Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 20:00   #1741
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A więc obejrzałam sobie dokładnie (prawię pod lupą) pudełeczko i buteleczkę tych perfum(Gucci). Wyjęłam tekturkę tą z opakowania, która trzyma perfumy żeby się nie rozbiły (chyba wiecie o co chodzi) i na dnie pudełka była wycięta dziura. Została po kodzie kreskowym a od strony zewnętrznej był naklejony jakiś inny kod tyle że bez numerków tylko same te kreseczki. Natomiast w samym pudełku znalazłam fragment opakowania po innych perfumach Gucci tyle że Envy Me.....
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-27, 20:03   #1742
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A więc obejrzałam sobie dokładnie (prawię pod lupą) pudełeczko i buteleczkę tych perfum(Gucci). Wyjęłam tekturkę tą z opakowania, która trzyma perfumy żeby się nie rozbiły (chyba wiecie o co chodzi) i na dnie pudełka była wycięta dziura. Została po kodzie kreskowym a od strony zewnętrznej był naklejony jakiś inny kod tyle że bez numerków tylko same te kreseczki. Natomiast w samym pudełku znalazłam fragment opakowania po innych perfumach Gucci tyle że Envy Me.....
a nie mozesz nam po prostu wkleic fotek tych perfum w stosownym watku?^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:13   #1743
mikasa77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Internetowe perfumerie

Witam.
missdior.pl/ z Tarnowa czy ktoś słyszał o niej lub robił tam zakupy?
__________________
'Człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy jego oczy się śmieją...'

Edytowane przez mikasa77
Czas edycji: 2009-12-28 o 18:39
mikasa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:42   #1744
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witajcie Wizażanki...

Jak widać gołym okiem jestem tu nowa... ciągle się jeszcze rozglądam, szukam, podziwiam... Zaglądałam tu wielokrotnie szukając informacji, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować i napisać... Nie wiem czy to w tym temacie lepiej zamieścić czy w innym (bo dotyczy i allegro i internetowych perfumerii), dla pewności zamieszczę i tu i tu... wybaczcie dubel...

Mam pewien problem i byłabym wdzięczna ogromnie za wszelkie wskazówki... Otóż problem ten dotyczy mojego małego marzenia o zakupie wody toaletowej Chanel Chance Eau Fraiche (najlepiej 100ml)... Od roku wącham ją w Douglasie, ale cena jest zaporowa... Zawsze wcześniej perfumy kupowałam w Niemczech... ale to było dawno, zapasy się skończyły... i wyszukane szczególnie też nie były... Raz jeden kupiłam w Douglasie Euphorię Kleina, majątek wydałam (to było kilka lat temu) bo potrzebowałam od razu (hmmm, no cóż, szczerze mówiąc faceta chciałam jakoś... oczarować...). Teraz postanowiłam wreszcie zakupić Chanel... Oczywiście chcę oryginalne perfumki... I tu schodki...

Popełniłam niewybaczalny błąd i zamówiłam na allegro, kierując się opiniami klientów za bodajże niecałe 140 zł... Wiem, wiem...niezbyt mądre... Sądziłam, że może to możliwe, ze to oryginał, czasem ktoś z zagranicy przywozi etc. Sprzedawca zaklinał się ze oryginał, nawet napisałam kilka maili do tych co wcześniej to u niego kupili i twierdzili że są "chyba"ok... Może los miał mnie w swojej opiece, bo ich nie dostałam... sprzedawca napisał, że się mu skończyły, miał ich na razie nie będzie, a kasę przeleje mi z powrotem na konto... Może byłam zbyt dociekliwa? Nie wiem. Kasę odzyskałam. Wody nie mam... Długo posiedziałam tu na Wizażu i doczytałam, ze nie ma szans na zakup Chanel w okazyjnej cenie (dzięki siarko ), pewnie dałabym się nabić w butelkę... Ale z zakupu nie rezygnuje... nadal chcę mieć te perfumki... Sephora czy Douglas są dla mnie za drogie, nie chcę przepłacać... Ostatecznie perfumeria internetowa, albo sprawdzony sprzedawca na allegro... I tu moje prośby i pytania... Doradźcie moje drogie (bądź moi drodzy) ile muszę wydać na flakonik 100 ml oryginalnych w 100% perfum? Już wiem, że poniżej sto to porażka... Wybrać perfumerię internetową? Jeśli tak to którą konkretnie szczególnie polecacie (są rożne opinie dotyczące różnych perfumerii tutaj, nie chcę się naciąć drugi raz). A może doradźcie proszę, u jakiego sprawdzonego sprzedawcy na allegro mogę spokojnie te konkretnie perfumy zamówić? Bedę wam ogromnie wdzięczna!!!

Na allegro obecnie jest tylko kilka aukcji z tą wodą:
http://www.allegro.pl/listing/search...ce+eau+fraiche

Widziałam listę sprawdzonych sprzedawców, ale niektórych już nie ma... u innych tej wody brak... a patrząc na tę listę na allegro ceny też widzę rozbieżne...

Na ceneo wyrzuca całą listę perfumerii, także często polecanych...
http://www.ceneo.pl/612774


Doradźcie mi, gdzie kupić oryginał najtaniej ale pewnie... Będę ogromnie wdzięczna!
annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:29   #1745
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Doradźcie mi, gdzie kupić oryginał najtaniej ale pewnie... Będę ogromnie wdzięczna!
Witay,

Muszę cie niestety zmartwić, ale na pewno wydasz więcej niż 250 złotych za 100 mililitrową flaszkę. Jeśli chodzi o Chanel to raczej nie ma na zapachy tej firmy jakiś olbrzymich przecen, zatem te wszystkie "bajkowe ceny" 100-150 zł za flaszkę: " bo się nie podobał zapach, z niemieckiej Sephory itp" to niestety podróby. Gdzie kupić? Ceneo prawdę ci powie.
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:30   #1746
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Exclamation Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Anniko, dam Ci pewnie nietypową radę...
MOIM ZDANIEM setki Chanel nie szukaj na Allegro.

Otóż parę lat temu miałam Super Sprzedawcę w Warszawie, perfumy kupowane u niego wielokrotnie odbierałam osobiście (pracowaliśmy obok). Był to przemiły i inteligentny młody człowiek, słynny na allegro z nieposzlakowanej opinii (2 tysiące samych pozytywów), kupiłam u niego m. in. największe flaszki Hot Couture, Boss Intense czy Light Blue - za każdym razem perfumy były idealne, piękne i trwałe - sto procent zaufania z mojej strony! Wreszcie połaszczyłam się na 100 ml Allure Chanel i wtopiłam prawie 200 zł... zapach słabiutki choć trwały przez parę godzin, bardzo przypominający Allure ale nie rozwijający się...
Potem miałam Allure 35 ml ze zwykłej perfumerii, było cudowne i zabijało mocą i trwałością (tak samo EDP).

W perfumeriach internetowych Chanelki nieznacznie różnią się cenowo od tych z perfumerii (zauważyłam różnice do kilkudziesięciu zł), jak dołożysz koszt wysyłki różnica jeszcze bardziej się zmniejszy.

Jednakowoż jeśli chcesz kupić w necie, wpisz w wyszukiwarkę np. iperfumy, dolce, crystalline, pedet, perfumy-perfumeria czy e-glamour i porównaj ceny... te perfumerie z moich doświadczeń są perfekcyjne.

Po co Ci setka? Chanelki są upiornie mocne i trwałe, starczają na sto lat!!!
Kup 35 ml i ciesz się oryginalnym zapachem przez wiele miesięcy codziennego używania, a wydasz w granicach 200 zł
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:38   #1747
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Bez przesady - spokojnie kupisz oryginalne perfumy Chanel na Allegro, o ile kupisz u sprawdzonej osoby.

Inna sprawa, że Króliczek ma rację w tym, że nie zaoszczędzisz wiele w stosunku do perfumerii, oraz pojemność 35 ml i 50 ml jest zdecydowanie bezpieczniejsza, niż nagminnie podrabiana "setka".
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 18:40   #1748
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Internetowe perfumerie

...
u góry jest przyszpilony watek o dosc jednoznacznej nazwie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67132 tu prosimy kierowac takie pytania.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:53   #1749
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Prawda, kupiłam kiedyś 35 ml Chanel 5 na allegro za około 150 zł i perfumy były absolutnie prawdziwe a o stówę tańsze niż w perfumerii.

Jednakże tamten Sprzedawca od Allure był pewniakiem i nacięłam się - odtąd Chanelki kupuję tylko "oficjalnie" w przeciwieństwie do produktów tańszych firm.
Na setkę w perfumerii z pewnością nie byłoby mnie stać, ale na 35 ml ze zniżkami - spoko. Za to nie zaryzykowałabym setki na Allegro, bo 200 zł to duża suma anyway.

Trzydziestka w przypadku takich mocarnych perfum to strasznie dużo i na baaardzo długo, tym bardziej że (jak mówi Anna) raczej takich pojemności nie podrabiają!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:56   #1750
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Może te Allure źle przechowywane były albo coś...?

Zresztą, nieważne, zasadniczo się zgadzam

Siarka będzie zadowolona, że jej sygnatura tak się przydaje
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 19:58   #1751
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ojej, dziękuję za odpowiedzi... miło mi bardzo, że chcecie pomóc...

Teraz to już całkiem mam mętlik w głowie... myślałam o setce Chanel, bo porównując ceny na necie róznica w cenie byla niewielka, dlatego sądziłam że dobrze dołożyć kilka złotych i mieć więcej... No cóż...

Może wobec tego zdecyduję się na 50ml... tylko co teraz, ceneo i perfumeria czy jednak allegro... ? Dalej jestem w kropce...
annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 20:10   #1752
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
to nie jest miejsce na takie wpisy
a dlaczego? przeciez kolezanka pytala o perfumerie...

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Siarka będzie zadowolona, że jej sygnatura tak się przydaje
oj, jasne, ze sie ciesze - zwlaszcza, ze widze, ze moja sygnatura jest czytana

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Teraz to już całkiem mam mętlik w głowie... myślałam o setce Chanel, bo porównując ceny na necie róznica w cenie byla niewielka, dlatego sądziłam że dobrze dołożyć kilka złotych i mieć więcej... No cóż...

Może wobec tego zdecyduję się na 50ml... tylko co teraz, ceneo i perfumeria czy jednak allegro... ? Dalej jestem w kropce...
ale przeciez Ty chcesz kupic Eau Fraiche, prawda? a ta wersja Chance nie jest az tak droga jak klasyczne Chance. do ilu bylabys w stanie wydac?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:21   #1753
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a dlaczego? przeciez kolezanka pytala o perfumerie...

Ano, bo wpierw założyła nowy wątek który został połączony z tym właśnie

Anniko, za taką sumę jak posiadasz do wydania wybierz 30-tkę lub 50-tkę oryginalnego Chanel, albo w znanym sklepie internetowym (wymieniłam powyżej) albo o allegro odpisała Ci Ania na drugim wątku.
Namawiam Cię na jak najmniejszą pojemność - sama mam Fraiche z Marionnaud i psikając się skąpo słyszę narzekania męża że "za mocne"
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:24   #1754
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Hmmm, ile... maks granica do 300.. ale jeśli pojemność większa rzecz jasna... a wiadomo, im mniej tym lepiej... ;-)

Ze w 200 się nie zmieszczę... to już wiem...
http://www.allegro.pl/item859870655_...00ml_lodz.html
chyba ktos pytal wlasnie o tego sprzedawce w watku weryfikacyjnym, wydaje mi sie, ze ktos od nas juz tam kupowal badz tez zweryfikowano tego sprzedawce pozytywnie, ale pewnosci nie mam^^
http://www.allegro.pl/item858449348_...cosmetics.html
tu niestety jest za 310 zl, ale polecany sprzedawca.

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Tak siarko, ale ta koleżanka założyła w tym celu nowy wątek i dopiero moderatorka połączyła to z tym, jedynym słusznym wątkiem
aa, to wszystko jasne
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:35   #1755
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja jednak wybrałbym zakup w perfumerii ( najtaniej:tutaj), skoro różnice są tak znikome. Ale to tylko moje zdanie.
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:41   #1756
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Ja jednak wybrałbym zakup w perfumerii ( najtaniej:tutaj), skoro różnice są tak znikome. Ale to tylko moje zdanie.
I moje
Na allegro, jeśli nie znasz dobrze Sprzedającego, może być przeróżnie... a 300 zł to nie przelewki!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:48   #1757
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item859870655_...00ml_lodz.html
chyba ktos pytal wlasnie o tego sprzedawce w watku weryfikacyjnym, wydaje mi sie, ze ktos od nas juz tam kupowal badz tez zweryfikowano tego sprzedawce pozytywnie, ale pewnosci nie mam^^
http://www.allegro.pl/item858449348_...cosmetics.html
tu niestety jest za 310 zl, ale polecany sprzedawca.
No, to jestem bliżej podjęcia właściwej decyzji...
Co do "mocy" tej Chanelki... to mam wrażenie że nie jest tak bardzo mocna jak klasyczna Chance... przynajmniej mi się zdecydowanie bardziej podoba... O większym flakonie pomyślałam ze względów praktycznych...
Wobec tego już wiem w jakich perfumeriach w internecie, albo u jakiego sprzedawcy zakupić... tak na serio, to nawet nie wiem dokładnie ile kosztują w Douglasie czy Sephorze....

Ostatnie pytanie... mogąc wybierać pomiędzy zakupem w internetowej perfumerii i na allegro na co się zdecydowalibyście? jako pewniejsze?

Buziaczki dla was za pomoc i rady wszelkie

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

no patrzcie... ja pisałam, pisałam posta... a Wy wyprzedziłyście moje myśli i odpowiedziały już wczesniej na moje pytanie... czyli jednak perfumeria internetowa a nie allegro... dzięki wam najpiękniejsze!!!
annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:03   #1758
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
Ostatnie pytanie... mogąc wybierać pomiędzy zakupem w internetowej perfumerii i na allegro na co się zdecydowalibyście? jako pewniejsze?
Każda z nas inaczej - z pewnością większość wybierze allegro bo generalnie tam taniej.

Osobiście wolę perfumerie internetowe (te sprawdzone of course), albowiem na allegro rządzi Zasada Zaufania. W perfumerii typu pedet czy kokai to coś więcej niż zaufanie - mamy tu rodzaj instytucji na dużą skalę, a np. na ceneo wystawiamy szczere opinie po zakupie, nie obawiając się odwetowego negatywu.

Na allegro trzeba się liczyć z pogiętym opakowaniem (nieraz takie dostałam choć produkt był wzorowy), musimy wierzyć na słowo Sprzedawcy że przechowywał perfumy w pożądanych warunkach. W przypadku perfumerii zakładamy, że w magazynach perfumy mają godziwe warunki.

Jednakże nierzadko kupowanie w perfumeriach internetowych niektórych produktów zwyczajnie się nie opłaca - np. piękna perfumeria crystalline - wybór ogromny, pełne zaufanie a ceny często wyższe niż na mieście. No i te koszty wysyłki i ambaras z kurierami...

Trzeba tak kombinować by wybrać złoty środek

0
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:04   #1759
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Eau Fraiche nie jest tak mocna jak klasyczne Chance, to prawda - zwlaszcza, ze bylo przewidziane jako wlasnie wersja lzejsza tego zapachu (Chance) - acz uwazam, ze jest bardzo trwala i calkiem "stanowcza" - nawiasem mowiac, jeden z moich naprawde ulubionych zapachow

co do dylematu: perfumeria internetowa a Allegro, ja bym wybrala All (nie ma tak, ze utopisz kase, jakby co, sa instrumenty, ktora pozwola ja odzyskac, stad moze sie nie boje zakupow na Allegro, nawet tych mocno podejrzanych - z natury rzeczy - setek Szanelowych), z kolei kroliczek i Michail - perfumerie internetowa. cos nos, to obyczaj, a decyzje ostateczna i tak Ty podejmiesz

i zycze przyjemnosci z uzywania zapachu
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 21:09   #1760
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez annika77 Pokaż wiadomość
...
Co do "mocy" tej Chanelki... to mam wrażenie że nie jest tak bardzo mocna jak klasyczna Chance... przynajmniej mi się zdecydowanie bardziej podoba... O większym flakonie pomyślałam ze względów praktycznych...
Skończyłam niedawno Chance EDP (oryginalne z allegro), obecnie mam Fraiche z Marionnaud - oba zapachy z klasą, Chance z męskimi nutkami i słodyczą, Fraiche jako zapach zielonej natury - oba piekielnie trwałe i choć świeże, w nadmiarze duszące
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 21:32   #1761
annika77
Rozeznanie
 
Avatar annika77
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Wiadomości: 986
GG do annika77
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Piękne dzięki za zainteresowanie i wszystkie odpowiedzi...

Co do miejsca zakupu.. na spokojnie przyjrzę się perfumeriom w internecie, sprawdzę może cenę w Douglasie (jeśli w najbliżyszych dniach będę w ogóle w jego poblizu) i cos wybiorę... Mam nadzieję, że będzie dobrze...

Co do samego zapachu... kiedyś koleżanka mi go pokazała... zachwycił mnie i dlatego na niego zachorowałam... Podoba mi się... Niby lubię nieco lzejsze zapachy, ale na przykład zużyłam buteleczkę Euphorii Kleina i też go lubię... jak i cioci Armani Sensi...Ogólnie mam problem z doborem perfum... zawsze szukam czegoś... no właśnie: ma być zapach kobiecy, zmysłowy ale nie duszący i zbyt mocny. nie za świeży, nic ogórkowego, ale niezbyt ulotny, zeby czuć go było nie tylko godzinę... dla kobiety eleganckiej, z klasą, ale nie wiekowej... może nawet trochę w kierunku unisex... nie za kwiatowy, nie za męski... I kto tu dogodzi? W perfumeriach zawsze Panie wymiękają...

Już cieszę się na Chanel... marzyłam o niej, nie mogę się doczekać....
annika77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:12   #1762
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Anniko

Mam nadzieję, że gdziekolwiek kupisz perfumy, będziesz zadowolona - ja ze swojej strony mogę Cię zapewnić, że na Allegro można bezpiecznie i spokojnie kupować oryginalne perfumy, choć - szczególnie, jeśli nie akceptujesz żadnego ryzyka i nie bawisz się w rozpoznawanie oryginałów od podróbek hobbystycznie - najlepiej kupować od sprzedającego sprawdzonego (listę masz podpiętą u góry). Powinnam wiedzieć - kupuję tam (i nie tylko tam) perfumy od lat bez mała 6 czy 7 -i jeszcze nie udało mi sie kupić podróbki! Natomiast niektórzy (jak Króliczek tutaj) nie do końca lubią kupować na Allegro, a preferują perfumerie - to wszytko rzecz gustu Ja bym brała tam, gdzie oryginalne perfumy są najtańsze.

Natomiast w przypadku Chanel faktycznie, te różnice cenowe nie są jakieś gigantyczne, a to wynika z polityki firmy, która nie dopuszcza przecen, wyprzedaży itp. (to nie moja teoria - powiedziano mi o tym w Chanel, na stoisku firmowym właśnie) - więc logicznie rzecz biorąc, skąd ma się brać ten tańszy towar?

A co do innych marek, polecam serdecznie net i Allegro, różnice w cenach w stosunku do perfumerii są gigantyczne. Wynika to z kompletnego zdzierstwa polskich Douglasów i takich tam w stosunku do renomowanych perfumerii zachodnich nawet (spędziłam na chodzeniu po nich ostatnie 6 lat, więc wiem )

W razie wątpliwości - zawsze przed zakupem możesz zapytać tutaj. Powodzenia.

No i gratuluję wyboru, Eau Fraiche to piękny zapach, mam i uwielbiam
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:10   #1763
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Muszę jeszcze raz pochwalić perfumy-perfumeria
Składałam zamówienie w niedzielę i dziś przyszła paczka
Znów szybko, ładnie zapakowane no i oryginał. Dostałam również próbkę Versace, będzie dla TŻ-ta, no i pilniczek
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:30   #1764
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

dziś przyszła paczuszka z domzdrowia.pl-zamawiałam w Święta,wysłali wczoraj ranoporządnie zapakowane,przesyłka gratis od 150zł,perfumy oryginalne,dostałam dwie próbki pielęgnacyjne.Jestem bardzo zadowolona
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:00   #1765
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez angel 310 Pokaż wiadomość
dziś przyszła paczuszka z domzdrowia.pl-zamawiałam w Święta,wysłali wczoraj ranoporządnie zapakowane,przesyłka gratis od 150zł,perfumy oryginalne,dostałam dwie próbki pielęgnacyjne.Jestem bardzo zadowolona
Właśnie weszłam na ich stronę - pierwszy raz - wybór ogromny, sporo "perełek" których dawno nie uświadczysz... Za to ceny sufitowe, często droższe niż na mieście!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:21   #1766
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam na ich stronę - pierwszy raz - wybór ogromny, sporo "perełek" których dawno nie uświadczysz... Za to ceny sufitowe, często droższe niż na mieście!
ja ich znalazłam jak wbiłam Mahorę-nie wiem jak normalnie kosztuje, ale 150zł za 30 to nie tragedia,zwłaszcza,że nigdzie jej nie ma, za to sicily 50ml tańsza jakieś20zł niż w ElNino, już napalam się na krem, tylko miniaturkę wypróbuję
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 14:03   #1767
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam.
Moja znajoma w prezencie dostała perfumy 30 ml. W centrach handlowych ta pojemność kosztuje ponad 200 zł. Ja zapachem jestem zachwycona - po prostu chce je mieć !!! i tyle
Szperam po necie i oczom nie wierze bo: Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana 100 ml kosztuje od 150 zł. a gdzie indziej 30 ml kosztuje ponad 200 ???
Czy na pewno perfumy 100 ml za 150 zł są oryginalne? bo nie bardzo mi się chce wierzyć.

Cosik mi się obiło o uszy że wyprodukowanie perfum kosztują grosze.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 14:59   #1768
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Witam.
Moja znajoma w prezencie dostała perfumy 30 ml. W centrach handlowych ta pojemność kosztuje ponad 200 zł. Ja zapachem jestem zachwycona - po prostu chce je mieć !!! i tyle
Szperam po necie i oczom nie wierze bo: Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana 100 ml kosztuje od 150 zł. a gdzie indziej 30 ml kosztuje ponad 200 ???
Czy na pewno perfumy 100 ml za 150 zł są oryginalne? bo nie bardzo mi się chce wierzyć.

Cosik mi się obiło o uszy że wyprodukowanie perfum kosztują grosze.
Ja zapłaciłam za 100 ml Euphorii 144 zł ale kupowałam tester więc są możliwe takie rozbieżności w cenach. W sklepie zawsze drożej zapłacisz bo czasami płacisz za logo sklepu.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 15:30   #1769
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Witam.
Moja znajoma w prezencie dostała perfumy 30 ml. W centrach handlowych ta pojemność kosztuje ponad 200 zł. Ja zapachem jestem zachwycona - po prostu chce je mieć !!! i tyle
Szperam po necie i oczom nie wierze bo: Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana 100 ml kosztuje od 150 zł. a gdzie indziej 30 ml kosztuje ponad 200 ???
Czy na pewno perfumy 100 ml za 150 zł są oryginalne? bo nie bardzo mi się chce wierzyć.

Cosik mi się obiło o uszy że wyprodukowanie perfum kosztują grosze.
Owszem jest to możliwe

Samo wyprodukowanie perfum kosztuje grosze, dość sporo kosztuje wyprodukowanie flakonu (ale to też zależy od flakonu), najdroższa jest reklama związana z wprowadzeniem nowego zapachu na rynek.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 16:39   #1770
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Witam.
Moja znajoma w prezencie dostała perfumy 30 ml. W centrach handlowych ta pojemność kosztuje ponad 200 zł. Ja zapachem jestem zachwycona - po prostu chce je mieć !!! i tyle
Szperam po necie i oczom nie wierze bo: Calvin Klein Euphoria Woda perfumowana 100 ml kosztuje od 150 zł. a gdzie indziej 30 ml kosztuje ponad 200 ???
Czy na pewno perfumy 100 ml za 150 zł są oryginalne? bo nie bardzo mi się chce wierzyć.
Nie tam - ja swoją Euphorię 30 ml kupiłam na wyprzedaży Sephory za 119 zł... a jest to produkt często wyprzedawany, np. w Superpharm.
Renomowane sklepy internetowe jak dolce.pl wydają się 100% bezpieczne, ale jak masz się stresować to kup Euphorię w zwykłym sklepie - 30-tka tego mocnego zapachu starczy Ci na długie, długie miesiące!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.