś tak jakby sklonował Twoją kartę SIM???
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2012-01-14 o 14:04
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 16:46   #11
mil3nkaa
Raczkowanie
 
Avatar mil3nkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
GG do mil3nkaa
Dot.: problem z telefonem, pilne!

To nie może być nic związanego z kartą SIM jeżeli to jest numer polski. To coś musi być w telefonie. Dziwi mnie to bardzo ale w wyszukiwarce widać, że nie tylko Ty masz taki problem . Ludzie piszą z USA , Rosji nawet z Afryki, że mają taki problem. :|
Z tego co wyczytałam to jest WAP vodafone . Spróbuj wejść w ustawienia WAP w twoim tel i zobacz czy przypadkiem nie ma gdzieś tego numeru może coś zaznaczone jest w stylu automatyczne połączenia?
To musi coś być w telefonie nie ma to związku z Twoim numerem.
mil3nkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 18:58   #12
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: problem z telefonem, pilne!

sklonował kartę?! ojejciu...

w ustawieniach nic nie widzę

co mogę zrobić dziewczyny?
najbardziej dziwi mnie fakt, że mimo pełnej blokady ja wciąż ponoszę koszty i to niemałe...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 19:43   #13
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: problem z telefonem, pilne!

no to jak to - obciążają Cię za połączenia, których nie wykonujesz. Na Twoim telefonie nie ma tego numeru w wykonanych połączeniach. Masz zablokowane połączenia zagraniczne wychodzące. To jakim cudem mogą Cię za to obciążać? Moim zdaniem Operator powinien wziąć wyjaśnienie tej sprawy na siebie. Dostarcz im dowody, że nie możesz wykonywać połączeń zagranicznych, zapłać rachunki, ale złóż reklamację. Powinni rozpatrzyć pozytywnie i pomóc wyjaśnić sytuację.
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 19:43   #14
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Ja bym walczyła u operatora. Zrobiłaś już co możesz z telefonem, to kto zablokuje to połączenie, jak nie oni?! Albo niech nie naliczają za to połączenie opłat, z jakiej racji masz płacić za ten przysłowiowy damski ch*j?? Pisałabym skargi i uderzała gdzie się da, niech ruszą do roboty. Jak dobrze postraszysz to zobaczysz, zaraz każdy będzie wszystko wiedział
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:04   #15
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: problem z telefonem, pilne!

dokładnie 5 reklamacji za mną ciągle mają jakieś argumenty. Obecny jest taki,że telefon nie był kupiony u nich. Tylko czy mam obowiązek używania telefonu operatora?
czuję się w tej sprawie całkowicie bezradna i nie wiem co jeszcze mogę zrobić
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:12   #16
Flexy26
Raczkowanie
 
Avatar Flexy26
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Ja pewnie zamieniłabym telefon na jakiś inny na miesiąc - (pożycz od kogoś, czy nawet kup jakiegoś złomka) i używaj przez miesiąc - jeżeli rachunek będzie nadal taki astronomiczny wina leży po stronie operatora, natomiast jeśli nie będzie żadnych połączeń z w/w nr to wina niestety telefonu...
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-52675.png
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły ...
Flexy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 20:18   #17
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Cytat:
Napisane przez Flexy26 Pokaż wiadomość
Ja pewnie zamieniłabym telefon na jakiś inny na miesiąc - (pożycz od kogoś, czy nawet kup jakiegoś złomka) i używaj przez miesiąc - jeżeli rachunek będzie nadal taki astronomiczny wina leży po stronie operatora, natomiast jeśli nie będzie żadnych połączeń z w/w nr to wina niestety telefonu...
taki był plan, ale tuż po zablokowaniu połączeń była chwila przerwy. Myślałam, że problem minął... Teraz widzę, że znów to samo

i serio nie rozumiem tego, jak telefon może robić coś, nie dość, że sam...to jeszcze pomimo blokady?!
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:55   #18
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Cytat:
Tylko czy mam obowiązek używania telefonu operatora?
Nie, no co Ty. Przecież Ty masz umowę na sieć i połączenia, a nie na aparat. Przeczytaj swoją umowę; napisz do rzecznika praw konsumentów.
Ale spróbuj go dać gdzieś do serwisu, niech Ci wgrają nowy soft, ja bym zaczęła od tego.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 23:04   #19
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: problem z telefonem, pilne!

O, UOKiK to też fajny pomysł ja tam cały czas stoję za Tobą, bo zgłaszasz problem, a oni mają to gdzieś. Nie masz obowiązku kombinowania z softem, zwracasz się do nich po pomoc i powinnaś ją otrzymać, nawet jeśli by nie mogli pomóc (w co wątpię) to powinni poinformować, jakie kroki podjęli, by rozwiązać problem. A czytałam ostatnio, że wiele sieci, jak nie wszystkie, ma na głowie UOKiK, więc wysmarowałabym im maila że w takim razie sprawę zgłaszasz wyżej. I oczywiście to zrobiła. Zwróci Ci ktoś potem koszty niepotrzebnego odwiedzania serwisów? Musiałabyś się sądzić... aa, zgłaszałaś na infolinii? Ja bym i tu zbierała dowody na ich niekompetencję..
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 00:22   #20
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
sklonował kartę?! ojejciu...
Sorki, nie chcę siać paniki Weszłam na pierwsze lepsze angielskie forum - ktoś miał identyczną sytuację jak Ty - i właśnie cos takiego pisało. Że to może być takie jakby włamanie, że ktoś tak jakby "przechwycił" dane Twojej karty i podczepia się, nabijając Ci rachunki.
Tak samo, sami możemy poprosić operatora o sklonowanie karty SIM, kiedy np. mamy dwa telefony, a chcemy mieć w nich jeden numer.

Ale być może to np. Motorola łączy się i pobiera jakieś aktualizacje?
Albo jakieś aplikacje się aktualizują?
To jest raczej bardziej prawdopodobne.

Spróbuj zmienić do niej PIN. Spróbuj też pokombinować z kartami - włożyć swoją kartę do innego telefonu, a jakiś starter do tej motoroli. Spróbuj zainstalować nowe oprogramowanie. Czy będzie nadal tak się działo?

Wydaje mi się, że niestety u operatora niewiele zdziałasz - niestety, nie znam nikogo kto by z nimi wygrał Kiedyś napisałam nawet skargę na orange do UKE, to babka mi tylko odpisała, że nie może się tym zająć, bo podałam złe dane (wtf - podałam swoje prawdziwe dane) - ach, te polskie urzędy

Jeśli nic nie pomoże, to próbowałabym zgłosić sprawę na policji. Oni mogą ustalić, gdzie były logowania na ten konkretny numer - czy w Polsce, czy za granicą, policji operatorzy powinni udostępnić takie dane.
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2012-01-15 o 00:55
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 05:15   #21
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: problem z telefonem, pilne!

dzięki za pomoc! będę walczyć
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 09:15   #22
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Przede wszystkim to wydaje mi się, że jeśli wystąpisz do operatora z zapytaniem, czyj to jest numer (w znaczeniu: którego operatora, chodzi o potwierdzenie, czy sieć jest zagraniczna czy polska) to powinni musieć udzielić Ci odpowiedzi, i na tej podstawie możesz spierać się dalej, bo masz zablokowane połączenia zagraniczne, więc jakim cudem dodzwaniasz się na zagraniczny numer.
Wydaje mi się też dobrym pomysłem zgłoszenie tego np. na policję, telefony same z siebie nie dzwonią, więc masz podejrzenie, że ktoś satelitarnie ;-) korzysta z Twojej karty, w koncu telefony dziś to jak komputery;-).
Cytat:
Tak samo, sami możemy poprosić operatora o sklonowanie karty SIM, kiedy np. mamy dwa telefony, a chcemy mieć w nich jeden numer.
tylko, że aby to działało, to chyba jeden tylko może być włączony.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2012-01-15 o 09:16
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 09:39   #23
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Koniecznie musisz się zglosić do Rzecznika Praw Konsumentów. Z doświadczenia wiem, że nawet, jak sprzedawca (czy w Twoim przypadku - usługodawca) robi problem, choć wina ewidentnie nie leży po Twojej stronie, kiedy włączy sie UOKiK, sprawa nagle idzie znacznie szybciej i nagle nie istnieją problemy, które wcześniej istniały.

A swoją drogą, to współczuję, to naprawdę niewesoła sytuacja. Na pewno wszystko się pozytywnie rozwiąże, ale szkoda Twojego czasu i niepotrzebnych nerwów
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:09   #24
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: problem z telefonem, pilne!

W sumie to jest w tym linku co ktoś podał w drugim poście:

http://www.expansys.com/ft.aspx?k=114158
Now, when the phone is off, it is unable to make any outgoing calls whatsoever. However if the phone is in standby then it will still be able to dial out. If your daughter got the phone from a friend, it could well have come from an old Vodafone contract and with this in mind, could have been used on the internet with Vodafone. If the phone wasn't fully reset, the old connection information would still be valid and the phone would attempt a dialout any time it was asked to look at a web page, or do a send and receive for email.

Czyli wychodzi na to, że ktoś wcześniej korzystał na tym telefonie z WAP Vodafone w UK i teraz telefon automatycznie łączy się z tym internetem Vodafone

Spróbuj może jakoś zresetować ten telefon, tak jak piszą. W internecie powinny być jakieś instrukcje.
Albo wgraj nowy soft, w sumie to powinno załatwić problem.

Albo skontaktuj się UK Vodafone, jak to zablokować?

Tu są te dokładne ustawienia, może jeszcze w swoim telefonie możesz coś z tego pozmieniać:
http://mysciphone.wordpress.com/i68-...ttings-for-uk/

Vodafone WAP settings for Dial-up
  • Connection Type : Continuous
  • Security : Off
  • Bearer : Data
  • Dial-up Number : +447836900808
  • IP Address : 212.183.137.012
  • Port : 9201
  • Authentication : Normal
  • Data Call Type : ISDN
  • Data Call Speed : 9600
  • Username : user@vodafone.net
  • Password : user
  • Home Page : http://wap:1999/vodafone.wml
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2012-01-15 o 12:17
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:13   #25
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Mnie tylko dziwi, że od pół roku nabija Ci rachunki nie wiadomo w sumie co, zdązyłaś mieć za sobą 5 reklamacji, a nie poszłaś (?) do żadnego punktu, żeby Ci wgrali nowy soft ? Przecież nowe oprogramowanie spokojnie powinno Ci wyczyścić wszelkie robale i inne powłączane tajemnicze usługi, jeśli wina rzeczywiście leży w aparacie.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Mało tego, nową motkę v3 to na all byłabyś spokojnie w stanie kupić za cenę pewnie do 130 zł (kiedyś przeglądałam). To wolisz płacić rachunki. ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:44   #26
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Mnie tylko dziwi, że od pół roku nabija Ci rachunki nie wiadomo w sumie co, zdązyłaś mieć za sobą 5 reklamacji, a nie poszłaś (?) do żadnego punktu, żeby Ci wgrali nowy soft ? Przecież nowe oprogramowanie spokojnie powinno Ci wyczyścić wszelkie robale i inne powłączane tajemnicze usługi, jeśli wina rzeczywiście leży w aparacie.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Mało tego, nową motkę v3 to na all byłabyś spokojnie w stanie kupić za cenę pewnie do 130 zł (kiedyś przeglądałam). To wolisz płacić rachunki. ;-)
Racja, w pośpiechu czytałam tego posta i nie zauważylam, że autorka od lipca zwleka z rozwiązaniem sprawy. Takie postępowanie jest poza moimi granicami pojmowania
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:55   #27
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Najlepiej wgrać mu nowy soft za te 30zł, a potem składać reklamacje u operatora - bezpośrednio na usługę, nie na telefon, że nie działała ta blokada połączeń zagranicznych.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 23:03   #28
migotka351
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: problem z telefonem, pilne!

Witam,
Mam ten sam problem z telefonem Motorola V3.Widnieje na nim logo Vodafone. Telefon samoistnie wykonuje połaczenia z numerem 447836900808 i zżera środki na karcie. W przeciągu około 2 lat zdarzyło sie to po raz kolejny. Kilka miesięcy temu koszt połaczeń wyniósł około 50zł, a kilka dni temu za 4 połączenia wykonane przez telefon zjadło ok.70zł. Blokada premium itd nie działa.
Ciekawym jest fakt, że kilka miesięcy temu kiedy przyszedł komunikat, że zjadło mi jakąś kwotę za połaczenie z tym numerem wyłaczyłam od razu telefon by uchronić resztę środków. Nic to nie dało, bo po właczeniu ponownym za kilka godzin przyszły komunikaty z kosztem rozmów za połaczenia z tym numerem w czasie kiedy telefon był wyłączony.
Jak to mozliwe???
Te zdarzenia mają miejsce co kilka miesięcy.
Telefon wykonuje samoistnie kilka połaczeń w przeciągu 2-3 godzin aż na koncie brak jest środków.
Teraz też były 4 komunikaty w przeciągu krótkiego czasu i łaczna kwota kosztów "rozmowy" wyniosła 70zł.
Czy ktoś znalazł rozwiązanie problemu opisanego również przez moich poprzedników???
Co zrobić by zablokować te samoistne połaczenia ? i na czym to polega?
Bo strach doładować telefon
A co jesli byłby abonament?? to wtedy mozna pójśc z torbami
Czy komuś pomógł operator rozwiązać ten problem? (ja jestem w orange) czy jakieś inne służby???
Bardzo prosze o pomoc!!!
pzdr
migotka351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.