Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 16:13   #2131
Martinikaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

rety, ale sie ten wątek rozrósł
Wypowiadałam się juz wcześniej o pawłe z CECE (notabene poleconego trafnie na TYMŻE forum, dzieki bardzo Dziewczyny) ALE...
znowu mam problem z fryzjerem, gdyż przyznaję Paweł to dobry specjalista od koloru, cięcie średnie ale PROBLEM TKWI W FARBACH CECE: sa bardzo nietrwałe, po jakiś 2 tyg. mam wrażenie że blond mi sie zmywa i odrost znów widoczny:<, dlatego niestety MUSZE zmienić fryzjera, bo placic ponad 260 zl za 2 tyg. efektu...? o NIE!
Czytałam o polecanej p.Beacie i salonie Milek, ale drogie Koleżanki jakich tam farb używają (w Milek GOLDLINE nie przekonują mnie),
mam świetna fryzjerke w moim rodzinnym mieście, ale w soboty jest wolna dopiero 29 listopada! a odrost rośnie...
Jak z jakościa farb z Milek Design? Chciałabym przyciemnic mój letni słoneczny blond na coś w stylu Małgorzaty Sochy/Lauren Conrad, kogo polecacie (np. z Milek)?
PS. Jeżeli ten watek czyta ktoś z salonu CECE to niestety ale wasze farby mają wysoko niesatysfakcjonującą jakość więc ODCHODZĘ.

Pozdarwiam,
Martinikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:39   #2132
Tanaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Pozwolę sobie dodać opienie nt dwóch pań, fryzjerek, których imiona często się w tym wątku przewijają. Pierwsza to 'słynn' Beata z salonu Cherry, do której udała się moja córka na strzyżenie. Muszę przyznać, że fryzurkę ma bardzo ładną, dobrze układającą się i dobraną do twarzy. Ja z kolei strzygłam się u szefowej Kasi z Milek Desing. Ją także mogę polecić. Co prawda było to jedynie odświeżenie fryzury i to bardzo klasycznej ale mogę stwierdzić, że nie wycięła zbyt wiele włosów, nieźle się układają i generalnie, jestem zadowolona.
Tanaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:08   #2133
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, szukam dobrego fryzjera w Warszawie. Zależy mi na tym, by dobral mi fryzurę i cięcie do ksztaltu twarzy, i nie robil tego "z przymusu". Slyszalam o Jadze Hupalo, że dobrze tnie. I jeszcze zależaloby mi na tym bym za cięcie nie zaplacila z 500 zl, tylko najlepiej do 200zl. Z góry dziękuje za pomoc.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 16:53   #2134
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a testowałyście może salon L'Oreala w Galerii Mokotów? Warto?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 08:42   #2135
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Martinikaaa Pokaż wiadomość
rety, ale sie ten wątek rozrósł
Wypowiadałam się juz wcześniej o pawłe z CECE (notabene poleconego trafnie na TYMŻE forum, dzieki bardzo Dziewczyny) ALE...
znowu mam problem z fryzjerem, gdyż przyznaję Paweł to dobry specjalista od koloru, cięcie średnie ale PROBLEM TKWI W FARBACH CECE: sa bardzo nietrwałe, po jakiś 2 tyg. mam wrażenie że blond mi sie zmywa i odrost znów widoczny:<,
O kurcze..powiem Ci, że to chyba raczej KWESTIA WŁOSÓW, bo ja swierdzam, że farby CeCe dłużej trzymają się na moich włosach niż L'oreal... już wcześniej coś o tym dziewczyny pisały. L'oreal to dopiero było wypłukiwanie - codziennie inny kolor, więc powie szczerze, że jestem mega happy, że Pan Paweł przeszedł na inne I mam wrażenie, że mniej mi niszczą włosy. Ale to moje subiektywne odczucie, ktoś może mieć inne zdanie..

Cytat:
Napisane przez angelita Pokaż wiadomość
No właśnie ja potrzebuję jakiegoś koka, albo upięcie na wesele, więc to raczej trochę potrwa :/<,
Sprawdziłam Panią Grażynke z CeCe, jako, że mój fryzjer tam pracuje, ale nie specjalizuje się w kokach. Pani Grażynka, bardzo sympatyczna dziewczyna, szybko i z pewnością siebie upieła mi bardzo ładny, elegancki koczek na sierpniowe wesele znajonych. W ogółe jestem za tym, że upięcie włosów na taką okazję to jest mus!! Żadna kreacja ani buty nie dadzą tyle satysfakcji co misternie zrobiony kok i oczy pełne zachwytu.
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 11:42   #2136
Martinikaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=MagdalenaMonka;1468 9591]O kurcze..powiem Ci, że to chyba raczej KWESTIA WŁOSÓW, bo ja swierdzam, że farby CeCe dłużej trzymają się na moich włosach niż L'oreal... już wcześniej coś o tym dziewczyny pisały. L'oreal to dopiero było wypłukiwanie - codziennie inny kolor, więc powie szczerze, że jestem mega happy, że Pan Paweł przeszedł na inne I mam wrażenie, że mniej mi niszczą włosy. Ale to moje subiektywne odczucie, ktoś może mieć inne zdanie..

Z opinią na temat farb L'oreala się zgodzę: a będąc dokładniejszą na temat farb Matrix: miłam wątpliwa przyjemność ich testowania niestety na sobie podczas jedego z pokazów fryzjerskich... szybkość wypłukiwania 1:1: juz po pierwszym myciu.

Zastanawiam się nad jakościa farb Goldwell i Farouk (Milek Design vs. Cherry). Normalnie (czyt. jak uda mi sie dostać sobotni termin u mojej fryzjerki w innym miescie) to uzywam Schwarzkopf Professional: skutków ubocznych poz łanym kolorem nie zauważyłam ; )

Jejku, jejku, co tu wybrac....???

Kto miał do czynienia z młodszymi stylkistkami w Milek Design?
Martinikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 06:06   #2137
aga658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
ja byłam dwa razy na strzyżeniu u Martyny, mam krótkie włosy, i ogólnie bez zastrzeżeń. Pozdrawiam
aga658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 18:51   #2138
madzik_190
Przyczajenie
 
Avatar madzik_190
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny, wiem, że tego typu wątków było już pewnie sporo, ale potrzebuję świeżych informacji. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i potrzebuję dobrego fryzjera, który nie będzie jednocześnie kosmicznie drogi i potrafiłby dobrać fajną fryzurkę i kolorek. Mam półdługie i kręcone włosy. Proszę pomóżcie. Od razu poproszę też o podawanie cen i nazw salonów. Dziękuję
madzik_190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 11:02   #2139
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Martinikaaa Pokaż wiadomość

Kto miał do czynienia z młodszymi stylkistkami w Milek Design?
Byłam u obu, bardziej byłam zadowolona z p. Kasi (trochę lepiej jej wyszło cięcie, potrafi naprawdę dobrze doradzić, dostałam dwie próbki ). Ale p. Martynę też mogę polecić - obie bardzo się starają, są dokładne i przesympatyczne
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:25   #2140
Sinful Soul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

przeszukałam, całkiem sporo, wątków i w sumie nie znalazłam zadowalającego mnie salonu. jak już jakiś mnie zainteresuje, to zaraz znajdę dużo negatywnych wypowiedzi na jego temat. niby jednym może się podobac, a drugim nie, jednak chciała bym byc dobrze ostrzyżona, a nie liczyc na dobry dzień fryzjera.
dodatkowo więkoszośc polecanych tutaj fryzjerów zajmuje się GŁÓWNIE koloryzacją, a ja chce jedynie zostac dobrze ostrzyżona. tak więc poszukuję fryzjera, który zainteresuje się moim stylem życia, dobierze fryzure do twarzy i przedyskutuje to wcześniej ze mną. cena? mogę zapłacic sporo, ale żeby było pożądnie.
z góry dzięki.
Sinful Soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 19:41   #2141
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Martinikaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jakościa farb Goldwell i Farouk (Milek Design vs. Cherry).
Ja miałam dzisiaj włoski robione Faroukiem w Cherry. Mogę powiedzieć, że włoski w dotyku są mięciutkie, nie takie szorstkie jak często bywa po farbie. Takie pierwsze wrażenie.
Kolor i balejaż jak zwykle po mistrzowsku, cięcie również. Jestem cała w skowronkach

Warto wspomnieć o programie lojalnościowym"CHI Paszport".
Jeśli w ciągu trzech kolejnych miesięcy skorzystasz z usługi farbowania włosów w jednym z salonów fryzjerskich biorących udział w programie, otrzymasz zestaw profesjonalnych produktów Farouk Systems USA o wartości 260zł. źródło:http://farouk.pl
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 08:14   #2142
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja też ostatnio odwiedziłam p.Beatę, ale bez żadnego szału - tylko podcięcie włosków ale i tak jestem zadowolona z jej pracy
słyszałam o tym paszporcie - chyba warto, szkoda tylko, że ja nie farbuję kłaczków
ale kosmetyki biosilka warto by mieć, bo są świetne, hmm.... może przemyślę sprawę
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:32   #2143
Martinikaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziękuję za udzielone odpowiedzi
Jednak tym razem ze względu na oszczędnosć (och... trochę przed zimą wydałam: płaszcz, buty, zbieram się do cyklu wizyt u kosmetyczki) umówiłam się na wizytę u mojej fryzjerki z rodzinnych stron (tam za farbowanie zapłacę góra 180 zl, a nie 300 zl jak to bywa z moimi włosami w Warszawie )
Ale dziekuję, gdyż będę wiedziała do kogo się póżniej wybrać jak znowu będę miała problemy z sobotnim terminem.
OCZYWIŚCIE WSZYSTKO RZETELNIE ZRELACJONUJĘ, bo cieszę się żę internet pozwala odsiewać plew usługowy (mimo iż niektore wpisy na tym forum są typowo reklamowe),trzeba sie jednoczyc aby fryzjerzy nie mysleli ze są bezkarni! Popieram społeczne inicjatywy i np. zaraz zamierzam zarejestrować sie na stronie www.fifauefa.pl przeciwko PZPN, mimo że nie interesuję się w ogole piłką nożną ale partactwu i trwonieniu publicznych pieniędzy mówię DOŚĆ.


Jakie są ceny u pani Beaty za koloryzację dlugich wlosów (baleyage i strzyżenie)?

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANEJ NIEDZIELI!
Martinikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 22:02   #2144
madzik_190
Przyczajenie
 
Avatar madzik_190
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Salon COLOURBOX w Warszawie

Witam wszystkie wizażanki

Chciałabym odwiedzić salon Colourbox w celu strzyżenia i koloryzacji. Czy któraś z was korzystała z usług tego właśnie salonu i może mi szczerze doradzić czy warto się tam wybrać, a jeśli tak to do kogo, ile zapłaciła i na jakich farbach pracują? Będę naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc

Pozdrawiam.
madzik_190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:47   #2145
zara82
Przyczajenie
 
Avatar zara82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Poczytłam trochę temat i też chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami
To mój pierwszy post na forum - mam nadzieję, że wszystko będzie zgodnie z regulaminem.

No ale wracając do tematu
Od jakiegoś czasu chodzę do fryzjera na Kochanowskiego. To taki malutki salon - Instar Studio. Prowadzi go młoda dziewczyna, ale po tym co robi z włosami widać, że ma spore doświadczenie. Pracuje na produktach matrixa, które osobiście bardzo lubię i cenię i to między innymi też był powód dla którego tam poszłam.
Drugi ważny to ceny - wiecie to nie jest sieciowy duży fryzjer to i ceny są dużo niższe, a jakoś fryzury identyczna o ile nie lepsza. Naprawdę polecam.
Ostatnio wychodząc dostałam wizytówkę z adresem strony - www.instarstudio.pl - nawet powiem Wam ciekawe wpisy, tyle że na razie mało ich jest.
Na stronie są namiary na salon, także jeżeli będziecie chciały spróbować to naprawdę polecam - nie zawiedziecie się
zara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:36   #2146
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Od dawna szukam juz dobrego fryzjera dla moich suchych i kręconych włosów....., po przeczytaniu tego wątku zapisałam sie do pani Beatki z Cherry no i zobaczymy co z tego wyjdzie-wizytę mam w piątek także obiecuję napisać co z tego wyszło pozdrawiam
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:57   #2147
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Martinikaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za udzielone odpowiedzi
Jednak tym razem ze względu na oszczędnosć (och... trochę przed zimą wydałam: płaszcz, buty, zbieram się do cyklu wizyt u kosmetyczki) umówiłam się na wizytę u mojej fryzjerki z rodzinnych stron (tam za farbowanie zapłacę góra 180 zl, a nie 300 zl jak to bywa z moimi włosami w Warszawie )
ja u p. Kingi ze strefy cięcia płacę 150 zł (włosy do brody) i jestem zadowolona.. ostatnio wybrała mi fajny kolor i zrobiła mi fajną asymetryczną fryzurę
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:19   #2148
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
ja u p. Kingi ze strefy cięcia płacę 150 zł (włosy do brody) i jestem zadowolona.. ostatnio wybrała mi fajny kolor i zrobiła mi fajną asymetryczną fryzurę
strawberko, a możesz dać namiar na tą panią Kingę?
szukam dobrego fryzjera, który mnie zetnie i pofarbuje, bo mój w Poznaniu nie farbuje w weekendy więc jestem skazana na warszawskiego.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:26   #2149
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
strawberko, a możesz dać namiar na tą panią Kingę?
szukam dobrego fryzjera, który mnie zetnie i pofarbuje, bo mój w Poznaniu nie farbuje w weekendy więc jestem skazana na warszawskiego.
ul. Elektoralna 28 - tel. 22/428 22 44
http://www.strefaciecia.za.pl/promocje.html#200
a i promocja jest dla klientek, które są tam pierwszy raz.. tylko że w soboty nie obowiązuje... ale z promocją czy bez i tak jest tanio..
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 09:42   #2150
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

U Pani Beatki z Cherry już zaczyna być tłoczno. Dzisiaj chciałam się umówić, to w godzinach od 15 dopiero na 18 listopada. Wcześniej z dnia na dzień się umówiłam. Więc trochę słabo, bo chciałam iść w najbliższych dniach. Chyba wypróbuję polecany Instar sudio. Dam znać.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:43   #2151
Martinikaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
ja u p. Kingi ze strefy cięcia płacę 150 zł (włosy do brody) i jestem zadowolona.. ostatnio wybrała mi fajny kolor i zrobiła mi fajną asymetryczną fryzurę
A ja mam długie włosy, po łopatki więc nawet za odrosty zawsze sobie liczą około 300 zl.
Ja juz w tą sobotę idę do mojego fryzjera w rodzinnych stronach więc z niecierpliwością czekam na efekt.

Więc ile p. Beata liczy za baleyage na dlugich wlosach+ podciecie, ktoś się orientuje?
Martinikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 15:54   #2152
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez florka Pokaż wiadomość
U Pani Beatki z Cherry już zaczyna być tłoczno. Dzisiaj chciałam się umówić, to w godzinach od 15 dopiero na 18 listopada. Wcześniej z dnia na dzień się umówiłam. Więc trochę słabo, bo chciałam iść w najbliższych dniach. Chyba wypróbuję polecany Instar sudio. Dam znać.
Niunia dziwisz się, że tłoczno jest? Teraz taki okres przed świętem Wszystkich Świętych babki muszą się wypindrzyć na cmentarz żeby przylansować się nową fruzurą, futrem i paznokciami - moja znajoma robiąca paznokcie też ma full na ten tydzień... : hehehe lans bans na cmentarzach

dzisiaj pójdę do Cherry się umówić na coś - mam ochotę coś zrobic, ale nie wiem jeszcze co
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 10:04   #2153
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=gosiak0071;14965470]Niunia dziwisz się, że tłoczno jest? Teraz taki okres przed świętem Wszystkich Świętych babki muszą się wypindrzyć na cmentarz żeby przylansować się nową fruzurą, futrem i paznokciami - moja znajoma robiąca paznokcie też ma full na ten tydzień... : hehehe lans bans na cmentarzach QUOTE]

No tak, ale Wszystkich Świętych jest 1, a termin na 18 dopiero.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:47   #2154
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

no na 18 po godz. 14. p. Beata na popołudnie jest tylko raz w tygodniu w środy... więc dla mnie to też dziwne nie jest....
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:33   #2155
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

aaa, widzisz.Nie wiedziałam.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:46   #2156
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dzis bylam u Pani Beatki w Cherry i dziewczyny........... REWELACJA!!! nie dosc ze sama Pani B. przemiła to jeszcze strzyze ahhhhhhh marzenie strasznie sie jaram moja fryzura (dosc radykalna zmiana bo obcielam sie na krotko z wyjsciowych wlosow za łopatki) i dzis wszystkie lustra moje naprawde polecam i dziekuje za to forum bo bez niego nadalbym wychodzila od byle jakich fryzjerow w kucyku

Edytowane przez Malwina878
Czas edycji: 2009-10-30 o 16:49
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 08:57   #2157
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam w piątek w poleconym Instar studio u Pani Magdy. Fryzura: bob.
Jestem zadowolona, włosy się fajnie układają, grzywka też obcięta tak jak lubię.
No i, co dla mnie ważne, krótkie terminy
Polecam.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:25   #2158
pkamola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja ostatnio wysłałam męża do salonu .M.E.N. na Ursynowie. Zaintrygowało mnie, że tam specjalizują się tylko w mężczyznach - mają nie tylko fryzjera ale i kosmetykę męską i solarium więc kazał mu się odpicować
Prawdę mówiąc nie spodziewałam się jakichś rewelacji ale jak przyszedł do domu to go nie poznałam. Mój mąż nie jest z takich co by nie poeksperymentował więc wziął tam sobie tzw. tuszowanie siwizny - efekt piorunujący - wyglądał jakby miał 10 lat mniej. A że soalrium dostał gratis to już całkiem wyglądał jak młody bóg. No cóż - wieczór był potem bardziej niż udany
pkamola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:07   #2159
wholelottalove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

I to, że masz 1 słownie jeden wpis na forum wizaż, to oczywiście czysty przypadek
__________________
Jeśli pacjent jest uparty i chce wyzdrowieć, współczesna medycyna jest bezradna
wholelottalove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 08:24   #2160
pkamola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No wiesz - ja piszę tylko wtedy jak mam coś do powiedzenia. Niekoniecznie zawsze i na każdy temat byle podbić sobie ilość postów...
A mieć zadbanego męża lubię więc o tym piszę.
pkamola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.