preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-11, 17:32   #61
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Krem Sunsilk faktycznie ułatwia prostowanie, nawet prostownicą, ale jeszcze ani razu nie osiągnęłam takiego efektu, jak u fryzjera. Włosy są po nim matowe i czuć, że coś na nich jest. Poza tym absolutnie nie chroni przed skręcaniem. Moje włosy nie są specjalnie zniszczone mimo codziennego prostowania, ale o jego ochrnnych właściwościach nic nie wiem.

Mleczko z Bielendy jest o tyle lepsze, że nie czuć go na włosach, ale też brak ochrony przed wilgocią oraz temperaturą.

O L`Orealu FX słyszałam, że jest kiepski - sama nie używałam.

Po wypróbowaniu wielu takich kosmetyków oszczędzam na coś profesionalnego - myślę, że mimo wysokiej ceny jest to bardziej opłacalne niż próbowanie wszystkiego po kolei.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 09:06   #62
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Duzo lepiej kupic cos profesjonalnego.POszukaj na KWC tam jest mnostwo produktow z tej "branzy" do wyboru.Zycze udanego zakupu.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:19   #63
pchelka10.05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Talking Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

czesc ja mam ten sam problem z puszeniem sie włosów i jak byłam ostatnio u fryzjera to zakupiłam u niego PRO TEK-spray do włosów jest to regenerator błyskawiczny stosuje sie go na umyte juz włoski bez spłukiwania i jak nam sie coss jakis kosmyk nie chce ułozyc to psikamy na niego tym spreyem(włosy sa suche) i od razu nam sie układaja tylko ze kosztuje 70 zł i dostepny jest tylko na zamówienie w salonie kosmetycznym ale takim renomowanym oraz zakupiłam maseczke do spłukiwania równiez od fryzjera na zamówienie SELEKTIWE PROFESSIONAL LIVE HAIR CREME -jest to maseczka do włosów jezeli chcemy aby były prostrze POLECAM !! dałam za nia 54 zł.droga ale wydajna duze pudełko i naprawde extra włosy sa gładsze lsniace i bardziej odzywione kupiłam jeszcze balsam regenerujacy gliss kura tez jest super jezeli ktos chce moge sie na niego za cos wymienic bo mam juz te maseczki i lezy nie potrzebnie zakupiony tydzien temu jak co piszcie na moim watku bo sie gubie jestem dosc nowa pozdrawiam asia
pchelka10.05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 21:21   #64
pchelka10.05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Talking Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

zapomniałam dodac ze sa to preparaty przystosowane do prostowania włosów ja sama chodze co 3-4 dni na prostowanie i rezultaty widac bardzo szybko
pchelka10.05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 11:17   #65
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Post Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

ja zamierzam kupic produkt welli: dwufazowy lioton do prostowania włosów bo słyszałam wiele o nim dobrego, ale nie jestem przekonana do konca czy zadziała na mich włosach I dodam ze moje wosy są raczej proste ale i tak czeso je prostuje ponieważ pod wpływem wilgoci skrecaja sie i wywijaja we wszystkie strony i nie tylko Wspomurzcie mnie jakas fotka z efektem działania tego preparatu i informacjami na jego temat! please
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 15:53   #66
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

myje normalnie wlosy, potem prostownica je traktuje , a na koncu spryskuje lakierem Schock Waves , i sa tak utrwalone i sie nie pusza wcale, dzis to wypróbowalam i uznaje ze dobry lakier jest w stanie podtrzymac fryz jaki sie tylko chce nawet moje te falujace wloski sa wiecznie proste
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:50   #67
olkens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

a ten lakier nie skleja włosów????
olkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 15:54   #68
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez olkens
a ten lakier nie skleja włosów????
Napiszwe teraz wypowiedz bo tamta była stara hehe teraz uzywam super L;orela Hot Liss to prostowania włosków idealnie wygłądza i włosy sie nie puszą oczywiscie trzeba wyprostowac je prostownica , bo ten krem jest do stasowania na gorąco jest o nim odzielny watek na forum fryzjerksim ''Co zrobić wy wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci''
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 18:40   #69
Formika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Anulka14
ja zamierzam kupic produkt welli: dwufazowy lioton do prostowania włosów bo słyszałam wiele o nim dobrego, ale nie jestem przekonana do konca czy zadziała na mich włosach I dodam ze moje wosy są raczej proste ale i tak czeso je prostuje ponieważ pod wpływem wilgoci skrecaja sie i wywijaja we wszystkie strony i nie tylko Wspomurzcie mnie jakas fotka z efektem działania tego preparatu i informacjami na jego temat! please
przez jakiś czas szukałam jakiegoś środka do włosów wspomagającego prostowanie;w sklepie z artykułami fryzjerskimi natrafiłam własnie na dwufazowy loton Welli.Zależało mi na czymś profesjonalnym, dającym połysk włosom i stanowiącym ochronę przed wysoką temp. ale zawiodłam się.Po cenie tego kosmetyku (ponad 50 zł) myślałam ,że mozna spodziewac się porządnych efektów...ale niestety zawiodłam się...Wcale nie wzmacnia efektu prostowania, gdy tylko wychodzę z domu włosy wywijają sie i wykręcają;może i stanowi jakąś ochronę przed wysoką temperaturą prostownicy ale nie nadaje żadnego oszałamiającego połysku!Przynajmniej u mnie...To nie jest jednak to czego szukałam...
__________________
Formika
Formika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:22   #70
xstylistka
Raczkowanie
 
Avatar xstylistka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 134
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Nowość znaleziona w necie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pro Liss.jpg (58,5 KB, 124 załadowań)
xstylistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:48   #71
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Dla mnie do prostawania, jak do tej pory, najlepszy jest jedwab Farouka. Próbowałam też lotion 2-fazowy Welli i Nutrisculpt Kerastrase ale najlepiej wypadł jedwab bo nie mam po nim rozdwojonych końcówek, włosy błyszczą a mała buteleczka (w hurtowni fryzjerskiej ok.7zł) starcza mi na 1-2 miesiące. Ale nie prostuję po każdym myciu
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 11:38   #72
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

tez ma ten problem i zamiezam kupic sobie to cudo http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11521

mysle ze bedzie good
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 11:32   #73
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

teraz to w ogole nie wie co mogloby mi pomoc tyle tego jest ......a mialam juz ten nutri gladki z fructisa i szampon i odzywke i fioletowy sunsilka... to nie dla mnie
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 12:37   #74
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Ja mogę polecić z czystym sumieniem kosmetyk, który szczególnie zasługuje na miano kosmetyku nadającego połysk, chroniącego włosy podczas suszenia oraz idealnie prostującego włosy-jest to mleczko prostujące Goldwell, oraz (ostatnio odkryłam) Matrix-oba te kosmetyki są R E W E L A C Y J N E! Oprócz tego polecam również kosmetyki do prostowania włosów firmy Indola-może nie jest ona popularna, natomiast kosmetyki ma świetne
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 16:51   #75
mazda__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 33
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Ja mogę polecić z czystym sumieniem kosmetyk, który szczególnie zasługuje na miano kosmetyku nadającego połysk, chroniącego włosy podczas suszenia oraz idealnie prostującego włosy-jest to mleczko prostujące Goldwell, oraz (ostatnio odkryłam) Matrix-oba te kosmetyki są R E W E L A C Y J N E! Oprócz tego polecam również kosmetyki do prostowania włosów firmy Indola-może nie jest ona popularna, natomiast kosmetyki ma świetne
Mam takie pytanko, nie mogę znaleźć tego mleczka prostującego Goldwell natomiast znalazłam coś takiego jak fluid prostujący Goldwell czy to to samo?? Jest w takiej niebieskiej buteleczce z dozownikiem. A i jeszcze jedno napisz coś więcej o tym Matrix'ie, konkretnie o który Ci chodzi??
mazda__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 21:56   #76
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

ja uzywam wygladzajace mleczko do wlosow Fructis Style Garniera + prostownica, a i to czasem nie wystarcza..
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 22:33   #77
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Supergładkie, superproste

Do prostowania najlepiej nadają się włosy jednakowej długości, nieprzesuszone, bo włosom wycieniowanym i suchym trudno nadać idealną gładkość.

Nie zapomnij o nawilżaniu.

Najlepiej umyj włosy szamponem nawilżającym i wzmocnij je odżywką nawilżającą. Teraz możesz nałożyć preparat wygładzający i wysuszyć dokładnie włosy. To ważne, bo jeśli podczas prostowania będą wilgotne, po półgodzinie fryzura straci formę. Podczas suszenia pomagaj sobie preparatem zwiększającym objętość, spryskując nim włosy u nasady, bo włosy gładkie wcale nie powinny być przyklapnięte. Możesz opuścić głowę do dołu i w tej pozycji suszyć włosy. Jeśli końcówki są przesuszone, wetrzyj w nie odrobinę kremu dyscyplinującego lub maseczki.

Prostuj prostownicą.
Przed jej użyciem nałóż na włosy preparat chroniący przed wysoką temperaturą. Rozetrzyj go w dłoniach i rozprowadź po włosach. Oddzielaj z nich kolejne pasma i przeciągaj po każdym z nich prostownicą od nasady włosów aż po końce. Pasma nie mogą mieć więcej niż centymetr grubości, bo żelazko fryzjerskie ich nie wyprostuje. Prostowanie każdego pasma możesz powtórzyć jeszcze raz, ale nie więcej, bo włosy zrobią się płaskie. Po zabiegu poczekaj, aż włosy ostygną i spryskaj je lakierem. Z prostownicą jest jeden problem - nie powinno się jej używać zbyt często, bo wysusza i osłabia włosy.

Wypróbuj płaską szczotkę.
Z jej pomocą łatwo wyprostować włosy. Musi być duża i płaska, bo okrągła do układania gładkich fryzur się nie nadaje. Włosy suszy się, przeczesując je tak, by się nie skręciły. Wysuszone na pewno będą gładkie.

Skopiowalam to z innej strony (pewnie konkurencji), byc moze to wiesz, ale może nie wszyscy. A kosmetyków żadnych nie dalam, bo sama poszukuje, ktory by mi odpowiadal. PPappaattkkii i Wesołych Świąt !!!
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 00:19   #78
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

L'oreal Hot Liss - 18 zł, ale jest wydajny. Jak na razie najlepsza rzecz jaką używałam do prostowania włosów.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 08:45   #79
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Tak podbijam L'oreal Hot LIss to jest cudo !!!!
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 12:01   #80
crazzy
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 14
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Krem Sunsilk faktycznie ułatwia prostowanie, nawet prostownicą, ale jeszcze ani razu nie osiągnęłam takiego efektu, jak u fryzjera.
Zgadzam się, ostatnio byłam u fryzjera i niestety nie udało mi sie osiągbnąc drugi raz tego samego efektu. Fryzjerka smarowala mi włosy chyba 6 rorznymi preparatami w tym do prostowania były extra. Czesto tez fryzjerzy u sienie w gabinetach sprzedaja te kosmetyki które sami uzywają.
crazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 23:19   #81
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

doradzcie mi, prosze! dostalam prostownice tondeo active cerion (czyli ta z aktywna jonizacja) jak narazie prostowalam kilka(nascie ) razy i wloski wygladaja nawet lepiej - nie widac zeby je niszczyla. wiem jednak ze z czasem zacznie byc to widoczne a nie chce zeby sie zrobily brzydkie i zeby trzeba bylo je ciac. szukam porzadnego preparatu (tylko nie przesadzcie z cena) ktory chroni wlosy przed wysoka temperatura - najlepiej zeby przedluzal efekt prostych wloskow (szczegolnie w wilgoci) i delikatnie nablyszczal. mam wlosy do lopatek, farbowane, cienkie, podatne na skrecanie w wyniku zetkniecia z wilgocia. dosc szybko sie przetluszczaja wiec nie moze to byc olejek pozostawiajacy tlusty film. zastanawialam sie nad produktami fauroka - jedwabiem i jakims serum takze zawierajacym jedwab ale nie jestem pewna czy bedzie to najlepsze wyjscie, czy dobrze ochroni moje wlosy. poradzcie cos - szczegolnie jesli macie doswiadczenia z podobnymi do moich wloskami. (dodatkowo rozdwajaja mi sie koncowki...)
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 21:59   #82
magdalenazz
Rozeznanie
 
Avatar magdalenazz
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 606
GG do magdalenazz Wyślij wiadomość przez MSN do magdalenazz
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Balsam prostujący do włosów Straight & Style firmy KEUNE....bardzo dobry i bardzo polecam....
Mi trzymały się proste jak drut włosy prawie 3 dni (do umycia)...rewelacja!!!
__________________
" Blichtr płynie z miasta, mądrość z pustyni"
magdalenazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 00:12   #83
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez magdalenazz
Balsam prostujący do włosów Straight & Style firmy KEUNE....bardzo dobry i bardzo polecam....
Mi trzymały się proste jak drut włosy prawie 3 dni (do umycia)...rewelacja!!!
magdalenazz, a gdzie mozna kupic ten balsam (i za ile)? i jakie masz wlosy- czy nie obciaza ich ten balsam?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:03   #84
magdalenazz
Rozeznanie
 
Avatar magdalenazz
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 606
GG do magdalenazz Wyślij wiadomość przez MSN do magdalenazz
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Ja kupiłam w salonie fryzjerskim Keune...sprawdź sobie na necie gdzie takie salony są...kosztował 40 zł, ale wart był swojej ceny!
Moje włosy są falowane/kręcone(bo są dość krótkie i mocno wycieniowane), po innych balskamach włosy wracały do pierwotnego stanu po kilku godzinach po tym NIE Są śliczne, błyszczące i co najważniejsze nie obciążone.
Nie ma żadnych związków chemicznych (jest na bazie kompleksu wieloowocowego), co jest dodatkowym atutem - nie niszczy włosów.
Buźka
__________________
" Blichtr płynie z miasta, mądrość z pustyni"
magdalenazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:27   #85
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

ile jest tego cuda za 40 zl i na ile Ci wystarczylo?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:50   #86
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez mazda__
Mam takie pytanko, nie mogę znaleźć tego mleczka prostującego Goldwell natomiast znalazłam coś takiego jak fluid prostujący Goldwell czy to to samo?? Jest w takiej niebieskiej buteleczce z dozownikiem. A i jeszcze jedno napisz coś więcej o tym Matrix'ie, konkretnie o który Ci chodzi??
Przepraszam,że dopiero dzisiaj,ale nie miałam wcześniej okazji tu zajrzeć.
To jest fluid prostujący włosy goldwell-pomylało mi się i jest on w niebieskiej buteleczce z dozownikiem-także to to samo
Natomiast jeżeli chodzi o matrix, to chodzi mi o mleczko (o ile nie fluid) z pomarańczowej serii do prostowania włosów sleek look kreme lite! _cena ok 28zł, ale naprawde super wygładza włosy i chroni je przed ciepłem prostownicy
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:35   #87
magdalenazz
Rozeznanie
 
Avatar magdalenazz
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 606
GG do magdalenazz Wyślij wiadomość przez MSN do magdalenazz
Dot.: coś wspomagajęcego prostowanie włosów

Tego cuda wystarczyło mi..nie wiem jeszcze na ile, bo kupiłam niedawno, ale używa się go naprawdę maluuuutko..i myślę, że starczy na dłuuugo ;-)
__________________
" Blichtr płynie z miasta, mądrość z pustyni"
magdalenazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:45   #88
majaaa
Raczkowanie
 
Avatar majaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 63
GG do majaaa Send a message via Skype™ to majaaa
Thumbs up Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Słoneczka drogie. Ja wam powiem szczerze ze po uzywaniu prostownicy zauwazyłam pogorszenie stanu moich włosów, stały sie bardziej suche i inne w dotyku. Moja fryzjerka to potwierdziła i powiedziala ze powinnam ograniczyc zazywanie prostownicy( ale to nie takie proste) i ze powinnam robic jakies maseczki ale niestety na maseczkach to ja sie nie znam... Zakupiłam ,,Efekt Żelazka" Sunsilka i musze przyznac ze uzyłam go dopiero raz bo wczoraj kupiony (Rossman,10zł) i efekt po tym mam jak po prostownicy ( której tym razem nie uzyłam, bo uzyłam tylko szczotki i suszarki) i moj włos widze ze powraca do normy Więc ja osobiście ,,Efekt Żelazka "polecam wam dziewczynki . Przy moich włosach które się skręcaja przy koncach, puszą, wypadaja itp itd spisał sie znakomicie
majaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:12   #89
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Cytat:
Napisane przez majaaa
Słoneczka drogie. Ja wam powiem szczerze ze po uzywaniu prostownicy zauwazyłam pogorszenie stanu moich włosów, stały sie bardziej suche i inne w dotyku. Moja fryzjerka to potwierdziła i powiedziala ze powinnam ograniczyc zazywanie prostownicy( ale to nie takie proste) i ze powinnam robic jakies maseczki ale niestety na maseczkach to ja sie nie znam... Zakupiłam ,,Efekt Żelazka" Sunsilka i musze przyznac ze uzyłam go dopiero raz bo wczoraj kupiony (Rossman,10zł) i efekt po tym mam jak po prostownicy ( której tym razem nie uzyłam, bo uzyłam tylko szczotki i suszarki) i moj włos widze ze powraca do normy Więc ja osobiście ,,Efekt Żelazka "polecam wam dziewczynki . Przy moich włosach które się skręcaja przy koncach, puszą, wypadaja itp itd spisał sie znakomicie
Majaaa, a jakiej prostownicy uzywasz? i czy jak prostowalam uzywalam jakiegos srodka ochronnego? aha i jak czesto prostowalam wloski?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 11:16   #90
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: tanie kosmetyki do prostowania włosów prostownicą

Ja używam fluidu prostującego efekt.net , A później modeluje suszarką i szczotką. Preparat nie chroni przed wysoką temperaturą, za to nie obciąża włosów, sprawia, że są takie leciutkie po wymodelowaniu. Nie był drogi, kosztował mnie chyba ok. 7 zł. Chociarz efekt utrzymywał się któtko...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.