duzy problem ..0 seksu..:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 07:37   #1
poula19
Raczkowanie
 
Avatar poula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 132

duzy problem ..0 seksu..:/


Witam wizażanki...


Mam ot taki problem...

W wakacje zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne. lekarz przepisał mi Mercilon. Nie zauważylam zadnych skutków ubocznych... czułam się swietnie, miesiacka była bezbolesna.. ale.. no własnie ..ochoty na seks w ogole nie mialam i TŻ zadnym sposobem nie mogł mnie rozpalić ... żadnym ... ( do momętu brania tabletek nie musiał mnie rozpalać.. bardzo często mialam ochote na seks bez jego incjatywy) wiec seksu nie było... probowalismy nie raz.. ale konczylo sie zanim sie cokolwiek zaczeło... ze wzgledu na ból. Postanowiłam zmienic tabletki gdyż pomyslalam ze pewnie tamte maja za duzo ktoregos hormonu. Lekarz stwierdzil ze to nie wina tabletek, ( nawet mnie nie zbadał) i polecił kupno nawilżaczy (zeli itp) na moja proźbę przepisał inne - cielest. Po ktorym czułam sie duzo gorzej ale problem nadal nie zniknął. tabletki przestałam brac miesiąc temu.. myślałam ze wszystko wróci do normy... ale niestety nie.. :/ co prawda przez ten miesiąc kochaliśmy się z chłopakiem 2 razy ale żadnej przyjemności nie mialam nie wspominając o orgaźmie.. Dziewczyny myslicie ze to wina hormonów ? Wiem powinnam sie przebadać.. wybieram sie ale niestety narazie z finansami u mnie krucho a przychodnie publiczną i niemiłego lekarza wole omijać jak największym łukiem.
__________________
M A T U R Z Y S T K A 2 0 0 8

poula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:20   #2
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

a moze to nie hormony, moze cos sie zepsulo miedzy toba a twoim chlopakiem..? wszystko jest ok miedzy wami?
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:45   #3
poula19
Raczkowanie
 
Avatar poula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 132
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
a moze to nie hormony, moze cos sie zepsulo miedzy toba a twoim chlopakiem..? wszystko jest ok miedzy wami?

Wiesz nie zawsze jest idealnie, ale miedzy nami jest ak samo jak kiedys... pomijając kwestie seksu, to nic sie nie zmieniło...
__________________
M A T U R Z Y S T K A 2 0 0 8

poula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 09:17   #4
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

Skutkiem ubocznym przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych czesto jest zmniejszenie libido. Byla o tym mowa w kilku watkach
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:12   #5
poula19
Raczkowanie
 
Avatar poula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 132
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Skutkiem ubocznym przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych czesto jest zmniejszenie libido. Byla o tym mowa w kilku watkach

rozumiem ze moglo mi sie zmniejszyc libido ale az tak drastycznie... Jest to mało konfortowa sytuacja gdyz seks mnie nie interesuje , nie chce mi sie i jak dla mnie moglby nie istniec a do tej pory bylo zupelnie inaczej... Myslałam ze po odstawieniu tabletek "wroce do formy " a jednak nic z tego .. ;/
__________________
M A T U R Z Y S T K A 2 0 0 8

poula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:26   #6
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

mi wrocilo takie napraawde pozadne libido po pol roku od odstawienia tabsow, no ale ja bralam je 8 lat.... moze poczekaj jeszcze miesiac dwa, napewno sie pojawi!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:31   #7
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

Poczekaj 3 mies od odstawienia tabletek... jesli nic sie nie zmieni, to idz do lekarza.
3 miesiace, poniewaz tyle ogranizm bedzie dochodzic do siebie po burzy hormonalnej
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 17:04   #8
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

Cytat:
Napisane przez poula19 Pokaż wiadomość
Witam wizażanki...


Mam ot taki problem...

W wakacje zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne. lekarz przepisał mi Mercilon. Nie zauważylam zadnych skutków ubocznych... czułam się swietnie, miesiacka była bezbolesna.. ale.. no własnie ..ochoty na seks w ogole nie mialam i TŻ zadnym sposobem nie mogł mnie rozpalić ... żadnym ... ( do momętu brania tabletek nie musiał mnie rozpalać.. bardzo często mialam ochote na seks bez jego incjatywy) wiec seksu nie było... probowalismy nie raz.. ale konczylo sie zanim sie cokolwiek zaczeło... ze wzgledu na ból. Postanowiłam zmienic tabletki gdyż pomyslalam ze pewnie tamte maja za duzo ktoregos hormonu. Lekarz stwierdzil ze to nie wina tabletek, ( nawet mnie nie zbadał) i polecił kupno nawilżaczy (zeli itp) na moja proźbę przepisał inne - cielest. Po ktorym czułam sie duzo gorzej ale problem nadal nie zniknął. tabletki przestałam brac miesiąc temu.. myślałam ze wszystko wróci do normy... ale niestety nie.. :/ co prawda przez ten miesiąc kochaliśmy się z chłopakiem 2 razy ale żadnej przyjemności nie mialam nie wspominając o orgaźmie.. Dziewczyny myslicie ze to wina hormonów ? Wiem powinnam sie przebadać.. wybieram sie ale niestety narazie z finansami u mnie krucho a przychodnie publiczną i niemiłego lekarza wole omijać jak największym łukiem.
ja jakis czas teu czytalam, ze na brak ochoty na sex maja wlasnie tabletki antykoncepcyjne, gdyz powoduja one wzrost pewnych bialek, ktore po czesci odpowiadaja za poped plciowy.


Przesuwam na "seks"
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 11:26   #9
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: duzy problem ..0 seksu..:/

OOj, prawda. Libido może spaść do zera albo jeszcze niżej. A ja na Twoim miejscu to lekarza bym zmieniła a nie tabletki. Przed tabletkami powinien zrobic Ci badania. A nie przepisywac jak cukierki - jak nie te, to tamte. No ale skoro on twierdzi, że tabletki nie mają wpływu na libido, to wszystko jasne

p.s. nie martw się, libido wróci
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.