preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-25, 12:59   #751
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A jeśli mialabyś porównać odżywkę z Pantene Pro-v (nie biorąc pod uwagę, że nie chroni przed tempaeraturą) i spray Got2B, jakie są twoje spostrzeżenia?

Nie za bardzo rozumiem tego zdania "po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej" Czy mam rozumieć, że po wyprostowaniu wlosów prostownicą przy użyciu sprayu Got2b, wlosy są miękkie i blyszczące?

Powiedz mi jeszcze, jak dużo spryskujesz wlosy? Nie chcialabym przesadzić z ilością.
Imago czy moglabyś jeszcze odpowiedzieć na moje pytania?
Sorry, że cię tak męczę, ale chcialabym się dowiedzieć jak najwięcej o tym sprayu.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:01   #752
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A jeśli mialabyś porównać odżywkę z Pantene Pro-v (nie biorąc pod uwagę, że nie chroni przed tempaeraturą) i spray Got2B, jakie są twoje spostrzeżenia?

Nie za bardzo rozumiem tego zdania "po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej" Czy mam rozumieć, że po wyprostowaniu wlosów prostownicą przy użyciu sprayu Got2b, wlosy są miękkie i blyszczące?

Powiedz mi jeszcze, jak dużo spryskujesz wlosy? Nie chcialabym przesadzić z ilością.
zdanie: "po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej" chodzilo mi o to ze gdy uzyje sie tego sprayu to roznice widac golym okiem czyli wiecej blyszcza niz w sytuacji kiedy nie bylyby spryskane
ciezko mi porownać odżywke ze sprayem bo to 2 rozne produkty stylizacji
odzywka odzywką a spray sprayem tak bym powiedzial bo teraz tak sie zastanwiam czy gdybym powiedzial ze spray jest super czy przestalabys uzywac odzywki
co do ilosci tego spray to pompka jest tak skonstuowana ze powinna bardziej rozpylac plyn i moglaby po prostu mniej, tak aby bylo czuc ze wlosy sa mokre a za chwile wchlaniaja go
bo ja stosuje i spray i odzywke (tylko teraz inna)
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:02   #753
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Imago czy moglabyś jeszcze odpowiedzieć na moje pytania?
Sorry, że cię tak męczę, ale chcialabym się dowiedzieć jak najwięcej o tym sprayu.
Śmiało możesz pytać
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:13   #754
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
zdanie: "po wyprostowaniu prostownica wlosy sa blyszczace ale z uzyciem tego spray są jeszce bardziej" chodzilo mi o to ze gdy uzyje sie tego sprayu to roznice widac golym okiem czyli wiecej blyszcza niz w sytuacji kiedy nie bylyby spryskane
ciezko mi porownać odżywke ze sprayem bo to 2 rozne produkty stylizacji
odzywka odzywką a spray sprayem tak bym powiedzial bo teraz tak sie zastanwiam czy gdybym powiedzial ze spray jest super czy przestalabys uzywac odzywki
co do ilosci tego spray to pompka jest tak skonstuowana ze powinna bardziej rozpylac plyn i moglaby po prostu mniej, tak aby bylo czuc ze wlosy sa mokre a za chwile wchlaniaja go
bo ja stosuje i spray i odzywke (tylko teraz inna)
Dzięki za odpowiedź
Odżywke Pantene stosowalam zamiast serum termoochronnego (które mi wycofali). Czyli na początku nakladam odżywkę do splukiwania, a później nakladalam odzywkę bez splukiwania, jako zamiennik mleczka do prostowania wlosów.
Ja po prostu boję się, ze po tym sprayu moje wlosy będą suche, twarde i matowe, jak po mleczku Hot Liss Loreala.
A nie stać mnie po prostu na "wyrzucanie pieniedzy w bloto"
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:21   #755
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

hmmm... a ja właśnie dziś kupiłam sobie ten krem wygładzający HotLiss. Zobaczymy jak się u mnie sprawdzi, niby był chwalony na KWC..
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:59   #756
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

moje włosy się przetłuszczają, nie wiem czy są cienkie ale na pewno zniszczone trochę.
miałam flatliner's Osis ale mi się kończy i coraz gorzej działa na włosy.

zastanawiam się teraz między tanim Got2b i droższym Matrixem i nie mam pojęcia co kupić... może doradzicie...?

PS widziałyście nową linię pantene pro-v do włosów puszacych się przez zniszczenia? szkoda, że jeszcze nie ma żadnych recenzji na KWC.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 19:15   #757
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
moje włosy się przetłuszczają, nie wiem czy są cienkie ale na pewno zniszczone trochę.
miałam flatliner's Osis ale mi się kończy i coraz gorzej działa na włosy.

zastanawiam się teraz między tanim Got2b i droższym Matrixem i nie mam pojęcia co kupić... może doradzicie...?

PS widziałyście nową linię pantene pro-v do włosów puszacych się przez zniszczenia? szkoda, że jeszcze nie ma żadnych recenzji na KWC.

Cienkie wlosy sa czesto przyklapniete w wyniku czego szybko sie przetluszczaja, nie maja objetosci, łatwo je obciazyc "ciezkimi" kosmetykami typu mleczka, kremy, woski itp. a takze czasamiu odzywkami, szamponami i maseczkami, sa trudne do ułozenia i utrwalenia. To taka krotka charakterystyka baaaardzo pasujaca do moich wlosow Moze ty tez masz takie? Ale do rzeczy. Ja planuje kupic ten spray z matrixa (masz na mysli ten pomaranczowy "iron smoother" tak?). Napewo lepiej ochroni przed temeratura niz ten got2b czy tez inne drogeryjne kosmetyki. Wkoncu za cos sie placi te 40zł a czasem nawet wiecej.Pozatym czytałam ze efekt wyprostowanych wlosow utrzymuje sie dlugo duzej wiec to kolejna zaleta. Pozatym jest wydajny, ładnie pachnie, nie obciaza grubych wlosow, ale przy cienkich trzeba uwazac bo moze troszke obciazac, nablyszcza, wspomaga prostowanie, dobrze sie aplikuje i z tego co wiem zawiera filtry przeciw słoneczne Jedyna wada to to ze usztywnia wlosy ale w ten sposob wlosy sie utrwalaja wiec ja chyba przezyje No i czytałam tez ze moze troszke sklejac ale jak sie rozczesze to nie ma z tym problemu tylko ciekawe czy wtedy go nie wyczesze i czy wtedy wlosy beda sie trzymaly proste No to tyle informacji zbieranych przez pare miesiecy Mam nadzieje ze nie pisalam tego na darmo i ze to o ten spray ci chodzi
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 08:58   #758
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

owszem o ten spray mi chodzi chcę go stosować głownie do grzywki którą prostuję codziennie.
wszystkie inne preparaty i odżywki stosuję od połowy włosów, żeby nie wyglądały na bardziej przetłuszczone, a lekkie obciążenie jest mi na rękę, bo może nie będę miałą szopy.
uch, chyba się skuszę na coś z tej nowej kolekji pantene pro-v.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:08   #759
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
owszem o ten spray mi chodzi chcę go stosować głownie do grzywki którą prostuję codziennie.
wszystkie inne preparaty i odżywki stosuję od połowy włosów, żeby nie wyglądały na bardziej przetłuszczone, a lekkie obciążenie jest mi na rękę, bo może nie będę miałą szopy.
uch, chyba się skuszę na coś z tej nowej kolekji pantene pro-v.
A ja wlasnie robie wszystko zeby miec szope Tzn nie doslownie tylko zeby były puszyste I zawsze nakladam mało odzywki i od polowy ale teraz uzywam maseczki (tez pantene) ktora moge nakladac tuz przy skorze a wlosy i tak sa puszyste
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:22   #760
popielata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

L'Oreal Professionnel - Tecni Art - Hot style constructor - termoaktywny spray utrwalający



Ja mam włosy druty, ale wszystkie moje koleżanki, które prostują włosy są zachwynoce tym spreyem.

Spray jeste w cenie około 60 zł. do nabycie w porofesjonalnych punktach L'oreala
popielata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 20:49   #761
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez popielata Pokaż wiadomość
L'Oreal Professionnel - Tecni Art - Hot style constructor - termoaktywny spray utrwalający



Ja mam włosy druty, ale wszystkie moje koleżanki, które prostują włosy są zachwynoce tym spreyem.

Spray jeste w cenie około 60 zł. do nabycie w porofesjonalnych punktach L'oreala
Masz na mysli to http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=12103? Troche drogie bo tylko 150ml Ja jutro kupuje (jesli znajde) matrixa do prostowania w sprayu skoro to tez loreal to chyba tez bedzie dobry...mam nadzieje. A mozesz cos wiecej powiedziec na temat tego sprayu jesli chcialabym go w przyszlosci kupic?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 21:27   #762
black&white
Zadomowienie
 
Avatar black&white
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 647
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Kasienka, Kallos zupełnie mi nie przypadł do gustu, skleja i wogóle nie pomaga w prostowaniu...

hm, czyli ogólnie warto kupić ten nowy spray Got2B?
__________________
One moment on the lips, a lifetime on the hips!

było 90. jest 75. będzie 68.
black&white jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:19   #763
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Ja dzis kupiłam ten spray z matrixa jutro wyprobuje i zobaczymy czy taki super Az mnie korci zeby juz dzis go uzyc Mam nadzieje ze nie wydalam niepotrzbnie kasy bo sporo kosztował (kupowalam w sklepie fryzjerskim). Babka mowila ze jest bardzo dobry wiec mam nadzieje ze nie powiedziala tego tylko po to zebym kupila
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:42   #764
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

polecam gama protect-ion na allegro za 25zl kupilam z kosztami przesylki
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:10   #765
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Zakupilam w końcu ten spray do prostowania wlosów Schwarzkopf Got2b. Przyznaje, że mialam duże obawy, ponieważ kiedyś już kupilam nablyszczacz do wlosów tej firmy i nie bylam z niego zadodowolona. A kosmetyki tej firmy też nie maja najlepszych opinii na KWC. A tu taka niespodzianka! Jest rewelacyjny!!!
Wlosy są mięciutkie, blyszczące, idealnie proste, lejące i świetnie się ukladają! A z natury mam sianowate, puszące się, suche, zniszczone i matowe wlosy! Nie moglam uwierzyć, ze istnieje kosmetyk, który potrafi zdzialać takie cudo na moich wlosów!!! Dodatkowo prostowanie wlosów zajęlo mi znacznie mniej czasu niż normalnie!
Jestem zachwycona
Dziękuje dziewczynom które zachęcily mnie do zakupu
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:19   #766
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

A przedłuza efekt prostowania?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:26   #767
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Moim zdaniem raczej tak, narazie użylam go tylko raz, wiec jesli chodzi o trwalość, to nie mogę za dużo o nim powiedzieć. O tym wypowiem się jak użyje go jeszcze conajmniej kilka razy!
Jednak z calym przekonaniem moge powiedziec, że nie przetluszcza wlosów ( a moje są cieniutkie)
Przez dwa lata, odkąd prostuje wlosy, mialam już chyba wszystkie dostępne "marketowe" kosmetyki do prostowania wlosów i żaden z nich nawet w 1/10 nie dorównywal temu
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:06   #768
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

noo mówilam to fajnie ze Ci spasił bo dla mnie jest idealny bo tani i działa
polecam wszystkim niedowiarkom
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:10   #769
Anks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Od niedawna stosuje balsam prostujący do włosów z Nivea, kładąc sie spać i wstając rano moje włosy nie sa pokręcone, conajwyzej lekko pofalowane, poza tym nie musisz używać prostownicy, wystarczy naciagnąć włosy szczotka i suszyc
Anks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 09:19   #770
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
noo mówilam to fajnie ze Ci spasił bo dla mnie jest idealny bo tani i działa
polecam wszystkim niedowiarkom
jeszcze raz dzięki
A ja byłam pewna, że wszystkie kosmetyki tej firmy to kompletne badziewie, tyle że dobrze rozreklamowane i dlatego drogie
Na początku 16 zł na 200 ml wydawało mi się bardzo drogo, ale jak zobaczyłam efekt
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:38   #771
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez Anks Pokaż wiadomość
Od niedawna stosuje balsam prostujący do włosów z Nivea, kładąc sie spać i wstając rano moje włosy nie sa pokręcone, conajwyzej lekko pofalowane, poza tym nie musisz używać prostownicy, wystarczy naciagnąć włosy szczotka i suszyc
Dobry jest tez sunsilk "efekt zelazka" tez podobnie dziala

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Moim zdaniem raczej tak, narazie użylam go tylko raz, wiec jesli chodzi o trwalość, to nie mogę za dużo o nim powiedzieć. O tym wypowiem się jak użyje go jeszcze conajmniej kilka razy!
Jednak z calym przekonaniem moge powiedziec, że nie przetluszcza wlosów ( a moje są cieniutkie)
Przez dwa lata, odkąd prostuje wlosy, mialam już chyba wszystkie dostępne "marketowe" kosmetyki do prostowania wlosów i żaden z nich nawet w 1/10 nie dorównywal temu
To mi jeszcze powiesz za 2-3 miesiace czy chroni wlosy dobra?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:45   #772
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
jeszcze raz dzięki
A ja byłam pewna, że wszystkie kosmetyki tej firmy to kompletne badziewie, tyle że dobrze rozreklamowane i dlatego drogie
Na początku 16 zł na 200 ml wydawało mi się bardzo drogo, ale jak zobaczyłam efekt
to no i tak niezle bo na promocji normalnie kosztuje 23zl bo z tej firmy nie za bardzo recenzje ma ten nablyszczacz na ktory mialam ochote jeszcze nie dawno
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:06   #773
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
To mi jeszcze powiesz za 2-3 miesiace czy chroni wlosy dobra?
Ok, dam znać Ale ze swojego doświadczenia wiem, że kosmetyki termoochronne rzeczywiście działają! Pamietam jak kupiłam swoją pierwszą profesjonalną prostownicę i przez 2 miesiące używałam zwykłego mleczka prostującego włosy. Włosy miałam w opłakanym stanie
Od tamtego czasu, aż do niedawna używałam kosmetyków termoochronnych i stan moich włosków bardzo się poprawił. Teraz gdy wycofali moje serum Pantene Pro-v, 1,5 miesiąca używałam odżywki bez termoochrony i moje włoski nie wyglądają najlepiej

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
to no i tak niezle bo na promocji normalnie kosztuje 23zl bo z tej firmy nie za bardzo recenzje ma ten nablyszczacz na ktory mialam ochote jeszcze nie dawno
Ja kupiłam w Realu i zapłaciłam 16.99 (bez promocji). W Drogerii Natura są obecnie w promocji za 15.99, a normalna ich cena to 21 zł .
Jestem ciekawa ile kosztuje w Rossmannie?
Jeśli chodzi o nabłyszczacz, to rzeczywiście miałam mieszane uczucia. Wcześniej używałam nabłyszczacz z Welli Shockwaves i był naprawdę świetny, ale oczywiście go wycofali I teraz mam nabłyszczacz z Avonu.
Jeśli chodzi o nabłyszczacz firmy Schwarzkopf Got2b, to zostało mi go około 80% i chętnie wymienię go na inny kosmetyk Może któraś z was chciałaby go wypróbować?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:26   #774
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Ale mam nadzieje ze profesjonalne kosmetyki jeszcze lepiej dzialaja bo inaczej na marne wydalam tyle kasy
W rossmanie ponoc nie ma tego got2b zreszta ja tez wczoraj nie widzialam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:40   #775
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Dziewczyny jak Wy uzywacie tych sprayów?

1. Psikacie naraz całe wlosy a potem prostujecie wszystkie czy psikacie i prostujecie pasmo po pasmie? mam nadzieje ze dobrze wytłumaczylam
2. Czekacie chwile az spray wyschnie czy prostujecie zaraz po uzyciu jak jeszcze skwierczy i sie dymi (spray oczywsicie)
3. Psikacie tez wlosy od spodu czy tylko z wierzchu?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:12   #776
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Wy uzywacie tych sprayów?

1. Psikacie naraz całe wlosy a potem prostujecie wszystkie czy psikacie i prostujecie pasmo po pasmie? mam nadzieje ze dobrze wytłumaczylam
2. Czekacie chwile az spray wyschnie czy prostujecie zaraz po uzyciu jak jeszcze skwierczy i sie dymi (spray oczywsicie)
3. Psikacie tez wlosy od spodu czy tylko z wierzchu?
Psikam zaraz po umyciu włosów, czyli na mokre włosy. Staram się to robić dokładnie, czyli od spodu też. Później czekam aż wyschną lub susze suszarką i prostuje. Na opakowaniu powinno pisać jak używa się sprayu.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:22   #777
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Psikam zaraz po umyciu włosów, czyli na mokre włosy. Staram się to robić dokładnie, czyli od spodu też. Później czekam aż wyschną lub susze suszarką i prostuje. Na opakowaniu powinno pisać jak używa się sprayu.
"Pasmo po pasmie rozpylic rownomiernie na suche włosy. Przeciagnac prostownicę od nasady az po same konce." Ale nie pisze dokladnie czy odczekac chwile czy odrazu prostowac No i nie wiem czy zeby dobrze zadziałało to trzeba szybko wyprostowac zeby 'syczało' czy nie Ale chyba z tego wynika ze najpier rozpylic na cale wlosy a dopiero potem prostowac Moze to i dobrze bo tak jest wygodniej. A ten got2b trzeba koniecznie na mokre wlosy uzyc?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:41   #778
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
"Pasmo po pasmie rozpylic rownomiernie na suche włosy. Przeciagnac prostownicę od nasady az po same konce." Ale nie pisze dokladnie czy odczekac chwile czy odrazu prostowac No i nie wiem czy zeby dobrze zadziałało to trzeba szybko wyprostowac zeby 'syczało' czy nie Ale chyba z tego wynika ze najpier rozpylic na cale wlosy a dopiero potem prostowac Moze to i dobrze bo tak jest wygodniej. A ten got2b trzeba koniecznie na mokre wlosy uzyc?
Jeżeli pisze, że stosuje się na suche włosy, to tak też powinnaś zrobić. Myślę, jednak że powinnaś poczekać, aż spryskane włosy wyschną, ponieważ tylko nieliczne prostownice są przeznaczone do prostowania mokrych włosów np. babyliss wet &dry (nie wiem jaki masz model).
Jeśli chodzi o spray got2b to na opakowaniu pisze, że powinno się je spryskiwać tylko na mokre włosy.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:52   #779
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

ja spryskuje wlosy jak wyschna przed prostowaniem czekam az wsiąknie i prostuje całość no i z wierzchu bo wtedy widac efekt połysku
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:51   #780
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

jedwab do wlosow firmy biosilk. jedyny najlepszy srodek. chroni wlosy, sa po nim mieciutkie, proste i ladnie pachna troszke drogi, ale warto, bo starcza na dluuugoooo. do nabycia tylko w sklepach fryzjerskich. ewentualnie na allegro. polecam
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.